Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-15, 14:01   #541
saramanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Czytam o klubach fitness w ¶ródmie¶ciu i zanim siê zdecydujê na jaki¶ chcê zebraæ opinie o wszystkich z nich. Przeczytalam o multifitness, fitstylu, ladyfit ma¶ce. Ale nikt nie pisze o Fitness Team ani o Flexie. Macie jakies doswiadczenia, znacie?? Pomocy...
saramanta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-21, 23:22   #542
Palarui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Z tego co wiem Fitness Team ma teraz now± kadrê. Kiedy¶ pracowa³ tam Wojtek (fajny go¶æ, ¶wietny instruktor), ale teraz przeniós³ siê do PURE. Du¿o fajnych instruktorów ju¿ tam nie ma. Ale zosta³a fajna jedna Monia - jest ¶wietna, daje wycisk, zawsze ma mi³y u¶miech i poczucie humoru. Reszty nie znam, bo jak mówiê, chodzi³am zawsze do Wojtka - jego ju¿ niestety nie ma i do takiej jednej ma³ej czarnej instruktorki, imienia niestety nie pamiêtam (a szkoda!). Wiem, ¿e mia³a czwartki o godzinie 16:30 jeszcze w te wakacje i te¿ dawa³a ostro popaliæ. No i zawsze te¿ do Moni.

Ze wzglêdu na instruktorów chodzi³am do Teamu, a teraz... no có¿... Mieszkam blisko Huty, dlatego mam pytanie czy s³ysza³y¶cie o klubie Com Com Zone? Jakie formy fitnessu, jakie instruktorki i atmosfera? Bo nie zamierzam chodziæ dla lansu, tak "¿eby siê nie spociæ, bo makija¿ siê rozma¿e" i atmosfera jest szalenie wa¿na! A s³ysza³am wiele pochlebnych opinii o tym klubie
Palarui jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-22, 07:35   #543
FakeBlondie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie mnie poniesie...
Wiadomo¶ci: 602
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez sie rozczarowalam pure, glownie atmosfera. Bo standard sprzetu i basen maja ok. A i sauna super.

No ale ludzie zarowno obsluga - towarzystwo wzajemnej adoracji, wielce kochajaca sie paczka, czasem nawet bardzo doslownie, ach te publiczne macanki miedzy trenerami a paniami z recepcji - ale Ty jak prosisz o to by Ci wytlumaczyc jak dziala jakies urzadzenie do cwiczen, to zapomnij. Przeszkadzasz i tyle.

Chcialam inwidualne cwiczenia z trenerem, to mi zreszta obiecywano jak sie zapisalam. I co dowiedzialam sie, ze akurat w moim pakiecie tego nie ma - tylko czemu akurat jak juz przyszlam? A kupic dodatkowo to drobne 100zl.

Swietne dietetyczki. Jedna mowila mi, zebym jadla jak najwiecej oliwy z oliwek. A druga, zeby zero tluszczu. Grunt to trzymac jeden trend.

No i doborowa ekipa starych bywalcow. Popisowa ciuchami za drobne 600 zl za koszulke z odpowiednim logo, adidasy za 1600 i niech przypadkiem ktos nie zauwazy. Katastrofa.

Totalny syf kolo ekspresu do kawy. I stale musialo czegos tam brakowac, jak nie mleka do kawy, to czystej filizanki.

Sauna zwlaszcza parowa tez jakos czesto sie sama wylaczala. No nieprawdopodobne.

Aha i sprobuj sie dopchac do fit to fly.
Pod wszystkim co napisa³a¶ podpisujê siê i ja.
¯a³ujê,ze tak g³upio przepusci³am 600z³ kasy:-(-zap³aci³am z góry za 3miechy).


Wypróbowa³am M£YN i jest ekstra!!! Nie chodzê tam ju¿ poniewa¿ po przeprowadzce za du¿o czasu bym na dojazd po¶wiêca³a.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Palarui Poka¿ wiadomo¶æ
klubie Com Com Zone? Jakie formy fitnessu, jakie instruktorki i atmosfera? Bo nie zamierzam chodziæ dla lansu, tak "¿eby siê nie spociæ, bo makija¿ siê rozma¿e" i atmosfera jest szalenie wa¿na! A s³ysza³am wiele pochlebnych opinii o tym klubie
Bardzo mi³a atmosfera zarwno pañ z recepcji jak i kadry.
J wypróbowa³am u nich basen-jest super,oraz si³owniê.
Sprzêt na si³ce nie powala ale jest wystarczaj±cy do treningu
__________________
"Don't let the music die...
We're playing songs from different times"

Odchudzam siê i ujêdrniam (od 07.03.10-07.05.10).
FakeBlondie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-23, 20:59   #544
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 11 937
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Poka¿ wiadomo¶æ
Czy która¶ chodzi do Sprintu (ul.Morawskiego, ko³o Jubilatu)?
Mieszkam dwa kroki od tego, nigdy nie chodzi³am na ¿adne zajêcia i nie wiem nawet na co mam zwróciæ uwagê
Fajny pilates u Ani, w poniedzia³ki. Cieszy siê du¿± popularno¶ci± wiêc trzeba zapisywaæ siê wcze¶niej.
Ineso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-25, 00:57   #545
krakooska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Witam
Ja za to polecam La Premier na wadowickiej Szczerze od razu powiem , ¿e nie orientuje siê jak to wygl±da cenowo , bo mam kartê multisport.
Ale obs³uga bardzo mi³a , trenerzy te¿ bardzo sympatyczni, zw³aszcza Adam

Tylko ma³o zajêæ jest rano , a przy mojej pracy zmianowej to trochê minus
krakooska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-28, 12:50   #546
wioslarka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3
Talking Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez alamig Poka¿ wiadomo¶æ
Klub Platinium na Lea. Z Woli Justowskiej to bardzo blisko.
Ja polecam do¶æ kameraln± ale nowoczesn± si³ownie w klubie 1906 , jest na terenie parku jordana wiêc bliziuchno centrum i nie ma atmosfery napompowanych pakerów-karków :p
wioslarka9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-29, 14:02   #547
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 084
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Dziewczyny, orientujecie sie moze czy w SEMPRE jest opcja pierwszych zajec gratis? Na ich stronie nie ma o tym informacji.

Przeprowadzi³am sie na podgórze, i teraz szukam klubu w okolicy. Wczesniej chodzi³am do Parku Wodnego i obawiam sie ,ze takich warunków jakie tam by³y nie znajdê nigdzie indziej To co mi sie podoba³o to;bardzo duza si³ownia ,mnóstwo sprzêtu aerobowego, przestrzeñ, du¿e szatnie, fajne, jasne ,du¿e sale. Atmosfera na luzie, brak zaciêcia i snobizmu
Przemi³a, ¶wietnie prowadz±ca zajecia instruktorka pilatesu(wysoka blondynka). Pozostali instruktorzy z którymi mia³am stycznosc tez ok, zawsze pytali sie kto jest pierwszy raz, kontrolowali grupê, dostosowywali uk³ady do mo¿liwo¶ci, nie by³o zamieszania.

Zale¿a³o by mi na dobrym fitnessie i du¿ej si³owni( tu szczególnie na sprzêcie aerobowym).
W gre moze chyba wchodzic klub w Bumie ale to dopiero za 2 miesiace bo teraz nie mam srodkow Tak wiec musze ten chudy czas przeczekaæ gdzies

Ostatnio by³am na zajêciach w FitnessTeam , moje wrazenia; malutka szatnia, sala mog³aby miec lepsz± klimatyzacjê i byc wiêksza , instruktorka( opalona brunetka) mi³a ale nie do konca dostosowywa³a tempo do mozliwosci grupy, by³ lekki chaos. Si³ownia owszem ,duza ale ma³o sprzêtu aerobowego.

Coz, Park Wodny to to nie jest Ale chyba tam zostane, bo maja chocia¿by fajne zajêcia ze sztangami( btw, ktos moze na nich by³ i moze sie wypowiedziec?)
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minera³y,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:40
tranqil babe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 10:20   #548
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

a czy chodzi ktos z Was do strefy zachodniej na Ruczaju?
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczê siê szyæ na maszynie

Moje ma³e "dzie³a" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-09, 18:48   #549
patusia_91
Raczkowanie
 
Avatar patusia_91
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

hej mam zamiar zapisaæ siê do relaxu na Mogilskiej, chodzi³am tam jaki¶ czas temu na jogê, bardzo mi³a atmosfera, instruktor, no ale musia³am zrezygnowaæ..., mo¿e która¶ by siê skusi³a? Nie chcê chodziæ sama, a nie mogê nikogo znale¼æ;( interesujê mnie joga i pilates
__________________
U¶miechaj siê..., bo nigdy nie wiesz kto mo¿e zakochaæ siê w Twoim u¶miechu


patusia_91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-16, 22:37   #550
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 523
Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

Hej, nas³ucha³am siê samych pozytywów na temat pilates. Sama chcia³abym poprawiæ swoj± postawê, wzmocniæ krêgos³up i troszkê siê porozci±gaæ. W necie równie¿ znalaz³am super informacje na temat pilates....No same plusy

Mo¿e jest tu jaka¶ dobra duszyczka, która uczêszcza ju¿ na pilates gdzie¶ w Krakowie, a mo¿e jest taka, która mo¿e mi jakie¶ miejsce szczególnie poleciæ. S³ysza³am, ¿e na Miodowej jest babeczka z krótszymi ciemnymi w³osami (niestety nie znam nazwiska), dla której warto przyjezdzaæ z drugiego koñca Krakowa. Ja sama nie ruszam siê, nie æwiczê i zamierzam to zmieniæ. A mo¿e jaka¶ babeczka ze mn± siê na pilates chce wybraæ?
Poczytajcie, pomy¶lcie, jakby co¶ to ja chêtnie wiza¿owo - wspieraj±co wyruszê na æwiczenia. Przypomnê, ¿e pilates to mieszanka jogi baletu i æwiczeñ ruchowych. Cudeñko, wyrze¼biæ sobie cia³ko mo¿na i przy okazji nauczyæ siê poprawnie u¿ywaæ w³asne cia³o.
__________________
"...powiedzia³abym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-17, 15:50   #551
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomo¶ci: 8 404
Dot.: Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

Te¿ bym chêtnie przeczyta³a opinie o miejscach, które oferuj± pilates w Krakowie .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 10:26   #552
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

co¶ siê nikt nie udziela :-(
No nic, poczekamy jeszcze, moze kto¶ co¶ podpowie
__________________
"...powiedzia³abym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-18, 13:24   #553
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomo¶ci: 8 404
Dot.: Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

Mo¿e nikt nie chodzi na pilates .
A wiesz co¶ wiêcej na czym to polega?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 15:21   #554
catshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

Na Miodowej jest ¶wietna Justyna Kot - teraz tam jest przerwa wakacyjna
prowadzi zajêcia równie¿ w Fizjomedzie na Wadowickiej 8 - w Pilates Studio http://www.fizjomed.com.pl/pilates - zajêcia tylko z pilatesa z roznymi przyrz±dami - i bez

Edytowane przez catshka
Czas edycji: 2010-08-19 o 15:23
catshka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-20, 08:17   #555
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 1 437
Dot.: Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

Wiem, ¿e na pewno jest pilates w Parku Wodnym. By³am raz na zajêciach - to by³o moje pierwsze spotkanie z tym stylem æwiczeñ. Bardzo pozytywne zaskoczenie metod±. I te¿ rozwi±zaniem w Parku Wodnym - jest podzia³ na grupy dla pocz±tkuj±cych i bardziej zaawansowanych.
Jest kilka prowadz±cych, bêdê sprawdzaæ, u kogo najlepiej æwiczyæ.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-29, 11:02   #556
milva37
Raczkowanie
 
Avatar milva37
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 154
Dot.: Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

bardzo polecam pilates nie wiem czy daje jakie¶ wielkie efekty je¿eli chodzi o wyrze¼bienie sylwetki, ale na pewno cz³owiek siê du¿o lepiej po nim czuje poza tym uczy prawid³owego oddychania i ¶wiadomego wykonywania æwiczeñ. ja osobi¶cie bardzo lubiê pilates i jogê, ale chyba bardziej pilates. polecam pilates w atlanticu
http://www.starekino.pl/
w³a¶ciwie wszystkie instruktorki prowadz± zajêcia bardzo profesjonalnie, ale ja najbardziej polecam zajêcia z Sebastianem, bo oprócz tego, ¿e jest profesjonalny to jeszcze umie nawi±zaæ kontakt z grup± i promieniuje optymizmem
__________________
wymiana kosmetyczna -> KLIK
milva37 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-08, 22:27   #557
corna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Wybaczcie (bo pewnie ktos juz o to pyta³) ale nie chce mi sie przekopywac tylu stron, poza tym wiekszosc odp. zosta³a udzielona przed 2010 r. tak wiec.... no ale do rzeczy- Tribal fitness na ul. Filipa- jest ok? mysla³am o tym zeby sie tam zapisac g³ownie dlatego ze mam b.blisko. A i jeszcze jedno!Mozecie polecic mi jakies miejsce z aqua aerobikiem? najlepiej w centrum, mieszkam blisko rynku i zalezy mi na odleg³osci.
corna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-11, 09:41   #558
Cassiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

na Aqua chodzilam kiedys do Herbewa, bylo fajnie ale basenik malutki i bylo to daaawno dawno temu, wiec nie wiem jak jest teraz.
Co do Fitnesu, to blisko rynku jest Mlyn - ja tez wlasnie glownie z powodu lokalizacji tam poszla i jestem bardzo zadowolona. Jest czysto i przyjemnie, jesli lubisz step polecam TBC z Bartkiem - super zajecia, a Body Sculp najlepszy moim zdaniem z Przemkiem i Ania Cz.
Cassiss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-26, 22:30   #559
cobereczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Pytanie do osób æwicz±cych w PURE w Krakowie.
Czy chc±c wykupiæ miesi±c æwiczeñ w tym¿e klubie muszê najpierw zap³aciæ za cz³onkostwo?
Czyli 200 z³ za miesi±c + jakie¶ pieni±dze za cz³onkostwo czy nie pobieraj± op³at za takie co¶?
cobereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 22:34   #560
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 545
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez cobereczek Poka¿ wiadomo¶æ
Pytanie do osób æwicz±cych w PURE w Krakowie.
Czy chc±c wykupiæ miesi±c æwiczeñ w tym¿e klubie muszê najpierw zap³aciæ za cz³onkostwo?
Czyli 200 z³ za miesi±c + jakie¶ pieni±dze za cz³onkostwo czy nie pobieraj± op³at za takie co¶?
Nie wiem jak jest teraz, ale rok temu najmniejszy okres cz³onkostwa by³ 3 miesi±ce. Ja od razu podpisa³am umowê na rok i mia³am dodatkowo zap³aciæ chyba ze 100z³ wpisowych (mia³y pokryæ koszty karty i "gratisowych" prezentów co dali na pocz±tku czyli 2 godzinnych spotkañ z trenerem, plecaka, bidonu, koszulki,...)
Tigressa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-03, 11:18   #561
milena98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja chodzê do Manufaktury Zdrowia, bardzo fajne zajêcia maj± szeroki program æwiczeñ, znajdziecie pewnie cos dla siebie -> http://www.manufakturazdrowia.com/pl/fitness
milena98 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-03, 11:29   #562
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

A co sadzicie o wellness w Aqua Parku?
Za miesiac , dwa planuje sie zapisac... ale nie jestem do konca pewna. Co prawda ich cennik jest fantastyczny, ale no wlasnie... sa jakies haczyki?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-03, 13:32   #563
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 1 437
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Poka¿ wiadomo¶æ
A co sadzicie o wellness w Aqua Parku?
Za miesiac , dwa planuje sie zapisac... ale nie jestem do konca pewna. Co prawda ich cennik jest fantastyczny, ale no wlasnie... sa jakies haczyki?
Jak dla mnie haczyków nie ma, w porównaniu do Pure. Chodzê tam od 3 miesiêcy ( wykupujê karnet co miesi±c) i jestem bardzo zadowolona. Najczê¶ciej jestem na tañcu - instruktorzy ¶wietni. Na fitness chodzê rzadziej, podoba mi siê to, ¿e instruktorzy maj± ruchomy grafik i przez to jest bardzo ró¿norodnie. Na plus równie¿ to, ¿e zajêcia s± podzielone na poziomy zaawansowania -zaczyna siê od zajêæ wprowadzaj±cych, potem przy nabieraniu formy wybierasz bardziej wymagaj±ce kondycyjnie zajêcia. Kiedy chodzi³am do innego fitness klubu mia³am problem - niby w recepcji polecano mi zajêcia o ¶redniej intensywno¶ci, a by³o naprawdê ostro i zdarza³o mi siê zemdleæ na nich. I argument, który dla mnie przewa¿y³ - aquaarobik w cenie karnetu ( przys³uguje chyba 10 wej¶æ w miesi±cu, mo¿na wiêcej - je¶li nie bêdzie rezerwacji i bêd± wolne miejsca w grupach). Z tego co mi wiadomo, same karnety na aquê to wydatek ponad 150 z³.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 12:09   #564
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Sophie dziêkuje Ci bardzo za opinie Jestem bardzo ''napalona'' na wellness.
Powiedz mi jeszcze bo wlasnie patrzylam na cennik, popraw mnie jesli zle mysle :
za ok. 180 pln jest karnet ulgowy na miesiac czasu w sklad ktorego wchodza zajecia taneczne, fitness, silownia, zajecia ze wschodu (czyli yoga etc.) ? To jest Open karnet? Zalezy mi na czyms co wlasnie latwo dostosuje do swoich potrzeb. Dlatego bylam troche zaskoczona, ze Open Karnet moze tak niewiele kosztowac (w porownaniu do pura za 3 stowki)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 12:11   #565
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 545
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Sophie dziêkuje Ci bardzo za opinie Jestem bardzo ''napalona'' na wellness.
Powiedz mi jeszcze bo wlasnie patrzylam na cennik, popraw mnie jesli zle mysle :
za ok. 180 pln jest karnet ulgowy na miesiac czasu w sklad ktorego wchodza zajecia taneczne, fitness, silownia, zajecia ze wschodu (czyli yoga etc.) ? To jest Open karnet? Zalezy mi na czyms co wlasnie latwo dostosuje do swoich potrzeb. Dlatego bylam troche zaskoczona, ze Open Karnet moze tak niewiele kosztowac (w porownaniu do pura za 3 stowki)
jak to 3 stówki? Ja p³acê za karnet Open w Pure 190z³....
Tigressa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-05, 13:45   #566
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 1 437
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Sophie dziêkuje Ci bardzo za opinie Jestem bardzo ''napalona'' na wellness.
Powiedz mi jeszcze bo wlasnie patrzylam na cennik, popraw mnie jesli zle mysle :
za ok. 180 pln jest karnet ulgowy na miesiac czasu w sklad ktorego wchodza zajecia taneczne, fitness, silownia, zajecia ze wschodu (czyli yoga etc.) ? To jest Open karnet? Zalezy mi na czyms co wlasnie latwo dostosuje do swoich potrzeb. Dlatego bylam troche zaskoczona, ze Open Karnet moze tak niewiele kosztowac (w porownaniu do pura za 3 stowki)
To jest ten karnet. Oprócz tego masz jeszcze wej¶cia na basen w Parku Wodnym (w tym aqua aerobik) i saunê (albo tej w Clubie Wellness, albo w hali basenowej).
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 17:07   #567
cobereczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

By³am w PURE tydzien temu wiêc mam aktualne informacje.
Op³ata 'administracyjna' wynosi 99 z³.
Mo¿liwe, ¿e od przyszlego roku dojdzie tak¿e op³ata 'wpisowa'.
Cena karnetu zale¿y od rodzaju cz³onkostwa, najbardziej op³aca siê wykupiæ cz³onkostwo na 2 lata bo wtedy karnet wychodzi po 179 z³ za miesi±c.
cobereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 08:22   #568
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomo¶ci: 3 397
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

hej,jeszcze dopiszê info o Platinium przy Lea-dowiedzia³am siê ostatnio dziêki ulotce,bo nie ma tej informacji na stronie ¿e istnieje co¶ takiego jak karnet studencki.
op³ata 69 z³,wa¿ny miesi±c,mo¿na chodziæ codziennie ale w godzinach 12-17.obowi±zuje zarówno na fitness jak i na si³owniê oraz saunê.
Damayanti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-08, 13:52   #569
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

wybieram wellness ale jeszcze nie teraz
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-11, 20:50   #570
milena98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Pilates Kraków - gdzie warto? Kto¶ ze mn±?

Wiem, ¿e zajêcia z pilatesu sa w Manufakturze Zdrowia, bardzo fajny klub swoja drog±
http://www.manufakturazdrowia.co m/

Edytowane przez milena98
Czas edycji: 2010-11-11 o 20:52
milena98 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.