Ch³opak - konserwa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-05, 19:20   #31
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Napisane przez Endryn Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy dobrze zrozumia³em ten post, ale chodzi o bycie ze sob± blisko duchem i emocjonalnie? Je¶li o to chodzi, to takie powi±zania miêdzy nami istnia³y jeszcze przed zadeklarowaniem naszego po¿ycia.
Obawy przed ci±¿± nie ma, bo od czego s± prezerwatywy lub tabletki.
A wyt³umaczenie, ¿e mo¿e siê nie sprawdziæ w ³ó¿ku jest bezcelowe, bo i tak nie zamierzam trafiaæ w ¶lepo i ryzykowaæ ¿ycie w ma³¿eñskim celibacie z powodu aseksualno¶ci ¿ony.
bardziej chcialam Ci podpowiedziec jak gadac z ni±....ze bliskosæ emocjonalna i duchowa nie wystarcza w zwi±zku nawet przed ¶lubem. ¿eby¶ jej powiedzia³ jak wa¿na jest blisko¶æ fizyczna i jak bardzo zbli¿a ludzi.... o wiele bardziej ni¿ a ta duchowa czy emocjonalna.....wiesz kiedys byl taki temat, jak to para wziê³a ¶lub - nie kochali siê przed slubem ze wzglêdów religijnych, o wiele bardziej z jego strony, ale ona tez by³a za tym. jednak on bardziej na to naciska³. wziêli ¶lub, i po ¶lubie nadal nic, mówi³ ¿e cieszy go ich czystosæ. .. w koñcu wspó³¿yli po chyba 3 miesi±cach, mimo ¿e ona próbowa³a d±zyæ do tego o wiele wcze¶niej jednak na darmo. obawiam sie ze dosz³o do bliskosæi tez z jej incjatywy z tego co pisa³a. moze znajd¼ go poka¿ jej i powiedz ze obawiasz sie takiej przysz³o¶ci.... a jak jej z przytuleniem i calowaniem? bez problemu? czy uwa¿a ¿e to za blisko?....to wzgledy religijne czy jakie¶ inne?
doskonale Cie rozumiem bo to zbyt powazna sprawa a ma³¿eñstwo jest na ca³e ¿ycie. a ¿ycie w celibacie, kochanie sie raz na miesiac bad¼ rzadziej przy zgaszonym ¶wietle pod kocem przez dziurkê od pi¿amy nie kazdemu odpowiada. dziwi mnie fakt ¿e przez 4 lata do niczego nie dosz³o..... bo gdyby czu³a po¿±danie i dzia³a³ by¶ na ni± jak facet powinien na kobietê traktujac Cie powa¿nie- a skoro by³y rozmowy o ¶lubie to tak traktowa³a-tez powina jako¶ pokazaæ Ci ¿e chcia³±by czego¶ wiecej.... tak jak Ty, ....4 lata to kawa³ czasu jednak...

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

pozatym w±tpie ¿e po 4 latach+ czas do ¶lubu bycia razem po ¶lubie nagle wskoczy Ci do ³ó¿ka i bêdziecie siê kochaæ wnoc po¶lubn±, bo zdajesz sobie sprawê ¿e na wszytsko potrzeba czasu zw³±szcza w tych sprawach. wnioskujê z Twoich wypowiedzi ¿e na poca³unkach i przytuleniu wasza blisko¶æ siê koñczy³a, czyli nie by³o ¿adnych pieszczot, nie widzieliscie siê nago itp....wiec od przytulenia do seksu zwykle w zwiazku jest daleko....wiêc czeka Ciê daleka droga, o mo¿e zaugeruj jakie¶ delikatne pieszczoty itp?... tak¿eby pójsæ w stronê bliskosæi powoli, ..... a pó¼niej albo samo wyjdzie, albo bêdziesz mieæ ³atwiejsz± i krótsz± drogê po ¶lubie...czy o pieszczotach tez nei chce s³yszeæ?....

Edytowane przez kinkam26
Czas edycji: 2013-05-05 o 19:11
kinkam26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 20:19   #32
TopGun1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Napisane przez kinkam26 Poka¿ wiadomo¶æ
jestem tego samego zdania, 1,5 to zbyt krótko chyba nawet na tak± rozmowê. pozatym jak mo¿na byæ pewnym ze komu¶ na Tobie zale¿y po 1,5 miesi±ca. ile wy macie lat?...
Dlatego mówi³em, ¿e mo¿e to po prostu ¿arty na razie
__________________
najnowszy szyk mody! opakowania kartonowe
TopGun1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 21:21   #33
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Poka¿ wiadomo¶æ
Równie dobrze mo¿na ustaliæ, ¿e przed ¶lubem nie bêdziecie je¶æ lodów czekoladowych, które podadz± dopiero na weselu, co bêdzie s³odkie i romantyczne


tak mi siê to spodoba³o ¿e od razu zapowiedzia³am mojemu T¯ ¿e nie jemy do ¶lubu lodów czekoladowych- które lubi on, i waniliowych -które lubiê ja.....brak seksu do ¶lubu bylo by samobójstwem, jest niezwykle istotna blisko¶æ w zwiazku kochaj±cych siê ludzi....

Edytowane przez kinkam26
Czas edycji: 2013-05-05 o 21:27
kinkam26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 21:25   #34
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 25 334
Dot.: Ch³opak - konserwa

seks po ¶lubie,a pieszczoty te¿?
czy preferuje oral,petting,ale penetracji ju¿ nie?
czy jego wybór drogi ¿yciowej jest poddyktowany jest pogl±mi,czy wstydem?
TmargoT jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 21:26   #35
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Tre¶æ usuniêta, wypowiedzenie licencji przez u¿ytkownika.
a kto oprócz ch³opaka który ma problem
z dziewczyn± poodbny do Twojego tutaj siê wstrzymuje?.... ja Ciê rozumiem, tylko proponuje czas, duuuuuu¿o czaasu. aaaaa i z t± pewno¶ci± bym jeszcze na jakis czas uwa¿a³a....1,5 m to zbyt krótko na tê pewno¶æ..

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:51
kinkam26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 21:28   #36
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 25 334
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Tre¶æ usuniêta, wypowiedzenie licencji przez u¿ytkownika
dopytaj siê go o szczegó³y.
byæ mo¿e nie chce naciskaæ na seks,bo w koncu to dopiero pocz±tku zwi±zku,lub mo¿e nigdy tego nie robi³ i wstydzi siê swojej niewiedzy.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:51
TmargoT jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 21:40   #37
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 96
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Napisane przez TmargoT Poka¿ wiadomo¶æ
dopytaj siê go o szczegó³y.
byæ mo¿e nie chce naciskaæ na seks,bo w koncu to dopiero pocz±tku zwi±zku,lub mo¿e nigdy tego nie robi³ i wstydzi siê swojej niewiedzy.

te¿ obstawiam za takimi jego pogladami bardziej ni¿ za tym ¿e chcê czekaæ do ¶lubu, mo¿e nie chce zniechêciæ, w koñcu to dopiero pocz±tek
__________________
...
kinkam26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 22:49   #38
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 376
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Tre¶æ usuniêta, wypowiedzenie licencji przez u¿ytkownika
Sama nie chcia³abym byæ z osob± wierz±c±, bo takie pogl±dy s± mi zbyt dalekie, ¿ebym siê na nie zgadza³a co do siebie, wiêc jestem w stanie Ciê zrozumieæ. Niby mo¿e byæ tak jak mówi± dziewczyny, ¿e wstydzi siê w³asnego niedo¶wiadczenia i dlatego tak mówi, ale wola³abym mieæ stuprocentow± pewno¶æ, o co mu chodzi. Po prostu wy³ó¿ mu tê sprawê za jaki¶ czas (dobrze by³oby od razu, ale mo¿e faktycznie to jeszcze za wcze¶nie), o ile wcze¶niej nic siê nie zacznie dziaæ. Mo¿e sama spróbuj zainicjowaæ jakie¶ fizyczne kontakty (nie mówiê o seksie, ¿eby by³o jasne) i zobacz, jak bêdzie reagowa³.
__________________

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:51
mbamboo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-07, 20:34   #39
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomo¶ci: 885
Dot.: Ch³opak - konserwa

a mo¿e po prostu jak przyjdzie czas, za miesi±c lub 2 po prostu o tym pogadaæ? o oczekiwaniach, planach?
dla ka¿dego ta kwestia jest indywidulana.
Ja siê "regu³± ¶lubu" nigdy nie kierowa³am.
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-07, 20:43   #40
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Napisane przez klara_pi Poka¿ wiadomo¶æ
Co prawda nie znam ¿adnego takiego, ale mam nadziejê i g³êboko wierzê w to, ¿e tacy s±
ja zosta³am przez takiego odrzucona. nie ¿a³ujê :p

pó³tora miesi±ca to wbrew pozorom nie jest tak ma³o, ile Wy macie lat? bo to kluczowe.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-08, 07:24   #41
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 7 346
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Tre¶æ usuniêta, wypowiedzenie licencji przez u¿ytkownika
Naprawdê my¶lisz, ¿e rozstanie bêdzie dla niego tak± tragedi±? Nie wiem, czemu ludzie (rzucaj±cy) TAK prze¿ywaj±, zw³aszcza po Krótkim czasie. On, nic niezwyk³ego, powiedz mu to wprost, zamiast my¶leæ, ¿e on bez Ciebie nie ogarnie ¿ycia.
__________________
Tu wyja¶niam w prostych s³owach trening, dietê i g³owê: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:51
mpt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 19:41   #42
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 576
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Tre¶æ usuniêta, wypowiedzenie licencji przez u¿ytkownika

Przesadzasz z tym cierpieniem. NIGDY W ¯YCIU BYM NIE CHCIA£ ¯EBY KTO¦ ZE MN¡ BY£ Z LITO¦CI. I je¿eli twój facet jest normalny to je¿eli by¶ mu powiedzia³a, ¿e jeste¶ z nim z lito¶ci powinien sam z tob± zerwaæ.

Nie odpowiedzia³a¶ ile macie lat ? 18
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:52
MasterOfPupets jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-08, 20:58   #43
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Ch³opak - konserwa

Przecie¿ dziewczyna napisa³a, ¿e nie oczekuje ¿adnych rad...
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-08, 21:58   #44
MasterOfPupets
Rozeznanie
 
Avatar MasterOfPupets
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 576
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Napisane przez musisz Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ dziewczyna napisa³a, ¿e nie oczekuje ¿adnych rad...
To by³a radoopinia
__________________
"You and me
We’ll all go down in history
With a sad Statue of Liberty
And a generation that didn't agree"
MasterOfPupets jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-10, 12:25   #45
Endryn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Napisane przez kinkam26 Poka¿ wiadomo¶æ
hmmmm obawa przed ci±¿±? obawa przed ty ¿e gdy siê nie sprawdzi zostawisz j± bo nie spe³nia Twoich ³ó¿kowych oczekiwañ?.....sama nie wiem co mo¿e byæ przyczyn±, skoro siê waha to pewnie gdzies my¶li o tym i nagle zaczyna siê baæ... wynios³a to z domu?, nie bardzo wiem jak Ci poradziæ... czytalam wiele o tym jak to ludzie czekaja do ¶lubu z seksem bo mimo ¿e jestem praktykujac± katoliczk± to w momencie pewnosci drugiej osoby o tym ze to jest to chyba bym siê nei zdecydowa³a na ¶lub nie bêd±c z druga osoba blisko. nie przez kwestiê nie kupowania kotka w woreczku, ale po prostu choæby nie wiem jak para by³a ze sob± blisko duchowo, rozumia³a sie bez s³ów, czyta³a sobie w myslach itp, itd, to nie bed± ze sob± tak blisko jak po fizycznym byciu blisko... to bardzo zbliza nie tylko fizycznie ludzie ale takze emocjonalnie, duchowo. chyba musisz z ni± tak pogadac. bo w±tpie ¿e da cos t³umaczenie ¿e Ty tego potrzebujesz itp i ze dla Ciebie to wa¿ne. kiedy¶ tez my¶la³am czekanie do ¶lubu jest piêkne...jednak piêkniejsza jest ta bliskosæ ludzi....którzy sie kochaj±...
Przez ostatni czas próbowa³em siê dowiedzieæ co jest dok³adnym powodem braku wspó³¿ycia. Czy to na prawdê wiara, czy mo¿e siê po prostu boi, a mo¿e ma jak±¶ chorobê.

Ostatecznie dowiedzia³em siê tyle, co autorka tematu, jednak ja... chyba przystanê na czekaniu. Co jak co, ale ja te¿ mam w³asne warto¶ci moralne i dla mnie mi³o¶æ wa¿niejsza jest ni¿ seks.
Endryn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-10, 16:01   #46
klara_pi
Raczkowanie
 
Avatar klara_pi
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Napisane przez Endryn Poka¿ wiadomo¶æ
Co jak co, ale ja te¿ mam w³asne warto¶ci moralne i dla mnie mi³o¶æ wa¿niejsza jest ni¿ seks.
No i piêknie
__________________
Kto¶ kto kocha, nie jest tym, co umrze.
~ R.Wojaczek
klara_pi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-10, 22:22   #47
klara_pi
Raczkowanie
 
Avatar klara_pi
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Ch³opak - konserwa

Cytat:
Tre¶æ usuniêta, wypowiedzenie licencji przez u¿ytkownika
W takim razie ja chyba nie rozumiem, bo raz: skoro go nie kochasz, to dlaczego jest Twoim ch³opakiem? i dwa: po co chcesz z nim uprawiaæ seks?
__________________
Kto¶ kto kocha, nie jest tym, co umrze.
~ R.Wojaczek

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:52
klara_pi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.