Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-24, 07:49   #541
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Agatha86 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem botoks potrafi wyglądać naprawdę naturlanie, o ile dana osoba go nie nadużywa Widziałam kilka razy efekty na żywo i wygląda to naprawdę ładnie, tak jakby skóra była naturalnie napięta. Nie ma co moim zdaniem demonizować botoksu, bo wcale nie jest taki straszny jakim go malują i tyle

Dokładnie! Też tak uważam Kwestia umiaru i dobrego specjalisty
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 15:11   #542
michasiax
Rozeznanie
 
Avatar michasiax
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Polska woj. dolnośląskie
Wiadomości: 889
Dot.: Botox

Część dziwczyny. Proszę o namiar na fajną osobę która oszczykuje botoksem i kwasem we Wrocławiu.
__________________
[COLOR="Red"]
Mentor hp 250cc - dr. JJ [/COLOR]
michasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 16:34   #543
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

we wrocku- lęśnicy u dr Kulewicza masz 200zl za okolice botoksu wypelniacze tez robi.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 17:21   #544
michasiax
Rozeznanie
 
Avatar michasiax
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Polska woj. dolnośląskie
Wiadomości: 889
Dot.: Botox

Dzięki

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

A gdzieś bliżej. Ode mnie to aż 32 km
__________________
[COLOR="Red"]
Mentor hp 250cc - dr. JJ [/COLOR]
michasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:50   #545
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez hartdixie Pokaż wiadomość
u mnie groupony kompletnie odpadaja. zrazilam sie juz na travelerze, masazu i kilku rzeczach a co dopiero jakbym miala miec problemy z botoxem ostatnio dostalam meila z voucherem promocyjnym do la beaute clinique w warszawie. nie wiem skad mieli mojego meila ale ceny byly serio fajne wiec sie pokusilam. miejsce nie bylo mi obce bo kolezanka juz chodzila. jedna okolica wychodzila 399zl dwie 599zl a trzy 899zl. Nie jest to jakos super malo, ale nie jest tez przesadnie wygórowana cena jak na tamto miejsce. z efektow jestem bardzo zadowolona (to nie moj pierwszy raz) dobry tydzien i serio, ten pierwszy raz ladnie. a Wy gdzie w Warszawie chodzicie?

899zł za trzy okolice to żadna promocja.Ja płaciłam 650 zł.za 3 okolice bez promocji i jestem super zadowolona
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 21:06   #546
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez michasiax Pokaż wiadomość
Dzięki
A gdzieś bliżej. Ode mnie to aż 32 km
Pytasz o wrocław, robisz to przecież raz na jakiś czas, a z centrum masz do leśnicy bezpośredni tramwaj (30min)
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 21:23   #547
michasiax
Rozeznanie
 
Avatar michasiax
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Polska woj. dolnośląskie
Wiadomości: 889
Dot.: Botox

Tak o Wrocław tylko ze ja mieszkam pod Wrocławiem. Wolałabym gdzieś bliżej
__________________
[COLOR="Red"]
Mentor hp 250cc - dr. JJ [/COLOR]
michasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 12:15   #548
coffecream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Izabella24 Pokaż wiadomość
899zł za trzy okolice to żadna promocja.Ja płaciłam 650 zł.za 3 okolice bez promocji i jestem super zadowolona
A czy możesz podać namiar tu lub na priv. gdzie chodzisz ? będę wdzięczna.
Pozdrawiam
c_c

Edytowane przez coffecream
Czas edycji: 2015-10-01 o 12:16
coffecream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 18:38   #549
Brydgid
Przyczajenie
 
Avatar Brydgid
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dziewczyny podpowiedzcie mi w jakim wieku bezpiecznie jest zdecydować się na botox? Czy jest on bezpieczny dla kobiety w wieku dwudziestu sześciu lat? Czy efekt maski i nienaturalnej twarzy to częsty skutek uboczny? Czy taka twarz zostaje czy wraca do swojego stanu pierwotnego? Ja zastanawiam się nad zrobieniem sobie lwiej zmarszczki bruzd na czole, ponieważ są one bardzo widoczne i dodają naprawdę wiele lat;/ Gdzie szukać naprawdę dobrych specjalistów w tej dziedzinie w Warszawie? Może przy okazji warto byłoby skorzystać z innych zabiegów? Coś może ktoś z was poleci?
Brydgid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 20:35   #550
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Brydgid Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie mi w jakim wieku bezpiecznie jest zdecydować się na botox? Czy jest on bezpieczny dla kobiety w wieku dwudziestu sześciu lat? Czy efekt maski i nienaturalnej twarzy to częsty skutek uboczny? Czy taka twarz zostaje czy wraca do swojego stanu pierwotnego? Ja zastanawiam się nad zrobieniem sobie lwiej zmarszczki bruzd na czole, ponieważ są one bardzo widoczne i dodają naprawdę wiele lat;/ Gdzie szukać naprawdę dobrych specjalistów w tej dziedzinie w Warszawie? Może przy okazji warto byłoby skorzystać z innych zabiegów? Coś może ktoś z was poleci?

Ja zaczęłam w tym wieku. Dobrze zrobiony jest niewidoczny i nie pozbawia mimiki. Na priv wyślę Ci nazwisko mojego doktorka
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 09:34   #551
magdalenka25a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja się odważyłam i już po kilku dniach czułam się młodsza Polecam [URL=" warszawa[/URL] w melitusie.
magdalenka25a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 16:47   #552
Marcela_83
Raczkowanie
 
Avatar Marcela_83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 52
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja też się zastanawiałam długo czy sobie zrobić botoks czy nie bo zawsze mi się wydawało, że raczej w późniejszym wieku robi się takie rzeczy (ja mam 32 lata). Przekonała mnie dopiero moja koleżanka, która sama sobie zrobiła - wyglądała bardzo naturalnie, nie było widać, że miała cokolwiek robione tylko miała gładziutkie czoło Długo nie zwlekałam z decyzją i też sobie zrobiłam Wychodzę z założenia, że można sobie wszystko robić ale z umiarem, dlatego ja nie mam zamiaru częściej tego robić niż raz w roku
Marcela_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 12:14   #553
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez michasiax Pokaż wiadomość
Tak o Wrocław tylko ze ja mieszkam pod Wrocławiem. Wolałabym gdzieś bliżej
Nie wiem..to może sołtys u was robi. Trochę to absurdalne, jesli dojazd 32 km do wrocławia jest dla Ciebie problemem..poza tym , najpierw sama pytasz o miasto a pozniej twierdzisz, ze mieszkasz gdzie indziej tylko nie wiadomo gdzie? północ, południe?
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 12:39   #554
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Nie wiem..to może sołtys u was robi. Trochę to absurdalne, jesli dojazd 32 km do wrocławia jest dla Ciebie problemem..poza tym , najpierw sama pytasz o miasto a pozniej twierdzisz, ze mieszkasz gdzie indziej tylko nie wiadomo gdzie? północ, południe?

To samo chciałam odpisać. Wizażanki mają szklaną kulę i wiedzą, do której część Wrocławia michasia ma blisko. Poza tym wątek ma tyle postów, że przynajmniej kilka osób z większych miast polecało tu kogoś. Wystarczy się odrobinę wysilić.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 10:15   #555
13kasia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Witam,
tak przyglądam się waszej dyskusji i dziewczyny maja rację, ja sama dojeżdżam na zabiegi do Wrocławia do Dermamed Estetica, z Kędziezyna. Pojawiam się w gabinecie raz na pół roku, czasem jak mnie coś natknie to częściej np. usta . Uważam że warto poświęcić trochę czasu na dojazd... tu jest więcej specjalistów, większy wybór i lepsze ceny, no i masz gwarancję, co dla mnie jest bardzo istotne. Więc czy masz 30, czy nawet 100 to warto, nie wykonujesz tych zabiegów codziennie.
13kasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 20:52   #556
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Hej dziewczyny! Ponieważ mam już doświadczenie z botoxem to chętnie podzielę się moimi spostrzeżeniami. Zrobiłam botox 4 razy w swoim życiu w ciągu ostatnich 10 lat. Mnie to w zupełności wystarcza. Pierwszy zabieg zrobiłam w pewnej znanej klinice w Wawie, zrobiłam sobie kąciki oczu. Efekt - super. Tyle, że pojawiły się zmarszczki w innych miejscach. Drugi raz w tej samej klinice zrobiłam sobie czoło i lwią zmarszczkę. Efekt - niesamowity. Botox wstrzyknięty w czoło spowodował uniesienie powiek i brwi, co na pewno mnie znacznie odmłodziło. Ludzie na Ciebie patrzą, nie wiedzą o co chodzi, ale widzą, że wyglądasz super. Kolejny raz zrobiłam botox w gabinecie u lekarza w Krakowie. Zrobiłam komplet - kąciki, czoło, lwia zmarszczka i pani doktor zostały jakieś milimetry w strzykawce i zaproponowała mi wstrzyknięcie ich w górną wargę - mam małe usta, a górna warga jest mniejsza i słabo zaznaczona. No w sumie sobie pomyślałam, czemu nie spróbować. Efekt był niesamowity, tyle, że na usta w życiu bym się drugi raz nie zdecydowała. Usta wyglądały super, naturalnie i nie były przerysowane, nie żadne tam kacze dzioby, czy coś w tym stylu. Ale niestety, dużym mankamentem jest brak czucia, wkładasz widelec z jedzeniem i nie czujesz, że jesz. Chcesz się napić i nie wiesz, czy dobrze trzymasz szklankę i czy się nie oblejesz. Nie wspomnę już o całowaniu, masakra. Niestety, bardzo mi to utrudniało życie i po prostu nigdy więcej. Czwarty zabieg zrobiłam na miesiąc przed ślubem w tym roku, kąciki, czoło i lwia zmarszczka. Zabieg zrobiłam prywatnie u lekarza. Nie ma żadnej różnicy, czy robimy botox w klinice, czy prywatnie u lekarza z wyjątkiem ceny. Ważna jest precyzja zabiegu. Ja polecam gorąco. Nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków, z wyjątkiem tej sytuacji z ustami

Edytowane przez bestka
Czas edycji: 2015-10-31 o 20:57
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:57   #557
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ponieważ mam już doświadczenie z botoxem to chętnie podzielę się moimi spostrzeżeniami. Zrobiłam botox 4 razy w swoim życiu w ciągu ostatnich 10 lat. Mnie to w zupełności wystarcza. Pierwszy zabieg zrobiłam w pewnej znanej klinice w Wawie, zrobiłam sobie kąciki oczu. Efekt - super. Tyle, że pojawiły się zmarszczki w innych miejscach. Drugi raz w tej samej klinice zrobiłam sobie czoło i lwią zmarszczkę. Efekt - niesamowity. Botox wstrzyknięty w czoło spowodował uniesienie powiek i brwi, co na pewno mnie znacznie odmłodziło. Ludzie na Ciebie patrzą, nie wiedzą o co chodzi, ale widzą, że wyglądasz super. Kolejny raz zrobiłam botox w gabinecie u lekarza w Krakowie. Zrobiłam komplet - kąciki, czoło, lwia zmarszczka i pani doktor zostały jakieś milimetry w strzykawce i zaproponowała mi wstrzyknięcie ich w górną wargę - mam małe usta, a górna warga jest mniejsza i słabo zaznaczona. No w sumie sobie pomyślałam, czemu nie spróbować. Efekt był niesamowity, tyle, że na usta w życiu bym się drugi raz nie zdecydowała. Usta wyglądały super, naturalnie i nie były przerysowane, nie żadne tam kacze dzioby, czy coś w tym stylu. Ale niestety, dużym mankamentem jest brak czucia, wkładasz widelec z jedzeniem i nie czujesz, że jesz. Chcesz się napić i nie wiesz, czy dobrze trzymasz szklankę i czy się nie oblejesz. Nie wspomnę już o całowaniu, masakra. Niestety, bardzo mi to utrudniało życie i po prostu nigdy więcej. Czwarty zabieg zrobiłam na miesiąc przed ślubem w tym roku, kąciki, czoło i lwia zmarszczka. Zabieg zrobiłam prywatnie u lekarza. Nie ma żadnej różnicy, czy robimy botox w klinice, czy prywatnie u lekarza z wyjątkiem ceny. Ważna jest precyzja zabiegu. Ja polecam gorąco. Nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków, z wyjątkiem tej sytuacji z ustami

Botox w górną wargę w jakim celu? Nie pomyliłaś czegoś? Uszkodziła Ci nerw, że nie miałaś czucia?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 21:22   #558
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Botox w górną wargę w jakim celu? Nie pomyliłaś czegoś? Uszkodziła Ci nerw, że nie miałaś czucia?

Też nie rozumiem o co chodzi z tym botoxem w usta??
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 19:44   #559
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Botox w usta daje się tylko dla naturalnego powiększenia, zaznaczenia. Dostałam trzy ukłucia w górną wargę. Ale nic nie czułam potem bez kilka miesięcy. Nie wiem, czy coś nie było uszkodzone. Lekarka powiedziała mi, że jeśli mi się efekt spodoba to potem można zrobić innymi środkami, które są bardziej trwałe. Ja jednak nie skorzystałam.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 21:17   #560
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Botox w usta daje się tylko dla naturalnego powiększenia, zaznaczenia. Dostałam trzy ukłucia w górną wargę. Ale nic nie czułam potem bez kilka miesięcy. Nie wiem, czy coś nie było uszkodzone. Lekarka powiedziała mi, że jeśli mi się efekt spodoba to potem można zrobić innymi środkami, które są bardziej trwałe. Ja jednak nie skorzystałam.

Botox nie jest wypełniaczem. Nie potrafię sobie wyobrazić podania go w wargę. Jestem na 99% przekonana, że coś pomyliłaś.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 21:22   #561
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Botox nie jest wypełniaczem. Nie potrafię sobie wyobrazić podania go w wargę. Jestem na 99% przekonana, że coś pomyliłaś.

__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 22:08   #562
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Nie, na 100% to był botox, bo robiłam wtedy czoło, lwią zmarszczkę i kąciki i zostało lekarce w strzykawce jakaś resztka końcówka i mi zaproponowała wstrzyknięcie w usta. Te usta nie były jakieś nabrzmiałe, tylko jakby delikatnie opuchnięte, i takie jakby bardziej było widać kolor. Usta były potem sparaliżowane i nic nie czułam. Być może była to też reakcja uczuleniowa, nie mam pojęcia.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 23:11   #563
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Botox

No jeśli jesteś pewna to już się nie kłócę. A mogłaś się np uśmiechać?
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 23:36   #564
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

może podniosła Ci kąciki ust, bo to się robi botoksem. Szkoda, że nie byłaś zadowolona, no ale na szczęście botoks szybko puszcza
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 09:11   #565
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
No jeśli jesteś pewna to już się nie kłócę. A mogłaś się np uśmiechać?
Tak, wszystko mogłam robić, uśmiechałam się bez problemu, tylko nie czułam górnych ust. Wyglądem ust byłam zachwycona, ale niestety ze względu na ten brak czucia, nigdy już się nie zdecyduję na taki zabieg.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
może podniosła Ci kąciki ust, bo to się robi botoksem. Szkoda, że nie byłaś zadowolona, no ale na szczęście botoks szybko puszcza
Nie, nie, kąciki to nie były, po prostu dolne usta mam bardziej pełniejsze i ciemniejsze, a górne są słabo zaznaczone i bardziej wąskie. Po zabiegu górna warga i dolna były wyrównane, identyczne. Botox był wstrzyknięty w te tzw. serduszka na górnej linii. Efekt był super i bardzo naturalny, no ale jak pisałam wyżej, brak czucia jednak wpłynął negatywnie i raczej takiego zabiegu nie powtórzę.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 09:16   #566
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Botox

Dziewczyny, żeby wypowiadać się na powyższy temat należy mieć chociaż minimum wiedzy w dyskutowanym temacie. Terapia botulinowa czy jak kto woli po prostu botoks polega przede wszystkim do blokowania połączeń między zakończeniami nerwów co oznacza w praktyce, że mięśnie w efekcie nie kurczą się i skóra pozostaje gładka. Należy również poruszyć kwestię, że medycyna estetyczna przynosi co chwilę masę różnych rozwiązań w tym coraz to nowych zastosowań toksyny. Prawdą jest, że stosuje się botoks w naprawdę minimalnej dawce do wygładzenia tzw. zmarszczek palacza nad ustami. Jestem tego żywym przykładem Nie palę a zaczynają pojawiać się u mnie pionowe "kreseczki" nad ustami. Co kilka miesięcy lekarz delikatnie ostrzykuje mi usta ( doprecyzuję: są to dwa miejsca nad górną wargą ). Efekt jest super. Warga jest faktycznie subtelnie powiększona. Nie występuje żadne drętwienie czy "zamrożenie" . Jedyny mankament u mnie to niemożność gwizdania hehe... i nadmuchania dzieciakom balonów hehe... Dlatego tak ważne jest DOŚWIADCZENIE lekarza żeby nie przesadzić z ilością botuliny. Od pewnego czasu łączę botoks z kwasem hialuronowym, który nawilża usta i wygładza. Taki duecik to świetny zabieg profilaktyczny żeby nie pogłębiały się zmarchy nad ustami. Jedyny mankament botoksu to czas działania. U mnie po 4 miesiącach znika ... Więc nie ma o co kopii kruszyć ...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 18:55   #567
Izabella24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 55
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Botox podaje się również w celu leczenia tzw.uśmiechu dziąsłowego. Niektórym osobom podczas uśmiechania brzydko pokazują się dziąsła i wtedy właśnie również stosuje się botox w celu porażenia nerwu który unosi wargę nieestetycznie w górę obnażając dziąsła.
Izabella24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 12:54   #568
Marcela_83
Raczkowanie
 
Avatar Marcela_83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 52
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

No w usta to bym się do botoksu nie przekonała.. Pewniejszy jest zdecydowanie kwas hialuronowy, zwłaszcza, że opisujesz że nie czułaś ust..Musi to być nieciekawe uczucie
Marcela_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 11:09   #569
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

nie podaje się botuliny w czerwień wargową tylko powyżej ust tzn. nad wargą. To nie wypełniacz. Dzięki niewielkiej dawce botoksu możemy osłabić pracę mięśni nad wargą górną, podobnie rzecz ma się z tzw. zmarszczkami marionetki czy jak wspomniała jedna z koleżanek uśmiechu dziąsłowego. Jednym słowem wielorakie jest zastosowanie botoksu. Podając botoks bezpośrednio w usta ( tego ze zrozumiałych przyczyn nie podałby żaden lekarz ) zrobilibyśmy sobie krzywdę. Należy czytać ze zrozumieniem
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 12:26   #570
Marcela_83
Raczkowanie
 
Avatar Marcela_83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 52
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dokładnie, ale koleżanka napisała że miała wstrzyknięty botoks w usta bezpośrednio więc trochę mnie to zdziwiło
Marcela_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.