Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 16:45   #31
megalija
Raczkowanie
 
Avatar megalija
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 372
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

nie myśl o sobie jako o dziewicy. jesteś kobietą. a to że jeszcze nigdy się nie kochałaś to nic złego. nie idz do łózka z byle kim. błonę dziewiczą możesz nawet przebić wibratorem ale ja uważam, że dziewictwo to raczej stan umysłu niż obecność/nieobecność błony dziewiczej. Ja pierwszy raz kochałam się z moim obecnym partnerem jak miałam 19 lat, po 2 latach związku. wczesniej było dużo pieszczot różnej maści włącznie z seksem oralnym. ale naprawdę uważam że bardzo ważne jest to z kim się idzie do łóżka, ja wybrałam właśnie jego i jestem z tego zadowolona a nawet chyba dumna.
na pewno spotkasz kogos odpowiedniego czyt. wartosciowego komu będzie warto się oddać. głowa do góry i nie poddaj się presji środowiska jeśli tego nie chcesz. seks to coś magicznego kiedy uczestniczą w nim 2 kochające się osoby. jesli ma byc bez uczucia to ja znam lepsze ćwiczenia fizyczne.
megalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 18:19   #32
jurika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

agniesikk tylko nie zawsze można znaleźć tego jedynego faceta. Niektóre osoby nigdy go ni znajdują. Jak będę czekać to mogę zostać dziewicą aż do 30
jurika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:01   #33
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

trzeba byc cholernie zakompleksiona kobieta by obarczac sie presja na stracenie dziewictwa "bo wszyscy wkolo juz sie kochali" meeeeeeen.....


rozwalaja mnie takie watki... jakby to dziewictwo miale jakie kolwiek znaczenie w zyciu ! ! !
eaaaah ; /
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:05   #34
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Cytat:
Napisane przez jurika Pokaż wiadomość
agniesikk tylko nie zawsze można znaleźć tego jedynego faceta. Niektóre osoby nigdy go ni znajdują. Jak będę czekać to mogę zostać dziewicą aż do 30
Wiesz czasami lepiej być samemu, niż trafić na jakiegoś oszołoma.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:30   #35
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

sorry ale tak zareagowałam jak przeczytałam temat a tak jak się doczytałam ile masz lat. myślałam, że znowu pisze jakaś gimnazjalistka, bo koleżanki już miały swój pierwszy raz za sobą
happys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 22:43   #36
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
KONIECZNIE! do 27 roku życia, 4 miesiąca, 12 dnia, 21 godziny, 16 minuty 32 sekundy.
później to łoooooooooo...
No, na wszystkich produktach zazwyczaj jest data ważności wystarczy sprawdzić
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 07:08   #37
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
No, na wszystkich produktach zazwyczaj jest data ważności wystarczy sprawdzić
i już znamy odpowiedz na pytanie "do kiedy"
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 08:19   #38
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Ostatnimi czasy bardzo często jest poruszany ten temat...Czasami odnoszę wrażenie, że wiele dziewczyn się w ten sposób "chwali" i czuje lepsze od tych "niedziewic".
Ja sama dziewicą byłam do niedawna, straciłam je w wieku 21 lat z mężczyzną, którego naprawdę kocham. Ale wcześniej, zupełnie nie zastanawiałam się w jakim wieku to się stanie. Wiedziałam tylko tyle, że musi być to z miłości oraz wielkiego zaufania do tego mężczyzny. Jeśli do tej pory taki by się nie znalazł, czekałabym pewnie dłużej. Nawet i do 25 roku życia. Ogólnie to cieszę się, że mam to za sobą... bo pierwszy był bardzo bolesny i raczej nieprzyjemny fizycznie... przyjemnie było mi tylko w duszy...
blueskye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:03   #39
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Na pewno prześmiewcze, ironiczne i w założeniu zabawne, a w rzeczywistości prostacki komentarze bardzo pomogły Jurice. Jeśli o tym pisze, to znaczy, że ma z tym problem. Po co sarkazmy.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 10:37   #40
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

A mnie się wydaje, że pytanie w tytule nie jest wcale takie głupie. Dużo się mówi o tym, że cnotę powinno się stracić "kiedy się będzie gotowym", "kiedy pozna się tego właściwego" itp. Ale nie oszukujmy się. Jeśli ktoś zaczyna życie seksualne późno, np koło 30 to brak doświadczenia może przeszkadzać mu/jej w życiu seksualnym. Człowiek, który bardzo wiele lat żył bez seksu będzie musiał sporo zmienić w swoim życiu, aby "przestawić" się na życie seksualne. Nie zawsze jest to łatwe.
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 12:03   #41
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Nie ważne, do kiedy, ważne - z kim!
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 15:54   #42
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Cytat:
Napisane przez jurika Pokaż wiadomość
Jak będę czekać to mogę zostać dziewicą aż do 30
no to co?
będzie Apokalipsa?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:26   #43
karolcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 137
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Brookit co ty gadasz, błona twardnieje z wiekiem a po 30 uzbraja się w zęby;p



zgadzam sie z linaya , nie wazne kiedy wazne z kim ;p
__________________
Przy Tobie szczęście to coś więcej.. <3
karolcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 12:42   #44
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

jurika, a o co tak naprawdę chodzi?
Nie sama błona Cię przecież uwiera. Czujesz się gorsza bo nie uprawiałaś seksu? Mówisz że nie spotkałaś nikogo odpowiedniego i nie wiesz czy znajdziesz. A jak nie znajdziesz to zostaniesz trzydziestoletnią dziewicą. Tak jakby w tym wieku błona dziewicza wybuchała... Jak bardzo chcesz to się prześpij z kimkolwiek, to w końcu Twoje życie. Tylko zastanów czy się lepiej wtedy poczujesz. Problem nie jest w Twojej błonie tylko w Twojej psychice, kompeksach, nieatrakcyjności albo lęku przed facetami. Penis Cię z tego niestety nie wyleczy.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 23:07   #45
szpilki na giewoncie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 133
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

ma czas do końca zycia. i to jest własnie ta pogon za seksem, duzo mówi ze w 15 latach stracil dziewictwo, ze pozniej to juz wstyd i kobieta zagubiła sie i czuje sie troche niezrecznie wsrod tych wszystkich ,, nowoczesnych'' osób. uważam ze nie ma co robic to z byle kim aby tylko nie byc juz dziewicą i czuc się dobrze aby ludzie nie obgadywali. a czy to jakis wstyd byc dziewica w tym wieku? otóz zaden wstyd, wg mnie. mezczyzni lubia gdy ich kobieta jest ich pierwsza.
szpilki na giewoncie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:11   #46
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Cytat:
Napisane przez jurika Pokaż wiadomość
Boje się tez gdy kogoś będę mieć i on dowie się o moim "problemie" to możne mnie najzwyczajniej wyśmiać ze w tym wieku nadal jestem dziewica
Nie sądzę Z tego, co obserwuję to z reguły sa bardzo zadowoleni albo w ogóle nie zwracają na to uwagi. Bo to naprawde nie jest żadna wielka sprawa Nie stresuj się tym w ogóle, nie myśl, że coś z Tobą nie tak, poczekaj aż będziesz gotowa i trafi się ktoś odpowiedni. A jeśli masz czekać do 30? Cóż - a co w tym złego?
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:53   #47
Paacyfa
Raczkowanie
 
Avatar Paacyfa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 51
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

umrłam,hahaha!
Paacyfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:23   #48
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
KONIECZNIE! do 27 roku życia, 4 miesiąca, 12 dnia, 21 godziny, 16 minuty 32 sekundy.
później to łoooooooooo...
Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Brookit co ty gadasz, błona twardnieje z wiekiem a po 30 uzbraja się w zęby;p
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No. A wacuś z wiekiem mięknie

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

A po 40tce napierdziela z granatnika.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
najlepiej przed grudniem 2012, bo wtedy koniec świata będzie i już nie nadrobisz

dziekuje wam! teraz bede sie smiala przez caly tydzien



kazdy inaczej do tego podchodzi- wedlug mnie utrata dziewictwa jest jednak czyms waznym. Pieknym przezyciem, ktore faktycznie zbliza do drugiej ukochanej osoby. Ja wtedy wiedzialam, ze robie to z odpowiednia osoba, z ktora chce to zrobic i ktora jest dla mnie najwazniejsza. Poczekaj bo blona ci sie sama pozniej nie zrosnie
to, ze masz tyle lat i nadal jestes dziewica czyni cie dziwolagiem? (jak sama napisalas) chyba raczej pokazuje, ze masz zasady a nie bawisz sie po szkole w sloneczko czy inne "ciekawe" gry, dzieki ktorym nasz przyrost naturalny rosnie...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:06   #49
jurika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Wszystkie piszecie o tym że mam czekać na kogoś kogo będę kochać i z kim będę chciała to zrobić. Jednak taka osoba może się nigdy nie znaleźć. Przecież mam już tyle lat i nadal nikogo takiego nie znalazłam. Może być tak że on nigdy się nie zjawi. A wtedy mam czekać do śmierci aż znajdzie się ten jedyny? Niektórym osobom nie jest dane się zakochać i znaleźć tego idealnego faceta...

Dziękuje tym dziewczynom które poważnie podeszły do mojego zapytania i szczerze odpowiedziały
jurika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 13:16   #50
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

to, ze masz tyle lat i nadal jestes dziewica czyni cie dziwolagiem? (jak sama napisalas) chyba raczej pokazuje, ze masz zasady a nie bawisz sie po szkole w sloneczko czy inne "ciekawe" gry, dzieki ktorym nasz przyrost naturalny rosnie...
dokładnie chyba lepiej bedziesz sie czuła jak poczekasz na odpowiedniego mężczyznę niż jak pojdziesz do łóżka z kimkolwiek po to żeby mieć to za sobą... a jeżeli tak bardzo ci na tym zależy to może po prostu skorzystaj z usług seksualnych to też nic złego.... ( odloty.pl ) Tylko, że chyba to nie Ty czujesz się z tym źle tylko źle Ci z myślą co uważają na ten temat inni... Osobiście uważam, że lepiej czekać nawet do 40 i przezyc coś niesamowitego niż stracić dziewictwo w wieku 13 lat po to żeby się pochwalić koleżankom. W czym Ci przeszkadza to, że jesteś dziewicą, przecież jesteś pełnowartościową kobieta i na pewno znajdziesz mężczyznę, któremu będziesz chciała oddać swój skarb jak tylko przestaniesz o tym myśleć i szukać...
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:03   #51
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Cytat:
A wtedy mam czekać do śmierci aż znajdzie się ten jedyny?
TAK.

zrobisz jak zechcesz, ale napisałam co ja bym zrobiła. traktujesz seks jak obowiązek który chcesz wypełnić. a to nie jest obowiązek. przepraszam jeśli cię urażę, ale mam wrażenie że piszę z 15-latką...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 21:22   #52
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

ja uważam, że trzeba do piątku
pytton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 11:18   #53
Gemling_Queen
Przyczajenie
 
Avatar Gemling_Queen
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 7
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

No cóż, ja straciłam dziewictwo mając dopiero 14 lat, lecz chęć na jego utratę odczuwałam duużo wcześniej. Patrząc z perspektywy czasu na moje perypetie (w które żadna z was pewnie by nie uwierzyła ) mogę tylko załamać ręce nad swoją dziecinadą. Dziś wiem, że takie parcie zwykle nie prowadzi do niczego dobrego. Pierwszego stosunku nie żałuję, gdyż mój ogier miał 30 lat, był bardzo doświadczony i wiedział jak się mną zająć, tak że miałam wtedy najsilniejszy orgazm w swoim życiu

Do dziś za nim wzdycham.
Gemling_Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 11:25   #54
ejni_mazurek
Raczkowanie
 
Avatar ejni_mazurek
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 94
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

jedyna słuszna odpowiedź - 'jak najszybciej'
ejni_mazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:40   #55
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Tytułowe pytanie mnie zniszczyło

Nie ma wieku, w jakim dobrze jest stracić dziewictwo - jeśli już się stawia jakieś sztuczne granice, to prędzej w drugą stronę, a mianowicie "od kiedy". Nieodpowiedni może być co najwyżej partner, a nie "zbyt późny" wiek.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 19:03   #56
urawnilowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Witaj Jurika. Ale sie na Ciebie posypaly gromy.

Faktycznie, tytulowe pytanie jest sformulowane mega niezrecznie i smiesznie , jakby utrata dziewictwa przed jakims tam wiekiem bylo wskazaniem medycznym a tak nie jest.

Ja dziewictwo stracilam jako dwudziestolatka, z kumplem, ktory owszem, pociagal mnie fizycznie od zawsze ale jasne dla mnie bylo, ze go nie kocham i ze on nie kocha mnie. Nie ukrywam, ze wodka ktora pilismy dodala mi troche odwagi ale nie uprawialam seksu bo bylam pijana, uprawialam seks bo chcialam tego od dawna, a alkohol po prostu pomogl mi urzeczywisnic to o czym myslalam przez dlugi czas. Sam seks byl sredni, wiadomo, pierwszy, atmosfera mila, fajnie sie gadalo, smialo i palilo przed i po. tyle. niczego nie zaluje.

Nie rozumiem troche tego nobilitowania dziewictwa do rangi nie-wiadomo-czego. Ze co, ze potem mozemy sobie uprawiac seks bez zobowiazan, mozemy miec fuckfriendow, robta co chceta, ale pierwszy raz z wielkiej, prawdziwej milosci, z ksieciem na bialym rumaku i te sprawy? Byloby pieknie, ale czasem biologia dopomina sie o swoje prawa, zwlaszcza jak sie ma dwadziescia pare lat, a nie 17.

Jednym slowem, rozumiem jak sie czujesz i rozumiem, ze masz poczucie, ze omija cie cos waznego. ja mialam to samo, mimo ze bylam duzo mlodsza. Na Twoim miejscu, jesli nie jest latwe dla Ciebie sie prawdziwie zakochac (ja nigdy nie kochalam zadnego faceta, teraz chyba zaczynam, ale to juz inna bajka), pomyslalabym nad rozpoczeciem wspolzycia z kims kogo lubisz, cenisz i kto ci sie podoba, ale na moje nie musisz go kochac. przypadkowy seks na pierwszy raz oczywiscie odpada, tu jest potrzebna duza doza zaufania, przede wszystkim jak przyjdzie co do czego nie mozesz sie bac mu powiedziec ze to twoj pierwszy raz, ale nie doszukiwalabym sie koniecznosci milosci do grobowej deski.

Oczywiscie, kazdy jest inny. Jak powiedzialam, na mnie pierwszy raz bez milosci nie mial negatywnego wplywu. Nie przywiazalam sie do niego, bo przebil moja blone dziewicza. Nie mysle o sobie zle i nie uwazam sie za dziwke po prostu ciesze sie zyciem i robie co mi sie podoba. Jesli jestes bardzo wrazliwa, moze faktycznie lepiej nie igrac z ogniem. Dla mnie bylo to fajne doswiaczenie i dobry poczatek.

Seks jest fajny i moim, niekatolickim, malo konserwatywnym i jakze przewrotnym zdaniem warto w koncu sprobowac, zeby sie przekonac, ubogacic w doswiadczenia i zaczac wrezcie miec zycie erotyczne, ktore wprowadza do codziennej egzystencji bardzo ciekawa i przyjemna nutke. Przemysl wszystko dobrze, nic nie rob zbyt pochopnie i zdecyduj. Powodzenia.
__________________
urawnilowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 20:03   #57
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

kiedy zaczyna ci ciążyć,lub śmierdzieć między nogami
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 18:29   #58
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 576
Dot.: Do kiedy najlepiej stracic dziewictwo?

Kiedy sperma bije do głowy.
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.