Ukwiecony balkon/taras - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 17:30   #31
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

To mój balkon z 2008 roku Dopiero co zasadzone były

W tym roku jeszcze nic nie sadziłam. Zamierzam jak co roku pelargonie bluszczaste i te drugie, zwykłe Nie wiem jak się nazywają

Dziewczyny macie przepiękne kwiaty

Też myślę o tej roślinie przeciw komarom, bo jestem w ciąży, rodzić będę w połowie czerwca i może ta roślina trochę odstraszyłaby komary Żeby do domu nie wlatywały lub na balkonie żeby dłużej posiedzieć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia STH70540.jpg (138,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia STH70541.jpg (141,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia STH70542.jpg (138,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia STH70543.jpg (141,1 KB, 65 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:50   #32
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Seona - trochę pomoże jak nie masz nawału komarów... ja mieszkam przy rzece i rozlewisku i żadne roślinki nie dają rady przy moich chmarach bydlaków latających trochę też maciejka pomaga - przy okazji będzie aromaterapia wieczorna dla Ciebie

Ja mam balkon warzywno - kwiatowy
Wczoraj TŻ przytachał do domu wory ziemi z obi i jutro sieję ogórki na balkon. Narazie w doniczki, po 20-tym pójdą na zewnątrz. Do dużej donicy wywędrowały też moje pomidorki gruszkowe, oczywiście nocuję w domku. Pomidorki do ampli, takie zwisłe są narazie malutkie więc się wypasają w wielodoniczkach jeszcze. Szczypior rośnie dzielnie w donicy, zahartowane małe rukolki w czwartek zostaną przenisione do donicy docelowej i na zewnątrz... Chyba jeszcze miętę posieję bo mam ochotę
A co do kwiatków - maciejka z aksamitką pięknie rosną we wspólnej doniczce - już 3 cm mają słoneczniki niskie pełne też już kiełkują powoli. Po zimnej Zośce jeszcze dokupię pelargonie i będę miała komplet
__________________
jestem człowiekiem grzechu

Edytowane przez zosienka666
Czas edycji: 2009-05-05 o 18:53
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:36   #33
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

a u mnie już od dawna rosną pelargonie na balkonie, te "kwiatki na komary" a w poniedziałek zasadziłam surfinie
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:04   #34
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

dziewczyny to ja mam takie pytanie. jestem początkująca jeśli chodzi o rośliny na balkonie, jest to moje pierwsze lato w nowym mieszkanku i postanowiłam sobie go jakoś fajnie urządzić, chociaż balkon jest od strony północnej i podejrzewam, że niektóre roślinki nie będą się tu dobrze czuły. na razie mam trzmielinę, funkię, jakies zioła.. zobaczymy. kupiłam też nasionka maciejki i groszku pachnącego i tu pytanie: czy mogę je wysiać w jednej skrzynce? nie pokłócą się? wiem też, że już trochę późno, ale może coś mi jeszcze z tego wyrośnie jak myślicie?
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:08   #35
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Maciejki i groszku nie łączyłam, ale w jednej skrzynce mam nasturcje, groszek pachnący i ozdobną fasolkę i ślicznie wykiełkowały.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:32   #36
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

a ja im więcej czytam, tym bardziej stwierdzam, że te roślinki się nie nadają na mój balkon. ale trudno, nie od razu wszystko mi się musi udać :P za późno się za to wzięłam, ale za rok to już na bank będę wszystko wiedziała co i jak
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 12:57   #37
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Cytat:
Napisane przez zosienka666 Pokaż wiadomość
Ja mam balkon warzywno - kwiatowy
Wczoraj TŻ przytachał do domu wory ziemi z obi i jutro sieję ogórki na balkon. Narazie w doniczki, po 20-tym pójdą na zewnątrz. Do dużej donicy wywędrowały też moje pomidorki gruszkowe, oczywiście nocuję w domku. Pomidorki do ampli, takie zwisłe są narazie malutkie więc się wypasają w wielodoniczkach jeszcze. Szczypior rośnie dzielnie w donicy, zahartowane małe rukolki w czwartek zostaną przenisione do donicy docelowej i na zewnątrz... Chyba jeszcze miętę posieję bo mam ochotę
A sadziłaś już te warzywa kiedyś czy to poraz pierwszy? Bo ja kiedyś zasadziłam właśnie warzywa w doniczkach i Nic mi z nich nie urosło

U mnie pelargonie już od soboty, ale nie wiem co z tego wyjdzie Kupiłam takie malutkie sadzonki jak w tamtym roku (w tamtym roku przepięknie mi się przyjęły i kwitły aż do późnej jesieni), ale po wyjęciu z doniczek, miały strasznie suche korzenie, chyba nikt ich w tym sklepie nie podlewał Zobaczę czy coś z tego będzie.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 21:38   #38
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
A sadziłaś już te warzywa kiedyś czy to poraz pierwszy? Bo ja kiedyś zasadziłam właśnie warzywa w doniczkach i Nic mi z nich nie urosło

U mnie pelargonie już od soboty, ale nie wiem co z tego wyjdzie Kupiłam takie malutkie sadzonki jak w tamtym roku (w tamtym roku przepięknie mi się przyjęły i kwitły aż do późnej jesieni), ale po wyjęciu z doniczek, miały strasznie suche korzenie, chyba nikt ich w tym sklepie nie podlewał Zobaczę czy coś z tego będzie.
pomidorki koktailowe udają się na balkonie bez problemu (moja mama miała całe stada pomidorków), rukola w skrzynce też daje radę, zioła w doniczkach uprawiam od lat jedyna nowość u mnie to dyniowate czyli ogórki i cukienie. na forum ogrodniczym czytałam, że cukinie udają się w wiaderkach na balkonie a co do ogórków - kupilam eksperymentalnie 'dar' - wg producenta nadaje się do skrzynek balkonowych - zobaczymy co z niego wyrośnie
__________________
jestem człowiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:16   #39
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

A ja wczoraj przeprowadziłam roślinki na balkon i zakupiłam surfinie i pelargonie do skrzynek. Planuję jeszcze wysiać aksamitki.

Co do pomidorków koktajlowych to potwierdzam że udają się w skrzynce, w zeszłym roku hodowałam u siebie, w tym pewnie też wysieję.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:32   #40
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

U mnie aksamitki już wsadzone, pięknie się przyjęły - nie mam tylko "obsiewki" do nich, bo chciałam lobelię wiszącą, ale akurat nie było. Pięknie kwitną mi też pelargonie, które z własnej sadzonki wyhodowała babcia (kolor ciemny róż). Moje siewki rosną - jedne lepiej, inne gorzej - podlewam je co 2-3 dni i raz na tydzień zasilam bio-humusem.
Zastanawiam się nad tymi pomidorkami (czy one potrzebują jakichś podpórek?), ale nie wiem czy się zdecyduję bo mam balkon blisko ruchliwej ulicy...
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 07:35   #41
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

ja pelargonie mam prawie od poczatku kwietnia a surfinie od ok 2 tygodni i rosna jak burza, niedługo wyniose kobeę

dosadziłam dalię i coś tam jeszcze

jak kwiaty się rozkrzewią to zrobię fotki
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 08:42   #42
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Posadziłam sobie komarzycę ( Plektranthus forsteri) do okrągłej donicy na balkon i mam ochotę coś do niej dosadzić,ale nie wiem czy można tego kwiatka łączyć z czymś innym?Np.bakopą lub lobelią?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plektrantus.jpg (25,5 KB, 24 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 09:50   #43
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Posadziłam sobie komarzycę ( Plektranthus forsteri) do okrągłej donicy na balkon i mam ochotę coś do niej dosadzić,ale nie wiem czy można tego kwiatka łączyć z czymś innym?Np.bakopą lub lobelią?
ja zawsze ją sadzę z surfinia w skrzynce - pieknie się kąponuje - zajrzyj na moje fotki na poczatku działu

w tym roku tez rosnie z surfinią

widziałam tez ją w kompozycji z pelargonia pustą - drobnokiwatową (tez ładnie)

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2009-05-19 o 09:51
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 10:38   #44
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

A ja łączyłam z bakopą ,heliotropem,pelargonią an. i lobelią .Komarzyca jest ogolnie bardzo towarzyska
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 10:56   #45
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

SUPER! DZIEKI ZA RADY
A ja jeszcze pomyslałam o bratkach,prymulce lub stokrotce Zależało by mi na tym aby kwiatuszek nie był zwisający Co myślicie?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:45   #46
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
U mnie aksamitki już wsadzone, pięknie się przyjęły - nie mam tylko "obsiewki" do nich, bo chciałam lobelię wiszącą, ale akurat nie było. Pięknie kwitną mi też pelargonie, które z własnej sadzonki wyhodowała babcia (kolor ciemny róż). Moje siewki rosną - jedne lepiej, inne gorzej - podlewam je co 2-3 dni i raz na tydzień zasilam bio-humusem.
Zastanawiam się nad tymi pomidorkami (czy one potrzebują jakichś podpórek?), ale nie wiem czy się zdecyduję bo mam balkon blisko ruchliwej ulicy...
Niestety bez podpórek nie da rady, ale u mnie wystarczyło włożyć cienką bambusową tyczkę, pomidory są lekkie wiec podpórki nie muszą być zbyt wytrzymałe.

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Posadziłam sobie komarzycę ( Plektranthus forsteri) do okrągłej donicy na balkon i mam ochotę coś do niej dosadzić,ale nie wiem czy można tego kwiatka łączyć z czymś innym?Np.bakopą lub lobelią?
Ja sadziłam w korytkach z surfiniami, pelargoniami i aksamitkami.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:20   #47
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Mam jeszcze jedno pytanie;kupiłam bardzo ładną okrągłą (plastikową)doniczkę.Chci ałam posadzić do niej jeszcze inne jakieś inne jednoroczne kwiatki,ale zauważyłam właśnie ,że ta doniczka nie ma w dnie otworówCzy to jest istotne?Muszą być te OTWORKI??
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:51   #48
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie;kupiłam bardzo ładną okrągłą (plastikową)doniczkę.Chci ałam posadzić do niej jeszcze inne jakieś inne jednoroczne kwiatki,ale zauważyłam właśnie ,że ta doniczka nie ma w dnie otworówCzy to jest istotne?Muszą być te OTWORKI??
Bo kupiłaś pewnie osłonkę a nie doniczkę, jeżeli ma oznaczone punkty na otworki to można je zrobić nożem- plastik w tamtym miejscu jest bardzo cienki, a jak nie ma, to bierzesz drut, grzejesz go nad palnikiem i wytapiasz dziurki.
Co do konieczności posiadania otworków, to ja w swoich korytkach właśnie zatykałam bo podlewanie surfinii raz dziennie było niewystarczające, teraz będę mogła wlać więcej wody i nie wyleci, tak samo w donicy z papirusem, tam też nie mam otworów.
Wszystko zależy co będziesz hodować w tej donicy, jak rośliny lubią dużo wody to raczej nie ma ryzyka że padną jak przelejesz, a w donicy bez otworów o to bardzo łatwo..
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 15:18   #49
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tymi pomidorkami (czy one potrzebują jakichś podpórek?), ale nie wiem czy się zdecyduję bo mam balkon blisko ruchliwej ulicy...
nie wszstkie potrzebują podpórek - balkoni red są zwisające - do ampli tylko już na pomidorki jest troszkę za późno - chyba , że kupisz rozsadę, bo sieje się je ok. połowy marca.
__________________
jestem człowiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 09:19   #50
maadaa
Rozeznanie
 
Avatar maadaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 597
Jak z małego balkonu uczynic piękny taras?

no właśnie jak... balkon ma 4 m długości, ok 1,5 szerokości. Na razie nie ma na nic nic, w planach jest ogrodzenie go czymś w stylu bambusowego płotka, stolik z krzesłami, rośliny w wiszących koszach i pnące truskawki oraz małe pomidorki.

Dziewczyny, gdzie znajdę jakieś niedrogie fajne krzesła i stolik, które tam sie zmieszczą? Jakie kwiaty polecicie do wiszących doniczek? Jak wysokie doniczki do małych pomidorków?
__________________
studentka UWr: pedagogika wczesnoszkolna i kształcenie zintegrowane

http://www.suwaczek.pl/cache/bed1d6e3ea.png

maadaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:51   #51
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Ukwiecony balkon/taras

A mam jeszcze pytanie.Czy,jeżeli np.surfinie czy pelargonie maja mokro to podlewać ich codziennie?Boję się żeby nie przelać Z reguły podlewam pod wieczór,ok 20 po 20.
......................... ......................... ......................... ......................... ...................

I jeszcze jedno pytanie:mam ochotę pelargonię rabatową w okrągłej donicy,ale...obok drzwi wejściowych,czyli na klatce Nie wiem czy pelargonie to wytrzymają.Wiadomo jak jest na klatce,chłodno,ciemnawo Jeżeli nie pelargonie,to co innego mogłabym sobie posadzić?
__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2009-05-21 o 11:07
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 12:00   #52
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

ogólnie mówi się, że pelargonia nie lubi przelania wodą

z umiarem jak ma wilgotną ziemię to co drugi dzień

za to pelargonia lubi naozenie i nie koniecznie nawozem strikte dla niej (wg producenta) każdy nawóz jest OK sama to sprawdziłam nawet tzw. uniwersalny
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 12:17   #53
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Ja praktycznie wszystkie swoje kwiatki podlewam co parę dni wodą z bio-humusem.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 12:50   #54
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Dzięki Będe musiała się troche powstrzymać od tego podlewania.
A jak z surfinią?Czytałam,że lubi dużo wody... czy też ograniczyć podlewanie?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 12:57   #55
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno pytanie:mam ochotę pelargonię rabatową w okrągłej donicy,ale...obok drzwi wejściowych,czyli na klatce Nie wiem czy pelargonie to wytrzymają.Wiadomo jak jest na klatce,chłodno,ciemnawo Jeżeli nie pelargonie,to co innego mogłabym sobie posadzić?
pelargonie potrzebują sporo słońca - spróbuj z begonią...
a co do podlewania - najlepiej lać wtedy, gdy wierzchnia warstwa ziemi staje się sucha.


ja podlewam rzadko i nie muszę stosować nawozów lanych (dla mnie męczące i upierdliwe) bo mam ziemię z hydrożelem zatrzymującym wodę i osmocote - długo działającym nawozem
__________________
jestem człowiekiem grzechu

Edytowane przez zosienka666
Czas edycji: 2009-05-21 o 12:58
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:27   #56
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Cytat:
Napisane przez zosienka666 Pokaż wiadomość
pelargonie potrzebują sporo słońca - spróbuj z begonią...
a co do podlewania - najlepiej lać wtedy, gdy wierzchnia warstwa ziemi staje się sucha.


ja podlewam rzadko i nie muszę stosować nawozów lanych (dla mnie męczące i upierdliwe) bo mam ziemię z hydrożelem zatrzymującym wodę i osmocote - długo działającym nawozem
tyle,że ja mam już pelargonie zwisające i rabatowe begonie może w następnym roku...choć też mi sie podobają nie powiem....
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:09   #57
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

mój balkon na dzień dzisiejszy - rosliny zaczynają się rozkrzewiać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (113,7 KB, 150 załadowań)
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:11   #58
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

Sunshain - ale ślicznie!!! Ta siateczka dodaje uroku!!! Suuuuper

A ja wklejam mój. Tzn. widać na nim głównie wózek, ale skrzynki z malutkimi sadzonkami też są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wozek.jpg (137,2 KB, 116 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 06:25   #59
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Ukwiecony balkon/taras

SUPER bardzo ładnie Ja jeszcze dziś będę sadzić kwiaty jeszcze w jedna doniczkę i tez porobię trochę zdjęć.
Wczoraj posadziłam jeszcze komarzycę z werbeną różową nie zwisającą (mam nadzieję,ze dobrze zrobiłam)Ale wyszło cuuudnie
Seona jaki duży balkon-tylko pozazdrościć.Mój tez jest spory,ale twój bomba

Aha powiedzcie mi,bo u jednej pelargonii (białej rabatowej)od dołu podżółkły mi z 2 listki.Co to może być za objaw?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:49   #60
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Ukwiecony balkon/taras

siatka ze wględu na 2 koty MCO

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Aha powiedzcie mi,bo u jednej pelargonii (białej rabatowej)od dołu podżółkły mi z 2 listki.Co to może być za objaw?

bez paniki - czasami tak jest

mogły sie uszkodzić przy sadzeniu, jak reszta OK to nie ma co panikowć
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.