Migrena - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 12:21   #481
Wenndii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 85
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Ailanna Pokaż wiadomość
Nie ma co, zachęcacie do wyjścia... Zastanawiam się czy opuścić zajęcia i zostać pod kocykiem z herbatką, bo tak tu miło


A grzeczna była? Gwiazdor patrzy!


Też zgubiłam moją czapeczkę A opaskę-mamowo-hendmejdową zostawiłam w płaszczu oddanym do czyszczenia i została mi tylko zielona opaska, która kolorystycznie nie pasuje do niczego Ale jak mus to mus Dobrze, że obecnie mróz nie wali drzwiami i oknami i można w kapturku chodzić.
Pewnie, że grzeczna była i wie, że Gwiazdor patrzy niczym Big Brother ;P teraz taka moda, że wszystko pasuje do wszystkiego więc się nie martw Ja czapuchy nie zgubiłam za to sweter tak
Wenndii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:00   #482
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Migrena

św. Mikołaj ma mi kupić rękawiczki, bo mi ostatnio ktoś ukradł
także chodzę bez czapki i rękawiczek teraz

Ja to bym chciała zauważyć, że wolę jak jest zimno, śnieżno i mroźno, niż jak jest ciepło, mokro i chlupowato (ale tylko w zimie ).
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 08:29   #483
Wenndii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 85
Dot.: Migrena

To jak już św.M. kupuje Tobie czapkę i rękawiczki to niech jeszcze kupi płaszcz do kompletu
Wenndii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 16:46   #484
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Migrena

no nie jeszcze do tego by się nowe buty przydały (nie żebym w tym sezonie kupiła 3 pary). A jak buty to i torebka z rozpędu
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 12:59   #485
g700
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Migrena

Gdzieś przeczytałam, że szpilki mogą wpływać na migrenę, ciekawe ile w tym prawdy? Ja myślę , ze co najwyżej można od nich dostać odcisków. Mam pytanko, jak sobie radzicie w kuchni z zapachami? U mnie zaraz migrena gotowa ale nikt za mnie tego nie zrobi-jeszcze goście mi się zapowiedzieli
g700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:30   #486
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Migrena

Nie wiem jak z tymi szpilkami. Na stopach są receptory, które odpowiednio uciskane zmniejszają różne dolegliwości. Może źle dobrane buty uciskają nieodpowiednio i powodują ból głowy? Ale to raczej w jakiś rzadkich przypadkach, nie słyszałam nigdy żeby ktoś miał migrenę od butów

g700 - o zapachach już pisałyśmy. Częste wietrzenie i przerwy.
Przecież jak się zwykly obiad robi to też są zapachy, ciepło i w ogóle. Na Święta po prostu trochę więcej.

Nie dajmy się zwariować i nie spodziewajmy się migren na zapas, bo jak będziemy wszystko robić z nastawieniem "po tym to już na bank migrena" to psychicznie wysiądziemy

Życzę Wam bajecznych Świąt i bezbolesnego nowego roku!
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 15:23   #487
eufrozyna7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 124
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Ailanna Pokaż wiadomość

Nie dajmy się zwariować i nie spodziewajmy się migren na zapas, bo jak będziemy wszystko robić z nastawieniem "po tym to już na bank migrena" to psychicznie wysiądziemy

Życzę Wam bajecznych Świąt i bezbolesnego nowego roku!
Jestem tego samego zdania, jak będziecie o tym myślały, to migrena od razu przyjdzie
eufrozyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 16:45   #488
g700
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Ailanna Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z tymi szpilkami. Na stopach są receptory, które odpowiednio uciskane zmniejszają różne dolegliwości. Może źle dobrane buty uciskają nieodpowiednio i powodują ból głowy? Ale to raczej w jakiś rzadkich przypadkach, nie słyszałam nigdy żeby ktoś miał migrenę od butów

g700 - o zapachach już pisałyśmy. Częste wietrzenie i przerwy.
Przecież jak się zwykly obiad robi to też są zapachy, ciepło i w ogóle. Na Święta po prostu trochę więcej.

Nie dajmy się zwariować i nie spodziewajmy się migren na zapas, bo jak będziemy wszystko robić z nastawieniem "po tym to już na bank migrena" to psychicznie wysiądziemy

Życzę Wam bajecznych Świąt i bezbolesnego nowego roku!
Przy tych mrozach cieżko otwierać okno, mieszkam w bloku a u nas chyba oszczędzaja na opale bo chlodno jest. Staram się dużo spacerować, świeże, rześkie powietrze mi pomaga ale długo nie nachodzę bo przymarzam. Ja również wszystkim życzę Wesołych Świąt

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez eufrozyna7 Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania, jak będziecie o tym myślały, to migrena od razu przyjdzie
Miejmy nadzieję, ze to wystarczy
g700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 17:09   #489
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Migrena

Byłam dzisiaj w lidlu i z ciekawości powąchałam perfumy, które niby pachną tak samo jak Coco Mademoiselle (z ciekawości jak to to pachnie). No i złapałam przez nie migrenę. Śmierdzą niemiłosiernie
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:31   #490
eufrozyna7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 124
Dot.: Migrena

to kto Ci sprzedał taką wiadomość, że pachną jak Coco? :P
eufrozyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 14:37   #491
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez eufrozyna7 Pokaż wiadomość
to kto Ci sprzedał taką wiadomość, że pachną jak Coco? :P
Na jakimś blogu przypadkiem trafiłam . Nazywają się Suddenly Madame Glamour. Oryginału nie wąchałam nigdy, więc nie powiem czy faktycznie podobne. Opieram się tylko na opinii innych. Wystarczy mi, że kiedyś w perfumerii powąchałam No.5 i prawie zwymiotowałam (jestem baaaardzo wrażliwa na większość zapachów i tego typu źle wpływają na mnie)
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 17:09   #492
g700
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Migrena

Mnie też mdli od zapachów, nie wiem jak zrobić żeby nie naciąć się na tłok i stać w długiej kolejce. W domu mam dwóch leniów i na ich pomoć niestety liczyć nie mogę. Dzisiaj na klatce sąsiadka wystawiła jakieś danie, zapach na cały blok a ja od razu mdlości i ból głowy
g700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 09:07   #493
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Migrena

Teraz to będzie wszędzie pachnieć pierniczkami, kapustą, rybą i grzybami. Razem.... wymieszane
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 13:18   #494
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w lidlu i z ciekawości powąchałam perfumy, które niby pachną tak samo jak Coco Mademoiselle (z ciekawości jak to to pachnie). No i złapałam przez nie migrenę. Śmierdzą niemiłosiernie
o ranyyy, znam to....raz mnie miła Pani w Sephorze wypsikała nowymi perfumami Lady Gagi "Fame" i to był mój koniec miłego dnia. Zammiast zakupów z siostrą i łażenia w babskim gronie po galerii i zakończenia tego dobrą kawą, wróciłam do domu z mega migreną:-(( Wiem jedno , mój nos/organizm nie znosi perfum ciężkich waniliowych, piżmowych, szyprowych,orientalnych, słodkich, ......a jak się zbliża migrena to wogóle żadnych!! Jak raz poszłam powąchać tylko Womanity Muglera-tak też był koniec miłego dnia( wróciłam z mega migreną z torsjami:-((
W pracy mam do czynienia z osobami, które bardzo dbają o siebie i swój wizerunek, ...no i czasem jak siedzę na zebraniach obok takiego wypachnionego piżmową wodą kolońską, to wierzcie mi dziewczyny, umieram!!
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 20:19   #495
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Na jakimś blogu przypadkiem trafiłam . Nazywają się Suddenly Madame Glamour. Oryginału nie wąchałam nigdy, więc nie powiem czy faktycznie podobne. Opieram się tylko na opinii innych. Wystarczy mi, że kiedyś w perfumerii powąchałam No.5 i prawie zwymiotowałam (jestem baaaardzo wrażliwa na większość zapachów i tego typu źle wpływają na mnie)
5 moim zdaniem śmierdzą, ale Mdm moja mama dostała kiedyś na Gwiazdkę i bardzo ładne
Fakt, że markowe perfumy są dość "ciężkie", nawet te "lekkie". Brzmi dziwacznie, ale chodzi o to, że się tak snują za człowiekiem i to może rzeczywiście przyprawić o ból głowy.
Jestem wierną fanką mojego Ripley (mango ) - niestety już nie produkują, zamawiam z aukcji, a potem nie wiem czym będę się pachnić

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Teraz to będzie wszędzie pachnieć pierniczkami, kapustą, rybą i grzybami. Razem.... wymieszane
U mnie dziś pachniało smażona rybą (do ryby po grecku), gotowanym mięsem, sernikiem, makowcem, gotowaną kapustą, drugim sernikiem, spalonym drugim makowcem...
W ciągu dnia zero skutków ubocznych, poza ciągłym byciem głodną od zapachów

Ale dwa dni z rzędu wieczorem kłuło mnie za lewym okiem. Szybko szklanka wody i spać, rano mijało. Mam nadzieję, że to tylko kłucie ostrzegawcze i minie
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 09:25   #496
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Migrena

Hmm coś w tym jest, że markowe perfumy bardziej są wyczuwalne. Większość znanych i popularnych zapachów po prostu nie jestem w stanie znieść (np. Coco M., No.5, Euphoria itp.). Mdłości i ból głowy gwarantowany.

Ja też i to całkiem niedawno znalazłam perfumy, które nie wywołują u mnie efektów ubocznych. Pachną świetnie na mojej skórze i nie drażnią mi nosa. Współczuję, że przestali Twoje ulubione produkować. Szukanie nowych będzie ciężkie.

Ryba po grecku mrrrr . Też nie zauważyłam efektów ubocznych spowodowanych przygotowaniami do świąt. Jedynie ryba 2 dni śmierdziała w kuchni
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:56   #497
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Migrena

dziewczynki, ja tak na chwilę - między barszczykiem a pierogami
chciałam Wam z okazji Świąt życzyć, aby migreny Was opusciły i nigdy nie wróciły
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 13:05   #498
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Migrena

Jak już jesteśmy przy spamowaniu życzeniami na całym wizażu to także życzę wesołych, zdrowych i przede wszystkim bezmigrenowych świąt! Nie zniszczy nas tam menda
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 22:57   #499
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Migrena

Kochane jakie leki stosujecie na migrenę?

Ja jestem w trakcie 2 opakowania Divascanu i zastanawiam się czy będa efekty....
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 14:01   #500
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Kochane jakie leki stosujecie na migrenę?

Ja jestem w trakcie 2 opakowania Divascanu i zastanawiam się czy będa efekty....
Ja Divascan brałam przez wiele lat. U mnie efekty były raczej niewielkie i to jeżeli już to na samym początku. Potem była flunarazina połączona z propranololem (ale uwaga -on obniża ciśnienie). Od 1,5 roku biorę lek przeciwpadaczkowy, który jest wykorzystywany w profilaktyce przeciw migrenowej-Epiramat ( substancja czynna: topiramatum), może być też pod nazwa Tomapax-to to samo. Ja przyjmuję 2x po 50mg i to jest dawka, przy której moje migreny utrzymują się jako tako w ryzach. To znaczy sa, a jakże!! Ale może nieco rzadziej i nieco lżejsze, dla mnie to i tak dużo...bo prowadze kalendarzyk i wychodziło mi średnio 6-9 ataków miesięcznie o dużym natężeniu. Mój lekarz powiedział, że to bardzo dużo i to już trzeba leczyć porządnie właśnie lekami p/padaczkowymi skoro nic nie pomaga.
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 09:32   #501
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez Senna34 Pokaż wiadomość
Ja Divascan brałam przez wiele lat. U mnie efekty były raczej niewielkie i to jeżeli już to na samym początku. Potem była flunarazina połączona z propranololem (ale uwaga -on obniża ciśnienie). Od 1,5 roku biorę lek przeciwpadaczkowy, który jest wykorzystywany w profilaktyce przeciw migrenowej-Epiramat ( substancja czynna: topiramatum), może być też pod nazwa Tomapax-to to samo. Ja przyjmuję 2x po 50mg i to jest dawka, przy której moje migreny utrzymują się jako tako w ryzach. To znaczy sa, a jakże!! Ale może nieco rzadziej i nieco lżejsze, dla mnie to i tak dużo...bo prowadze kalendarzyk i wychodziło mi średnio 6-9 ataków miesięcznie o dużym natężeniu. Mój lekarz powiedział, że to bardzo dużo i to już trzeba leczyć porządnie właśnie lekami p/padaczkowymi skoro nic nie pomaga.
Właśnie też lekarz mnie prosił o prowadzenia kalendarzyka migrenowego ale kurcze zapominam
Póki co widzę że bóle głowy migrenowe są mniej intensywne niż kiedyś ale nie wiem czy po 1,5 miesiąca mogą być już pierwsze efekty.
Ze skutków ubocznych czasem mam zawroty głowy...
W styczniu mam isc na kontrole do lekarza zobaczymy co dalej...
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 16:24   #502
Senna34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 86
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Właśnie też lekarz mnie prosił o prowadzenia kalendarzyka migrenowego ale kurcze zapominam
Póki co widzę że bóle głowy migrenowe są mniej intensywne niż kiedyś ale nie wiem czy po 1,5 miesiąca mogą być już pierwsze efekty.
Ze skutków ubocznych czasem mam zawroty głowy...
W styczniu mam isc na kontrole do lekarza zobaczymy co dalej...
Jak podjęłaś się leczenia u lekarza, to idź, on powinien Cię dalej poprowadzić, chociaż tak naprawdę lekarze są trochę bezradni wobec migreny jako choroby:-(
Ja kalendarzyk zaczęłam prowadzić od niedawna, zaniedbywałam to kiedyś , ale musze powiedzieć, że jest pomocny. Ja zapisuję w dany dzień kiedy mam migrenę i ilo-stopniową w skali od 1-5 ( niektórzy staosują skalę od 1-10). Dzięki temu wiem ja i mój lekarz ile mam ataków miesięcznie i o jakim natężeniu, więc można obserwować jak na ataki wpływa leczenie. Po to właśnie jest kalendarzyk i po to lekarze nalegają, aby je prowadzić.
Wiem, że niektórzy zapisują w swoich kalendarzykach wszystko : także to co w dniu migreny jedli, dzień przed, jaki był ich stan emocjonalny, czy coś się wydarzyło np mieli stres, orgomną radość, jakąś zmianę w życiu, coś szczgólnego... itp. , aby zorientować się można było, co ewentualnie wywołało migrenę. Ja aż tak szczegółowo nie mam siły i czasu na zapisywanie wszystkiego, ale faktycznie miało by to sens.
Senna34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:59   #503
eufrozyna7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 124
Dot.: Migrena

mi lekarka (niestety tylko rodzinna, nie dostałam skierowania do neurologa :/) przepisała Nimesil...niby silny środek, ale na migrenę mi nie pomogło. Zaskoczeniem natomiast okazał się Apap exstra, który usuwa u mnie nawet najmocniejszy ból...no i pół godzinki drzemki, jeśli to jest możliwe a jak tam Wasze migrenki świąteczne? do mnie nie przyszła :P
eufrozyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:50   #504
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez eufrozyna7 Pokaż wiadomość
mi lekarka (niestety tylko rodzinna, nie dostałam skierowania do neurologa :/) przepisała Nimesil...niby silny środek, ale na migrenę mi nie pomogło. Zaskoczeniem natomiast okazał się Apap exstra, który usuwa u mnie nawet najmocniejszy ból...no i pół godzinki drzemki, jeśli to jest możliwe a jak tam Wasze migrenki świąteczne? do mnie nie przyszła :P

Apap działa tylko doraźnie nie leczy przyczyny. Ja chodzę prywatnie do neurologa. Leki jakie biorę nie są to leki przeciwbóloe ale takie które maja wyeliminować migreny.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 16:03   #505
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Migrena

Nie ma leków eliminujących migreny, mogą je tylko ograniczać. Takie działanie ma też Divascan, brałam go jakiś rok, po odstawieniu częstotliwość była taka sama
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 16:44   #506
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Nie ma leków eliminujących migreny, mogą je tylko ograniczać. Takie działanie ma też Divascan, brałam go jakiś rok, po odstawieniu częstotliwość była taka sama
Prawda, nie da się wyleczyć migreny. Ale można nie tylko ograniczać, ale co łagodzić lub przerywać atak. Przyznam się, że zdziwiło mnie, że apap działa. Większość z nas nie reaguje na paracetamol.
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 18:10   #507
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Migrena

Ja na żadne środki nie działam. Przestałam już nawet próbować z przeciwbólowymi. Najlepszym lekiem przeciwbólowym jest u mnie sen.

Moja wypowiedź, była odnośnie tego, że apap nie leczy przyczyny, a divascan juz tak :p guzik prawda

Edytowane przez arbuziak
Czas edycji: 2013-01-02 o 18:11
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 20:16   #508
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Migrena

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Ja na żadne środki nie działam. Przestałam już nawet próbować z przeciwbólowymi. Najlepszym lekiem przeciwbólowym jest u mnie sen.

Moja wypowiedź, była odnośnie tego, że apap nie leczy przyczyny, a divascan juz tak :p guzik prawda

Na mnie działaja leki przeciwbólowe ale szkodzą na żołądek.
Słyszałam ze niektórym całkowicie Divacasn leczy migrene albo na dłuższy czas pomaga. Ja po tym leku jestem senna i zmeczona
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 14:24   #509
g700
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Migrena

Dziewczyny jak po Świętach? Udało się Wam uniknąć migreny? Mnie w Sylwestra dopadła.
g700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 14:37   #510
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Migrena

mi się udało. Jakimś cudem nawet mnie głowa nie bolała tak zwyczajnie, po winie czy innych alkoholach/wysiłkach/głośnej muzyce... Jestem zdziwiona
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-14 18:35:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.