WRÓŻKA prawdę Ci powie ??? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-02, 15:56   #541
zabcia84
Raczkowanie
 
Avatar zabcia84
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 242
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

proszę o pomoc - poszukuję namiarów do wróżki z Ostrowa Wielkopolskiego, ona przyjmuje na ulicy Przeskok, może któraś z Was dysponuje nr telefonu do niej?
Jeśli tak to będę bardzo wdzięczna
__________________
This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?

zabcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 05:33   #542
asiulka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Mam nadzieję,że p. Halinka nie będzie mi miała tego za złe. Oto Jej numer 62-735-55-22
asiulka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 20:00   #543
zabcia84
Raczkowanie
 
Avatar zabcia84
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 242
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez asiulka11 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że p. Halinka nie będzie mi miała tego za złe. Oto Jej numer 62-735-55-22
jak cudownie bardzo, bardzo dziękuję w poniedziałek dzwonię, żeby się zapisać
__________________
This the type of song that make the angels cry,
i look up in the sky and i wonder why?

zabcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 20:20   #544
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

nie wiedziałem, że jest tyle naiwnych osób.
chyba zostane wróżbitą
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:15   #545
nikola25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez Pani Elektryk Pokaż wiadomość
Witam.
Ma może któraś z was namiary na wróżkę w Rzeszowie??
witam, ja znam wrozke z rzeszowa a nawet dwie, jedna mieszka na hetmanskiej i ma na nazwisko bazan ale nie polecam, mimo ze bardzo mila starsza Pani i nie bierze duzo za wrozenie bo np poprosi zeby cos jej kupic np jakas gazete cukier, chleb itp albo da sie jej 10zl i to jej wystarczy ale mowi bardzo ogolnie i mi osobiscie powiedziala wiele rzeczy ktore maja sie ni jak do rzeczywistosci, wiem ze jest tez inna wrozka w rzeszowie Pani Bogusia mieszka na chrobrego i ta moge polecic, bardzo konkretna kobietka odpowiada konkretnie na zadane pytania i nie prawda ze nie mowi zlych rzeczy bo mowi wszystko, nie moge powiedziec ze wszystko mi sie sprawdzio ale wiekszosc tak i mam nadzieje ze reszta tez sprawdzi sie w swoim czasie jak ktos potrzebuje nr to piszcie
nikola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:36   #546
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Wróżki

Cóż. Mam do oddania książkę, którą dostałam od babci o wróżeniu z kart, któraś z was chciała, więc może się odezwać na pm.
Ja zajmuję się Tarokiem więc mi takie cóś niepotrzebne.
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:12   #547
nikola25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: Wróżki

Skoro zajmujesz sie tarotem to moglys troszke wyjasnic jak to jest z tym tarotem???? bylam u wrozki poltora roku temu i do tej pory nie sprawdzilo mi sie wszystko c mi wyszlo z tarota, czesc tak ale to na co najbardziej czekam niestety jeszcze nie, czy karty tarota powinny sprawdzac sie w takiej kolejnosci w jakiej ulozyly sie???
nikola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 10:48   #548
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Wróżki

Dopiero się uczę, ale wyjaśnię Ci. Nie wszystkie wróżki faktycznie potrafią "czytać" z Tarota. To jest takie fajne i modne, ale trzeba naprawdę dużo z nim pracować, żeby znaleźć płaszczyznę porozumienia. Są różne rozkłady kart i nie wiem jaki stawiała Ci tamta pani, ale zazwyczaj przyjmuje się, że karty czyta się w kolejności rozkładania. Często jest to kolejność wydarzeń chronologiczna, ale nie zawsze, czasem pierwsza karta jest wprowadzeniem, informacją o pytającym, jego sytuacji itp. Są też rozkłady w formie krzyża, koła, które mają mówić TYLKO o sytuacji i wyjściu z niej. A czy powinny się sprawdzać zgodnie z ułożeniem? Przyjmuje się, że skoro to jest chronologicznie ułożone, to tak, ale nie zawsze- zależy od ułożenia.
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:41   #549
nikola25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 7
Red face Dot.: Wróżki

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanko, ta Pani ktora mi wrozyla za pierwszym razem kazala mi wyciagnac chyba 12 kart i klasc jedna na druga obrazkiem do dolu, potem je wziela i ukladala jedna po drugiej tak jakby w takim lancuszku (to bylo rok i 3 miesiace temu) za drugim razem jak bylam u niej pol roku pozniej wydaje mi sie ze wlasnie w ksztalcie krzyza ukladala chociaz wtedy nie zwrocilam na to uwagi dopiero teraz jak mi napisales ze jest taki sposob, moim glownym pytaniem do niej bylo kiedy i czy wogole za maz wyjde i za pierwszym razem karta slubu wyszla na samym koncu a za drugim tak jakby w srodku tego krzyza, moglbys mi wyjasnic co to wg Ciebie znaczy???? z gory bardzo Ci dziekuje
nikola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 18:57   #550
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Wróżki

Powiem tak. Nie ma "karty ślubu". Są oczywiście karty, które odnoszą się do relacji między ludźmi, ale wszystkie karty czyta się w odniesieniu do kart leżących obok, podsumowanie zaś w odniesieniu do całości. Karty rozpatruje się w odniesieniach, dlatego jeśli chcesz wiedzieć dokładnie to spróbuj znaleźć w necie informacje o rozkładach kart i dopasować tamte. W dodatku każdy wróżący może mieć inne rozkłady, są pewne znane i wypróbowane np. krzyż, ale interpretacje nieznacznie różnią się w zależności od osoby.
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 09:06   #551
nikola25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: Wróżki

Halucynacya Dzieki wielkie za wyjasnienie jezeli mozesz to napisz jeszcze jak to jest z czestotliwoscia chodzenia do wrozki??? mam kolezanke ktora chodzila co 2 miesiace...


Cytat:
Napisane przez Halucynacya Pokaż wiadomość
Powiem tak. Nie ma "karty ślubu". Są oczywiście karty, które odnoszą się do relacji między ludźmi, ale wszystkie karty czyta się w odniesieniu do kart leżących obok, podsumowanie zaś w odniesieniu do całości. Karty rozpatruje się w odniesieniach, dlatego jeśli chcesz wiedzieć dokładnie to spróbuj znaleźć w necie informacje o rozkładach kart i dopasować tamte. W dodatku każdy wróżący może mieć inne rozkłady, są pewne znane i wypróbowane np. krzyż, ale interpretacje nieznacznie różnią się w zależności od osoby.
nikola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 17:51   #552
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Wróżki

Nie wiem, każdy chodzi jak chce . Ja nie byłam nigdy.
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:04   #553
Ashley15051
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Witaj Medżi_86
Bardzo zależy mi na znalezieniu dobrej wróżki. Jeżeli mogłabyś podać mi adres swojej wróżki byłabym bardzo zobowiązana. Kiedyś chodziłam do bardzo dobrej,ale Ona już nie żyje. W tej chwili mam trudny okres w życiu i chciałabym znaleźć podobną wróżkę
Mój adres E-mail: kira1212@interia.pl
Z góry dziękuję i życzę wszystkiego dobrego
Ola
Ashley15051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:01   #554
gosc33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez nikola25 Pokaż wiadomość
witam, ja znam wrozke z rzeszowa a nawet dwie, jedna mieszka na hetmanskiej i ma na nazwisko bazan ale nie polecam, mimo ze bardzo mila starsza Pani i nie bierze duzo za wrozenie bo np poprosi zeby cos jej kupic np jakas gazete cukier, chleb itp albo da sie jej 10zl i to jej wystarczy ale mowi bardzo ogolnie i mi osobiscie powiedziala wiele rzeczy ktore maja sie ni jak do rzeczywistosci, wiem ze jest tez inna wrozka w rzeszowie Pani Bogusia mieszka na chrobrego i ta moge polecic, bardzo konkretna kobietka odpowiada konkretnie na zadane pytania i nie prawda ze nie mowi zlych rzeczy bo mowi wszystko, nie moge powiedziec ze wszystko mi sie sprawdzio ale wiekszosc tak i mam nadzieje ze reszta tez sprawdzi sie w swoim czasie jak ktos potrzebuje nr to piszcie
Prosze napisac ten numer do p. Bogusi i ile ona bierze za taka usługe ?
gosc33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:22   #555
luna128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez nikola25 Pokaż wiadomość
witam, ja znam wrozke z rzeszowa a nawet dwie, jedna mieszka na hetmanskiej i ma na nazwisko bazan ale nie polecam, mimo ze bardzo mila starsza Pani i nie bierze duzo za wrozenie bo np poprosi zeby cos jej kupic np jakas gazete cukier, chleb itp albo da sie jej 10zl i to jej wystarczy ale mowi bardzo ogolnie i mi osobiscie powiedziala wiele rzeczy ktore maja sie ni jak do rzeczywistosci, wiem ze jest tez inna wrozka w rzeszowie Pani Bogusia mieszka na chrobrego i ta moge polecic, bardzo konkretna kobietka odpowiada konkretnie na zadane pytania i nie prawda ze nie mowi zlych rzeczy bo mowi wszystko, nie moge powiedziec ze wszystko mi sie sprawdzio ale wiekszosc tak i mam nadzieje ze reszta tez sprawdzi sie w swoim czasie jak ktos potrzebuje nr to piszcie
bardo proszę o numer telefonu do Bogusi chodzi mi otą wróżkę z Rzeszowa
luna128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 12:03   #556
lylax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 115
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez luna128 Pokaż wiadomość
bardo proszę o numer telefonu do Bogusi chodzi mi otą wróżkę z Rzeszowa

ja bym tez chciala wlasciwie kiedys za dzieciaka pisalam z wrozka na esy nr. z gazety chcialam by spelnilo sie moje dzieciece marzenie napisala mi ze faktycznie bede aktorka!
minelo sporo lat i nie jestem hihi a byla taka slawna ta wrozka ;p
szukalam wrozki u nas w miescie ale nie ma takiej pare mies. temu w pracy (okres probny) moja pani kierownik wchodzila na oneta i czytala jaki bedzie dzien zlapalam haczyk i tez se sprawdzalam jak jej nie bylo powiem ze ten akurat sie sprawdzal np. 30 grudnia ubieglego roku pisalo mi ze bede rozczarowana decyzja przelozonych no i umowa byla do 31 gr. i juz tam nie pracuje zrezygnowali ze mnie wiec dzis jako bezrobotka wlaczylam tv jakis program ezo cos... no i tak sobie pomyslalam zadzwonie tam no ale 4, 88 zl za 1 min strasznie drogo wiec wyszukalam jakas ogmo. napisalam do niej 4 pytania w jednym esie i nasza rozmowa trwa juz 46 min. ciagle pisze mi polowe zdania i pytanie ... pisac dalej? czy chce pani znac kolejne fakty... itp ... no wiec odp. jej jak glupia i co ?


czy dotknie mnie choroba- nie nie dotknie
czy moj chlopak mnie zdradza (bo raz zdradzil) -ominela to pyt.
kolejne pyt. w esie bylo czy on zostanie mi juz na zawsze bo w parocie pisze ze lwy i wagi najlepiej sie porozumieja w zwiazku i tam wlasnie pisze ze ja dominuje on sie kloci itp. a ja nie chce rozwodu -
w zamian za pyt, o zdrade napisala "musisz byc silna bo tu najwiecej sie zmieni musisz byc silna i pamietaj ze cokolwiek sie stanie i tak wszystko sie ulozy i bedziesz szczesliwa .chcesz uniknac rozw. w tej sytuacji moze to byc trudne a co do parota sytuacja sie zmieni i nie jest tak ze on jest mezczyzna twojego zycia jesli chcesz uniknac rozw. nie powinnas z nim byc jesli zdecydujesz sie na slub- co i tak jest malo prawdopodobne pozniej bedzie rozwod. moge to wyjasnic? " no i znow jej pisze tak wiec czekam na odp .a nie planuje slubu ale juz tak sobie o nim gadamy....

ahh i co mam myslec?

wierzyc jej i zrezygnowac z niego ?
lylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 12:34   #557
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Wróżki

a ja sie podpisuja pod prosba o kontakt do jakiejs wrozki z trojmiasta
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 12:38   #558
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

ja może trochę nie na temat, bo niby nie wierzyłam, ale...ALE:

niedawno wybrałam się na randkę w ciemno, no i przyszłam wcześniej, myślę, pooglądam widoki, i widzę, że w pobliżu szlaja się cyganka... a po chwili... podchodzi do mnie i pyta, czy chce, żeby mi powróżyła,,, ja mówię, nie, bo nie wierzę w to, a ona, że mogę się przekonać... ale już miałam ją olać i wejść do sklepu, a ona ... powiedziała nagle: wiem ,ze czekasz na mężczyznę, ciemnego, ale przyjdzie blondyn, zobaczysz - i zniknęła
rozesmiałam się w duchu, bo facet, z którym miałam się spotkać, był ciemnowłosy. ale... aż coś we mnie drgęło, kiedy przyszedł... przefarbowany na blond:a dmin: i jak ja mam to rozumieć?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 14:09   #559
lylax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 115
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

a powiedzcie mi ta z krakowa pod sukiennicami w zime tez przesiaduje ? czy nie .. bo wybralabym sie do niej
lylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 17:49   #560
luna128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

ul.Chrobrego nr.tel0178542628 pani Bogusia.Ja wyszłam od niej trochę zszokowana
ponieważ znikły nam z domu pieniądze i podejrzewałam kogoś innego i jeszcze mi powiedziała że pieniądze się odnajdą jak na razie została mi nadzieja.Pozdrawiam
luna128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 18:50   #561
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Moja mama ostatnio chyba uzależniła się od wróżek. Korzysta z ich usług smsowych, raz nawet zadzwoniła i przeszło pół godziny rozmawiały przez telefon- co troszkę ją wykosztowało Wszystkie smsy, które jej napisała zapisuje w zeszycie i 90% z tego to są totalne bzdury co w ogóle się nie sprawdziły. Ciągle tylko pisze o wielkiej, która ją czeka
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:07   #562
lylax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 115
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez luna128 Pokaż wiadomość
ul.Chrobrego nr.tel0178542628 pani Bogusia.Ja wyszłam od niej trochę zszokowana
ponieważ znikły nam z domu pieniądze i podejrzewałam kogoś innego i jeszcze mi powiedziała że pieniądze się odnajdą jak na razie została mi nadzieja.Pozdrawiam


to ta p.Bogusia jest dobra czy tez nie / bo z tej wypowiedzi wnioskuje ze nie ... jaki jest koszt polaczenia za min? nie wiem czy to jej prywatny nr. czy tez pobieraja jakies dodatkowe koszty. i czy rozmowa telefoniczna z nia jest darmowa czy tez trzeba przelac pieniadze na koto?





kiedys za dzieciaka pisalam z wrozka na esy nr. z gazety chcialam by spelnilo sie moje dzieciece marzenie napisala mi ze faktycznie bede aktorka!
minelo sporo lat i nie jestem hihi a byla taka slawna ta wrozka ;p
szukalam wrozki u nas w miescie ale nie ma takiej pare mies. temu w pracy (okres probny) moja pani kierownik wchodzila na oneta i czytala jaki bedzie dzien zlapalam haczyk i tez se sprawdzalam jak jej nie bylo powiem ze ten akurat sie sprawdzal np. 30 grudnia ubieglego roku pisalo mi ze bede rozczarowana decyzja przelozonych no i umowa byla do 31 gr. i juz tam nie pracuje zrezygnowali ze mnie wiec dzis jako bezrobotka wlaczylam tv jakis program ezo cos... no i tak sobie pomyslalam zadzwonie tam no ale 4, 88 zl za 1 min strasznie drogo wiec wyszukalam jakas ogmo. napisalam do niej 4 pytania w jednym esie i nasza rozmowa trwa juz 46 min. ciagle pisze mi polowe zdania i pytanie ... pisac dalej? czy chce pani znac kolejne fakty... itp ... no wiec odp. jej jak glupia i co ?


czy dotknie mnie choroba- nie nie dotknie
czy moj chlopak mnie zdradza (bo raz zdradzil) -ominela to pyt.
kolejne pyt. w esie bylo czy on zostanie mi juz na zawsze bo w parocie pisze ze lwy i wagi najlepiej sie porozumieja w zwiazku i tam wlasnie pisze ze ja dominuje on sie kloci itp. a ja nie chce rozwodu -
w zamian za pyt, o zdrade napisala "musisz byc silna bo tu najwiecej sie zmieni musisz byc silna i pamietaj ze cokolwiek sie stanie i tak wszystko sie ulozy i bedziesz szczesliwa .chcesz uniknac rozw. w tej sytuacji moze to byc trudne a co do parota sytuacja sie zmieni i nie jest tak ze on jest mezczyzna twojego zycia jesli chcesz uniknac rozw. nie powinnas z nim byc jesli zdecydujesz sie na slub- co i tak jest malo prawdopodobne pozniej bedzie rozwod. moge to wyjasnic? " no i znow jej pisze tak wiec czekam na odp .a nie planuje slubu ale juz tak sobie o nim gadamy....

ahh i co mam myslec?

wierzyc jej i zrezygnowac z niego ?
-----------------------------------------------------------------------

myslalam nad odp. tej wrozki z sms'ow i postanowilam jeszcze raz zadac to pytanie innej wrozce ta mi odp. ze ten chlopak mnie nigdy nie zdradzil ale zostanie wystawiony na probe bo w jego zyciu pojawi sie inna kobieta i za wszelka cene bedzie chciala go uwiesc . haha zenada

odpisalam jej ze on juz raz mnie zdradzil i do teraz mam spokoj bo juz sie nie odezwala !


i co o tym myslec ? ja juz nie wierze im


po dlugim czasie odp. i wydaje m isie ze ona zamiast patrzec w przyszlosc patrzy w przeszlosc

nasze zycie bedzie uslane rozami ale o milosc musicie powalczyc bo pojawia sie przeszkody no i co najwazniejsze odp . mi na moiego ironicznego smsa "mezczyzna twoj oprze sie pokusie (albo bedzie to 2 pokusa albo ta co juz byla)jednak teraz ty bedziesz musiala walczyc o jego osobe i nie dac sie pewnym osobom." hmmmm... ciekawe .. mam nadzieje ze nie usuniecie tego forum za pare lat jak sobie przypomne o tej rozmowie to dam wam znac jak mi sie "powodzi " haha
chyba juz podziekuje ciemnowidzom;p haha zenada!

Edytowane przez lylax
Czas edycji: 2010-02-23 o 14:10
lylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 18:21   #563
luna128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Bogusia nie jest droga i umawiasz się na seans ja byłam dwa tygodnie temu a osoby, które wytypowała jako podejrzane nie brałam pod uwagę,ponieważ to byli koledzy mojego męża.Warto spróbować ponieważ to nie są duże pieniądze
luna128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 06:28   #564
nikola25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Dokladnie zgadzam sie z przedmówczynia do Pani Bogusi dzwoni sie tylko po to zeby sie umowic na seans, wizyta kosztuje 40zl i trwa ok.30min do godziny w zaleznowsci ile masz pytan, mi sie pare rzeczy sprawdzilo ale glowna sprawa z ktora do niej poszlam jak narazie nie... ale nie sprawdzila sie jeszcze na odwrot takze moze potrzeba czasu w kazdym razie polecam
nikola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:24   #565
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

jest na necie taka strona... loguje sie i klika do wybranej wróżki/wróżbity zeby oddzwonili ( jest 15 minuta darmowe) potem rozmowa się wyłącza. ja i moje dwie koleżanki dzwoniłyśy i co dziwne wszystkie dowiedziałyśmy się prawdy wystarczyło powiedzieć imie i date urodzenia swoją i partnera...
oczywiście moja przyjaciółka niedowierzała bo mowila ze pod każdą osobe mozna cos podpasowac i z czymś trafić, jednak ja trzymałam sie swojej wersji bo wróżbita mówił mi takie rzeczy ktore raczej nie zdarzają się w każdym związku.

no ale coz... postawnowilysmy zadzownic jako nasza koleżanka i zobaczyc czy o niej powiedzą prawde ( wiemy, głupota - ale ta ciekawość ) podałyśmy dane jej i chłopaka i jazda... wszystko powiedziała o wpadce, o dziecku o rozwodzie rodziców.... więc zaczełyśmy coraz bardziej w to wierzyć

potem znow kolezaka zadzwonila i wrozka widziala zareczyny, slub w kwietniu i co? prawda

szkoda, ze jest tylko jedna darmowa rozmowa ale zawsze można zadzownić z domowego (musi być inny numer) i znów rozmawiać za darmo 15 minut
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:04   #566
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

byc moze to zostanie uznane za reklame, ale uprzedzam, ze nie jest
czy jest to strona - viversum?
jesli tak to przylaczam sie, bo tez mialam okazje dzwonic, szczerze mowiac nie wiele pamietam o czym mi wrozka mowila, ale podekscytowana polecilam ta strone kuzynce. Sprawdzilo sie - wszystko !
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:31   #567
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
jest na necie taka strona... loguje sie i klika do wybranej wróżki/wróżbity zeby oddzwonili ( jest 15 minuta darmowe) potem rozmowa się wyłącza. ja i moje dwie koleżanki dzwoniłyśy i co dziwne wszystkie dowiedziałyśmy się prawdy wystarczyło powiedzieć imie i date urodzenia swoją i partnera...
oczywiście moja przyjaciółka niedowierzała bo mowila ze pod każdą osobe mozna cos podpasowac i z czymś trafić, jednak ja trzymałam sie swojej wersji bo wróżbita mówił mi takie rzeczy ktore raczej nie zdarzają się w każdym związku.

no ale coz... postawnowilysmy zadzownic jako nasza koleżanka i zobaczyc czy o niej powiedzą prawde ( wiemy, głupota - ale ta ciekawość ) podałyśmy dane jej i chłopaka i jazda... wszystko powiedziała o wpadce, o dziecku o rozwodzie rodziców.... więc zaczełyśmy coraz bardziej w to wierzyć

potem znow kolezaka zadzwonila i wrozka widziala zareczyny, slub w kwietniu i co? prawda

szkoda, ze jest tylko jedna darmowa rozmowa ale zawsze można zadzownić z domowego (musi być inny numer) i znów rozmawiać za darmo 15 minut
Poślij mi tą stronę bądź numer telefonu na PM
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:54   #568
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Your_satisfaction wpisz w google to co napisała Haniula dokładnie o tej stronie mówiłam
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 21:42   #569
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Your_satisfaction wpisz w google to co napisała Haniula dokładnie o tej stronie mówiłam
ok. jutro spróbuje zadzwonić
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 07:00   #570
nikola25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja tez dzwonilam do tej wrozki za darmo z tej strony, malo mi powiedziala bo w sumie o malo rzeczy pytalam ale musze powiedziec ze to co powiedziala o moim zwiazku jest prawda powiedziala mi tez jedna bardzo wazna rzecz o mojej przyszlosci i mam wielka nadzieje ze to sie sprawdzi... napiszcie czy oprucz tego ze powiedziala wam prawde z wasza obecna sytuacja sprawdzilo sie cos co mialo stac sie w przyszlosci???
nikola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-05 21:26:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.