Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-06, 15:45   #511
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Powinny mieæ 9%, te wy¿sze poziomy maj± 12% chyba. Mnie tez Loreale drogeryjne nie zachwyca³y i na pewno nie jak na pude³ku wychodzi³y....
Super. To teraz ju¿ wszystko wiem. I mi bajek nie wcisn± w hurtowni

Rzeczywi¶cie kolor nie wychodzi³ jak na pude³ku. Tylko moja mama lubi³a ten 813 / 8,13 bo by³ taki be¿owy trochê. W ka¿dym razie kurczak jej nie wychodzi³.
Ale kochany koncern strzeli³ sobie w stopê, bo wycofa³ niektóre kolory i zast±pi³ je w³a¶nie seri± Preference. I stracili klientkê. Podejrzewam, ¿e nie jedn± bo w internecie sporo dziewczyn narzeka³o na wycofanie "ich" farb.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-06, 16:39   #512
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A ile tego olejku? Tak na oko? £y¿eczkê, dwie?.. Czy to nie bêdzie mia³o wp³ywu na trzymanie siê farby? aha i ja oczywi¶cie robiê same odrosty
porcja na tzw. oko troszke nigdy jakos specjalnie nie przyk³ada³am uwagi ile dok³adnie
u mnie nie ma wp³ywu na trzymanie sie farby ... a w³oski sa super

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
SoColor mi nie pos³u¿y³ ale np Metaxa farbowa³a nim kiedy¶ i zachwala³a w³osy po nim. Ogólnie Matrixy s± na zniszczone w³osy bo niby maj± je te¿ od¿ywiæ. Mo¿e na moich dobrych w³osach taki efekt by³? Ogólnie mi amoniak nie s³u¿y bo np po Color Sync w³osy to tafla i miêkkie takie, ¿e ci±gle je g³adzi³am.

Z tego co rozumiem to chcesz utrzymaæ ciep³y br±z ale bez rudo¶ci? To wybieraj co¶ z ,31 (z³oto popielaty), .13 (popielato z³oty - tu wiêcej popieli bêdzie), .32 (z³oto opalizuj±cy), .23(opalizuj±co z³oty). Unikaj 5, 4 po przecinku bo to czerwienie i mied¼ i mo¿e do rudego schodziæ.

Elegancko! Przypomnij czym?



Ogólnie to Twoje w³oski s± jak z próbnika. W Londzie wszystko z 7 po przecinku jest strasznie ciemne dla mnie. Czasem po prostu tak siê mieni±, ¿e jak granatowa czerñ mi to wygl±da



Nie bierz nic ciemnego, poziom 6 i bedzie ok. A jak za jasno to zawsze mo¿na przyciemniæ
Tu masz fajn± stronê z paletami farb, obejrzyj sobie http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/palety/
Mo¿e Loreal Majirel 6,31 albo 6,32: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-1.jpg
hhihi kiedys mia³am cos ala granatowa czern po farbowaniu ciemnym czekoladowym brazem obecnie jest braz i jupi bordo zneutalizowane kolejne farbowanie juz bez fix color diapo

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Poka¿ wiadomo¶æ
Po wczorajszym farbowanku
jasno jak na 4 poziom
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:28   #513
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Czekam na farbê... Chyba dzi¶ te¿ nie przyjdzie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-08, 21:46   #514
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Czekam na farbê... Chyba dzi¶ te¿ nie przyjdzie
Jak nie dzi¶ to jutro bêdzie Oby ... Jak nie to listonosz dostanie w pupê


Swoj± droga ja jestem w czarnej d****. By³am dzi¶ w £odzi, poogl±da³am palety i nie mam zielonego pojêcia co robiæ. Rozwa¿am Matrix'a SoColor i Londê Professional, z których mog³abym wzi±æ farbê i dla siebie i dla mamy przy jednym zakupie (wiadomo, jeden koszt przesy³ki).

Z Londy podoba mi siê 6,7 oraz 6,71, a znowu w Matrixie jest ¶liczna mokka (6M).
Tylko kurde paletê Londy mia³am w ³apkach d³u¿ej.
Paleta Matrixa by³a w innej hurtowni, gdzie babka na moje "chcê przed zakupem zastanowiæ siê nad mark± i odcieniem, poczytaæ opinie" stwierdzi³a, ¿e wszystkie te farby to ten sam poziom, wiêc niewa¿ne co wezmê wyjdzie to samo. Jak zaczê³a gadaæ te pierdo³y wola³am siê ewakuowaæ, bo bardzo chcia³a mi opchn±æ jak±kolwiek farbê... No i tej ¶licznej 6M dok³adnie nie obluka³am

I teraz nie wiem, czy ryzykowaæ z t± mokk± Matrixa czy braæ który¶ z Londy... Dam w za³±czniku porównania obu farb (fota z neta + moje nieudane zdjêcia z telefonu).

Serce przy 6M Matrixa, rozum przy którym¶ z Londy
¯ebym mia³a ciê¿ej wybieraæ wszystkie te odcienie s± zbli¿one do tego co mam teraz na g³owie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg matrix porównanie.jpg (72,0 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg londa porównanie.jpg (37,5 KB, 27 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-08 o 21:50
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 11:38   #515
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance ale czego ty od nas oczekujesz? Ze wybierzemy za ciebie? Nieeee tak ³atwo miec nie mozesz
Wszystko zale¿y od twojego gustu. Ka¿da z nas lubi inny odcieñ i ka¿da mo¿e ci inaczej doradziæ.

W kolorach z Londy bardziej mi siê podoba 6,7 bo ta 6,71 ma jakis z³otawy po³ysk na tej twojej fotce.
Natomiast Matrix 6M zupe³nie inaczej wyszed³ twoim telefonem ni¿ na palecie. Je¶li chodzi o twoj± fotkê, to na pewno nie bra³abym 6M, bo wyglada strasznie ciemno. Ale na palecie jest ¶liczny.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 11:48   #516
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak nie dzi¶ to jutro bêdzie Oby ... Jak nie to listonosz dostanie w pupê


Swoj± droga ja jestem w czarnej d****. By³am dzi¶ w £odzi, poogl±da³am palety i nie mam zielonego pojêcia co robiæ. Rozwa¿am Matrix'a SoColor i Londê Professional, z których mog³abym wzi±æ farbê i dla siebie i dla mamy przy jednym zakupie (wiadomo, jeden koszt przesy³ki).

Z Londy podoba mi siê 6,7 oraz 6,71, a znowu w Matrixie jest ¶liczna mokka (6M).
Tylko kurde paletê Londy mia³am w ³apkach d³u¿ej.
Paleta Matrixa by³a w innej hurtowni, gdzie babka na moje "chcê przed zakupem zastanowiæ siê nad mark± i odcieniem, poczytaæ opinie" stwierdzi³a, ¿e wszystkie te farby to ten sam poziom, wiêc niewa¿ne co wezmê wyjdzie to samo. Jak zaczê³a gadaæ te pierdo³y wola³am siê ewakuowaæ, bo bardzo chcia³a mi opchn±æ jak±kolwiek farbê... No i tej ¶licznej 6M dok³adnie nie obluka³am

I teraz nie wiem, czy ryzykowaæ z t± mokk± Matrixa czy braæ który¶ z Londy... Dam w za³±czniku porównania obu farb (fota z neta + moje nieudane zdjêcia z telefonu).

Serce przy 6M Matrixa, rozum przy którym¶ z Londy
¯ebym mia³a ciê¿ej wybieraæ wszystkie te odcienie s± zbli¿one do tego co mam teraz na g³owie
tu masz jeszcze w miarê realn± palêtê Matrixa: http://prof-hair.ru/palettes/matrix/matrix.htm
Mokka (w za³±czniku) bêdzie zostawiaæ z³ote b±d¼ rude refleksy, widaæ to w po¶wiacie na próbniku i kiedy¶ na jakim¶ w±tku czyta³am jak dziewczynom siê wymywa³a. Zreszt± to odcieñ kawowy i ciep³y i mo¿na siê tego spodziewaæ. Co do Londy to wybierasz ju¿ bardziej ch³odne kolory i tam rudo¶ci byæ nie powinno.

Ja te¿ tak mam, ¿e jak ju¿ pójdê patrzeæ na próbniki to g³upiejê. Zdecydowana by³am na 7,21 z Alfaparf (³adny nawet ciemny na próbniku ) ale czyta³am i szuka³am i znalaz³am fotki jak to jednak ja¶niutko dziewczynom wychodzi³o. Odpada, bo a¿ tak jasnych nie chcê. No i pad³o na 6,12 z Dia Richesse
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 6M37.jpg (9,3 KB, 6 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-09 o 11:49
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:35   #517
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance ale czego ty od nas oczekujesz? Ze wybierzemy za ciebie? Nieeee tak ³atwo miec nie mozesz
Wszystko zale¿y od twojego gustu. Ka¿da z nas lubi inny odcieñ i ka¿da mo¿e ci inaczej doradziæ.

W kolorach z Londy bardziej mi siê podoba 6,7 bo ta 6,71 ma jakis z³otawy po³ysk na tej twojej fotce.
Natomiast Matrix 6M zupe³nie inaczej wyszed³ twoim telefonem ni¿ na palecie. Je¶li chodzi o twoj± fotkê, to na pewno nie bra³abym 6M, bo wyglada strasznie ciemno. Ale na palecie jest ¶liczny.
Ja liczy³am na wsparcie moralne, ¿e nie tylko ja mam problem z wyborem koloru

Hm ... Jak tak teraz patrzê na palety w necie to w sumie z Londy 6/7 mi siê bardziej podoba z tych dwóch odcieni.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
tu masz jeszcze w miarê realn± palêtê Matrixa: http://prof-hair.ru/palettes/matrix/matrix.htm
Mokka (w za³±czniku) bêdzie zostawiaæ z³ote b±d¼ rude refleksy, widaæ to w po¶wiacie na próbniku i kiedy¶ na jakim¶ w±tku czyta³am jak dziewczynom siê wymywa³a. Zreszt± to odcieñ kawowy i ciep³y i mo¿na siê tego spodziewaæ. Co do Londy to wybierasz ju¿ bardziej ch³odne kolory i tam rudo¶ci byæ nie powinno.

Ja te¿ tak mam, ¿e jak ju¿ pójdê patrzeæ na próbniki to g³upiejê. Zdecydowana by³am na 7,21 z Alfaparf (³adny nawet ciemny na próbniku ) ale czyta³am i szuka³am i znalaz³am fotki jak to jednak ja¶niutko dziewczynom wychodzi³o. Odpada, bo a¿ tak jasnych nie chcê. No i pad³o na 6,12 z Dia Richesse
Dziêki za info i link do palety !
Za z³ot± po¶wiatê bym siê nie obrazi³a, ale ruda jest niedopuszczalna. Oficjalnie skre¶lam 6M z Matrixa.
Przegl±dam sobie t± paletê i kurka szkoda, ¿e nie ma odcienia 6AV.
Bo 6N taki nijaki siê wydaje na wszystkich paletach jakie widzia³am/mam. 6A by³by akceptowalny.
6Nw jest ³adny na 3/4 palet z których porównuje. Ale bojê siê, ¿e to ma³e "w" oznacza co¶ z rudo¶ci±, wiêc ten odcieñ chyba odpuszczê.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 13:44   #518
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja liczy³am na wsparcie moralne, ¿e nie tylko ja mam problem z wyborem koloru
.
No, tyle mo¿emy dla ciebie zrobiæ Mozemy cie wspieraæ, bo wiemy jakie trudne jest wybieranie koloru.

Ja farbowa³am w³osy w czwartek. Umy³am g³owe ze 3 razy i juz znowu kolor mi sp³yn±³ i zrobi³y sie rudawe Na³o¿y³am dzi¶ szampon do 15 myæ 'naturalny br±z' i teraz mam prawie czarne
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:51   #519
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja liczy³am na wsparcie moralne, ¿e nie tylko ja mam problem z wyborem koloru

Hm ... Jak tak teraz patrzê na palety w necie to w sumie z Londy 6/7 mi siê bardziej podoba z tych dwóch odcieni.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------



Dziêki za info i link do palety !
Za z³ot± po¶wiatê bym siê nie obrazi³a, ale ruda jest niedopuszczalna. Oficjalnie skre¶lam 6M z Matrixa.
Przegl±dam sobie t± paletê i kurka szkoda, ¿e nie ma odcienia 6AV.
Bo 6N taki nijaki siê wydaje na wszystkich paletach jakie widzia³am/mam. 6A by³by akceptowalny.
6Nw jest ³adny na 3/4 palet z których porównuje. Ale bojê siê, ¿e to ma³e "w" oznacza co¶ z rudo¶ci±, wiêc ten odcieñ chyba odpuszczê.
Wiesz ja te¿ kurzy³am ¿e nie ma 6av bo 5av wychodzi cieeemno. A patrzy³a¶ na paletê Dream Age? 6NA http://prof-hair.ru/product/matrix-s...pelnyj-90ml-1/ albo 507N z ekstra kryj±cych : http://prof-hair.ru/product/matrix-s...sediny-90-ml-/
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:52   #520
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja czekam teraz na nowy kolor Color&Soin 4B
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:56   #521
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No, tyle mo¿emy dla ciebie zrobiæ Mozemy cie wspieraæ, bo wiemy jakie trudne jest wybieranie koloru.

Ja farbowa³am w³osy w czwartek. Umy³am g³owe ze 3 razy i juz znowu kolor mi sp³yn±³ i zrobi³y sie rudawe Na³o¿y³am dzi¶ szampon do 15 myæ 'naturalny br±z' i teraz mam prawie czarne
Dziêkujê za wsparcie

A odno¶nie koloru, mo¿e spróbuj przed nastêpnym farbowaniem pigmentacji ? Wtedy powinno lepiej przyj±æ barwnik farby.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 14:04   #522
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz ja te¿ kurzy³am ¿e nie ma 6av bo 5av wychodzi cieeemno. A patrzy³a¶ na paletê Dream Age? 6NA http://prof-hair.ru/product/matrix-s...pelnyj-90ml-1/ albo 507N z ekstra kryj±cych : http://prof-hair.ru/product/matrix-s...sediny-90-ml-/
Dream Age i ekstrakryj±ce nie dla mnie, bo moje w³osy ³atwo ³api± barwnik i bym mia³a o wiele ciemniej ni¿ chcia³am.

Teraz odkry³am, ¿e s± nowe odcienie. Per³owe i br±zowo-fioletowe. Oba zbli¿one do tej nieszczêsnej mokki, ale nie powinny byæ rude.
Bardzo ³adnie wygl±daj± na paletach w necie. No i zastanawiam siê teraz miêdzy 6P i 6BV. Szczególnie ten 6BV mi wpad³ w oko
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3138303615_1.jpg (52,4 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg matrix-socolor-beauty-farba-90ml.jpg (38,2 KB, 18 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-09 o 14:07
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:06   #523
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja czekam teraz na nowy kolor Color&Soin 4B
O, to ju¿ jest dostêpna w Polsce? Bo na stronie C&S nie raczyli jeszcze uzupe³niæ palety o nowe kolory.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:10   #524
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za wsparcie

A odno¶nie koloru, mo¿e spróbuj przed nastêpnym farbowaniem pigmentacji ? Wtedy powinno lepiej przyj±æ barwnik farby.
Te¿ juz nad tym mysla³am, ale moje w³osy juz tyle przesz³y, ze nie chce juz juz nic kombinowaæ.
Na razie szampony musza mi wystarczyæ. Najwyzej bêde je robic szmponem co tydzieñ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:12   #525
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja czekam teraz na nowy kolor Color&Soin 4B
A jednak nadal w tych zdrowych farbach?

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dream Age i ekstrakryj±ce nie dla mnie, bo moje w³osy ³atwo ³api± barwnik i bym mia³a o wiele ciemniej ni¿ chcia³am.

Teraz odkry³am, ¿e s± nowe odcienie. Per³owe i br±zowo-fioletowe. Oba zbli¿one do tej nieszczêsnej mokki, ale nie powinny byæ rude.
Bardzo ³adnie wygl±daj± na paletach w necie. No i zastanawiam siê teraz miêdzy 6P i 6BV. Szczególnie ten 6BV mi wpad³ w oko
Teraz mi mówisz?! 6P

A moja farba nie przysz³a. W zesz³ym tygodniu zamówi³am i wp³aci³am pieni±dze! Znowu chyba trafi³am na kogo¶ kto wystawia to czego nie ma! A pyta³am mailowo czy maj± ten odcieñ od rêki dostêpny i by³ (podobno)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:13   #526
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

6P i 6BV oba cudne
W ogóle wiele kolorów z tej palety wyglada interesujaco.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:19   #527
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ juz nad tym mysla³am, ale moje w³osy juz tyle przesz³y, ze nie chce juz juz nic kombinowaæ.
Na razie szampony musza mi wystarczyæ. Najwyzej bêde je robic szmponem co tydzieñ.
Na razie je oszczêd¼, ale przy kolejnym farbowaniu za jaki¶ czas mo¿esz siê o ni± pokusiæ.
Mysia ma tutaj genialny artyku³ o pigmentacji: Klik Klik
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:20   #528
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Blog mysi znam dobrze
Dziêki niej pozby³am siê czerwieni a nabylam br±z
Wiêkszo¶æ jej rad mam zapisanych na kompie i w razie potrzeby sobie drukujê
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:22   #529
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz mi mówisz?! 6P

A moja farba nie przysz³a. W zesz³ym tygodniu zamówi³am i wp³aci³am pieni±dze! Znowu chyba trafi³am na kogo¶ kto wystawia to czego nie ma! A pyta³am mailowo czy maj± ten odcieñ od rêki dostêpny i by³ (podobno)
Przepraszam, ale dopiero teraz siê zorientowa³am ¿e s± nowe jak szuka³am palet wklejonych u sprzedawców z allegro

We¼ mnie nie strasz. Jak bêdzie tak, jak ja bêdê zamawiaæ to chyba oszalejê...

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Blog mysi znam dobrze
Dziêki niej pozby³am siê czerwieni a nabylam br±z
Wiêkszo¶æ jej rad mam zapisanych na kompie i w razie potrzeby sobie drukujê
O patrz Ona tez poradzi³a mi jak pozbyæ siê wyp³ukuj±cego na rudo br±zu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 14:26   #530
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

O patrz Ona tez poradzi³a mi jak pozbyæ siê wyp³ukuj±cego na rudo br±zu
No to jest nas wiêcej. Nasza Ifrit te¿ do niej pisa³a - widzia³am na blogu
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 14:54   #531
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No to jest nas wiêcej. Nasza Ifrit te¿ do niej pisa³a - widzia³am na blogu

My to same beznadziejne przypadki A uratowa³a nas wszystkie, z³ota kobitka z niej
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:20   #532
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak nie dzi¶ to jutro bêdzie Oby ... Jak nie to listonosz dostanie w pupê


Swoj± droga ja jestem w czarnej d****. By³am dzi¶ w £odzi, poogl±da³am palety i nie mam zielonego pojêcia co robiæ. Rozwa¿am Matrix'a SoColor i Londê Professional, z których mog³abym wzi±æ farbê i dla siebie i dla mamy przy jednym zakupie (wiadomo, jeden koszt przesy³ki).

Z Londy podoba mi siê 6,7 oraz 6,71, a znowu w Matrixie jest ¶liczna mokka (6M).
Tylko kurde paletê Londy mia³am w ³apkach d³u¿ej.
Paleta Matrixa by³a w innej hurtowni, gdzie babka na moje "chcê przed zakupem zastanowiæ siê nad mark± i odcieniem, poczytaæ opinie" stwierdzi³a, ¿e wszystkie te farby to ten sam poziom, wiêc niewa¿ne co wezmê wyjdzie to samo. Jak zaczê³a gadaæ te pierdo³y wola³am siê ewakuowaæ, bo bardzo chcia³a mi opchn±æ jak±kolwiek farbê... No i tej ¶licznej 6M dok³adnie nie obluka³am

I teraz nie wiem, czy ryzykowaæ z t± mokk± Matrixa czy braæ który¶ z Londy... Dam w za³±czniku porównania obu farb (fota z neta + moje nieudane zdjêcia z telefonu).

Serce przy 6M Matrixa, rozum przy którym¶ z Londy
¯ebym mia³a ciê¿ej wybieraæ wszystkie te odcienie s± zbli¿one do tego co mam teraz na g³owie
Mokka z Matrixa wychodzi czerwono, warto wspomnieæ
mnie sie bardzo podoba³ kolor Ifrit robiony Lond±, nie pamietam tylko co to by³o
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:28   #533
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O, to ju¿ jest dostêpna w Polsce? Bo na stronie C&S nie raczyli jeszcze uzupe³niæ palety o nowe kolory.
bedzie na przelomie konca kwietnia, poczatku maja

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Mysia mnie z zieleni uratowala
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:46   #534
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Mokka z Matrixa wychodzi czerwono, warto wspomnieæ
mnie sie bardzo podoba³ kolor Ifrit robiony Lond±, nie pamietam tylko co to by³o
Metaxa ¿yjesz! Jejku dawno cie nie widzia.... nie czyta³am
Ostatnio to tu taka cisza bywa.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:54   #535
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Mokka z Matrixa wychodzi czerwono, warto wspomnieæ
mnie sie bardzo podoba³ kolor Ifrit robiony Lond±, nie pamietam tylko co to by³o
Dziêki za informacjê Dziewczyny ju¿ mnie postawi³y do pionu je¶li o mokkê chodzi. Znaczy siê skutecznie przemówi³y do rozs±dku

Teraz my¶lê nad 6BV, taki ³adny br±z z fioletem

A Ifrit mia³a bardzo ³adny kolor, tylko ona ma chyba naturalnie ciemniejsze ni¿ ja i bra³a ciemniejszy odcieñ.

O, znalaz³am:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=436

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
bedzie na przelomie konca kwietnia, poczatku maja

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Mysia mnie z zieleni uratowala
No nie¼le. Ciekawe jakie zdjêcie wklej± do palety. Bo te co ostatnio dodawali s± niemal identyczne i strasznie ciemne.

Mysia nasz± bogini±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 16:30   #536
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Metaxa ¿yjesz! Jejku dawno cie nie widzia.... nie czyta³am
Ostatnio to tu taka cisza bywa.
jeszcze ¿yjê
mia³am anginê i le¿a³am jak zdech³y ¶led¼

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za informacjê Dziewczyny ju¿ mnie postawi³y do pionu je¶li o mokkê chodzi. Znaczy siê skutecznie przemówi³y do rozs±dku

Teraz my¶lê nad 6BV, taki ³adny br±z z fioletem

A Ifrit mia³a bardzo ³adny kolor, tylko ona ma chyba naturalnie ciemniejsze ni¿ ja i bra³a ciemniejszy odcieñ.

O, znalaz³am:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=436


---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------



No nie¼le. Ciekawe jakie zdjêcie wklej± do palety. Bo te co ostatnio dodawali s± niemal identyczne i strasznie ciemne.

Mysia nasz± bogini±
mia³am na mysli kolor który mia³a przed tym
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 17:58   #537
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze ¿yjê
mia³am anginê i le¿a³am jak zdech³y ¶led¼

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------



mia³am na mysli kolor który mia³a przed tym
Aha. To tego nie znajdê
Wolê nadal zastanawiaæ siê nad tym 6BV. I muszê te¿ w koñcu mamie wybraæ jaki¶ blondzik z Matixa.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Kolejne pytanie z serii idiotycznych.
Matuli kolor i wodê wybra³y¶my. Ale jaki oksydant ja mogê wzi±æ do tego 6BV. Nie chcê ani rozja¶niaæ ani przyciemniaæ w³osów. A czyta³am, ¿e podobno na 3% wodzie kolor szybko siê sp³ukuje co tez fajne by nie by³o...

I w jakiej kolejno¶ci to potem ewentualnie nak³adaæ bo ró¿nie pisz±. Najpierw na koñce, czy najpierw odrosty, czy choroba wie jak

No i utknê³am...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:13   #538
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze ¿yjê
mia³am anginê i le¿a³am jak zdech³y ¶led¼

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------



mia³am na mysli kolor który mia³a przed tym
A to i ja jak chora jestem nie mam na nic ochoty

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Aha. To tego nie znajdê
Wolê nadal zastanawiaæ siê nad tym 6BV. I muszê te¿ w koñcu mamie wybraæ jaki¶ blondzik z Matixa.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Kolejne pytanie z serii idiotycznych.
Matuli kolor i wodê wybra³y¶my. Ale jaki oksydant ja mogê wzi±æ do tego 6BV. Nie chcê ani rozja¶niaæ ani przyciemniaæ w³osów. A czyta³am, ¿e podobno na 3% wodzie kolor szybko siê sp³ukuje co tez fajne by nie by³o...

I w jakiej kolejno¶ci to potem ewentualnie nak³adaæ bo ró¿nie pisz±. Najpierw na koñce, czy najpierw odrosty, czy choroba wie jak

No i utknê³am...
Ja bra³am 6% na Matrixa 5AV. Koñce s± zawsze bardziej zniszczone i ciemniej ³api±. Odrost pocz±tek i na koñce na sam koniec, na 10min maks.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-09 o 18:15
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 18:24   #539
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bra³am 6% na Matrixa 5AV. Koñce s± zawsze bardziej zniszczone i ciemniej ³api±. Odrost pocz±tek i na koñce na sam koniec, na 10min maks.
Czyli jednak mo¿na tak jak przy drogeryjnych
Ju¿ nie wiem, który raz rozwiewasz moje obawy, wybawicielko moja

Przegl±da³am kilka stron z poradami jak to mieszaæ i przy wodzie 6% pisali, ¿e k³a¶æ na d³ugo¶æ, a z 3% na odrost ten sam odcieñ farby. No i siê zestracha³am lekko

Koniec koñców zdecydowa³am siê ju¿ na ten 6BV. £adny kolor na ka¿dej palecie, na której jest uwzglêdniony.
Mama wybra³a sobie (czyt. wcisnê³am jej) 509N z ekstrakryj±cych, bo ma sporo siwków.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:19   #540
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Przegl±da³am kilka stron z poradami jak to mieszaæ i przy wodzie 6% pisali, ¿e k³a¶æ na d³ugo¶æ, a z 3% na odrost ten sam odcieñ farby. No i siê zestracha³am lekko
.
Takie zabiegi, to chyba tylko przy du¿ych ró¿nicach w kolorze odrostu i farby.
Ja bym zrobi³a dok³adnie tak jak Kachula napisa³a, na 6 % najpierw odrost, a na koniec ca³o¶æ.
Mysia te¿ tak radzi³a wielu babeczkom.

Fajnie, ¿e siê juz zdecydowa³as na kolorek. Jestem ciekawa efektu
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.