Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-18, 08:12   #481
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
dopiero poznaję jazdy autobusami w Krk wiec pewnie tak
-
dziewczyny potrzebuję na "gwałt" dentystę dobrego,bo spuchło mi dziąsło i podniebienie wieczorem w jednym miejscu,
znalazłam na necie- http://www.az-dente.pl/ ceny ma coś za niskie,bo u nas nawet na zad..na osiedlu biorą do 200zł i opinie wiadomo każdy może napisac..
była ktoraś może z was tam?
Nie znam tego miejsca, ale popatrzyłam na ich ceny, biorą podobnie jak moja dentystka, która też jest dobra i dokładna. Nie zawsze wysoka cena to wysoka jakość. Myślę, że w małych kameralnych gabinetach mogą sobie pozwolić na mniejsze ceny. Kiedyś też byłam u takich co za samo usuwanie kamienia byłam lżejsza o 150-200 zł, ale zmądrzałam. Zauważyłam, że tam gdzie wysokie ceny to na przykład recepcjonistka jest zatrudniona, a to podwyższa ich koszty. Tam gdzie mam tanio nie ma recepcjonistki więc też koszt odpada i już mogą dać niższe ceny dla klientów.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 15:54   #482
anusia13138
Raczkowanie
 
Avatar anusia13138
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 203
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
dopiero poznaję jazdy autobusami w Krk wiec pewnie tak
-
dziewczyny potrzebuję na "gwałt" dentystę dobrego,bo spuchło mi dziąsło i podniebienie wieczorem w jednym miejscu,
znalazłam na necie- http://www.az-dente.pl/ ceny ma coś za niskie,bo u nas nawet na zad..na osiedlu biorą do 200zł i opinie wiadomo każdy może napisac..
była ktoraś może z was tam?
mój mąż był u tego dentysty http://www.drstasto.pl/index.php i sobie chwalił.
Cen nie pamiętam, ale nie zwalały z nóg
anusia13138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 19:02   #483
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

bylam u tej co wklejałam linka ale raczej nie wróce
znieczulenie mają kiepskie moim zdaniem..musiała mi dawac az dwie dawki bym mogla jakos wytrzymać gdzie w innych salonach moze i ceny wyzsze ale moglabym spac nawet na kanałowce nie mowiąc o innych rzeczach no ale..

anusia dziękuje, przejrze stronkę
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 09:00   #484
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
bylam u tej co wklejałam linka ale raczej nie wróce
znieczulenie mają kiepskie moim zdaniem..musiała mi dawac az dwie dawki bym mogla jakos wytrzymać gdzie w innych salonach moze i ceny wyzsze ale moglabym spac nawet na kanałowce nie mowiąc o innych rzeczach no ale..

anusia dziękuje, przejrze stronkę
Ja korzystam z gabinetu Dent Star (Na Barciach) - chodzę do dr Justyny, co prawda tylko uzupełnienia - byłam i jestem zadowolona z jakości, sporo wytrzymały. Ceny minimalnie wyższe, ale jakość b. dobra.
Może Ci się przyda ten namiar.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 09:26   #485
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Ja chodze do dr.Usmiech na kapelance, nie jest jakos super drogo a robia fenomalne. Uratowali mi jedynke, ktora poprzednik tak spartolil, ze dorobilam sie ropnia i zapalenia okostnej.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 16:19   #486
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Polecam dr Ptak Zacharska. Ma gabinet na Meiera. Przyjmuje też na nfz na Syrokomli.


Gdzie kupię czujnik czadu?
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 17:10   #487
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Gdzie kupię czujnik czadu?
Są w Leroy Merlin.

Natomiast ja polecam czujnik marki Kidle, do dostania m.in. na allegro.
Ja mam taki, działa, potwierdzone profesjonalnym sprzętem oraz tym, że raz, gdy piecyk mi zgasł, to od razu wartość na wyświetlaczu zaczęła wzrastać: https://www.google.pl/search?client=...UTF-8&oe=UTF-8. Zapłaciłam niecałe 100 zł, przy opłacie z góry wysyłka była gratis. I z wyświetlaczem najlepszy, bo normy są takie, że dopiero po przekroczeniu ustalonych wartości i upływie odpowiedniego czasu włącza się alarm. A tak na bieżąco można monitorować. Modele są różne np. z wbudowaną na stałe baterią (ale nawet ten na "paluszki" ma sygnalizację wyczerpującej się baterii).
Na początku lipca przeszłam ciężkie zatrucie czadem i tę markę polecali (nieoficjalnie ) zarówno strażacy jak i lekarz w szpitalu. Podobno najmniej awaryjne. Odradzali też zakup czujników tańszych, że lepiej kupić droższy polecanej firmy, ale spać spokojnie. Najważniejsze, żeby spełniał wszystkie normy i miał odpowiednie certyfikaty (łatwo można sprawdzić w google jakie są konieczne np. na stronach straży pożarnej). I, że bez względu co gwarantuje producent (przeważnie dają ok 10 letnią gwarancję na sprawność czujnika), to najlepiej co 2 lata wymienić na nowy, bo jak to określił lekarz "później nadają się tylko do wyrzucenia przez okno".

Do tego koniecznie regularny przegląd i czyszczenie przewodów kominowych i piecyka gazowego (jeżeli jest, przez autoryzowany serwis).
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2015-11-19 o 17:20
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 17:32   #488
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
bylam u tej co wklejałam linka ale raczej nie wróce
znieczulenie mają kiepskie moim zdaniem..musiała mi dawac az dwie dawki bym mogla jakos wytrzymać gdzie w innych salonach moze i ceny wyzsze ale moglabym spac nawet na kanałowce nie mowiąc o innych rzeczach no ale..
Te ceny nie są wcale jakieś niskie. Ja leczę właśnie szóstkę kanałowo i za wizytę z wypełnieniem lekarstwem i na to fleczer płaciłam 50 zł. Za wypełnienie kanałów na stałe - 80 zł za kanał. Plus 20 zł za zdjęcie i 20 zł za znieczulenie. Teraz czeka mnie plomba światłoutwardzalna (?) za 150 zł.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 19:51   #489
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Te ceny nie są wcale jakieś niskie. Ja leczę właśnie szóstkę kanałowo i za wizytę z wypełnieniem lekarstwem i na to fleczer płaciłam 50 zł. Za wypełnienie kanałów na stałe - 80 zł za kanał. Plus 20 zł za zdjęcie i 20 zł za znieczulenie. Teraz czeka mnie plomba światłoutwardzalna (?) za 150 zł.
Nie zaufalabym takiemu dentyscie. Wyznaje zasade, ze jak takie pojedyncze jednostki az tak tna po cenie w porownaniu do wiekszosci to albo robia to kosztem materialow albo rzetelnosci pracy.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 20:01   #490
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Znacie jakiegoś ginekologa, który zna podstawy NPR i nie uważa ich za zbędne wymysły? Kogoś kto poprowadzi pacjentkę po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej?
Może być prywatnie.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 20:22   #491
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Nie zaufalabym takiemu dentyscie. Wyznaje zasade, ze jak takie pojedyncze jednostki az tak tna po cenie w porownaniu do wiekszosci to albo robia to kosztem materialow albo rzetelnosci pracy.
Ja do tej dentystki chodzę od 15 lat. Jestem trudnym przypadkiem i byłam w swoim życiu u bardzo wielu dentystów. Na tą nie mogę złego słowa powiedzieć.

Na stronie, która tu była wstawiona ceny są mniej więcej takie same, więc nie bardzo rozumiem Twoją uwagę. Ja się odnosiłam do tego, że ceny z tej strony nie są wcale niższe niż to, co ja płacę. Ale to nie znaczy, że ceny u mojej dentystki są rażąco niskie.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 22:27   #492
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dziewczeta z innej beczki czy jest cos co wybitnie kojarzy sie Wam z Krakowem?
potrzebuje cos na prezent (moze byc do jedzenia albo picia) tylko nie obwarzanek i nie pluszowy smok:-P
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 22:42   #493
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
Dziewczeta z innej beczki czy jest cos co wybitnie kojarzy sie Wam z Krakowem?
potrzebuje cos na prezent (moze byc do jedzenia albo picia) tylko nie obwarzanek i nie pluszowy smok:-P
Ciasteczka z Krakowa Te są obłędne http://ciasteczkazkrakowa.home.pl/sk...?id_product=33

Albo jakieś specjały z Krakowskiego Kredensu?
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2015-11-19 o 22:44
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 23:40   #494
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ciasteczka z Krakowa Te są obłędne http://ciasteczkazkrakowa.home.pl/sk...?id_product=33

Albo jakieś specjały z Krakowskiego Kredensu?
nie znam tych ciasteczek. Kupujesz je gdzies stacjonarnie?
a co z Krakowskiego kredensu?

ps. jedyny pomysł jaki przyszedł mi do głowy to wysłanie zakreconego słoika wiecie w srodku powietrze czyli smog no ale to akurat mało smiesznie i mało smaczne

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

aaa doczytałam nooo z Krakowskiego kredensu cos wybiorę:-D Oni tylko w Almie stacjonarnie?
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 04:44   #495
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
aaa doczytałam nooo z Krakowskiego kredensu cos wybiorę:-D Oni tylko w Almie stacjonarnie?
W Almie, albo w swoich firmowych sklepach: http://www.krakowskikredens.pl/pl/adresy-sklepow.html
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 05:26   #496
Koci Pazur
Rozeznanie
 
Avatar Koci Pazur
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 823
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dziewczyny gdzie w Krakowie znajdę stacjonarny sklep z dużym wyborem piw? Chodzi mi przede wszystkim o nietypowe i zagraniczne, żeby skomponować prezent.
Koci Pazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 05:38   #497
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koci Pazur Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Krakowie znajdę stacjonarny sklep z dużym wyborem piw? Chodzi mi przede wszystkim o nietypowe i zagraniczne, żeby skomponować prezent.
Jest Świat Piwa na Karmelickiej ale tam nie byłam. Kupowałam za to piwa w podobnym sklepie na ul. Starowislnej, tuż przy skrzyżowaniu z Dietla, nie pamiętam nazwy sklepu.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 07:10   #498
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koci Pazur Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Krakowie znajdę stacjonarny sklep z dużym wyborem piw? Chodzi mi przede wszystkim o nietypowe i zagraniczne, żeby skomponować prezent.


na Łużyckiej (Wola Duchacka) jest sklep z regionalnymi alkoholami, wybór piw ogromny
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 07:14   #499
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Znacie jakiegoś ginekologa, który zna podstawy NPR i nie uważa ich za zbędne wymysły? Kogoś kto poprowadzi pacjentkę po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej?
Może być prywatnie.
Exist, ja słyszałam o lek. Marii Szczawińskiej z Narutowicza (podobno jest zupełnie przeciwna antykoncepcji i zajmuje się NPR)
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 07:52   #500
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
W Almie, albo w swoich firmowych sklepach: http://www.krakowskikredens.pl/pl/adresy-sklepow.html
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 09:35   #501
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
Dziewczeta z innej beczki czy jest cos co wybitnie kojarzy sie Wam z Krakowem?
potrzebuje cos na prezent (moze byc do jedzenia albo picia) tylko nie obwarzanek i nie pluszowy smok:-P
Benedyktyńskie specjały - min. możesz kupić nalewki lub wina.



Cytat:
Napisane przez Koci Pazur Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Krakowie znajdę stacjonarny sklep z dużym wyborem piw? Chodzi mi przede wszystkim o nietypowe i zagraniczne, żeby skomponować prezent.
Świat Piwa na Karmelickiej. Jest też b.dobrze zaopatrzony sklep z piwa mi na ul. Miodowej.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 11:41   #502
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

dzieki dziewczyny za namiary dot.dentystow
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 11:52   #503
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Są w Leroy Merlin.

Natomiast ja polecam czujnik marki Kidle, do dostania m.in. na allegro.
Ja mam taki, działa, potwierdzone profesjonalnym sprzętem oraz tym, że raz, gdy piecyk mi zgasł, to od razu wartość na wyświetlaczu zaczęła wzrastać: https://www.google.pl/search?client=...UTF-8&oe=UTF-8. Zapłaciłam niecałe 100 zł, przy opłacie z góry wysyłka była gratis. I z wyświetlaczem najlepszy, bo normy są takie, że dopiero po przekroczeniu ustalonych wartości i upływie odpowiedniego czasu włącza się alarm. A tak na bieżąco można monitorować. Modele są różne np. z wbudowaną na stałe baterią (ale nawet ten na "paluszki" ma sygnalizację wyczerpującej się baterii).
Na początku lipca przeszłam ciężkie zatrucie czadem i tę markę polecali (nieoficjalnie ) zarówno strażacy jak i lekarz w szpitalu. Podobno najmniej awaryjne. Odradzali też zakup czujników tańszych, że lepiej kupić droższy polecanej firmy, ale spać spokojnie. Najważniejsze, żeby spełniał wszystkie normy i miał odpowiednie certyfikaty (łatwo można sprawdzić w google jakie są konieczne np. na stronach straży pożarnej). I, że bez względu co gwarantuje producent (przeważnie dają ok 10 letnią gwarancję na sprawność czujnika), to najlepiej co 2 lata wymienić na nowy, bo jak to określił lekarz "później nadają się tylko do wyrzucenia przez okno".

Do tego koniecznie regularny przegląd i czyszczenie przewodów kominowych i piecyka gazowego (jeżeli jest, przez autoryzowany serwis).
Dziękuję
A kupowałaś ten Kidde stacjonarnie? Znalazłam, ale na stronach, na których trzeba wcześniej zamówić, a potrzebuję na już.
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 12:35   #504
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Dziękuję
A kupowałaś ten Kidde stacjonarnie? Znalazłam, ale na stronach, na których trzeba wcześniej zamówić, a potrzebuję na już.
Niestety, przez allegro.
Ale dostałam go w ciągu 2-3 dni.

Na stronie producenta jest lista sklepów partnerskich, może w którymś mają od ręki:
http://kidde.pl/dystrybucja.php
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2015-11-20 o 12:45
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 13:37   #505
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koci Pazur Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Krakowie znajdę stacjonarny sklep z dużym wyborem piw? Chodzi mi przede wszystkim o nietypowe i zagraniczne, żeby skomponować prezent.
Kiedyś fajny sklep był na Czarnowiejskiej koło DaGrasso, dawno tam nie byłam ale chyba nadal działa Z 'nietypowych' piw polecam ofertę Browaru Pinta
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 13:55   #506
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Może jakaś włosomaniaczka się orientuję, gdzie kupię stacjonarnie w Krakowie płyn do włosow (wcierkę) L-102 Kulpol? Nie chcę zamawiać przez allegro.
Sprawdź w Pigmencie (drogerie Jaśmin) na Długiej lub Jerzmanowskiego. Mają tam spory asortyment do włosów.
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 14:12   #507
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dziękuję, znalazłam
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 20:47   #508
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koci Pazur Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Krakowie znajdę stacjonarny sklep z dużym wyborem piw? Chodzi mi przede wszystkim o nietypowe i zagraniczne, żeby skomponować prezent.
Jest też taki pub na Tomasza - House of beer, gdzie mają meeega wybór, ale nie wiem czy sprzedają na wynos.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
nie znam tych ciasteczek. Kupujesz je gdzies stacjonarnie?
a co z Krakowskiego kredensu?
Kupuję je co roku na kiermaszu bożonarodzeniowym na Rynku. Mieli też kiedyś sklep na Stadomiu, ale niestety już nie mają
Z Krakowskiego Kredensu może być wszystko, co tylko lubi odbarowany - wędliny, przetwory, słodkości... Naprawdę wybór jest duży, wszystko jest bardzo ok (to czego próbowałam), jedynie ceny trochę wysokie, ale jak na prezent to nie tak źle.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 21:03   #509
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Koci Pazur Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w Krakowie znajdę stacjonarny sklep z dużym wyborem piw? Chodzi mi przede wszystkim o nietypowe i zagraniczne, żeby skomponować prezent.
Sklep Delikatesowo obok Kładki Bernatka , mają wszystkie alternatywne browary
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 13:53   #510
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Krakowski Kredens ma też w ofercie internetowa Alma, teraz mają promocję dla nowych klientów - 15 zł przy zamówieniu powyżej 100 zł, dostawa gratis.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-04 15:50:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.