Miłośniczki H&M cz. 20 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-02, 19:42   #5011
klaudia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 171
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Dziewczyny zamawiałyście ten top z odkrytymi ramionami? Fajnie wygląda na żywo? jak z rozmiarem?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0376903001.html
klaudia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 19:43   #5012
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez klaudia_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiałyście ten top z odkrytymi ramionami? Fajnie wygląda na żywo? jak z rozmiarem?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0376903001.html
2 str wcześniej pisałyśmy o nich.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 19:47   #5013
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez monki100 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącam w forum, ale mam pewną osobistą uwagę, która nasunęła mi się podczas czytania.

Biżuteria Sotho jest z prawdziwego srebra i złota. Mam, sprawdzałam i potwierdził to jubiler, który powiedział, że srebro i złoto można zniszczyć perfumami, wodą z chlorem, brakiem należytego dbania. Tak zniszczyłam przez swoja własną głupotę pierwszy naszyjnik os sotho. Kolejny służy mi już bardzo długo. Stosuję się do zaleceń marki, są w zakładce na ich stronie-jad dbać o biżuterię.
To mi potwierdziło, że nim się wyda złą opinię trzeba się zastanowić czy aby na pewno czegoś ja źle nie zrobiłam.
Uważam, że biżuteria sotho jest super jakości i mają genialne wzory [COLOR="Silver"]

Owszem są i to całkiem poważne. Począwszy od zwrotu kosztów przesyłek, na które naraża się sprzedawcę po odsetki ustawowe i koszta windykacji!
co do biżuterii - jakoś mam naszyjniki z prawdziwego srebra i imitujące srebro czy też złoto i żadne nie jest w złym stanie po licznych kontaktach z perfumami itp. i NIC im nie jest

druga sprawa - nie, nie musimy odbierać, nie ponosimy żadnych konsekwencji gdy nie odbieramy paczek, baaa, sami pracownicy z infolinii sugerują takie rozwiązanie w przypadku kiedy nie można już anulować zamówienia, więc proponuję najpierw zorientować się w temacie, a później przytaczać konsekwencje, które mogą z tego wyniknąć

Cytat:
Napisane przez klaudia_23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiałyście ten top z odkrytymi ramionami? Fajnie wygląda na żywo? jak z rozmiarem?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=848481
zamówiło kilka z nas, więcej w nowym wątku



__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2016-02-02 o 19:51
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 20:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.