Lubelskie Panny Młode cz. IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 10:25   #31
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Mieszkacie już ze swoimi Tztami,czy czekacie z tym do ślubu?

hejka! Moj Tż mieszka sam i bardzo byśmy chcieli mieszkać razem-bo tracimy mnóstwo czasu na jeżdzenie w tą i z powrotem:/,jego rodzice też nie mieli by nic przeciwko... ale 2 lata temu zmarła moja mama....i z różnych względów nie mogę zostawiać na razie taty samego, zresztą on jest trochę konserwatywny i staroświecki. nie wyobrażam sobie jednak aby jeszcze przez prawie 2 lata mieszkać osobno...więc pewnie coś wymyslimy,choc to trudne dla mnie:/
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 10:50   #32
Doro22_10
Raczkowanie
 
Avatar Doro22_10
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Mieszkacie już ze swoimi Tztami,czy czekacie z tym do ślubu?
My przed ślubem mieszkaliśmy 1,5 roku razem, przez pierwsze pół roku mieszkaliśmy w mieszkaniu mojej ciotki, która wyjechała za granicę. Gdy wróciła nie chcieliśmy mieszkać już oddzielnie więc ze względów finansowych zamieszkaliśmy z moimi rodzicami i do tej pory z nimi mieszkamy Może na wiosnę wyremontujemy sobie parter, to będziemy mieszkać prawie oddzielnie bo jest osobne wejście Ja jestem za tym,żeby zamieszkać ze sobą przed ślubem można się wtedy lepiej poznać lub w niektórych przypadkach pozwala na uniknięcie niemiłych niespodzianek znam kilka par, które planowały ślub a gdy zamieszkały ze sobą to się okazało, że kompletnie nie mogą się do siebie dopasować... Z dwojga złego lepiej przed a nie po ślubie.
__________________
JESTEM ŻONĄ

Jesteśmy razem: 13.09.2003


Zaręczyny: 13.05.2007

Nasz ślub: 13.09.2008
Doro22_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 17:24   #33
khirali
Raczkowanie
 
Avatar khirali
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 48
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Ja również się melduję w IV części
My od pół roku mieszkamy razem, ale my jesteśmy już po ślubie cywilnym. Wzieliśmy kredyt kupiliśmy swoje wymarzone 3M, rodzice zadowoleni bo już jesteśmy związani. A teraz czekamy z niecierpliwością na czerwiec 2009 .
__________________

szczęśliwa żonka
13.06.2009

szczęśliwa mamuśka
24.07.2010
khirali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 17:40   #34
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

no to i ja się melduję w nowej części wąteczku ciekawe na ktorej części ja zostanę żonką bo póki co jestem panna młoda 2010 już się nie mogę doczekać! wczoaj stwierdzilam ze od zaręczyn minęło juz 1,5 miesiąca a ja nawet się nie obejrzałam!!!! ale niech tam leci sobie czas bo ja juz czekam na swój wielki dzien buziaki dla wszystkich panien młodych z lubelskiego
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 20:31   #35
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

A my już mieszkamy razem ponad rok . I w zasadzie to przyśpieszyło naszą decyzję o ślubie... bo okazało się, że dobrze się nam razem mieszka, nie ma zgrzytów (tfu tfu ) itp. Pod kątem finansowym się uniezależniliśmy... więc ślub był tylko naturalnym krokiem w przód.
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 20:36   #36
karolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 64
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

My również nie mieszkamy ze sobą a jakoś nie wyobrażam sobie żeby mój TŻ nocował u mnie a tym bardziej ja u niego. Ale cóż jeszcze 10 miesięcy i wszystko się zmieni. Czasami to nie jest dobre bo warto się wypróbować przed ślubem.
__________________
WESELE: 08.08.2009
karolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:49   #37
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Ja również melduję sie w nowej części

linkao wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia- dużo szczęścia i radości oraz samych pięknych momentów w waszym życiu!


Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Mieszkacie już ze swoimi Tztami,czy czekacie z tym do ślubu?
My niestety zamieszkać razem ze sobą nie możemy- nasi rodzice mają takie podejście, że przed ślubem tak nie wypada. Może to nawet przyspieszyło naszą decyzje o ślubie.Pomimo tego i tak spędzamy ze sobą tyle czasu ile tylko możemy także wszystko wygląda tak jakbyśmy pomieszkiwali to u mnie to u TZ.
Marzy nam się nasze własne M ale to chyba odleeeeegłe plany.
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 23:21   #38
magda44a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
GG do magda44a
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Mieszkacie już ze swoimi Tztami,czy czekacie z tym do ślubu?
Trochę mnie tu nie było, i taka oto niespodzianka mnie przywitała.
To już IV wątek!!!!
No prosze.

Ja z moim TŻ jestem od ponad 4 lat, i od ponad dwóch lat mieszkamy razem, a to z racji tego że właśnie ponad 2 lata temu wyjechaliśmy za granicę i od tamtej pory mieszkamy razem.
Zawsze chcieliśmy zamieszkać ze sobą jeszcze przed ślubem tak żeby zobaczyć jakby to było. Bo co by tu dużo nie mówić dopiero wtedy można zobaczyć jaka jest tak naprawdę ta druga osoba.
Na nasze szczęscie jesteśmy z siebie zadowoleni i przynajmniej jestem pewna, że i po ślubie nic się między nami nie zmieni chyba że na lepsze.
__________________
...Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne...


wrzesień 2009!
magda44a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 08:38   #39
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Ale piękna pogoda była w weekend Gratuluje nowym żonom
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 09:15   #40
Gosiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

chciałam się tylko przywitać w nowej częsci wątku a więc witam Drogie Panie
powracam teraz do lektury jeszcze starego wątku , bo nie było mnie 5 dni i tyyyle wiadomości

a co do mieszkania z Tżtami, to ja mieszkam ze sowim od roku i baardzo dobrze nam się mieszka razem

Miełego dzionka
__________________
25 lipca 2009
Gosiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 10:24   #41
casablanca102
Raczkowanie
 
Avatar casablanca102
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 61
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Dzień dobry w nowym wątku
szukamy draperii do ozdobienia namiotu - czy wiecie gdzie to można znaleźć w Lublinie?
casablanca102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 10:40   #42
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Rzeczywiście pogoda w weekend była bajkowa, taką złotą polską jesień kocham mam nadzieję, że choć odrobinkę tej pogody będę miała na swoim ślubie.







/5/...
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:03   #43
An3lla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Witajcie lubelskie Panny Młode .

Nasz ślub miał miejsce 6 września 2008 roku w par. pw. Św Rodziny.
Od momentu zaręczyn, czyli około 2 lat temu, śledziłam wątek lubelski z uwagą. Od Was dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy.
Nasze wesele odbyło się w Domu Żołnierza na Żwirki i Wigury. Sala (ta na dole) godna polecenia-bardzo elegancka i obsługa bez zastrzeżeń.
Weselem od strony muzycznej zajął się zespół Amigos-bawił gości do białego rana. Muzyka i atmosfera extra !!!.Oczepiny poprowadzone zostały po prostu świetnie. Namiary na najlepszą Panią kamerzystkę dostałam właśnie od nich
Bardzo ważnym elementem każdej tego typu uroczystości są zdjęcia.
Wielkie wrażenie zrobił na mnie Pan fotograf,którego znalazłam ok. 1,5 roku temu także przez internet. Trafiłam na jego stronę, która zachęciła mnie do podjęcia współpracy. Pan Paweł (to właśnie o nim mowa teraz ) zrobił niezliczoną ilość pięknych zdjęć w sposób nie postrzeżony. Nie pchał się ludziom w przysłowiowy talerz, ale cały czas pracował i robił zdjęcia. Jest to człowiek wysokiej kultury osobistej, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Świetny profesjonalista. Jeśliby zaistniała w przyszłości potrzeba wykonania jakiejś sesji , na pewno się do niego zwrócę.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe lubelskie Panny Młode i życzę pięknego ślubu i wesela

Ps. Jeśli by ktoś potrzebował, tu jest strona tego fotografa: www.pawelkaniuk.pl

Inne pytania i namiary na prv.
An3lla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:08   #44
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez An3lla Pokaż wiadomość
Bardzo ważnym elementem każdej tego typu uroczystości są zdjęcia.Wielkie wrażenie zrobił na mnie Pan fotograf,którego znalazłam ok. 1,5 roku temu także przez internet. Trafiłam na jego stronę, która zachęciła mnie do podjęcia współpracy. Pan Paweł (to właśnie o nim mowa teraz ) zrobił niezliczoną ilość pięknych zdjęć w sposób nie postrzeżony. Nie pchał się ludziom w przysłowiowy talerz, ale cały czas pracował i robił zdjęcia. Jest to człowiek wysokiej kultury osobistej, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Świetny profesjonalista. Jeśliby zaistniała w przyszłości potrzeba wykonania jakiejś sesji , na pewno się do niego zwrócę.
pokaż jakieś zdjątka.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:10   #45
carolcia88
Rozeznanie
 
Avatar carolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 592
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Witam wszystkie mężatki i przyszłe panny młode
Troszkę mi się zeszło zanim przeczytałam wszystkie 3 części ale już jestem na bieżąco... Podglądam Was od moich zaręczyn które były rok temu 20.10.2007 a ślub planujemy na 28.08.2010 więc jeszcze troszkę czasu i przygotowań przede mną...
Piszę dopiero teraz bo mam ogromny problem: mamy zarezerwowaną sale (Katarzynka w Bogucinie) ale jak się okazało ma być ok 220 gości więc boję się że wszyscy mogą się nie zmieścić a nawet jak się zmieszczą to będziemy siedzieli "jak śledzie w puszce" zarezerwowanego mam też kamerzystę (polecanego przez Was p.Staszka Pliszkę) i fotografa (studio 2f) .
W związku z tym muszę teraz znależć inną salę(na ok 250os) na ten termin.
Slyszałam o Maciejowej chacie, Misiarzu w Dominowie i Szalonym kogucie. Czy możecie mi coś jeszcze polecić i ewentualnie napisać co myśłicie o tych salach które ja wypisałam (łącznie z Katarzynką).

P.S bardzo proszę o dopisanie mnie do listy Panien młodych:
ślub 28.08.2010 p.w.M.B.N.P w Radawcu Dużym wesele Katarzynka w Bogucinie(?)
carolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:13   #46
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez carolcia88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mężatki i przyszłe panny młode
Troszkę mi się zeszło zanim przeczytałam wszystkie 3 części ale już jestem na bieżąco... Podglądam Was od moich zaręczyn które były rok temu 20.10.2007 a ślub planujemy na 28.08.2010 więc jeszcze troszkę czasu i przygotowań przede mną...
cześć!
widzę, że ślub będziesz miała w 3-cią rocznicę naszych zaręczyn.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:22   #47
judyta83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: nałęczów/lublin
Wiadomości: 24
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

[quote=carolcia88;9326290]Witam wszystkie mężatki i przyszłe panny młode
Troszkę mi się zeszło zanim przeczytałam wszystkie 3 części ale już jestem na bieżąco... Podglądam Was od moich zaręczyn które były rok temu 20.10.2007 a ślub planujemy na 28.08.2010 więc jeszcze troszkę czasu i przygotowań przede mną...
Piszę dopiero teraz bo mam ogromny problem: mamy zarezerwowaną sale (Katarzynka w Bogucinie) ale jak się okazało ma być ok 220 gości więc boję się że wszyscy mogą się nie zmieścić a nawet jak się zmieszczą to będziemy siedzieli "jak śledzie w puszce" zarezerwowanego mam też kamerzystę (polecanego przez Was p.Staszka Pliszkę) i fotografa (studio 2f) .
W związku z tym muszę teraz znależć inną salę(na ok 250os) na ten termin.
Slyszałam o Maciejowej chacie, Misiarzu w Dominowie i Szalonym kogucie. Czy możecie mi coś jeszcze polecić i ewentualnie napisać co myśłicie o tych salach które ja wypisałam (łącznie z Katarzynką).

Ja również będę miała wesele w 2010 w Maciejowej Chacie, ale oprócz sali mam zarezerwowany tylko zespół. Orientujesz się, czy fotografowie i kamerzyści mają już dużo rezerwacji na 2010? Miałam zamiar zacząć to załatwiać za kilka miesięcy, mam nadzieję, ze nie okaże się wtedy, ze wszyscy sa już zajęci jakie są orientacyjne ceny za kamerę i fotografa na 2010? jak duże zaliczki wpłacałaś?
judyta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:28   #48
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez An3lla Pokaż wiadomość
Witajcie lubelskie Panny Młode .

Nasz ślub miał miejsce 6 września 2008 roku w par. pw. Św Rodziny.
Od momentu zaręczyn, czyli około 2 lat temu, śledziłam wątek lubelski z uwagą. Od Was dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy.
Nasze wesele odbyło się w Domu Żołnierza na Żwirki i Wigury. Sala (ta na dole) godna polecenia-bardzo elegancka i obsługa bez zastrzeżeń.
Weselem od strony muzycznej zajął się zespół Amigos-bawił gości do białego rana. Muzyka i atmosfera extra !!!.Oczepiny poprowadzone zostały po prostu świetnie. Namiary na najlepszą Panią kamerzystkę dostałam właśnie od nich
Bardzo ważnym elementem każdej tego typu uroczystości są zdjęcia.
Wielkie wrażenie zrobił na mnie Pan fotograf,którego znalazłam ok. 1,5 roku temu także przez internet. Trafiłam na jego stronę, która zachęciła mnie do podjęcia współpracy. Pan Paweł (to właśnie o nim mowa teraz ) zrobił niezliczoną ilość pięknych zdjęć w sposób nie postrzeżony. Nie pchał się ludziom w przysłowiowy talerz, ale cały czas pracował i robił zdjęcia. Jest to człowiek wysokiej kultury osobistej, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Świetny profesjonalista. Jeśliby zaistniała w przyszłości potrzeba wykonania jakiejś sesji , na pewno się do niego zwrócę.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe lubelskie Panny Młode i życzę pięknego ślubu i wesela

Ps. Jeśli by ktoś potrzebował, tu jest strona tego fotografa: www.pawelkaniuk.pl

Inne pytania i namiary na prv.
Nie dziwię się, że polecają Panią M. jest bardzo dobra a poza tym jest żoną jednego z Panów w Amigo

Witam nowe Panny Młode
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 11:31   #49
casablanca102
Raczkowanie
 
Avatar casablanca102
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 61
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez carolcia88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mężatki i przyszłe panny młode
Troszkę mi się zeszło zanim przeczytałam wszystkie 3 części ale już jestem na bieżąco... Podglądam Was od moich zaręczyn które były rok temu 20.10.2007 a ślub planujemy na 28.08.2010 więc jeszcze troszkę czasu i przygotowań przede mną...
Piszę dopiero teraz bo mam ogromny problem: mamy zarezerwowaną sale (Katarzynka w Bogucinie) ale jak się okazało ma być ok 220 gości więc boję się że wszyscy mogą się nie zmieścić a nawet jak się zmieszczą to będziemy siedzieli "jak śledzie w puszce" zarezerwowanego mam też kamerzystę (polecanego przez Was p.Staszka Pliszkę) i fotografa (studio 2f) .
W związku z tym muszę teraz znależć inną salę(na ok 250os) na ten termin.
(?)
Wydaje mi się, ze raczej rzadko się zdarza 100 % frekwencja, więc jeśli podoba Ci się lokal to może nie ma co panikować za wcześnie...
casablanca102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 12:31   #50
carolcia88
Rozeznanie
 
Avatar carolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 592
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

[/quote]
Ja również będę miała wesele w 2010 w Maciejowej Chacie, ale oprócz sali mam zarezerwowany tylko zespół. Orientujesz się, czy fotografowie i kamerzyści mają już dużo rezerwacji na 2010? Miałam zamiar zacząć to załatwiać za kilka miesięcy, mam nadzieję, ze nie okaże się wtedy, ze wszyscy sa już zajęci jakie są orientacyjne ceny za kamerę i fotografa na 2010? jak duże zaliczki wpłacałaś?[/quote]



judyta83 czy mogłabyś mi napisać szczegóły skoro masz już rezerwację jak to wygląda finansowo, ile dań gorących, ile przystawek i jak z ciastem i owocami(są w cenie czy osobno trzeba kupować). kiedy dokładnie macie swoje wesele bo jeśli się zdecydujemy to może pomyślimy nad jakąś fajną dekoracją sali bo to co tam jest to porażka

Jeśli chcesz mieć kamerzystę i fotografa na którym Ci zależy to radzę się już teraz rozejrzeć i zarezerwować.
Pan Pliszko ze opcję bez pleneru ale za to w formacie HD bierze 1800zł (wpłaciliśmy 100 zł zaliczki) a w studio 2f za pakiet bez wesela 2100zł(wpłaciliśmy 200 zł zaliczki)
carolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 12:35   #51
carolcia88
Rozeznanie
 
Avatar carolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 592
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez casablanca102 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze raczej rzadko się zdarza 100 % frekwencja, więc jeśli podoba Ci się lokal to może nie ma co panikować za wcześnie...

Problem w tym że moja rodzina jest taka że lubią tego typu imprezy i na prawdę musiałoby się coś wydarzyć żeby odmówili, tym bardziej że jestem pierwszym dzieckiem które moi rodzice wydają za mąż więc trzeba odprosić tych którzy nas zapraszali...ale jak nic nie znajdę to chyba zapraszając gości będę niektórym mówiła że się wcale nie obrażę jak nie przyjdą <żart>
carolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 13:06   #52
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez carolcia88 Pokaż wiadomość
)
Slyszałam o Maciejowej chacie, Misiarzu w Dominowie i Szalonym kogucie. Czy możecie mi coś jeszcze polecić i ewentualnie napisać co myśłicie o tych salach które ja wypisałam (łącznie z Katarzynką).
ja swoje będę miła w Szalonym Kogucie w 2010 roku Mamy podpisaną już umowę a wesele planujemy na około 300 osób także i dla Twoich gości było by w sam raz.
Ja mogę CI jeszcze jedną salę polecić, w Wojciechowie Dom Biesiadny, sala bardzo ładna i też duża
W razie jakiś pytań to pytaj Zdjęcia też mam to mogę wkelić

Cytat:
Napisane przez casablanca102 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze raczej rzadko się zdarza 100 % frekwencja, więc jeśli podoba Ci się lokal to może nie ma co panikować za wcześnie...
oj powiem Ci, że wiem z doświadczenia, że nie ma co się nastwaiac na to, że wszyscy nie przyjdą
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 13:10   #53
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez carolcia88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mężatki i przyszłe panny młode
Troszkę mi się zeszło zanim przeczytałam wszystkie 3 części ale już jestem na bieżąco... Podglądam Was od moich zaręczyn które były rok temu 20.10.2007 a ślub planujemy na 28.08.2010 więc jeszcze troszkę czasu i przygotowań przede mną...
Piszę dopiero teraz bo mam ogromny problem: mamy zarezerwowaną sale (Katarzynka w Bogucinie) ale jak się okazało ma być ok 220 gości więc boję się że wszyscy mogą się nie zmieścić a nawet jak się zmieszczą to będziemy siedzieli "jak śledzie w puszce" zarezerwowanego mam też kamerzystę (polecanego przez Was p.Staszka Pliszkę) i fotografa (studio 2f) .
W związku z tym muszę teraz znależć inną salę(na ok 250os) na ten termin.
Slyszałam o Maciejowej chacie, Misiarzu w Dominowie i Szalonym kogucie. Czy możecie mi coś jeszcze polecić i ewentualnie napisać co myśłicie o tych salach które ja wypisałam (łącznie z Katarzynką).

P.S bardzo proszę o dopisanie mnie do listy Panien młodych:
ślub 28.08.2010 p.w.M.B.N.P w Radawcu Dużym wesele Katarzynka w Bogucinie(?)


byłam kiedyś na weselu w Katarzynce i powiem Ci że jest to zdecydowanie za mały lokal jak na tyle osób.. na tym weselu nie bylo nawet 200 osob a i tak cisnęliśmy się jak śledzie i nie mozna bylo nawet swobodnie podejsc do swojego miejsca.. ponadto klimatyzacja- duzo ludzi bylo więc i gorąco się zrobiło i klimatyzacja jest kolo jednego ze stolow i ci ktorzy siedzieli przy klimie to mało nie zmarzli a ci ktorzy siedzieli juz troszkę dalej to mało nie umarli z gorąca.. no i w ogole nie tanczyłam na tym weselu bo nie bylo gdzie! jak sie tylko zrobilo kółeczko z gości to reszta nawet nie miala szans wejścia na parkiet no chyba ze chciala stracic zycie.. jeden taniec i umieralo się z gorąca... wiec jesli chcesz miec ponad 200 osob na weselu to serdecznie radzę znaleźć inną salę bo będziesz żałowała- nie bedziesz się miala nawet gdzie wykręcic i bedziesz padac z gorąca no i sie nie wytanczysz a przynajmniej nie obejdziesz się bez siniakow od rąk i nóg innych gości. Sala jest fajna ale tylko na małe wesele dlatego naprawdę szukaj zastępstwa.
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 13:42   #54
carolcia88
Rozeznanie
 
Avatar carolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 592
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
ja swoje będę miła w Szalonym Kogucie w 2010 roku Mamy podpisaną już umowę a wesele planujemy na około 300 osób także i dla Twoich gości było by w sam raz.
Ja mogę CI jeszcze jedną salę polecić, w Wojciechowie Dom Biesiadny, sala bardzo ładna i też duża
W razie jakiś pytań to pytaj Zdjęcia też mam to mogę wkelić



oj powiem Ci, że wiem z doświadczenia, że nie ma co się nastwaiac na to, że wszyscy nie przyjdą
Właśnie tylko martwi mnie to że to bardzo dalego od mojego miejsca zamieszkania i miejsca zamieszkania gości... Bo i tak goście będą musieli przyjechać ok 20 km na ślub(w Radawcu Dużym) i później jechać ok 30km z kościoła do sali a później jeszcze goście z sali do domu będą mieli ok 20 km więc chcę znaleźć coś w okolicach na trasie Lublin-Nałęczów lub Lublin-Warszawa bo z tamtąd pochodzę...

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
byłam kiedyś na weselu w Katarzynce i powiem Ci że jest to zdecydowanie za mały lokal jak na tyle osób.. na tym weselu nie bylo nawet 200 osob a i tak cisnęliśmy się jak śledzie i nie mozna bylo nawet swobodnie podejsc do swojego miejsca.. ponadto klimatyzacja- duzo ludzi bylo więc i gorąco się zrobiło i klimatyzacja jest kolo jednego ze stolow i ci ktorzy siedzieli przy klimie to mało nie zmarzli a ci ktorzy siedzieli juz troszkę dalej to mało nie umarli z gorąca.. no i w ogole nie tanczyłam na tym weselu bo nie bylo gdzie! jak sie tylko zrobilo kółeczko z gości to reszta nawet nie miala szans wejścia na parkiet no chyba ze chciala stracic zycie.. jeden taniec i umieralo się z gorąca... wiec jesli chcesz miec ponad 200 osob na weselu to serdecznie radzę znaleźć inną salę bo będziesz żałowała- nie bedziesz się miala nawet gdzie wykręcic i bedziesz padac z gorąca no i sie nie wytanczysz a przynajmniej nie obejdziesz się bez siniakow od rąk i nóg innych gości. Sala jest fajna ale tylko na małe wesele dlatego naprawdę szukaj zastępstwa.
Dziękuję Ci gorąco za odpowiedź... Chyba na prawdę poważnie zastanowie się nad zmianą sali bo nie mam co liczyć na to że ok 50 osób nie przyjdzie... A u mojej koleżanki była taka sytuacja że goście powiedzieli że nie przyjdą a jak się później okazało przyszli i nie było tyle nakryć... W ten weekend pojeżdżę i się porozglądam za salą na 250 osób i zdam Wam później relację
__________________
carolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 13:45   #55
Kama24
Raczkowanie
 
Avatar Kama24
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 148
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez carolcia88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mężatki i przyszłe panny młode
Troszkę mi się zeszło zanim przeczytałam wszystkie 3 części ale już jestem na bieżąco... Podglądam Was od moich zaręczyn które były rok temu 20.10.2007 a ślub planujemy na 28.08.2010 więc jeszcze troszkę czasu i przygotowań przede mną...
Piszę dopiero teraz bo mam ogromny problem: mamy zarezerwowaną sale (Katarzynka w Bogucinie) ale jak się okazało ma być ok 220 gości więc boję się że wszyscy mogą się nie zmieścić a nawet jak się zmieszczą to będziemy siedzieli "jak śledzie w puszce" zarezerwowanego mam też kamerzystę (polecanego przez Was p.Staszka Pliszkę) i fotografa (studio 2f) .
W związku z tym muszę teraz znależć inną salę(na ok 250os) na ten termin.
Slyszałam o Maciejowej chacie, Misiarzu w Dominowie i Szalonym kogucie. Czy możecie mi coś jeszcze polecić i ewentualnie napisać co myśłicie o tych salach które ja wypisałam (łącznie z Katarzynką).

P.S bardzo proszę o dopisanie mnie do listy Panien młodych:
ślub 28.08.2010 p.w.M.B.N.P w Radawcu Dużym wesele Katarzynka w Bogucinie(?)
Bardzo ładna sala jest w Garbowie nawet na 400 osób.
http://romaxgarbow.pl/index.php?opti...tpage&Itemid=1
Kama24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 13:56   #56
chanel77
Raczkowanie
 
Avatar chanel77
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 165
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez carolcia88 Pokaż wiadomość
Właśnie tylko martwi mnie to że to bardzo dalego od mojego miejsca zamieszkania i miejsca zamieszkania gości... Bo i tak goście będą musieli przyjechać ok 20 km na ślub(w Radawcu Dużym) i później jechać ok 30km z kościoła do sali a później jeszcze goście z sali do domu będą mieli ok 20 km więc chcę znaleźć coś w okolicach na trasie Lublin-Nałęczów lub Lublin-Warszawa bo z tamtąd pochodzę...

jesli zalezy Ci na sali w okolicach radawca to polecam Dom Biesiadny w Wojciechowie - sala na max 500 osob, bardzo duza, ladna, wystroj ok, wiec nie trzeba dodatkowej dekoracji, lokal elegancki, jedzenie bardzo smaczne. do tego maja ogródek, jeszcze w tym roku był co prawda nie wykończony, ale mysle ze do 2010 r. na pewno juz bedzie przepiekny
zreszta najlepiej pojechac samemu i obejrzec!
chanel77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 15:36   #57
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Mieszkacie już ze swoimi Tztami,czy czekacie z tym do ślubu?
Witam Was serdecznie w IVczesci My mieszkamy razem juz ponad dwa lata i szczerze mowiac nie wyobrazma sobie zebysmy mieszkali oddzielnie. Takze w koncu stwierdzilismy ze czas cos z tym zrobic A ja mam zapytanie do naszych swiezych mezatek czy przedv slubem mialyscie jakies watpliwosci????
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 17:27   #58
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

An3lla, carolcia88,judyta83 witamy w Lubelskich Pannach Młodych!!Również się melduję w kolejnej części wątku.Co do mieszkania razem, to my z TŻetem mieszkamy oddzielnie, bo póki co innej możliwości nie ma. Niestety. Ale i tak on u mnie pomieszkuje )))
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 17:33   #59
Doro22_10
Raczkowanie
 
Avatar Doro22_10
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie w IVczesci My mieszkamy razem juz ponad dwa lata i szczerze mowiac nie wyobrazma sobie zebysmy mieszkali oddzielnie. Takze w koncu stwierdzilismy ze czas cos z tym zrobic A ja mam zapytanie do naszych swiezych mezatek czy przedv slubem mialyscie jakies watpliwosci????
Ja nawet przez chwilę nie miałam wątpliwości Chociaż nie jesteśmy "idealną" parą- kłócimy się często, nawet w dzień ślubu się pokłóciliśmy Ale za to jakie fajne jest godzenie się...
__________________
JESTEM ŻONĄ

Jesteśmy razem: 13.09.2003


Zaręczyny: 13.05.2007

Nasz ślub: 13.09.2008
Doro22_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 17:47   #60
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. IV

Cytat:
Napisane przez carolcia88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mężatki i przyszłe panny młode
Troszkę mi się zeszło zanim przeczytałam wszystkie 3 części ale już jestem na bieżąco... Podglądam Was od moich zaręczyn które były rok temu 20.10.2007 a ślub planujemy na 28.08.2010 więc jeszcze troszkę czasu i przygotowań przede mną...
Piszę dopiero teraz bo mam ogromny problem: mamy zarezerwowaną sale (Katarzynka w Bogucinie) ale jak się okazało ma być ok 220 gości więc boję się że wszyscy mogą się nie zmieścić a nawet jak się zmieszczą to będziemy siedzieli "jak śledzie w puszce" zarezerwowanego mam też kamerzystę (polecanego przez Was p.Staszka Pliszkę) i fotografa (studio 2f) .
W związku z tym muszę teraz znależć inną salę(na ok 250os) na ten termin.
Slyszałam o Maciejowej chacie, Misiarzu w Dominowie i Szalonym kogucie. Czy możecie mi coś jeszcze polecić i ewentualnie napisać co myśłicie o tych salach które ja wypisałam (łącznie z Katarzynką).

P.S bardzo proszę o dopisanie mnie do listy Panien młodych:
ślub 28.08.2010 p.w.M.B.N.P w Radawcu Dużym wesele Katarzynka w Bogucinie(?)

karolciu-w nedziwcy kościelnej jest ogromna sala-Jaśmin-tylko nie wiem czy tam nie trzeba miec wlasnej oblugi...i w grabowie lokal Romax-duży,nowy i na pewno z obsługą
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.