Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie XXVII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 21:26   #481
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

AAA dołączam się do kochających IKEĘ! Niestety, ale wpuścić mnie tam to bym całą zawartość konta przepuściła TŻ mnie zawsze pilnuje

Ciekawe jak tam Audrey na panieńskim oraz Kicia i Ori na ślubach
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:32   #482
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Byliśmy u mojej babci na imprezce z okazji 70 urodzin Ale jest podjarana naszym ślubem, nawet była już na przymiarce kreacji na tą okazję szytej u krawcowej

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dziś i dziewczyny jakoś między sobą siędogadały, świadkowa dzwoniła do mojej siostry i koleżanki także o 19 się zaczyna. Zobaczymy jak się skończy bo świadkowej dziecko się rozchorowało w każdym razie ja się wypiękniłam i dawno nie czułam się tak fajnie mam nadzieję, że imprezka będzie fajna mimo wszystko - trzymajcie kciuki
No to dobrze, że wszystko się ułożyło Ale świadkowej i tak się należy

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
lodowka na razie na tapecie Indesit - macie jakies doswiadczenia z ta marka?
Ja mam od 2,5 lat w naszym domku i powiem ci, że nie narzekam. Niska cena za stosunkowo dobrą jakość. Robiliśmy szybki remont i musieliśmy dużo rzeczy kupić, więc musieliśmy kupować sprzęty w rozsądnych dla nas cenach. Nasza ma tą cudowną funkcję, która nie pozwala zbierać się dużych ilości lodu w zamrażalniku i faktycznie ona działa. Moja mama ma np. z tym duży kłopot w mastercooku.

Do jutra mamy termin potwierdzania i na chwilę obecną mamy wesele na 40 osób Zaproszonych jest 112
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:38   #483
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
AAA dołączam się do kochających IKEĘ! Niestety, ale wpuścić mnie tam to bym całą zawartość konta przepuściła TŻ mnie zawsze pilnuje

Ciekawe jak tam Audrey na panieńskim oraz Kicia i Ori na ślubach
Nie wiem, jak audrey i ori, ale mogę Wam powiedzieć, ze kicia rewelacyjnie! Wyglądali oboje zachwycajaco, przysięgi mówili pewnieibez zająknięcia, dodatkowo jesze kazanie było bardzo osoisten a pod koniec dziękowali Boggu za siebie nawzajem ibylo to bardzo wzruszające. Teraz pewnie balują w najlepsze

Więcej nie napisze, bo pisze na tablecie,ale moge Was zapewnic, ze kicia i jej TŻ zostali sobie zaślubieni ibyļo to piękne
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:47   #484
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak audrey i ori, ale mogę Wam powiedzieć, ze kicia rewelacyjnie! Wyglądali oboje zachwycajaco, przysięgi mówili pewnieibez zająknięcia, dodatkowo jesze kazanie było bardzo osoisten a pod koniec dziękowali Boggu za siebie nawzajem ibylo to bardzo wzruszające. Teraz pewnie balują w najlepsze

Więcej nie napisze, bo pisze na tablecie,ale moge Was zapewnic, ze kicia i jej TŻ zostali sobie zaślubieni ibyļo to piękne
Dzięki za mini-relację Pewnie kicia napisze więcej jak już ochłonie i odpocznie razem z MĘŻEM Ajj nie mogę się fotek doczekać

Chatko- a czy Ty pisałaś jakąś relację z panieńskiego?;> bo nie wiem czy przypadkiem nie przeoczyłam
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:50   #485
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

a ja jestem ciekawa, jak tam mały człowieczek się ma
__________________


wiedźma w kolejnym pokoleniu
no i mam córkę
i męża - czarodzieja
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:53   #486
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
a ja jestem ciekawa, jak tam mały człowieczek się ma
ooo tak ja też
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 22:03   #487
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

a ja przez caly dzien mysle o tym co robilam o danej porze tydzien temu...
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 22:07   #488
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Byliśmy u mojej babci na imprezce z okazji 70 urodzin Ale jest podjarana naszym ślubem, nawet była już na przymiarce kreacji na tą okazję szytej u krawcowej
No to babcia zwarta i gotowa Super.

Ja się cieszę, że udało się TŻowi przekonać jego babcię, aby zdecydowała się przyjść na wesele. Zdecydowało chyba o tym też to, że z mojej strony będzie bardzo mało osób. Babcia TŻ jest po wylewie i mimo rehabilitacji, nie jest w 100% sprawna i się wstydziła, że "obcy" będą się na nią gapić. Ale udało się ją przekonać i będzie.
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 22:12   #489
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Margido mam przy okazji do ciebie pytanie Twoja dekoracja samochodu też sie trzymała na tych przyssawkach?

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
Ja się cieszę, że udało się TŻowi przekonać jego babcię, aby zdecydowała się przyjść na wesele. Zdecydowało chyba o tym też to, że z mojej strony będzie bardzo mało osób. Babcia TŻ jest po wylewie i mimo rehabilitacji, nie jest w 100% sprawna i się wstydziła, że "obcy" będą się na nią gapić. Ale udało się ją przekonać i będzie.
Jak by nie było to rodzina, więc twój TŻ na pewno by się jej nie wstydził. Fajnie, że jednak będzie
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 22:18   #490
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5 897
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Witam się z Wami urlopowo
powiem Wam że dobrze wyskoczyć przed ślubem z tż na urlop i zapomnieć o przygotowaniach
Szkoda tylko że pogoda jest do

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Ślub będzie w Mielcu więc chyba troszkę za daleko by kwartet zwozić Znalazłam ogłoszenie na stronie mojego miasta. Skrzypce + wiolonczela. Napisałam maila o cenę to mi dziewczyna odpisała 100-150zł. Jeszcze nie odpisała na pytanie jakie utwory grają i czy można gdzieś je odsłuchać. W sumie jakby ktoś strasznie rzępolił to by się nie ogłaszał. Tak myślę przynajmniej

Wysłałam Tż zdjęcia fryzurki i mu się podobała. Nie mógł się nadziwić, że aż tyle włosów mam na głowie

Tak sobie myślę o tej kosmetyczce jeszcze. Jak z nią rozmawiałam to wydaje się być ogarnięta w temacie. Może jednak ją zostawię

Jeszcze jedno. Po relacji neny zainteresowałam się też barmanem. Znalazłam jednego w okolicy, ale napisał, że może zrobić w tym dniu tylko sam pokaz 30 minutowy za 900zł!
wydaje mi się że za 30minotowy pokaz chce zdecydowanie za dużo


Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Buty na panienski swietne moja kochana! o wlasnie, wiedziałam, że coś mam Ciebie pytać i już wiem co! Czy będziesz miala coś na ramiona, jak tak to co, bo truję tu wszystkim już kto co będzie miał.

Rodzice TŻ nie dają nam życ i co chwila namawiają byśmy z nimi zamieszkali. To nie wchodzi jak dla mnie w ogóle w grę i przez to dosłownie żrę się z TŻ. Oni mają duży dom, ale co mi po tym, jak tam mieszka brat i bratowa TŻ z nieznosnym dzieckiem i wszystko musi być pod ich dyktando, są bardzo władczy i nie przyjmują do wiadomości, że cos moze byc nie po ich mysli. Moj TŻ to taka d*** wołowa momentami, że daje sie im wykorzystywać a mnie to wkurza, wszystko robi jak oni chcą! Ostatnio TŻ chrześniak polubił plucie na ludzi (ma 3 lata). POdchodzi i pluje na twarz, a wszyscy w rodzinie TŻ cieszą sie z tego, tzn jego brat, bratowa i rodzice uważają to za mega zabawne. Jak zwrociłam dzieciakowi uwagę, że to bardzo brzydko, to wsiedli na mnie, ze to TYLKO DZIECKO i żeby nie czepiać się go.
Powiem krótko będą tego żałować, że tak dziecko wychowali. A niestety dziecko nie jest niczemu winne że jest takie a nie inne bo tego właśnie nauczyli go rodzice

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
u rodziców, czy nie, ale urządzacie już po swojemu a etola cudna, zapisuje sobie!

mam dokladnie tak jak Ty i doskonale Cie rozumiem! A ostatnio nawet zastanawiałam się jak TŻ ze mną wytrzymuje, on jest taki spokojny a ja mu jazdy robię.


aa właśnie, jajeczna sąsiadka, mam njusa!!! (kocham tą, ktora wymyslila to określenie, bo nawet moja mama już tak ją nazywa)Moja przyjaciółka opowiadała mi dziś, że jej ojciec poszedł na rynek po warzywa i owoce, spotkał tam jajeczną, która wlasnie handlowała jajami. Jajeczna zaczepiła go i mowi :"no, a słyszał pan, ze XXXX (moje imię i nazwisko) jest w ciąży??? I to nie ze swoim narzeczonym!!! no,no, ale nowiny. A pana córka to tez chyba w ciąży, bo taka gruba się zrobiła". Ojciec przyjaciółki z oburzeniem odpowiedzial do jajecznej, zeby się zajęła swoimi sprawami i swoją córunią, na co ona, że zajmuje sie, zajmuje i córka będzie gwiazdą 1 wrzesnia w naszej miejscowosci, że limuzynę jej zamowiła! Tylko zapomniala o jednym szczególe. My mieszkamy daleko od drogi głównej, do nas dojeżdża się wąską, polną drogą. Jestem ogromnie ciekawa jak ta limuzyna wjedzie do niej tą polną drogą na jej gospodarstwo pośrod te biegające wszędzie kury.
jajeczna jest moją idolką

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
oo dzięki, zaraz wypróbuję


dziękuję pięknie za życzonka
ahhh bo ja na śmierć zapomniałam, że miałam Ci go pożyczyć - ale czy Ty nie chciałaś tego z szyfonowymi kwiatkami??, bo mi został sam metalowy


jasne, ale na razie nie ma jeszcze za bardzo co pokazywać. Jest dość ubogie w detale, których mam nadzieję dorobić się z czasem. Poza tym jeszcze masy rzeczy nie przewiozłam z domu
Nenuś wrzuć zdj. na pocztę bo się nie załapałam


Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dziś i dziewczyny jakoś między sobą siędogadały, świadkowa dzwoniła do mojej siostry i koleżanki także o 19 się zaczyna. Zobaczymy jak się skończy bo świadkowej dziecko się rozchorowało w każdym razie ja się wypiękniłam i dawno nie czułam się tak fajnie mam nadzieję, że imprezka będzie fajna mimo wszystko - trzymajcie kciuki
trzymam i życzę udanej imprezki


Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Byliśmy u mojej babci na imprezce z okazji 70 urodzin Ale jest podjarana naszym ślubem, nawet była już na przymiarce kreacji na tą okazję szytej u krawcowej



No to dobrze, że wszystko się ułożyło Ale świadkowej i tak się należy



Ja mam od 2,5 lat w naszym domku i powiem ci, że nie narzekam. Niska cena za stosunkowo dobrą jakość. Robiliśmy szybki remont i musieliśmy dużo rzeczy kupić, więc musieliśmy kupować sprzęty w rozsądnych dla nas cenach. Nasza ma tą cudowną funkcję, która nie pozwala zbierać się dużych ilości lodu w zamrażalniku i faktycznie ona działa. Moja mama ma np. z tym duży kłopot w mastercooku.

Do jutra mamy termin potwierdzania i na chwilę obecną mamy wesele na 40 osób Zaproszonych jest 112
no to babcia się cieszy z waszego weselicha moja babcia ma 68lat więc równie dobrze mogłaby być moją mamą, za to dziadek ma już 80tkę i zdrowie daje mu w kość, ale zbereźnik z niego niezimski

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
No to babcia zwarta i gotowa Super.

Ja się cieszę, że udało się TŻowi przekonać jego babcię, aby zdecydowała się przyjść na wesele. Zdecydowało chyba o tym też to, że z mojej strony będzie bardzo mało osób. Babcia TŻ jest po wylewie i mimo rehabilitacji, nie jest w 100% sprawna i się wstydziła, że "obcy" będą się na nią gapić. Ale udało się ją przekonać i będzie.
super że udalo się


jechaliśmy wczoraj z takim panem który miał w prawej ręce niedowład, i na początku bardzo się krępował (wiadomo obcy ludzie) na początku tż wrzucił mu torbę na górę, facet ani nie pił, ani nie jadł, ale później się przełamał, i ogólnie 10h fajnie spędziliśmy grunt to dobre podejście społeczeństwa
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 22:30   #491
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Papiery złożone, mogę wracać do świata żywych!



Nenuś, pokażesz nam Wasze mieszkanko? Nawet na pocztę, jeśli możesz, chcesz

Zazdroszczę wycieczki My chyba zrezygnujemy w tym roku na rzecz wesela i udamy się na jakiś długi weekend do Pragi lub Berlina



Se se se kupiłaś Kukowe buty ślubne



Ja byłam wczoraj na tym:

polecam po stokroć Śmiałam się bite 2h, jak dla mnie lepsze niż kac wegas Wszystko co najgorszego może zdarzyć się na ślubie przedstawione w tak komiczny sposób, polecam bardzo!

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------


Kochane Dzisiejsze nasze cudowne PMki ślubujące! Chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, masęę miłości, samych życiowych radości, pięknych, słonecznych dni na Waszej nowej, wspólnej drodze życia.



Po drugie: Moje drogie, najwspanialsze wiżanki Chciałam Wam podziękować, wiem, że jestem jędza, marudzę, panikuję, płaczę Dziękuję za wsparcie dla mnie w tym trudnym okresie! Pomimo, że znamy się wyłącznie przez internet, wiem, że mogę na Was zawsze liczyć! Kocham Was
Świetny film,też już oglądałam,padłam ze śmiechu jak robili lewatywe
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 22:44   #492
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Kupilam buty ślubne!!!! normalnie nie wierze i najgorsze jest to ze tak sie w nich zakochałam ze nie straszny mi ten megasny obcas 11,5 ale chociaz bym miala miec je tylko w kosciele i na pierwszym tancu to dam rade
wogole to musze zmienic koncepcje pierwszego tanca bo boje sie w nich szybszych potancowek.. no chyba ze do wesela przywykne do tej wysokosci
jutro pokaze fotki.

Kupilam tez bielizne, TZ piekny pasek no i oddal garnitur do dopasowania
Tak wiec dzisiaj mielismy intensywny dzien

rozdalismy tez ostatnie zaproszenia, jeszcze jedno musimy wyslac a jednego nie dostarczylismy bo drugi raz nikt nam nie otworzyl drzwi...
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 23:04   #493
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Kupilam buty ślubne!!!! normalnie nie wierze i najgorsze jest to ze tak sie w nich zakochałam ze nie straszny mi ten megasny obcas 11,5 ale chociaz bym miala miec je tylko w kosciele i na pierwszym tancu to dam rade
wogole to musze zmienic koncepcje pierwszego tanca bo boje sie w nich szybszych potancowek.. no chyba ze do wesela przywykne do tej wysokosci
jutro pokaze fotki.

Kupilam tez bielizne, TZ piekny pasek no i oddal garnitur do dopasowania
Tak wiec dzisiaj mielismy intensywny dzien

rozdalismy tez ostatnie zaproszenia, jeszcze jedno musimy wyslac a jednego nie dostarczylismy bo drugi raz nikt nam nie otworzyl drzwi...
ja bym chciala juz zobaczyc

co do dopasowaywania garniaka to TZ mial idealny smoking, spodnie byly szyte na miare i nie potrzebowal paska, w ciagu ostatniego tygodnia tak zlecial z wagi, ze bez paska chodzilby ze spodniami w kostkach oczywiscie pod pas smokingowy nie pasowal ZADEN pasek, wiec wymyslilismy, ze zapniemy mu tylem do przodu, czyli klamre mial z tylu i dzieki temu, ze nie zdejmowal marynarki nie bylo widac odstajacej klamry, ale gdybym nie widziala tego na wlasne oczy to nie uwierzylabym, ze w ciagu tygodnia mozna tak schudnac
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 00:18   #494
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

fajny miałam dzisiaj dzionek
spotkanie klasowe po latach, przyszłam , było tylko 2 kolegów i ja, szok, potem przyszły dwie kumpele i jeszcze jeden kolega, cała masa ludzi... a było nas w klasie 36 osób, kumpela, która to organizowała, powiedziała, że to ostatni raz, gdy ona coś organizuje. Na wyjeździe była tylko jedna osoba, a reszta olała sikiem prostym, może to przez tą ulewę...

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:16 ----------

Kozico, przypomnij mi tą fajną trasę po Twoich górach
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 00:25   #495
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez chocolate muffin Pokaż wiadomość
Tż na kawalerskim a ja w domu... sprzątam... od rana

Byłam dzisiaj u kwiaciarki wstępnie obgadać bukiet i dekorację na samochód. I się cieszę bo zapłacimy śmiesznie małe pieniądze za samochód. Babka jest super, robi świetne bukiety i za słowo "ślubne" nie dolicza do wszystkiego 200 zł.
a gdzie zamawiałaś?
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 00:58   #496
Dancing_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Dancing_Lady
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 486
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Wczorajszym PM: (kici),__Paulince__,malem u_czlowieczkowi,Oriflame_ Rybnik życzę wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że wszystko było po Waszej myśli, a teraz świetnie się bawicie

Tata Tż przyjechał już do domu. Przywiózł prezenty od rodziny, która nie przyjechała na wesele.
Odebrałam obrączkę od jubilera, teraz jest już o.k.
Okazało się, że muszę trochę zmienić usadzenie gości, bo w takiej wersji jaką ustaliłam, stół z moją rodziną za bardzo będzie wysuwał się na parkiet Jeszcze w poniedziałek spróbuję z tatą podjechać na salę zobaczyć jak to z tymi stołami jest, żebym potem nie miała zonka.

Z ludźmi nie mogę się dogadać co do bycia na poprawinach. Musimy podać liczbę osób już teraz + zapłacić część, a niektórzy zapodają teksty w stylu "chyba będziemy", "może będziemy", "zobaczymy" itd. Jakby to była ich kasa, to pewnie te słowa tak łatwo nie szłyby im przez usta. Ja nie wiem co to za problem powiedzieć czy się będzie czy nie. Ja jakoś nigdy nie miałam z tym problemu... Powoli zaczynam żałować tego, że organizujemy te poprawiny Nie dość, że dodatkowy wydatek, to jeszcze problemy...

Dziś mieliśmy ostatnie indywidualne lekcje tańca, ćwiczyliśmy też pierwszy taniec na naszej sali... Jak sobie pomyślę, że to już za 14 dni jest nasz dzień, to zaczyna mnie coś w dołku ściskać. Chyba łapię stresa.
__________________
28.07.2012 r.


I think I wanna marry you...

Dancing_Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 04:24   #497
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5 897
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Kupilam buty ślubne!!!! normalnie nie wierze i najgorsze jest to ze tak sie w nich zakochałam ze nie straszny mi ten megasny obcas 11,5 ale chociaz bym miala miec je tylko w kosciele i na pierwszym tancu to dam rade
wogole to musze zmienic koncepcje pierwszego tanca bo boje sie w nich szybszych potancowek.. no chyba ze do wesela przywykne do tej wysokosci
jutro pokaze fotki.

Kupilam tez bielizne, TZ piekny pasek no i oddal garnitur do dopasowania
Tak wiec dzisiaj mielismy intensywny dzien

rozdalismy tez ostatnie zaproszenia, jeszcze jedno musimy wyslac a jednego nie dostarczylismy bo drugi raz nikt nam nie otworzyl drzwi...
czekamy na fotki
Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Wczorajszym PM: (kici),__Paulince__,malem u_czlowieczkowi,Oriflame_ Rybnik życzę wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że wszystko było po Waszej myśli, a teraz świetnie się bawicie

Tata Tż przyjechał już do domu. Przywiózł prezenty od rodziny, która nie przyjechała na wesele.
Odebrałam obrączkę od jubilera, teraz jest już o.k.
Okazało się, że muszę trochę zmienić usadzenie gości, bo w takiej wersji jaką ustaliłam, stół z moją rodziną za bardzo będzie wysuwał się na parkiet Jeszcze w poniedziałek spróbuję z tatą podjechać na salę zobaczyć jak to z tymi stołami jest, żebym potem nie miała zonka.

Z ludźmi nie mogę się dogadać co do bycia na poprawinach. Musimy podać liczbę osób już teraz + zapłacić część, a niektórzy zapodają teksty w stylu "chyba będziemy", "może będziemy", "zobaczymy" itd. Jakby to była ich kasa, to pewnie te słowa tak łatwo nie szłyby im przez usta. Ja nie wiem co to za problem powiedzieć czy się będzie czy nie. Ja jakoś nigdy nie miałam z tym problemu... Powoli zaczynam żałować tego, że organizujemy te poprawiny Nie dość, że dodatkowy wydatek, to jeszcze problemy...

Dziś mieliśmy ostatnie indywidualne lekcje tańca, ćwiczyliśmy też pierwszy taniec na naszej sali... Jak sobie pomyślę, że to już za 14 dni jest nasz dzień, to zaczyna mnie coś w dołku ściskać. Chyba łapię stresa.
z tymi gośćmi tto jest tak że oni sami nie wiedzą czego chcą, ja też jak mi potwierdzają i pytam co z poprawinami i mówią nie wiemy, to mówię: zastanówcie się i dajcie mi znać bo muszę wiedzieć żebym kasy nie wyrzuciła w błoto bo Wam się odwidzi i większość odpowiada na drugi dzień że będą na poprawinach
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 06:39   #498
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Dzień dobry Dzień się pięknie zapowiada, słonko świeci, a TŻ niestety w pracy Ale popołudniu będę go męczyć o jakąś wycieczkę

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;35302614]jechaliśmy wczoraj z takim panem który miał w prawej ręce niedowład, i na początku bardzo się krępował (wiadomo obcy ludzie) na początku tż wrzucił mu torbę na górę, facet ani nie pił, ani nie jadł, ale później się przełamał, i ogólnie 10h fajnie spędziliśmy grunt to dobre podejście społeczeństwa[/QUOTE]

I taka jest prawda. Ludzie się uprzedzają, a przecież taka osoba może być naprawdę sympatyczna. No, ale na weselu wydaje mi się to jakieś nie na miejscu. W końcu po ślubie wszyscy będą jedną wielką "rodziną"

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Kupilam buty ślubne!!!! normalnie nie wierze i najgorsze jest to ze tak sie w nich zakochałam ze nie straszny mi ten megasny obcas 11,5 ale chociaz bym miala miec je tylko w kosciele i na pierwszym tancu to dam rade
wogole to musze zmienic koncepcje pierwszego tanca bo boje sie w nich szybszych potancowek.. no chyba ze do wesela przywykne do tej wysokosci
jutro pokaze fotki.
rozdalismy tez ostatnie zaproszenia, jeszcze jedno musimy wyslac a jednego nie dostarczylismy bo drugi raz nikt nam nie otworzyl drzwi...
Ależ jestem ciekawa jakie buty zakupiłaś Poka poka

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
ja bym chciala juz zobaczyc

co do dopasowaywania garniaka to TZ mial idealny smoking, spodnie byly szyte na miare i nie potrzebowal paska, w ciagu ostatniego tygodnia tak zlecial z wagi, ze bez paska chodzilby ze spodniami w kostkach oczywiscie pod pas smokingowy nie pasowal ZADEN pasek, wiec wymyslilismy, ze zapniemy mu tylem do przodu, czyli klamre mial z tylu i dzieki temu, ze nie zdejmowal marynarki nie bylo widac odstajacej klamry, ale gdybym nie widziala tego na wlasne oczy to nie uwierzylabym, ze w ciagu tygodnia mozna tak schudnac
Nie strasz. Mam nadzieję, że mój TŻ tak nie schudnie, bo garniak będzie na nim wisiał

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
fajny miałam dzisiaj dzionek
spotkanie klasowe po latach, przyszłam , było tylko 2 kolegów i ja, szok, potem przyszły dwie kumpele i jeszcze jeden kolega, cała masa ludzi... a było nas w klasie 36 osób, kumpela, która to organizowała, powiedziała, że to ostatni raz, gdy ona coś organizuje. Na wyjeździe była tylko jedna osoba, a reszta olała sikiem prostym, może to przez tą ulewę...
Wcale się jej nie dziwie. Też kiedyś podjęłam się organizacji takiego spotkania, generalnie wszyscy mieli gdzieś to, że człowiek się nachodzi, podowiaduje, a jeszcze potem pretensje, że to jest nie tak, że można było w innym miejscu... Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi, ale przykro słuchać czegoś takiego.

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;35303916]czekamy na fotki

z tymi gośćmi tto jest tak że oni sami nie wiedzą czego chcą, ja też jak mi potwierdzają i pytam co z poprawinami i mówią nie wiemy, to mówię: zastanówcie się i dajcie mi znać bo muszę wiedzieć żebym kasy nie wyrzuciła w błoto bo Wam się odwidzi i większość odpowiada na drugi dzień że będą na poprawinach [/QUOTE]

Bo to tak ciężko powiedzieć tak albo nie... Ale właśnie chyba dobrze wyłożyć kawę na ławę i powiedzieć, że chodzi o kasę i niech się określają.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 07:31   #499
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cześć Piękne!

Ciekawe jak się czują wczorajsze cudowne PMki I czy Audrey ma wielkiego kaca po panieńskim
Pogodę miały wprost wymarzoną
Tylko się boję, że za tydzień będzie padać... prognozy się co chwilę zmieniają, ale jednak większość przewiduje deszcz

Wczoraj do północy projektowaliśmy winietki, menu i etykiety na nalewki. Ale odetchnęłam z ulgą W poniedziałek drukowanie. Poza tym przez 2 godziny ćwiczyliśmy naszego walca i jest coraz lepiej. Układ mamy super! Mamie się bardzo podoba (a zna się na tańcu i świetnie wywija salsę ). Załatwiliśmy też wystrój kościoła.
Dzisiaj polowanie na ministranta po mszy, bo trzeba mieć "swojego" a nie mamy

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Skoro nikogo nie ma, to się wyżyję ślubnie i postresuję się moim zestawieniem na 6 mnie przed ślubem

Do załatwienia:
- skarpetki dla Tżta
- ubranie na drugi dzień dla Tżta (grill/obiad)
- wydrukować winietki, menu i etykiety na nalewki
- szlifować pierwszy taniec
- kupić prezenty dla rodziców (Lilou, ramki, alkohol)
- zrobić zdjęcie do ramek dla tatusiów
- spotkać się z zespołem i omówić szczegóły
- spowiedź
- ustalenia ze skrzypaczką i organistą
- podpisanie dokumentów w kościele
- ustalenia z szefem pensjonatu
- kupić martini
- kupić świece (120 szt.)
- kupić zapalniczki/zapałki do lampionów
- poza tym pedicure, próbna fryzura nr 2, paznokcie, rzęsy itp.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 07:42   #500
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie


Wczorajszym PMkom kici, Paulince, małemu człowieczkowi, oriflame oraz innym PMkom..Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia
__________________
Moje aniołki **
[*] 18.01.2014r.
9t4d
[*] 17.07.2013r. 9t4d
25.08.2012 r.
Nasz ślub
07.10.2011 r.
zdany egzamin na prawko
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 07:45   #501
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak audrey i ori, ale mogę Wam powiedzieć, ze kicia rewelacyjnie! Wyglądali oboje zachwycajaco, przysięgi mówili pewnieibez zająknięcia, dodatkowo jesze kazanie było bardzo osoisten a pod koniec dziękowali Boggu za siebie nawzajem ibylo to bardzo wzruszające. Teraz pewnie balują w najlepsze

Więcej nie napisze, bo pisze na tablecie,ale moge Was zapewnic, ze kicia i jej TŻ zostali sobie zaślubieni ibyļo to piękne
Dziękujemy za tą małą zapowiedź pięknej relacji kici

Mi się meble z ikei podobają wizualnie, ale jak dla mnie są za niskiej jakości. Wszystko przez to, że byłam przyzwyczajona do mebli z litego drewna i takie płyty do mnie nie przemawiają.

Aaaaa! Dziś 2 MDŚ
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:13   #502
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

buciki obfoce po 12stej dopiero bo zaraz z TZ uciekam do kościoła..

audrey- widziałam te sweterki w Plazie. Bardzo ładne są, nawet mojemu TZ sie spodobaly

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Aaaaa! Dziś 2 MDŚ

jutro juz bedzie 1 miesiac i niecałe 4 tygodnie
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:21   #503
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta...dawno mnie tu nie było niestety nie miałam możliwości tutaj zaglądać z wielu powodów, których wymieniać nie będę bo będzie ich potwornie dużo...
Jak tylko będę w stanie i nie obrzucicie mnie kamieniami, że tak Was opuściłam i wracam to wrzucę moje zestawienia, których nie wrzuciłam i inne nowości....
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:22   #504
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Wszytskim PMka zycze aby ich wymarzony dzien byl tym jedynym, ktory beda wspominac do konca zycia!
Duzo szczescia Wam zycze!
Bawcie sie dobrze!




Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Helloł!








Dzisiejsze jeszcze panienki, a za kilka godzin już Żonki: niech ten dzień będzie jednym z najcudowniejszych w Waszym życiu!
U mnie ładne słoneczko, mam nadzieję, że i u Was też wyjdzie


Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO,DUŻO SZCZĘSCIA I MIŁOSCI....OBY NIE PADAŁO I ŻEBY BYŁO TAK JAK ZAPLANOWAŁYŚCIE


Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Dziewczyny czternastolipcowe wszystkiego naj....... u mnie zrobiła się piękna pogoda i życzę Wam takiej samej

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Kiciu
Paulinko
Mały Człowieczku
i
Oriflame

- życzę Wam wszystkiego najlepsiepsiejszego w dniu ślubu, żeby był jak z bajki, niezapomnianych wrażeń, dużo uśmiechu, luzu, pięknego słonka i wspaniałych mężów, którzy będą was rozpieszczać na co dzień.




Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość


Dużo słońca i uśmiechu dla naszych dzisiejszych PM


Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
Dzisiejszym Pannom Młodym życzę uśmiechu, miłości nieustającej i szczęścia

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Kiciu, Mały Człowieczku, Oriflame, Paulinko, już teraz wszystkeigo dobrego na nowej drodze życia i aby ten dzień byl szczególny, wyjątowy i taki jak sobie wymarzyłyście!!!!
coraz bliżej
aż taki tres czujesz, że brzuch Cię boli? Niedobrze oby przeszło

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
A i dziewczyny wszystkiego najlepszego, dużo słonka, uśmiechu i żeby wszystko poszło po waszej myśli
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:25   #505
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość

Kiciu
Mały Człowieczku
Oriflame
Paulinko

Mam nadzieje ze zaraz u was powychodzi slonko i ze juz tak zostanie do konca dnia zycze wam kochane aby usmiech nie schodzil z waszej budzi, zeby nie bylo zadnych niemilych niespodzianek, zeby bylo wszystko takie bajkowe i piekne jak sobie wymarzylyscie

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość



Kochane Dziewczyny: Kiciu, Paulinko, Człowieczku, Oriflame życzę Wam wszystkiego wspaniałego w dniu dzisiejszym i w całym dalszym życiu u boku mężów


Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
n




Kiciu
Paulinko
maly czlowieczku
Oriflame

pieknosci nasze!!
życze Wam, aby te najpiekniesze chwile z dzisiejszego dnia trwaly bez konca, zycze zakwasow na policzkach od usmiechu oraz slodkiego milego zycia u boku TYCH JEDYNYCH TZcikow



Cytat:
Napisane przez sztuczka_magiczka Pokaż wiadomość





Dołączam się do najlepszych życzeń dziewczynki!!! Obyście ten dzień wspominały zawsze z uśmiechem na ustach i byście wraz ze swymi już za chwilę mężami cieszyli się każdą wspólnie spędzoną chwilą!!! Trzymam kciuki!!!



Buziaki laski!


Cytat:
Napisane przez ewika19 Pokaż wiadomość
Wszystkim dzisiejszym ślubującym PM życzę dużo miłości, szczęścia i aby ten dzień był niezapomnianym dniem w Waszym życiu

U mnie... 6 tygodni... Jestem tak zestresowana na samą myśl, że ja nie wiem jak to będzie gdy to będzie ten wielki dzień...


Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość

Kiciu
Paulinko
maly_czlowieczku
Oriflame

Kochane PMki
Wszystkiego najlepszego oraz wielkie gratulacje
Niech wam pogoda dopisze, a uśmiech nie schodzi z twarzy w waszym dniu


Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
(kicia)
__Paulinka__
maly_czlowieczek
Oriflame_Rybnik

Życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, szczęścia, miłości, uśmiechu na twarzy przez wszystkie kolejne wspólne dni. Życzę Wam że by ten dzisiejszy dzień pozostawił po sobie piękne wspomnienia. I udanej zabawy na weselu



Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
no 14-lipcowe dziewczęta dziś Wasza kolej zostania żoną

kochane uśmiechu na twarzy i w duchu dziś Wasz dzień dziś Wasza chwila, cieszcie się mężami i całą imprezą, którą tak namiętnie wszystkie planowałyśmy z dwuletnim wyprzedzeniem

pamiętajcie kreweta kindziulindzia jest z Wami




muzyka na dziś:


Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
Dzisiejsze PM-ki życzę wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia, żeby wszystko poszło po Waszej myśli i żeby ten dzien był naprawdę tym najpiękniejszym
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:28   #506
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość

Tak poza tym to dziś łączę się jakby to powiedzieć najbardziej z dzisiejszymi PM bo to na ten dzień planowałam swój ślub, wesele i mimo że się nie udało to ciesze się waszym szczęściem- Kiciu, Paulinko, Oriflame, mały człowiek Ubawicie się dziś jak nigdy przedtem i zakochajcie sie w swych mężach poraz drugi, jeszcze mocniej

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
14 lipca <-- myśleliśmy nad tą datą, by była naszą; wzięliśmy Nasz ukochany kwiecień

PM, które włąśnie w ten dzisiejszy dzień ślubują wszystkiego naj naj w szczególności
Oriflame
oraz
Kici
nie zapominając o
Małym człowieczku mieszkającym nieopodal stolicy śląska
oraz nie zapominając również o naszej
Paulince

: cmok:

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Hej ho





Dziewczyny ślubujące: samej pomyślności na nowej drodze życia! Chociaż według mnie to raczej kontynuacja wcześniej obranej drogi. Ale pomijając szczegóły: mnóstwa uśmiechu, samych wspaniałych chwil i radości z bycia razem!


Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Kochane moje Panny Młode wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Wyłącznie pięknych i wzruszających wspomnień




No ej Aż nie wiem jak to skomentować. I co teraz? Rozmawiałaś ze świadkową?

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość


Kochane Dzisiejsze nasze cudowne PMki ślubujące! Chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, masęę miłości, samych życiowych radości, pięknych, słonecznych dni na Waszej nowej, wspólnej drodze życia.

Po drugie: Moje drogie, najwspanialsze wiżanki Chciałam Wam podziękować, wiem, że jestem jędza, marudzę, panikuję, płaczę Dziękuję za wsparcie dla mnie w tym trudnym okresie! Pomimo, że znamy się wyłącznie przez internet, wiem, że mogę na Was zawsze liczyć! Kocham Was

my Ciebie tez
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:38   #507
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
(kicia)
__Paulinka__
maly_czlowieczek
Oriflame_Rybnik


Kochane dzisiejsze PMki
Życzę Wam aby ten dzień jak i całe Wasze życie było usłane różami i miłością!!!
Byście zawsze były szczęśliwe, kochane i kochające!!!!!
Niech Wam się razem lepiej żyje



Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Jaka cisza na forum

Ja zmykam się kąpać i spać, bo zmęczona jestem bardzo.
bo wasza gaduła wieczorna musiała się hajtnąc więc wiecie

Cytat:
Napisane przez chocolate muffin Pokaż wiadomość
Tż na kawalerskim a ja w domu... sprzątam... od rana

Byłam dzisiaj u kwiaciarki wstępnie obgadać bukiet i dekorację na samochód. I się cieszę bo zapłacimy śmiesznie małe pieniądze za samochód. Babka jest super, robi świetne bukiety i za słowo "ślubne" nie dolicza do wszystkiego 200 zł.


Wszystkim dzisiejszym pm-kom życzę dużo szczęścia

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Dzisiejszym PM'kom:

(kicia)
__Paulinka__
maly_czlowieczek
Oriflame_Rybnik


życzę wszystkiego co najpiękniejsze Aby ten nowo rozpoczęty etap w Waszym życiu składał się z samych radości i miłości


Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Wczorajszym PM: (kici),__Paulince__,malem u_czlowieczkowi,Oriflame_ Rybnik życzę wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że wszystko było po Waszej myśli, a teraz świetnie się bawicie






Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak audrey i ori, ale mogę Wam powiedzieć, ze kicia rewelacyjnie! Wyglądali oboje zachwycajaco, przysięgi mówili pewnieibez zająknięcia, dodatkowo jesze kazanie było bardzo osoisten a pod koniec dziękowali Boggu za siebie nawzajem ibylo to bardzo wzruszające. Teraz pewnie balują w najlepsze

Więcej nie napisze, bo pisze na tablecie,ale moge Was zapewnic, ze kicia i jej TŻ zostali sobie zaślubieni ibyļo to piękne
dziękuję że byliście dziękuję za karteczkę Wam bardzo mi miło że byliście tzn nam ale mąż spi więc mówie za siebie

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość

Wczorajszym PMkom kici, Paulince, małemu człowieczkowi, oriflame oraz innym PMkom..Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia

__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:38   #508
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

Kicia! Żonka nasza!
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:38   #509
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

hej
Dziś żegnam TŻ Ale w piątek zaś przyjedzie wygoniłam go na msze na 7,30 żeby wreszcie zaliczył pierwszą spowiedź
to popołudnie już spędzę z Wami nareszcie troszke czasu... bo w tygodniu to nawet "pierdnąć" nie mam czasu :/ Ale już praktycznie wszystko dopięte No i po oszacowaniu kosztów wyszło nam za wesele 20tysięcy ale dojdą jeszcze noclegi dla gości i parę innych pierdół .... masakra

Wczoraj zaczęłam 19 tydzień !!!!!

Ta rwa dokucza mi jeszcze mocniej... wczoraj stałam przy umywalce i tak mnie b,ól zablokował, że nie moglam się ruszyć i tak stałam jak kołek .... ja już nie wiem czy to rwa kulszowa czy to może stan zapalny jakiś wredny... bo to dziwne, że cały dzień mnie trzyma i mam problemy z chodzeniem... to tak jakby w środku pośladka gdzie ta kość jest ;/ ehhh .... chyba lekarz się ukłoni .. zastanawiam się czy plaster rozgrzewający coś by dał ... To jest jakaś masakra! wyglądam jak paralityk jak chodzę... wstać z łóżka nuie mogę, jak się kładę to zajmuje mi to 5 razy więcej niż normalnie ;/

To się wyżaliłam... a u Was wszystko dobrze? Przepraszam ale nie miałam nawet jak Was nadrabiać

aaaaa.... ODEBRALIŚMY OBRĄCZKI zrobię foto jak TŻ pojedzie są takie jakie mi się zawsze podobały, z falą

ja ☠☠☠ie jeszcze 13 dni !
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:46   #510
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Komary gryzą po krewecie, ale i tak jesteśmy najpiękniejszymi PMkami na świecie

no a teraz się przywitam jestem Pani Kicia

jestem taaaaaaaaka szczęśliwa było za☠☠☠iscie... nie obyło się bez wpadek na weselu ale i tak wiem ze gościom się podobało (większości na pewno)... ale ślub sama msza i przed mszą było idealne nie do ubrania w słowa na prawdę zwieńczenie tego 1.5 roku oczekiwania


suknia jest w strzępach stopy mi odpadają ale spać nie mogę
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.