Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 09:01   #31
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

przysięgłam sobie, że muszę zrobić 100 sesji ćwiczeń w mniej więcej 3 miesiące mam za sobą 4, więc zostało 96 wyliczając sobie każdy dzień będę bardziej sumienna i nie poddam się tak łatwo. do wakacji co raz mniej czasu
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:32   #32
Fragnance
Przyczajenie
 
Avatar Fragnance
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

NOWY DZIEŃ NOWE MOŻLIWOŚCI !



http://demotywatory.pl/642465/Miesnie-posladkow
Fragnance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:23   #33
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Karo, kuruj sie!

Hanan, super ja pierwszy miesiac minimum 3x w tyg, potem bede zwiekszac kiedys trenowalam 10-12 x w tygodniu, to byly czasy

Fragnance

Ja jeszcze w lozku
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:39   #34
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Dziękuje wiecie co dzisiaj zauważyłam,że mój brzuch jest płaściutki tylko pod pępkiem mam lekkie wybrzuszenie ale kiedyś czytałam,że to mięśnie.Teraz tylko pozostaje rzeźbienie i wrzucenie zdjęć przed,po trzymam za was kciuki dzisiaj
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:09   #35
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Ja również dołączam! Niestety ostatnio strasznie się zapuściłam w krótkim czasie przytyłam 12 kg, czyli dokładnie tyle ile udało mi się schudnąć rok temu. Nie był to efekt jojo, ale tylko i wyłacznie moja wina, tego co jadłam i że się prawie w ogóle nie ruszałam. Od poniedziałku zaczęłam znowu dietkować (nic konkretnego, po prostu staram się mniej jeść), a za tydzień wykupię sobie jeszcze karnet na fitness Mam nadzieję że przyniesie to jakieś efekty
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:13   #36
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Fragnance Pokaż wiadomość
NOWY DZIEŃ NOWE MOŻLIWOŚCI !



http://demotywatory.pl/642465/Miesnie-posladkow
niezły demotywator, a raczej motywator

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Karo, kuruj sie!

Hanan, super ja pierwszy miesiac minimum 3x w tyg, potem bede zwiekszac kiedys trenowalam 10-12 x w tygodniu, to byly czasy

Fragnance

Ja jeszcze w lozku
wow bardzo dużo ja bym nie dała rady aż tyle

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Dziękuje wiecie co dzisiaj zauważyłam,że mój brzuch jest płaściutki tylko pod pępkiem mam lekkie wybrzuszenie ale kiedyś czytałam,że to mięśnie.Teraz tylko pozostaje rzeźbienie i wrzucenie zdjęć przed,po trzymam za was kciuki dzisiaj
mój brzuch też jest dość płaski, ale moje wybrzuszenie to tłuszcz, do tego jakieś boczki
zawsze ćwiczę wieczorami, żeby zmęczyć się na noc
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:19   #37
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Witaj Madziu ,Myślę jednak,że w moim wypadku to nie tłuszcz,przy tej wadzę to tylko minimalne wybrzuszenie mięśni(co jest w pełni naturalne).Zrobiłam przed chwilą a6w i 10min program jogi dla początkujących+małe rozciąganie,no bo ile to można leżeć rano miałam 35,9 ,a teraz 37,3stopni niedobrze ale to znaczy,że organizm walczy

Edytowane przez Karo121
Czas edycji: 2013-02-22 o 12:55
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 22:11   #38
Fragnance
Przyczajenie
 
Avatar Fragnance
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Jak tam dzisiejsze ćwiczenia ? Ja po wczorajszych mam zakwasy ,jakie to piękne uczucie ! Dobranoc , do jutra
Fragnance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:23   #39
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Ja dzisiaj odpuscilam, caly dzien w kuchni dal mi meeeega w kosc! A jutro pepkowe i pewnie tez nie dam rady.

Hanan, ja trenowalam wyczynowo wiec dlatego tyle az
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 00:06   #40
bubciaa
Przyczajenie
 
Avatar bubciaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Ja też przyłączam się do "pracowitych" dziewczyn. Dzisiaj dopiero zaczęłam, 1 h zumby w domowym zaciszu + 8 min trening brzucha z jutuba. Niedawno znalazłam na wizażu info o treningu ewy Chodakowskiej i mel b, chyba się skuszę, tylko muszę o tym jeszcze poczytać chce schudnąć, głównie pozbyć się oponki i trochę ciałko ujędrnić. przy 168 cm, ważę 65 kg. Tak ok. 60 kg wynik by mnie zadowolił grupa wsparcia mi się przyda, bo będę miała motywację do ćwiczeń.. Tak więc: do dzieła!
bubciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 08:11   #41
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Fragnance Pokaż wiadomość
Jak tam dzisiejsze ćwiczenia ? Ja po wczorajszych mam zakwasy ,jakie to piękne uczucie ! Dobranoc , do jutra
no, zakwasy to piękne uczucie przynajmniej czuć każdy mięsień, który pracował mi już powoli przechodzą, ale od kilku dni miałam straszne. nawet mięśnie nad kolanami bolą

Cytat:
Napisane przez bubciaa Pokaż wiadomość
Ja też przyłączam się do "pracowitych" dziewczyn. Dzisiaj dopiero zaczęłam, 1 h zumby w domowym zaciszu + 8 min trening brzucha z jutuba. Niedawno znalazłam na wizażu info o treningu ewy Chodakowskiej i mel b, chyba się skuszę, tylko muszę o tym jeszcze poczytać chce schudnąć, głównie pozbyć się oponki i trochę ciałko ujędrnić. przy 168 cm, ważę 65 kg. Tak ok. 60 kg wynik by mnie zadowolił grupa wsparcia mi się przyda, bo będę miała motywację do ćwiczeń.. Tak więc: do dzieła!
hej oczywiście będziemy się motywować wzajemnie wszystkie

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj odpuscilam, caly dzien w kuchni dal mi meeeega w kosc! A jutro pepkowe i pewnie tez nie dam rady.

Hanan, ja trenowalam wyczynowo wiec dlatego tyle az
a co trenowałaś?
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 08:16   #42
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

A mnie grypa rozłożyła na całego kompletny brak apetytu,wszystko boli,temperatura prawie 38.Ja się pytam Why?! Do wtorku lub środy pewnie poleżę ale a6w i jogę będę robić.Już tak ładnie mi to bieganie szło w dodatku łamiem moje postanowienia związane ze zdrowym odżywianiem-zjadłam wczoraj całą milke z orzechami i mam mega ochotę na cole i vifona
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 10:18   #43
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Dziewczyny, mogę dołączyć? Od czwartku ponownie zaczęłam walczyć ze sobą, kiedyś byłam w dobrej formie a teraz szkoda gadać Mięśni mam zero, a kondycja to chyba na minusie Wczoraj zaczęłam Chodakowską, byłam mega nakręcona na te ćwiczenia, a tu szok, straszne nudy! Nie przebrnęłam przez całość... Nie wiem czy to kwestia tego, że nie mogę się zmotywować do samodzielnych ćwiczeń czy po prostu to nie to Możecie mi polecić jakieś, sama nie wiem, jakieś bardziej dynamiczne i różnorodne filmiki?
impegata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 12:08   #44
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
A mnie grypa rozłożyła na całego kompletny brak apetytu,wszystko boli,temperatura prawie 38.Ja się pytam Why?! Do wtorku lub środy pewnie poleżę ale a6w i jogę będę robić.Już tak ładnie mi to bieganie szło w dodatku łamiem moje postanowienia związane ze zdrowym odżywianiem-zjadłam wczoraj całą milke z orzechami i mam mega ochotę na cole i vifona
uu współczuję zdrowiej szybko i wracaj do ćwiczeń wstyd się przyznawać, ale ja w ogóle się nie trzymam diety. codziennie pożeram jakąś czekoladę czy czipsy. wagę 53 kg utrzymuję od kilku lat - z 4 lata na pewno. dlatego wiem, że mi tycie nie grozi, ale to strasznie niezdrowo tak jeść...

Cytat:
Napisane przez impegata Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę dołączyć? Od czwartku ponownie zaczęłam walczyć ze sobą, kiedyś byłam w dobrej formie a teraz szkoda gadać Mięśni mam zero, a kondycja to chyba na minusie Wczoraj zaczęłam Chodakowską, byłam mega nakręcona na te ćwiczenia, a tu szok, straszne nudy! Nie przebrnęłam przez całość... Nie wiem czy to kwestia tego, że nie mogę się zmotywować do samodzielnych ćwiczeń czy po prostu to nie to Możecie mi polecić jakieś, sama nie wiem, jakieś bardziej dynamiczne i różnorodne filmiki?
witaj ja nie oglądam żadnych filmików - kilka razy obejrzałam jakie ćwiczenia robić i potem sama robiłam. najbardziej motywuje mnie skoczna, wesoła muzyka. taka ulubiona, która daje wielkiego kopa. to mnie najbardziej nakręca i rozpiera mnie energia
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:00   #45
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Hej
Wczoraj zrobiłam trening siłowy + 30 minut na rowerku oraz szalony koncert. Dziś mam zakwasy na każdym centymetrze ale może poćwiczę callanetics, jutro znów siłowy. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tyle motywacji i przekonania, ze naprawdę mi się uda. ))

Spójrzcie na kalendarz - za mniej niż miesiąc WIOSNA! Możemy ją powitać zupełnie odmienione, co nie???
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:21   #46
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Hej
Wczoraj zrobiłam trening siłowy + 30 minut na rowerku oraz szalony koncert. Dziś mam zakwasy na każdym centymetrze ale może poćwiczę callanetics, jutro znów siłowy. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tyle motywacji i przekonania, ze naprawdę mi się uda. ))

Spójrzcie na kalendarz - za mniej niż miesiąc WIOSNA! Możemy ją powitać zupełnie odmienione, co nie???
och tak, zgadzam się ja sobie przysięgłam, że w wakacje na plaży będę wyglądać jak laseczka
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:53   #47
ojalika
Wtajemniczenie
 
Avatar ojalika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 017
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

hej chętnie się przyłączę
planuje tak ćwiczyć ok. godzinki/ 40 minut dziennie ;p
ale jak się wkręcę to kto wie..
do tej pory mam za sobą 4 skalpele, zaczęłam TZG(ale zdecydowałam się narazie pomijać sadowską ) i wczoraj odpaliłam mel b i jestem miło zaskoczona
dzisiaj jeszcze nic się nie ruszałam, ale mata już czeka
__________________
biegam
dbam o siebie
ojalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:26   #48
Milka_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

cześć Dziewczyny chętnie dołączę do Was i opowiem coś nie coś o mojej fitnessowej historii
Jestem ogromną fanką Treningu E. Chodakowskiej - głównie jeżeli chodzi o skalpel. Pierwszy raz zetknęłam się z nim w wakacje i ćwicząc skrupulatnie przez miesiąc, udało mi się ładnie wyszczuplić ciało na wyjazd nad morze. No, ale wiadomo- zabrakło motywacji, samozaparcia, wkradło się lenistwo i zamiast po powrocie dalej ćwiczyć regularnie i zdobyć piękna wysportowaną figurę, poprzestałam na tym co uzyskała.
Wróciłam tak konkretnie do ćwiczeń w listopadzie- zapisałam się na Zumbę, wykupiłam miesięczny karnet, żeby sprawdzić czy mi się to podoba ( zakochałam się po uszy :kocham: ), poza tym naprawdę taniec pomaga żeby wyrobić kondycję i niesamowicie wyszczupla biodra . Od stycznia powróciłam znowu do Chodakowskiej i skalpela, włączyłam do treningu też ćwiczenia Tiffany Rothe (które można znaleźć na youtube - nie są wyczerpujące, trwają króciutko, a myślę że są fajnym dopełnieniem trenigu ).
Polecam Wam też blog, na który natknęłam się parę miesięcy temu: http://www.aktywnezycie.com/ , świetna psychologiczna dawka motywacji i dobrego słowa. Poza tym za sprawą Mary (autorki bloga) w styczniu prowadziłam Dziennik, o którym ona pisze i naprawdę pomógł mi trzymać się w ryzach,a kolejne wpisy pełne sukcesów tylko bardziej mnie motywowały.
Teraz od nowa stworzyłam sobie kolejny plan 30 dniowy- dziś mam jego pierwszy dzień i za chwilę rozkładam matę

Za mną miesiąc styczniowych ćwiczeń, bez rygorystycznej diety, mogę pochwalić się spadkiem 2 cm z talii, dołu brzucha i uda, podniesienia pupy, zmniejszenia (widocznego) cellulitu ( dużą rolę gra też systematyka 2 razy dziennego wcierania serum eveline ) i płaściutkim brzuchem z widocznym już troszkę zarysem mięśni Poza tym znowu zapisałam się na Zumbę i do moich treningów mogę dołożyć raz w tygodniu pląsanie na zajęciach

ps. mnie na przykład, bardzo pomaga w dni kiedy mam totalnego niechcieja, oglądanie motywujących obrazków - w 90% przypadkach wtedy ruszam tyłek z łóżka (moją inspirującą galerię można obejrzeć klikając w podpis )
__________________


Edytowane przez Milka_90
Czas edycji: 2013-02-23 o 15:28
Milka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:15   #49
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

O fajnie, że powstał taki wątek, będziemy mogły się wzajemnie motywować

Teraz mam trochę luzów na uczelni i również postanowiłam zabrać się za siebie. Nie mam zamiaru absolutnie chudnąć: 58kg - 173 cm, ale ujędrnić swoje ciało, zarysować mięśnie tak by stało się bardziej apetyczne bo teraz czuję się jak taki sflaczały patyk

Kompletnie nie wiem od czego zacząć: Mel B, Jillian, Chodakowska, Tamilee Web...?
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 16:29   #50
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Hej, można się do Was dołączyć?
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:36   #51
NarikO
Raczkowanie
 
Avatar NarikO
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
GG do NarikO
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

też się chętnie przyłącze )
__________________
kocham kwiaty!
NarikO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:44   #52
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Jasne,witamy was
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:50   #53
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Cytat:
Napisane przez ojalika Pokaż wiadomość
hej chętnie się przyłączę
planuje tak ćwiczyć ok. godzinki/ 40 minut dziennie ;p
ale jak się wkręcę to kto wie..
do tej pory mam za sobą 4 skalpele, zaczęłam TZG(ale zdecydowałam się narazie pomijać sadowską ) i wczoraj odpaliłam mel b i jestem miło zaskoczona
dzisiaj jeszcze nic się nie ruszałam, ale mata już czeka
cześć

Cytat:
Napisane przez Milka_90 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny chętnie dołączę do Was i opowiem coś nie coś o mojej fitnessowej historii
Jestem ogromną fanką Treningu E. Chodakowskiej - głównie jeżeli chodzi o skalpel. Pierwszy raz zetknęłam się z nim w wakacje i ćwicząc skrupulatnie przez miesiąc, udało mi się ładnie wyszczuplić ciało na wyjazd nad morze. No, ale wiadomo- zabrakło motywacji, samozaparcia, wkradło się lenistwo i zamiast po powrocie dalej ćwiczyć regularnie i zdobyć piękna wysportowaną figurę, poprzestałam na tym co uzyskała.
Wróciłam tak konkretnie do ćwiczeń w listopadzie- zapisałam się na Zumbę, wykupiłam miesięczny karnet, żeby sprawdzić czy mi się to podoba ( zakochałam się po uszy :kocham: ), poza tym naprawdę taniec pomaga żeby wyrobić kondycję i niesamowicie wyszczupla biodra . Od stycznia powróciłam znowu do Chodakowskiej i skalpela, włączyłam do treningu też ćwiczenia Tiffany Rothe (które można znaleźć na youtube - nie są wyczerpujące, trwają króciutko, a myślę że są fajnym dopełnieniem trenigu ).
Polecam Wam też blog, na który natknęłam się parę miesięcy temu: http://www.aktywnezycie.com/ , świetna psychologiczna dawka motywacji i dobrego słowa. Poza tym za sprawą Mary (autorki bloga) w styczniu prowadziłam Dziennik, o którym ona pisze i naprawdę pomógł mi trzymać się w ryzach,a kolejne wpisy pełne sukcesów tylko bardziej mnie motywowały.
Teraz od nowa stworzyłam sobie kolejny plan 30 dniowy- dziś mam jego pierwszy dzień i za chwilę rozkładam matę

Za mną miesiąc styczniowych ćwiczeń, bez rygorystycznej diety, mogę pochwalić się spadkiem 2 cm z talii, dołu brzucha i uda, podniesienia pupy, zmniejszenia (widocznego) cellulitu ( dużą rolę gra też systematyka 2 razy dziennego wcierania serum eveline ) i płaściutkim brzuchem z widocznym już troszkę zarysem mięśni Poza tym znowu zapisałam się na Zumbę i do moich treningów mogę dołożyć raz w tygodniu pląsanie na zajęciach

ps. mnie na przykład, bardzo pomaga w dni kiedy mam totalnego niechcieja, oglądanie motywujących obrazków - w 90% przypadkach wtedy ruszam tyłek z łóżka (moją inspirującą galerię można obejrzeć klikając w podpis )
hej i dzięki za motywującą historię mnie też motywują obrazki ładnych i jędrnych brzuchów czy pośladków. wtedy mam wielkie samozaparcie do ćwiczeń zastanawiam się nad zumbą hihih, ale u mnie w mieście nie ma takich zajęć ale na youtube coś by się znalazło

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
O fajnie, że powstał taki wątek, będziemy mogły się wzajemnie motywować

Teraz mam trochę luzów na uczelni i również postanowiłam zabrać się za siebie. Nie mam zamiaru absolutnie chudnąć: 58kg - 173 cm, ale ujędrnić swoje ciało, zarysować mięśnie tak by stało się bardziej apetyczne bo teraz czuję się jak taki sflaczały patyk

Kompletnie nie wiem od czego zacząć: Mel B, Jillian, Chodakowska, Tamilee Web...?
mam taki sam cel ujędrnić się ale -3 kg by się mi przydało



Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Hej, można się do Was dołączyć?
Cytat:
Napisane przez NarikO Pokaż wiadomość
też się chętnie przyłącze )
witajcie i dołączajcie
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:57   #54
NarikO
Raczkowanie
 
Avatar NarikO
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
GG do NarikO
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

to może ja coś powiem o sobie niestety w wakacje przytyło mi się dość mocno ... dlatego od września się odchudzałam, niestety niezbyt zdrowo, że o mało źle się nie skończyło :/ . Ale wyszłam na prostą i jem normalnie, tyle że stosuje zasadę MŻ i WR i jest super . Staram się pić dużo wody i na śniadanie zazwyczaj jem owsiankę . Kręce też hula hop . Bardzo lubię ćwiczyć, więc nie mam z tym problemu. Teraz czekam aż śnieg się rozpuści, bo chce zacząc biegać z mamą dla polepszenia kondycji . Zaraz idę zastowować pilling z kawy i balsamik ujędrniający
__________________
kocham kwiaty!
NarikO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 17:04   #55
ojalika
Wtajemniczenie
 
Avatar ojalika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 017
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

dzięki za przyjęcie
ja już mam za sobą mel b na brzuch i trening z gwiazdami część z Olą ) -> może głupio, że tak sobie dziele te treningi no ale co tam, ważne, ze ćwiczę

co do odżywiania/wagi
ja staram się jeść zdrowo, przywiązuje do tego dość dużą wagę, być może dlatego, że lubię siedzieć w kuchni i gotować
fast foody omijam łukiem od kilku lat, muszę jeszcze wyeliminować słone przekąski i słodycze i będzie dobrze, fakt, że nie jem tego codziennie, a z reguły raz/ dwa razy w tygodniu i nie garściami no ale później mam wyrzuty sumienia
jednak przesadzam z kawą i herbatami

co do wagi..
sesja mnie trochę wycieńczyła... nie wyglądałam zbyt dobrze ale wagę miałam całkiem spoko taką w granicach 58 z kawałkiem przy wzroście 174 teraz przybył mi kg/1,5 kg ale myślę, że wyglądam ok
raczej nie chcę schudnąć, ale wymodelować ciało
niedługo skupię się również na ramionach, nogach i pupie
__________________
biegam
dbam o siebie

Edytowane przez ojalika
Czas edycji: 2013-02-23 o 17:10
ojalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 17:04   #56
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Ja chciałabym zrzucić jakieś 4 kg, mimo że wagę mam w normie, to po zimie i świętach jakoś tak się przytyło, a i prawdą jest, że szczupłe ciała też mogą mieć zamiast mięśni tłuszczyk, tak jest w moim przypadku na brzuchu .
Konkretnie - moim celem jest ogólna poprawa kondycji i przede wszystkim wytrzymałości. Zależy mi też na sile, ujędrnieniu ciała i zarysowaniu mięśni.
Tylko że kompletnie nie wiem póki co jak się za to wziąć
Tzn, chcę sobie ułożyć sensowny plan treningowy, na pewno od początku zaczynam biegać od nowa, bo na zimę zaprzestałam. Nie wiem, co ćwiczyć szczerze mówiąc... Zagłębiam się od dwóch godzin w podforum fitnessowe, ale tyle tego jest, że głowa mała
Poproszę też o pomoc TŻta, bo dla mnie to trochę czarna magia. Że jednego dnia taka partia mięśniowa, ale trzeba uważać którego, bo np. ona musi się dłużej regenerować niż inna, a znowuż jest potrzebna żeby wykonywać ćwiczenia innej partii

Moją motywacją o której wie przyjaciółka - i teraz Wy- (bo właśnie zaczynamy razem ćwiczyć) jest to, że chciałybyśmy wziąć udział na jesień, jeśli do tego czasu się uda nam poprawić swoje ciała i wyniki, w naborze do Policji i SG, w tym momencie chyba bardziej do SG .
Postanowiłyśmy się sprężyć i spełnić to, co nam się kotłowało w głowie już od młodzieńczych lat. A dodatkowym motywatorem jest reakcja najbliższych, jeśli udałby się nam nasz mały plan

No i nie powiem, że moje ciało ostatnio daje mi więcej powodów do kompleksów, niż do zadowolenia...
Dzisiaj się obfotografuję, aby za jakiś czas porównać efekty.

Aha, jako iż wykonuję swoją pracę w domu, to mam bardzo dużo czasu na ćwiczenia, więc jest mi o tyle łatwiej. Gdyby tak tylko ktoś nade mną z batem stał...

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2013-02-23 o 17:06
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 17:32   #57
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Widzę ,że nie tylko ja chce ujędrnić ciało i zarysować mięśnie jak tylko ułożysz plan wrzuć go tu to może też skorzystam bo ja zgłębiam tą tematykę już dłuższy czas i nadal mam mętlik w głowie.Jak tylko wyzdrowieje wracam do biegania ,a tak pozostaje mi joga,a6w i rozciąganie -dzisiaj już zrobione mam też ważniejszy cel półmaraton we wrześniu
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 17:58   #58
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Uffff po prawie godzinie spędzonej z Mel B ledwie żyję
ale boskie uczucie

Dzikun, jak opracujesz trening to wrzuć, ja też chętnie się z nim zapoznam

Ile "wysokich" Wizażanek Wszystkie moje koleżanki mają ok. 160-165, przy swoich 173 cm czuję się jak mutant przy nich
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 18:01   #59
ojalika
Wtajemniczenie
 
Avatar ojalika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 017
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

mel b daje w kość
ja dzisiaj chyba trzasnę drugi brzuszek z mel b i może skalpel

dziewczyny a ćwiczycie z chodakowską?
ja narazie tylko skalpel i tzg
__________________
biegam
dbam o siebie
ojalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 18:07   #60
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Dzieczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

Zapomniałam dodać,że poza jogą,rozciąganiem i a6w zrobiłam jeszcze 30 przysiadów.Ja mam 182cm i wcale nie uważam się za giganta,a nawet lubię mój wzrost.Chociaż ideałem są dla mnie dziewczyny między 170 a 175.Miałam 2 podejścia do skalpela ale po 5 min mi się nudziły.Któraś wspominała o owsiance mniam uwielbiam z miodem,bananem,rodzynkami oraz żurawiną
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 22:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.