Walka o zdrowe i piękne włosy część XII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 19:42   #4981
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie, objawy przenawilżenia włosów to przyklap, włosy "ciągnące się" przy czesaniu, gumowate, słabe, ulizane itp.




W Tesco jest inna wersja, z kaszmirem i jedwabiem chyba
te moje bad hair days to chyba było przenawilżenie
ale w sumie nie wiem jakim sposobem, nie przesadzałam ostatnio ale te objawy jakieś takie pasujące...


a amlę gold używałyście albo coś od nich? te indyjskie mogą wysuszać? Dobrze kojarzę? A po sesie nie ma przyklapu? Bo wygładzenie plus blask to u mnie przychodzi na myśl przyklap i przyliz
Widziałam w promocji w Ziko Aptekach rózne zestawy i produkty pojedyncze Seboradinu w jakiejś promocji niby. Ale warto coś od nich prócz wcierki?
Ja się na szampon jakiś czaję i nie wiem co wybrać. Chcę bez sls do stosowania codziennie. Próbowałam już Facelle, Babydreamów, Liliputza... Chyba skuszę się na Johnsons (ale który?) albo Hippa. Bo nic mi na myśl nie przychodzi innego.

Papiszynko
a ta isana oil care to ta żółta z tej samej serii co babass? Ona ma silikony?


Czy chore jajniki mogą powodować wypadanie włosów? Wiem, że na nadmierne owłosienie mogą wpływać na ciele, a na te na glowie?
A mi się zrobiły zakola :smarka: no już z kucykami mogę się pożegnać...

a u mnie włosy niegdyś tak niepodatne teraz po warkoczu w trakcie siłowni albo pole dance zostawiaja mi fale odwarkoczowe. I szybciej mi wysychają niż kiedyś. Coś to oznacza? Kojarzy mi się jedynie czas schnięcia z porowatością ;p
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 19:43   #4982
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

a mnie w najbliższy weekend minie miesiąc odkąd nie prostuję włosów (nie licząc czasem grzywki ) i powiem wam, ze teraz widzę, jak prostowanie niweczyło to co dawały zabiegi pielęgnacyjne


a że do tego w przyszłym tygodniu idę do fryzjera zafarbować włosy to możecie się spodziewać zdjęcia moich kłaków
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 19:49   #4983
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
te moje bad hair days to chyba było przenawilżenie
ale w sumie nie wiem jakim sposobem, nie przesadzałam ostatnio ale te objawy jakieś takie pasujące...


a amlę gold używałyście albo coś od nich? te indyjskie mogą wysuszać? Dobrze kojarzę? A po sesie nie ma przyklapu? Bo wygładzenie plus blask to u mnie przychodzi na myśl przyklap i przyliz
Widziałam w promocji w Ziko Aptekach rózne zestawy i produkty pojedyncze Seboradinu w jakiejś promocji niby. Ale warto coś od nich prócz wcierki?
Ja się na szampon jakiś czaję i nie wiem co wybrać. Chcę bez sls do stosowania codziennie. Próbowałam już Facelle, Babydreamów, Liliputza... Chyba skuszę się na Johnsons (ale który?) albo Hippa. Bo nic mi na myśl nie przychodzi innego.

Papiszynko
a ta isana oil care to ta żółta z tej samej serii co babass? Ona ma silikony?


Czy chore jajniki mogą powodować wypadanie włosów? Wiem, że na nadmierne owłosienie mogą wpływać na ciele, a na te na glowie?
A mi się zrobiły zakola :smarka: no już z kucykami mogę się pożegnać...

a u mnie włosy niegdyś tak niepodatne teraz po warkoczu w trakcie siłowni albo pole dance zostawiaja mi fale odwarkoczowe. I szybciej mi wysychają niż kiedyś. Coś to oznacza? Kojarzy mi się jedynie czas schnięcia z porowatością ;p
Dla mnie Seboradin jest bezszałowy, tylko wcierę mają godną uwagi.

Z owłosieniem jest tak, że jeśli na ciele jest za dużo, to na łebku wypadają, więc z chorobą jajników na pewno wypadanie może być związane.

Johnsonn 3 w 1, a ta isana ma silikony.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 19:49   #4984
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

A ja siedzę z olejkiem kokosowym na głowie i mam ochotę zjeść swoją głowę
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 19:59   #4985
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
A ja siedzę z olejkiem kokosowym na głowie i mam ochotę zjeść swoją głowę


Ja dziś na noc chyba uwalę olejek BD
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:01   #4986
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
Porozglądam się rownież za gliceryną(gdzie dostać?)
Każda apteka i niektóre sklepy zielarskie
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Sesa lepsza, ale Amla też sprawdzała się. Zależy jaki efekt się chce uzyskać.
A można te cuda kupić w inny sposób niż przez internet?
Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Myślę, że Sesa będzie kolejnym po Bingaczach strzałem w 10
wygrałyście. Jutro zamawiam u babci Bingacza
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:02   #4987
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Melduję się! Dziś nałożyłam olej z czarnuszki, na skalp na 0,5h green pharmacy z papryką, umyłam BDFM (facelle mi nie służy), nałożyłam fructisa na 5 minut i Joannę z lnem i rumiankiem. Dziś zrobiłam swojego pierwszego psikacza. Mogę na sucho psikać włosy czy lepiej mokre? Dziś podczas mycia, rozczesywania z fructisem na głowie, spłukiwania wypadło mi w h.. włosów- pasemkami wychodziły. A ile zapewne w ciągu dnia ich wypadło.. Ja nawet boje się swoje włosy dotykać, bo przejadę dłonią i już mam pełno włosów na dłoni. Same zobaczcie. Może ich tyle wypadać, czy to już za dużo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie003.jpg (58,8 KB, 76 załadowań)
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 20:03   #4988
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Dla mnie Seboradin jest bezszałowy, tylko wcierę mają godną uwagi.

Z owłosieniem jest tak, że jeśli na ciele jest za dużo, to na łebku wypadają, więc z chorobą jajników na pewno wypadanie może być związane.

Johnsonn 3 w 1, a ta isana ma silikony.
dziękuję
spróbuję z tym johnssonem może, a jak nie bedzie to hippem. Mam nadzieję, że mi podomywają, bo z facelle się nie polubiłam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:05   #4989
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Melduję się! Dziś nałożyłam olej z czarnuszki, na skalp na 0,5h green pharmacy z papryką, umyłam BDFM (facelle mi nie służy), nałożyłam fructisa na 5 minut i Joannę z lnem i rumiankiem. Dziś zrobiłam swojego pierwszego psikacza. Mogę na sucho psikać włosy czy lepiej mokre? Dziś podczas mycia, rozczesywania z fructisem na głowie, spłukiwania wypadło mi w h.. włosów- pasemkami wychodziły. A ile zapewne w ciągu dnia ich wypadło.. Ja nawet boje się swoje włosy dotykać, bo przejadę dłonią i już mam pełno włosów na dłoni. Same zobaczcie. Może ich tyle wypadać, czy to już za dużo?
Tyle mam po 2 dniach nieczesania przy myciu ściągane z głowy, włosów raczej po drodze nie gubię, bo nie mają jak z loka wypaść.

Czeszesz w ciągu dnia?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:13   #4990
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Kokosowy miałam wczoraj pierwszy raz na włosach genialny jest są dzisiaj takie piękne i mięciutkie, zakochałam się w nich gdyby tylko tak nie wypadały byłoby cudownie
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:13   #4991
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
i tym oto sposobem stałam sie dziś posiadaczką tej maski Jutro wielkie testowanie Mam nadzieję, że dobrze się spisze
Koniecznie daj znać jak się spisze. Kolejny produkt na który się napalam, pewnie dlatego, że trudno go zdobyć Powinnam być detektywem albo myśliwym, a nie włosomaniaczką...

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość


Ja dziś na noc chyba uwalę olejek BD
Kaveri tak się wtrącę, bo wczoraj oglądałam Twoje hery na wątku, ale zapomniałam napisać- pięknieją Ci one z dnia na dzień

the rock cudne foty i miejsce. Zazdraszczam W sb też ruszam poczuć wiatr we włosach i greckie klimaty

Moja czupryna umyta Facelle, na to maska Marion MariColor do blond zmieszana z 3 kroplami gliceryny. Za dużo mi się chlusnęło, bo miało być 1-2 i teraz obawiam się puchu A dodam, że jest jeden plus moich cienkich i rzadkich włosów- wydajność kosmetyków. Z tych podwójnych saszetek na razie zużyłam jedną na 3 razy bez żałowania sobie.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 20:15   #4992
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
B/s służy do zabezpieczenia przed utratą wody.
to znaczy że one je tak jakby nawilżają od środka żeby nie staly sie suche?
Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Każda apteka i niektóre sklepy zielarskie
dzięki rozejrzę się
Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Melduję się! Dziś nałożyłam olej z czarnuszki, na skalp na 0,5h green pharmacy z papryką, umyłam BDFM (facelle mi nie służy), nałożyłam fructisa na 5 minut i Joannę z lnem i rumiankiem. Dziś zrobiłam swojego pierwszego psikacza. Mogę na sucho psikać włosy czy lepiej mokre? Dziś podczas mycia, rozczesywania z fructisem na głowie, spłukiwania wypadło mi w h.. włosów- pasemkami wychodziły. A ile zapewne w ciągu dnia ich wypadło.. Ja nawet boje się swoje włosy dotykać, bo przejadę dłonią i już mam pełno włosów na dłoni. Same zobaczcie. Może ich tyle wypadać, czy to już za dużo?
mi po hennie tez tak wylatują wczoraj ich wgl nie czesałam, dzis jedynie niedawno, strasznie pokołtunione są.
W sumie to po co czesać włosy?
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:16   #4993
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak się spisze. Kolejny produkt na który się napalam, pewnie dlatego, że trudno go zdobyć Powinnam być detektywem albo myśliwym, a nie włosomaniaczką...



Kaveri tak się wtrącę, bo wczoraj oglądałam Twoje hery na wątku, ale zapomniałam napisać- pięknieją Ci one z dnia na dzień

the rock cudne foty i miejsce. Zazdraszczam W sb też ruszam poczuć wiatr we włosach i greckie klimaty

Moja czupryna umyta Facelle, na to maska Marion MariColor do blond zmieszana z 3 kroplami gliceryny. Za dużo mi się chlusnęło, bo miało być 1-2 i teraz obawiam się puchu A dodam, że jest jeden plus moich cienkich i rzadkich włosów- wydajność kosmetyków. Z tych podwójnych saszetek na razie zużyłam jedną na 3 razy bez żałowania sobie.
Jak mi miło
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:20   #4994
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Tyle mam po 2 dniach nieczesania przy myciu ściągane z głowy, włosów raczej po drodze nie gubię, bo nie mają jak z loka wypaść.

Czeszesz w ciągu dnia?
Bardzo rzadko, mimo że z powodu kolonii kusi.Jedynie rano czeszę. Ja ich nawet pogłaskać sie boję bo małe pasemka wyciągam. Jak lekko ostatnio złapałam to tak samo mnóstwo włosów wyciągłam. Mi w ciągu dnia wypadają bo widzę na swetrze, w kuchni na kafelkach.

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
to znaczy że one je tak jakby nawilżają od środka żeby nie staly sie suche?

dzięki rozejrzę się

mi po hennie tez tak wylatują wczoraj ich wgl nie czesałam, dzis jedynie niedawno, strasznie pokołtunione są.
W sumie to po co czesać włosy?
Ja tak miałam przed henną. Po hennie wypadało mi ich znacznie więcej, teraz wróciło do "normy" sprzed henny.

Edytowane przez madziula199090909090
Czas edycji: 2012-08-28 o 20:24
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:21   #4995
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
A ja siedzę z olejkiem kokosowym na głowie i mam ochotę zjeść swoją głowę
you made my day
Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Melduję się! Dziś nałożyłam olej z czarnuszki, na skalp na 0,5h green pharmacy z papryką, umyłam BDFM (facelle mi nie służy), nałożyłam fructisa na 5 minut i Joannę z lnem i rumiankiem. Dziś zrobiłam swojego pierwszego psikacza. Mogę na sucho psikać włosy czy lepiej mokre? Dziś podczas mycia, rozczesywania z fructisem na głowie, spłukiwania wypadło mi w h.. włosów- pasemkami wychodziły. A ile zapewne w ciągu dnia ich wypadło.. Ja nawet boje się swoje włosy dotykać, bo przejadę dłonią i już mam pełno włosów na dłoni. Same zobaczcie. Może ich tyle wypadać, czy to już za dużo?
może oleje nakładane na skalp tak na Ciebie działają? wcześniej też tak miałaś?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:23   #4996
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 308
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
może oleje nakładane na skalp tak na Ciebie działają? wcześniej też tak miałaś?
Mi tak wypadają od 2 miesięcy, w sumie już 3.
madziula199090909090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:24   #4997
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Moja czupryna umyta Facelle, na to maska Marion MariColor do blond zmieszana z 3 kroplami gliceryny. Za dużo mi się chlusnęło, bo miało być 1-2 i teraz obawiam się puchu A dodam, że jest jeden plus moich cienkich i rzadkich włosów- wydajność kosmetyków. Z tych podwójnych saszetek na razie zużyłam jedną na 3 razy bez żałowania sobie.
3 krople powiadasz?
Ja dałam ok 30 ale jak na mój busz to i tak nic.
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:25   #4998
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
byłam u siebie w mieście pod Krakowem Jakoś bardziej ufam fryzjerom tutaj, bo wiem, że podetnie mi tyle, ile potrzebuję I takim oto sposobem pozbyłam się 4 cm włosów... Ale zapuszczanie będę kontynuować dalej W tym momencie są jakieś 2 cm za zapięcie od stanika Marzą mi się do talii, ale wracam do naturalnych, więc nie było mi szkoda podciąć tych włosów, bo były farbowane... Ale jeszcze 2 lata i się ich pozbędę...
aaa ok
Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
A ja siedzę z olejkiem kokosowym na głowie i mam ochotę zjeść swoją głowę
smacznego XD

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Melduję się! Dziś nałożyłam olej z czarnuszki, na skalp na 0,5h green pharmacy z papryką, umyłam BDFM (facelle mi nie służy), nałożyłam fructisa na 5 minut i Joannę z lnem i rumiankiem. Dziś zrobiłam swojego pierwszego psikacza. Mogę na sucho psikać włosy czy lepiej mokre? Dziś podczas mycia, rozczesywania z fructisem na głowie, spłukiwania wypadło mi w h.. włosów- pasemkami wychodziły. A ile zapewne w ciągu dnia ich wypadło.. Ja nawet boje się swoje włosy dotykać, bo przejadę dłonią i już mam pełno włosów na dłoni. Same zobaczcie. Może ich tyle wypadać, czy to już za dużo?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:34   #4999
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
ja też
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
miałam prosić o to samo
Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak się spisze. Kolejny produkt na który się napalam, pewnie dlatego, że trudno go zdobyć Powinnam być detektywem albo myśliwym, a nie włosomaniaczką...
Na pewno dam znać Będę królikiem doświadczalnym

Pluskotka, a masz u siebie firlita? Bo ja właśnie w tej drogerii kupiłam dziś tą maskę za niecałe 11 zł W Krakowie na długiej też ją kiedyś widziałam


P.S. 4999 post chyba pora na nowy wątek
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 20:38   #5000
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

nowy wątek juz załozony
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=640647

edit: sorki dodał mi sie link do starego wątku ale już poprawione xd
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2012-08-28 o 20:41
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:38   #5001
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
A można te cuda kupić w inny sposób niż przez internet?

Ajm sori, Sesę chyba nie bardzo.
Ja zamiawiałam prosto z Indii, myślałam, że od czekania na paczkę umrę na suchoty, bo szła 10 dni. Wszystko przez to moje pieprzone skąpstwo i podatność na markjetingi.


Edit: Ale brzydko, 5001 post.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:51   #5002
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
dziękuję
spróbuję z tym johnssonem może, a jak nie bedzie to hippem. Mam nadzieję, że mi podomywają, bo z facelle się nie polubiłam
Daj znać jak przetestujesz
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.