Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II. - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 17:13   #5041
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
TŻ ma 27 lat i on rzeczywiście nie lubi dziewczyn, które mają ponad 22 lata, bo wtedy wydają mu się "emerytkami". (oczywiscie nie chce tutaj nikogo obrazić)... Lubi się opiekować, bo jak twierdzi, chyba dlatego, ze nigdy nie miał młodszej siostry, jest jedynakiem.
OWczoraj sie zastanawiałam, kiedy znów się odezwiesz, Wizażanko
Nie zawodzisz mnie
A tak do tematu to rozumiem, że jak Ty skończysz 22 lata, to on Cię zostawi dla młodszej? Bo w końcu będziesz emerytką?
A poza tym, przemyśl to dobrze, bo ślub to nie takie hop siup. Przemyśl aspekt majątkowy, prawny, wspólnoty, etc.
PS Rodzice, którzy są szczęśliwi, że ich 18-letnia córka po 2,5 m-cach znajomości wychodzi za mąż za starego faceta [bo nikt mi nie powie, że 27-latek to dla nastolatki młodzik jest] chyba bardzo chcą się jej pozbyć z domu.
PS2 Jakim cudem Ty chcesz wszystkie przygotowania do ślubu załatwić w kilka miechów? Kto za to zapłaci?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:04   #5042
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
TŻ ma 27 lat i on rzeczywiście nie lubi dziewczyn, które mają ponad 22 lata, bo wtedy wydają mu się "emerytkami". (oczywiscie nie chce tutaj nikogo obrazić)... Lubi się opiekować, bo jak twierdzi, chyba dlatego, ze nigdy nie miał młodszej siostry, jest jedynakiem.
Opiekowanie się młodszą siostrą? Czy to tobie, wizażanko, przypadkiem nie uwłacza?

A starsi mężczyźni nie lubią rzeczywiście starszych kobiet i równolatek, poniewaz są one bardziej wymagające, silne i istnieje ryzyko, że facet będąc w związku z nimi się nie spełni jako mężczyzna - w końcu panna dziewica to co inne jak doświadczona w kwestiach seksualnych (i innych, żeby nie było) kobieta.

Taaak se gdybam, oczywiście
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:10   #5043
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Opiekowanie się młodszą siostrą? Czy to tobie, wizażanko, przypadkiem nie uwłacza?

A starsi mężczyźni nie lubią rzeczywiście starszych kobiet i równolatek, poniewaz są one bardziej wymagające, silne i istnieje ryzyko, że facet będąc w związku z nimi się nie spełni jako mężczyzna - w końcu panna dziewica to co inne jak doświadczona w kwestiach seksualnych (i innych, żeby nie było) kobieta.

Taaak se gdybam, oczywiście
no i ogólnie, starsza = bardziej doświadczona w relacjach damsko-męskich, swiadoma tego, czego chce i jak (nie) chce być traktowana, jaki powinien być mężczyzna na poziomie; trudniejsza do podporządkowania sobie

a 18-tka. No cóż, mam siostrę w tym wieku (i tak bardziej ogarniętą niż 3/4 jej koleżanek) i aż wolę się ugryźć w język, żeby nie być niemiła Dzieciak i tyle.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:17   #5044
Scheming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 37
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Rozumiem że weselicho za rok?czy w tym wrześniu?Bo jak za rok to wiecie
Scheming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:19   #5045
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Scheming Pokaż wiadomość
Rozumiem że weselicho za rok?czy w tym wrześniu?Bo jak za rok to wiecie
skoro po maturze, to chyba za rok
i dlatego też wg mnie będzie do tej pory jeszcze paru tych jedynych
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 00:35   #5046
RedCurtain
Raczkowanie
 
Avatar RedCurtain
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 59
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

jak kocha - niech sie hajta!
RedCurtain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:20   #5047
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

to co piszę Wizazanka492 mnie rozbraja
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 18:17   #5048
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Rozpieszczona histeryczka!
Zimna Draniowa!



Cytat:
Napisane przez Wru
Najważniejsze żebyś zrobiła to co uważasz za słuszne. Obiektywnie patrząc oczywiście, że powinnaś wyjechać, bo taka szansa może się już nie powtórzyć. Za jakiś czas przyjdą inne obowiązki, dzieci.. Ale jeśli boisz się przypłacić tego wyjazdu związkiem to może lepiej odpuścić.
Obyś tylko nie żałowała i ułożyła sobie życie z DDŻetem
Na dzieci sie jeszcze nie zanosi. Jezeli okaze sie, ze DDZ jest do dupy i nie ma co na niego marnowac czasu, to spakuje sie i zrobie sobie tam magisterke, a pozniej jeszcze jedna...i jeszcze jedna )))))))
Tak powaznie, to naprawde nie widze problemu, zeby teraz sie przemeczyc w Polsce, dociagnac licencjata, zobaczyc, co sie z tego wszytskiego urodzi - jezeli kupa, to spakowac sie i ksztalcic sie tam!
Czy to ma sens ?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ze sobą od 2,5 miesiąca.


Cytat:
Napisane przez wizazanka
Znamy się od 4 m-cy.


Cytat:
Napisane przez Wizazanka
Od 20 czerwca do 7 sierpnia widywaliśmy się codziennie




Cytat:
Napisane przez dojrzalawizazanka
Spędzilismy ze sobą wakacje, - 7 dni non stop razem + wyjechaliśmy razem do Norwegii na 10 dni.


Cytat:
Napisane przez dojrzalawizanka
Podsumowując - staż roczny


Cytat:
Napisane przez wizazanka
Najważniejsze jest to, że mnie kocha i ja jego Reszta się nie liczy...
oby Bog mial Cie, drogie dziecko w opiece

Emerytka
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:18   #5049
monika_i
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

ja mam doła przez faceta który ogołnie jest świetny kochany itd ale czasem tak mnie wkurza że masakra!!!
jesteśmy ze soba siedem lat a on sie wścieka (wręcz dostaje szału) na samą myśl że poszłabym na imprezę bez niego! to jest niepoważne ale nie umiem mu tego przetłumaczyć! uparł sie jak nigd. on uważa, ze każdy sie będzie od razu do mnie kleić - mnie to rozbraja a on dalej swoje! chciałabym wyjść gdzieś z moimi kumpelami gdzieś gdzie można potańczyć a nie tylko siedzieć na tyłku jak ja to mam załatwić (no on nie wychodzi tez na imprezy beze mnie ale ja tam nie miałabym nic przeciwko temu)
dziewczyny liczę na wasze rady bo dostaję już do głowy z nim
monika_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:39   #5050
katiuszka89
Raczkowanie
 
Avatar katiuszka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez monika_i Pokaż wiadomość
ja mam doła przez faceta który ogołnie jest świetny kochany itd ale czasem tak mnie wkurza że masakra!!!
jesteśmy ze soba siedem lat a on sie wścieka (wręcz dostaje szału) na samą myśl że poszłabym na imprezę bez niego! to jest niepoważne ale nie umiem mu tego przetłumaczyć! uparł sie jak nigd. on uważa, ze każdy sie będzie od razu do mnie kleić - mnie to rozbraja a on dalej swoje! chciałabym wyjść gdzieś z moimi kumpelami gdzieś gdzie można potańczyć a nie tylko siedzieć na tyłku jak ja to mam załatwić (no on nie wychodzi tez na imprezy beze mnie ale ja tam nie miałabym nic przeciwko temu)
dziewczyny liczę na wasze rady bo dostaję już do głowy z nim
Cześć Moniko ja mam to samo Tylko z tą różnicą, że mój się obraża nawet wtedy jak mówię, że idę na feministyczne spotkanie z kumpelami;/;/ [o losie!]..gdybym miała zamiar iść na jakąś potańcówkę to by była wielka obraza majestatu z jego strony...dlatego ja chcąc iść bez niego na imprezkę z samymi dziewuszkami musiałabym to zataić bo by była kłótnia...masakra..tak więc wiem co czujesz...ale fakt faktem od 1,5 roku odkąd jesteśmy razem nie byłam na żadnej potańcówce bez niego...ale zazdrość facetów o takie rzeczy wydaje mi się normalna..żaden ROZSĄDNY facet nie móglby zaakceptować Twoją obecność na imprezie gdzie jest pełno napalonych facetów a jego tam nie ma;p
__________________
<?>
katiuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 18:47   #5051
monika_i
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

o jak cudownie że ktoś mnie rozumie na szczescie ze spotkaniami nie ma problemów (o to już by było przegięcie i adieu) ale naprawdę mnie to wkurza, że ma takie idiotyczne zagrania z tymi imprezami
monika_i jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 21:01   #5052
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Zimna Draniowa!
Luubię jak jesteś taka ostra

Cytat:
Napisane przez Pearl
Na dzieci sie jeszcze nie zanosi. Jezeli okaze sie, ze DDZ jest do dupy i nie ma co na niego marnowac czasu, to spakuje sie i zrobie sobie tam magisterke, a pozniej jeszcze jedna...i jeszcze jedna )))))))
Tak powaznie, to naprawde nie widze problemu, zeby teraz sie przemeczyc w Polsce, dociagnac licencjata, zobaczyc, co sie z tego wszytskiego urodzi - jezeli kupa, to spakowac sie i ksztalcic sie tam!
Czy to ma sens ?
Oczywiście

Cytat:
Napisane przez Pearl
Cytat:
Napisane przez Pearl
Cytat:
Napisane przez Pearl

Cytat:
Napisane przez Pearl
Wyczułam ironię!
Przestań zazdrościć dziewczynie.
Ty Starucho!
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 22:10   #5053
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość

A starsi mężczyźni nie lubią rzeczywiście starszych kobiet i równolatek, poniewaz są one bardziej wymagające, silne i istnieje ryzyko, że facet będąc w związku z nimi się nie spełni jako mężczyzna - w końcu panna dziewica to co inne jak doświadczona w kwestiach seksualnych (i innych, żeby nie było) kobieta.
Uwielbiam takie gdybanie

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
skoro po maturze, to chyba za rok
i dlatego też wg mnie będzie do tej pory jeszcze paru tych jedynych
No jak do tej pory zresztą...

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
oby Bog mial Cie, drogie dziecko w opiece

Emerytka
Same emerytki się tu zaczęły udzielać. Swojego życia małpy nie mają, to siedzą i się ekscytują



Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość


Wyczułam ironię!
Przestań zazdrościć dziewczynie.
Ty Starucho!
Ty też już z tych starzejących się

Niestety Wru... Czas mija...






Wizażanko
Ty może przyspiesz ten ślub, bo niedługo termin przydatności do zużycia Ci minie...

Kiedy zaręczyny?
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 23:02   #5054
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ty też już z tych starzejących się

Niestety Wru... Czas mija...
O nie, Koleżanko.. Ja jeszcze jestem zdatna do zużycia.
Przez 3 tygodnie
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 23:05   #5055
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

ja przepraszam, ze sie wtrącam.
ale ja eh. jestem z swoim facetem od niedawna. strasznie trudny z niego charakter dodając do tego fakt, ze poprzednia dziewczyna go oszukiwała i okłamywała. w porzadku, zapas zaufania zdobęde z czasem. ale powiedzcie jak mozna codziennie wyłapywac kazde słowo i obracac je przeciwko mnie? jak mozna nazwac mnie kłamcą ponieważ o jednym fakcie powiedziałam dwa razy w inny sposob, chociaz sens ten sam? jak mozna wiecznie mnie podejrzewac o zdrade? kocham swojego faceta, ale ja mam wrazenie ze on jest ze mną po to by sie odegrac na byłej. by wyrzucic swoją skrywaną złość na mnie. nie tak sobie wyobrazałam poczatek związku. jest tragicznie. nie mam siły. jeszcze troche zanim cos powiem bede układała zdania w myslach i wertowała archiwum zeby nie zostac podejrzaną o kłamstwo.
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 09:14   #5056
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

a ja mam doła bo... ehh... jestem z Tż 2,5 roku i zaczynam się czuć jak jego kumpel, a nie ukochana dziewczyna... rzadko całuje mnie tak jak kiedyś, teraz to są przeważnie buziaki, seks też uprawiamy coraz rzadziej, zachowuje się przy mnie jak przy kumplach... kiedyś tak nie było... i jest mi strasznie smutno, że tak się zmienia...
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:05   #5057
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
a ja mam doła bo... ehh... jestem z Tż 2,5 roku i zaczynam się czuć jak jego kumpel, a nie ukochana dziewczyna... rzadko całuje mnie tak jak kiedyś, teraz to są przeważnie buziaki, seks też uprawiamy coraz rzadziej, zachowuje się przy mnie jak przy kumplach... kiedyś tak nie było... i jest mi strasznie smutno, że tak się zmienia...
o kurcze... ja mam to samo tylko po 5 latach, tzn to się już ciągnie dłuższy czas. Też mnie nie przytula, a buziaki są takie "babcine" - wiecie tzw. cmoki. Już mnie to też zaczyna irytować. A seks już wogóle mnie dobija, robimy co swoje, ubieramy się i siadamy koło siebie jak obcy w autobusie Widzimy się codziennie i rozmawiamy, ale zupełnie jak u Ciebie, jak kumple A Twój TŻ co Ci mówi jak mu zwracasz uwagę? Bo mój mówi "no przecież jestem normalny taki jak zawsze". A nie jest
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:23   #5058
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

mój mnie przytula, mówi, że bardzo kocha... ale po jego zachowaniu tego nie czuję... nie rozmawiałam z nim na ten temat jeszcze, bo zauważyłam to niedawno. co ja mam mu w ogóle powiedzieć?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:34   #5059
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

A ja mam doła,bo mój facet kończy dzisiaj prace o 17
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 11:20   #5060
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
mój mnie przytula, mówi, że bardzo kocha... ale po jego zachowaniu tego nie czuję... nie rozmawiałam z nim na ten temat jeszcze, bo zauważyłam to niedawno. co ja mam mu w ogóle powiedzieć?
No ja zapytałam "czemu nie jesteś taki jak dawniej? Co się stało?" No i tak mi odpowiedział jak wyżej napisałam Ogólnie niby jest między nami tylko 3 lata różnicy, a zachowuje się jakby było z 10 tzn nie rozumie że nie mogę co tydzień ściemniać rodzicom że idę na imprezę żeby u niego nocować, czy że dla mnie na przeprowadzkę jeszcze za wcześnie, a on mówi że skoro ja chcę jak będę miała 24 to on będzie miał 27 i będzie stary...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:15   #5061
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie gdybanie


Cytat:
Napisane przez Annaluka
Kiedy zaręczyny?
A od kiedy data ślubu jest ustalana przed zaręczynami?
Zaręczyn jeszcze nie byłłło?
Jakaś nienowoczesna jestem

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
kocham swojego faceta, ale ja mam wrazenie ze on jest ze mną po to by sie odegrac na byłej. by wyrzucic swoją skrywaną złość na mnie.
Jak długo jesteście razem? Ile czasu minęło od jego rozstania z poprzednią dziewczyną a jego ponownym związaniem się, z Tobą?

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
w porzadku, zapas zaufania zdobęde z czasem. ale powiedzcie jak mozna codziennie wyłapywac kazde słowo i obracac je przeciwko mnie? jak mozna nazwac mnie kłamcą ponieważ o jednym fakcie powiedziałam dwa razy w inny sposob, chociaz sens ten sam? jak mozna wiecznie mnie podejrzewac o zdrade?
No bajka. I to juz na samym początku związku. Myslisz, że dalej będzie lepiej? Bo mnie to się nie wydaje. Tak jak mówisz: możliwe, że on zbudował sobie paskudny obraz kobiet i próbuje go i Tobie wpoić, z nie bardzo pojmowanych przeze mnie pobudek... albo swojej poprzedniej robił tak samo, aż tamta nie wytrzymała i rzeczywiście go zdradziła. Może on zawsze taki był, a nie przez poprzednią panią?
Tłumaczy on to swoje zachowanie jakoś?
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:55   #5062
szczypka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 78
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

A ja mam doła bo moj Tż sie nie odzywa Wczoraj sie nie spotkalismy, dzisiaj tez nie a pojutrze juz jedzie za granice na 2 miesiace A byl tu tylko 2 tygodnie. Smutno...
szczypka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 19:00   #5063
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Hej dziewczyny! Czytam już od paru dni Wasze wypowiedzi i sama postanowiłam się udzielić. Może nie mam jakiegoś strasznego doła przez faceta, ogólnie jestem dzisiaj jakaś przygnębiona (może dlatego, że źle się czuje- chyba bede chora) a jak mam taki humor to lubie się "czepiać" o byle co, dlatego chciałam się Wam wygadać i usłyszeć od Was jakieś mądre rady.

Jestem z TZ-em ponad 4 lata, niedawno przechodzilismy lekki kryzys. To ja głównie zastanawiałam się nad tym czy to ma jeszcze sens. Wkurzały mnie w nim m.in takie rzeczy jak: brak inicjatywy na spotkania (przewaznie to ja musialam dzwonic i pytac sie czy sie dzisiaj zobaczymy), on jest taki ze robi wszystko na ostatnia chwile a ja lubie miec wszystko zaplanowane. Dlatego denerwuje mnie ze on rano nie wie czy sie spotkamy- nie wiem czy slusznie, bo i tak przewaznie sie spotykamy, tylko pozniej mam wrazenie jakbym to na nim wymuszala.

Zaczeło brakować mi czułych słów, gestów, miłych smsów. Ciągle mu to mówiłam i mówiłam, a czym bardziej naciskałam to w nim budził się jakiś mechanizm obronny i zamiast zmienić to co mi przeszkadza, nie przejmował się i "czekał jak mi przejdzie". Wszystko to skumulowało się we mnie, i zaczeły się "poważne rozmowy", których mój ukochany "nie trawi".Dlatego wyglądały one zawsze tak samo - ja mówiłam a on słuchał i na tym koniec. Skutki były krótkotrwałe- pare dni poprawy potem norma. Dodam, że w tym czasie on miał dużo egzaminów, zaliczeń, bo jest na ciężkich studiach i nie miał duzo czasu dla mnie, co też mnie dobijało.

Były próby tzw. "odpoczynku od siebie"- wychodziło to z mojej inicjatywy, ale on cały czas powtarzał, że chce ze mną być i nie musi ode mnie odpoczywać. Tylko jego zachowanie przeczyło jego słowom!!

Przyszly wakacje. Poczatki tez byly okropne. Przez pierwszy tydzien chodzil jakis dziwny, meczylam go o co mu chodzi, ale nie chcial powiedziec. Pewnego dnia mielismy isc ze znajomymi na impreze, po czym przed samym wyjsciem on oswiadcza ze nigdzie nie idzie. No wiec poszlam sama. Na baletach dowiedzialam sie od jego kolegi, ze mój Tż był tydzień temu z nim i kumplami na baletach. Dodam, że mielimy umowe, ze mowimy sobie zanim gdzies wyjdziemy, bo juz kilka razy zdarzylo sie, ze poszedl bez mojej wiedzy i za kazdym razem sie go pytalam "mówimy sobie czy nie?" zawsze odpowiadal, ze tak, a sam nie dotrzymywal slowa. Strasznie sie wtedy wkurzylam i napisalam niezbyt milego smsa. Na nastepny dzien odezwal sie od samego rana i sie spotkalismy. Mialam ochote juz to zakonczyc, odpoczac.Od razu wiedział o co chodzi. Mówił, że to dlatego chodził taki struty przez tydzień, bo miał wyrzuty sumienia a wiedział, że się wkurzę jak mi powie. Dodam, że wychodzenie "bez mojej wiedzy" jest wynikiem tego, ze zawsze jak gdzies chcial isc, to ja mialam jakies ALE i bylam zla, wiem ze niepotrzebnie, bo ja moglam chodzic bez problemow. Ale taki juz moj wstretny charakter. I powiedzial ze mi nie powiedzial o baletach bo to wyszlo w ostatniej chwili a on by sie musial 3 godziny mi tlumaczyc zanim by wyszedl:/. Potem zapewnial ze sie to nie powtorzy, ze kocha itd. No to wybaczylam.

Narazie nie zostałam poinformowana o jakiś imprezach o ktorych nie wiedzialam, ale dalej lekko przeszkadzało mi jego minimalne zaangażowanie. Wyjechalismy razem nad morze, było cudownie, jakby się coś odrodziło. Mówił, że jak wrócimy znad morza to się nie zmieni.(akurat) Potem on pojechał z kolegami nad morze, oczywiscie byli tam na baletach, powiedział mi ale na drugi dzien dopiero, ale przymknelam oko. Wkurzylam sie jak powiedzial mi ze tanczyl z jakas dziewczyna:/ -mowil ze to takie disko polo bylo ze nie bylo zadnych przytulanek czy cos w tym stylu i ze wszyscy jego koledzy tanczyli no to on nie mogl przeciez sam ze soba tanczyc ehh:/. Najgorsze dla mnie jest to że wszyscy jego koledzy sa samotni

Postanowilam sobie calkiem odpuscic- co bedzie to bedzie. Tez zaczelam troche imprezowac, nie narzucałam się, nie dzwonilam- czekalam jak on zrobi pierwszy krok. Bylo dobrze- to do kina poszlismy, to znowu wyjechalismy, bylo naprawde fajnie. Tylko nie wiem czemu, we mnie ciagle byly jakies watpliwosci... Teraz on wyjechal na tydzien na oboz.Przed wyjazdem powiedzialam mu ze przez ten tydzien ma sie zastanowic czy mu na pewno zalezy. On ma tam treningi 4-5 razy dziennie i podobno jest bardzo zmeczony. Na poczatku jak tam pojechal bylam w szoku. Pisal, dzwonil jak tylko mial wolna chwile. Dzisiaj zadzwonill rano, zeby mnie obudzic, bo bylam wczoraj na baletach , potem ok poludnia sms, a potem cisza. Ja mialam do niego sprawe wiec mu napisalam smsa zeby dal znac jak bedzie mial czas. Dopiero o 18.30 sie odezwal i powiedzial ze ma 30 sekund :O, bo ma kolacje. Troche mnie wkurzyl. Z jednej strony wiem ze moze byc zmeczony bo mowi, ze tam tylko je, cwiczy i spi, ale z drugiej strony nie ma czasu na chwile rozmowy. A jeszcze dwa dni temu mial i tak czesto sie odzywal...i pisal, i takie czule smsy, jak nigdy. Boje sie, ze znowu bedzie jak wczesniej, a juz mialam nadzieje, ze przemyslal i zrozumial. Moze znowu przesadzam, moze naprawde jest zmeczony albo tez mial kiepski humor, nie wiem powiedzcie mi co o tym wszystkim sadzicie. Kocham go bardzo ale chcialabym wiecej jego zaangazowania i dlatego mam watpliwosci. On mowi ze mu zalezy, ze mnie kocha i chce ze mna byc. Tylko czemu tak ciezko mu spelnic moja prosbe. Nie chce sie z nim rozstawac, ale tez bym chciala zeby bylo tak fajnie jak na poczatku zwiazku, ale to juz chyba nie mozliwe.

Na koniec dodam, ze jestesmy jeszcze mlodzi (mamy po 20 lat). Myslicie, ze powinnam odpuscic z tymi imprezami? I jak on chce isc raz na jakis czas to nie robic z tego wzgledu jakis wypominan? Jaka jest Wasza opinia o tym wszystkim. Wybaczcie że tak dlugo, ale napisalam wszystko co mi lezalo na serduchu. Teraz licze na was dziewuszki, bo Wy tak dobrze i mądrze doradzacie
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 19:53   #5064
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Wrrrrrr!!!! dobzre że ejst ten wątek;/ Od jakiś 2 godzin jestem wolna woooolna;/ Ale chyba nie umiem sie tym jeszcze cieszyć. Mój były Tż. idijota nie mógł pogodzić sie z tym że nie chce siedzieć z jego kolegami których praktycznie jescze nie znam i patrzeć jak piją!! I że chce iśc z koleżanką na dyskoteke. I koniec jest,.... a byliśmy razem przez rok ale juz miałam dosyc jego beznadziejności. Trudno znajdę lepszego...
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:23   #5065
szczypka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 78
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

kosheen tak szczerze to chyba troche dramatyzujesz Twoj Tż to poprostu facet i nie wymagaj od niego az tak wiele Ich nikt nie zrozumie, a czasem trzeba poprostu wybaczyc. Długo jestescie ze sobą i chciałabym napisac, że tak juz jest, ale nie moge bo nie bylam z nikim tak dlugo (a wydaje mi sie, ze po pewnym czasie dwoje ludzi popada w monotonie i nie jest juz tak wesolo jak na początku - to tylko moje zdanie). To dobrze, ze mowi Ci, ze chce z Toba być i nie musi od Ciebie odpoczywac - to juz duzo A i dobrze, ze przyznal Ci sie ze tanczyl z jakas dziewczyną. Ostatnio moj kumpel powiedział, że czasem chce sie iść bez dziewczyny na impreze. I, w sumie, ma rację. A skoro idzie na balety to raczej nie bedzie tam stał jak kołek pod sciana. Postaw sie czasem w jego sytuacji A co do smsow: moj Tż czasem tez pisze non stop a czasem jest tak, że pisze naprawde niewiele. Uwierz mi, są gorsze sytuacje, mój Tż wyjechal znowu za granicę i na 2 miesiące musi nam wystarczyc skype (codziennie lub co 2-gi dzien) i smsy. On tam bedzie pracowal i nie zawsze bedzie mial czas odpisac. Ale probuje go zrozumiec. Może Twoj Tż byl naprawde zajęty na tym obozie?
Więc kosheen nie przejmuj sie tak i wrzuć trochę na luz powodzenia
szczypka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 09:16   #5066
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Być może masz racje, chyba rzeczywiście mam skłonności do dramatyzowania. Ale wolałam napisać to tutaj niż pisać czy dzwonić do TŻ-a z jakimiś wyrzutami. A wczoraj zadzwonił do mnie jeszcze po 21, więc poprawił mi się humor Dziękuje, że chciało Ci się czytać moje wypracowanie, ale długo to wszystko w sobie dusiłam i chciałam się wygadać "od początku do końca".

Co do Ciebie to współczuję Ci, że Twój ukochany wyjeżdża na tak długo. Ale mój TŻ dwa lata temu też był na 2 miesiące za granicą- wszystko jest do przeżycia. Obydwoje strasznie przeżywaliśmy rozstanie, a mój TŻ próbował mnie pocieszyć, że jak wróci to mnie zabierze na zakupy hehe, ale przy rozstaniu płakaliśmy oboje. A może następnym razem pojedziesz z nim?Wtedy moglibyście nadrobić stracony czas. A ile jesteście ze sobą? Bo po pewnym czasie, takie przerwy umacniają związek... Więc pomyśl, że może jak wróci to będzie jeszcze lepiej
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 11:55   #5067
szczypka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 78
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

I bardzo dobrze, że sie wygadalas

Z moim Tż jestesmy razem dopiero 3,5 miesiąca w tym 2 miesiące on byl za granicą i teraz pojechał znowu na 2... Teraz jak juz wróci to na stałe Chociaz u niego nic niewiadomo, bo ma 1000 pomysłów na tydzien Gdy wyjezdzał pierwszy raz ryczałam strasznie, teraz juz mniej. W końcu jest skype, gg i smsy - co prawda, to nie to samo co na zywo, ale mam nadzieje, ze damy rade. Pod koniec jego pierwszego pobytu za granicą ja byłam juz u kresu wytrzymałości, nie wiedziałam co myśleć, co czuć i on to chyba czuł, bo cześciej sie odzywal i jakos tak bardziej sie starał A mi poprostu ciężko jest być z kimś na odległość... Te 2 tygodnie, które spędzilismy tutaj byly cudowne Trzeba przyznac, ze zblizylismy sie do siebie. Więc tak jak kosheen napisałaś mam nadzieje, ze jak wroci to bedzie jeszcze lepiej
szczypka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 12:16   #5068
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

No to trzymam kciuki żebyś wytrzymała te 2 miesiące i żeby potem Wam się układało jeszcze lepiej

Nikt więcej się na mój temat nie wypowie ? Pewnie nikomu się nie chce czytać takiego wypracowania
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 16:02   #5069
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Luubię jak jesteś taka ostra
Wiem, Ty mala, niegrzeczna swinko !



Cytat:
Napisane przez Wru
Wyczułam ironię!
Przestań zazdrościć dziewczynie.
Ty Starucho!
Eeee...no....
Jak emerytkami sie stajesz PO 22 roku zycia, to ja jeszcze jestem w obiegu
Ale i tak zaczynam sie bac )))))))
Moze ktos mnie wezmie chociaz na pol etatu ? ))))

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość

Wizażanko
Ty może przyspiesz ten ślub, bo niedługo termin przydatności do zużycia Ci minie...

Kiedy zaręczyny?
Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
O nie, Koleżanko.. Ja jeszcze jestem zdatna do zużycia.
Przez 3 tygodnie
Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość

Jakaś nienowoczesna jestem
Uwielbiam Was, Paskudy, naprawde ! ))
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:27   #5070
Supersonic
Raczkowanie
 
Avatar Supersonic
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Francja->Wroc
Wiadomości: 44
GG do Supersonic
Dot.: Która z dziewcząt ma "doła" przez faceta? Część II.

Cytat:
Napisane przez kosheen Pokaż wiadomość
Nikt więcej się na mój temat nie wypowie ? Pewnie nikomu się nie chce czytać takiego wypracowania
Czujesz, że chłopakowi zależy i że chce być z Tobą? Bo to jest ważne, a cała reszta typu smsy i wyjścia na balety to jest sprawa do dotarcia. Z tego co pisałaś, oboje macie w tej materii swoje za uszami - on nie zawsze Ci mówi, a jak mówi to Ty się czepiasz itd. W tym wieku ludzie się docierają, a faceci jeszcze wyrabiają Przynajmniej tak obserwuję na przykładzie swoich starszych znajomych par (bo sama jestem niewiele starsza od Ciebie, więc co tu się mądrzyć ). A wracając do smsów i kontaktu - to każdy ma czasem dzień na czułości i dzień na bycie zirytowanym, i na niechcienie przesadnie intensywnego kontaktu - nigdy nie jest tak samo kolorowo i to wcale nie znaczy (nie musi znaczyć), że coś się psuje. A że babom częściej potrzeba uwagi i słodkości, to właśnie tak wychodzi - temat stary jak świat Sama po sobie chyba też widzisz, że masz chwile, kiedy chce się ryczeć i wylać żale na forum, a potem wystarczy mały sms i wszystko od razu wygląda inaczej

Ja mam dziś właśnie dzień na wylanie żali na forum Wcześniej się produkowałam, jak sprawa wygląda, a teraz tylko napiszę, że nie umiem zapomnieć o człowieku, który eh...nie wie, czego chce. Nie umiał się zdecydować na związek ze mną, nie umiał zakończyć starego związku, a było/jest nam razem wyjątkowo. Kontakt nie padł, relacja jest bliżej nieokreślona, acz intensywna. I w ogóle to jest skomplikowane tak, że trudno mi to precyzyjnie i czytelnie wyjaśnić. Formalnie wiem, co powinnam zrobić. Emocjonalnie mnie to cholernie męczy i są dni, jak dzisiaj, że snuję się po domu, czekam na wiadomość i nie mogę się niczym zająć Do tego zaczyna mi się stres przed samotnym wyjazdem za granicę na studia, a jak się zbierze kilka wytrącających z równowagi spraw, to wiecie pewnie, jak to jest...tak że ogólnie tendencja mocno spadkowa

Szit
__________________
nieznośna lekkość bytu
Supersonic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.