Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 11:01   #31
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Kitka, już próbowalaś jedzonka na parze? mi obiady z parowaru bardzo smakują ( kupowany w biedronce albo kauflandzie ), nawet ryby natomiast moja mama nie znosi o.0 to zależy od smaku
jestem chora normalnie : / całą noc nie spałam, nie mogłam zasnąć, od wczoraj czuję się cała połamana, nie dam rady trenować =s
w ostatnim tygodniu zmiana pogody sprawiła, że nie biegałam i . . . nic nie schudłam :/


mój cel nr I prawie osiągnięty, ciągnę do 60 kg! jeszcze jakieś 1.5-2 (ta moja waga jakaś dziwna -.- nie wiem co ona pokazuje tak dokładnie, ruszę ręką to się wskazówka rusza ), chyba postawię na centymetr
później 58
jeśli nadal będę czuła niedosyt to sięgnę po 55 ^^

wzrost 162 cm


Mam pytanie dotyczące piwa, też bardzo lubię ten napój chmielowy xD i chyba jego najbardziej mi brakuje... potrafię już całkowicie sobie go odmówić, choć było to ciężkie i trwało to dość długo.. najgorzej jest podczas imprez o.0 jak cię z każdej strony namawiają i się dziwią =P a więc moje pytanie brzmi :

czy piwo bezalkoholowe(niskoalkoho lowe) jest tak samo złe, jak te alkoholowe? dlaczego na piwach nie ma etykietek o ilości kalorii?
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:11   #32
xJoYx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 148
Smile Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Hey !

Przyłączam się
No własnie.. ja dwa tygodnie temu kupiłam Linea Detox.. i zrzuciłam 3kg.. Wiem że to sama chemia Ale dzięki tym tabletkom nie mam ochoty na nic słodkiego Ale jeśli macie silną wolę to nie polecam Lepiej się nie zatruwać Jeśli chodzi o jedzenie przygotowane na parze, to trzeba się przyzwyczaić. Dla mnie pyszne są mrożone warzywa, czy też takie kupione na bazarze ;P Jeśli dobrze się je przyrządzi są naprawdę pyszne
Życzę powodzenia




miyusakoshi

picie samego piwa nie jest szkodliwe (w sensie tycia), natomiast wzmaga apetyt. Ja sama nie potrafie odmowić jednego piwa na imprezie Ale na imprezach spalasz kcal podczas tańców .. tak sobie wmawiam
__________________
Gdy go nie ma? Wyciągam książkę, do której włożyłam jego zdjęcie, otwieram ją i patrze mu w oczy i za każdym razem mam wrażenie, że zdjęcie się do mnie uśmiecha..<3

Edytowane przez xJoYx
Czas edycji: 2010-08-02 o 11:17
xJoYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:13   #33
ms84
Przyczajenie
 
Avatar ms84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: po drugiej stronie Odry
Wiadomości: 14
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Ja juz tez po sniadanku - wrocilam do platkow owsianych i niedlugo pocwicze sobie te 8 minutowki z YouTube
Ogolnie jestem dobrze zmotywowana (jeszcze...)
Robienie jedzonka na parowarze to super sprawa! Mozna duzo kalorii zaoszczedzic a i b.dobrze smakuje!
__________________

04.06.2011
Fasolka rosnie powolutku

ms84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:17   #34
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

kurde, nie wysłał się mój post :< muszę więc napisać ponownie xD

Kitka, próbowałaś już jedzenia z parowaru? mi bardzo smakuje, nawet ryby natomiast moja mama nie znosi jedzenia z tego urządzenia

czy piwo bezalkoholowe jest tak samo złe, jak te alkoholowe?

jestem chora i nie spałam całą noc czuję się cała połamana... ehh

udanego dnia
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:18   #35
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Miyusakoshi piwo podobno powstrzymuje chudnięcie. Tzn. pośrednio. Chodzi o to, że ma wysoki indeks glikemiczny więc po wypiciu podskakuje poziom cukru, a jego opadanie powoduje uczucie głodu (zauważyłam to na swoim przykładzie). Puszka piwa ma ok. 250kcal, ale są to puste kalorie. Myślę, że tak racjonalnie to jedno piwo tygodniowo maksymalnie. Ja całkowicie nie odstawię, bo lubię. Na pewno nie będę abstynentem w towarzystwie.

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2010-08-02 o 11:20
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:23   #36
Aniap23
Zadomowienie
 
Avatar Aniap23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 564
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Witam jestem tu nowa, od dzis zaczynam diete 1000 kalorii. Chciałabym schudnąć 5 kg. Teraz ważę 58 kg i 165 cm Wczesniej bylam na diecie dukana i przez 2 miesiace schudlam 3 kg po czym w tydzoen przytylam 4 kg. Mialam napad jedzenia, ktory trwal caly tydzien. I na dukanie strasznie brakowalo mi slodyczy mimo ze nigdy nie naduzywalam ich za bardzo, niestety to trwa nadal (zaleznosc od slodyczy) Tak wiec teraz ukladam diete 800 kal zeby moc zjesc jakies ciasteczko dodatkowo
Aniap23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:23   #37
gosiaczek890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

polecialam dzisiaj do miasta kupic therm line, chcialam II ale pani w aptece powiedziala ze juz nie produkuja?! i kupilam forte...ze niby lepszy, no coz zobaczymy. Poranne wazenie pokazalo 73,5 kg, wiec uznaje to za wage wyjsciowa, w planach mam codzienny ok godzinny trening i oczywiscie diete. W sumie co do diety to doszlam do wniosku, ze nie bede stosowac zadnych wyszukanych czy popularnych typu dunkan, moja dewiza jest ograniczenie ilosci spozywanych posilkow po to, by po osiagnieciu odpowiedniej wagi nie miec efektu jojo, a jednak z wyszukanych diet po ich zakonczeniu ciezko jest ustabilizowac posilki, czesto jest tak ze nie wiemy co jesc i ile, a dieta MŻ to dieta na cale zycie, jesc wszystko, oczywiscie zdrowo, w odpowiednich dla siebie i swojego organizmu, metabolizmu, aktywnosci ilosciach
gosiaczek890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 11:27   #38
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Aniap23 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa, od dzis zaczynam diete 1000 kalorii. Chciałabym schudnąć 5 kg. Teraz ważę 58 kg i 165 cm Wczesniej bylam na diecie dukana i przez 2 miesiace schudlam 3 kg po czym w tydzoen przytylam 4 kg. Mialam napad jedzenia, ktory trwal caly tydzien. I na dukanie strasznie brakowalo mi slodyczy mimo ze nigdy nie naduzywalam ich za bardzo, niestety to trwa nadal (zaleznosc od slodyczy) Tak wiec teraz ukladam diete 800 kal zeby moc zjesc jakies ciasteczko dodatkowo
mysle ze to stanowczo za malo...
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:29   #39
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez gosiaczek890 Pokaż wiadomość
polecialam dzisiaj do miasta kupic therm line, chcialam II ale pani w aptece powiedziala ze juz nie produkuja?! i kupilam forte...ze niby lepszy, no coz zobaczymy. Poranne wazenie pokazalo 73,5 kg, wiec uznaje to za wage wyjsciowa, w planach mam codzienny ok godzinny trening i oczywiscie diete. W sumie co do diety to doszlam do wniosku, ze nie bede stosowac zadnych wyszukanych czy popularnych typu dunkan, moja dewiza jest ograniczenie ilosci spozywanych posilkow po to, by po osiagnieciu odpowiedniej wagi nie miec efektu jojo, a jednak z wyszukanych diet po ich zakonczeniu ciezko jest ustabilizowac posilki, czesto jest tak ze nie wiemy co jesc i ile, a dieta MŻ to dieta na cale zycie, jesc wszystko, oczywiscie zdrowo, w odpowiednich dla siebie i swojego organizmu, metabolizmu, aktywnosci ilosciach
Jeśli chcesz zmienić swój jadłospis na całe życie to ja polecam 10PŻ, poczytaj o tym.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
mysle ze to stanowczo za malo...
Też tak sądzę, można sobie zepsuć metabolizm.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:33   #40
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

ja po sniadanku i w trakcie drugiego:P
na sniadankotroche razowego makaronu i jakies warzywka na drugie sałata z sosem wloskim(odrobina oliwy) mniam:d na obiad pewnie połowa grillowanego udka z kurczaka plus pewnie znowu sałata
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 12:38   #41
chemica
Raczkowanie
 
Avatar chemica
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 266
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Hej

Dobrze by było gdyby każda z nas napisała co chce osiągnąć
mogę dołączyć?
moim celem jest zrzucenie ok. 3-4 kg, a przede wszystkim pozbycie się nadmiaru brzucha i wyszczuplenie nóg.

Edytowane przez chemica
Czas edycji: 2010-08-02 o 12:42
chemica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 12:40   #42
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez chemica Pokaż wiadomość
mogę dołączyć?
moim głównym zamierzeniem jest zrzucenie ok. 3-4 kg, a przede wszystkim pozbycie się nadmiaru brzucha i wyszczuplenie nóg.
Jasne zapraszamy

U mnie brzuch tez jest moja najwieksza zmora, nienawidze go
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 12:45   #43
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

witam
przylaczam sie do was
chce schudnac 5 kg
DIETKA MŻ
__________________
CIASTKO - minuta w ustach, godzina w żołądku,całe życie w biodrach Twój wybór
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 12:46   #44
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez miyusakoshi Pokaż wiadomość
kurde, nie wysłał się mój post :< muszę więc napisać ponownie xD

Kitka, próbowałaś już jedzenia z parowaru? mi bardzo smakuje, nawet ryby natomiast moja mama nie znosi jedzenia z tego urządzenia

czy piwo bezalkoholowe jest tak samo złe, jak te alkoholowe?

jestem chora i nie spałam całą noc czuję się cała połamana... ehh

udanego dnia
właśnie robvie pierś z kury w parowarze i do tego warzywa mieszanka chińska - mam nadzieje że będzie jadalne

współczuje że chorujesz... wracaj nam szybko do zdrowia...

a tak nie na temat - skad z mazur jestes ???

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
Miyusakoshi piwo podobno powstrzymuje chudnięcie. Tzn. pośrednio. Chodzi o to, że ma wysoki indeks glikemiczny więc po wypiciu podskakuje poziom cukru, a jego opadanie powoduje uczucie głodu (zauważyłam to na swoim przykładzie). Puszka piwa ma ok. 250kcal, ale są to puste kalorie. Myślę, że tak racjonalnie to jedno piwo tygodniowo maksymalnie. Ja całkowicie nie odstawię, bo lubię. Na pewno nie będę abstynentem w towarzystwie.
właśnie o to chodzi że ja też bardzo lubię... a żewiększość moich znajomych to piwosze to... będę miała z tym spory problem....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:42   #45
Aniap23
Zadomowienie
 
Avatar Aniap23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 564
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
mysle ze to stanowczo za malo...
800 to za malo, fakt, ale to taka podstawa, poza tym jem owoce i male ciasteczko... kawa z mlekiem i soki, tak wiec bedzie tego wiecej ogolem
Aniap23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:46   #46
ania151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

ja też zaczynam z wami :0 tzn. od chwili obecnej czyli 2 sierpień ... właśnie zobaczyłam swoje zdjecia z wesela koleżanki i jestem załamana mam do zrzucenia 10 kg ... przy wzroscie 160 ważę 62 kg maskara prawda ??? ale mam zamiar w ciągu 2 m-cy schudnąć te 10 kg... jeszcze niestety dziś zjadłam troche za dużo ale od chwili obecnej czyli w tym momencie zaczynam .. Trzymajmy za siebie kciuki może nam sie uda ... a jak dodatkowo ta stronka bedzie nas motywowałą do działania to może będzie jeszcze prościej
Pozdrawiam
ania151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:50   #47
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

a moze bedziemy u rowniez wypisywały co nas moytwuje do osiagniecia celu? kazda z nas ma chyba jakies małe sposoby
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:54   #48
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
a moze bedziemy u rowniez wypisywały co nas moytwuje do osiagniecia celu? kazda z nas ma chyba jakies małe sposoby
Panie w bikini
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:55   #49
Aniap23
Zadomowienie
 
Avatar Aniap23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 564
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

hehe, mnie motywuje babcia Jak pojde do niej zeby mi znowu poszerzyla ubrania ktore dopiero zwezala to mnie zwyczajnie zabije Poza tym za rok mam zamiar zalozyc krotkie szorty i bikini na plaze.
Aniap23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 14:12   #50
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Aniap23 Pokaż wiadomość
hehe, mnie motywuje babcia Jak pojde do niej zeby mi znowu poszerzyla ubrania ktore dopiero zwezala to mnie zwyczajnie zabije Poza tym za rok mam zamiar zalozyc krotkie szorty i bikini na plaze.
Za rok? Ja we wrześniu
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 15:56   #51
Manfretka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Można jeszcze się wkręcić?

Od 3 dni jestem na Dunkanie, ale pewnie nie pociągnę długo - potrzebuję wsparcia! DUŻO WSPARCIA (mam kryzys) i kogoś kto mnie zmotywuje do dalszej walki.

Ale od początku...
Jestem kobietą po 30, po porodzie (już dłuższy czas) i z 20kg nadwagą!
Przy wzroście 152cm ważę 75kg
Przed ciążą ważyłam 55kg, po ciąży ponad 80kg (niestety w ciąży musiałam leżeć i nawet na szpitalnym jedzeniu tyłam)
Pół roku temu poznałam przelotnie pewną dietetyk, która uświadomiła mi, że jestem gruba bo głoduję (co było wówczas dla mnie bardzo śmieszne!) Ale postanowiłam sprawdzić jej teorię i zaczęłam jeść śniadania ;-) i inne normalne posiłki (wcześniej zapominałam o jedzeniu i dopiero na wieczór jadłam DUŻO). Gdy zaczęłam jeść 5 posiłków dziennie to schudłam 8kg w 3 miesiące. Wiem, że to słaby wynik, ale mnie sam fakt jedzenia i chudnięcia zaskoczył.
Znajoma przesłała mi elektroniczną wersję książki Dunkana i ... postanowiłam spróbować, ale marzę o owocach czy nawet o chlebie z masłem.

Trzy dni na proteinowej i zaczynam się poddawać i wyszukiwać innych, łatwiejszych sposobów na schudnięcie Tak znalazłam to forum. Przyszłam w poszukiwaniu opinii o magicznych środkach odchudzających a trafiłam na wątek próbujących schudnac mniej/więcej w tym samym czasie co ja
Manfretka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:05   #52
Panna Niezdecydowana
Raczkowanie
 
Avatar Panna Niezdecydowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Manfretka77 Pokaż wiadomość
Można jeszcze się wkręcić?

Od 3 dni jestem na Dunkanie, ale pewnie nie pociągnę długo - potrzebuję wsparcia! DUŻO WSPARCIA (mam kryzys) i kogoś kto mnie zmotywuje do dalszej walki.

Ale od początku...
Jestem kobietą po 30, po porodzie (już dłuższy czas) i z 20kg nadwagą!
Przy wzroście 152cm ważę 75kg
Przed ciążą ważyłam 55kg, po ciąży ponad 80kg (niestety w ciąży musiałam leżeć i nawet na szpitalnym jedzeniu tyłam)
Pół roku temu poznałam przelotnie pewną dietetyk, która uświadomiła mi, że jestem gruba bo głoduję (co było wówczas dla mnie bardzo śmieszne!) Ale postanowiłam sprawdzić jej teorię i zaczęłam jeść śniadania ;-) i inne normalne posiłki (wcześniej zapominałam o jedzeniu i dopiero na wieczór jadłam DUŻO). Gdy zaczęłam jeść 5 posiłków dziennie to schudłam 8kg w 3 miesiące. Wiem, że to słaby wynik, ale mnie sam fakt jedzenia i chudnięcia zaskoczył.
Znajoma przesłała mi elektroniczną wersję książki Dunkana i ... postanowiłam spróbować, ale marzę o owocach czy nawet o chlebie z masłem.

Trzy dni na proteinowej i zaczynam się poddawać i wyszukiwać innych, łatwiejszych sposobów na schudnięcie Tak znalazłam to forum. Przyszłam w poszukiwaniu opinii o magicznych środkach odchudzających a trafiłam na wątek próbujących schudnac mniej/więcej w tym samym czasie co ja
witaj nawet jeżeli nie uda Ci się wytrwać na Dunkanie (czego oczywisce Ci serdecznie zycze to sama już zauważyłać, że wystarczy zmiana nawyków żywieniowych i kilogramy lecą w dół poczytaj podwieszone na tym forum wątki, a dowiesz się mnóstwa informacji na ten temat, będzie dobrze bedziemy się wspierać nawzajem i chodź na dłuuuugie spacery z dzieciątkiem

mnie motywuje studniówka, mam zamiar schudnąć i móc założyć krótką sukienkę, pokazać wszystkim nogi
Panna Niezdecydowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:13   #53
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez Manfretka77 Pokaż wiadomość
Można jeszcze się wkręcić?

Od 3 dni jestem na Dunkanie, ale pewnie nie pociągnę długo - potrzebuję wsparcia! DUŻO WSPARCIA (mam kryzys) i kogoś kto mnie zmotywuje do dalszej walki.

Ale od początku...
Jestem kobietą po 30, po porodzie (już dłuższy czas) i z 20kg nadwagą!
Przy wzroście 152cm ważę 75kg
Przed ciążą ważyłam 55kg, po ciąży ponad 80kg (niestety w ciąży musiałam leżeć i nawet na szpitalnym jedzeniu tyłam)
Pół roku temu poznałam przelotnie pewną dietetyk, która uświadomiła mi, że jestem gruba bo głoduję (co było wówczas dla mnie bardzo śmieszne!) Ale postanowiłam sprawdzić jej teorię i zaczęłam jeść śniadania ;-) i inne normalne posiłki (wcześniej zapominałam o jedzeniu i dopiero na wieczór jadłam DUŻO). Gdy zaczęłam jeść 5 posiłków dziennie to schudłam 8kg w 3 miesiące. Wiem, że to słaby wynik, ale mnie sam fakt jedzenia i chudnięcia zaskoczył.
Znajoma przesłała mi elektroniczną wersję książki Dunkana i ... postanowiłam spróbować, ale marzę o owocach czy nawet o chlebie z masłem.

Trzy dni na proteinowej i zaczynam się poddawać i wyszukiwać innych, łatwiejszych sposobów na schudnięcie Tak znalazłam to forum. Przyszłam w poszukiwaniu opinii o magicznych środkach odchudzających a trafiłam na wątek próbujących schudnac mniej/więcej w tym samym czasie co ja
Witamy

Ja na dukanie wytrzymałam tydzień, nie mogłam żyć bez owoców.
Powiem Ci tak. Jeśli poczytasz trochę co daje uczucie sytości, jakie produkty powinno się spożywać to bez problemu schudniesz te 20 kilo i nawet więcej. Moja siostra nie tak dawno schudła bez żadnej konkretnej diety ponad 20 kilogramów. Prędzej chodziła do dietetyków i płaciła ogromne pieniądze i waga ani drgała. Oczywiście popełniała małe grzechy, ale zwykle jadła ciemne pieczywo, ciemny i dziki ryż zamiast białego, chude wędliny, mnóstwo wody mineralnej z cytrynką, a w chłodniejsze dni herbatki-zieloną, białą czy czerwoną. Ruszała sie na tyle ile potrafiła. Przede wszystkim dużo spacerowała. I zmiana ogromna! Oczywiście wspierał ją mąż i to pewnie dzięki temu udało jej się, czego również i Tobie życze

Gotuje sobie bób i fasolkę szparagową
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:41   #54
ms84
Przyczajenie
 
Avatar ms84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: po drugiej stronie Odry
Wiadomości: 14
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
a moze bedziemy u rowniez wypisywały co nas moytwuje do osiagniecia celu? kazda z nas ma chyba jakies małe sposoby
Mnie natomiast motywuja wlasne zdjecia sprzed ok.2 lat Wtedy schudlam do 52kg przy wzroscie 160cm, a teraz marza mi sie chociaz 55kg... ach...
__________________

04.06.2011
Fasolka rosnie powolutku


Edytowane przez ms84
Czas edycji: 2010-08-02 o 16:42
ms84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:44   #55
Panna Niezdecydowana
Raczkowanie
 
Avatar Panna Niezdecydowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

potczytuję właśnie wątki o owsiance na śniadanie i chociaż w sumie nigdy za tym nie przepadałam, to jak czytam co tam dziewczyny wrzucają to aż mi ślinka cieknie chyba od jutra zacznę jeść płatki owsiane na śniadanie
Panna Niezdecydowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:49   #56
Manfretka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Gotuje sobie bób i fasolkę szparagową
i jak tu wytrwać na samym indyku, chudym białym serku, jajach i rybach?
Marzę o fasolce szparagowej z masłem

Dziękuję za powitanie - bardzo się cieszę, że nie jestem sama

Ze spacerami jest problem, bo córka jest w takim wieku, że w wózku jeździć już nie chce i zamiast tego woli piaskownicę i towarzystwo innych dzieci. Oj.... nie szukam wymówki Już znalazłam rozwiązanie i kupiłam (w zasadzie to dopiero zamówiłam) air walkera i już nie mogę się go doczekać! Wreszcie będę mogła bez wyrzutów sumienia obejrzeć coś w TV, bo równocześnie będę ćwiczyć Sama niestety nie mogę wyjść na spacer, ostatnio TŻ zjawia się w domu tylko na weekendy i nie mam z kim dziecka zostawić. Mam tylko nadzieję, że ten sprzęt nie rozpadnie mi się zaraz (dużo opinii w tym negatywnych o nim jest).

Zastanawiam się jeszcze nad jakimś wspomagaczem np. L-karnityna.
Idę poszukać czegoś...

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Niezdecydowana Pokaż wiadomość
potczytuję właśnie wątki o owsiance na śniadanie i chociaż w sumie nigdy za tym nie przepadałam, to jak czytam co tam dziewczyny wrzucają to aż mi ślinka cieknie chyba od jutra zacznę jeść płatki owsiane na śniadanie
Uwielbiam owsiankę!

Cytat:
Napisane przez ms84 Pokaż wiadomość
Mnie natomiast motywuja wlasne zdjecia sprzed ok.2 lat Wtedy schudlam do 52kg przy wzroscie 160cm, a teraz marza mi sie chociaz 55kg... ach...
A mnie motywują szczupłe i młodsze o 10 lat ode mnie matki rówieśników mojej córki. W zasadzie to wstyd mnie motywuje

Edytowane przez Manfretka77
Czas edycji: 2010-08-02 o 16:50
Manfretka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:38   #57
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

mnie motywuje to że chciałabym dobrze wyglądać, móc założyć mega obcisła na brzuszku bluzkę i też trochę motywują mnie moje współlokatorki które są chude....
a no i chciałabym wyglądać dobrze dla TŻ...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:02   #58
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Panie w bikini
Mnie też. Się naoglądałam dzisiaj nad jeziorem tych lasek w bikini to od razu mi się zapiekanek odechciało.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:48   #59
perelka0314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 195
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

jeśli mogę coś powiedzieć to musi to świnstwo bo ma duzo cukrów lepiej sama sobie je zrób jest o wiele zdrowsze ja na śniadanie preferuje kasze jaglana z jablkiem lub bananem
perelka0314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:33   #60
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Wspólne odchudzanie od 1 sierpnia. Zapraszamy!

Kochane koleżanki, wiem, że jest już drugi sierpień, ale chcę do Was dołączyć
Stopniowo ograniczałam pewne składniki diety i teraz wyglada to tak:
- cukru nie uzywam wogole oprocz jednej lyzeczki do kawy
- przeszlam na wegetarianizm (ale to akurat nie tylko ze wzgledow dietetycznych)
- nie jem fast foodow
- pije duzo wody
- pilnuje kalorii staram sie jest mniej a rzeczy bardziej wartosciowe

mam 176 cm wzrostu : rok temu wazylam 57 kg, w grudniu 65 :/, obecnie 59.. chce dojsc do 55. więc jestem z Wami kolezanki!

moje słabości:
ZIEMNIAKI ..... jem... często i dośc dużo. potem caly dzien chodze napompowana i mam wielki brzuch.... ale jest lepiej bo juz nie pozeram wszystkich tylko tak polowe z tego, ale to i tak duzo
__________________
PM 2016 <3




Edytowane przez Caarroolliinnee
Czas edycji: 2010-08-02 o 20:36
Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.