Kozaki EMU - zbiorczy - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 22:50   #4981
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _lolka Pokaż wiadomość
rozmiar mniejszy jak założyłam je 1. raz to były takie akurat, teraz minimalnie sie ubiły, ale to naprawdę minimalnie.

u mnie nie ma też żadnej pralni chemicznej, najbliżej 40 km w mieście eh... poczekam jeszcze na kilka odpowiedzi i zamówie jakis spray do ich czyszczenia.. moze cos sie z tym zrobi a jak nie to będę zmuszona latać w takich
Uff, dobrze że piszesz bo prawie bym kupiła 38 a ja bardzo szczupłą stopę mam
Więc chyba wezmę 37... Mam nadzieję że będą dobre, jak nie to się załamię
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:51   #4982
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wloszkaaaaa Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanie. czy na prawde ta podeszwa w butach emu wool jest taka jak w podrobach? taka gabeczka, ktora sie sciera, jak stawiasz stope? to smutne...
Nie jest z gąbki, jest gumowa. Ale ta z bronte z poprzedniego sezonu była lepsza.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:55   #4983
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Szkoda że nie ma w Polsce porządnego sklepu z butami emu, a jak są, to jest kilka modeli i są 2 razy droższe niż na allegro.. No cóż, liczmy na to że rozmiary będą dobre :P
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:57   #4984
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Wstrzymałabym się z zamawianiem u maciek_maciek1.
Może ma oryginały, ale moje Bronte od niego zaimpregnowane przeciekają, jest mi w nich naprawdę bardzo zimno, jak w zwykłych kozaków, ta wełna jest jakby przyklejona, strasznie wyłazi i przyszły z jedną piętą delikatnie zdeptaną. Tylko już nie chciałam odsyłać i się kłócić. Mam wątpliwości co do ich oryginalności...
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 23:02   #4985
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nikka1220 Pokaż wiadomość
Szkoda że nie ma w Polsce porządnego sklepu z butami emu, a jak są, to jest kilka modeli i są 2 razy droższe niż na allegro.. No cóż, liczmy na to że rozmiary będą dobre :P
Dokładnie, trochę będzie trzeba poczekac aż przyjdą z USA ale jak mam opcję kupic w sklepie (za 585zł przecenione i tak z 785), albo na all za 385 (+49zł przesyłka) to wolę poczekac i miec 150zł w kieszeni

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Wstrzymałabym się z zamawianiem u maciek_maciek1.
Może ma oryginały, ale moje Bronte od niego zaimpregnowane przeciekają, jest mi w nich naprawdę bardzo zimno, jak w zwykłych kozaków, ta wełna jest jakby przyklejona, strasznie wyłazi i przyszły z jedną piętą delikatnie zdeptaną. Tylko już nie chciałam odsyłać i się kłócić. Mam wątpliwości co do ich oryginalności...
Hmm, ja zamawiam akurat od bak35 i są same pozytywne opinie na temat Emu od niego (tutaj też) a na 2600 komentarzy jednak chyba jakby było co nie tak to ktoś by się uczepił
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 23:04   #4986
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Oby tylko mój sprzedawca z all nie okazał się jakimś oszustem.. oby :P http://allegro.pl/emu-australia-stin...399074288.html
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 23:44   #4987
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

No to zamówiłam:
czarne stingery Lo, rozmiar jednak 37 (ostatnio w Venezii takie kozaki dopięłam, więc Emu powinny byc ok), mam nadzieję że dobrze zrobiłam
Jak przyjdą to się pochwalę
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 00:04   #4988
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
No to zamówiłam:
czarne stingery Lo, rozmiar jednak 37 (ostatnio w Venezii takie kozaki dopięłam, więc Emu powinny byc ok), mam nadzieję że dobrze zrobiłam
Jak przyjdą to się pochwalę
Myślę, że dobrze zrobiłaś, one się trochę rozbiją

I też dobrze, że się zdecydowałaś na stingery - to jest jednak trochę inna jakość, niż bronte Bronte są moim zdaniem ok na suchą pogodę, na cieplejsze miesiące - na pewno Australijczykom się w nich świetnie chodzi , ale na polskie warunki pogodowe stingery lepsze.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:09   #4989
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Myślę, że dobrze zrobiłaś, one się trochę rozbiją

I też dobrze, że się zdecydowałaś na stingery - to jest jednak trochę inna jakość, niż bronte Bronte są moim zdaniem ok na suchą pogodę, na cieplejsze miesiące - na pewno Australijczykom się w nich świetnie chodzi , ale na polskie warunki pogodowe stingery lepsze.

Kupiłam głównie dlatego że znalazłam taniej u tego użytkownika (wyszły w sumie dobrą stówę więcej od bronte), w dodatku zapytałam o nie i nawet nie muszą zamawiac z magazynu, mają u siebie Więc jak tylko dostaną przelew to odrazu wysyłają w najbliższy wtorek
Chcę żeby mi tę i następną zimę na mrozy wytrzymały więc lepiej zainwestowac w lepszą jakośc Do czego m.in. Ty mnie zachęciłaś

Teraz tylko muszę się obejrzec za jakimś środkiem do impregnacji i gumową szczoteczką
Zestawu do Emu nie chcę bo widzę że odradzacie
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:33   #4990
spaced_out_kid
Raczkowanie
 
Avatar spaced_out_kid
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morskabryza Pokaż wiadomość
Taki sam, może masz monitor źle ustawiony?
ale jak chcesz proszę bardzo jutro zrobię fotki i wkleję
Byłabym wdzięczna

Co do EmuWool - kupiłam swoje krótkie szare zmuszona totalnym brakiem butów na zimę i dodatkowo skuszona promocją dla studentów Na początku były super, ale wełna szybko się ubiła i jest w nich po prostu zimno + czasami lekko przemakają... więc generalnie odradzam.
Zostawię je sobie na wczesną wiosnę, a teraz czaję się na stingery - bo jeszcze przynajmniej 2 miesiące ostrej zimy trzeba jakoś przetrwać tylko zastanawiam się nad rozmiarem.
Jeśli wool w moim zwykłym rozmiarze (38) nie były na mnie za duże, to chyba stingerów tym bardziej nie powinnam brać mniejszych, hm?
spaced_out_kid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:39   #4991
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Ja noszę buty 39,5 a stingery wzielam 38..
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 11:19   #4992
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Ja polecam impregnat do zamszu i nubuku z Deichmanna ; ) Sama go mam i jest ok.
Nie pamiętam kto to napisał, bo teraz sie spiesze, ale to nieprawda, ze bronte to taka sama podeszwa jak w podróbkach ta gąbka : )) Jest kompletnie inna.
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:54   #4993
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
o w morde jeza wygladaja za przeproszeniem jakby mialy kilka lat i byly mocno eksploatowane , ja juz bym takich nie zalozyla za przeproszeniem autorki ofkors .

nie wiem co ci doradzic , chyba tylko przefarbowac ci je u szewca zostalo na ciemny braz czy cos.

Jak pisalam juz kiedys w zyciu ale to w zyciu nie mialam takiego problemu , czarne mam jak smola - pomimo 2 zim w nich przechodzonych, jasne tym bardziej czysciutkie ale ja swoich nie dopuszczam zeby sobie tak schly same bez czyszczenia od razu po przyjsciu do domu , czy nie nosze kilka dni ubrudzonych . Czyszcze od razu po przyjsciu , zadnymi srodkami tylko gabka z czysta woda

o, o zdjecia jak wygladaja 3 letnie czarne,jasne 2 letnie i najnowsze krotkie w ktorych chodze codziennie od poczatku grudnia .Nie zwazalam nigdy na pogode (chodze od jesieni poznej do wiosny w nich ) i niczym nie impregnuje,zadne mi nie przemokly nigdy , pomimo chodzenia w nich w deszczu czy po chlapie .
masz prześliczne, bardzo zadbane i wypielęgnowane butki! wyglądają jak nowe!!! A jakie to są modele? Chyba zamówienie takie same, bo naprawdę są śliczne i skoro radzisz, by nie impregnować niczym, to wezmę z Ciebie przykład, bo nie chciałabym zniszczyć swoich emu
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:07   #4994
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _lolka Pokaż wiadomość
rozmiar mniejszy jak założyłam je 1. raz to były takie akurat, teraz minimalnie sie ubiły, ale to naprawdę minimalnie.

u mnie nie ma też żadnej pralni chemicznej, najbliżej 40 km w mieście eh... poczekam jeszcze na kilka odpowiedzi i zamówie jakis spray do ich czyszczenia.. moze cos sie z tym zrobi a jak nie to będę zmuszona latać w takich
kup szczoteczke do nubuku i mozesz wilgotna szmatka przetrzec a buty po praniu ci sie nie rozkleja bo sa zszywane ja swoje pralam i nic im nie bylo ale to byly bronte i wygladaja jak nowe

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2011-01-06 o 13:12
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:41   #4995
201608170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 422
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Z powodu kompletnego rozmoknięcia sie butów zimowych zostałam hmm zmuszona do szybszego zakupienia EMU i tak sie zastanawiam czy kupić wallaby czy czaić sie na stingery? Bo z tego co czytam ponoć jakościowo są bardzo podobne a walleby wychodzą znacznie taniej
201608170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:22   #4996
annaem55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

http://www.youtube.com/watch?v=EUaE4zD8Sfw

oto filmik z którego powinny wyciągnąć wnioski wszystkie osoby narzekające na zestaw do czyszczenia emu
annaem55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:31   #4997
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annaem55 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=EUaE4zD8Sfw

oto filmik z którego powinny wyciągnąć wnioski wszystkie osoby narzekające na zestaw do czyszczenia emu
Ale jakie wnioski? Babka pewnie czyści nowe nie noszone buty, a po drugie jaką ma się pewność, że pokazane na końcu suche buty są tymi, które prała? Wole wierzyć dziewczynom, któe przekonały się na własnej skórze, a nie babce ze sklepu, któremu zalezy na sprzedaży
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:13   #4998
_lolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Ale jakie wnioski? Babka pewnie czyści nowe nie noszone buty, a po drugie jaką ma się pewność, że pokazane na końcu suche buty są tymi, które prała? Wole wierzyć dziewczynom, któe przekonały się na własnej skórze, a nie babce ze sklepu, któremu zalezy na sprzedaży
racja, poza tym w moim zestawie nie było żadnej szczotki tylko zwykła gąbka... postępując wraz z instrukcją, robiąc wszystko po kolei narobiłam plam na butach... teraz myślę o wypraniu ich w pralce. to dobry pomysł wyprać stingery? jedna z wizażanek mówiła, że prała bronte, które nie są klejone, a zszywane. stingery tak samo? mam zamiar je wyprać na programie "pranie ręczne" w pralce.
_lolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:06   #4999
iness454
Raczkowanie
 
Avatar iness454
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 79
GG do iness454
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _lolka Pokaż wiadomość
racja, poza tym w moim zestawie nie było żadnej szczotki tylko zwykła gąbka... postępując wraz z instrukcją, robiąc wszystko po kolei narobiłam plam na butach... teraz myślę o wypraniu ich w pralce. to dobry pomysł wyprać stingery? jedna z wizażanek mówiła, że prała bronte, które nie są klejone, a zszywane. stingery tak samo? mam zamiar je wyprać na programie "pranie ręczne" w pralce.
ja swoje stingery prałam w pralce.. i nic im sie nie stało
__________________
Mam ochotę wziąć to wszystko w nawias i pomnożyć przez zero.
Żeby zniknęło.
Tak po prostu!

iness454 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 19:31   #5000
Sensiq
Raczkowanie
 
Avatar Sensiq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

http://allegro.pl/kozaki-emu-mavis-c...396106593.html
Kupiłam takie r.38. A raczej mama mi zamówiła. Zapłacę przy odbiorze
Nie mogę się doczekać
Czyli do czyszczenia kupię piankę Coccine. A spray impregnujący jaki? Tylko nie z Coccin. Miałam i nie byłam zadoolona.
Sensiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:53   #5001
nikka1220
Raczkowanie
 
Avatar nikka1220
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Ładne Dziewczyny wcześniej odradzały kupienia emu z serii wool, dlatego sama kupiłam stingery, ciekawe jak Tobie się sprawdzą Co do sprayów.. najlepiej wybrać się do jakiegoś sklepu obuwniczego i tam doradzą
nikka1220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:02   #5002
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kozaki EMU - zbiorczy

Zapraszam do nowej części, ponieważ ten wątek przekroczył 5000 postów

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=24213553
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.