Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-23, 21:50   #5011
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Przed chwilą "odkryłam" tę dietę i mam wrażenie, że w tej diecie tak naprawdę jest się głodnym.
Jakie można jeść warzywa? Można pomidory, ogórki, sałatę, chodzę do szkoły nie ma czasu na przyrządzanie sobie codziennie śniadań/obiadów/kolacji i chyba ta dieta nie dla mnie Jedynie co to mogłabym robić sobie sałatki z fetą i to chyba musiałabym jeść 3x dziennie przez te dwa tygoodnie, jakieś orzechy, nasiona i dodatkowo jako przekąska warzywa. Będę musiała zrezygnować z obiadów mojej mamy (już to widzę), na ogól mięso smażone, ziemniaki. Chcę schudnąć max 5kg.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 21:59   #5012
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Przed chwilą "odkryłam" tę dietę i mam wrażenie, że w tej diecie tak naprawdę jest się głodnym.
Jakie można jeść warzywa? Można pomidory, ogórki, sałatę, chodzę do szkoły nie ma czasu na przyrządzanie sobie codziennie śniadań/obiadów/kolacji i chyba ta dieta nie dla mnie Jedynie co to mogłabym robić sobie sałatki z fetą i to chyba musiałabym jeść 3x dziennie przez te dwa tygoodnie, jakieś orzechy, nasiona i dodatkowo jako przekąska warzywa. Będę musiała zrezygnować z obiadów mojej mamy (już to widzę), na ogól mięso smażone, ziemniaki. Chcę schudnąć max 5kg.
Hmm nie wiem jakim cudem wątek znowu pojawił sie w subskrybowanych przeze mnie, widać jakiś znak
Marta, na SB trzeba jeść dużo białka, a nie same warzywka. Solidna porcja mięsa/nabiału 3 razy dziennie i nie będziesz chodzić głodna. Białko ma to do siebie, że świetnie zapycha. Poza tym jakie mięso robi Twoja mama? Możesz jeść smażone na małej ilości tłuszczu, byle nie było to nic w panierce i ogólnie chude mięso. Np. schab bez tłuszczu może być. I chodzenie do szkoły to żadna wymówka, znajdziesz czas na przygotowanie sobie wieczorem jakiegoś posiłku do szkoły. Masz o tyle dobrze, że mama może Ci przygotować ten obiad - zjedz mięso i same warzywa (nie ziemniaki). Poza tym, jeśli chcesz schudnąć tylko 5 kg i nie masz problemu z ogromnym apetytem na słodycze/czipsy itp, to możesz zacząć od II fazy
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:08   #5013
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Hmm nie wiem jakim cudem wątek znowu pojawił sie w subskrybowanych przeze mnie, widać jakiś znak
Marta, na SB trzeba jeść dużo białka, a nie same warzywka. Solidna porcja mięsa/nabiału 3 razy dziennie i nie będziesz chodzić głodna. Białko ma to do siebie, że świetnie zapycha. Poza tym jakie mięso robi Twoja mama? Możesz jeść smażone na małej ilości tłuszczu, byle nie było to nic w panierce i ogólnie chude mięso. Np. schab bez tłuszczu może być. I chodzenie do szkoły to żadna wymówka, znajdziesz czas na przygotowanie sobie wieczorem jakiegoś posiłku do szkoły. Masz o tyle dobrze, że mama może Ci przygotować ten obiad - zjedz mięso i same warzywa (nie ziemniaki). Poza tym, jeśli chcesz schudnąć tylko 5 kg i nie masz problemu z ogromnym apetytem na słodycze/czipsy itp, to możesz zacząć od II fazy
dzięki za odpowiedź, za chwilę poczytam o tej drugiej fazie
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:12   #5014
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

peggy, wracaj do nas!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:23   #5015
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Kretka, staram się bardzo W weekendy zawsze chrzanię dietę, poza tym robię II fazę z małą ilością węgli (1-2) i zdarzają mi się grzechy w stylu tłuste mleko czy słodka kawa...
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:30   #5016
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Tłuste mleko czy słodka kawa to nie zbrodnia jakaś straszna, a 1-2 porcje skrobii to nie mało trochę? I czemu do nas na nowy wątek nie wpadniesz?
Ja już skończyłam dietowanie na II fazie, bo zeszłam już niżej niż chciałam nawet. Ale jestem z dziewczynami na watku, bo fajnie jest
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2013-02-23 o 22:31
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:41   #5017
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wzrost - 180 cm
Waga przed (zdjęcie 1 i 2) - 122 kg
Waga po (zdjęcie 3 - 5) - 82 kg
Waga po (zdjęcie 6 i 7) - 78 kg

Nie wrzucę zdjęć w bieliźnie, bo nie chcę aby takie moje zdjęcia były w sieci. Skóra jest w dobrej kondycji, bez zwisów. Luzy są oczywiście, ale w granicach normy, tym bardziej po utracie tylu kilogramów i braku jakiejkolwiek stosownej pielęgnacji ujędrniającej. Posiłkuję się również zdaniem osób postronnych, które widziały jej stan. Powoli, powoli skóra się "wchłania". Jestem z niej zadowolona
Że tak powiem: Szacun!
__________________
Mój kanał:
https://www.youtube.com/user/katarzynaswiazdek/featured

Szczęśliwa mama i żona

Wymianka kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=791095
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 07:47   #5018
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wzrost - 180 cm
Waga przed (zdjęcie 1 i 2) - 122 kg
Waga po (zdjęcie 3 - 5) - 82 kg
Waga po (zdjęcie 6 i 7) - 78 kg

Nie wrzucę zdjęć w bieliźnie, bo nie chcę aby takie moje zdjęcia były w sieci. Skóra jest w dobrej kondycji, bez zwisów. Luzy są oczywiście, ale w granicach normy, tym bardziej po utracie tylu kilogramów i braku jakiejkolwiek stosownej pielęgnacji ujędrniającej. Posiłkuję się również zdaniem osób postronnych, które widziały jej stan. Powoli, powoli skóra się "wchłania". Jestem z niej zadowolona
Jedno wielkie WOW!!! Wielkie gratulacje, wyglądasz RE-WE-LA-CYJNIE

Kala!!!!! O matko! Pamiętasz mnie (moje SB, 2009-2010)?! Miałyśmy biegać po Malcie i iść na lody z gorącymi malinami (to tak bardzo pro-zdrowotnie ) czy coś! Jezu, to już chyba 100 lat minęło
__________________
instagram: @uttterly

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2013-03-22 o 07:58
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 10:28   #5019
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta Plaż Południowych część XII

nowy wątek
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.