Walka Z Tłuszczem - Strona 186 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-12, 08:29   #5551
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ja trzymam kciuki
Dzisiaj musze zjesc nieco mniej, zeby skurczyc zolądek. Jutro wiec, juz nie bede miala takiej chcicy na te wszytskie dobrodziejstwa zycia Za mnie tez trzymajcie kciuki.
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 08:33   #5552
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Dziekuje i rowniez trzymam kciuki Pyra

Mysle, ze damy rade...
w koncu dla chcacego nic trudnego
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 09:40   #5553
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Nati02
w koncu dla chcacego nic trudnego
Otoz to 3mam kciuki9-dacie rade

A ja moge sie wziac za siebie troche "ostrzej", bo wlansie wrocilam ze szkoly-ostatni egzamin za mna. Teraz tylko czekam na wyniki. Ale bede miala wiecej czasu dla sieie i mojej figury
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 09:58   #5554
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ale mam doła.....ostatnio sie zestresowałam tym, że w poniedziałek(pierwszy dzień po feriach-jutro) mam trudny sprawdzian i jeszcze nic nie umiem i z tego wszystkiego od 3 dni żre bez opamietania(dzis sie dopiero otrzasnęłam....ostatni dzień feri ).....ja sie zaczynam martwic co bedzie w tym półroczu bo matura sie zbliza wiiieelkimi krokami i juz sie stresuje......mam nadzieje, że nie popadne w obrzarstwo....bo wtedy bede podwojnie załamana ech.....


życie osiemnastolatki jest trudne
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 10:18   #5555
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Feminity, mnie też czeka powrót do szkoły już jutro I bardzo mi się to nie podoba
Po folgowaniu w ciągu ostatnich dni strasznie się rozochociłam na wszystkie słodycze, ale przeglądam nowe wpisy i widzę - Nati przechodzi na 1000 kcal, a ja lekko pochłaniam dwa tysiące... Troche mnie to tknęło i będę się bardziej kontrolować.

Jestem po jednym z moich ulubionych śniadań: ciemny chleb ("dobry" z shulstadu -jak to się pisze?-), biały serek i pomidor. I ciepła herbata z cytryną, wspaniale rozgrzewa.
3mam za Was kciuki
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 10:36   #5556
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Widze dziewczyny, ze ferie sie koncza... A mi sie dopiero zaczeły Tylko wlasnie sie martwie, ze od tego siedzenia w domu przytyje No nic, jakos dam rade cieszyc sie feriami bez slodyczy
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 13:17   #5557
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
Widze dziewczyny, ze ferie sie koncza... A mi sie dopiero zaczeły Tylko wlasnie sie martwie, ze od tego siedzenia w domu przytyje No nic, jakos dam rade cieszyc sie feriami bez slodyczy
Moje ferie również w toku (: Wstałam dziś bezczelnie o 13:30 i nareszcie czuję, że żyje. Co do 'diety': w moim przypadku będzie nawet lepiej bo bez szkoły, bez zajęć wreszcie mogę jeść spokojnie, regularnie, nie w biegu i byle co. I więcej czasu na ćwiczenia

Nati trzymamy kciuki
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 13:31   #5558
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Moje ferie również w toku (: Wstałam dziś bezczelnie o 13:30 i nareszcie czuję, że żyje. Co do 'diety': w moim przypadku będzie nawet lepiej bo bez szkoły, bez zajęć wreszcie mogę jeść spokojnie, regularnie, nie w biegu i byle co. I więcej czasu na ćwiczenia
Ale ci zazdroszczę...
Ostatni dzień i mam wrażenie, że w pewnym sensie zmarnowałam te ferie
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 13:41   #5559
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Mam problem z moim brzuchem.
Na tej dolnej części (tzn. ponizej pępka) mam taką oponke i nie mam pojęcia jak się jej pozbyć może wy mi jakoś pomożecie...?
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 15:46   #5560
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Tak tylko jak siedze tyle w domu, to mysle co zjesc Dlatego najwiecej mnie bedzie pzoa domem, nie dam sie
Kasia moze przeszukaj linkownie?? Tam jest duzo roznych cwiczen... No i dietka??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 16:08   #5561
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Olunia - pierwsza wartość to ciśnienie przy skurczu serca, drugie przy rozkurczu, tyle udało mi się dowiedzieć I faktycznie coś niskie masz to 55..

http://samozdrowie.interia.pl/zdrowi...ews?inf=536027

Aga - nigdy nie słyszałam o tym związku cukru z acetonem. Jedyne co mi się nasuwa to to, że głodując długo nieprzyjemnie pachnie z ust - kwasy żoładkowe. Ale chyba nie o to chodziło
Już wiem o co chodzi z tym acetonem. Jeśli nie ma w organiźmie węglowodanów w wątrobie brakuje glikogenu. Energia jest pobierana z tłuszczu. Produktem jego spalania jest właśnie aceton.Tłuszczyk wtedy jest spalany czyli niby ok...z tym że aceton "wychodzi" w moczu i wydychanym powietrzu. To ma taki specyficzny zapach. Faktycznie ostatnio mocno ograniczyłam węglowodany. Ja już nie wiem co dobre:P Mam nadzieję, że jak będe jadła węgl. rano, a wieczorem białka to bedzie lepiej
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 18:00   #5562
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
Już wiem o co chodzi z tym acetonem. Jeśli nie ma w organiźmie węglowodanów w wątrobie brakuje glikogenu. Energia jest pobierana z tłuszczu. Produktem jego spalania jest właśnie aceton.Tłuszczyk wtedy jest spalany czyli niby ok...z tym że aceton "wychodzi" w moczu i wydychanym powietrzu. To ma taki specyficzny zapach. Faktycznie ostatnio mocno ograniczyłam węglowodany. Ja już nie wiem co dobre:P Mam nadzieję, że jak będe jadła węgl. rano, a wieczorem białka to bedzie lepiej
No to kolejna ciekawostka
To jest dobry podział, wegle rano, białko wieczorem bo im później tym mniej energii jest nam potrzebne. Ja od 6 do ok. 16 jem węgle, póżniej przerzucam się na białko
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 18:15   #5563
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

A ja.... ja zawiodłam. Na sniadanie zjadlam ok. 250kcal, na obiad 120 kcal (w pracy bylam i byl to batonik) a na kolacje wlasnie jem chipsy jakies 200-300kcal bo mam pake 170g a w 100g jest 510 kcal... No i zaraz poprawka z obiadu- pizza. W sumie nie ma tak zle W tym, ze bardzo niezdrowo... Ale bedzie jakies 1400-1500 kcal
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 18:36   #5564
AnielicaS
Rozeznanie
 
Avatar AnielicaS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 772
GG do AnielicaS
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Nati zapamiętaj sobie smak takiego jedzonka i od jutra zacznij od nowa. Nie miej wyrzutów sumie, tylko staraj się jutro już pilnować Też od czasu do czasu sobie wyskok robię np. z jedną kostką czekolady byleby poczuć smak i go zapamiętać na długi czas Dzisiaj sobie za bardzo pofolgowałam, bo Mój TŻ ma urodzinki i potowarzyszyłam mu przy kawce z ciastem. Urodziny są raz w roku, więc nie żałuję Ale na kolacyjkę już przepisowo sobie zjem serek
__________________
"Nadzieja to słup wspierający świat.
Nadzieja to marzenie budzącego się człowieka."

Edytowane przez AnielicaS
Czas edycji: 2006-02-12 o 18:38 Powód: ech... zjadam wyrazy dzisiaj
AnielicaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 18:46   #5565
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Dziekuje AnielicaS
Zapamietam to jedzonko
A swoja droga... jestem przy czwartym kawałku pizzy i juz nie moge
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 19:02   #5566
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Nati02
Dziekuje AnielicaS
Zapamietam to jedzonko
A swoja droga... jestem przy czwartym kawałku pizzy i juz nie moge
Też wczoraj spałaszowałam pizzę.. małą wprawdzie ale całą.. popiłam 3 szklankami soku. Nie mogłam się ruszać, eh
Nati, dobre podejście, raz się żyje
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 19:36   #5567
Laxyy
Raczkowanie
 
Avatar Laxyy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 241
Dot.: Walka Z Tłuszczem

a ja ostatnio fatalnie sie czuje, boli mnie od tygodnia głowa i mnie mdli....w ciazy nie jestem
takze moje dzienne spozycie kalorii pewnie oscyluje kolo 800....
zważę się na początku marca
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
Laxyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 20:04   #5568
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Laxyy moze ciut za malo co? kochana moze dobij do 1000kcal moze wtedy poczujesz sie lepiej?

Nati nie przejmuj sie malymi niepowidzeniami Zrob jak rdzi Anielica-zacznij od jutra jeszcze raz

A ja wansie zjadlam jogurt i ide zaraz zrobie a6W i ide sie wyspac w koncu
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 20:15   #5569
Laxyy
Raczkowanie
 
Avatar Laxyy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 241
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ma.ko tylko, ze ja mam jakis wstret do jedzenia....na nic nie mam ochoty...
pewnie przez te bole głowy...nie głodze sie, bo mam taki kaprys tylko na prawde nie potrzebuje wiecej jedzenia...
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
Laxyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 20:19   #5570
AnielicaS
Rozeznanie
 
Avatar AnielicaS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 772
GG do AnielicaS
Dot.: Walka Z Tłuszczem

oj Nati Nati tylko smaka robisz tą pizza... uu .. jakbym tak chciała teraz chociaż kawałeczek zjeść.. hehehe
__________________
"Nadzieja to słup wspierający świat.
Nadzieja to marzenie budzącego się człowieka."
AnielicaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 21:24   #5571
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Jej pizza, ale mi smaka narobilas Bylysmy dzisiaj z kumpela na spacerku i ona palaszowala cala page lays'ów paprykowych, a potem czekolade wedla kokosowa. I wiecie wzielam tylko 3 chipsy i jestem z siebie dumna Pozatym wypilam coca cole light, ktora nie byla w planie. Zobaczylam, ze ma tylko 0.2 kcal w 100ml (dziwne malo ) to sie skusilam. Naprawde tak malo ma ta coca cola??
Pozatym kumpela mi powiedziala, z emi sie robi drabinka na brzuchu, a sama to zauwazyla Normalnie dzisiejszy dzien zaliczam do udanych( pomijam klotnie z mamą )
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 21:42   #5572
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
Jej pizza, ale mi smaka narobilas Bylysmy dzisiaj z kumpela na spacerku i ona palaszowala cala page lays'ów paprykowych, a potem czekolade wedla kokosowa. I wiecie wzielam tylko 3 chipsy i jestem z siebie dumna Pozatym wypilam coca cole light, ktora nie byla w planie. Zobaczylam, ze ma tylko 0.2 kcal w 100ml (dziwne malo ) to sie skusilam. Naprawde tak malo ma ta coca cola??
Pozatym kumpela mi powiedziala, z emi sie robi drabinka na brzuchu, a sama to zauwazyla Normalnie dzisiejszy dzien zaliczam do udanych( pomijam klotnie z mamą )
Nie wiem jak to jest z tą colą light Nie ma cukru tylko słodziki wiec może dlatego tak mało kalorii? Nie wiem.. czasem jak lewituję w szkole to mnie budzi taka cola ;]
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 22:31   #5573
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Własnie i na etykietce bylo napisane (pierwsze co zrobilam spojrzalam ile ma kalorii ) 0 tluszczu, 0 bialka, no i te 0.2 kcal. Czyli w takiej butelce 500 ml 1 kaloria?? troche dziwne, to po co robia ta zwyklą coca cole??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 05:49   #5574
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Witam po trzydniowej (czy jakoś tak...) przerwie. Miałam niezły maraton na uczelni, jeśli wszystko dobrze poszło, to przede mną jeszcze tylko jeden egzamin i jedno zaliczenie laboratorium (akurat to ostatnie to czysta przyjemność). Może wreszcie odetchnę. Wszystko zależy od wyników wczorajszych dwóch egzaminów.

Póki co, podaję trzynastolutowe wyniki Zdjęcia wrzucę pewnie wieczorem (i w związku z tym mam pytanie - ma.ko, zamieszczamy fotki na tym wątku czy w Galerii?).

A oto rezultaty walki z tłuszczem od 30.01.2006 (czyli dwutygodniowe):

waga: 48,4 kg (- 1,2 kg)
biust: 91 cm (bez zmian)
pod biustem: 73 cm (bez zmian)
talia: 59 cm (-1 cm)
pod pępkiem: 67 cm (-1 cm)
pupa: 85 cm (bez zmian)
biodra: 83 cm (-1 cm)
udo: 47,5 cm (bez zmian)
łydka: 33 cm (bez zmian)

Ponieważ dzisiejszy dzień jest tak wyjątkowy jeśli chodzi o mierzenie, to postanowiłam dokonać też porównania z pierwszym miesiącem mojego odchudzania. Nie mam niestety dokładnych wyników z 02.07.2005 (a wtedy zaczęła się moja walka z kilogramami), dysponuję za to notatką z 27.07.2005 (czyli 3 tygodnie od momentu, w którym dołączyłam do grona walczących z tłuszczem ). Oznajmiam zatem, że od owego 27.07.2005 roku do dzisiaj ubyło mi:

waga: 10, 3 kg
biust: 8 cm
pod biustem: 9 cm
talia: 15 cm
pępek: 15 cm
biodra: 12 cm
udo: 6,5 cm
łydka: 3 cm (obwodowo niewiele, ale za to zamiast galarety mam teraz ładny zarys mięśni )

Miło patrzeć na takie zbiorcze wyniki Chociaż te dwutygodniowe też mnie bardzo satysfakcjonują
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 08:53   #5575
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Akane łądne wyniki, ciesze sie razem z tobą Mam nadzieje, ze tym zmobilizujes zinne dziwczyny. Mała rzecz, a zawsze cieszy... Ale ty malo wazysz, taka drobniutka ta waga hih
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 08:54   #5576
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
Akane łądne wyniki, ciesze sie razem z tobą Mam nadzieje, ze tym zmobilizujes zinne dziwczyny. Mała rzecz, a zawsze cieszy... Ale ty malo wazysz, taka drobniutka ta waga hih
Przy moim wzroście to nawet nie połowa normy (czyli do połowy mi jeszcze trochę brakuje)... A zaczynałam z nadwagą...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:01   #5577
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Pyra, znam takich którym cola light nie smakuje

Akane, wizażowa wymiataczko Jak się tak patrzy na te zbiorcze wyniki to człowiek nabiera respektu A jednak można
Pięknie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:02   #5578
Laxyy
Raczkowanie
 
Avatar Laxyy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 241
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Akane świetne wyniki.Gratuluję!!!! Dzięki Tobie Wszystkie dziewczyny moga zobaczyc , ze jak sie chce to mozna sie zdrowo i bezpiecznie odchudzic
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
Laxyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:34   #5579
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Gratuluje Akane

Kilka razy na dzień myśle sobie, że mam już taką budowe i nic się nie da zrobić (chodzi o nogi), ale zawsze sobie przypominam co pisałaś i sie nie poddaje. Od dzisiaj zaczynam diete zbliżoną do 1000. Nie nadaje się do liczenia kalorii, ale orientacyjnie, po tylu latach eksperymentów ma się pewne doświadczenia. Będe ćwiczyć tylko aeroby i brzuszki, a po mięsiącu zmienie troche styl jedzenia i wezme się też za siłowe. Na razie chce spalić mój tłuszczyk Już troche mi się udało poprzez zmiane stylu jedzenia, choć nie zawsze wierna temu byłam. Schudłam całe 2 kilo ale to zawsze zagrzewa do walki. Chciałabym zrzucić 5 kg. Myśle, że to będzie duża różnica w wyglądzie.

Życze Wam powodzenia i będę do Was zaglądać pozdrawiam
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:40   #5580
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

A gdzie Wasze wyniki, Dziewczyny? Na dzisiaj wiele z Was zapowiadało zaprezentowanie wymiarów...

koKoro: za nogi to i ja się muszę wziąć - dietą niewiele już tutaj zdziałam, pozostają więc aeroby (podobno wysmuklają). Z utęsknieniem czekam na wiosnę, żeby zacząć biegać. Może uda mi się pozbyć jeszcze około 2 cm z ud i łydek Moja figura wygląda teraz dziwnie - na górze jest mnie wciąż trochę, w pasie jestem smukła, no a nogi... No właśnie, nogi Ale spoko, będę walczyć dalej i na pewno i z nogami wygram - będą śliczne, smukłe i powabne
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.