DIOR - kolorówka - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 10:32   #541
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
No własnie, moim zdaniem, to cięzko stwierdzić.
W opakowaniu wyglądają na chłodne. Po nałożeniu na oko zmieniają kolor i się robią ciut cieplejsze.
Na zdjęciu na łapie tez są cieplejsze - ale to trochę na pewno też wina aparatu, który ociepla ciut kolory.

Na pewno dwa najjaśniejsze to róże a najciemniejszy to fiolet - co do tego nie ma wątpliwości.
Problematyczny jest cień środkowy - na łapie też w środku. On jest taki złotawy Cień po lewej na dole (prawie najciemniejszy) to taki szaro-srebrno-beżowo-fiolet

Mnie osobiście to rybka, czy one są ciepłe czy chłodne, bo i w takich, i w takich jest mi dobrze
szczęściara z Ciebie ja źle wyglądam w różach i dlatego tak dopytuję - na Twojej ręce kolory wyszły piękne
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 15:21   #542
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A czy ten paskowaniec w wersji brązującej byłby dobry dla ekstremalnego bladziocha (takiego jak ja)? Są tam różne odcienie to pewnie można je łączyć, tworzyć dowolne odcienie i stopień nasycenia kolorem, mylę się ?
Na mojego TŻ-ta moje uśmieszki w perfumerii już nie działają. Do niedawna jeszcze tak...ale teraz coraz częściej wkurza się, że tyle wydaję na te wszystkie kosmetyczne gadżety...Byłam zatem zmuszona zejść do podziemia i nie ujawniać ile a przede wszystkim ZA ILE kupuję
Mysle ze bedzie dla ciebie dobry bo daje bardzo subtelny efekt ozlocenia policzkow.I to chyba nie jest wazne czy ktos ma ciemna czy jasna karnacje.



Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
No a czego Ci jeszcze brakuje?
Ja mialam kupic sobie te cienie co Ty masz ale pani mi powiedziala ,ze za jakies dwa tyg beda wiec sobie poczekam.
Nie bede biegac po calym miescie skoro beda tam.
ohoh traci brakuje mi sporo bo chciala bym wszystke cienie z nowej kolekcji.Tak mi sie one podobaja a niedlugo kupie sobie Cienie Petal shine albo te Pink may lub Earth reflection bo te sky glow sa identyczne co silver goddes tylko sa inaczej rozmieszczoneu mnie w miescie jest tylko jedna perfumeria ktora prowadzi Diora a limitowki i nowe kosmetyki schodza jak swieze buleczki wiec musze sie spieszyc z kupnem...

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Gratuluję męża, szczególnie, jeśli sam wpadł na pomysł czym Cię uszczęśliwić
Piękności

Czy planujesz w najblizszym czasie makijaż z wykorzystaniem nowości ? Chętnie zobaczę jak prezentują się na twarzy
wstawiam zdjecie tak jak obiecalam.Ten puder jest sliczny daje naprawde super delikatne ozlocenie i mozna go uzywac na codzien .Z cieni tez jestem zadowolona

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6940920
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6940920
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 15:46   #543
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
pomiędzy cytuj i odpowiedz jest małe okienko, tam jest wielocytuj, klikasz kogo chcesz zacytować i masz


szaro-brązowy plus złoty masz w 440, ale po środku jest też czekolada mleczna. one są mocno perłowe, efekt jest wyrazisty błyszczący.
niestety nie znajdziesz wszystkiego naraz w jednej palecie , a ja też chciałabym tak zazwyczaj korzystam z 2-3 cieni w palecie.
Dzięki! nareszcie skumałam o co chodzi
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 16:28   #544
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Pamiętam, że któraś Wizażanka chciała fotkę Petal Shine na łapce
W załączeniu - wyszło tak sobie. Jeden cień, na dole po lewej stronie, na żywo ciut bardziej wpada w fiolet niż na fotkach.

Dzieki za fotki Fajnie, ze je zrobilas bo teraz lepiej widac kolorki, rzeczywiscie troszke sie roznia.

Magsh, czy w wolnej chwili moze moglabys zrobic zdjecia swoich Sunset Cafe i Tropical Light na raczce? Poki co chodzi mi po glowie Sunset Cafe. Po tym jak zobaczylam Petal Shine to chyba z nich zrezygnuje. Mam paletke, ktora ma podobne dwa kolorki z odcieni rozu i fioletu, a to glownie na tych odcieniach mi zalezalo w tej palecie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:18   #545
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki za fotki Fajnie, ze je zrobilas bo teraz lepiej widac kolorki, rzeczywiscie troszke sie roznia.

Magsh, czy w wolnej chwili moze moglabys zrobic zdjecia swoich Sunset Cafe i Tropical Light na raczce? Poki co chodzi mi po glowie Sunset Cafe. Po tym jak zobaczylam Petal Shine to chyba z nich zrezygnuje. Mam paletke, ktora ma podobne dwa kolorki z odcieni rozu i fioletu, a to glownie na tych odcieniach mi zalezalo w tej palecie.

prosze bardzo...pierwsz dlon to Tropical Light druga Sunset Cafe...jesnak cienie sa bardziej intensywne na oku niz na dloni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia tropical.JPG (39,6 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sunset.JPG (36,4 KB, 176 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:23   #546
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Pamiętam, że któraś Wizażanka chciała fotkę Petal Shine na łapce
W załączeniu - wyszło tak sobie. Jeden cień, na dole po lewej stronie, na żywo ciut bardziej wpada w fiolet niż na fotkach.
Gothic mam do Ciebie prosbe.Czy jak dostaniesz cienie pink may czy mozesz mi napisac jak wygladaja na oku no zastanawiam sie nad Petal Shine a Pink May?ktore wybrac????nie wiem czy bede czula sie w rozachnapisz mi prosze o ich intensywnosci.
z gory wielkie dzieki
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:31   #547
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: DIOR - kolorówka

Witam wszystkie DIORomaniaczki. Wklejam mój mały póki co zbiorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dior.JPG (75,1 KB, 173 załadowań)
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 19:57   #548
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość

wstawiam zdjecie tak jak obiecalam.Ten puder jest sliczny daje naprawde super delikatne ozlocenie i mozna go uzywac na codzien .Z cieni tez jestem zadowolona

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6940920
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6940920
z wielką przyjemnością oglądam Twoje makijaże - są cudne

jednocześnie nie mogę się nadziwić, że takimi samymi cieniami moje makijaże wykonają zupełnie inaczej

mam jeszcze problem - nie mogę tym środkowym brązem z paletki sunset cafe uzyskać intensywnego koloru takiego jak u Ciebie - muszę nad tym popracować...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:05   #549
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Ja stosuje w na dzien on nie daje wrazenia bombki...takze jest ok.jest jeszcze rozowy odcien tego puderku ale mysle ze do twojej karnacji tez bylby ok ten w zlocie

Dzięki za podpowiedz
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:14   #550
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

[quote=magsch;6941088]Mysle ze bedzie dla ciebie dobry bo daje bardzo subtelny efekt ozlocenia policzkow.I to chyba nie jest wazne czy ktos ma ciemna czy jasna karnacje.

Stosujesz go na całą twarz czy tylko na policzki, w formie różu ?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 20:21   #551
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
z wielką przyjemnością oglądam Twoje makijaże - są cudne

jednocześnie nie mogę się nadziwić, że takimi samymi cieniami moje makijaże wykonają zupełnie inaczej

mam jeszcze problem - nie mogę tym środkowym brązem z paletki sunset cafe uzyskać intensywnego koloru takiego jak u Ciebie - muszę nad tym popracować...
dziekuje.nie wiem od czego to zalezy bo u mnie ten najciemniejszy jest naprawde intensywny

[quote=DianaM;6945307]
Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Mysle ze bedzie dla ciebie dobry bo daje bardzo subtelny efekt ozlocenia policzkow.I to chyba nie jest wazne czy ktos ma ciemna czy jasna karnacje.

Stosujesz go na całą twarz czy tylko na policzki, w formie różu ?
ja go stosuje tylko na policzki bo lubie tylko taki akcent a nie cala twarzaha i nakladam albo na cieply roz lub bronzer wtedy uzysakny efekt jest ladniejszy....
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 20:54   #552
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
prosze bardzo...pierwsz dlon to Tropical Light druga Sunset Cafe...jesnak cienie sa bardziej intensywne na oku niz na dloni
Magsh bardzo Ci dziekuje za te zdjatka

Obydwa zestawy sa sliczne. Sandy wyglada na bardziej opalizujace, wiec poki co bardziej kuszace.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 22:05   #553
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki za fotki Fajnie, ze je zrobilas bo teraz lepiej widac kolorki, rzeczywiscie troszke sie roznia.

Magsh, czy w wolnej chwili moze moglabys zrobic zdjecia swoich Sunset Cafe i Tropical Light na raczce? Poki co chodzi mi po glowie Sunset Cafe. Po tym jak zobaczylam Petal Shine to chyba z nich zrezygnuje. Mam paletke, ktora ma podobne dwa kolorki z odcieni rozu i fioletu, a to glownie na tych odcieniach mi zalezalo w tej palecie.
Ajsun, margaretka02 właśnie zakupiła świeże Sunset Cafe na Tru i chyba nie bardzo jej podeszły, może zapytasz, a ona będzie chciała odsprzedać.
Na Tru jest cena ok. 120 zł. Jeżeli lubisz perłowe brązy, to będą w sam raz. Ale to jest mocna perła, musisz wiedzieć One ogólnie są bardzo intensywne kolorystycznie.

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Gothic mam do Ciebie prosbe.Czy jak dostaniesz cienie pink may czy mozesz mi napisac jak wygladaja na oku no zastanawiam sie nad Petal Shine a Pink May?ktore wybrac????nie wiem czy bede czula sie w rozachnapisz mi prosze o ich intensywnosci.
z gory wielkie dzieki
Magsch, jeżeli można zasugerować, to ja Ci polecam z różowych cieni - 540, jeżeli miałabyś ochotę na intensywny róż, ta paletka jest piękna.
Oko powleczone mgiełką intensywnego różu bardzo ożywia spojrzenie, do ciemnych włosów ekstra. Mi przynajmniej bardzo pasuje, a mamy podobne oczy Obawiam się natomiast, że różowa perła nie będzie dobra. W sensie może i będzie ok, ale do bardziej romantycznego makijażu. A wydaje mi się, że Ty lubisz jednak mały pazur Nawet gdybyś nie zdecydowała się na 540, bardzo polecam Ci zakup innego, nawet pojedynczego cienia w takim ostrym różu, ale macie.

A'propos, dzisiaj kupiłam pędzel sisleya do cieni, słuchajcie, taka rewelacja, szukałam tego pędzla bardzo długo i znalazłam! Jest dość gruby, ukośnie ścięty i bosko rozprowadza się nim cienie, jednym pociągnięciem i jest piękna mgiełka, płaskim pędzlem trzeba się natomiast namachać, żeby tak wystopniować efekt. Minus jest taki, że to pędzel dla mamy i teraz tak sobie myślę, kiedy mam urodziny ale to już w maju, chyba nie będzie głupio prosić o pędzel, prawda?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 23:06   #554
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

[quote=Layla79;6946964]Ajsun, margaretka02 właśnie zakupiła świeże Sunset Cafe na Tru i chyba nie bardzo jej podeszły, może zapytasz, a ona będzie chciała odsprzedać.
Na Tru jest cena ok. 120 zł. Jeżeli lubisz perłowe brązy, to będą w sam raz. Ale to jest mocna perła, musisz wiedzieć One ogólnie są bardzo intensywne kolorystycznie.



Magsch, jeżeli można zasugerować, to ja Ci polecam z różowych cieni - 540, jeżeli miałabyś ochotę na intensywny róż, ta paletka jest piękna.
Oko powleczone mgiełką intensywnego różu bardzo ożywia spojrzenie, do ciemnych włosów ekstra. Mi przynajmniej bardzo pasuje, a mamy podobne oczy Obawiam się natomiast, że różowa perła nie będzie dobra. W sensie może i będzie ok, ale do bardziej romantycznego makijażu. A wydaje mi się, że Ty lubisz jednak mały pazur Nawet gdybyś nie zdecydowała się na 540, bardzo polecam Ci zakup innego, nawet pojedynczego cienia w takim ostrym różu, ale macie.

A'propos, dzisiaj kupiłam pędzel sisleya do cieni, słuchajcie, taka rewelacja, szukałam tego pędzla bardzo długo i znalazłam! Jest dość gruby, ukośnie ścięty i bosko rozprowadza się nim cienie, jednym pociągnięciem i jest piękna mgiełka, płaskim pędzlem trzeba się natomiast namachać, żeby tak wystopniować efekt. Minus jest taki, że to pędzel dla mamy i teraz tak sobie myślę, kiedy mam urodziny ale to już w maju, chyba nie będzie głupio prosić o pędzel, prawda? [/quo



Super ze o mnie pamietaszpytalam u mnie w perfumerii o te 540 i nie maja ich nie wiem dlaczego!z takich intensywnych rozy jest tylko Pink May a nie za bardzo mam mozliwosc podrozowanie po innych miastach.moze z dwojek diora cos bedzie????ale jeszcze ich nie ogladalam.
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 07:16   #555
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie DIORomaniaczki. Wklejam mój mały póki co zbiorek
fajny widzę dwa róże, jakie to kolory ?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 07:33   #556
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Gothic mam do Ciebie prosbe.Czy jak dostaniesz cienie pink may czy mozesz mi napisac jak wygladaja na oku no zastanawiam sie nad Petal Shine a Pink May?ktore wybrac????nie wiem czy bede czula sie w rozachnapisz mi prosze o ich intensywnosci.
z gory wielkie dzieki
Jasne, nie ma sprawy
Może nawet dolecą jeszcze w tym tygodniu, jak UC się do nich nie przyczepi. Bo jak się przyczepi, to pewnie i dwa tygodnie jeszcze będę czekać.
Myślę, że w różach mogłoby Ci być fajnie

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie DIORomaniaczki. Wklejam mój mały póki co zbiorek
Super zbiorek

*******

A do mnie przyleciał Dior Flower Blossom Tylko jest mały problem - nie wiem, co ja zrobię z tymi wszystkimi różo-rozświetlaczami
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 11:10   #557
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez [B
magsch[/B];6945307]ja go stosuje tylko na policzki bo lubie tylko taki akcent a nie cala twarzaha i nakladam albo na cieply roz lub bronzer wtedy uzysakny efekt jest ladniejszy....
Dzięki, też tak spróbuję
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:02   #558
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Ajsun, margaretka02 właśnie zakupiła świeże Sunset Cafe na Tru i chyba nie bardzo jej podeszły, może zapytasz, a ona będzie chciała odsprzedać.
Na Tru jest cena ok. 120 zł. Jeżeli lubisz perłowe brązy, to będą w sam raz. Ale to jest mocna perła, musisz wiedzieć One ogólnie są bardzo intensywne kolorystycznie.

Dzieki za info, ale musze sie nad nimi zastanowic. Fajnie byloby jakbym mogla je wyprobowac. Cienie sa cieple, a ja zazwyczaj uzywam chlodnych odcieni. Za to kolorystycznie sa bardzo oryginalne. Nie spotkalam sie jeszcze z takim zestawem. Dlatego wlasnie mnie kusza, ale w ciemno nie kupie bo za duza cena jak na zakupy w ciemno.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:53   #559
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Magsch, 540 może nie być już w perf., bo to stara paletka, ja ją kupiłam 2 lata temu latem. Z innych firm nie widziałam takiego różu, napewno nie ma u Shiseido, Chanel nie robi intensywnych, może byłby w MAC-u w pigmentach albo w Inglocie. Ja jednak osobiście nie lubię cieni Inglota. 540 jest jednak na strawberrynet.com za 120 zł. Gdybyś poprosiła dziewczyny z wątku zakupy napewno by pomogły, chyba, że sama masz kartę kredyt. Ja bym pomogła, ale nadal czekam na moją kartę
tak się czasem w ogóle zastanawiam, czy ja się aby nie minęłam z powołaniem makijażysty - stylisty, toż to moje hobby
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 18:59   #560
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Czy mogłabyś Layla zrobić fotkę kolorów paletki 540 na dłoni ?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 19:30   #561
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Magsch, 540 może nie być już w perf., bo to stara paletka, ja ją kupiłam 2 lata temu latem. Z innych firm nie widziałam takiego różu, napewno nie ma u Shiseido, Chanel nie robi intensywnych, może byłby w MAC-u w pigmentach albo w Inglocie. Ja jednak osobiście nie lubię cieni Inglota. 540 jest jednak na strawberrynet.com za 120 zł. Gdybyś poprosiła dziewczyny z wątku zakupy napewno by pomogły, chyba, że sama masz kartę kredyt. Ja bym pomogła, ale nadal czekam na moją kartę
tak się czasem w ogóle zastanawiam, czy ja się aby nie minęłam z powołaniem makijażysty - stylisty, toż to moje hobby


Dziekuje bardzo...mam karte i w sumie moglabym zamowic ale jakos jeszcze nie jestem przekonana,a do Maca nie mam za bardzo dostepu...
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:10   #562
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
fajny widzę dwa róże, jakie to kolory ?
Dziękuję. Pojedynczy róż to cinnamon brown (639) a podwójny - english rose (733).
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 22:43   #563
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś Layla zrobić fotkę kolorów paletki 540 na dłoni ?
jasne, zrobię
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:37   #564
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Jednak nie będę pozbywać się cieni Sunset Cafe. Niby nie moje kolory, ciepłe, ale jak pięknie wyglądają na oczach! Dają taki fajny kolor, który bardzo dobrze podkreśla mi kolor oczu.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 22:49   #565
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

A jaki masz kolor oczu?

Sa mocno cieple i mocno perlowe?

Mozna nimi uzyskac takze delikatny efekt?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 18:07   #566
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: DIOR - kolorówka

Dioromaniaczki znacie ten puder http://eu.strawberrynet.com/productD...33655&goChar=C
poszukuję jakiegos pudru w kamieniu i chcę dokonać zakupu na truskawie. Może znacie i używacie lub używałyście tego pudru - poprosze o opinie
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 12:04   #567
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor oczu?

Sa mocno cieple i mocno perlowe?

Mozna nimi uzyskac takze delikatny efekt?

Mam ciemne szaro-zielone oczy.

Te cienie są ciepłe, dają perłowy efekt, mocny, ale nie taki tandetnie bombkowy.

Można uzyskać delikatny efekt, ale nadal perłowy delikatny.

Im dłużej używam, tym bardziej mi się podobają, chyba zaopatrzę się w inne kolory cieni Diora
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 07:36   #568
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

czy ma któraś z Was paletkę Earth Reflection?

zastanawiam się czy te te dwa skrajne brązy nie są zbyt podobne do brązów z Sunset Cafe?

jak któraś z Was byłaby w stanie porównać te paletki to będę
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 09:24   #569
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy ma któraś z Was paletkę Earth Reflection?

zastanawiam się czy te te dwa skrajne brązy nie są zbyt podobne do brązów z Sunset Cafe?

jak któraś z Was byłaby w stanie porównać te paletki to będę
ja mam earth reflection -na powiece to raczej zimne brązy a sunset cafe wydaja sie bardziej ciepłe (na zbiorach na mm wklejałam ostatnio fotki moich nowych piątek)


Mam jeszcze ochote na piateczke pink may lub pink idol, tylko zastanawiam sie czy one czasem nie sa podobne do Petal shine..może ktoś ma porównanie?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 09:55   #570
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja mam earth reflection -na powiece to raczej zimne brązy a sunset cafe wydaja sie bardziej ciepłe (na zbiorach na mm wklejałam ostatnio fotki moich nowych piątek)


Mam jeszcze ochote na piateczke pink may lub pink idol, tylko zastanawiam sie czy one czasem nie sa podobne do Petal shine..może ktoś ma porównanie?
dziękuję, obejrzałam Twoją aktualizację - widzę, że z nowej kolekcji masz też tropical light

będę też musiała pomyśleć o którejś paletce z nowej kolekcji i pewnie będzie to 609...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.