Moda Polska vs. Moda Bialoruska? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-17, 12:46   #31
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

oki, oki, a watek (MSDpp) jest dobry, dziewczynie w końcu chodzi i o modę w Polsce jako taką; po prostu już za chwilę zacznie (juz zaczęła ) się nam bronić, a przecież chce tylko jakiejś tam porady.

Pozdro dla wszystkich, a Tobie, Rose - powodzenia w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące Cie pytania.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 12:53   #32
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Rose, szpilki sa oczywiście jak najbardziej w porządku, w ogóle, jak lubisz sie ubierać seksownie, to sie tak noś i niczym się nie przejmuj.
Jest po prostu roznica, miedzy np. białą mini spódniczką i do tego wściekłą w kolorze, pastelową, podziurawiona artystycznie bluzeczką na ramiączkach - a między fajną, a tez uwydatniającą wdzięki, sukieneczką.

Mnie np. taki zestaw sie nie podoba.
http://www.allegro.pl/item264648305_...acket_r_s.html

Białe kozaki np., w Polsce, niezbyt dobrze się wielu ludziom kojarzą, poza tym, trzeba uważać, wybierając ciuch, aby nie był za bardzo, niech tak będzie, nafaszerowany cekinami, zameczkami, guziczkami, haftami, i co tam Bozia wymyśliła.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 12:59   #33
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

myslę, ża taka bluzka wielu ludziom się nie spodoba
http://www.allegro.pl/item268275946_...t_allegro.html

ale taka, myslę, dla wielu bedzie już 'bardziej w porządku':
http://www.allegro.pl/item269318166_...bcm_m0640.html

pokazuję zupełnie różne style, ale trochę trudno wykopać mi coś (wg mnie) fajnego, a w stylu dziewczyny glamour
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:05   #34
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

co racja to racja

a właśnie jak nietolerancyjny kraków reagował na twój strój?
podejrzewam że myślał żeś sławnabo w Polsce to tylko sławni mogą się tak ubierać rzeszta zostanie skrytykowana
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:20   #35
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

"Niepodważalna zasada elegancji - im skromniej, tym większa klasa i szyk."

"Wielu młodym kobietom wydaje się, że ubiorem trzeba podkreślać seksualne walory ciała. Jaka szkoda, że nie mają pojęcia, czym naprawdę jest kobiecość."

Przeczytaj, zapamiętaj.
Wiem, że ten wpis to tania prowokacja (równie tania jak Twój look), ale zawsze istnieje szansa, że faktycznie uważasz siebie za osobę elegancką i z klasą.
Uwaga! Nie jesteś elegancka.
Wyglądasz tandetnie, wulgarnie, tanio i obciachowo.

Spójrz na jedno ze swoich zdjęć, porównaj z innymi, które załączyłam i sama odpowiedz sobie na pytanie, kto tu wygląda elegancko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (20,1 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1.jpg (19,4 KB, 195 załadowań)
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:32   #36
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

omg

tyle ze propozycje po prawej to raczej sa mundurki biurowe
A dziewczyna nie pyta o rade w spr zmiany stylu tylko mowi ,ze zauwaza roznice w ubiorze u niej w kraju a u nas i pyta dlaczego tak jest


jeszcze a propos tych zdjec w podpisie.To zobacz Twoj chlopak chyba stosuje minimalizm ,a jednak wyglada ladnie i elegancko.Sama uroda Cie zdobi ,nie potrzebujesz do tego zlotych dlugasnych butow i tych zwierzecych wzorow (ktorych ja osobiscie nie cierpie)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:36   #37
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Powiedziała także, że chyba nie rozumie znaczenia słowa elegancja, więc załączam zdjęcie, które powinno jej to właśnie znaczenie przybliżyć.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 13:51   #38
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

eloteteie a powiedz mi tak całkiem szczerze. Czy wyobrażasz sobie dziewczynę na dyskotece, w klubie tańczącą w takim stroju jaki wkleiłaś?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:51   #39
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

ja bym chetnie zalozyla np. taki zestaw: wg mnie elegancko, ale jednoczescie wygodnie i na luzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9694.jpg (75,6 KB, 205 załadowań)
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 14:04   #40
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Oczywiście, że nie.
Ale wydaje mi się, że zdjęcia, które zaprezentowała autorka wpisu pokazują jej styl codzienny, a nie tylko "dyskotekowy".
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 14:35   #41
Cynamona5
Raczkowanie
 
Avatar Cynamona5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 169
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
"Niepodważalna zasada elegancji - im skromniej, tym większa klasa i szyk."

"Wielu młodym kobietom wydaje się, że ubiorem trzeba podkreślać seksualne walory ciała. Jaka szkoda, że nie mają pojęcia, czym naprawdę jest kobiecość."

Przeczytaj, zapamiętaj.
Wiem, że ten wpis to tania prowokacja (równie tania jak Twój look), ale zawsze istnieje szansa, że faktycznie uważasz siebie za osobę elegancką i z klasą.
Uwaga! Nie jesteś elegancka.
Wyglądasz tandetnie, wulgarnie, tanio i obciachowo.

Spójrz na jedno ze swoich zdjęć, porównaj z innymi, które załączyłam i sama odpowiedz sobie na pytanie, kto tu wygląda elegancko.

Z tak mocna krytyka to troche przesada...
Ogolnie to mi sie wydaje, ze ten watek jest prowokacja, ale jesli nie, to polecam zalozycielce popatrzec chociaz by na stroje Magdy Molek, ktora prowadzi program dziendobry TVN (jutro rano bedzie lecial o 8:30). Ona na pewno jest kobieta ubrana elegancko, ale nie przesadnie... Mysle ze zestaw biala koszulowa bluzka+luzne materialowe spodnie w kant/stonowana spodnica+skorzane niezbyt wysokie buty jest jak najbardziej wskazany
Pozdrawiam.
Cynamona5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 14:38   #42
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Mile damy! W zadnym razie nie chcialam was ani krytykowac, ani prowakowac, ani obrazac (sorry jezeli na kogos w taki sposob to zadzialalo). Wiec nie trzeba tak zlosliwic i atakowac. W ogole nawet nie mowilam o tym ze moj styl jest lepszy od waszego, bo najlepszy styl jest taki w ktorym czujesz sie najlepiej, prawda? Po prostu zauwazylam roznice i stalo mi ciekawe dlaczego tak jest. I wlasnie dlatego zapytalam o to. A w wyniku osadzona i potepiona . . .
eloteteie Bardzo mi sie spodobaly Twoje zdjecia i chetnie tez sama nosze podobne ubrania, bo uwazam ze taki biznesowy styl jest bardzo kobiecy i mily
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 14:41   #43
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Eloteteie ma rację Abstrahując już od założycielki wątku, słowo "elegancja" ma dość ścisłe znaczenie, które właśnie Eloteteie zaprezentowała.
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 15:08   #44
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
eloteteie Bardzo mi sie spodobaly Twoje zdjecia i chetnie tez sama nosze podobne ubrania, bo uwazam ze taki biznesowy styl jest bardzo kobiecy i mily
Ze złotymi kozaczkami?

Różnice między narodami były, są i będą...
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 15:13   #45
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Ze złotymi kozaczkami?

Różnice między narodami były, są i będą...
Nie, bo te zlote akurat nie kojarza mi sie z biznesowym stylem Ale mam duzy wybor
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 15:43   #46
palemkaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 345
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Uważam że "elegancja" jest czymś względnym bo zależy też (a może tylko) od gustu danej osoby, jej przyzwyczajeń i stylu...

Dla mnie strój elegancki to coś ponadczasowego, kolory jak biel. czerń, granat. Ubrania o klasycznym kroju, nie strasznie obcisłe, ale oczywiście dopasowane. Dodatki dopasowane do sibie i do reszty stroju, które go uzupełniają.
Zamieszczam przykład
__________________


>>>> BLOG <<<<
palemkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 15:43   #47
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Przejrzalam Twoje fotki, i, troche jestem zaskoczona, tzn., zastanawiam się, czy naprawde dziewczyny w Mińsku tak się ubierają, czy to Ty jesteś przekonana, że tak właśnie jest.
Trochę zmyślniej sie wyrażę - chodzi mi o to, że pewnie nasze rodzime ''złote'' dziewczyny, sa przekonane, że wyglądają super, sa modne, i zadają szyku.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:00   #48
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Dog-Rose nie chce Ciebie obrazac ale... mieszkam na podlasiu czyli blisko granicy bialoruskiej i u nas jeslispotka sie tak ubrana dziewczyne jak ty to wiadomo ze to ruska i najczesciej smieja sie oczywiscie nie prosto w oczy ale miedzy soba ze to jest ruska nataszka poprostu tandeta nie z tej ziemi zero elegancji to nie obrazaj sie ale u nas to przy drodze stoja panie takubrane ( rosjanki) wiec zmien swoj styl
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:07   #49
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Żeby nie było, że tylko biurowo czy maturalnie , myslę: elegancja, od razu mi się, serialowo , nasuwa Bree Van de Kamp; ale nie tylko ona oczywiście.

Za to z takim szykownym, fajnym, kobiecym, nietandetnym, nienudnym, barwnym i podkreslającym atuty kobiecości (tak z blyskiem ) ubiorem (i trochę tez w stylu Dynastii, ale trochę tylko) kojarzy mi się Gabrielle Solis, więc może warto, abys przejrzała wątek z fotkami (z tym, że ja znam serialowe kreacje Gabrielle, nie Evy Longorii ), czy google'a:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...a%B3a+kobietka

A dlaczego tak jest, z ta elegancją u nas, a u Was...
Jakąs tam swoją koncepcje oczywiście mam, ale nie bede już pisac.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 16:08   #50
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Palemkaaaa - - właśnie "elegancja" nie jest względna; to pojęcie bardzo ścisłe Jest mu przypisany pewien kod (charakterystyczne kolory, dodatki, fasony), który odróżnia je np. od stylu casual, czy sportowego. W prawdziwej "elegancji" można zaszaleć jedynie w dodatkach i tu dać upust swojej fantazji, a i to z umiarem i smakiem, bo inaczej już to "elegancją" nie będzie - wiadomo przecież, że diabeł tkwi w szczegółach
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:14   #51
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Żeby nie było, że tylko biurowo czy maturalnie , myslę: elegancja, od razu mi się, serialowo , nasuwa Bree Van de Kamp; ale nie tylko ona oczywiście.

Za to z takim szykownym, fajnym, kobiecym, nietandetnym, nienudnym, barwnym i podkreslającym atuty kobiecości (tak z blyskiem ) ubiorem (i trochę tez w stylu Dynastii, ale trochę tylko) kojarzy mi się Gabrielle Solis, więc może warto, abys przejrzała wątek z fotkami (z tym, że ja znam serialowe kreacje Gabrielle, nie Evy Longorii ), czy google'a:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...a%B3a+kobietka

A dlaczego tak jest, z ta elegancją u nas, a u Was...
Jakąs tam swoją koncepcje oczywiście mam, ale nie bede już pisac.
zgadzam sie zgadzam, Bree [moja ulubiona postac z desperatek zreszta] dla mnie to niedoscigniony wzor
a eva to przyklad osoby wlasnie, ktora nosi sie krotko i dosyc obcislo, ale za to zawsze z klasa i w najlepszym gatunku
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:42   #52
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

rose podobaja mi sie twoje 2 zdjecia ( w galerii handlowej chyba) wygladasz super

a od siebie to uwazam ze bycie eleganckim nie musi oznaczac koloru czarnego sdodni od garnituru lub garsonek
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:50   #53
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
rose podobaja mi sie twoje 2 zdjecia ( w galerii handlowej chyba) wygladasz super
dzieki
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:35   #54
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Kurczę kobieto...

Fasony wybierasz dobre, do figury, którą masz świetną, ładna z Ciebie dziewczyna, a w niektórych strojach to jak spod latarni

Wywal złote i białe kozaczki i te cętki szkarandne i nie łącz różu z białym i będzie super.

Moja rada. Stosować się nie musisz absolutnie

Tylko powiedz, nie zaczepiają Cię?
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:43   #55
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

ale dlaczego ma wywalać?każdy niech nosi co chce tutaj to tylko widać nietolerancje naszego zacnego narodu
gdzie indziej nikt się krzywo na ciebie nie popatrzy chocbys poszla do sklepu w walkach na głowie
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:51   #56
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Czy ma wywalać, czy nie - to oczywiście jej sprawa i nikt kazać nie może, ja tylko radzę i napisałam, że nie trzeba stosować - polecam czytać uważnie. A dlaczego - bo MOIM ZDANIEM (zgadzać się nie trzeba, podkreślam) jest tandetnie i zresztą napisałam jak.

I już odczepcie się od polskiej tolerancji - jak ktoś wystawia swoje zdjęcia w internecie, jeszcze pisze post a propos stylu ubierania się to niech się liczy z tym, że inni go ocenią.

I bardzo się cieszę, że u nas nie przyjęło się chodzenie do sklepu w dresie i wałkach na głowie, wcale nie chciałabym na to patrzeć:rolleye s:
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 18:07   #57
molokai
Raczkowanie
 
Avatar molokai
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 355
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

zazwyczaj nie włączam się w tego typu dyskusje, ale pomimo tego, że sama czasem przewracam oczętami, jak widzę "białe kozaki" uważam, że jest miejsce i dla noszących cętki i tego typu rzeczy i dla dla ich przeciwników. dlaczego nie może być kolorowo?! bo ktoś nie ma ochoty na to patrzeć na naszych ulicach? jak w ogóle można tak powiedzieć..

styl autorki wątku jest bardzo nie w moim stylu, ale to nie moja broszka. jeśli ten styl jej odpowiada to chwała jej za noszenie tego na co ma ochotę.

dziewczynki bez emocji
molokai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 18:15   #58
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Faktycznie jesteś bardzo ładna i masz super figure, ale np. połączenie różowej bluzki, kurteczki w panterke i niebieskiego makijazu w ogole mi nie pasuje.
Poza tym czy uwazasz, ze jak faceci Cie zaczepiaja, to po to, zeby z Toba porozmawiać i pośmiać się, czy może Cię przelecieć?

Sama noszę buty na obcasie, sukienki i spodnice, lubię wyglądać sexi Ale zasada jest prosta. Odslaniasz górę? Zaslon dół. I na odwrót.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 18:21   #59
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Faktycznie jesteś bardzo ładna i masz super figure, ale np. połączenie różowej bluzki, kurteczki w panterke i niebieskiego makijazu w ogole mi nie pasuje.
Ale w takim razie trzeba miec tyle kolorow kurteczek ile kolorow bluzek? Przeciez na ulicy widac naprzyklad tylko kurteczke i spodnie i wlasnie one musza byc dopasowane. A jak chodze w zimie w jakims futerku to musze nosic te same bluzeczki?
Co do makijazu to dopasowalam go do bluzeczki i zrobilalam foiletowo(do oczy)-rozowy(do bluzeczki).
Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Poza tym czy uwazasz, ze jak faceci Cie zaczepiaja, to po to, zeby z Toba porozmawiać i pośmiać się, czy może Cię przelecieć?
Tak na prawde nad tym sie nie zastonawiam. Po prostu podtrzymuje rozmowe jezeli mnie ktos zainteresowal lub nie...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 18:24   #60
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Moda Polska vs. Moda Bialoruska?

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Ale zasada jest prosta. Odslaniasz górę? Zaslon dół. I na odwrót.
I ta zasada jest sluszna!
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.