Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 20:12   #31
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Dokad w podróż poślubną?

Cytat:
Napisane przez misiu66 Pokaż wiadomość
Witam nie ważne gdzie się jedzie ważne ,że z ukochaną osobą.Można w góry lub nad moze gdzie dusza zapragnie.
Co prawda to prawda, ale gdyby dorzucić jeszcze jakieś urocze miejsce to byłoby jeszcze fajniej)
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:15   #32
Meeru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów/ UK
Wiadomości: 108
Dot.: Dokad w podróż poślubną?

Cytat:
Napisane przez misiu66 Pokaż wiadomość
Witam nie ważne gdzie się jedzie ważne ,że z ukochaną osobą.Można w góry lub nad moze gdzie dusza zapragnie.
Zgadzam sie calkowicie, najwazniejsze zeby byla z nam TA osoba. Osobiscie uwazam ze kazdy powinnien pojechac na podroz polsubna nawet gdyby mial to byc weekend w B&B 5km od domu, poniewaz taki wyjazd jest niesamowity, te usmiechy szczecie na twarzy, pocalunki sa niesamoiwte i nie do powtorzenia to chyba jest euforia poslubna
Meeru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 17:36   #33
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Podróż poślubna

A co sądzicie o biurze ecco travel?
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:45   #34
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
podróż poslubna gdzie?

Otóż pierwszy raz wybieram sie na wycieczke zagraniczna i ma byc to podroz poslubna na 2 tyg Prosze doradzcie gdzie warto jechac,nie chcielibysmy caly czas siedziec w hotelu ale tez zobaczyc ciekawe miejsca Do wyboru mamy:Turcje-Riviera Turecka, Tunezja, Grecja-Kreta lub Rodos...
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:15   #35
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
wybierzcie wycieczke objazdową lub tydzien wylegiwania się na plaży/tydzień objazdówki.

Jest jeszcze opcja zebyscie nie korzystali z wycieczek fakultatywnych, tylko sami zorganizowali sobie zwiedzanie lub przy pomocy lokalnych przewodnikow,lokalnych biur podrozy.Na pewno wychodzi taniej,ale czy mimo wszystko sie opłaca,to juz sprawa indywidualna.

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2009-01-27 o 19:35 Powód: post pod postem
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:05   #36
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Ja gorąco polecam przepiękne Capri. Na wycieczkę wybraliśmy się z biurem podróży Rainbow Tours, z którego byliśmy bardzo zadowoleni. W dniu powrotu okazało się, że samolot się spóźni o ok. 7 godzin, o czym dowiedzieliśmy się już po wykwaterowaniu się z hotelu. Biuro w ciągu niecałej godziny zakwaterowało nas z powrotem w kilku pokojach tak, aby było gdzie zostawić rzeczy, załatwili nam od razu kolację, a na lotnisku dostaliśmy bony na drobne zakupy. Tak naprawdę te dodatkowe pół dnia to to, czego nam brakowało, bo mogliśmy się wyleżeć na plaży, a wcześniej w większości zwiedzaliśmy.

To była 8-dniowa wycieczka do Włoch, podczas której oprócz Capri odwiedziliśmy Rzym, weszliśmy na Etnę, zobaczyliśmy Koloseum, odwiedziliśmy mnóstwo wspaniałych miejsc i gdybym miała okazję do powtórzenia tego wyjazdu, bez zastanowienia pojechałabym tam nawet jutro ;-) Pierwszy raz leciałam także samolotem, co było niezłym przeżyciem. Naprawdę polecam.
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 08:42   #37
ankonwa
Przyczajenie
 
Avatar ankonwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Egipt - podroz poslubna. moze nie wyjatkowo. duzo osob leci w podroz wlasnie do egiptu, ale wcale sie nie dziewie. Wrazenia bezcenne. w tym roku na rocznice heh bylismy w Turcji . tez fajnie, ale to juz nie to samo co Egipt. Powiem Wam ze moze dziwne ale najmocniej wspomnieniami wracam do wakacyjnych podrozy wtedy gdy np. w Tv slysze Muezinow spiewajacych modlitwy piec razy dzien. tzn ten dzwiek, ktory ci towarzyszy non stop.... Wpsomnienia wracaja ah. Naprawde lubie jezdzic do krajow arabskich. Zaskakuja swoja innoscia, po zy tm sa to super mili ludzie. Napewno nie pojechalybm na wyspy kanaryjskie. Po pierwsze nie ma tam nic szczegolnwego co bym chciala zwiedzic, a poza tym jakos kojarza mi sie z krezusami i nadetymi bogaczami. a moze po protu dlatego ze lata tam moj szef hehv
ankonwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 11:08   #38
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

No to ja może zaproponuję Chorwację- ale tu już najlepiej wybrać się na przełomie sierpnia i września własnym samochodem i samemu znaleźć apartament. Ceny są wtedy nieco niższe, a właściciele apartamentów wręcz siedzą przy ulicy i zapraszają do obejrzenia pokoi.
Dla tych którym zależy na pięknych plażach polecam małe miejscowości, dla tych którzy wolą więcej rozrywki- np. Makarską- stąd warto się wybrać na zwiedzanie Splitu i Dubrovnika. Fajne są też rejsy statkiem na wyspy. Tam jest po prostu przepięknie.
Morze jest turkusowe i spokojne, plaża niestety kamienista, ale szybko można się przyzwyczaić. Widoki są cudowne i myślę, że to mogłaby być bardzo romantyczna wyprawa.
ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 06:45   #39
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Ja polecam zdecydowanie Sri Lanke
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 14:01   #40
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

My lecimy do Holandii, do Amsterdamu. Nie kupujemy wycieczki w biurze podróży, tylko kupiliśmy bilety lotnicze i będziemy spać na miejscowym kampingu . Tak jest taniej, bez stresowo, robimy to co chcemy, no i nikomu nie płacimy prowizji za usługi turystyczne . Za bilety lotnicze tam i z powrotem za dwie osoby, płacimy 250zł (z czego lwia część to opłaty lotniskowe, bagaż i opłata za przelew bankowy), 10 noclegów na kampingu wyniesie nas gdzieś z 300 Euro . Pozostałe wydatki to nasze zachcianki, muzea, rowery i inne bajery.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:48   #41
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Miejsc do których można się wybrać jest wiele. Myślę, że podstawę stanowi termin wyjazdu, inne kierunki polecane są latem inne zimą, ze względu na panującą pogodę.

W sezonie letnim śmiało można polecić Egipt, Turcję, Grecję.

Zimą polecam ciepłe destynacje czyli cieszące się coraz większą popularnością w Polsce - Dominikanę, Wenezuelę czy Meksyk. Jest to o tyle trafny wybór, że te miejsca mają swój urok, uchodząc za idealne kierunki do wypoczynku dla Świeżych Małżonków. Dodatkowo hotele specjalizują się w przyjmowaniu Nowożeńców tak aby był to romantyczny i niezapomniany pobyt

Fajnym rozwiązaniem jest zakup voucheru w biurze podróży na określoną kwotę. Obdarowana para udaje się następnie z voucherem do wskazanego do biura i na miejscu decydują o tym kiedy i dokąd chcą pojechać.

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2010-09-01 o 14:50
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 21:20   #42
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Miejsc do których można się wybrać jest wiele. Myślę, że podstawę stanowi termin wyjazdu, inne kierunki polecane są latem inne zimą, ze względu na panującą pogodę.

W sezonie letnim śmiało można polecić Egipt, Turcję, Grecję.

Zimą polecam ciepłe destynacje czyli cieszące się coraz większą popularnością w Polsce - Dominikanę, Wenezuelę czy Meksyk. Jest to o tyle trafny wybór, że te miejsca mają swój urok, uchodząc za idealne kierunki do wypoczynku dla Świeżych Małżonków. Dodatkowo hotele specjalizują się w przyjmowaniu Nowożeńców tak aby był to romantyczny i niezapomniany pobyt

Fajnym rozwiązaniem jest zakup voucheru w biurze podróży na określoną kwotę. Obdarowana para udaje się następnie z voucherem do wskazanego do biura i na miejscu decydują o tym kiedy i dokąd chcą pojechać.
Koleżanka jak mniemam także z branży turystycznej?
W zasadzie są to dość ciekawe i oryginalne kierunki. Sama bym z któregoś z nich skorzystała, gdybyśmy mieli większy budżet. Póki co stawiamy na bliskie miejsca, za jak najniższą cenę i z jak największą ilością atrakcji. Bez mieszania w to pośredników czy organizatorów turystycznych. 10 września lecimy, już się nie mogę doczekać .
Pozdrawiam wszystkie Panny Młode i życzę Wam niezapomnianych wrażeń z podróży poślubnych.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 10:49   #43
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Uwielbiam podróże - to moja pasja.

Miejsc do których można się wybrać w podróż jest wiele. Wszystko zależy od możliwości finansowych. Ja zaproponowałam destynacje do których lepiej jest pojechać w asyście biura, bo jest taniej. Dodatkowo na myśl o podróży poślubnej właśnie te destynacje przychodzą mi do głowy - słońce, biały piasek, lazurowa woda - niebiańsko i romantycznie
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:56   #44
viceali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dokad w podróż poślubną?

Cytat:
Napisane przez Galatasaray Pokaż wiadomość

Turcja - to taki orient polaczony z Europa. Oczywiscie tez polecam 7 dni zwiedzania i 7 dni wypoczynku. Stambuł, Efez, Kapadocja, Pamukkale to cos co trzeba zobaczyc.
Gdyby ktos chcial pojechac na wlasna reke - to zachecam do poczytania relacji z takiego wypadu

http://vicealigator.geoblog.pl/podro...zedsionek-azji
viceali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 19:03   #45
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Może Polska? Polecam Zakopane, lub Sudety. Jest dużo kurortów, w których, nawet podczas niepogody można uatrakcyjnić pobyt np. zabiegami SPA lub uzdrowiskowymi. Do tego w Polsce jest chyba taniej...
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 12:09   #46
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Co powiecie na podróż poślubną w Turcji? dokładnie Bodrum... chętnie dowiem się czegoś o tym miejscu
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 19:39   #47
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Co powiecie na podróż poślubną w Turcji? dokładnie Bodrum... chętnie dowiem się czegoś o tym miejscu
Byłam w Bodrum i jest fajnie - ładnie ale trzeba uważać na hotele ...
Jeśli chcesz lecieć w tamte rejony to polecam Kos - leży w Grecji, zaledwie kilka km od wybrzeża Turcji a moim zdaniem jest tam o wiele ładniej (spędziłam tam swoją podróż poślubą). Przepiękna historyczna wyspa z mnogością różnych zabytków.
Fakt, że jest tam trochę drożej ale się opłaca.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 08:46   #48
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Priesta w Grecji byliśmy, a teraz chcielibyśmy coś innego

Dlaczego trzeba uważać na hotele?

Powiedz coś więcej o Bodrum
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 10:56   #49
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Ponieważ ilość gwiazdek niekoniecznie odpowiada standardowi hotelu
Poczytaj sobie najlepiej opinie na holiday check.
W Bodrum byłam dwa razy:
1. Hotel 5* - koszmar, brudno, karaluchy. Plaża to porażka
2. Hotel 4* (!) - fajnie, czysto, plaży nie było ale za to był w centrum miasta.
Samo Bodrum bardzo ładne. Turcy oczywiście nachalni ale nie tak jak w innych krajach arabskich. Jest gorąco tak więc moim zdaniem najlepszy okres na taki wypad to albo maj albo koniec września.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 11:33   #50
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Priesta właśnie my chcemy lecieć w drugiej połowie września

Wiem, wiem, ilość gwiazdek nie oznacza, że hotel jest świetny. A możesz powiedzieć co to za hotele były?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 13:03   #51
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Bardzo dobry wybór z terminem. Byłam raz w Turcji w lipcu ... Pogoda nie do zniesienia. Teraz jeśli wybieram się na południe to albo wiosną albo jesienią
Pierwszego hotelu nie mogę sobie przypomnieć ponieważ byłam tam jakieś 7 lat temu. Drugi hotel to Arena resort
My w przyszłym roku z mężem również lecimy do Turcji ale tym razem na riwierę - w region Side.
A i radziłabym termin zarezerwować już teraz My w tym roku liczyliśmy z mężem na jakieś fajne last minute ale okazały się droższe niż te pierwsze oferty! Tak więc trochę przepłaciliśmy.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 13:40   #52
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Tak, do końca grudnia chcielibyśmy zarezerwować też myśleliśmy o Side. W ogóle nie wiem czy to Bodrum to dobry pomysł... tzn. co najlepsze w Turcji na podróż poslubną

A z jakim biurem latacie?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 18:05   #53
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Nie byłam jeszcze nigdy na riwierze tak więc nie wiem co jest fajniejsze Z to z tego co wyczytałam na forach Side jest ponoć bardzo ładne i historyczne.
Lecimy z Itaką. Wybór mamy raczej ograniczony ponieważ niewiele biur lata z naszego miasta A nie chce nam się jechać 4 h do Wawy...
A Ty gdzie szukałaś ofert?
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:38   #54
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Priesta my skupiamy się na Wezyrze, bo podobno do Turcji to tylko z biurem Wezyr lub Nekermannem. Itaka ma fajne oferty, też przeglądaliśmy, ale słyszałam, że nie jest zbyt dobrym biurem

W Bodrum większość hoteli ma plażę w formie platformy, a na zależy na piaszczystej, ewentualnie piaszczysto-żwirowej
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:53   #55
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

W rejonie morza egejskiego nigdzie nie ma ładnych plaż Jest tak i w Bodrum i w Kos i na Krecie. Rzadko gdzie zdarzają się piaszczyste.
Za to na riwierze są ponoć piękne plaże ale te rejony nie są tak bogato historyczne.
Ja to muszę lecieć albo z Tui albo z Itaką albo z Rainbow tours ponieważ tylko one lecą z mojego miasta ...
Grecos jest bardzo dobrym biurem podróży -fajni rezydenci, dbają o klienta. Jak z nimi lecieliśmy byliśmy zadowoleni
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 12:19   #56
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Priesta mhm, a nam w sumie zależy na piaszczystej plaży, więc raczej zmienimy rejon Turcji

Też słyszałam dobre opinie o Grecos
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:53   #57
maroma
Raczkowanie
 
Avatar maroma
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Dziewczyny, planuje w tym roku jechac do Stanów jakieś porady, jaki Stan wybrać, a może tripa po całych stanach? Planuje na to poświęcić cały Lipiec.
maroma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 17:10   #58
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Ja bym proponowała któreś z wybrzeży - albo wschodnie albo zachodnie.
Podróż przez całe stany może być zbyt forsująca ...
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 11:28   #59
Cytryna83
Przyczajenie
 
Avatar Cytryna83
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

A Grecja? Ja tam spędziłam swoją podróż poślubną i cudownie ją wspominam. ) Warto zwrócić uwagę na promocje na bilety lotnicze odpowiednio wcześniej, żeby trochę zaoszczędzić tym bardziej, że mowa o biletach dla dwóch osób - tyle jeśli chodzi o porady. Grecja to naprawdę świetne miejsce - dużo atrakcji, pewna pogoda, jest czysto, ładnie i przy dobrych ofertach biur podróży, można mieć naprawdę świetną zabawę z wypoczynku.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-06-17 o 10:15 Powód: ukryty link
Cytryna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 16:56   #60
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Dokąd w podróż poślubną ? Porady, wrażenia - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cytryna83 Pokaż wiadomość
A Grecja? Ja tam spędziłam swoją podróż poślubną i cudownie ją wspominam. ) Warto zwrócić uwagę na promocje na bilety lotnicze odpowiednio wcześniej, żeby trochę zaoszczędzić tym bardziej, że mowa o biletach dla dwóch osób - tyle jeśli chodzi o porady. Grecja to naprawdę świetne miejsce - dużo atrakcji, pewna pogoda, jest czysto, ładnie i przy dobrych ofertach biur podróży, można mieć naprawdę świetną zabawę z wypoczynku.
A gdzie dokladnie w Grecji bylas? I co polecasz?
Ja biore slub na Krecie + podroz poslubna na Santorini Mam nadzieje ze nie bedziemy zalowac!
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-06-17 o 10:15 Powód: ukryty link w cytacie
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-08 00:27:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.