Wybijcie mi z głowy blond - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 11:54   #31
kaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 59
Dot.: Wybijcie mi z głowy blond

Oj, to jesteś pierwsza, która tak mówi Każdy ma inny gust jeśli chodzi o kolor włosów. Ja przez lata nosiłam ciemne, bo jakoś mi się podobały. Teraz postanowiłam to zmienić. Właśnie zakupiłam farbę w odcieniu jasny blond karmelowy i jak tylko dojdzie, to robię kolejną metamorfozę. Faktem jest, że w ciemnych twarz bardziej zwraca uwagę, pasowałoby mieć nienaganną cerę, kolor oczu bardziej się uwydatnia, ale z powodu problemów z buzią muszę na jakiś czas zrezygnować z ciemnego brązu na rzecz czegoś łagodniejszego.
kaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 19:20   #32
niejestemtwoja
Zakorzenienie
 
Avatar niejestemtwoja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Cukierkowo.
Wiadomości: 3 355
Dot.: Wybijcie mi z głowy blond

mnie też strasznie podkusił blond, a od zawsze byłam ciemną blondynką, kiedyś miałam zrobione pasemka na całości, ale od tego czasu już włosy odrosły i tam, gdzie miałam wcześniej rozjaśniane, wyszedł w miarę ładny blond, ale u góry.. rude refleksy. : (
a jak u Ciebie, zadowolona z koloru
__________________
28.01.13 r. - od tego momentu noszę aparat ortodontyczny (góra i dół)! ;>

12.05.13 r. - ostatnie farbowanie włosów
23.12.13 r. - blond pasemka
niejestemtwoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 13:02   #33
kaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 59
Dot.: Wybijcie mi z głowy blond

Z aktualnego nie za bardzo, ale na początku przyszłego tygodnia farbuję na jasny blond karmelowa, na pewno zdam relacje jak wyszło. Obawiam się tylko, żeby nie wyszło co innego na odrostach a co innego na końcach. Wzięłam wodę 6%...najwyżej efekt nie będzie taki mocny.
kaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 19:23   #34
therut
Przyczajenie
 
Avatar therut
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wybijcie mi z głowy blond

moim zdaniem lepiej będziesz wyglądała w ciepłych,niejednolitych barwach na głowie Masz oczka, które przy jednobarwnej fryzurze zanikają, a to co teraz zrobiłaś fajnie udydania je. No i najważniejsze jest Twoje samopoczucie
__________________
moje działania artystyczne:
https://www.instagram.com/sysianierutka/ - tu jestem najbardziej aktywna https://www.facebook.com/EfektowneMarnowanieCzasu
therut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 19:35   #35
therut
Przyczajenie
 
Avatar therut
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wybijcie mi z głowy blond

moim zdaniem lepiej będziesz wyglądała w ciepłych,niejednolitych barwach na głowie Masz oczka, które przy jednobarwnej fryzurze zanikają, a to co teraz zrobiłaś fajnie udydania je. No i najważniejsze jest Twoje samopoczucie
__________________
moje działania artystyczne:
https://www.instagram.com/sysianierutka/ - tu jestem najbardziej aktywna https://www.facebook.com/EfektowneMarnowanieCzasu
therut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 20:29   #36
kaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 59
Dot.: Wybijcie mi z głowy blond

Dokonalam kolejnej zmiany, ale nie jestem pewna, czy dobrze zrobilam. Kolor wyszedł taki, jak na próbniku, tyle, że na pasemkach jest oczywiście jaśniejszy, a końce są trochę ciemniejsze od reszty z uwagi na wieloletnie farbowanie na ciemne brązy. W wolnej chwili wrzucę jakąś fotkę. Hehe, miałam brąz, chcialam blond a wylądowalam z rudawym karmelem a'la zupka pomidorowa
kaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 18:06   #37
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Wybijcie mi z głowy blond

oj blondzik odpada!!!!
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 12:36   #38
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Wybijcie mi z głowy blond

jak dla mnie pieknie wygladalabys wtakim karmelkowym jasnym brazie . w jasnym blondzie wygladasz sztucznie a w ciemnym brazie tak smutno
poczekaj troszke az ci sie kolor wypluka i kup sobie jakas farbe z jasnym brazem. tu na forum wiele dziewczyn ci doradzi jaka farba uzyskac upragniony kolor
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 22:22   #39
kaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 59
Dot.: Wybijcie mi z głowy blond

Heh, czytasz w moich myślach, bo właśnie myślę o takim ładnym jasnym brązie/ciemnym blondzie, tylko mam dylemat którą farbę wybrać...Genezę Lechera czy Allwaves odcień 7.0/7.1.- tu zastanawiam się nad średnim naturalnym lub popielatym blondem Jak mówisz, czekam, aż się wypłuczę i nie mogę się już doczekać. Nie czuję się dobrze w obecnym odcieniu, mocno zżółkł niestety. W świetle sztucznym tak nie widać ale już w dziennym tak.
kaska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.