Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 21:38   #5101
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Śpiąca cassatta też idzie do pracy jeszcze przez godzinke a później spać
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:40   #5102
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

chciałam zapytać czy może wiecie gdzie można kupić baby born w dobrej cenie ?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:41   #5103
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masima cudo, jestem w szoku jak ładnie wyglądasz, bez plam nawet prosiaczka nie masz a koloryt buzi z szyją się stopił. Powinnaś zostać modelowo pokazową twarzą cosmelanu.

Casi wreszcie sie doczekałam że się koloryt zrównał. Używam cos raz w tygodniu, ale to wystarczy żeby zrzucać skóre z całej twarzy przez dwa dni potem. Wróciłam do chusteczek do peelengu bo nie da rady tej złażącej skóry opanować.

Buczuś, Iv dostałam dziś od was próbki wielkie dzięki.

Piszę pilny projekt na środę więc sie mało odzywam. Ale czytam cały czas, historie dziewczyn są straszne, ja tez mam taką która się przydarzyła pare lat temu, ale słabo mi sie robi do dzisiaj jak sobie to przypomne. Straszna trauma.Miałam publicznie występować na jakiejś konferencji. To znaczy nie miałam, ale organizator w ostatniej chwili, dosłownie pare minut przed wymyślił sobie ze zabiore głos, nie zgodziłam się no bo jak to tak bez uprzedzenia, bez przygotowania. Myślałam że jest po sprawie. Siedze sobie a tu słuchajcie wywołuje mnie, publicznie, po nazwisku itd i mówi że zabiore głos w jakimś temacie. Wstałam i powiedziałam dosłownie dwa zdania i zapomniałam języka w gebie. Dostałam takiego osłabienia, że nie mogłam mówić dalej, na sali cisza wszyscy sie gapią a ja mówie po prostu przepraszam i siadam sobie spowrotem jak gdyby nigdy nic. Jakbym mogła to bym sie pod ziemię zapadla, a tego dupka nienawidzę do dziś.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:43   #5104
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam- cześć dziewczyny....ja to właściwie od rana próbowalam się wcisnąć do waszego forum....ale rejestracja szła marnie - co sobie jakiś nick wymyśłiłam to wszystko zajęte.....ale jestem ..uf. W sobotę został mi położony cosmelan na twarz. Niby doktor mówił, że bedę lekko zarumieniona i może skóra tez trochę schodzić, ale rany- dzisiaj to nie wiedziałam gdzie głowę schować.....nawet latem nie byłam takim burakiem spieczona, a skóra schodzi jak z węża......Czytałam trochę o waszych doświadczeniach. Plizzzzzzzz wesprzyjcie....długo to tak będzie i czego sie jeszcze mam spodziewać...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:02   #5105
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jesuuuuuuuuuu... umrę przez Was kiedyś!!! Kwiczałam czytając te Wasze historie

Pralkę kupiłam z suszarką, wsad jednorazowy 8kg, obroty 1400/min, klasa A, dostawa w środę, jakoś wytrzymam do środy. Gdybym miała czekać na aktywność TŻ, to mieszkałabym pod mostem. Pewne rzeczy sama robię, kij bejsbolowy też sama nabędę :P Obiecuję sobie, że kiedyś zagospodaruję moją piwnicę i tam zrobię siłownię dla siebie w pierwszej kolejności, a następnie dla moich synów. Jeszcze nie mam żadnych sprzętów ujędrniająo-umięśiających. Na stres reaguję brakiem głodu i bezsennością. Z gołą dupą też kiedyś przeszłam późną jesienią przez całe osiedle do przystanku tramwajowego, było to rankiem, podążałam bardzo szybkim krokiem mijając wszystkich sąsiadów i sąsiadki. Dopiero po kilku minutach stania na przystanku (wysepka) podeszła do mnie starsza pani i szepnęła "panienko sukieneczka ci się podwinęła" czy jakoś tak... Długi czas wspomnienie o tym mnie mroziło. Dupa i nogi były w porządku, tylko majtki mi mama kazała nosić zimowe... chodziłam wtedy do średniej szkoły

Znów nie pamiętam, co tam jeszcze poruszyłyście ale jak zwykle lektura tego wątku jest wspaniała
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:33   #5106
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Witam- cześć dziewczyny....ja to właściwie od rana próbowalam się wcisnąć do waszego forum....ale rejestracja szła marnie - co sobie jakiś nick wymyśłiłam to wszystko zajęte.....ale jestem ..uf. W sobotę został mi położony cosmelan na twarz. Niby doktor mówił, że bedę lekko zarumieniona i może skóra tez trochę schodzić, ale rany- dzisiaj to nie wiedziałam gdzie głowę schować.....nawet latem nie byłam takim burakiem spieczona, a skóra schodzi jak z węża......Czytałam trochę o waszych doświadczeniach. Plizzzzzzzz wesprzyjcie....długo to tak będzie i czego sie jeszcze mam spodziewać...

Długo, u mnie to było dwa tygodnie co najmniej, a potem w kolejnym tygodniu burak sie pojawiał jak na zawołanie.

Zauważyłam pewną regularność, że te dziewczyny które robią cosmelan u lekarza czy kosmetyczki bardzo gwałtownie na ten cosmelan reagują, od razu burak, pieczenie itd. Do tego maska i cos rózni się znacznie kolorem, od tych kupowanych na e-bayu i kuracji robionych własnych sumptem. Podobnie przebieg tych drugich kuracji jest bardzo łagodny, bez takich spektakularnych reakcji skóry, praktycznie gdyby nie łuszczenie to pewnie i i miedzy ludzi mozna by wyjsć.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:50   #5107
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam Wszystkie Cosmelanki !!!!
Jestem nowa ale juz po zabiegu cos wczesnie czytalam Wasze posty i to dzieki wam zdecydowalam sie na zabieg. Bardzo dobrze zrobilam
Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 22:52   #5108
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mam tyle pytan przeczytalam wiekszosc postow i wiele sie nauczylam jak postepowac
itd. ale jednak mam watpliwosci co moge a czego nie
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:56   #5109
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Oj chyba juz wszyscy twardo spia
to milej nocki i do jutra
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 23:02   #5110
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Gdzie tam kochaniutka właśnie skończyłam pracę, witamy w gronie Robotna jak jeszcze nie śpisz to pytaj
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 07:34   #5111
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień doberek. internet mi wczoraj zaszwankował i nic nie mogłam napisać wieczorkiem. Piszecie o tych zmienionych kolorach i konsystencjach cosm2. Otóż ja kupiłam 6.10 nowy słoiczek z nowej dostawy mojej dermy i wydaje mi się, że jest taki, jaki miałam wcześniej. Fakt, że końcówka tego starego była bardzej zółta, ale to z czasem trochę się żółci. Natomiast wydaje mi się, a raczej jestem przekonana, że krem jest taki jaki był. NAkładam go trochę mniej zgodnie z waszymi wskazówkami, łuszczenie jest dość mocne, buraka nawe nie mam takiego jak na początku, ale to dzięki temu, że mniej tego kremu nakładam. Derma mi mówiła, że krem z nowej dostawy ma i nie sądzę, żeby miała starszej generacji. Nie wiem, dlaczego wasze kremy się tak różnią.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 08:37   #5112
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam Cosmelanki
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 08:46   #5113
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

DZIEŃ DOBRY KOCHANE MOJE I NOWE NASZE KOLEŻANKI TEŻ SERDECZNIE POZDRAWIAM
Jak na dome przystało .. pomimo przyjmowania heviranu, wyskoczyła mi oczywiście przy ustach ... opryszczka No bo jakby inaczej, a co miałam się cieszyc, ze jeszcze nie spuchłam .
No tak pfuuj nie spuchłam, za to mam opryszczkę Omijam to miejsce, niestety, nałożyłam plasterek ... i czekam.
Dalej nic się nie dzieje, a hydravital nakładam po 20 minutach od cosmelanu jedynie na okolice oczu, poniewaz cosmelan bardzo ściaga mi tam skórę i wyglądam jak staruszka oczowa

Saga - jak twój Małuch? Moj własnie rozpoczyna akcje "gile do pasa"


__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-14 o 09:01 Powód: cholerna klawiatura :(
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 09:08   #5114
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień doberek kochaniutkie.

Ale sie naczytałam Waszych śmiesznych historiii i ale mam humorek od rana.

Castrolku- jesteś nie samowita, uśmiałam sie do łez. A ten listonosz . No nie moge hahahahaha.

Dla wszystkich cosmelanek- cosmitek.


Robotna- witaj w naszym zwariowanym świecie.

Nowember- też witaj wśród nas.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 09:43   #5115
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzięki Masima za info....niewielka pociecha. Ja zabieg robiłam w gabinecie kosmetycznym rękami p.doktora..więc wszystko wskazuje na to, że 2 tygodnie będę miała przymusowy areszt domowy. Na razie straszę domowników tym burakiem, mąż omija mnie szerokim łukiem-pewnie boi się, że to na niego przejdzie. Dzisiaj jest 3 dzień po zabiegu. Skóra się łuszczy i jest strasznie napięta, wiec smaruje dodatkowo maścią natłuszczającą z vit. A (w składzie głównie wazelina- tak jak wcześniej czytałam w Twoim poradniku-niezbędniku)....a swoją drogą czy to natłuszczanie to można tak wg uznania? I czym rano myjecie dziewczyny twarz- można żelem do mycia twarzy, który stosowało się przed zabiegiem? I czy ten burak to tak już będzie ile razy sie posmaruję cosmo? lekarz mówił, że powinnam stosowac co najmniej 3 miesiące- więc czyżby czekały mnie 3 miesiące buraka????
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie do waszego grona- dobrze mieć takie wsparcie
a historia z listonoszem jest the best
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 10:06   #5116
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam "stare"i nowe cosmelanki myslę że Masi-ma rację smarując się cos 2 na dzień wiecie ile tego wycieramy w poduchy?Przez ostatnie 2 dni smarowałam sie po południu zostawiając to już na noc i złazi skóra aż miło.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 10:21   #5117
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Zauważyłam pewną regularność, że te dziewczyny które robią cosmelan u lekarza czy kosmetyczki bardzo gwałtownie na ten cosmelan reagują, od razu burak, pieczenie itd. Do tego maska i cos rózni się znacznie kolorem, od tych kupowanych na e-bayu i kuracji robionych własnych sumptem. Podobnie przebieg tych drugich kuracji jest bardzo łagodny, bez takich spektakularnych reakcji skóry, praktycznie gdyby nie łuszczenie to pewnie i i miedzy ludzi mozna by wyjsć.

Masima zajrzałam dzisiaj z ciekawości do nowego słoiczka cosmelanu kupionego w gabinecie w Wa-wie.I co ? I jest koloru kawy z mlekiem Stary cos ( z USA) ciągle jest jasno-beżowy.Czyli jest coś w tym,że nasze(polskie) cos róznią się od tych amerykańskich.Dlaczego??? ? Przecież producent jest jeden !!!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 10:36   #5118
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Przeglądam strony w poszukiwaniu jak największej ilości danych i znalazłam artykuł jakiejś p. doktor z USA o tym jak należy stosowac cosmo- jest tam napisane że w pierwszym tygodniu nalezy cosmo2 nakładać 2 razy dziennie - zalecane godz. 8 rano i 16 http://www.totalderm.com/pages/cosmelan.html
Mnie lekarz kazał 3 razy...i czytam że większość z was tez tak nakłada...
Ja wczoraj nałożyłam 3 raz przed 21- poszłam spać o 24 więc chyba nie wytarłam wszystkiego w poduchę......
Oczywiście nie dostałam w gabinecie Hydra Vital Factor K kremu, mimo że zapłaciłam za zabieg 1500zł . Za to dostałam resztę cosmo 1- ale niewiele tego zostało- nie wiem może lekarz tak grubo nakładał- nie żalował to fakt....
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 10:42   #5119
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima zajrzałam dzisiaj z ciekawości do nowego słoiczka cosmelanu kupionego w gabinecie w Wa-wie.I co ? I jest koloru kawy z mlekiem Stary cos ( z USA) ciągle jest jasno-beżowy.Czyli jest coś w tym,że nasze(polskie) cos róznią się od tych amerykańskich.Dlaczego??? ? Przecież producent jest jeden !!!!

Megi- ten polski ma też inną konsystencje, co? pewnie jest taki puszysty , kremowy, bardzo miło sie wsmarowuje w skóre? Ja zawsze kupuje cosmelan od swojej dermatolog i zawsze jest taki sam. z cosmelanem o konsystencji maści cynkowej sie nie spotkałam

Ciekawe dlaczego te cosmelny amerykańskie sa takie inne?
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 10:47   #5120
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Dzięki Masima za info....niewielka pociecha. Ja zabieg robiłam w gabinecie kosmetycznym rękami p.doktora..więc wszystko wskazuje na to, że 2 tygodnie będę miała przymusowy areszt domowy. Na razie straszę domowników tym burakiem, mąż omija mnie szerokim łukiem-pewnie boi się, że to na niego przejdzie. Dzisiaj jest 3 dzień po zabiegu. Skóra się łuszczy i jest strasznie napięta, wiec smaruje dodatkowo maścią natłuszczającą z vit. A (w składzie głównie wazelina- tak jak wcześniej czytałam w Twoim poradniku-niezbędniku)....a swoją drogą czy to natłuszczanie to można tak wg uznania? I czym rano myjecie dziewczyny twarz- można żelem do mycia twarzy, który stosowało się przed zabiegiem? I czy ten burak to tak już będzie ile razy sie posmaruję cosmo? lekarz mówił, że powinnam stosowac co najmniej 3 miesiące- więc czyżby czekały mnie 3 miesiące buraka????
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie do waszego grona- dobrze mieć takie wsparcie
a historia z listonoszem jest the best
I ja Ciebie witam w naszym Plamkowie
Zdecydowanie mam opór przed ta mascią z wit A. Jeżeli juz to jednak czysta wazelina. . W samym cos jest przeciez pochodna wit A. I jednak to się powiela w info od nas, że na początku należy maksymalnie ograniczać cuda spoza zestawu.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 10:48   #5121
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia bo to tani kraj
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:07   #5122
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dzien dobry aniolki
cassacia no nareszcie jestes
madziusia jak tam zoladek,boli ze zdenerwowania?
domcia a moze zajada masz,a nie opryszczke?Jestes burak,czy nie?
castrolek Ty to wieksza aparatka niz ja
kamilcia
Robotna i Listopad
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:09   #5123
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
dzien dobry aniolki
cassacia no nareszcie jestes
madziusia jak tam zoladek,boli ze zdenerwowania?
domcia a moze zajada masz,a nie opryszczke?Jestes burak,czy nie?
castrolek Ty to wieksza aparatka niz ja
kamilcia
Robotna i Listopad
Dzień dobry Buczuś Jak Twój nastrój ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:10   #5124
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Madziusia bo to tani kraj



eeee cassi- gdyby cosmelan był "MADE IN CHINA" no to wszelka cynkowatość, badziewność i taniość by nie dziwiła, bo tam wszystko podrabiają, ale że cosmelan jest z USA to przecież " taki ladny i amerykanski ...".
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:13   #5125
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia musisz wiedzieć że co amerykanskie to genetycznie przerobione by było tanie a w europie nadal się utrzymuje naturalne bioWitam wszystkie lecę dalej pracować
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:18   #5126
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dzień dobry Buczuś Jak Twój nastrój ?
a owszem,owszem .Dzisiaj lepszy

Lece na obiadek i zaraz do Was wroce
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:21   #5127
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a owszem,owszem .Dzisiaj lepszy

Lece na obiadek i zaraz do Was wroce
to się cieszę

smacznego
ja wracam do pracy
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:22   #5128
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

buczka- eeee na stres żołądek mi sie kurczy i kurczą mi sie i tak moje skurczone rozmiary. Ale bedzie ok, mam napompowaną suknie to nawet jak sie skurcze na maxa to i jak bede widoczna. No i buty na 12 cm obcasach.
Ach zdjęcia miałam Wam wkleić- skleroza przedmałażeńska



Cassi - co ty gadasz. To amerykański cosmelan modyfikowany genetycznie. HMMMM No tak amerykanie tyją od jedzenia i od smarowania sie kosmetykami i od wdychania powietrza oooooooooo jezus co na tym świecie sie wyprawia.
Dobrze że my Polaczki jeszcze 100 lat za murzynami, to chociaż cosmelan mamy 'kremowy'.

.
KOCHANE ZAMAWIAJCIE MI POGODE ŚLICZNĄ NA WESELICHO:pli z:.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:31   #5129
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny...te które robiły zabieg w gabinecie- czy dostałyście oprócz kremu cosmo2 jescze ten dodatkowy Hydra Vital Factor K Cream wolałabym wiedzieć zanim powiem do słuchu mojemu panu doktorowi. teraz nawet jak sobie zamówie i kupie w necie to mi dojdzie jak najgorsze minie.....
A uroczysty dzien zaślubin kiedy? w tą sobotę?
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:40   #5130
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Saga - jak twój Małuch? Moj własnie rozpoczyna akcje "gile do pasa"
Cala noc mialam zarwana maly 20godz.mial garaczke 39,7.Teraz juz wszystko w normie,tylko zmeczony biedak.

Castrol dziekuje,za poprawienie humoru

Odnosnie perfum,bo wczoraj nie mialam okazji,mam ich cala polke w lazience,ladnie tam wygladaja,a na te swoje jedyne,ukochane nie trafilam jeszczeZa to mam,jedne ktorych uzywam raz w roku,na Wigilie.Prezent od TZ-a,Burberry BritZawsze mam bol glowy po nich,ale raz w roku sie poswiecam


Szukajac informacji na temat cosm.rok temu,trafilam na forum amerykanskie,gdzie dziewczyny pisaly,ze w Stanach dostepna jest tylko nowa formula,mniej inwazyjna.Co ciekawe polecaly sobie sprzedawce z Portugalii,ktory ma europejska wersje cosm.do ktorej byly bardziej przekonane.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.