Mamy sierpniowe 2018 cz.III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-23, 19:11   #4981
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
U mnie to pierwsza ciąża i ciężko mi rozpoznać skurcze itd, zwykły ból od.niepokojącego. Ja raczej z tych nie panikujących, ale wolę zapytać wypiłam nospę, w toalecie się udało i poobserwuje nadal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skurczy nie przegapisz - gwarantuję A co do reszty bóli, to u mnie czwarta ciąża i też mam w głowie milion pytań przy każdym strzyknięciu więc dobrze mieć grono wsparcia i popytać inne kobiety .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:12   #4982
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Przenosimy wątek ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:12   #4983
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Skurczy nie przegapisz - gwarantuję A co do reszty bóli, to u mnie czwarta ciąża i też mam w głowie milion pytań przy każdym strzyknięciu więc dobrze mieć grono wsparcia i popytać inne kobiety .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie rozmawiałam z siostrą i innymi.koleżankami ostatnio, że jak będę.rodzić to na pewno będę.wiedzieć że to już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:13   #4984
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Przenosimy wątek ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba trzeba dobić ten do 5000

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:14   #4985
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Chyba trzeba dobić ten do 5000

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak napisałam to o tym samym pomyślałam. Chyba właśnie mój budyń ciążowy sie objawił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:23   #4986
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Też mam takie wrażenie że sporo z nas urodzi przed terminem Co do siebie to nie mam wątpliwości bo już wyraźnie czuję jak wszystko u mnie ćwiczy do porodu, poza tym muszę nieźle małego pozaczepiać żeby dał o sobie znać. Co prawda doliczę się tych 10 ruchów ale bardzo powoli i trochę mnie to martwi. Z drugiej strony maluch ma już mało miejsca i ruchy będą coraz słabsze. Mąż mi mówi żeby nie panikować a ja się boję że coś przegapię i będzie za późno na reakcję
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:26   #4987
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Hej a ja mam pytanie pijecie herbata z liści malin. Moja znajoma.mówi że piła i nie popekala tak jak prZy 1 pogodzie. Ja sobie chyba kupie bo boję się nacięcia w 1 ciazy miałam i źle to wspominam bo chyba mnie źle pościeli bo bolało jak nie wiem co z do tego źle mnie zszyli i nie mogłam tydzień w domu siąść tak mnie szwy rwaly. A o jeszcze pytanko co bierzecie do szpitala Z higienicNych rzecY i leków

Majtki poporodowe

Wkłady

To wiem ale co jeszcze jakieś tabletki przeciwbólowe?
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-23, 19:31   #4988
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Liście malin działają naskurczowo i ponoć u niektórych przyśpieszają poród i nie ma to nic wspólnego z pęknięciem bo niby jak a można sobie tylko zaszkodzić na tym etapie ciąży jeszcze. Jedyne co może pomóc żeby za bardzo nie popękać to masaż krocza lub ćwiczenia z balonikiem.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:32   #4989
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Yoona, gratuluję wyjścia!

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Hej a ja mam pytanie pijecie herbata z liści malin. Moja znajoma.mówi że piła i nie popekala tak jak prZy 1 pogodzie. Ja sobie chyba kupie bo boję się nacięcia w 1 ciazy miałam i źle to wspominam bo chyba mnie źle pościeli bo bolało jak nie wiem co z do tego źle mnie zszyli i nie mogłam tydzień w domu siąść tak mnie szwy rwaly. A o jeszcze pytanko co bierzecie do szpitala Z higienicNych rzecY i leków

Majtki poporodowe

Wkłady

To wiem ale co jeszcze jakieś tabletki przeciwbólowe?
Ja to paskudztwo piłam jakoś po 36 tc, urodziłam po terminie, dam sobie spokój tym razem. Słyszałam, że to na przyspieszenie porodu a nie uniknięcie pęknięcia.

Ja biorę gatki z siatki, podkłady mają w szpitalu, zakładam, że środków przeciwbólowych żałować nie będą

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Aaa, przypomniało mi się, w rossmannie jest promocja na podkłady bella mamma, 3,99 za opakowanie z kartą rossnę, taniej niż w gemini.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:33   #4990
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Jak napisałam to o tym samym pomyślałam. Chyba właśnie mój budyń ciążowy sie objawił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwielbiam to często, a ostatnio bardzo często robię z siebie "blondynkę" z dowcipów
Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie że sporo z nas urodzi przed terminem Co do siebie to nie mam wątpliwości bo już wyraźnie czuję jak wszystko u mnie ćwiczy do porodu, poza tym muszę nieźle małego pozaczepiać żeby dał o sobie znać. Co prawda doliczę się tych 10 ruchów ale bardzo powoli i trochę mnie to martwi. Z drugiej strony maluch ma już mało miejsca i ruchy będą coraz słabsze. Mąż mi mówi żeby nie panikować a ja się boję że coś przegapię i będzie za późno na reakcję
Ja z kolei nadal po cichu liczę na ten 1.8.18 no i dziś nawet nic mnie nie kłuło, dobrze u mamy
Co do tego przegapienia braku ruchów... już u dwóch znajomych słyszałam, że jechały bo się wystraszyły braku aktywności i słusznie! kończyło się szybką cesarką i na szczęście dziś mają zdrowe dzieci. Ja tak rzadko się skupiam na tych ruchach, że w głębi duszy mam z tego powodu wyrzuty:-( A jak czegoś się nie wychwyci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:39   #4991
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Uwielbiam to często, a ostatnio bardzo często robię z siebie "blondynkę" z dowcipówJa z kolei nadal po cichu liczę na ten 1.8.18 no i dziś nawet nic mnie nie kłuło, dobrze u mamy
Co do tego przegapienia braku ruchów... już u dwóch znajomych słyszałam, że jechały bo się wystraszyły braku aktywności i słusznie! kończyło się szybką cesarką i na szczęście dziś mają zdrowe dzieci. Ja tak rzadko się skupiam na tych ruchach, że w głębi duszy mam z tego powodu wyrzuty:-( A jak czegoś się nie wychwyci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie strasz, mój w ogóle mało ruchliwy przez całą ciążę . I też nie jest tak że sie w ogóle nie rusza tylko trochę słabiej niż dotychczas a może tak być już teraz. Poza tym ciążą przebiega prawidłowo, nie mam obciążeń a nie chcę też za bardzo panikować.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-23, 19:46   #4992
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Hej, powiedzcie mi czy wy też macie takie problemy ze spaniem? Bo u mnie to chyba kwestia i końcówki ciąży i sumy wszystkich innych problemów bo zasypiam często bez problemów za to budzę się po godzinie czy dwóch i nie mogę zasnąć przez kolejne 3-4h... Rano jestem oczywiście nieprzytomna. Takie to denerwujące :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja spie jak zabita, nie mam takiego problemu w ogole

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:49   #4993
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Z higienicznych to to co wymieniłaś: podkłady na łóżko, podkłady Bella, majtki siateczkowe i nie za bardzo wiem co jeszcze masz na myśli? Zabrałam 10 wkładek laktacyjnych, waciki bawełniane i patyczki do uszu dziecięce. Z leków to jedynie octenisept, też myślę, że przeciwbólowe dostanę jak zgłoszę ;-)

Stella mój też taki leniuch, a ja w dodatku dużo w ruchu w ciągu dnia i nie wyłapuję często ilości... A i jeszcze to łożysko z przodu co wycisza ruchy. Liczę, że nic nie przegapimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:49   #4994
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie straszcie ja w ogóle mam przeczucie, że szybciej sporo z Was się rozpakuje, nastawiam się na ostatnie dni lipca i to może być już środek listy... byleby donosić bezpiecznie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam przeczucie że się rozpakuje w połowie lipca. Moje dziecko od początku ciąży siedzi na dole. I Tż coraz częściej mnie wkurza i doprowadza do łez oraz sprowadza przemyśleń czy ja z nim chce być ehhh ciąża, faceci, pogoda wszystko w jednym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:50   #4995
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Dobry dzień
Po mnie dziś w nocy chyba walec przejechał... Byłam w wc przed 12 (bo obudziła mnie syrena strażacka), o 1, 3, 5 i o 7 wstałam. Dziś rekord w sikaniu w nocy i do tego kaszel jak diabli mnie męczył. Ale w dzień lepiej.
O 11 miałam się zabrać za sprzątanie w sypialni, bo hydraulik przyjdzie dopiero 4 lipca i dobrze że nie zaczęłam bo mąż mi zaczął dziury do anteny wiercic. Trochę mu zeszło i zaraz się wezmę za odkurzanie i mycie podłóg. Zamiast jednej zrobił 4 bo nie mógł się przebić przez ścianę. Ale daruje mu, bo w tym miejscu będzie komandor, no i przed remontem jeszcze..


Dziś się trochę zestresowalam, bo i przyjaciółki dziadka napadli 3 dni temu i w stanie krytycznym w szpitalu leży, drugiej koleżanki babcia na oiomie leży, bo serce już nie wytrzymuje i jeszcze jak we wsi w sklepie byłam, to się dowiedziałam że ta syrena to do wypadku była. A w wypadku zginął taki chłopak którego kojarzylam ze szkoły, rok starszy ode mnie i jego dziewczyna (ona za miesiąc 18 lat by miała) i to naszej sąsiadki siostrzenicy córka... Dwójka kolejnych w ciężkim stanie w szpitalu... Z (niestety) własnego doświadczenia wiem jak taka strata boli, a tymbardziej mi żal bo ich znałam..


Stella, a rano chciałam pisać, że chyba za szybko na nową część a tu patrzę, 15 postów zostało....
Dziękuję za nowy

Gosia, ale masz ekspres. Ale z drugiej strony ja mam prawie (!) miesiąc więcej czasu.. Dlatego może tak na luzie teraz podchodzę.. Ale materac też muszę wywietrzyc.

Jeszcze miałam coś...
A już. Cholestic, Boże jaki ja mam cellulit wodny to nawet nie masz pojęcia.. I też waga z dnia na dzień w górę o 1-1.5 kg.. Fakt że teraz mniej się ruszam na l4, ale sama jestem w szoku ile tej wody gromadze więc liczę na to, że u Ciebie to też woda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u mnie sie dramat robi. Ja nie mam jak z tym walczyc. Duzo sie ruszam, chodze, pracuje, jem regularnie male porcje i nic. Cyce to mi tak spuchly, ze szkoda mowic.... nie wiem jak przetrwam. Za 3 tyg bedzie 37 tydz, ciaza donoszona, niech sie rodzi po 17.07 bo mam fryzjera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:50   #4996
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Tez nie mam pojęcia jak odróżnić skurcz od bólu brzucha
Problemy z jelitami i ja mam ale bardziej to chyba wpływ kawy która by wypadalo odstawić jakimś cudem na kilka dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:50   #4997
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja nigdy tego nie piłam, kupie na spróbowania najwyżej nie będę piła. Idę zrobić sobie kolację, dzisiaj piekłam muffinki z malinami a drugie z borówkami

Już nie mogę w tym domu zwariować idzie. A wiecie może gdzie znajdę takie fajne bawełniana czapeczki bo chyba na początek trzeba nie wiem bo córka rodziła we wrześniu a wtedy było chłodno. Muszę jeszcze skarpetki kupić i parę bodziakow.nie wiem czy u Was jest txm ostatnio byłam ibbyly body po 5 zl nawet dobre jakościowo lepsze niż te w pepco.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:52   #4998
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Ja mam przeczucie że się rozpakuje w połowie lipca. Moje dziecko od początku ciąży siedzi na dole. I Tż coraz częściej mnie wkurza i doprowadza do łez oraz sprowadza przemyśleń czy ja z nim chce być ehhh ciąża, faceci, pogoda wszystko w jednym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam tak w pierwszej ciąży. Też się zbierałam że urodze choć 2 tyg przed. Natomiast urodziłam ponad tydzień po.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:53   #4999
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

STELLA to ci mogę 2/3 ruchliwości oddać. Ruchów mogę naliczyć jak za cały wątek. Żeby nie usg bardzo dokładne za każdym razem miałabym podejrzenia że tam 3 siedzi a nie 1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-23, 19:55   #5000
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Zamykamy, sio!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 19:55   #5001
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Moj tz wlasnie robi nalesniki, jakie pyszne!!!! Ja sie przerazilam jak zrozumialam, ze za 3-4 tyg moge rodzic...... musze kupic rzeczy do szpitala i sie spakowac.

Dzis na makijazu i fryzurce mialam polozna, kilka fajnych rad mi dala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 20:00   #5002
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

T89 w lumpeksie od zatrzesienia jest fajnych czapeczek i skarpetek. Tak się przejmowalam że nie mam mini skarpetek i napisałam esa do pani z sh to mi w gratisie dala z 20 par do innych zakupów

ALI zobaczymy jak będzie. Na tyg zapobiegawczo rezerwuje termin u lekarza na poczatek lipca a i tak musze dwa razy do lab iść żeby znowu przy 2-3 fiolkach mi żyły nie zepsuły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 20:01   #5003
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Hej a ja mam pytanie pijecie herbata z liści malin. Moja znajoma.mówi że piła i nie popekala tak jak prZy 1 pogodzie. Ja sobie chyba kupie bo boję się nacięcia w 1 ciazy miałam i źle to wspominam bo chyba mnie źle pościeli bo bolało jak nie wiem co z do tego źle mnie zszyli i nie mogłam tydzień w domu siąść tak mnie szwy rwaly. A o jeszcze pytanko co bierzecie do szpitala Z higienicNych rzecY i leków

Majtki poporodowe

Wkłady

To wiem ale co jeszcze jakieś tabletki przeciwbólowe?
Leków przeciwbólowych nie biorę, bo przecież w szpitalu dadzą w razie potrzeby, ja nawet nie wiem co wolno przy kp

Jeśli chodzi o takie rzeczy związane z macierzyństwem to właśnie majtki, podkłady poporodowe (czyt. Podpaski giganty) i podkłady na łóżko (tylko kupiłam chyba za wielkie, 90x60, ale wcześniej tego nie przemyślałam jakoś). Wezmę jeszcze kilka podpasek always night na wypadek jakbym miała dłużej leżeć, a nie krwawiła zbyt mocno. I kilka wkładek laktacyjnych, mogą się przydać .

Oprócz tego standardowe rzeczy, jak do szpitala, czyli:
-Ręczniki
-Szlafrok (teraz mi się nie przydał, ale różnie bywa)
-Klapki
-2 koszule nocne (biorę zwykłe na ramiączkach, nie kupuje tych ciążowych paskud:p) + 2 piżamy (jakby jednak skończyło się cc to nie zamierzam męczyć się w koszuli). I coś do porodu, może koszula lub koszulka tż.
-Stanik do karmienia + sportowy do spania
- sztućce, kubek i talerzyk (u nas dają tylko plastiki...)
- żel pod prysznic, żel do higieny intymnej, chusteczki do higieny intymnej, szampon, szczoteczka, pasta, dezodorant, szczotka do włosów, papier toaletowy i ręcznik papierowy
- dokumenty + wszystkie papiery ciążowe
- dla dziecka chusteczki nawilżane, pampersy i może dwa zestawy ciuszków (ale użyje ich dopiero jak będzie już ze mną na sali, a tak to niech "chodzi" w szpitalnych) i biorę pieluchę bambusową, żeby pokazali mi jak ją nią otulać dzidzię


Ile kupujecie majtek poporodowych 2szt wielorazowych to chyba mało?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 20:02   #5004
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Wyżaliłam się w klubie

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 20:03   #5005
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1244011





Zamykamy!
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-23, 20:03   #5006
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Dopisuję się do grupy dziewczyn z przeczuciem, że urodzą wcześniej.
Mam na razie spory luz, apteczne zakupy częściowo w koszyku, część zamawiam do rossmanna. Ciuszki najmniejsze poprasowane, zostaje jeszcze wyprać pokrowiec na materacyk, skręcić na powrót łóżeczko...
No i zrobić generalne sprzątanie domu, ale to planuję zrobić na raty bliżej terminu porodu

Muszę jeszcze wytłumaczyć starszej córeczce, że musi pożegnać się z fotelikiem samochodowym (bawiła się nim jako bujaczkiem) i oddać siostrze, nie będzie łatwo, bo jest na etapie, że wszystko co wpadnie w łapki jest od razu jej. Odstawienie smoczka na razie odpuszczam, wygląda na to, że idą jej piątki, nie będę dokładała dodatkowej traumy.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 21:03:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.