Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 11:11   #4981
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Pewnie będę krzyczała i nie widzę powodu by się tego wstydzić mając skurcze co chwile i pelne rozwarcie ale czekając na wolna polozna i wolne lóżko porodowe to bylo mi wszystko jedno co myśli ktos inny 😁
ojjj każda jak jedna po porodzie mi mówiła, że im było kompletnie wszystko jedno, kto, co, jak gdzie, czy je kto widzi, ile ludzi, czy krzyczy, czy klnie, czy cokolwiek byle już było po
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:14   #4982
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Czyli jakby nie było coś w tym jest ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam nawet o tym coś poszukać ale potem i wyleciało z głowy. Ostatnio oglądałam filmik na temat porodu, że sportowcy też wydają okrzyki przy największym wysiłku i że to normalne bo dodaje siły.

Chodziłam kiedyś na sztuki walki i jedną z pierwszych rzeczy których nas uczyli to okrzyk przy ciosach i większość początkujących ludzi miało z tym problem, żeby się na początku przełamać do tego okrzyku, bo zwyczajnie się wstydziło. Ale potem to było normalne i spontaniczne i faktycznie dodawało siły. Nie miałam wtedy pojęcia że mi sie wargi sromowe otwierają przy okazji .
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:16   #4983
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

dziewczyny,
dotarła pościel, miałam dać znać, ja jestem zadowolona aktualnie już jest w pralce, mam nadzieję, że jutro już łóżeczko będzie ubrane to dam fotki
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:18   #4984
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
ja wiem, wiem.. szwagierka wyzywała męża i to solidnie dlatego mówię, że to co ja chcę, a co będzie to dwie różne kwestie
ale ja nie jestem z tych co drą mordę, raczej jęczę niż krzyczę - przy wszelkich bolesnych badaniach i zabiegach jakie miałam dotychczas

pamiętam tylko, że przy kolonoskopii wołałam, żeby już skończyli i błagałam o koniec, ale to też nie był ryk, tylko wołanie

zobaczymy

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------




hahahahaha wyobraziłam sobie, że laska ryczy na męża w domu, że nie wyniósł śmieci - z otwartą buzią i wargami sromowymi
mi naprawdę już na mózg idzie

Ahhahahaahhahahahahahaha
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 11:28   #4985
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość

hahahahaha wyobraziłam sobie, że laska ryczy na męża w domu, że nie wyniósł śmieci - z otwartą buzią i wargami sromowymi
mi naprawdę już na mózg idzie
No właśnie położna jak nam o tym powiedziała, to potem zwróciła się do obecnych panów, żeby przy następnej kłótni nie skupiali się czasem na tym co się dzieje między nogami żony tylko na przedmiocie sprzeczki :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 12:49   #4986
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
dziewczyny,
dotarła pościel, miałam dać znać, ja jestem zadowolona aktualnie już jest w pralce, mam nadzieję, że jutro już łóżeczko będzie ubrane to dam fotki
o fajnie w takim razie czekam na fotki

ja też włączyłam teraz drugie pranie z jasnymi rzeczami dla maluszka

dziś odebrałam szlafrok z italian fashion i też polecam, kupiłam chyba najtaniej na allegro z przesyłką polecony in post w poniedziałek i wczoraj do południa już był u moich rodziców

ButterFlyAwayy jak się dziś czujesz? przeszły mdłości?

Edytowane przez majlenka_
Czas edycji: 2016-08-04 o 12:51
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:10   #4987
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Mi póki co dobrze się jeździ autem, ale wiem, że też już się nie powinnam sama gdzieś dalej zapuszczac... No ale z drugiej strony jak mam kogoś angażować, żeby musiał ze mną jechać po byle pierdołe, to już wolę sama jechać. Nie lubię być zależna od innych :/
Zawiozlam dziś ten wymaz na gbsa, wynik za 5 dni ma być.
Moja mała też się tak wypina i przestawia w brzuchu, ewidentnie miejsca ma coraz mniej. Czasem mnie zaboli jak kopnie wybitnie mocno, ale raczej rzadko się to zdarza. Bardziej mi przeszkadzają stópki w żebrach, bo lubi je tam wciskać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mi trzyma stopu pod żebrami już od dawna, najgorzej jak nimi jeździ i "gra" mi nimi po żebrach albo się mocno wierci i łupnie. Wtedy boli.
I czasem jakoś tak się ułoży że mi naciska chyba jakieś nerwy w okolicy żeber, bo mam uczucie pieczenia skóry tuż pod żebrami takie połączone z drętwieniem i bólem. A skóra ok, nawet nie jest tam najczęściej naciągnięta, więc to na pewno jakiś ucisk na nerw.

Od jakiegoś czasu mam za to zaczerwienioną całą skórę na brzuchu. Coś takiego jak się skóra czerwieni po ćwiczeniach fizycznych. Ale ani nie jest sucha, ani nie piecze/nie boli/ nie swędzi, nie robią mi się rozstępy... Skąd takie coś?

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
U nas otwarte okno i balkon i śpimy odkryci Mąż w końcu szczęśliwy, ze nie zamykam balkonu Bo jemu wiecznie było za gorąco, a mi zimno - teraz mi też wiecznie gorąco, więc w końcu się zgralismy
U nas to samo Zawsze byłam zmarzluchem, a teraz mi wiecznie gorąco

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Ja mam akurat odwrotnie. Ja to się akurat dosyć dobrze czuję (z wyjątkiem pierwszego trymestru), a ciągle jak jestem w domu to słyszę, że za dużo chodzę do miasta po sklepach, że mam nie dźwigać nawet jak przyniosę tylko kg śliwek. To że mam się trzymać poręczy jak wchodzę po schodach to słyszę nawet jak się już trzymam tej poręczy. Wiem kiedy mam nie przesadzać i nie przesadzam wtedy, a jak się gorzej czuje to też nie latam po sklepach tylko odpoczywam. Ale tak żeby już całkiem nic nie robić i najlepiej chodzić w ochraniaczach, albo leżeć w łóżku to też coś trafia człowieka.
Ja też się dobrze czuję, mam wrażenie że nawet lepiej niż w II trym Ale może dlatego, że wtedy pracowałam, a teraz dużo odpoczywam. I zakupy robię (noszę potem z samochodu na 100 razy po 1-2 siatki) i wszystko. A mąż tylko żebym nie nosiła, nie przeciskała się po schodach jak leżą rzeczy bo spadnę... Rodzice to samo, że może siądę, może się położę... A ja jak się dobrze czuję to nie umiem nic nie robić. Obiecałam sobie nadrobić czytanie książek i co? Nie umiem, bo mam listę rzeczy do ogarnięcia, codziennie sobie coś znajdę
No dobra, raz się wywaliłam w autobusie, ale niegroźnie. Od tego czasu dalej mi się zdarza jeździć komunikacją, ale od razu siadam albo mocno się trzymam obiema rękami.
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 13:39   #4988
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Witam się
Zaczęty 36 tydzień do skończone go 37 tygodnia będą tu maksymalnie trzymać jeśli się samo mię rozkręci to wywolaja wtedy, bo skończony 37 tydzień to już dziecko donoszone

Widzę ze tu więcej szpitalnych wrześniowek trzymajcie się tam dzielnie! i pełne pozytywnego nastawienia!

Co do opisów porodów jestem za pisaniem na biało. leze w szpitalu i się już dużo nasluchalam i wystarczająco jestem przerażona najwyżej będę te posty przewijać jeśli jednak stanie na normalnym pisaniu
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-08-04 o 13:45
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:40   #4989
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Witam się
Zaczęty 36 tydzień do skończone go 37 będą tu maksymalnie trzymać

Widzę ze tu więcej szpitalnych wrześniowek trzymajcie się tam dzielnie! i pełne pozytywnego nastawienia
Super, że Ci się udaje wytrzymać w dwupaku oby tak dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:40   #4990
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Witam się
Zaczęty 36 tydzień do skończone go 37 będą tu maksymalnie trzymać

Widzę ze tu więcej szpitalnych wrześniowek trzymajcie się tam dzielnie! i pełne pozytywnego nastawienia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:48   #4991
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Badają i kontrolują morfologie i crp. Prócz tego ktg dwa razy dziennie
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 13:57   #4992
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
...

Ja też się dobrze czuję, mam wrażenie że nawet lepiej niż w II trym Ale może dlatego, że wtedy pracowałam, a teraz dużo odpoczywam. I zakupy robię (noszę potem z samochodu na 100 razy po 1-2 siatki) i wszystko. A mąż tylko żebym nie nosiła, nie przeciskała się po schodach jak leżą rzeczy bo spadnę... Rodzice to samo, że może siądę, może się położę... A ja jak się dobrze czuję to nie umiem nic nie robić. Obiecałam sobie nadrobić czytanie książek i co? Nie umiem, bo mam listę rzeczy do ogarnięcia, codziennie sobie coś znajdę
No dobra, raz się wywaliłam w autobusie, ale niegroźnie. Od tego czasu dalej mi się zdarza jeździć komunikacją, ale od razu siadam albo mocno się trzymam obiema rękami.
Mi w II trymestrze to się bardziej nie chciało niż teraz. Przypuszczam że dlatego że byłam wykończona po I trymestrze, ale faktem było że półtora km do biedronki to musiałam robić 2, 3 przerwy siedzące i to jeszcze z zadyszką. Teraz lecę dłuższe trasy nawet nie patrząc czasami na ławki. Ale to chyba dlatego, że zaczęłam robić regularnie ćwiczenia dla ciężarnych i na plecy, bo od wtedy mi jakoś tak luźniej i te regularne spacery jednak też robią swoje nawet jak są krótsze. Chociaż czasami mam takie dni, że ledwo się toczę.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:12   #4993
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Witam się
Zaczęty 36 tydzień do skończone go 37 tygodnia będą tu maksymalnie trzymać jeśli się samo mię rozkręci to wywolaja wtedy, bo skończony 37 tydzień to już dziecko donoszone

Widzę ze tu więcej szpitalnych wrześniowek trzymajcie się tam dzielnie! i pełne pozytywnego nastawienia!

Co do opisów porodów jestem za pisaniem na biało. leze w szpitalu i się już dużo nasluchalam i wystarczająco jestem przerażona najwyżej będę te posty przewijać jeśli jednak stanie na normalnym pisaniu
poważny wiek ciąży

pranie dla małego powieszone, a teraz jestem w trakcie pakowania torby w końcu!
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:25   #4994
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
o fajnie w takim razie czekam na fotki

ja też włączyłam teraz drugie pranie z jasnymi rzeczami dla maluszka

dziś odebrałam szlafrok z italian fashion i też polecam, kupiłam chyba najtaniej na allegro z przesyłką polecony in post w poniedziałek i wczoraj do południa już był u moich rodziców

ButterFlyAwayy jak się dziś czujesz? przeszły mdłości?

kochana dziękuję, że pytasz.. ciut lepiej niż wczoraj, ale jeszcze kiepsko, leże, śpie, zgaga, mdłości.. wczoraj wieczorem w ogóle dziwnie, jeszcze gorzej niż za dnia..
mam nadzieję, że powolutku mija mam dużo prasowania, chciałabym ogarnąć kącik dla małego i w ogóle wziąć się w końcu za te generalne porządki w domu, a póki jestem taką detką nie ma opcji..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:37   #4995
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
kochana dziękuję, że pytasz.. ciut lepiej niż wczoraj, ale jeszcze kiepsko, leże, śpie, zgaga, mdłości.. wczoraj wieczorem w ogóle dziwnie, jeszcze gorzej niż za dnia..
mam nadzieję, że powolutku mija mam dużo prasowania, chciałabym ogarnąć kącik dla małego i w ogóle wziąć się w końcu za te generalne porządki w domu, a póki jestem taką detką nie ma opcji..
no to powolutku działaj, na raty, nie przemęczaj się ja tak robię, powieszę pranie, odpoczynek, zrobię obiad, zjem, odpoczynek, po chwili dopiero myję naczynia itd też bym chciała już przygotowywać łóżeczko, a tu nawet nie wiadomo dokładnie kiedy przyślą
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:45   #4996
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
no to powolutku działaj, na raty, nie przemęczaj się ja tak robię, powieszę pranie, odpoczynek, zrobię obiad, zjem, odpoczynek, po chwili dopiero myję naczynia itd też bym chciała już przygotowywać łóżeczko, a tu nawet nie wiadomo dokładnie kiedy przyślą

właśnie tak staram się działać
kurcze to pogoń ich ja się trochę obawiałam, a wysłali zaraz na drugi dzień, trochę byłam zaskoczona.. ale chyba jeszcze bardziej tym, że mąż pomimo zmęczenia, bo był cały dzień na nogach, praca, rehabilitacja, spotkanie.. usiadł po 22 i w 30 minut je złożył

dzisiaj odbierze komode (ciekawe czy też dzisiaj skręci), w weekend poprzestawiamy meble i będziemy prawie gotowi

ciekawe czy wszystko powchodzi tak jak chce, czy będę zmieniać koncepcje.. bo mamy mało miejsca i wszystko tak na styk
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:07   #4997
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
A dla mnie darcie mordy jest po to żeby dać upust emocjom. Jaki ma sens tłumi w sobie ból, strach i co tam jeszcze tylko dlatego ze wstyd i nie wypada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Gorzej jak chcesz funkcjonować normalnie a nie możesz żeby donosic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mnie jak coś bardzo, bardzo boli to płaczę i pewnie jak dostanę skurczy to się rozpłaczę
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:12   #4998
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
Hahaha wiecie co, oglądałam ostatnio Projekt Lady i wyobrazilam sobie właśnie te "mentorki" podczas porodu. W idealnym ubranku jak nie krzyczą z bólu tylko spokojnie mówią "och jeju jak boli "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:39   #4999
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Post Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
właśnie tak staram się działać
kurcze to pogoń ich ja się trochę obawiałam, a wysłali zaraz na drugi dzień, trochę byłam zaskoczona.. ale chyba jeszcze bardziej tym, że mąż pomimo zmęczenia, bo był cały dzień na nogach, praca, rehabilitacja, spotkanie.. usiadł po 22 i w 30 minut je złożył

dzisiaj odbierze komode (ciekawe czy też dzisiaj skręci), w weekend poprzestawiamy meble i będziemy prawie gotowi

ciekawe czy wszystko powchodzi tak jak chce, czy będę zmieniać koncepcje.. bo mamy mało miejsca i wszystko tak na styk
jak do tygodnia czasu nic nie napiszą to się do nich odezwę a gdzie zamawiałaś łóżeczko?
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 16:10   #5000
_chouchou
Raczkowanie
 
Avatar _chouchou
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 325
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Post nr 5000, to co, zamykamy wątek?
__________________
35/40
_chouchou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:13   #5001
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Zamykamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 14:44   #5002
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=937741
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.