Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 07:05   #481
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussie, nie próbowałam. A co do tego potrzeba, do tych inhalacji?
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:07   #482
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Gosia- nawet zwykła sól fizjologiczna pomaga. To tak na początek. Nie wiem co jest dostępne w Anglii. To generalnie różnego rodzaju roztwory soli. Mój młody jest inhalowany mgiełką zabłocką. Niestety rok temu młody dostał po raz pierwszy w życiu okresie pylenia traw alergii na trawy właśnie. Miał więc też sterydy, bo w ciągu tygodnia nabawił się zapalenia płuc. Leki, które dostał od lekarza pierwszego kontaktu nie zadziałały. Po 3 dniach inhalacji sterydami po zapaleniu oskrzeli nie było śladu, ale wychodzenie ze sterydów zabrało nam kolejne 10dni. Coś za coś. Już teraz boję się kolejnego "sezonu". Ale teraz przynajmniej wiem co i jak. Wtedy to były domysły tylko.
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:51   #483
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dzięki Aussie. Muszę sól fizjologiczną kupić.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:06   #484
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

dzień dobry

u mnie też migrena, od wczoraj jestem migrenowa, średnio 2 dni w tygodniu przechodzę hiroszimę i nagasaki, czasami z wymiotami...mi nawet ketonal nie pomaga

u mnie święta, jak u Anyżka - relax, spacer, książka (zaległości skandynawskich kryminałów) może ćwiczenia rodzice wyjechali do Izraela więc ja święta spędzam samotnie, w poniedziałek wielkanocny kolacja w knajpie i mała celebracja urodzin brata

fajny podkład LM https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=BH0uefuiV lekki, dobra konsystencja, efekt świeżej skóry
serum z wit.C Andalou też chwalę, podoba mi się żelowo - kremowa konsystencja
kupiłam też maskę nawilżąjącą p.choice, do której podchodziłam już kilka razy http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...ask-118-ml/208

Aussie, cząsto kontempluje nad słusznością stwierdzenia, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu...jednak ostatnio stwierdzam, że to jednak nieprawda że niektóre zdarzenia nie mają swojego wytłumaczenia, a owe stwierdzenie jedynie pomaga nam zaakceptować pewne zdarzenia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10985174_1403970999628608_7630038542350851673_n.jpg (65,1 KB, 12 załadowań)
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:22   #485
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Gosia sól fizjologiczna plus antybiotyk(gentamycyna) do inhalowania .Teraz tak było leczone moje dziecię.Biostymina(w ampukach 20 dni),wit c lewoskretna 3 x dziennie w formie napoju i syrop.
Warto zainwestować w inhalator.Zobaczysz,że po samej soli -jest duzo lepiej..

Ilka jaki kolor Laury uzywasz?

Kupiłam nową wersję dior forever -odcień 020.Fajny

Eva a Ty co w święta planujesz?

Kama wraca.Oby szczęśliwie..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2016-03-23 o 09:27
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 12:22   #486
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama wróciła Cieszycie się...? Bo ja tak... Wszedzie dobrze i tak dalej... Co prawda z przygodami i opóźnieniami, ale dotarłam do domu... Najpierw strajk włoski we Francji na lotniskach...Nie wiem, co to ma wspólnego z wylotem samolotu z Polski, niemniej się spóźnił. No i oczywiście jego wylot z malagi tez był opóźniony, podobnie, jak większości innych samolotów...Co za tym idzie - spóźniłyśmy się na 3 pociągi do poznania i u przyjaciółki w domu wyladowałysmy o 2 am O 8 miałam pociąg do siebie. tyle, ze z poznania wyjechał z prawie 2 godzinnym opóźnieniem, bo były problemy gdzies w trasie...No coz, postaliśmy na stacji i w polu...Zgodnie z prawem domina - spóźniłam się na kolejne połaczenie No ale wreszcie, wreszcie...Od wczoraj nadrabiam zaległosci, przynajmniej to, co moge...Okazało sie, ze mam za mało kartek swiatecznych a w kioskach i na poczcie już nie ma Coz, wysłałam dziś pare najwazniejszych...
Dobra, teraz was czytam
Gosia, krem do rąk musze zobaczyć w rossmanie Powinien tam chyba być...? Bradbury to klasyka fantastyki, wczesne lata 60 chyba? Jest tez film na podstawie tej książki. Dobra, choć osobiście wole Kroniki marsjańskie. Przejmujace i nostalgiczne, działają na wypobraznie Orwella pewnie znasz...? "Wszystkie zwierzęta sa rowne, ale niektóre sa równiejsze...? ""Wielki Brat na nas patrzy...?" Polecam tez "On the beach", u nas jako Ostatni brzeg" Ksiązka stara i 2 swietne ekranizacje.
Ilana, miałam regeneris, czyli osocze. twarz po tym wygląda łądnie, szyja tez, tylko 3 tygodnie ja się nie nadawałam do oglądania No i bolało...
Dircik, reti ageto nie jest jakas wybitna nowość sesderma, kupiłam pare miesięcy temu, link zamieszczalam...Promocja była - krem i serum w cenie serum. Czekaja w kolejce
Beti, co do ministra obrony to podobał mi się tekst: Polacy narzekali, ze ministrem zdrowia jest psychiatra, a teraz ministrem obrony jest jego pacjent Czasem się zastanawiam, czy on wierzy w te bzdury czy sprawdza, co jeszcze ludzie przełkną?
Aussie, bruzdy nosowo-wargowe ostrzykiwałam kwasem chyba 2 razy, bo to mi na kilka lat wystarcza. Bolesne, ale mezo gorsza. Wypełnia bardzo łądnie, choć przez pare dni nabieram podobieństwa do neandertalki Potem się wyrównuje i jest ok.
Eve, to Ty czy ja jestem dinozaurem...? Ciesz się, ze Filipinek nie pamiętamy A Biełyje rozy mam w wersji klasycznej Szatunowa - do dziś pamiętam namiętne tance w klubie na uniwerku... Czasy, gdy chodziłam na dyskoteki

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-03-23 o 13:05
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 12:50   #487
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama- fakt niezbyt miły powrót miałaś. A jak było na wakacjach? Wypoczęłaś przed trudami Świąt Wielkiej Nocy?

Gosia- i jak z okiem?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 13:24   #488
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussie, lubie zwiedzac, więc jestem zadowolona. COdziennie 10-15 km łaziliśmy, za to przejazdy autokarem były krótkie. niestety, jedzenie mniej regularne i obfitsze - i 0,7 kg obywatela przybyło Ciekawe, czy jedzone często lody mogły mieć na to jakiś wpływ...?
Temperatura taka sobie 6-18, więc bez szaleństw. rękawiczki często były mile widziane...
Fajne ciuchy widziałąm w sklepach Natomiast przywiozłąm pomarańczowe wino regionalne z sewilli, ser i oliwę
Gosia, biedna jesteś z tymi chorobami, małe dziecko, a zwłaszcza małe dzieci - to jednak czeste problemy zdrowotne...
Moja przyjaciołka przeziębiła się pierwszego dnia wycieczki i dziś wreszcie wylądowałą u lekarza. Ja dzielnie zniosłam wiatry i zimno, a wczoraj zaraz po przyjeździe...dostałąm kataru No i dziś smarkata jestem. w dodatku zaraz praca Nie powiem, ze mi się chce...Nigdy tez nie wiem, ilu zapisanych przyjdzie...Katar popsuł mi plany - dzis miał być basen i siłka
Co do świąt - mam zamrozony sernik, bułeczki drozdzowe i pasztet, czeka tez babka panettone. dziś kupiłam szyneczki w eko sklepie i 6 jajek. zrobie tez sałatke owocowa. z reguły nic nie wyrzucam...No, czasem resztke sledzi mojej Mamy...Sa podobno pyszne, ale ile można je jesc...? a mama twierdzi, ze poł porcji się nie da
Na wycieczce się nie nudziliśmy, ale wykorzystywałam czas i kindla. 6 tomow fantastyki Briggs
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:35   #489
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, witaj z powrotem, dobrze ze szczesliwie mimo przygod wrocilyscie.
Jak Hiszpania, cieplo bylo, czy zimno?
Co kupilas?

Ja jestem Tyranozaurus Rex, a Ty?


Miszka, nie mam zadnych planow, zadnych pisanek, kolorowanek, zajaczkow ani koszyczkow, to jest fajne gdy sie ma male dzieci, a w moim przypadku sami dorosli.
Wielkanoc to dla mnie czas zadumy I tradycyjnego juz obejrzenia filmu Mela Gibsona The Passion Of The Christ.
Za kazdym razem na nowo przezywam ten film. Jest dla mnie bardzo wazny.

Fuerta, kiedys sprobowalam I mnie pomaga Tramadol

Aussie, nie ma slonecznego zdjecia, za oknem ponuro I deszczowo.


Dziewczyny, duzo zdrowia dla Was & rodzin, trzymajcie sie cieplo
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2016-03-23 o 13:38
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:35   #490
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Hello Kamilita
wrzucaj piękne foto, kocham Malagę

strach pomyśleć, jak moja facjata zareaguje na igłę... mówisz 3 tygodnie rekonwalescencji...to strasznie długo ehh
moja plama po fraxelu nie zeszła a to już ponad miesiąc...doktorem mówi żeby czekać a moje pokłady cierpliwości już dawno się skończyły

u mnie Budapeszt, spontanicznie w przyszłym tygodniu, Miuszu jakieś wskazówki?

Miszu mam kolor vanilla - jeden z jaśniejszych bo ja mam jasne lico

szukam dziś restauracji w waw gdzie serwują śniadania wielkanocne... i nic...jak to możliwe jedynie Intercontinental ma w ofercie brunch ale cena od osoby 189zł wydaje mi się grubą przesadą....

Eva, obadam te Twoje magiczne tableki ale moja głowa ciężka głowa próbowałam wiele tabs, na receptę, szwedzkie i niemiecki i nic

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2016-03-23 o 14:36
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:38   #491
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez fuertavertura Pokaż wiadomość

u
szukam dziś restauracji w waw gdzie serwują śniadania wielkanocne... i nic...jak to możliwe jedynie Intercontinental ma w ofercie brunch ale cena od osoby 189zł wydaje mi się grubą przesadą....
Ile to jeść by trzeba za te 189 zl Ale kto bogatemu zabroni Nie lepiej zrobić jajka z sosem tatarskim I jajka z farszem groszkowym np?

Te baby są świetne

http://sklep.consonni.pl/kategoria/7/panettone-baby

Cześć, Juka
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 16:18   #492
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Eve, jak napisałam wyżej - kupiłam ser, wino i oliwe Wędliny ichnie próbowałam, ale te niby najlepsze szynki mi nie podchodzą. wino pomarańczowe w typie malagi I ich chlebki figowo-migdałowe. Ciuchy oglądałam z uprzejmym zainteresowaniem acz beznamiętnie
Na letnia suknie temperatury nie było, choć nad morze ludzie ubierali się rozmaicie. trochę dziwnie to wyglądało - ja w ciepłym polarze i adidasach a oni w klapkach, szortach i bluzkach na ramiączkach. biorac pod uwagę, ze było jakies 15 stopni - to raczej ja miałam racje. a rano 6 stopni Duze zmienności pogodowe - na przestrzeni 20 kilometrów mogło być bezchmurnie i ulewa. Powiedzieli, ze teraz jest najchłodniej, grudzień i styczeń były cieplejsze.
Zdjecia jakies umieszczę, jak obrobię aparat
Ilana, 3 tygodnie to u mnie, ja zle znosze zastrzyki, a regeneris czyli osocze bogatopłytkowe to rodzaj mezoterapii, czyli najlepiej dużo ukłuc. Może Ty masz inne naczynia, ja mam 2-3 tygodnie naprawdę horrorystyczne, żaden inny zabieg nie daje u mnie takiego efektu. Ten ostatni siniak pod okiem zniknął wreszcie w 3 dniu wycieczki, czyli ponad 3 tygodnie.
Co do ceny brunchu się zgadzam z paniami, szaleństwo, lepiej kupic sobie małe ilości. W hotelu na Okeciu jest propozycja sniadania - płatki z mlekiem, sok pomarańczowy, ciemny tost...Cyyba nic więcej...? 70 zł
Beti, musze jeszcze poszukać panettone na zapas Ta mi z gwiazdki zostałą
A, to o promieniowaniu w wersji ministra M...Brzmi zabawnie? Powtorzyłąm męzowi, a on na to, ze jego nawiedzony szef polecił mu...napisac list z wyjaśnieniem...albo prosba o wyjaśnienie...Wojsko Tz powiedział, ze chyba do kosmitów albo pana Boga. Pan M powinien być w tym samym miejscu, co pacjent, z którym rozmawialiśmy na studiach. ON tez był napromieniowany - przez kosmitów. Nadajnik mu wszczepili w mózg i w jądra, wiec domagał się lobotomii i kastracji. Młody facet. Panowie by sobie mogli pogadać...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 16:38   #493
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, witaj z powrotem

Ponoć mam bakteryjne zapalenie spojówek. Dostałam antybiotyk.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:08   #494
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dziś przeczytane - kobieta, która ma kilka kilogramów nadwagi żyje kilka lat dłużej niż facet, który jej o tym powiedział
To bardzo świąteczne, prawda?

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość

A, to o promieniowaniu w wersji ministra M...Brzmi zabawnie? Powtorzyłąm męzowi, a on na to, ze jego nawiedzony szef polecił mu...napisac list z wyjaśnieniem...albo prosba o wyjaśnienie...Wojsko Tz powiedział, ze chyba do kosmitów albo pana Boga. Pan M powinien być w tym samym miejscu, co pacjent, z którym rozmawialiśmy na studiach. ON tez był napromieniowany - przez kosmitów. Nadajnik mu wszczepili w mózg i w jądra, wiec domagał się lobotomii i kastracji. Młody facet. Panowie by sobie mogli pogadać...
Ja jestem ciekwa raportu tej komisji. I jak do niej werbują. Moze bym się załapała Pierwsze pytanie kwalifikacyjne zapewne brzmi - co pani robiła 10 kwietnia

A te babkę w Wedlu podają do śniadania. Fantastycznie przyrumienioną w piekarniku. Albo czymś innym, w moim piekarniku taka rumiana nie wyszła. Ale smakowała fantastycznie.

Wonder, obejrzałam pierwszy odcinek Kod 100. Obiecujący.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:18   #495
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Gosia- no to pewnie masz maść z antybiotykiem. Uważaj tylko żebys nie przeniosła bakterii do oczu chłopaków.

Dalej pada i zimno jakoś tak i wieje. Byłam na dworze tyle co z auta do sklepu, parking. Najdłuższe przejście to ok 50m i zmarłam

Oglądam panoramę. Trochę kiepsko to brzmi, że wszyscy w koło wiedzieli, znali terrorystów i ostrzegali Belgię, a jednak do zamachu doszło. Za głupia jestem na politykę, nie tylko krajową

Beata powiedz mi proszę czy afrykanarium to to samo co wasze zoo? bo juz głupia jestem
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:22   #496
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość

Beata powiedz mi proszę czy afrykanarium to to samo co wasze zoo? bo juz głupia jestem
Ono JEST w ZOO. Ale nie wiem, czy bilet jest jeden i do zoo i afrykarium czy osobno trzeba kupować

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2016-03-23 o 17:24
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:33   #497
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Beti, pierwsze pytanie będzie: czy wierzy pani w misje naszego Wodza i dlaczego Jeśli nie - to dalsze odpowiedzi i tak doprowadza Cie do niewłaściwego dziadka, ojca, partii, wiary, by skonczyc: czemu byłas w smolensku 10.04...U tz facetowi, który był jakims tam doradca w poprzedniej komisji badającej katastrofe - uprzejmie zaproponowano, by sam odszedł z pracy. wiecie, co on tam się znał na lataniu, jakiś tam pilot
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:38   #498
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Beti, pierwsze pytanie będzie: czy wierzy pani w misje naszego Wodza i dlaczego Jeśli nie - to dalsze odpowiedzi i tak doprowadza Cie do niewłaściwego dziadka, ojca, partii, wiary, by skonczyc: czemu byłas w smolensku 10.04...U tz facetowi, który był jakims tam doradca w poprzedniej komisji badającej katastrofe - uprzejmie zaproponowano, by sam odszedł z pracy. wiecie, co on tam się znał na lataniu, jakiś tam pilot
U innych robią rewizje nad ranem, przesłuchują, więc może nie ma tego złego , że kazali odejść...

Możliwe, że obiecujący

http://www.filmweb.pl/serial/Titanic...el-2012-630869

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2016-03-23 o 17:39
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 20:10   #499
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

postanowiłam zrobić porządek na swoim kindle, bo mam już 95 stron książek, czesc się powtarza, bo rozne formaty, tytuły, jakie były, wiec tez chaos, bo raz imie, raz nazwisko autora najpierw...Pracowicie poukładałam, powkładałam w foldery...Otwieram kindle...wszytsko po staremu 95 stron sieczki...I szukanie na przykład 11 części jakiejś serii jest wkurzajace...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 20:16   #500
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.


Coś nie mam ostatnio na nic czasu, a odstawiłam na kilka dni, no powiedzmy, że mocno ograniczyłam internet, wiecie ile nagle czasu zyskałam? Ale to w Teorii, bo, zaczęłam nagminnie ogarniać wszystko, sprzatanie I take tam sprawy, i czas się rozszedł po kościach, a wieczorami byłam padnięta jak nie wiem co....
Do tego cierpię na wiosenne przesilenie, po wizytach z dzieckiem na świeżym powietrzu chodzę przez pół dnia potem jak śnięta ryba. Ale słonko i wiosno - jestem zwarta I gotowa na spotkanie

Gosia, zdrówka dla Was wszystkich.

Kama, fajnie, że wyjazd udany.

I nie wiem, co chciałam jeszcze màdrego napisać. Albo niemadrego
Miłego wieczora
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 21:41   #501
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ilka wzgórze Gellerta nocą.Wrażenia na długo..
Mosty łańcuchowe tez ładniejsze po zachodzie słońca
Za dnia..
Bazylika,parlament,baszta rybacka,zamek królewski,opera..
Ulica Vaci ,aleja Andrassy(L.V i inne markowe sklepy)
Popołudniu termy Gellert spa..(piękne wnętrze)
Budapeszt za każdym razem odkrywa przede mną swoje piękno i nigdy sie nim nie znudzę..<3
Ważne jest też towarzystwo.My rodzinnieSzwagierka z prędkością światła,niczym Korzeniowski wlekła te moje 174,5 cm przez piekne ulice ha ha..Mielismy dzidzie w wózku ,więc było bobaskowo.Sofijkę Boczki kwiczały od deserów
Miło,miło wspominam,za kązdym razem..
Lubię..

Kama-witaj ..dobrze,że jesteś POK

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2016-10-12 o 08:20
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 07:29   #502
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Coś się ze mną porobiło. Za kilka dni święta, a u mnie nadal okna nie umyte i planu świątecznego brak... hmm. Jakoś nie czekam specjalnie na te święta, nie czuję że nadchodzą...

Poza tym za oknem mgła
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 08:10   #503
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
postanowiłam zrobić porządek na swoim kindle, bo mam już 95 stron książek, czesc się powtarza, bo rozne formaty, tytuły, jakie były, wiec tez chaos, bo raz imie, raz nazwisko autora najpierw...Pracowicie poukładałam, powkładałam w foldery...Otwieram kindle...wszytsko po staremu 95 stron sieczki...I szukanie na przykład 11 części jakiejś serii jest wkurzajace...
Ostatnio robiłam porządki i mam jakieś 30 stron (czyli 300 książek około), więc w stosunku do ciebie niewiele
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 08:24   #504
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussi to możemy sobie podać rękę. Nie przepadam za rwetesem świątecznym, ale w tej chwili to kompletnie nic nie zrobiłam. No jedynie mięsa zamacerowałam i będę piec może dziś. Może.

U mnie znów szaro Jednak temp jest obiecująca.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 08:36   #505
AngeliqDKNY
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 62
Post Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Czesc dziewczyny!
U mnie to samo, jeszcze nic nie posprzatan przed swietami... nie wiem kiedy zdaze wszystko zrobic... jeszcze serniki trzeba upiec
a wy cos pieczecie na swieta czy kupujecie?
AngeliqDKNY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 09:02   #506
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama, Fuerta
polecałyście kiedyś koreański bb a może ww czy też pp krem...Z filtrem, biały, na twarzy się dopasowywał. Chyba lekko rozświetlający.
Niezły był,ale nie pamiętam, co?!?
Nie wiem, czy to dość precyzyjne jest, co napisałam
Kawa.
Anqeliq,
piekę to, co kupięzazwyczaj
W tym roku piers gęsia z biedry..Ponoć wystarczy 30 minut pieczenia zamiast 30 godzin. mazurek. Żurek. Wszystko.

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2016-03-24 o 09:04
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 09:32   #507
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Gosia zdrowia
3 światy z tymi choróbskami..

Beti ja mam z biedry szynkę świąteczną
Dokupiłam żurawinę,chrzanik dla podkręcenia smaku
U nas barszcz biały z jajkiem..
Upieke babkę http://zmiksowani.pl/przepis/253175
Kupiłam też gotowce(w biedrze ha ha)
Mazurek z kajmakiem,cytrynowiec,cia sto marchewkowe,torcik Sachera.
Mama dzwoniła,że piecze sernik i szarlotkę.
Będzie, aż nadto..




Nie czuję świąt..
Dziś trochę ogarnę domostwo..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2016-03-24 o 10:55
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 09:36   #508
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Biedronka rządzi
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 09:45   #509
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Też mam szynkę do pieczenia z biedry i perliczkę z lidla w zamrażarce Ciasta nie kupuję i nie piekę. Jedynie co zrobię to 12 muffinek z gotowej mieszanki. Jedna pójdzie do koszyczka Chrzan już mam, 10 jajek w lodówce. Do kupienia warzywa i pieczywo, ale to w sobotę. Nie wiem co zrobić z malowaniem jajek pewnie młody będzie chciał..hmm..coś wymyślę. Ach i kupiłam w biedrze coś a la ciasto/ ciastka ( jajko i zajączek) do ozdobienia. Jak się młody spisze to będą wyglądały jak mazurki.

Jutro mam wolne. Tylko nie myślcie, że będę sprzątać Młody ma kumpla na noc dzisiaj. A ja jutro do miasta i galerii sobie pojadę
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 11:01   #510
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussie u mnie tez piżama party.Kolega jest od wczoraj
Jestem ciekawa smaku Sachera biedronkowego
Szwagierka ma dobre gusta i chyba u niej jadłam takowy.Tylko łorginalnynie z biedry
Kupione kiedyś suflety czekoladowe-okazały sie wyśmienite.Podane na ciepło,z gałką lodów -niebo w gębiePOK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cake1-1.jpg (121,7 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2016-10-12 o 08:20
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-18 07:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.