Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 16:02   #541
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Najserdeczniejsze życzonka dla Tosi i Maciusia

Ola i Ala ślicze dziewczyny
Kardashi za ząbki
Justin super sesja i ty śliczna. A Stefek fajnie tańcuje, ale żywe dziecko z niego
ałła za leą, że pewnie dramatyzujesz Wrzuć fotki to my ocenimy A co do photo shopa to pewnie wszystko się da zrobić, albo chociaż minimalnie zabudować ten dekold. Mój mąż nawet oko wklejał z innej fotki bo Michal miał przymknięte a szkoda było zdjęcia bo fajne było. Nikt się nie zoriętowal, że coś nie tak

Wy piszecie, że wychodzą piątki a mojemu starszemu synowi dopiero niedawno piątki wyszły Szymoniwi przebila się lewa górna jedynka, trzy dni był spokój, dziś znowu dramat, może prawa idzie. Mieliśmy całkiem ciekawy weekend, bylismy nad pobliskim zalewem, woda okropna ale dzieciaki świetnie się wybawiły w piachu. Ja się poopalalam
Ach ten Szymek

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
To ta fotka, oba oczka były otwierane i dodatkowo wklejane listki z innych fotek Czasami można się pobawić
lea dzięki
Noo świetnie! Gratulacje dla małża

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
My mamy szczepienie w czwartek Aż się boję pomyśleć co będzie!
A tu jeszcze piszesz o ewentualnych objawach po...
my już miałyśmy, sekunda płaczu i po wszystkich. Żadnych objawów po nie było


Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość


ja prostuję od początku ,w końcu zrozumie
ludzie często mówią-nie zrozumie-a później jest już za późno
nasze dzieci rozumieją więcej niż nam się wydaje

o taaak

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
T
W ogóle to muszę ją pochwalić,że super sama je-zarówno rączkami jak i widelcem! super sobie nakłuwa i wkłada do buzi


Tż wczoraj kupił Blance kucyka pony z włoskami.. Do tego była szczotka.. wzięła i zaczęła czesać
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:05   #542
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
W ogóle to muszę ją pochwalić,że super sama je-zarówno rączkami jak i widelcem! super sobie nakłuwa i wkłada do buzi

Panna-na komary mam off'a i sio
w zeszłym roku się sprawdziły,mam nadzieję,że w tym też
wow to już duża umiejętność
dzięki, muszę skoczyć do apteki

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
wszystkiego Naj dla solenizantów

brawa za nowe zabki i umiejetnosci

Amelia ma na drugie Bernadeta po mojej mamie jak mnie wkurzy to za nia wołam benia

u nas tydz pełen wrazen
zaczeło sie od tego ze nas oszukali w tesco na 80 zł kupowałam kg cukru nie wiem jakim sposobem babka nabiła az 20 kg zauwazylismy dopiero w domu a niby ogarniałam co sie wyswietla i zerknelam na rachunek nie bylo nic podejzanego do głowy by mi nie przyszło ze baba nabiła 20x4,10

pojechałam wczoraj do tesco i złozyłam reklamacje

kupiłam nowy kubek ami ale moja siostra sie uparła na inny kolor i nie sprawdziła srodka w domu patrze nie ma rurki znalazłam jakas w domu i narazie ma taka az siora załatwi orginalna


to jeszcze nic wczoraj ktos puka do drzwi otworzył tz i patrze a on bierze wiaderko nalewa wody i wybiega otoz ktos wział i podpalił drzewo które w srodku jest spróchniałe wlał tam 10 wiaderek i nic to nie dało wiec wezwałam faceta ze społdzielni a on straz pozarna

15 min gasili ogrodzili drzewo i musze chodzic okrezna droga

jakby wszystkiego było mało okazało sie ze tz musi zmienic sprzegło które kosztuje tylko uwaga 2500

no i oczywiscie znów ukradli mojej mamie aniołka z grobu dziwne ze obok tez maja i nikt tam nie kradnie na komarey ma z chico jakis kiedys kupiłam bo mozna nawet u noworodków stosować strasznie smierdzi lawenda ale działa

uciekam konczyc obiadek mama nadzieje ze znajde wiecej czasu na czytanie i odpisywanie bo ostatnio nawet siku nie mam czasu isc
a u ciebie znowu czarna seria! a nie da się przykleić aniołka, żeby go nie ruszyli?

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
W nocy gorączka prawie 39, w dzień na spacerze też dostała, była rozpalona . Podałam Nurofen i przeszło. Wysypka też jeszcze jest. Poza tym marud.
biedulka, oby jej szybko przeszło

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
- na komary nie używamy nic , bo komarów u nas niet

Dodałam dziś do jedzonka młodej które gotowałam świeżą bazylie z własnej plantacji jejku pachniało w całym domu , te sklepowe nie majją takiego aromatu
Jak któraś chce to zapraszam - nasiałam tego kilka kepek i nie wiem co z tym zrobic na pewno nie przejem..
to ja poproszę brak komarów i bazylię

ja dziś składałam pranie i nagle cisza się zrobiła, odwracam się a Wiktor ściągnął sobie z regału pudełko ozdobne wszedł na nie i dzięki temu przeglądał co mam na wyższych półkach sam nie chodzi a się wspina


no i na drugą drzemkę odłożyłam do łóżeczka bo był juz strasznie śpiący ale nie chciał usnąć, zaczął strasznie płakać więc go wyjęłam i wsadziłam do krzesełka żeby dojeść a on zasnął pijąc z niekapka zrobiłam zdjęcie tel ale nie mogę poszukać tego czegoś do karty pamięci
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:05   #543
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Bardzo dziękujemy wszystkim za życzonka

My już po szczepieniu Byliśmy też w parku na spacerku,bo cudną mamy dziś pogodę

Popatrzcie,to mój Oli godzinkę po urodzeniu i dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rok.jpg (33,0 KB, 69 załadowań)
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:13   #544
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Pochwalę się jeszcze fotkami z parku
Przyjęcie urodzinowe z tortem będziemy mieli w sobotę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oli m1.jpg (59,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oli m2.jpg (51,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oli m3.jpg (41,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oli m4.jpg (57,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oli m5.jpg (65,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oli m6.jpg (57,6 KB, 32 załadowań)
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:53   #545
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Jola dostałaś jakieś wezwanie na szczepionkę?
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:56   #546
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

Dodałam dziś do jedzonka młodej które gotowałam świeżą bazylie z własnej plantacji jejku pachniało w całym domu , te sklepowe nie majją takiego aromatu
Jak któraś chce to zapraszam - nasiałam tego kilka kepek i nie wiem co z tym zrobic na pewno nie przejem..
Potwierdzam, też mam własna w doniczkach..........i paaaachnie

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękujemy wszystkim za życzonka

My już po szczepieniu Byliśmy też w parku na spacerku,bo cudną mamy dziś pogodę

Popatrzcie,to mój Oli godzinkę po urodzeniu i dziś
Jaki śliczny chłopiec i fotki z parku też świetne
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:07   #547
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Jola dostałaś jakieś wezwanie na szczepionkę?
Dostałam
Chcieli zrobić Oliverowi dziś aż trzy szczepionki Ale się nie zgodziłam i dostał dwie MMR przełożyliśmy na za m-c.

bydgosiu dziękuję
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 17:32   #548
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Dostałam
Chcieli zrobić Oliverowi dziś aż trzy szczepionki Ale się nie zgodziłam i dostał dwie MMR przełożyliśmy na za m-c.

bydgosiu dziękuję
Zwariowali czy co?
Dobrze wiedzieć ja tam się też nie zgodzę na 3 szczepionki jednego dnia a zwłaszcza jak to będzie przed wyjazdem do pl.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:12   #549
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Zwariowali czy co?
Dobrze wiedzieć ja tam się też nie zgodzę na 3 szczepionki jednego dnia a zwłaszcza jak to będzie przed wyjazdem do pl.
Wiesz sama pielęgniarka była zdziwiona,dlaczego tyle szczepionek na raz... Nie robiła mi żadnych problemów na szczęście

Nawet w tej czerwonej książce jest inna kolejność szczepień...
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010




Edytowane przez Jola00
Czas edycji: 2011-06-14 o 18:16
Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:34   #550
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Dobry Wieczór

Serdeczne zyczenia urodzinowe dla Oliwiera!Dużo zdrowia i radości!

Ona fotka z liśćmi bomba!
Ann Lee brawo za postepy jedzeniowe
Jola00 sliczny chłopczyk.
Padam dzisiaj,na wiecej nie mma dzisiaj siły,ide spac zaraz jak mała zasnie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-06-14 o 19:38
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:52   #551
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, czy na sorter to już jest czas??? Bo nie mamy, a ahciałabym kupić, a nie wiem, czy już?
Poza tym, mały za cholerę nie lubi pieczywa...w ogóle jakoś tak jakby zatrzymał się na tym swoim jedzonku i nie bardzo chce próbować...mleko jest najlepsze no chyba że galaretka z truskawkami jak go przekonać?
ja myślę, że spokojnie można już sorter dać do zabawy. Ewcia już wie, że trzeba wkładać i nawet przymierza kształt do dobrej dziury, ale ma problem z obróceniem klocka, żeby wleciał do środka.

a chlebek uwielbia. potrafi zaraz po zjedzeniu porannej kaszki domagać się kromala.

wczoraj krzyczała "mam mam" (mniam mniam) na widok otwartej lodówki

Olivierku - wszystkiego najlepszego!

dzisiejszy dzień przejdzie do historii jako dzień, w którym Ewcia puściła się raz a dobrze i zaczęła chodzić
balansowała, żeby nie upadać, skręcała, obeszła koc dookoła i śmigała na duże odległości. jasne, że są jeszcze momenty, kiedy woli iść trzymając kogoś za palec, ale coraz częściej wybiera samodzielną opcję.

obiecałam kilka fotek - pierwsza z zeszłego miesiąca, druga i trzecia sprzed dwóch tygodni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5080559m.jpg (88,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5310090m.jpg (74,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5310177m.jpg (35,2 KB, 38 załadowań)
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 21:04   #552
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

donoszę, że kolejna noc zwycięska (w sensie samodzielnego zasypiania) chociaż jeszcze dosyć długo to zajmuje, no ale jestem dobrej myśli

jola widać, że Oliver jest bardzo pogodny

margo za chodzenie
jak sobie Ewcia odpoczywa

kumkura możesz próbować już dać sorter, Wiktor coś tam sobie kombinuje
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:08   #553
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

dzisiejszy dzień przejdzie do historii jako dzień, w którym Ewcia puściła się raz a dobrze i zaczęła chodzić
balansowała, żeby nie upadać, skręcała, obeszła koc dookoła i śmigała na duże odległości. jasne, że są jeszcze momenty, kiedy woli iść trzymając kogoś za palec, ale coraz częściej wybiera samodzielną opcję.

obiecałam kilka fotek - pierwsza z zeszłego miesiąca, druga i trzecia sprzed dwóch tygodni.
Gratki

Ewcia jak zwykle urocza

Wysypka się zmniejsza, goraczki wieczorem nie było.

kumkura, sorter jak najbardziej, Luiza tez próbuje wkładać klocki.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2011-06-14 o 21:12
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:11   #554
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Oli najserdeczniejsze życzonka z okazji roczku

annLee dla Tosiza samodzielne jedzenie
Kumkura dla Adaśka za chodzenie
Edzia nie cierpię zlodziejstwa. Kilka dni temu okradli grób męża siostry, wyrwali ozdobną różę metalową i metlowy lampion. Kiedyś miała jeszcze metalowy wazon, ale zakosili już na początku. Wszystko to oczywiście bylo na stałe przymocowane.
Jola ale cudny, uśmiechnięty chłopczyk
Margo Ewcia. I oczywiście wielkie gratki za chodzenie

Mały już od jakiegoś czasu się puszcza, dziś udalo mu się przejść pół pokoju No i zrobił się straszny rozdarciuch, mam nadzieję, że to przez zęby. No i daje mi popalić, wywala namiętnie rzeczy przez balkon, bije brata... dziś go zaatakowal jak Michał spal i zaczął go łyżką bić , musieliśmy go z mężem odciągać. Aż się boję co będzie potem...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:12   #555
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Olivier - 100 LAT
Zdjecia cudne

Dzieki dziewczyny za pocieszenie Juz mi lepiej, mam nadzieje ze da sie to jakos obrobic.
Zdjecia ogladalam tylko w aparacie, w ten weekend powinnam juz je miec. Obawiam sie ze na wiekszym ekranie beda wygladac jeszcze gorzej, no ale coz

Maciek dzisiaj byl na szczepieniu, uprzedzaly mnie o skutakch ubocznych a tu nic. Zadnego obrzeku w miejscu wklucia, ani maruda ani goraczki. A co ciekawe w czasie wklucia nawet nie zaplakal, bardziej denerwowal sie faktem ze jest unieruchomiony

Poza tym wzrost-76 cm (niziutki) a waga - 11,2 kg Bez komentarza


margo cud dziewczyna z Ewci, jakas taka dorosla mi sie wydaje. W ogole jak patrze na Wasze dzieciaczki to Maciek jakis taki dziecinny mi sie wydaje i maly. Jakies takie krotkie raczki i nozki ma W sumie my z tz niscy jestesmy, wiec nie ma co sie dziwic.
Maciek taz pracuje nad samodzielnym chodzeniem. Poki co chodzi za jedna reke, czasem sie puszcza ale jak sie zorientuje ze niczego sie nie trzyma to zaraz siada na pupe albo czegos sie chwyta.

ona mam podobnie. Strasznie rozwrzeszczany sie zrobil, jak cos nie po jego mysli to od razu krzyk. Mam nadzieje ze to przejsciowe.

Edytowane przez ałła
Czas edycji: 2011-06-14 o 21:20
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:19   #556
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość

Maciek dzisiaj byl na szczepieniu, uprzedzaly mnie o skutakch ubocznych a tu nic. Zadnego obrzeku w miejscu wklucia, ani maruda ani goraczki. A co ciekawe w czasie wklucia nawet nie zaplakal, bardziej denerwowal sie faktem ze jest unieruchomiony

Poza tym wzrost-76 cm (niziutki) a waga - 11,2 kg Bez komentarza
po prostu ma dużo mięśni

a skutki uboczne mogą się pojaić nawet 14 dni po tej szczepionce
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:39   #557
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
po prostu ma dużo mięśni

a skutki uboczne mogą się pojaić nawet 14 dni po tej szczepionce
O rany, nie strasz

Powiedzialy zeby unikac silnego slonca przez najblizsze dni ale o tak dlugim terminie nic nie mowily
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:39   #558
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ałła nad moim stoi jeszcze starszy brat i albo mu coś zabierze, albo go popchnie, albo coś tam jeszcze. Od rana do wieczora jestem we wrzasku Czasmi to myślę, że jednak za mała różnica wieku te dwa lata, tym bardziej, że to dwóch chłopaków...
Jeszcze coś z tym balkonem muszę zrobić, co mu wpadnie w ręce to wywala, a jaka rozpacz jak zabiorę. Wszystko leci albo na trawnik przed klatką, albo do doniczki z kwiatami sasiadów. Ostatnio nawet taką wielką metalową szpachelkę wywalił


A co szczepionki to ja mam w książeczce, że po 13 miesiącu. Co wy tak szybko szczepicie. Chyba, że to u nas jakoś inaczej
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-06-14 o 21:44
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 22:04   #559
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Wszystkiego najlepszego dla Oliviera

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Fajne co?

A mi Ola usnęła w drodze do sklepu i spała w takcie robienia zakupów.Po powrocie do domu nadal śpi na kanapie.Już 2h i to jest jej już 2 drzemka.
moja tez tak lubi spać
Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość

Kobitki, pytalam wczesniej jakie przyprawy dodajecie do potraw Maluchom
używam bazylii, oregano, koperku, majeranek,
czytałam też taki artykuł
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
O taaa..


To jak otworzę to zapraszam daleko nie masz

Mi po kolczyku w pępku został ślad dziurki



Zauważylam dziś lewą dolną dwójkę
za ząbka, Oki czuje się zaproszona jak pomysł wypali oczywiście.
Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Śliczności



U mnie smutno,tak jakoś pusto się zrobiło...Dobrze,że mam Olivera,bez niego byłoby strasznie...





Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
ałła za leą, że pewnie dramatyzujesz Wrzuć fotki to my ocenimy A co do photo shopa to pewnie wszystko się da zrobić, albo chociaż minimalnie zabudować ten dekold. Mój mąż nawet oko wklejał z innej fotki bo Michal miał przymknięte a szkoda było zdjęcia bo fajne było. Nikt się nie zoriętowal, że coś nie tak

właśnie Ałła wrzuć fotki na pewno nie jest tak źle. Ja na swoim ślubie miałam dosyć opięty gorset i cycki wywalone na wierzch, przynajmniej ksiądz się napatrzył

Wy piszecie, że wychodzą piątki a mojemu starszemu synowi dopiero niedawno piątki wyszły Szymoniwi przebila się lewa górna jedynka, trzy dni był spokój, dziś znowu dramat, może prawa idzie. Mieliśmy całkiem ciekawy weekend, bylismy nad pobliskim zalewem, woda okropna ale dzieciaki świetnie się wybawiły w piachu. Ja się poopalalam
pochwal męża zarąbiste fotki robi
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
To ta fotka, oba oczka były otwierane i dodatkowo wklejane listki z innych fotek Czasami można się pobawić
lea dzięki

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Ona jestem zakochana w Waszych zdjęciach - Mąż ma talent

Kaszpirku - ja się dużo naczytała i nasłuchałam (w pracy) o tej szczepionce - o "skutkach ubocznych". Pani Dr mnie sprostowała, że to częste i nie ma się tu czego obawiać. Kubuś na szczepieniu nawet łezki nie uronił i po było super A szlam tam z sercem na ramieniu, ale to inna opowieść... może kiedyś będę w stanie się tym podzielić. Nie martw sie na zapas

Ja załapałam doła, ale nie będę Wam zaśmiecać wątku - zresztą i tak mam wrażenie, że już to robię

Dobranoc Babeczki!
nie smutaj się.
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
wszystkiego Naj dla solenizantów

brawa za nowe zabki i umiejetnosci

Amelia ma na drugie Bernadeta po mojej mamie jak mnie wkurzy to za nia wołam benia

u nas tydz pełen wrazen
zaczeło sie od tego ze nas oszukali w tesco na 80 zł kupowałam kg cukru nie wiem jakim sposobem babka nabiła az 20 kg zauwazylismy dopiero w domu a niby ogarniałam co sie wyswietla i zerknelam na rachunek nie bylo nic podejzanego do głowy by mi nie przyszło ze baba nabiła 20x4,10

pojechałam wczoraj do tesco i złozyłam reklamacje

kupiłam nowy kubek ami ale moja siostra sie uparła na inny kolor i nie sprawdziła srodka w domu patrze nie ma rurki znalazłam jakas w domu i narazie ma taka az siora załatwi orginalna


to jeszcze nic wczoraj ktos puka do drzwi otworzył tz i patrze a on bierze wiaderko nalewa wody i wybiega otoz ktos wział i podpalił drzewo które w srodku jest spróchniałe wlał tam 10 wiaderek i nic to nie dało wiec wezwałam faceta ze społdzielni a on straz pozarna

15 min gasili ogrodzili drzewo i musze chodzic okrezna droga

jakby wszystkiego było mało okazało sie ze tz musi zmienic sprzegło które kosztuje tylko uwaga 2500

no i oczywiscie znów ukradli mojej mamie aniołka z grobu dziwne ze obok tez maja i nikt tam nie kradnie na komarey ma z chico jakis kiedys kupiłam bo mozna nawet u noworodków stosować strasznie smierdzi lawenda ale działa

uciekam konczyc obiadek mama nadzieje ze znajde wiecej czasu na czytanie i odpisywanie bo ostatnio nawet siku nie mam czasu isc
faktycznie czarna seria, ale po burzy wychodzi słonko więc pomyślności.
Moja ma na drugie Weronika.
Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Pochwalę się jeszcze fotkami z parku
Przyjęcie urodzinowe z tortem będziemy mieli w sobotę.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
dzisiejszy dzień przejdzie do historii jako dzień, w którym Ewcia puściła się raz a dobrze i zaczęła chodzić
balansowała, żeby nie upadać, skręcała, obeszła koc dookoła i śmigała na duże odległości. jasne, że są jeszcze momenty, kiedy woli iść trzymając kogoś za palec, ale coraz częściej wybiera samodzielną opcję.

obiecałam kilka fotek - pierwsza z zeszłego miesiąca, druga i trzecia sprzed dwóch tygodni.
, za chodzenie; ja CZEKAM z niecierpliwością kiedy moja się "puści". Jak oglądam Wasze fotki to mnie mała zazdrość łapie kiedy mojej będę mogla zrobić jak sama chodzi. Jest dosyć ostrożna i boi się puścić sama. Ale późno zaczęła raczkować więc chodzić też pewnie będzie później

Odnośnie jedzenia to muszę w końcu nauczyć ją samodzielnego jedzenia obiadków. Postęp jest w tym że nauczyła się jeść dania w kawałkach (nie używam już blendera, tylko kroje albo widelcem rozdrabniam) ale mam opory przed podaniem jej łyżeczki. Ostatnio i tak ma mniejszy apetyt i dłużej je a jakby sama miała to już w ogóle byśmy przesiedziały pół dnia w foteliku do karmienia i nie wspomnę o mega bałaganie .Ale nie od razu Rzym zbudowano. Tymbardziej że sama wyciąga rączki do łyżeczki i miseczki, czyli pokazuje mi że sama chce jeść a podobno najgorzej przegapić właściwy moment. Bo później dziecko może już nie wykazywać takiego entuzjazmu i będę musiała karmić je do trzeciego czy czwartego roku życia..
Ok postaram się jutro za to wziąć

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Mały już od jakiegoś czasu się puszcza, dziś udalo mu się przejść pół pokoju No i zrobił się straszny rozdarciuch, mam nadzieję, że to przez zęby. No i daje mi popalić, wywala namiętnie rzeczy przez balkon, bije brata... dziś go zaatakowal jak Michał spal i zaczął go łyżką bić , musieliśmy go z mężem odciągać. Aż się boję co będzie potem...
moja też rozdarta, jak coś nie pasi to wali w stół albo po twarzy leje i dziś zaczęła się tak dziwnie śmiać tzn. tak śmiesznie hmm jak koń, boki zrywaliśmy, ale mam nadzieje że jej to nie zostanie i zacznie się "normalnie" śmiać
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2011-06-14 o 22:05
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 04:08   #560
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
u nas tydz pełen wrazen
hehe, Ty to sie kobietko nie wynudzisz oby siusiu sie udalo spokojnie zrobic

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
W nocy gorączka prawie 39, w dzień na spacerze też dostała, była rozpalona . Podałam Nurofen i przeszło. Wysypka też jeszcze jest. Poza tym marud.
Buzka dla Maluszka, oby juz bylo lepiej

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Jak któraś chce to zapraszam - nasiałam tego kilka kepek i nie wiem co z tym zrobic na pewno nie przejem..
bardzoooo chetnie, uwielbiam zapach swiezych ziol

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Popatrzcie,to mój Oli godzinkę po urodzeniu i dziś
Az sie lezka kreci

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Pochwalę się jeszcze fotkami z parku
Przyjęcie urodzinowe z tortem będziemy mieli w sobotę.
Cudne a jak On grzecznie z czapa chodzi na glowce, u nas Stefek od razu sciaga i rzuca

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
obiecałam kilka fotek - pierwsza z zeszłego miesiąca, druga i trzecia sprzed dwóch tygodni.
Ewunia to juz duza dziewuszka, cudenko

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
donoszę, że kolejna noc zwycięska (w sensie samodzielnego zasypiania)

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
No i daje mi popalić, wywala namiętnie rzeczy przez balkon, bije brata... dziś go zaatakowal jak Michał spal i zaczął go łyżką bić , musieliśmy go z mężem odciągać. Aż się boję co będzie potem...
hihi, to Urwisiol maly, ale znam powod, urodzil sie tego samego dnia co ja a ja to czart bylam zawsze )))

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Jeszcze coś z tym balkonem muszę zrobić, co mu wpadnie w ręce to wywala, a jaka rozpacz jak zabiorę. Wszystko leci albo na trawnik przed klatką, albo do doniczki z kwiatami sasiadów. Ostatnio nawet taką wielką metalową szpachelkę wywalił
u nas to samo, tylko, ze my nie w bloku, Stefek bierze wszystko i zrzuca na dol, co tylko zlapie biegnie do schodow i przez szczebelki pcha
Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
używam bazylii, oregano, koperku, majeranek,
czytałam też taki artykuł
moja też rozdarta, jak coś nie pasi to wali w stół albo po twarzy leje i dziś zaczęła się tak dziwnie śmiać tzn. tak śmiesznie hmm jak koń, boki zrywaliśmy, ale mam nadzieje że jej to nie zostanie i zacznie się "normalnie" śmiać
dzieki za artykul, bardzo fajny
to nagrywaj ten smiech i dawaj, zaraz zacznie smigac to nie zdazysz narywac
------------------------------------------------------------
na poczetek
spoznione, ale szczere zyczonka dla Oliverka STO LAT Sloneczko
ja juz nie spie od 4, Synus postanowil dzis przestawic sobie troszke pore jedzenia...zasnal dalej a mama wodzi po suficie oczyskami i spac nie moze
Wczoraj bylam na zebraniu rodzicow w przedszkolu i na razie jestem uspokojona. Bardzo sympatyczna pani pedagog, ktora odpowiedzialna jest za dzial, do ktorego bedzie nalezal Stefek. Dlugo z Nia rozmawialam, podoba mi sie tez sam dzial, taki przytulny, czysciutko, pomimo, ze cale przedszkole jest ogromne (co mnie przerazalo) to ten oddzial jest tak troche schowany w rogu, malutki, taki rodzinny
Mam jeszcze tylko jedna mala zagwostke. Musze znalezc tutaj jedna osobe, ktora bedzie odbierala Synka z przedszkola, gdy ja i Malz bedziemy 'wyjezdzac' poza miasto (co sie czesto zdarza) a Synus by sie gorzej poczul na przyklad (bo tego nie moge wykluczyc). Nie mam pojecia kogo tu wyczaruje, ale musze znalezc taka osobe. Jednak miec rodzine na miejscu jest bardzo dobrze
W przedszkolu dzieci sa glownie na powietrzu, spia na dworzu w swoich wozkach (dot.maluszkow), wychowawczyni smiala sie, ze nawet dzieci z trudnosciami przy zasypianiu w wozkach widzac rowiesnikow, ktorzy zasypiaja - w ciagu paru minut dolaczaja do grupy. Przy przebieraniu dzieciaczkow, zmieniajac pieluche jednemu paru innych stoi obok i komentuja po swojemu co i jak. Generalnie wesolo aaa i do tej samej grupy dolaczaja polskie blizniaki, wiec bedzie troche razniej
Araczki - razem przez to przejdziemy, bedzie razniej we dwie

Wczoraj Stefek samodzielnie wszedl po schodach - oczywiscie trzymajac sie schodow, jak zaczal tak teraz juz nie odpuszcza
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

Edytowane przez justin18061976
Czas edycji: 2011-06-15 o 04:12
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 05:29   #561
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

hurtem gratuluję Waszym dzieciaczkom nowych umiejętności

Edziu - przegoń te czarne chmury, co nad Wami wiszą, możesz trochę w moją stronę

Justin - taka wizyta zawsze dużo daje, na pewno Stefkowi będzie tam dobrze. czy macie możliwość pójścia tam z nim na jakiś dzień otwarty?

u nas wczoraj w kąpieli zdarzył się wypadek, poślizg i uderzenie policzkiem w kant wanny. mamy siniaka (właśnie przed chwilą wstała). dobrze, że nie jest za duży, bo na zdjęciach z roczku wyglądałaby na pobitą

po 16 idziemy dziś prywatnie do innego chirurga, żeby tą przepuklinę skonsultować, bo to już 3 miesiące, a efektów nie widać...

a jutro chyba przejadę się z Ewcią do pediatry, do dzieci zdrowych, żeby pokazać ten liszaj, czy co to tam ma na czółku, bo jakoś opornie nam idzie walka z nim.

tak piszecie, że Was ostrzegają przed reakcjami po tej szczepionce, a u nas, jak znam życie, nic nie powiedzą, tylko będą ponaglać, zeby szybciej do zabiegówki przechodzić...
mogę gdzieś o tym poczytać?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 07:57   #562
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
tak piszecie, że Was ostrzegają przed reakcjami po tej szczepionce, a u nas, jak znam życie, nic nie powiedzą, tylko będą ponaglać, zeby szybciej do zabiegówki przechodzić...
mogę gdzieś o tym poczytać?
w necie jest tego mnóstwo ale chyba lepiej żebyś nie czytała bo można się nieźle wystraszyć

ona u mnie szczepią na przełomie 13 i 14 miesiąca, my mamy wizytę 22 lipca dopiero

justin to dobrze, że się uspokoiłaś i fajnie, że jeszcze jakieś polskie dzieciaczki będą naprzeciwko mojej mamy jest żłobek i wychodzą na spacery z maluchami w takich poczwórnych wózkach, super to wygląda
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:26   #563
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Justin-oswojenie terenu na pewno Cię uspokoiło i z każdą wizytą będzie jeszcze lepiejzmiana pieluchy musi super wyglądać ciekawe czy reszta też się dopomina o zmianę zasypianie w wózkach równie fajne
NIestety chorowania Stefka nie można wykluczyć ... jakaś sąsiadka może? jakiś plac zabaw macie w pobliżu? tam często rozchodzą się informacje o opiekunkach

Silpe-ja chcę bazylię!!! kocham ją i namiętnie dodaję do każdej kanapki(zwłaszcza z pomidorem)sama mam czerwoną i jestem nią oczarowana,ale przyjmę każdą gdzie mieszkasz?

Margo-Ewcia idzie jak burza!
o powikłaniach nie czytaj to ciężka szczepionka-3ciężkie wirusówki.
A może to nie przepuklina?
Na czółku to może od czapeczki? albo reakcja na mleko/nabiał?

Kumkura-my mamy kilka sorterów i co prawda dopasowywanie kształtów wychodzi różnie to jest to świetna zabawa! i na długo zajmująca

Ona-u nas też czasem wojny,więc wiem o czym piszesz my na szczepienie w 13-15mcu


T.dzisiaj rano dałam mleko Gerbera i chyba smakowało,bo wypiła 210ml,zawsze to jakaś alternatywa ogólnodostępna

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Buziaczku-naprawdę warto wykorzystać chęć samodzielnego jedzenia,bo jak piszesz później może już nie chcieć T.robi czasem niezłą rozpierduchę,ale jak jest głodna to naprawdę fajnie sobie radzi
może jedzcie wspólnie posiłki?u nas to wzmaga apetyt-naśladuje nas
obiad dostaje w kawałkach,a jeśli kaszka łyżeczką to ona je swoją a ja mam swoją i w międzyczasie ją dokarmiam
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:31   #564
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękujemy wszystkim za życzonka

My już po szczepieniu Byliśmy też w parku na spacerku,bo cudną mamy dziś pogodę

Popatrzcie,to mój Oli godzinkę po urodzeniu i dziś
No i rosnal nam maluchy.
Swietny jest Oli bardzo fajnie daje sobie rade z chodzeniem a zdjecie za kratkami w parku- rewelacja

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
no i na drugą drzemkę odłożyłam do łóżeczka bo był juz strasznie śpiący ale nie chciał usnąć, zaczął strasznie płakać więc go wyjęłam i wsadziłam do krzesełka żeby dojeść a on zasnął pijąc z niekapka zrobiłam zdjęcie tel ale nie mogę poszukać tego czegoś do karty pamięci
moze kladz go do lozka z niekapkiem
Brawa za coraz lepsze nocki


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Mały już od jakiegoś czasu się puszcza, dziś udalo mu się przejść pół pokoju No i zrobił się straszny rozdarciuch, mam nadzieję, że to przez zęby. No i daje mi popalić, wywala namiętnie rzeczy przez balkon, bije brata... dziś go zaatakowal jak Michał spal i zaczął go łyżką bić , musieliśmy go z mężem odciągać. Aż się boję co będzie potem...
barwo za dzielne proby chodzenia
a to akurat smieszne wiem, ze nie wolno sie smiac ale smieszne

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Poza tym wzrost-76 cm (niziutki) a waga - 11,2 kg Bez komentarza.
hehe, ale fajne gabaryty
Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
czytałam też taki artykuł
o, fajny

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
u nas wczoraj w kąpieli zdarzył się wypadek, poślizg i uderzenie policzkiem w kant wanny. mamy siniaka (właśnie przed chwilą wstała). dobrze, że nie jest za duży, bo na zdjęciach z roczku wyglądałaby na pobitą

po 16 idziemy dziś prywatnie do innego chirurga, żeby tą przepuklinę skonsultować, bo to już 3 miesiące, a efektów nie widać...

a jutro chyba przejadę się z Ewcią do pediatry, do dzieci zdrowych, żeby pokazać ten liszaj, czy co to tam ma na czółku, bo jakoś opornie nam idzie walka z nim.

tak piszecie, że Was ostrzegają przed reakcjami po tej szczepionce, a u nas, jak znam życie, nic nie powiedzą, tylko będą ponaglać, zeby szybciej do zabiegówki przechodzić...
mogę gdzieś o tym poczytać?
Zdjecia Ewy sliczne. Mala zaczyna sie robic coraz bardziej podobna do Ciebie (na moje oko )
Kciuki za wizyte u lekarza/y i buziak za siniaka

Dziewczyny o jakiej szczepionce mowicie ?

My mialysmy szczepienie po skonczonym roku wiec moze to to samo (+ pierwsza dawka pneumo)

****
Bylismy dzisiaj cala rodzina na dniu otwartym w przedszkolu. Wyglada to podobnie jak u Justin, duze przedszkole, dzieciaki duze i male ale dzial Malvinki bedzie 12 osobowy od 10 miesiecy do 3 lat chyba. Malvina nie bedzie najmlodsza przynajmniej.
W sierpniu dostaniemy dopiero wszelkie papiery a do tego czasu mozemy chodzic na przedszkolny plac zabaw, na ktorym dzieci spedzaja duzo czasu. Dzisiaj tez tam bylismy i mala wyrwala do piaskownicy i bawila sie tam usmiechnieta. Przez pierwsze dni Malvis moze byc krocej aby sie przyzwyczajala ale jakas spokojniejsza sie zrobilam po wizycie
I juz ustallilam w pracy, ze bede przychodzic wczesniej na 8.30 do 16 i o 16.15 zabiore dziecko z przedszkola. Fajnie, fajnie, fajnie!

No i drugi dzien opieki Taty nad dzieckiem zakonczyl sie otarciem calej lewej polowy twarzy. Malvina wyglada jakby miala jakis rumien gigantyczny. Tak mu fiknela wczoraj ale nie boli na szczescie.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:35   #565
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość



dzisiejszy dzień przejdzie do historii jako dzień, w którym Ewcia puściła się raz a dobrze i zaczęła chodzić
balansowała, żeby nie upadać, skręcała, obeszła koc dookoła i śmigała na duże odległości. jasne, że są jeszcze momenty, kiedy woli iść trzymając kogoś za palec, ale coraz częściej wybiera samodzielną opcję.

obiecałam kilka fotek - pierwsza z zeszłego miesiąca, druga i trzecia sprzed dwóch tygodni.
Gratulacje


Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Poza tym wzrost-76 cm (niziutki) a waga - 11,2 kg Bez komentarza
Ee tam Blanka ma 78 cm
A wszyscy mówią że wysoka jest
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:44   #566
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Dziewczyny, zofftopuje troche, czy wg Was do bezowo-kremowego pasuje czerwony? (+ orzechowe meble). Czerwony bylby dywanik, recznik i jakas swieczka moze..
Chodzi o lazienke.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:45   #567
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zofftopuje troche, czy wg Was do bezowo-kremowego pasuje czerwony? (+ orzechowe meble). Czerwony bylby dywanik, recznik i jakas swieczka moze..
Chodzi o lazienke.
Dla mnie do beżowego czerwony jak najbardziej pasuje!
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 11:03   #568
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zofftopuje troche, czy wg Was do bezowo-kremowego pasuje czerwony? (+ orzechowe meble). Czerwony bylby dywanik, recznik i jakas swieczka moze..
Chodzi o lazienke.
pasuje czerwony ładnie ożywi
a mówimy o szczepionce na odrę, świnkę, różyczkę
ale super, że możecie tam na plac teraz chodzić to Malvi się oswoi

szalony buziaczek fajny artykuł, muszę wypróbować wanilię do deserków


annLee wczoraj mnie zachęciłaś tym, że Tosia sama je i uczę Wiktora jeść łyżeczką (bo łapką umie)


włączyłam pranie a tu się ciemno zrobiło i chyba zaraz lunie a z śmiesznych rzeczy: małż jest na szkoleniu a mi się skończyły pieluchy a portfel zostaiłam u niego w samochodzie syn ma zakaz sikania
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 11:32   #569
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Dla mnie do beżowego czerwony jak najbardziej pasuje!
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
pasuje czerwony ładnie ożywi
a mówimy o szczepionce na odrę, świnkę, różyczkę
ale super, że możecie tam na plac teraz chodzić to Malvi się oswoi


włączyłam pranie a tu się ciemno zrobiło i chyba zaraz lunie a z śmiesznych rzeczy: małż jest na szkoleniu a mi się skończyły pieluchy a portfel zostaiłam u niego w samochodzie syn ma zakaz sikania
Tak wlasnie myslalam, ze pasuje Dzieki babki! Upatrzylam sobie fajny, ciemno czerwony. Mam piekna, nowa lazienke i tak kombinuje

Migotko, dzieki za info o szczepionce. To mala tez dostala taka. Byla goraczka i bol nozki na drugi dzien i darcie sie wnieboglosy ale czopek zalatwil sprawe.

To moze pokaz synkowi nocnik
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 11:39   #570
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

justin, araczki, dobrze, że się uspokoiłyście.
Jak łuki szedł do przedszkola, to przez tydzien mogłam go zaprowadzac na 3 godzinki, żeby się oswoił.



Cytat:
Napisane przez [B
margo80;27520631]

u nas wczoraj w kąpieli zdarzył się wypadek,[/B] poślizg i uderzenie policzkiem w kant wanny. mamy siniaka (właśnie przed chwilą wstała). dobrze, że nie jest za duży, bo na zdjęciach z roczku wyglądałaby na pobitą



?
Oj, biedulka



Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zofftopuje troche, czy wg Was do bezowo-kremowego pasuje czerwony? (+ orzechowe meble). Czerwony bylby dywanik, recznik i jakas swieczka moze..
Chodzi o lazienke.
No jasne, czerwień przełamie trochę tę jasność.

u nas w nocy znowu była gorączka, musiałam dać czopek. Cholerne szczepionki

Jestem uziemiona dzisiaj bo od 9 do 16.30 zakładają w każdym mieszkaniu elektroniczne podzielniki ciepła i muszę czekać na fachowców
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.