Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z sexu - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 19:59   #4981
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość

Mamuśki czym myjecie podłogę?? Marcel namiętnie liże wszystko i się zastanawiam czy się nie zatruje płynem do mycia podłóg

Ania gratulacje dla koleżanki i dużo zdrówka dla dziewczyn !!
Ja myje sidoluxem szymkowi się kilka razzy to zdażyło ale jak dodaje nie cała nakrętke a myje tym 100m2 to chyba nic się nie stanie . Ola za to wyjada kłaki z dywanu ale ma się dobrze

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
szukam jakiś zabawek dla Maćka i jestem w kropce nie wiem co mu kupic dostał 200 zł od cioci wiec moze uda się kupić 2 szt może maciej jakieś sprawdone zabawki dla dzieci w naszym wieku prosze o pomoc
Kup garnuszek na klocuszek fishera ew moze jeszcze tą gasienice w 200 się wyrobisz . Garnuszek za chwilkę bedzie cacy a Szymek do teraz sie nim bawi .
Ew coś przyszłościowego może jeździk ? Np ten z chicco


Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
A ja mam problem z synem swym - On w ogóle nie chce mleka modyfikowanego. Ja swojego mam już niewiele a poza tym On już mało chętnie ssie pierś Tylko rano jak jest jeszcze zaspany. I teraz mam problem bo ani Nana ani Hippa nie chce Daje Mu na śniadanie i kolację te kaszki smakowe (zwykle morelową i bananową) i to jest wsio jeśli chodzi o mleko w ciągu dnia a przecież 3 raz kaszki nie mogę Mu dać bo to za dużo tych słodkości... i tak dzisiaj miałam zonka bo o 15 zjadł deserek 125g z Sinlackiem 80ml i o 17 już wył że głodny i ja nie miałam Mu co dać bo obiad zaliczony, deserek też a kaszka kolacyjna dopiero o 19. I tak dałam Mu butle mm "wypił" 10ml i puścił pawia Tż pojechał właśnie kupić Bebiko - może to Mu podejdzie Do tego On w ogóle nie jest butelkowy więc jak ja mam Mu podać to mleko?? Łyżeczką taką wodę Dodam że jak jest mega głodny (czyli stale) to zły jest jak osa To mi się żarłok trafił

Baobabku mi 26 na początku stycznia stuknie więc wiesz hehehe Nie bądź taka - idź do męża i postarajcie się o Kubulinkowe rodzeństwo

Ja zaraz będę pić zimnego pysznego Desperadosa
Spróbuj my dac z tej strzykawki do nurofenu zobacz czy wogóle coś wypije
Moja tak samo nie chce i koniec .


Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość



[/COLOR]U nas dzisiaj jazda próbna w foteliku była , Miko siedział jak król , nawet policzek mu nie drgnął jak go próbowałam rozśmieszyć i zabawki nie potrzebne były , moment i już spał nawet pozycja siedząca (nie rozłożony) jest dobra do spania.Jednak wątpię czy on wystarczy do tych 25kg czyli do ok. 6 lat wydaje mi się że trzeba będzie szybciej kupić drugi.
Dla mnie wogóle oznaczanie fotelików po wadze to jakas pomyłka , bo przeciez fotelik trzeba zmienić jak dziecku głowa wystaje to koniecznie a rózne są dzieci .To tak jak maxi cosi do 13 kg
W tym się ten zagłówek wysuwa nie wiem czy widziałaś , ale aż do 6 lat to tez moim zdaniem nie , choć gdybyś kupiła ten do 18 byłby jeszcze na krócej pewnie

My dziś w realu bylismy . sporo promocji na sloiczki takze kupiłam małej troszkę jedzonk i kaszki hippa te w słoiku były w promocji a to jedyne kaszki co mała je jada .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:02   #4982
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Faktycznie dziś cisza. Jutro pewnie będzie podobnie.

Ferrou - super z Ciebie siostra Żałuję, że jestem jedynaczką. Brakuje mi takich relacji z bliska osobą. Byłoby mi łatwiej przeżyć śmierć taty. Odszedł nagle, gdy byłam w ciąży. Zapomniałam wcześniej - współczuję z powodu śmierci babci TŻta.

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość

bedziemy musieli tak zrobic. chcielismy na poczatku tego tygodnia, ale facet nam powiedzial, ze polroczne dziecko to jeszcze w tym pierwszym powinno jezdzic i ze do zobaczenia za 3 miesiace. a potem sie dowiedzialam, ze Tosi kuzynka starsza od niej o 3 miesiace ma identyczne wymiary......no to sorry, ale ja dziecka kisic w ciasnym nie bede i bedziemy musieli poprzymierzac dziecko do fotelika i fotelik do auta. dzieki za relacje zwroce uwage na zaglowek. jaki kolor wybraliscie??
Yoonka- my dziś własnie przemierzyliśmy z małą w nowym foteliku ponad 200km. Nie będę czarować, że ma własności usypiające, ale widzę, że małej jest w nim wygodnie. W obydwie strony zasnęła po około 10minutach jazdy. Przy czym dodaję, ze Ola śpi z zegarkiem w ręku 25-30 minut max. Miałam nadzieję, że przy szumie podczas jazdy pośpi dłużej, jednak szkoda jej chyba życia na sen - 25 minut i koniec spania.
Wybraliśmy kolor Feliks - bo pasuje nam do tapicerki
Fotelik przymierzyliśmy w sklepie, a kupiliśmy oczywiście na allegro bo taniej (około 150pln).:
http://allegro.pl/fotelik-romer-king...284129554.html
Sprzedawca daje dwa gratisy - osłonkę na oparcie fotela (z kieszonkami na drobiazgi/ zabawki) i kubek do picia. Kurier nam przysłał fotelik na drugi dzień od zakupu. Tylko dzwoniłam wcześniej do sprzedawcy, żeby zapytać, czy ma ten kolor. Powiedział, że ten kolor- Feliks- jest najbardziej popularny. Generalnie polecam.
Nam też inny sprzedawca kazał jeździć fotelikiem cabrio jeszcze kilka m-cy, alemałej było w nim już ciasno. Generalnie przesiadkę na kolejny fotelik można zrobić, gdy maluch ma min. 9 kg i sam siedzi. U nas warunki spełnione, więc dłużej nie czekaliśmy.

A może dobijemy do 5000?
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/

Edytowane przez dusiaka
Czas edycji: 2010-10-31 o 20:06
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:37   #4983
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
heloł lejdis wygoniłam tż na myjnię, i mam chwilkę na wizaż, bo on się jakiś zazdrosny o komputer ostatnio zrobił jak wróci to obiadek i spacerek bo u nas mega ciepło Muszę się pochwalić, wczoraj mały zjadł prawie cały ten duży słoiczek-190g obiadku z GRUDKAMI warzywa w potrawce z indyka w owocowej nucie i taaaak szeroko buzię otwierał, czego nigdy przy obiadkach nie czyni no i skusiłam się i kupiłam wieczorem chrupki kukurydziane mr snaki i już wpałaszował ''5'' od wczoraj nie dławi się i jest 10 minut spokoju z jednym chrupkiem, gniecie go, ssie kruszy i ewentualnie zjada
gratuluję przejścia na wyższy lvl w sprawie jedzenia Kubuś już od jakoś miesiąca dostaje te z grudkami i coraz lepiej mu idzie jedzenie A ta z nutką słodkości też mu smakuje i rosołek z ryżem
Po wczorajszej przygodzie z kiełbasą to dzisiaj chrupki ładnie jadł. jednego takiego długiego. Tylko wkurzające jest to, że cały jest brudny, klejący, wszystko naokoło brudne Ale takie uroki

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość

Koleżanka moja urodziła córcie O 7 poczuła pierwsze bóle a o 11 już mała była wazy 3800
gratulacje dla koleżanki

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Zosia kilka razy budzi się w nocy ale nigdy nie biorę jej do naszego łóżka. Jak budzi się z głodu to dostaje cycorka i jak zje to zasypia odłożona do łóżeczka. Jak marudzi i stęka to zostawiam ją w łóżeczku samą sobie. Nie będę się w środku nocy z dzieckiem bawiła a poza tym poprzestawiają jej się pory i dopiero jazdy będą. Wstaje zwykle ok. 6 (dzisiaj 5 ) i bawimy się na podłodze
.
Mojego też nie biorę w nocy do nas do łóżka i ogólnie nie mamy większych problemów z nocką - budzi się na jedzenie, zje, odkładam do łóżeczka i zazwyczaj zasypia. Jasne że kilka razy się zdarzyło, że kręcił się niemiłosiernie, ale trzeba to przeboleć - potrafię kilkanaście razy wstawać do niego w nocy

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość

tak gryzie bo już ma czym udziabać i później sobie mieli w buźce aż zje nie raz mu wyleci ale w ten sposób się uczy żuć
super!

Cytat:
Napisane przez cigi Pokaż wiadomość
A u nas leje jak z cebra juz drugi dzien ; przemknelismy z basiula pod parasolka pol godziny kiedy padalo slabiej a tak to siedzimy w chacie. U nas jak pada, to przez pare dni i tak, ze pusta na ogol rzeka z brzegow od razu wystepuje... Jeszcze ma 2 dni padac podobno.....
Ni ma jak wyjsc. Mam foli e superasna na wozek, ale ja gumiakow (kaloszy) nie mam, wiec siedzimy w chacie.

Wiesz, na pewno to jest przyczyna budzenia sie jej w dzien. Bo jak ja podniose, to jej sie odbija. Ale w nocy tego nie ma. I dla mnie moze sie przebudzac, ale zeby zasnela.
No i jak moja przy cycku usypia (inaczej na razie nie bardzo umie; umiala, ale sie odumiala) to juz nie ma sposobu, zeby jej sie odbilo...


Ja staram sie ja przetrzymywac w lozeczku, ile sie da. Wczesniej pokwekala i usnela. Ale teraz sluchaj, to jest nie placz tylko ryk nie do zniesienia. Cos strasznego. Moze to jeszcze przez te zeby, choc mam wrazenie, ze nie codziennie ja dziaselka bola...
A teraz to ma taki ryk wlasnie, jakby ja ze skory obdzierano (baranek po mamusi ); jak ja Tz probuje uspic i za dlugo to trwa, czyli, ze ja nie przychodze to wlasnie taki dziki ryk, jak jej wkladam czapke podobny. jejku, co sasiedzi sobie pomysla.

Widze, ze dziewczyny sie do swiat szykuja; nikogo nie ma;
u nas jest piękna polska jesień, jutro ma być średnio 15 stopni, i tak niby do końca tygodnia

Cigi, Kubuś też ostatnio się popsuł, w dzień to z zasypianie jest na rękach, cała nauka samodzielnego zasypiania poszła do piachu, drze się okropnie, aż się zanosi, więc wolę pobujać go kilka min na rękach i śpi Wieczorami to jest najgorzej, potrafi zasypiać z godzinę, kręci się, kwęka, nawet na rękach. I oczywiście to muszą być MOJE ręce, TŻ jest be i wydziera się jakby mu ktoś krzywdę robił.. to się nauczył mały cwaniaczek Dzisiaj z wieczornym zasypianiem było już lepiej, 10 min się kręcił i sam zasnął Sądzę, że te nasze dzieciaki kryzys przechodzą zobaczysz, będzie dobrze



Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
A ja mam problem z synem swym - On w ogóle nie chce mleka modyfikowanego. Ja swojego mam już niewiele a poza tym On już mało chętnie ssie pierś Tylko rano jak jest jeszcze zaspany. I teraz mam problem bo ani Nana ani Hippa nie chce Daje Mu na śniadanie i kolację te kaszki smakowe (zwykle morelową i bananową) i to jest wsio jeśli chodzi o mleko w ciągu dnia a przecież 3 raz kaszki nie mogę Mu dać bo to za dużo tych słodkości... i tak dzisiaj miałam zonka bo o 15 zjadł deserek 125g z Sinlackiem 80ml i o 17 już wył że głodny i ja nie miałam Mu co dać bo obiad zaliczony, deserek też a kaszka kolacyjna dopiero o 19. I tak dałam Mu butle mm "wypił" 10ml i puścił pawia Tż pojechał właśnie kupić Bebiko - może to Mu podejdzie Do tego On w ogóle nie jest butelkowy więc jak ja mam Mu podać to mleko?? Łyżeczką taką wodę Dodam że jak jest mega głodny (czyli stale) to zły jest jak osa To mi się żarłok trafił

Ja nauczyłam mojego pić mleko z butli w nocy zamiast piersi dostawał butlę, początkowo coś mu sie nie podobało, ale jak zazwyczaj spał to mu było obojętne co pije A później to już powoli w dzień wprowadzałam mm, czasami się udawało, czasami nie... aż w końcu całkowicie odrzucił pierś. Teraz jak widzi jak szykuję butlę to aż się trzęsie i wręcz mi ją prawie wyrywa.
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:51   #4984
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez yoonka Pokaż wiadomość
brawo, swietna reakcja
matke trzeba zmusic, zeby poszla. moze chociazby takim argumentem, ze dziecko niepelnoletnie i musi wyrazic zgode na terapie. psycholog juz sobie z nia powinien poradzic. to konieczne, bo to choroba emocji, a dla nastolatek te sa zwiazane glownie z domem rodzinnym. z reszta dla kazdej kobiety relacja z matka rzutuje na cale zycie
nie wiem czy ona da się zmusić.. .dziwna to kobieta, bardzo egocentryczna no i oczywiście bardzo gra... jak to bedzie wyglądało że ona chodzi do psychologa... nie jest ważne co się z jej dzieckiem dzieje, ważne jest co ludzi powiedzą... Ale tak zawsze było, z każdym z nas, a jest nas czwórka Ale twój argument jest dobry, może damy radę

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Faktycznie dziś cisza. Jutro pewnie będzie podobnie.

Ferrou - super z Ciebie siostra Żałuję, że jestem jedynaczką. Brakuje mi takich relacji z bliska osobą. Byłoby mi łatwiej przeżyć śmierć taty. Odszedł nagle, gdy byłam w ciąży. Zapomniałam wcześniej - współczuję z powodu śmierci babci TŻta.



Dziewczyny, tak zachwalacie ten fotelik Romer, fajnie wygląda, nie jest jakoś strasznie drogi, ma atesty, piszecie że dla dzieciaków jest wygodny 18 idę z małym na szczepienie i zobaczymy czy dobił już do 9kg, jak tak, to podjedziemy do sklepu i "przymierzymy" A go się montuje na bazę isofix, czy normalnie na pasy?
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:02   #4985
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
madziwnia Ty nie przesadzaj z tym zazdroszczeniem - spójrz w lustro I te Twoje oczy Misia ma identyko
eeeeeeeeee ale mnie zawstydzasz!!!! Dziekuję BARDZO!!! no jedyny mój atut , dobre i to....

dusiaczku i jak wygodnie Oli w foteliku???
A jak sie zapina i jak sie montuje łatwo ?
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:16   #4986
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

dusiaka - ja tez jedynaczka i mój TZ tak samo , jemu już tylko mama została
Tez żałuje starsznie że jsstem sama chyba dlatego tak szybko się postarałam o kolejne dziecko bo ja nie chcę zeby moje dzieciaki były kiedyś same , a jeszcze mają dwójkę starszych braci to w czwórke zawsze im fajniej będzie.
Fajnie że fotelik się sprawdza .

U mnie Ola w tym espiro też kima bardzo ładnie . zreszta jak przetrwa la ciagiem 13h z włoch to znaczy że musi jej być wygodnie .

No to laski jak robimy dzis te 5 tysia ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 21:20   #4987
cigi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 748
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

madziwnia, bardzo prosze o dodanie mnie na liste w nowym watku ;

cigi, ur. 29.03 3350g, 50(?) cm, Barbara SN
cigi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 21:33   #4988
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Ania p tylko że jak On wypije nawet kilka łyków to jest haft ... Bez kitu mam problem, bo cyca kiepsko ssie, bo jakby ssał tak jak kiedyś to i mleko by było... a mm nie chce

Ferrou ja nie jestem w stanie nauczyć Marcela w nocy jeść z butli bo On się w nocy nie budzi. Od ponad miesiąca śpi 19-7 i wtedy podoi cycka i zaraz woła o konkrety

Ja właśnie rozważam prezenty dla dzieci (mikołaj, choinka) i tak się skłaniam ku szczeniaczkowi uczniaczkowi i gąsienniczce. Może coś jeszcze polecacie (Ania co lubił Szymon?? bo ja mam do obkupienia dwóch facetów: swego Dyzia i dwa miechy starszego Maxa ) Nie wspomne o braku pomysłów jeśli chodzi o Hanie ... niby nadal dziecko ale już pannica ... Lawenda ma Michalinę w tym samym wieku tylko gdzie się podziewa Lawenda i Jej Ignaś HOP HOP ODEZWIJCIE SIĘ!!

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
eeeeeeeeee ale mnie zawstydzasz!!!! Dziekuję BARDZO!!! no jedyny mój atut , dobre i to....
"I te Twoje oczy" wskazuje na to że nie jest to jedyny Twój atut i nie bądź taka skromna Śliczna jesteś
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 22:01   #4989
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Gmyrelka - temu dwa miechy starszemu moze garnuszek na klocuszek ?
To też fajna zabawka i taka na długo wystarczająca , Szymek sie do tej pory tym bawi.
Ja dziś kupiłam prezenty dla córek przyjaciółki 8 i 6 lat one fanki polly pocket , pet shopów i hana montana więc kupiłam im zastawe z hana montana talerze ( duży i mniejszy ) i do tego miseczki takie na zupe . Fajne to , myślę że im się spodoba bo zabawek mają pełno.
A u Twojej Hani co teraz na topie ?
oczywiście wystarczy wywalić na talerzyku hana montana i juz talerzyk kosztuje 20 zeta
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Edytowane przez ania p
Czas edycji: 2010-10-31 o 22:03
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 22:07   #4990
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Gmyrelka - temu dwa miechy starszemu moze garnuszek na klocuszek ?
To też fajna zabawka i taka na długo wystarczająca , Szymek sie do tej pory tym bawi.
Ja dziś kupiłam prezenty dla córek przyjaciółki 8 i 6 lat one fanki polly pocket , pet shopów i hana montana więc kupiłam im zastawe z hana montana talerze ( duży i mniejszy ) i do tego miseczki takie na zupe . Fajne to , myślę że im się spodoba bo zabawek mają pełno.
A u Twojej Hani co teraz na topie ?
oczywiście wystarczy wywalić na talerzyku hana montana i juz talerzyk kosztuje 20 zeta
Właśnie Max garnuszek już ma. My też mamy jeszcze po Hani - świetna ta zabawka (w akademiku nasza mała sąsiadka nasikała do niego sądząc że to nocnik ale działa )

Hanka lubi konie i syreny (H2O wystarczy kropla ) tylko jakoś pomysłów już mi brak co można Jej kupić w tej tematyce ... nawet pościel w konie już ma Polly pocket nas ominęło, Hana Montana już była, pet shopów mamy masę, więc na serio nie mam pomysłu ...
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 06:11   #4991
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Ania p tylko że jak On wypije nawet kilka łyków to jest haft ... Bez kitu mam problem, bo cyca kiepsko ssie, bo jakby ssał tak jak kiedyś to i mleko by było... a mm nie chce

Ferrou ja nie jestem w stanie nauczyć Marcela w nocy jeść z butli bo On się w nocy nie budzi. Od ponad miesiąca śpi 19-7 i wtedy podoi cycka i zaraz woła o konkrety

Ja właśnie rozważam prezenty dla dzieci (mikołaj, choinka) i tak się skłaniam ku szczeniaczkowi uczniaczkowi i gąsienniczce. Może coś jeszcze polecacie (Ania co lubił Szymon?? bo ja mam do obkupienia dwóch facetów: swego Dyzia i dwa miechy starszego Maxa ) Nie wspomne o braku pomysłów jeśli chodzi o Hanie ... niby nadal dziecko ale już pannica ... Lawenda ma Michalinę w tym samym wieku tylko gdzie się podziewa Lawenda i Jej Ignaś HOP HOP ODEZWIJCIE SIĘ!!

---------- Dopisano o 22:
ja mam garnuszka na klocuszka - póki co siostrzenica go uwielbia , mały jescze się nie interesuje tak bardzo. Pieska uczniaczka też mam - rewelacja, sporo piosenek i mały go bardzo lubi, tylko sama mu włączam a on wpatrzony w migające seruszko potrafi tak siedzieć dość długoco do gąsienicy gawędziarki (bo chyba o tą Ci chodzi??) to kupiłam mojej siostrzenicy na roczek - jakoś nie przypadła jej do gustu, mnie w sumie też nie za bardzo, no i powtarzają się chyba 2 piosenki z innych zabawek fishera. Mam też stoliczek z fischera (mały dostał na chrzciny) i w sumie jak chcesz większą kaskę przeznaczyć na prezent - to polecam, ma sporo funkcji i mały też się nim ciekawi, tylko o jest dla siedząego dzicka, ale u nas przyszłościowo podarowany, a póki co też siostrzenicago uwielbia Ogólnie, chyba te zabawki z fishera są bardzo dobre jakościowo i wytrzymałe na upadki (co w naszym wypadku mega ważne) Ale pieska uczniaczka polecam
No to witam w ten mało radosny dzień ja już na nogach od jakiejś godziny, chłopaki jeszcze śpią...My dziś 2 cmentarze do odwiedzenia mamy i na żaden wózka nie ma co brać musimy małego na rękach taszczyć...do jedej babci pod grób się nie dojdzie wózkiem, a na drugim cmentarzu u moich dziadków bajoro jak pieron na całym cmentarzu A tak osobiście t nie cierpię tego święta nie wiem jak jest u Was ale u nas to jest dzień , kiedy wszystkie baby wychodzą w futrach i mega szpilach, wymalowane jak na bal, ciągnąc za sobą smugę kiepskich śmierdzących perfum i dumnie trzymając w ręku jakieś mega wypasione znicze i stają tak przy grobach kręcąc łbami na prawo i lewo coby je każdy podziwiał....a przez cały rok na groby to nie przyjdą...ehhh ja raczej staram się przynajmniej 3 razy w miesiącu być na cmentarzu (na szczęście mam tam "tylko-aż" jednych dziadków i babcie) i dlatego mnie tak wkurzają te wypacykowane lale dla których problemem w normalny dzień jest przyjść na cmentarz a 1 listopada kroczą po alejkach jak po wybiegu
Gmyrelka, co do jedzenia, to u nas na odwrót - tylko mleko by mógł pić, a obiadki, to zależy, ale raczej mogłyby nie istnieć... deserki też..., za to uwielbia też kaszki morelową, pomarańczową i brzoskwiniową (bananowej nie ruszy) i jogurciki z nestle
Ferrou ten rosołek z ryżem u nas się nie przyjął - za żadki i wszystko lądowało na śliniaku a nie w buzi dzisiaj mam dla niego jakieś domowe rogaut (czy jakoś tak) z indykiem - też same grudki - oby mu posmakowało
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 07:07   #4992
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Ja już myślalam że nowy wątek będzie

Baobabek, ja dlatego zawsze na wyjściach mam chrupki, i taką jedną chrupkę na 3 dziele i mu podaję, to na chwilę sie najada, i jest cicho

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
A ja mam problem z synem swym - On w ogóle nie chce mleka modyfikowanego. Ja swojego mam już niewiele a poza tym On już mało chętnie ssie pierś Tylko rano jak jest jeszcze zaspany. I teraz mam problem bo ani Nana ani Hippa nie chce Daje Mu na śniadanie i kolację te kaszki smakowe (zwykle morelową i bananową) i to jest wsio jeśli chodzi o mleko w ciągu dnia a przecież 3 raz kaszki nie mogę Mu dać bo to za dużo tych słodkości... i tak dzisiaj miałam zonka bo o 15 zjadł deserek 125g z Sinlackiem 80ml i o 17 już wył że głodny i ja nie miałam Mu co dać bo obiad zaliczony, deserek też a kaszka kolacyjna dopiero o 19. I tak dałam Mu butle mm "wypił" 10ml i puścił pawia Tż pojechał właśnie kupić Bebiko - może to Mu podejdzie Do tego On w ogóle nie jest butelkowy więc jak ja mam Mu podać to mleko?? Łyżeczką taką wodę Dodam że jak jest mega głodny (czyli stale) to zły jest jak osa To mi się żarłok trafił
Mój taki bunt robił 2 mc temu. Cyc tylko przez sen mu daję, bo tylko tak go weźmie, na jawei, to sie uśmiecha rozgląda, i tyle. Lekarka powiedziala że dziecko pół roczne musi mieć 3 posiłki mleczne, więc jak dajesz 2x kaszkę, to daj jeszcze jogurcik. Ja tak robię, a z cyca pije ale tylko jak śpi, że to różnie bywa. Myślę że już niedługo zakończymy karmienie, bo to kłopotliwe.
Mój nie pije modyfikowanego, raz mu dalam strzykaweczką chyba nawet 100 ml, to po 10 min wszystko mu poszło fontanną nosem i buzią, więc nie podam więcej. Starszy mi też po MM ulewał, i wymiotował. Więc im nie służy.
Tylko jak dziecko bez cyca to musisz pilnować żeby maluszek byl często dopajany.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 07:10   #4993
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Witajcie mamulki

Myślałam że już dzisiaj na nowym wątku będziemy a tu dalej walczymy

Baobabku
dzięki za profesjonalny opis zabawek Znalazłam uczniaczka na all w języku ang i chyba Mu go sprawię bo po polsku i tak się nauczy

Dałam właśnie Dyziowi mleko bebiko, dosypałam kleiku ryżowego i zjadł ze smakiem łyżeczką - On chyba z butlą jest na nie. Myślicie że 3 razy dziennie może dostawać mleko z kleikiem ryżowym podawane łyżeczką?? Raz obiadek i raz deserek. Czy to nie za dużo tego kleiku?? Chociaż z drugiej stroną są też mleka np Bebiko 2R które już ma w sobie kleik więc chyba może tyle raz takie gęstsze mleko wcinać?? Cyca doił rano i słyszałam że jest jeszcze sporo mleka, ale za chwile i tak wołał o "konkrety"

madzia do niedawna u nas cyc był rano i po mojej pracy. Teraz już po pracy nie chce I zostaliśmy przy cycu rano. Doi ładnie ale po tym i tak zjada 150ml kaszki

Jeszcze 6 postów i uciekamy

Madzia a co Erwi je mlecznego w dzień skoro cyc tylko jak śpi ??
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2010-11-01 o 07:13
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 07:39   #4994
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość


Dla mnie wogóle oznaczanie fotelików po wadze to jakas pomyłka , bo przeciez fotelik trzeba zmienić jak dziecku głowa wystaje to koniecznie a rózne są dzieci .To tak jak maxi cosi do 13 kg
W tym się ten zagłówek wysuwa nie wiem czy widziałaś , ale aż do 6 lat to tez moim zdaniem nie , choć gdybyś kupiła ten do 18 byłby jeszcze na krócej pewnie
Tak widziałam że sie zagłowek wysuwa ale do 6 lat na pewno nie wystarczy , bo wydaje mi sie że Miko będzie wysoki już teraz nosi 86.

No i nie ma 5000
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:22   #4995
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Madzia a co Erwi je mlecznego w dzień skoro cyc tylko jak śpi ??
mój je 2 x kaszkę jedna rano drugą wieczorem, i raz dziennie jogurcik, a cyc i tak jest 3-4 razy dziennie, ale przy takiej częstotliwości to tego mleka już niezawiele, i nie liczę tego jako osobnego posiłku, tylko jako takie popijanie, bo mało pije, z niekapka(około50- 100 ml dziennie) Oprucz tego zjada obiadek, i zupkę, i albo deserek, lub z dwa banany+ jabłuszko małe.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:22   #4996
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Dzień dobry Kochane,
ja tylko chciałam się przywitać ( i przybliżyć nas trochę do nowego wątku). U mnie w domu remont na maksa (wszystko pokrywa śliczny gipsowy pył), Igor wścieklizny dostał, w kółko chce wszystko łapać dookoła, nauczył się niemal biegać na czworaka, nie chce spać, nie chce być cicho, chce krzyczeć i żeby najlepiej skakali wszyscy wokół niego - wychowałam potwora
A ja nie mam czasu Was na spokojnie pokontemplować...
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:35   #4997
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Mój też się wydziera jakimiś wrzaskami nie z tego świata , nie tylko Ty masz potwora
A remontu a raczej tego kurzu to współczuję
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 08:52   #4998
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

madzia a jaki Erwiemu dajesz jogurcik?? Te nestle strasznie drogie ...

megi to tż się ostro za robotę wziął widzę Fajnie, fajnie

No laski, jeszcze jeden i zmykamy
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 09:14   #4999
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

No to zamykajmy
nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post22986224

Edytowane przez libra777
Czas edycji: 2010-11-01 o 09:16
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 09:16   #5000
cigi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 748
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Czesc, to moze ja ostatni post doskrobie. Chyba, ze mnie ktoras uprzedzi jak bede pisala.
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
to już nie wiem co Ci doradzić , może to przejściowe , u nas tak było parę dnie jak wychodziły górne zęby miko tak się darł że aż się zapowietrzał wieczorem przed spaniem i musiałam go na ręce brać ale to było parę dni i mu przeszło teraz zasypia w łóżeczku chociaz nie całkiem bez płaczu
A co do zakwasu to pewnie przybliżona temperatura ok 27 a w domu ile masz pewnie jakby stało normalnie w kuchni to ok.
No wlasnie moja sie tak drze? Wczoraj ja probowalam uspic troche na rekaach troche w lozeczku; skonczylo sie takim okropnym zanoszeniem sie i usnela w koncu na rekach, bo nie mialam sumienia; ale za to dzis w nocy juz pospala
U nas w domu dosc chlodno, chyba zebym zakwas przy grzejnikach stawiala, ale one wlaczaja sie co jakis czas, a od okna z kolei wieje , no zobaczy sie,
Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
u nas jest piękna polska jesień, jutro ma być średnio 15 stopni, i tak niby do końca tygodnia

Cigi, Kubuś też ostatnio się popsuł, w dzień to z zasypianie jest na rękach, cała nauka samodzielnego zasypiania poszła do piachu, drze się okropnie, aż się zanosi, więc wolę pobujać go kilka min na rękach i śpi Wieczorami to jest najgorzej, potrafi zasypiać z godzinę, kręci się, kwęka, nawet na rękach. I oczywiście to muszą być MOJE ręce, TŻ jest be i wydziera się jakby mu ktoś krzywdę robił.. to się nauczył mały cwaniaczek Dzisiaj z wieczornym zasypianiem było już lepiej, 10 min się kręcił i sam zasnął Sądzę, że te nasze dzieciaki kryzys przechodzą zobaczysz, będzie dobrze

U nas dzis, tak jak zapowiadali znowu pada bez ustanku.

Dziekuje za slowa pocieszenia ; dopbrze miec swiadomosc, ze nie jestem sama z tego typu przezyciami;

No i co? 5000?
cigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 09:17   #5001
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Witam
Ufff dużo do nadrobienia nie ma,bo już się bałam.

A moja dziewczynka zaczęła nam sypiac po 12 godzin,od 20 do 8 jesteśmy bezdzietni
Po takiej długiej przerwie jak zobaczyła tżta to nie było nawet wystraszonej minki na jego widok,od razu ojca poznała i z uśmiechem od ucha do ucha go przywitała.Jedno chodzi wpatrzone w drugie.

Wczoraj cały dzień jezdziliśmy po sklepach i normalnie nie widzieliśmy ani jednego radiowozu,nic-zero policji.Ruch na drogach jak normalnego dnia.
Chyba więcej narobili medialnego szumu,bo spokój niewiarygodny był.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 09:53   #5002
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj jazda próbna w foteliku była , Miko siedział jak król , nawet policzek mu nie drgnął jak go próbowałam rozśmieszyć i zabawki nie potrzebne były , moment i już spał nawet pozycja siedząca (nie rozłożony) jest dobra do spania.Jednak wątpię czy on wystarczy do tych 25kg czyli do ok. 6 lat wydaje mi się że trzeba będzie szybciej kupić drugi.
ale fajnie ja jeszcze poczekam z kupnem fotelika
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.