Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 13:38   #541
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

no właśnie one nie są najgorsze - do spodenek mogą być fajne.
ale raczej tylko na bardzo szczupłej dziewczynie/kobiecie
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 13:39   #542
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
smerfetka, no mnie japonki rozwalały od zawsze, nie ważne jakim wielkim hitem były ważne, żeby mieć dystans do tych naszych rozwalaczy i nosić się tak jak ci się podoba i jest ci wygodnie. Każdy tu mówi o swoich odczuciach, ale przecież nikt nie będzie latał z jakimiś ciżemkami po chodniku i kazał wymieniać ludziom japonki na inne
Dokładnie Większość z Was rozwalają oxfordy czy też jazzówki jak kto woli, które ja osobiście uwielbiam Rozumiem, że niektórym mogą się nie podobać ale to nie znaczy, że sama przestanę je nosić ;-)
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 13:55   #543
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Uwaga, hit z allegro Nawet się wpisuje w obecny temat butów
http://moda.allegro.pl/czarne-bezowe...236834554.html
Seriously, wyszukiwałam wg najpopularniejszych i są na 1 stronie...
Bardziej mnie rozwaliło zdjęcie w logo: KLIK - z normalnej dziewczyny zrobili gremlina z powykręcanymi, krzywymi nogami. Obie złamane w piszczelach, jedna wygięta do przodu, druga do tyłu
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 14:33   #544
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Co Wy na to?
Retro saszki z ZARY
http://allegro.pl/6478-retro-saszki-...237711290.html

skojarzyły mi się z Biskupinem
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 14:43   #545
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Co Wy na to?
Retro saszki z ZARY
http://allegro.pl/6478-retro-saszki-...237711290.html

skojarzyły mi się z Biskupinem
Też mi się tak skojarzyło
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 14:53   #546
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Jako osoba uczestnicząca w odtwórstwie historycznym muszę powiedzieć, że takich paskud to nawet wtedy w Biskupinie by nie nosili, są tak okropnie wykonane, że aż oczy bolą
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:07   #547
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cześć, nowa w temacie :3

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Co Wy na to?
Retro saszki z ZARY
http://allegro.pl/6478-retro-saszki-...237711290.html

skojarzyły mi się z Biskupinem
Woah, kierpce. Powiem swojemu TŻ, jako że on bawi się w rycerza, może będzie miał idealne buciory do zbroi Tylko podbić grubą skórą i voilà!

Co rzeczy, które mnie "rozwalają", to niestety jest tego dużo.
Zimą - buty zdejm-to, jak lubi nazywać to moja koleżanka. Może i są ciepłe, dla mnie wyglądają jak kapcie. Ja z kolei wolę nosić buty trekkingowe, które pasują tylko do spodni, ale nie dość, że stabilizują kostkę, są nieprzemakalne, to jeszcze w nich nie marznę, no i nie ślizgam się po śniegu.

"Miętowe" spodnie. Kolor "miętowy" koło mięty nie leżał, ale ok. Nie przeszkadzają mi one same w sobie, są ładne, dziewczęce, itd. Ale nagle pojawił się wysyp mdłych stylizacji. Miętowe spodnie + pastelowo różowy sweterek + szpileczki/balerinki nude. Żeby jeszcze ktoś dobrał do tych nieszczęsnych spodni jakiś intensywny kolor, który przełamał by te chodzące mdłości. Już nie wspomnę o tym, że po przejściu się po sieciówkach doszłam do wniosku, że w tym sezonie znajdę tam tylko takie ubrania.

Epatowanie markami. Tu obrywa się i dziewczętom i chłopiętom. Ja się wręcz brzydzę logiem firmy dającym nam po oczach, np. na torbie, koszulkach, bluzach. Zamiast dyskretnego loga, musi być takie na całe plecy. Znam chłopaka, zresztą któremu kasa bardzo mocno uderzyła do głowy, który potrafi przyszpanić tylko i wyłącznie logiem na koszulce. I o dziwo, to robi. Ze wspomnieniem ceny, oczywiście.

Źle dobrane ubrania do figury. No to już jest dla mnie katorga. Sama nie należę do tych szczupłych, raczej mam na czym siedzieć i czym oddychać. Ale patrzenie na dość dużych rozmiarów dziewczynę, w dodatku niską, ubraną w mini spódniczkę, niebieskie "legginsy" (niestety tak rozciągnięte, że prześwitujące) w zebrze paski, i botki (dziewczyna ma chyba bardzo małą stópkę) na niziutkim obcasiku i ze szpicem, to nie wiem co mam zrobić. Czy śmiać się, czy płakać. Najgorsze, że ta osoba lubi założyć krzykliwe, obcisłe koszulki lub tuniki (np. w kolorze żółtego zakreślacza, lub kamizelek Straży Miejskiej), bardzo eksponujące niedoskonałości.

Katowanie stóp w szkole wysokimi buciorami. Znam przypadek noszenia końskich kopyt, jak ja to nazywam (botki na platformie i słupku) o wręcz niebotycznej wysokości i podpieranie się o koleżankę, bo jest problem takie nosić. Ale od projektanta. Moim zdaniem (sama mam buty zimowo-jesienne na słupku), żeby nosić takie buty na co dzień trzeba najpierw nauczyć się w nich chodzić. No i nie takiej wysokości. Nawet mój TŻ uwielbiający wysokie obcasy stwierdził, że buty są wręcz obleśne.

Tyle ode mnie, na razie :3 Obserwuję wątek, bardzo ciekawy i bardzo dla takiego hejtera jak ja!

Edytowane przez catlady
Czas edycji: 2012-04-04 o 15:08
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 15:18   #548
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
ale dziwne pytanie, przecież można się domyślić...? Ja nie noszę sandałków, bo mam za szczupłą stopę i z każdych wypadam, japonek nie noszę, bo nienawidzę mieć czegoś między palcami. Śmigam w balerinkach bądź butach tenisówko podobnych.. nie ukrywam, że i tak co roku przymierzam sto par sandałów niestety nie udało mi się do tej pory znaleźć takich na codzień, żebym z nich nie wypadała
a moze sandalki z "cholewa"
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:25   #549
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez catlady Pokaż wiadomość
Cześć, nowa w temacie :3


Woah, kierpce. Powiem swojemu TŻ, jako że on bawi się w rycerza, może będzie miał idealne buciory do zbroi Tylko podbić grubą skórą i voilà!

Co rzeczy, które mnie "rozwalają", to niestety jest tego dużo.
Zimą - buty zdejm-to, jak lubi nazywać to moja koleżanka. Może i są ciepłe, dla mnie wyglądają jak kapcie. Ja z kolei wolę nosić buty trekkingowe, które pasują tylko do spodni, ale nie dość, że stabilizują kostkę, są nieprzemakalne, to jeszcze w nich nie marznę, no i nie ślizgam się po śniegu.

"Miętowe" spodnie. Kolor "miętowy" koło mięty nie leżał, ale ok. Nie przeszkadzają mi one same w sobie, są ładne, dziewczęce, itd. Ale nagle pojawił się wysyp mdłych stylizacji. Miętowe spodnie + pastelowo różowy sweterek + szpileczki/balerinki nude. Żeby jeszcze ktoś dobrał do tych nieszczęsnych spodni jakiś intensywny kolor, który przełamał by te chodzące mdłości. Już nie wspomnę o tym, że po przejściu się po sieciówkach doszłam do wniosku, że w tym sezonie znajdę tam tylko takie ubrania.

Epatowanie markami. Tu obrywa się i dziewczętom i chłopiętom. Ja się wręcz brzydzę logiem firmy dającym nam po oczach, np. na torbie, koszulkach, bluzach. Zamiast dyskretnego loga, musi być takie na całe plecy. Znam chłopaka, zresztą któremu kasa bardzo mocno uderzyła do głowy, który potrafi przyszpanić tylko i wyłącznie logiem na koszulce. I o dziwo, to robi. Ze wspomnieniem ceny, oczywiście.

Źle dobrane ubrania do figury. No to już jest dla mnie katorga. Sama nie należę do tych szczupłych, raczej mam na czym siedzieć i czym oddychać. Ale patrzenie na dość dużych rozmiarów dziewczynę, w dodatku niską, ubraną w mini spódniczkę, niebieskie "legginsy" (niestety tak rozciągnięte, że prześwitujące) w zebrze paski, i botki (dziewczyna ma chyba bardzo małą stópkę) na niziutkim obcasiku i ze szpicem, to nie wiem co mam zrobić. Czy śmiać się, czy płakać. Najgorsze, że ta osoba lubi założyć krzykliwe, obcisłe koszulki lub tuniki (np. w kolorze żółtego zakreślacza, lub kamizelek Straży Miejskiej), bardzo eksponujące niedoskonałości.

Katowanie stóp w szkole wysokimi buciorami. Znam przypadek noszenia końskich kopyt, jak ja to nazywam (botki na platformie i słupku) o wręcz niebotycznej wysokości i podpieranie się o koleżankę, bo jest problem takie nosić. Ale od projektanta. Moim zdaniem (sama mam buty zimowo-jesienne na słupku), żeby nosić takie buty na co dzień trzeba najpierw nauczyć się w nich chodzić. No i nie takiej wysokości. Nawet mój TŻ uwielbiający wysokie obcasy stwierdził, że buty są wręcz obleśne.

Tyle ode mnie, na razie :3 Obserwuję wątek, bardzo ciekawy i bardzo dla takiego hejtera jak ja!


A w jakiej grupie/bractwie jest twój luby?
Co do twoich rozwalaczy to się zgadzam ze wszystkim
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:30   #550
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Na razie niewiele wiem, bo niedawno do tego wrócił i teraz skupia się na kompletowaniu uzbrojenia. Wiem, że mają na tarczach jelonki. Jakąś nazwę mają, ale nie pamiętam
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 15:30   #551
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja uwielbiam śniegowce Ugg i zimą absolutnie nie zamieniłabym tych butów na żadne inne ;-)
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 15:42   #552
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Co Wy na to?
Retro saszki z ZARY
http://allegro.pl/6478-retro-saszki-...237711290.html

skojarzyły mi się z Biskupinem
yeti! tak mi się skojarzyło
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:21   #553
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, mi sie nie podobaja, wole nosic cale rajstopy/ponczochy z niewzmacniana czescia stopowa (ten ciemniejszy fragment na palcach wlasnie).


zgadzam sie. nadto, w zwiazku z powyzszym wyznaniem, sama pewnie rozwalam sporo osob noszeniem rajstop/ponczoch do piptolow. do sandalow czy butow typu opentoe juz bym w/w nie zalozyla, w przypadku dziurki pokazujacej 2 palce mozna przezyc. ale moge rozwalac, na zdrowie.
mam takie jedne rajtki z dziurą na palce, bardzo cienkie, cieliste niemal nie widać, że to rajstopy, lubię je, bo moje nogi mają w nich piękny wyrównany koloryt, a wszyscy myślą, że to moja skóra taka ładna (zwłaszcza jak zobaczą na dole odsłonięte palce )

pewnie kogoś rozwalam, ale dziś chodziłam w tzw. butach woźniej, czyli wiązanych botkach za kostkę, z odkrytymi palcami,
a do tego miałam czarne rajstopowe skarpetki


wiecie co, wyznam Wam , że lubię bloga Tuskówny, długo mogę gapić się na piękne zdjęcia i jej uroczą buzię, ale tego pozowania dłużej nie zniesę
http://www.makelifeeasier.pl/moda/in-the-morning/
kurcze, kto tak siada na oparciu fotela z kawką w ręku, albo stawia kawę gdzieś obok na łóżku i kładzie się/siada obok
ja to zaraz boję się, że wyleję na pościel, ewentualnie na siebie
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:33   #554
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

No i oczywiście z gazetką fashion, kawusią w eleganckiej filiżance...
Przyznajmy się bez bicia, kto tak wygląda "In the morning"? Na pewno nie ja. A poranną kawusię kojarzę raczej z obszernym kubkiem i podkrążonymi oczami.
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:19   #555
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

na przystanku czekał dziś na mnie ciekawy widok

wyobraźcie sobie pannę - późne liceum lub wczesne studia, przy kości. z czarnymi, całkowicie kryjącymi zakolanówkami. ha, właściwie nie zakolanówkami, tylko pończochami i to takimi niesamonośnymi! o nie nie! takimi na dwa paski z przodu i dwa paski z tyłu, mocno naciągniętymi przez te właśnie paski. do tego dziewczę to włożyło króciutką spódnisię tudzież spodenki (nie widziałam dokładnie, bo parsknęłam autentycznie śmiechem i musiałam się odwrócić). i gołe nogi do tego rzecz jasna. a i ekoskórka

nie zdziwię się, jak za parę lat laski zaczną chodzić z całymi majtasami na wierzchu. serio
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:44   #556
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
wiecie co, wyznam Wam , że lubię bloga Tuskówny, długo mogę gapić się na piękne zdjęcia i jej uroczą buzię, ale tego pozowania dłużej nie zniesę
http://www.makelifeeasier.pl/moda/in-the-morning/
kurcze, kto tak siada na oparciu fotela z kawką w ręku, albo stawia kawę gdzieś obok na łóżku i kładzie się/siada obok
ja to zaraz boję się, że wyleję na pościel, ewentualnie na siebie
no i pastele wszyscy już dawno wiemy ze są modne ale jak widać pasteli nigdy dość... nuda.... zwykła nuda. Zero inspiracji, jedynie ładne fotki do pooglądania ale na pewno nie do brania na poważnie
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:49   #557
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

wczoraj w centrum Krakowa szła sobie dziewoja (turystka raczej) w rajstopach (cienkich, normalnych rajstopach!) i niezbyt długim podkoszulku. Było na co popatrzeć, bo miała takie fajne, obfite, trzęsące się uda. No i cała ulica się za nią oglądała, ja też, byłam ciekawa jakie ma majtki
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 20:06   #558
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Co Wy na to?
Retro saszki z ZARY
http://allegro.pl/6478-retro-saszki-...237711290.html

skojarzyły mi się z Biskupinem
jak Zara to będą szły jak świeże bułeczki a z tym Biskupinem - lepiej bym tego nie ujęła
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 20:09   #559
ladyan
Rozeznanie
 
Avatar ladyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 533
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Kiedy przestaną być modne te ekoskórki ze ściągaczami? Błagam, powiedzcie kiedy, bo niedługo śnić mi się będą w najczarniejszych koszmarach.
Właśnie przeglądam zdjęcia z imprez w moim mieście. Na jednym z nich widnieje osiem dziewczyn z czego siedem to ekolożki, czyli te odziane w ekosórki ze ściągaczami.
Zbyt duże zagęszczenie na jedne metr kwadratowy jak dla mnie.
ladyan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 20:21   #560
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość

wiecie co, wyznam Wam , że lubię bloga Tuskówny, długo mogę gapić się na piękne zdjęcia i jej uroczą buzię, ale tego pozowania dłużej nie zniesę
http://www.makelifeeasier.pl/moda/in-the-morning/
kurcze, kto tak siada na oparciu fotela z kawką w ręku, albo stawia kawę gdzieś obok na łóżku i kładzie się/siada obok
ja to zaraz boję się, że wyleję na pościel, ewentualnie na siebie
Bo blog Kasi Tusk przypomina taki trochę domek dla lalek - fajnie tam zajrzeć, pooglądać, pocieszyć oczy i zmysły, ale na dłuższą metę mało tam z prawdziwego życia. Ja tam wpadam od czasu do czasu pooglądać fotki, notek nawet nie czytam.. Niektóre ubrania Kasi sama bym podkradła, bo rozmiar mamy chyba podobny. Ale zestawiałabym je po swojemu.

Ja dziś byłam radosną fashion victim i wpisałam się mimo woli w pastelowe trendy- miętowe pazury i łososiowa bluzka.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )

Edytowane przez RiverOfDirt
Czas edycji: 2012-04-04 o 20:22
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 20:36   #561
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Bo blog Kasi Tusk przypomina taki trochę domek dla lalek - fajnie tam zajrzeć, pooglądać, pocieszyć oczy i zmysły, ale na dłuższą metę mało tam z prawdziwego życia. Ja tam wpadam od czasu do czasu pooglądać fotki, notek nawet nie czytam.. Niektóre ubrania Kasi sama bym podkradła, bo rozmiar mamy chyba podobny. Ale zestawiałabym je po swojemu.
tak samo mi się kojarzy, jak oglądanie jakiejś gazety typu ELLE czy TS ładne fotki z fajnymi rzeczami ale niekoniecznie chciałoby się tak samo.
wiele ubrań ma ładnych ale jakbym od miesiąca zestawiała pastele z pastelami i jeszcze większą ilością pasteli (bo są modne) to chyba bym się zanudziła. Przecież to nie jest jedyny trend w modzie. Widziałam foty z których aż biją po oczach piękne żywe kolory i wzory, to nie, wszędzie tylko te pastele i pastele, na każdym blogu co jakby pokazuje jak tak naprawdę te faszionistki są "zorientowane" w świecie mody
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:17   #562
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3335266 2]tak samo mi się kojarzy, jak oglądanie jakiejś gazety typu ELLE czy TS ładne fotki z fajnymi rzeczami ale niekoniecznie chciałoby się tak samo.
wiele ubrań ma ładnych ale jakbym od miesiąca zestawiała pastele z pastelami i jeszcze większą ilością pasteli (bo są modne) to chyba bym się zanudziła. Przecież to nie jest jedyny trend w modzie. Widziałam foty z których aż biją po oczach piękne żywe kolory i wzory, to nie, wszędzie tylko te pastele i pastele, na każdym blogu co jakby pokazuje jak tak naprawdę te faszionistki są "zorientowane" w świecie mody [/QUOTE]

Kasia to cała jest pastelowa już, cała chałupa pastelowa, pościel pastelowa, filiżanki pastelowe, kot pastelowy.. że ją nie zemdli tam wszystkie zdjęcia i ciuchy u niej takie same ostatnio i to już staje się nudne.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:17   #563
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Lisbeth
Ależ służą do lansu. Przecież nikt nie nosi teraz glanów dla ochrony goleni Poza tym suwak z boku nie odbiera ewentualnych właściwości ochronnych, ani nie wyklucza możliwości sznurowania. Nie widać go nawet jeśli jest w tym samym kolorze, co reszta glana. Trampol na szpilce czy japonki z brylantem tyglądają koszmarnie, ale glan z suwakiem - tak samo jak bez suwaka.

Bardzo dziwi mnie dorabianie ideologii do elementów stroju
Kilka stron dyskusji o glanach... Ale muszę się wypowiedzieć i stanąć po stronie osób, które uważają, że glany z suwakiem to... nie są glany. Glany w pierwotnym założeniu są butami sznurowanymi - tylko i wyłącznie. Suwak nie dość, że wygląda nieestetycznie, to jeszcze z pewnością będzie powodem do wyśmiania w kręgach, dla których elementy stroju są ważne dla ich tożsamości i ideologia nie jest dorabiana na siłę - wyrabia się sama. A i samo sznurowanie glanów zajmuje kilka sekund dla wprawionych, szczególnie, jeśli wiążemy na tzw. drabinkę (ci, co chodzili w glanach, wiedzą ) Jeśli komuś podoba się militarny styl, a sznurowadła miałyby być jedynie elementem "ozdobnym", jest masa butów stylizowanych na takie - workery itp. i w nich często można odnaleźć zamek. Ale to nie są glany - jedynie wariacja na ich temat.
Co do japonek - ja w ogóle nie wyobrażam sobie chodzenia po mieście w klapkach - w żadnej postaci. I eleganckie japonki/klapki to oksymoron, wg mnie oczywiście. Dziwię się tworom, które przedstawiają się mniej więcej tak:
http://klapki.net.pl/wp-content/uploads/2010/07/03.jpg
http://img.szafa.pl/ubrania/0/005216...r-chabrowy.jpg

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2012-04-04 o 21:18
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:39   #564
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Popieram głos w sprawie glanów. Nosiłam krótko, bo trzy lata, ale zgadzam się, że glany z suwakiem to nie glany

A japonki noszę na plaży lub po ogrodzie. Jakoś nie zdarzyło mi się wyjść na miasto w klapeczkach, zawsze są to sandałki albo baleriny.
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 21:41   #565
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
Kasia to cała jest pastelowa już, cała chałupa pastelowa, pościel pastelowa, filiżanki pastelowe, kot pastelowy.. że ją nie zemdli tam wszystkie zdjęcia i ciuchy u niej takie same ostatnio i to już staje się nudne.
zajrzalam i faktycznie mdlo...

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Co do japonek - ja w ogóle nie wyobrażam sobie chodzenia po mieście w klapkach - w żadnej postaci. I eleganckie japonki/klapki to oksymoron, wg mnie oczywiście. Dziwię się tworom, które przedstawiają się mniej więcej tak:
http://klapki.net.pl/wp-content/uploads/2010/07/03.jpg
http://img.szafa.pl/ubrania/0/005216...r-chabrowy.jpg
o ile japonki sa mi totalnie obojetne, tak klapki na obcasach (tzw. pseudoeleganckie) sa imo okropne^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 22:09   #566
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Kilka stron dyskusji o glanach... Ale muszę się wypowiedzieć i stanąć po stronie osób, które uważają, że glany z suwakiem to... nie są glany. Glany w pierwotnym założeniu są butami sznurowanymi - tylko i wyłącznie. Suwak nie dość, że wygląda nieestetycznie, to jeszcze z pewnością będzie powodem do wyśmiania w kręgach, dla których elementy stroju są ważne dla ich tożsamości i ideologia nie jest dorabiana na siłę - wyrabia się sama. A i samo sznurowanie glanów zajmuje kilka sekund dla wprawionych, szczególnie, jeśli wiążemy na tzw. drabinkę (ci, co chodzili w glanach, wiedzą ) Jeśli komuś podoba się militarny styl, a sznurowadła miałyby być jedynie elementem "ozdobnym", jest masa butów stylizowanych na takie - workery itp. i w nich często można odnaleźć zamek. Ale to nie są glany - jedynie wariacja na ich temat.
Jeśli suwak staje się powodem wyśmiania, bo nie jest tró, to rzeczywiśćie ideologia (wyrobiona czy dorobiona) wygląda nad wyraz poważnie. Jest się czym przejmować. A co zrobić, jeśli ktoś pragnie właśnie glanów z suwakiem, a workery czy inne stylizowane się mu po prostu nie podobają?

I jeszcze muszę o coś zapytać. Co to są soft glany, o których wspomniała tenebra? W google wyskakują mi martensy (bez suwaka )
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 22:23   #567
welmas
Raczkowanie
 
Avatar welmas
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 273
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

widzę że krytykujecie wszystkie buty jakie tylko istnieją i tak się zastanawiam w czym wy chodzicie zwłaszcza w lecie
a co myślicie o takich sandałkach, nie będę w nich rozwalać
http://najlepszegalerie.pl/files/g/1...cki_129,99.jpg
http://allani.pl/system/photos/big/7...JPG?1332148193


a jeśli chodzi o pastele to kocham je od zawsze jestem typem pani lato i w tych kolorach czuję się najlepiej więc nie przestanę ich nosić nigdy nawet gdy innym wydają się mdłe... heh
w tamtym roku królowały żywe i bijące po oczach kolory i wtedy też wszyscy narzekali że to masakra a teraz za nimi tęsknicie???

Edytowane przez welmas
Czas edycji: 2012-04-04 o 22:35
welmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 22:33   #568
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
widzę że krytykujecie wszystkie buty jakie tylko istnieją i tak się zastanawiam w czym wy chodzicie zwłaszcza w lecie
Spoko, żadna nie krytykowała wszystkich 'letnich' butów na raz. Ja będę chodzić w czymś takim:
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 22:35   #569
Kick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Droga Lisbeth, zalogowałam się specjalnie dla ciebie.
Przyznaję się, jestem małolatą i noszę glany, ale nie dla lansu, czy śmiesznej dorobionej ideologii, ale dlatego, że te buty są solidne i nie będę musiała wymienić ich po miesiącu jak większość butów które miałam (po prostu tak śmiesznie chodzę, że niszczę buty bardzo szybko). Te, które mam teraz mają już dwa lata i czują się świetnie, bo regularnie je pastuje i ogółem poddaję konserwacji w którą zagłębiać się nie będę...
Teraz, moja droga wytłumaczę ci trzy rzeczy: czym są "soft glany", dlaczego prawdziwy glan z zamkiem to nie glan i jak bardzo drażnią mnie ludzie odnoszący się do innych niegrzecznie...

Otóż soft glan, jest to glan bez dodatkowego usztywnienia w postaci metalu, często ma zamek, nie ma tzw potocznie "traktora", nie jest skórzany lub nie jest do końca dobrze wyprofilowany...
czasem jest to jedna z tych cech, czasem wszystkie... Doskonałym przykładem soft glana są ostatnio dziko modne "glany" New Yorkera (takie np. nosi moje kumpelka, która jest uczulona na nikiel i nie może z tego powodu mieć prawdziwych glanów), czyli takie coś:
http://sprzedajemy.pl/glany-z-new-yo...miar-39,335211

Glan z zamkiem nie jest dla mnie prawdziwym glanem, ponieważ ten typ obuwia jest z definicji butem sznurowanym, mającym wiele przetrzymać-zamki mają to do siebie, że niekiedy mogą ulec awarii, a sznurówkę/kawałek drutu/ sznurek/muline zawsze można przewlec przez dziurki dzięki czemu but trzyma się na nodze.
Zamek w glanach jest to naleciałość komercji, populacji ludzi, którzy ją zbyt leniwi, żeby poświęcić te kilka chwil na zawiązanie sznurówki...

a teraz, mimo, że jestem całkiem nowa, to prosiłabym żebyś nie była aż tak bardzo jadowita, ironiczna i- wybacz- ale irytująco wredna.
Czasem warto przyznać się do błędu- trzymanie się kurczowo czegoś, co nie jest słuszne przysparza jedynie kłopotów (np. opowiedz Skinheadowi o tym, jak bardzo śmieszna i wydumana jest jego ideologia...)
Kick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 22:44   #570
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
widzę że krytykujecie wszystkie buty jakie tylko istnieją i tak się zastanawiam w czym wy chodzicie zwłaszcza w lecie
a co myślicie o takich sandałkach, nie będę w nich rozwalać
http://najlepszegalerie.pl/files/g/1...cki_129,99.jpg
http://allani.pl/system/photos/big/7...JPG?1332148193


a jeśli chodzi o pastele to kocham je od zawsze jestem typem pani lato i w tych kolorach czuję się najlepiej więc nie przestanę ich nosić nigdy nawet gdy innym wydają się mdłe... heh
w tamtym roku królowały żywe i bijące po oczach kolory i wtedy też wszyscy narzekali że to masakra a teraz za nimi tęsknicie???
polecam się wczytać w wypowiedzi nas wszystkich, nikt nie krytykuje wszystkiego jak leci, na bosaka nie chodzimy, każdy lubi co innego
a co do pasteli, też nawołuje do wczytania się w to co tu produkujemy - nikt nie twierdzi, że pastele są fuj i niejedna z nas pewnie już od jakiegoś czasu w nich biega. chodzi o ilość, nagromadzenie tych pasteli na jednej osobie, że tak powiem. przykładem była Kasia T., która nie chodzi w niczym innym, tylko w pastelach, i ogólnie wszystko ma pastelowe, nawet kota moda na pastele - nie ubiorę nic innego, moda na żarówiaste kolory - nie ubiorę pasteli. tragiczne jest popadanie w skrajności, bo teraz taka moda to wszystko inne sie nie nadaje. głupota.

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-04-04 o 22:47
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.