Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 14:42   #481
Maadziulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 57
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez primavera
- Mój wyjściowy kolor włosów to ciemny blond;

- na opakowaniu jest napisane, że jednorazowo rozjaśnia o 1/4 tonu - i chyba faktycznie tak jest (ja myślę, że u mnie te pasemka powstają też dzieki temu, że kiedyś miałam robione pasemka i na nich łuska włosa jest bardziej otwata i rozjaśniacz mocniej chwyta niż na tych włosach bez pasemek)

- nie używam po każdym myciu; do tej pory "psikałam" się chyba ze 4 czy 5 razy- po tylu użyciach efekt jest zuważalny

- osdtępo pomiedzy ząbkami grzebienia wynosi 7mm (zmierzyłam ) to taki typowy grzebień do rozczesywania długich włosów po umyciu

Ja jestem z rozjaśniacza zadowolona
Jeśli chciałabyś sie jeszcze czegos dowiedzieć- pytaj śmiało
Pozdrawiam
dziękuje za odpowiedzi

oooo... fajnie mam taki grzebień
mój naturalny kolor włosów to jaśniejszy średni blond i nigdy nie rozjaśniałam włosów więc raczej nie powinien dać żółtego koloru prawda...?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106079 <- a to mój wątek ze zdjęciem

Maadziulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 14:51   #482
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Masz bardzo łądną i sympatyczną buźkę
Spróbuj- za pierwszym razem efekt jest prawie niewidoczny, więc nie ma się czego bać; myślę że na twoich włosach wyjdzie bardzo ładnie.
Mi nie wyszedł żaden "kurczak" na włosach, mimo iż miałam wcześniej farbowane (na rozjaśniaczu jest napisane, aby używać na niefarbowanych)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 16:03   #483
Maadziulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 57
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez primavera
Masz bardzo łądną i sympatyczną buźkę
Spróbuj- za pierwszym razem efekt jest prawie niewidoczny, więc nie ma się czego bać; myślę że na twoich włosach wyjdzie bardzo ładnie.
Mi nie wyszedł żaden "kurczak" na włosach, mimo iż miałam wcześniej farbowane (na rozjaśniaczu jest napisane, aby używać na niefarbowanych)
hihi dziękuje aż sie zarumieniłam
to w takim razie kupie waxa do jasnych włosów i olejek recynowy na porost... po świętach pójde do fryzjerki i kupie ten rozjaśniacz i bedzie git

nie ma bata jutro do apteki
Maadziulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 20:28   #484
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez Maadziulekk
. po świętach pójde do fryzjerki i kupie ten rozjaśniacz i bedzie git
Hmm, ja nie kupowałam go u fryzjerki, a w Tesco (widziałam też w Auchan i Rossmanie)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 21:05   #485
Maadziulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 57
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Cytat:
Napisane przez primavera
Hmm, ja nie kupowałam go u fryzjerki, a w Tesco (widziałam też w Auchan i Rossmanie)
ale chodziło mi o to że póje do fryzjera fryzurke zmienić a potem kupie ten rozjaśniacz
Maadziulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 09:50   #486
agi_13
Przyczajenie
 
Avatar agi_13
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
No i jestem po dekoloryzacji

Witajcie
W sobote zrobilam sobie dekoloryzacje i nic mi nie wyszlo a trzymalam nie 20 a 40 min mialam dekoloryzator loreala i niestety kasa w bloto a co dziwnego w tym wszystkim to to ze moje wlosy nic na tym nie ucierpialy a zaopatrzylam sie w jedwab i ta odzywke hegron i nic zla bylam troche bo marzyl mi sie braz ale nic z tego ten czarny jest mi chyba przeznaczony.Tak tez sobie pomyslalam ze moze ten dekoloryzator jakis przeterminowany byl czy co kupilam trzy saszetki i nic.Zaplacilam za niego 30zl.Sama nie wiem co mam teraz robic nie chcem juz tego czarnego koloru.On nawet przy odrostach mi nie ruszyl.
agi_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 10:01   #487
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

Tez kiedys mialam sciagany kolor w salonie Gabriela i z tego co pamietam to fryzjer polozyl dekoloryzator i co jakis czas sprawdzal jak kolor schodzi- na poczatku tez nic nie bylo widac zmian ale po jakims czasie ( mi wydawalo sie ze siedze tam z 3 godziny i za lada moment strace wlosy )wlosy zaczely sie odbarwiac,aha przede wszystkim to na potraktowane dekoloryzatorem wlosy naklada sie farbe bo kolor nie schodzi nigdy rownomiernie - mam nadzieje ze o tym wiesz A tak na marginesie to raczej odzywka hegron nie pomoze przy zdekoloryzowanych wlosach polecam ci odzywki profesjonalne bo sciaganie barwnika to naprawde drastyczny zabieg
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 10:24   #488
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

Polecam wizytę u fryzjera, bo samemu to naprawdę ciężko zrobić i nie narobić kłopotu. Wczoraj akurat czytalam wywiad z Leszkiem Czajką i czytałam coś w rodzaju artykułu [najnowszy numer Gali, dodatek o fryzurach gwiazd], gdzie poddano metamorfozie Ilonę Felicjańską. Czajka zdejmował jej czekoladowy brąz, dosyć ciemny kolor i zrobił z niej bardzo jasną blondynkę. I czytając czego po kolei używal, to naprawde odechciało mi się takich zabiegów w domu [a często rozjaśnialam włosy rozjasniaczami z drogerii, czy robilam sama pasemka]. Żeby był dobry efekt i równomiernie zdjęty kolor, najpierw rozjaśnił włosy o dwa tony czymś, co wypłukuje kolor, potem dopiero rozjaśniacz, potem obcinanie, odzywki, znowu rozjaśnianie, zajęło mu to 10 godzin, ale efekt był niesamowity i Ilona tez nie stracila włosów Także może wybierz się do fryzjera, wiadomo, że to drożej wyjdzie, ale chyba warto zainwestować i mieć to zrobione profesjonalnie
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 11:23   #489
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

czarna farbe z wlosow jest bardzo trudno odbarwic , czasem jest to poprostu niemozliwe , sama juz zrobilas doswiadczenie , wiec radze jednaktroche odczekac i udac sie do dobrego fryjera
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 11:29   #490
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Question Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

A skoro juz jestesmy w temacie dekoloryzacji to czy to prawda że po niej trzeba około miesiąc czekać zanim się pofarbuje włosy ? Ja mam włosy blond ale tak z ciekawości się pytam bo usłyszałam to wczoraj od koleżanki i nie chce mi sie za bardzo w to wierzyć...
Darin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 11:41   #491
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

Jesli juz masz czekac z farbowaniem to tylko ze wzgledow pielegnacyjnych zeby wlosy jeszcze bardziej sie nie zniszczyly, ja kiedys w salonie mialam dekoloryzowane a nastepnie nakladana farbe w odcieniu ciemnego blondu i wyszlo bardzo ladnie
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 11:49   #492
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Talking Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez KENZO
Jesli juz masz czekac z farbowaniem to tylko ze wzgledow pielegnacyjnych zeby wlosy jeszcze bardziej sie nie zniszczyly, ja kiedys w salonie mialam dekoloryzowane a nastepnie nakladana farbe w odcieniu ciemnego blondu i wyszlo bardzo ladnie

Dzięki KENZO ! Tak myślałam że to ściema . Ona powiedziała że nie można farbować bo po dekoloryzacji włosy nie przyjmują farby ale jak widać w twoim wypadku przyjmują i to bardzo ładnie . Właśnie wygrałam flache bo założyłyśmy się o to
Darin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 12:04   #493
potrishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 31
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

Ja mialam tydzien temu robiona dekoloryzacje( u znajomej fryzjerki). Trwało to około 15 min. i kolor ładnie "zszedł'. Dodam ze miałam ciemne włosy o jakims takim dziwnym czerwonym połysku. Po dekoloryzacji miałam połozoną farbe garnier Ciemny blodn i kolorek wyszedł mi taki jaki chciałam- średni brąz. I ku mojemu zdziwieniu włosy wcale na tych zabiegach nie ucierpiały. A nawet wydaje mi się ze są ladniejsze, bardziej nawilzone( ale to pewnie zasłoga maseczki ktora małozyła mi fryzjerka itezo ze podciełam koncówki).
potrishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 12:57   #494
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Polecam wizytę u fryzjera, bo samemu to naprawdę ciężko zrobić i nie narobić kłopotu. Wczoraj akurat czytalam wywiad z Leszkiem Czajką i czytałam coś w rodzaju artykułu [najnowszy numer Gali, dodatek o fryzurach gwiazd], gdzie poddano metamorfozie Ilonę Felicjańską. Czajka zdejmował jej czekoladowy brąz, dosyć ciemny kolor i zrobił z niej bardzo jasną blondynkę. I czytając czego po kolei używal, to naprawde odechciało mi się takich zabiegów w domu [a często rozjaśnialam włosy rozjasniaczami z drogerii, czy robilam sama pasemka]. Żeby był dobry efekt i równomiernie zdjęty kolor, najpierw rozjaśnił włosy o dwa tony czymś, co wypłukuje kolor, potem dopiero rozjaśniacz, potem obcinanie, odzywki, znowu rozjaśnianie, zajęło mu to 10 godzin, ale efekt był niesamowity i Ilona tez nie stracila włosów Także może wybierz się do fryzjera, wiadomo, że to drożej wyjdzie, ale chyba warto zainwestować i mieć to zrobione profesjonalnie
tez czytałam co robiono z jej wloskami i koncowy efekt - i przyznaje, ze nawet ładnie wygląda w tych blond włoskach, choc ja zawsze bylam do jej ciemnych przyzwyczajona. Teraz jako blondynka przypomina mi Kate Moss
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 13:42   #495
agi_13
Przyczajenie
 
Avatar agi_13
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

Dziekuje za szybkie odpowiedzi.Chodzi o to ze ja nie mialam i nie mam zniszczonych wlosow (ani rozdwojonych koncowek) po tym zabiegu jakie byly takie sa.A fryzjer nie chcial sie podjac a bylam w profesjonalnych salonach gdzie nigdy nie sciagali czarnego koloru wiec postanowilam zrobic sama a moje wlosy sa takie same.Nie sa matowe ani popalone.Czy istnieje jeszcze jakis inny dekoloryzator?
agi_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 13:49   #496
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

wlasnie na innym wątku pisalam, ze dawniej czytalam jak dziewczyny chcac pozyc sie czarnego koloru polecaja do tego celu dekoloryzator firmy Leo.
W necie znalazlam taki link:
http://www.eurex.com.pl/strona.php?id=katalog jak klikniesz na nazwe Leo to odtworzy Ci sie baza produktow wraz z opisem.
Mozesz tez wpisac w wyszukiwarke slowo "leo' - na pewno otworza Ci sie jakied watki
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 16:35   #497
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

tez mysle o dekoloryzacji bo wciaz czarny bleee a marzy mi sie brązowy a z ciekawosci ile kosztuje taka wizyta u fryzjera??
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 16:46   #498
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
tez mysle o dekoloryzacji bo wciaz czarny bleee a marzy mi sie brązowy a z ciekawosci ile kosztuje taka wizyta u fryzjera??
to wszystko zalezy do salonu i miasta ale np. w necie na stronie http://www.albane.neostrada.pl/ jest napisane, ze dekoloryzacja kosztuja 100 zl
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 17:04   #499
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

kalex dziekuje za info teraz mniej wiecej wiem ile trzeba będzie wziązc he pozdrawiam
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 17:09   #500
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: No i jestem po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
kalex dziekuje za info teraz mniej wiecej wiem ile trzeba będzie wziązc he pozdrawiam
nie ma za co ale hm...ceny sa naprawde uzaleznione od miasta w ktorym sie mieszka, bo np. w warszawie jak widac dekloryzacja to wydatek minimum rzedu 100 zl, ale juz np. w zabkach pod warszawa w salonie expert l'oreal widze, ze cena to 60 zl.... no i trzeba pamietac, ze po dekoloryzacji trzeba nalozyc pozadany kolorek na wloski takze tu jeszcze dojdzie cena farbowania
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 09:49   #501
JuliYa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Do naturalnego koloru?

Mam obecnie fioletowe włosy i czy moge je "sprowadzić" do naturalnego koloru czyli średni brąz? Jakim sposobem? Z góry dziękuje za odpowied. pozdroFFka
JuliYa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 13:01   #502
aska15241
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 152
Dot.: Do naturalnego koloru?

heyka ja kiedys farbowalam wloski na fiolet i jak mi sie juz znudzilo przefarbowalam sobie na braz taki troszeczke ciemniejszy a gdy juz mi po jakims czasie kolor wyplowial to nawet odrostow mi nie bylo widac niewiem czy jest to dobra metoda ale ja takim sposobem wlasnie wyszlam z fioletu
aska15241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 16:23   #503
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: Do naturalnego koloru?

ja z bordo obecnie probuje zejsc-rozniej brazami. i wiecie co? feria strasznie mocna jeste, jak zadne inne bordo. spod brazu mam caly czas delikatne refleksy...

niektorym to sie podoba, ale mnie powoli drazni:/
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 18:12   #504
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Do naturalnego koloru?

JuliYa, podobnych tematów było wiele. Wpisz w wizażową wyszukiwarkę "dekoloryzacja".
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 18:12   #505
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Do naturalnego koloru?

JuliYa, podobnych tematów było wiele. Wpisz w wizażową wyszukiwarkę "dekoloryzacja" chociażby.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 20:16   #506
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Do naturalnego koloru?

jeśłi chcesz powrócic do naturalnego koloru włosów to nie pozostaje ci nic innego jak tylko zapuszczać włosy, a żeby nie było widac óżnicy między fioletem a odrostami to powinnaś zafarbować włosy kolorem zbliżonym do twoich naturalnych, tak jak opisala to powyżej jedna z dziewczyn
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 15:48   #507
Czarna Suka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
GG do Czarna Suka
dekoloryzacja

mam czarne farbowane wlosy.Bardzo bym chciala uzyskac inny kolor ,duzo jasniejszy!!!Chce sie dowiedziec wszytkiego o dekoloryzacji,i jak moge uzyskac inny,swietlisty kolor wlosow!!!???pozdrawiam
Czarna Suka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 17:15   #508
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: dekoloryzacja

Czarny kolor daje się sciagnąc jedynie dekoloryzacją, ilnym rozjasniaczem proszkowym.
Jesli chcesz uzyskac ciemny brąz, lub inny odcień braz to nie musisz rozjaśniac włosów całkowicie. Wystarczy o jeden ton, wtedy będą miała kolor pomarańczowy jednak nałożenie farby go przykryje, warto dodać ze każda farba połozona na dekoloryzator wychodzi ciemniejsza, intensywniejsza, w przypadku mocnego zniszczenia włosów farba może się z czasem wypłukiwać.
Farby sklepowe nie zawsze przykryją zółć po dekoloryzatorze.
Jesli chcesz uzyskac odcien blądu to musiałabys rozjaśnić włosy duzo więcej aby nie miały pomaranczu, ale duże prawdopodobieństwo że żółć zostanie w nich.Jesli zaczniesz rozjaśniać włosy do białego to możesz je spalic i skruszą się. Najlepiej takie rozjasnianie do blądu przeprowadzić stopniowo, co tydzień lub co dwa tygodnie rozjasniać je, jednak może to byc krępujące poruszać sie przez dwa tygodnie z włosami pomarańczowymi, jednak wykonanie rozjasniania natychmiast może spalic włos, a napewno nie zaleznie od tego czy zachowamy odstep znisczy nasze włosy więc nie zastapione sa odżywki. Jesli masz włosy krótkie nie musisz robić odstępów jeśli masz długie to jak pisałam wyżej należy zachowac odstepy.
Tak samo nie nalezy kłaść bezpośrednio po takim rozjaśnianiu farby, jesli masz krótkie włosy to możesz.
Rozjaśniacze uzywane do dekoloryzacji składają sie z proszku i wody. Najczesciej stosuje się wodę 9 % i 12 % jednak nie polecam stosowania wody 12% samemu w domu, w ogóle tej wody nie stosuje się na skóre głowy.
Jesli masz długie włosy to po silnej dekoloryzacji możesz ich trochę stracić. Więc najelpszy rozwiązaniem było by rozjaśnienie o 1-2 tony i farba w stonowanym kolorze.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 22:21   #509
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Powrot do blondu

Od kilku lat rozjasniam wlosy,
swoje mam ciemny blond, rozjasnialam wlosy na jasny, platynowy blond, ale nie byly calkiem biale tylko niektore pasma.
dwa miesiace temu zrobilam z siebie brunetke i przefarbowalam na braz.
A teraz znowu chcialbym powrocic do blondu, czy jest to mozliwe? jak mialby wygladac moje wlosy?
wlosy mam calkiem grube..
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-18, 09:12   #510
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Powrot do blondu

Witaj
Mozliwe na dwa sposoby pierwszy poprzez całkowitą dekoloryzację drugi pasemka.Wpisz w wyszukiwarkę hasło dekoloryzacja a dowiesz się dużo ciekawych rzeczy.Jeśli jesteś bardzo niecierplia to tylko dekoloryzacja,chociażmoże skusiłabyś się na pasemkana swoim bazowym kolorze?Mogłoby to całkiem przyzwoicie wyglądać,apotem stopniowo co raz wiecej ich pasememi uzyskasz blond Jeśli masz jakieś pytania to chetnie odpowiem bo już nie raz robiłam domową koloryzację.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.