Dzieci w talent show - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 09:49   #31
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Dzieci w talent show

tak, rodzice, zawsze winni rodzice. A jak dziecko już ma 20 parę lat i nie skończy studiów/rzuci je to też jest wina rodziców - bo i tkaie opinie słuyszałam. Ze rodzice wysłali na studia takie a śmakie bo jak dziecko na nie nie pójdzie to kasę odetną.
A dziecko zamaist się przeciwstawić, iść nas to co chce, zacząc własną kasę zarabiać to idzie tma gdzie rodzice kazali, robi wszystko żeby nie zdac i winę na rodziców zwalić.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 10:25   #32
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Dzieci w talent show



temat jest o dzieciach w talent show i wydaje mi się, że od początku rozmawiamy o dzieciach w rozumieniu 10 latków, a nie o studentach, więc o czym Ty mówisz?
20- latek jest "dzieckiem" tylko dla swoich rodziców, a i nie jest jakimś wielkim odkryciem, że wszystko co zrobi idzie tylko na jego konto. A że się czasem głupio tłumaczy...


Natomiast niby czyja to jest wina, że mały dzieciak idzie do programu, jest wystawiony na stres kilka razy przekraczający to co może znieść? A potem znika... Gdzie jest taka Klaudia Kulawik? Bo ja idę o zakład, że jej wygrana kasa poszła na bieżące potrzeby rodziców, a nie na "rozwijanie jej talentu". A z tego co wiem, zarabianie na rodzinę nie jest obowiązkiem 10- latki?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2012-04-25 o 10:43
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:34   #33
tralaleczka
Raczkowanie
 
Avatar tralaleczka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 155
Dot.: Dzieci w talent show

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość


temat jest o dzieciach w talent show i wydaje mi się, że od początku rozmawiamy o dzieciach w rozumieniu 10 latków, a nie o studentach, więc o czym Ty mówisz?
20- latek jest "dzieckiem" tylko dla swoich rodziców, a i nie jest jakimś wielkim odkryciem, że wszystko co zrobi idzie tylko na jego konto. A że się czasem głupio tłumaczy...


Natomiast niby czyja to jest wina, że mały dzieciak idzie do programu, jest wystawiony na stres kilka razy przekraczający to co może znieść? A potem znika... Gdzie jest taka Klaudia Kulawik? Bo ja idę o zakład, że jej wygrana kasa poszła na bieżące potrzeby rodziców, a nie na "rozwijanie jej talentu". A z tego co wiem, zarabianie na rodzinę nie jest obowiązkiem 10- latki?

Zgoda w 100%
tralaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 15:31   #34
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Dzieci w talent show

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
to po co takie dzieciaki idą do programu?
Żeby zaspokojić chore ambicje matek, które same zazwyczaj w swoim życiu nie osiągneły zbyt wiele i przelewają to na dzieci Takie wrażenie mam ogladając amerykańskie programy o małych wymalowanych misskach czy taniec marzenie mojej mamy etc ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:10   #35
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dzieci w talent show

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Żeby zaspokojić chore ambicje matek, które same zazwyczaj w swoim życiu nie osiągneły zbyt wiele i przelewają to na dzieci Takie wrażenie mam ogladając amerykańskie programy o małych wymalowanych misskach czy taniec marzenie mojej mamy etc ...
I potem te małe bidulki płaczą, krzyczą, mówią, że nienawidzą tańczyć/śpiewać. Któraś dziewczynka, już słynna na internecie, mówiła, że lubi, gdy jej mama płacze, bo ją tu uszczęśliwia
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.