Metamorfoza Werki na studia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 21:50   #31
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Tylko, że tutaj jest za długa, będzie w oczy wchodzić, mnie takiej nie wolno, bo wzrok mam chory i sobie będę go tylko niszczyć swoją wieloletnią pracę na aparatach i okularach. Dodatkowo mam jej typ twarzy, a tym bardziej powinnam się sugerować niż moim czołem, które rzecz z resztą bardzo lubię i nie chcę go kryć. - nie należy mnie uszczęśliwiać na siłę (no bo tak jest sexi)
każda kobieta dochodzi do momentu w swoim życiu w którym czuje, że chce wyglądać atrakcyjnie, bo takie już jesteśmy. ale nie odbiegajmy od tematu, grzywka może być krótsza ale skoro chcesz inną fryzurę to nie będę Cię namawiać, mimo wszystko przymierz okulary bez oprawek(lub z oprawką tylko na górze) o poziomym, delikatnie zaokrąglonym kształcie
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 22:26   #32
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Hej!

Moim zdaniem powinnaś zapuścić włosy i może zrobić balejaż. Rudy bob przytłaczałby Cię. Okulary bez fotochromów, kup sobie błyszczyk w delikatnym odcieniu różu, puder kryjący zaróżowienia, korektor i brązowy tusz do rzęs. Co jak co, ale makijaż bardzo poprawia humor, musisz koniecznie spróbować
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 00:02   #33
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

pozostaje jeszcze kolor włosów:
najpierw trzeba ustalić czy jesteś lato czy jesień, piegi mogłyby wskazywać na jesień ale cała reszta podpowiada, że jesteś latem-głównie mysi kolor włosów. co myślisz o kolorku Kate Hudson-złoty blond? wyglądałabyś radośniej. jeżeli jednak jesteś jesienią to może coś bardziej intensywniejszego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kate_hudson_13.jpg (102,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marcia_0.jpg (75,9 KB, 47 załadowań)
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 05:02   #34
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Złoty blond - ok. A coś wyraźnego to co ma być?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 08:01   #35
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Daję dopiero teraz (p.s. pisz mi werka)
zapomniałam dodać: bez grzywki... [opaska, spinka... cokolwiek]
przepraszam, że tak marudzę, ale zaczęlam kombinować własnie z tamtym zdjęciem, bo daje najlepsze pole do popisu. W pozostałych 'na oko' musiałabym Ci domalowywać czoło... Zresztą w tym w opasce też, bo zrobiłaś tę swoją minkę

i jak zwykle czegoś nie zdążyłam dopisać, a tu edycja postów wyłączona...

spróbuj zdjęcie robić ze światłem padającym centralnie na twarz, lekko z góry. Wtedy nie ma zakłamań kolorów i nie robi się sieczka, bo w aparacie się włącza wysokie iso (i kolory są przeważnie wtedy lepsze.
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 12:47
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 10:16   #36
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
a balsamy brązujące?
Skoro Weronika pisze, że jasna skóra jest dla niej świętością, to po co robić z Niej Garfielda? Nie każdy lubi być w kolorze pieczonego kurczaka albo chorobliwej żółci jak to zwykle barwią skórę balsamy brązujące (z doświadczenia wiem )

Weroniko,a nie myślałaś o prostej grzywce (która pasuje właśnie do boba o jakim marzysz)? Ja tam zbytniej wyobraźni nie mam, nie wiem czy faktycznie byłoby Ci dobrze, ale znam parę dziwczyn z wysokim czołem i gęsta prosta grzywka u nich sie sprawdza. Można by pokombinować w photoshopie ale ja ani nie mam ani nie potrafię
I jak mówią dziewczyny: nie wciągaj warg i więcej uśmiechu (sama mam skłonności do robienia takich min ale wiem, że nie dodają uroku raczej )
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 10:44   #37
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Skoro Weronika pisze, że jasna skóra jest dla niej świętością, to po co robić z Niej Garfielda? Nie każdy lubi być w kolorze pieczonego kurczaka albo chorobliwej żółci jak to zwykle barwią skórę balsamy brązujące (z doświadczenia wiem )

Weroniko,a nie myślałaś o prostej grzywce (która pasuje właśnie do boba o jakim marzysz)? Ja tam zbytniej wyobraźni nie mam, nie wiem czy faktycznie byłoby Ci dobrze, ale znam parę dziwczyn z wysokim czołem i gęsta prosta grzywka u nich sie sprawdza. Można by pokombinować w photoshopie ale ja ani nie mam ani nie potrafię
I jak mówią dziewczyny: nie wciągaj warg i więcej uśmiechu (sama mam skłonności do robienia takich min ale wiem, że nie dodają uroku raczej )
tak samo twierdzę, że grzywka byłaby super rozwiązaniem, wcale nie musi być długa, skoro długość Cię odstrasza. zanim zainstaluje na nowym kompie photoshopa to minie kilka dni ale napewno zrobię Cię w takiej fryzurze, bo będziesz wyglądać super
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 11:26   #38
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Mhm, prosta grzywka nie musi włazić w oczy- ja mam taką do brwi i jest ok tylko trzeba ją regularnie skracać. Włażąca w oczy grzywka jest co najwyżej niewygodna, ale wzroku raczej Ci nie zniszczy. Do tej długości włosów jaką masz w tej chwili to wg. mnie jedyna opcja, bo z odsłoniętym czołem i krótkimi włosami proprcje są totalnie zachwiane. Jeśli zapuścisz włosy przynajmniej do ramion to wtedy ewentualnie możesz pozbyć się grzywki. I lepiej by było w jaśniejszych włosach o kilku tonacjach np. złoty blond z miodowym blondem i karmelem. Ten kolor który masz teraz wyostrza tylko rysy twarzy, jest ciężkawy i smutny- za ciemny.
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 12:13   #39
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Tylko, że tutaj jest za długa, będzie w oczy wchodzić, mnie takiej nie wolno, bo wzrok mam chory i sobie będę go tylko niszczyć swoją wieloletnią pracę na aparatach i okularach. Dodatkowo mam jej typ twarzy, a tym bardziej powinnam się sugerować niż moim czołem, które rzecz z resztą bardzo lubię i nie chcę go kryć. - nie należy mnie uszczęśliwiać na siłę (no bo tak jest sexi)
jeśli nie należy Cię uszczęśliwiać na siłę to skąd w ogóle ten temat? odrzucasz każdą propozycję... ale mimo to zaryzykuję to 'unieszczęśliwianie' bo na tym metamorfozy polegają.

trzy razy nie dla boba - masz włosy płaskie i bez życia, a tam jednak potrzeba przynajmniej trochę objętości. bardzo ładne są tzw. 'przedłużone boby' (sama mam coś takiego) no ale to po prostu za krótkie włosy (w załączniku)

nie wywijaj ich na zewnątrz,jeśli już to lepiej potraktować je prostownią albo wymodelować na szczotce. ogólnie fryzura niestety przypomina trochę hełm w obecnej postaci... zapuść włosy, poproś fryzjera o pocieniowanie - wtedy nabiorą trochę życia i blasku. może jakieś pazurki przy twarzy?
mówiłaś o fryzurze a'la jennifer aniston ale masz króciutkie włosy, wyszłoby ze dwa lata zapuszczania... resztę opiszę jak wrócę, bo jadę z tz do szpitala
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 14:56   #40
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Bitter - mogę spokojnie poczekać.Mnie się nie spieszy nigdzie, niech powoli sobie w spokoju rosną. A fryzura Rhiany mi się wcale nie podoba i do mnie nie pasuje (sama wiem). eLWhy postaram się zrobić za momencik takie zdjęcie o jakie ci chodzi.
Ja nie lubię grzyw bo teraz co 3 tygodnie muszę do fryca latać bo co chwilę włosy mi rosną (a rosną bardzo szybko), za szybko. Marchewkowe pole - właśnie chciałam to powiedzieć, nie chcę być smażonym kurczakiem, mój fototyp to 2 - północno europejski, a czy ktoś widział Szwedkę usmażoną. Nie jestem typem Golden Girl, mnie po prostu opalenizna nie pasuje. A możecie mi powiedzieć - jestem lato czy jesień?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:10   #41
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

eLWhy - to jest zdjęcie dla ciebie do kombinowania
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 15:11   #42
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Ups. muszę jeszcze raz wkleić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie003.jpg (56,8 KB, 1139 załadowań)
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:17   #43
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
kurczę, rozumiem, że ostrzejszego zdjęcia nie uda się zrobić? np przy oknie? :/ to https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1219242416 zdjęcie jest wciąż ze wszystkich najlepsze mimo miny i światła, bo jest choć trochę ostre... :/ No ale nie marudzę.. zobaczymy czy coś da się zrobić



np popatrz do tego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273743 (mam nadzieję, że autorka nie ma nic przeciwko wklejaniu adresu).. zaraz pierwsze zdjęcie - Twarz równo oświetlona i zdjęcie ostre...
Nawet jak nie masz dobrego sprzętu to przy kilku podejściach uda się...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-22 o 20:33 Powód: post pod postem
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:32   #44
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Bardziej dokładnego nie mogę zrobić - albo mi za ciemne wychodzi. Mam w komórce aparat 1,3 megapixela - nie mogę na to wpłynąć, więc musimy pokombinować na tym co jest - lepszego nie mogę dać, bo aparatu cyfrowego nie mam.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 16:51   #45
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Może trochę nieudolne, ale coś tam chyba widać...

PS. mi aparatem 0,3mpx udawało się zrobić nienajgorsze zdjęcia.. tyle, że w małym formacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pomysl.jpg (68,7 KB, 814 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeup_fryzura.jpg (42,6 KB, 364 załadowań)
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:09   #46
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
jeśli nie należy Cię uszczęśliwiać na siłę to skąd w ogóle ten temat? odrzucasz każdą propozycję.
Popieram w 100%

Weroniko - skoro wszystko wiesz lepiej i żadna propozycja Ci się nie podoba, do tego masz roszczeniowe podejście pt. "zróbcie mi to w php", to po co w ogóle założyłaś ten wątek?

Dziewczyny chcą Ci pomóc (a jest w czym) a Ty na wszystko kręcisz nosem. Jak Ci się nic nie podoba to zostaw tak jak jest i kończymy temat.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:39   #47
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Nie chce skończyć, tylko akurat ta propozycja (fryzurka Rhianny) mi się nie podobała.
Dziękuję za waszą pomoc, nie podobam się teraz sobie... proszę zrozumcie mnie, chodziło mi tylko o to, że nie podobała mi się pozycja fryzury Rhianny, bo wcale jej na swojej głowie nie widzę

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Nie chce skończyć, tylko akurat ta propozycja (fryzurka Rhianny) mi się nie podobała.
Dziękuję za waszą pomoc, nie podobam się teraz sobie... proszę zrozumcie mnie, chodziło mi tylko o to, że nie podobała mi się pozycja fryzury Rhianny, bo wcale jej na swojej głowie nie widzę
Dodam jeszcze to, że wymagam php bo nie mam wyobraźni (znaczy się nie umiem się zobaczyć w danej fryzurze).

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 22:34 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 18:35   #48
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dziewczyno!

Przeczytałam ten watek i Ci sie naprawde dziwie...
Dziewczyny naprawde Ci dobrze radza,a Ty tylko krecisz nosem...
Powiem Ci prawde jestem szczera i moze w koncu przemyślisz swoje zachowanie.
Teraz wygładasz tragicznie!

Jestes kompletnie zaniedbana,i wygladasz koszmarnie.
Jeśli naprawde chcesz cos z soba zrobic to zabierz sie do tego juz teraz bo nad takim wygldem trzeba popracowac.

Po pierwsze masz okropne włosy,jak kask.Zmien kolor,wycieniuj je,zrób pazurki...Zrób z nimi cokolwiek bo ta fryzura jest tragiczna.

Po drugie.Musze cie zmartwic ale wcale nie wygladasz dobrze w swojej bladej cerze,jest okropna.Wygładasz jak truposz,masz jasna oprawe oczu ,nie widac Ci wcale rzes.

To ze masz wade wzroku nie oznacza ze nie mozesz sie malowac.
powinnas mocno zaakcentowac oko bo bez makijazu wygladasz poporostu jak kret.
I faktycznie zmien oprawki bo te nie sa zbyt gustowne.
Idz do kosmetyczki,wyreguluj brwi.
jak nie umiesz sie malowac idz do kosmetyczki,niech ona cie pomaluje o potem nauczy ciebie!

Sory ze tak ostro,ale widze ze łagodniejsze argumenty do ciebie nie docieraja.
Zrób cos z soba bo wygładasz fatalnie.
Pozdrawiam
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 19:01   #49
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

patrze na Twoje zdjecia i mysle ze mogłabys moze w jakiegos boba zainwestowac?:P taki podniesiony z tyłu, zachodzacy na policzki? w stylu k. holmes? kolor...hmmm... mi sie wydaje ze w czekoladzie było by Ci ładnie, taka mleczna (jak milka prawie;p)
okulary mozesz wymienic na soczewki, wygodniejsze (sama nosze) wydaje mi sie ze masz ładna sylwetke, zacznij ja podkreslac, moze jakies zywsze kolory? co do makijazu to polecam lekki podklad lub krem wyrownujacy kolor skory, tusz blyszczyk;] na poczatek;]
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 19:16   #50
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Werka weszłam na wątek i w oczy mi się rzuciły dwie rzeczy- ED i link do bloga. Specjalistką od zmian wyglądu nie jestem, ale szczerze życzę Ci udanej metamorfozy. Żeby była kolejnym sukcesem po długiej walce, którą już przeszłaś/przechodzisz a jak trudna jest to walka wiem z autopsji...
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:38   #51
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez sloniatko007 Pokaż wiadomość
Dziewczyno!

Przeczytałam ten watek i Ci sie naprawde dziwie...
Dziewczyny naprawde Ci dobrze radza,a Ty tylko krecisz nosem...
Powiem Ci prawde jestem szczera i moze w koncu przemyślisz swoje zachowanie.
Teraz wygładasz tragicznie!

Jestes kompletnie zaniedbana,i wygladasz koszmarnie.
Jeśli naprawde chcesz cos z soba zrobic to zabierz sie do tego juz teraz bo nad takim wygldem trzeba popracowac.

Po pierwsze masz okropne włosy,jak kask.Zmien kolor,wycieniuj je,zrób pazurki...Zrób z nimi cokolwiek bo ta fryzura jest tragiczna.

Po drugie.Musze cie zmartwic ale wcale nie wygladasz dobrze w swojej bladej cerze,jest okropna.Wygładasz jak truposz,masz jasna oprawe oczu ,nie widac Ci wcale rzes.

To ze masz wade wzroku nie oznacza ze nie mozesz sie malowac.
powinnas mocno zaakcentowac oko bo bez makijazu wygladasz poporostu jak kret.
I faktycznie zmien oprawki bo te nie sa zbyt gustowne.
Idz do kosmetyczki,wyreguluj brwi.
jak nie umiesz sie malowac idz do kosmetyczki,niech ona cie pomaluje o potem nauczy ciebie!

Sory ze tak ostro,ale widze ze łagodniejsze argumenty do ciebie nie docieraja.
Zrób cos z soba bo wygładasz fatalnie.
Pozdrawiam
Po powyższej wypowiedzi wnoszę, że czytanie ze zrozumieniem nie należy do Twoich mocnych stron- Werka wyraźnie napisała, że tylko jedna z propozycji fryzur Jej się nie podoba i że nie chce przyciemniać skóry.

I jeszcze- wcale nie piszesz ostro, tylko chamsko i prostacko; uwierz, jest duża różnica między jednym a drugim.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:58   #52
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Po powyższej wypowiedzi wnoszę, że czytanie ze zrozumieniem nie należy do Twoich mocnych stron- Werka wyraźnie napisała, że tylko jedna z propozycji fryzur Jej się nie podoba i że nie chce przyciemniać skóry.

I jeszcze- wcale nie piszesz ostro, tylko chamsko i prostacko; uwierz, jest duża różnica między jednym a drugim.

zgadzam się, sloniontko wez pomysl najpierw zanim cos napiszesz-przykro sie czyta Twoje słowa....

Co do cery-czy kazdy musi wygladac jakby wyszedł z solaruim?Ja tam tez jestem za porcelanowym kolorkiemI nie wydaje mi sie zeby włosy Werki były jak kask...wyglądaja mi na bardzo zadbane...
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:32   #53
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dla chcącego nic trudnego Werka

po:

1.Kup sobie dobry tusz do rzęs,który wydłuży i pogrubi Twoje rzęsy.Może ASTOR Air Max?Lepiej kupić droższy i lepszy
2.Podkład ładnie kryjący i matujacy.Wypróbuj dream matte mousse z maybelline.Jest naprawde świetny!Ja go używam i bardzo go chwale
3.Róż do policzków
4.koniecznie do kosmetyczki z brwiami marsz!To zupełnie odmienia twarz

co do fryzury polecam coś jak wcześniej dziewczyny wspominały na Rihanke

PS: załączam fotke po drobnej rekonstrukci oceń sama.Wszytsko co zrobiłam w PS jest zawarte w 4 punktach.Więc leć do drogerii i do fryziera z wydrukowaną fotą Rihany i pochwal się wynikiem metamorfozy

Pozdrawiam serdecznie

I jeszcze Rihanka bez grzywki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uuu.jpg (53,3 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 296dda25279b1a3d31a1f6af67d127ea kopia.jpg (42,0 KB, 479 załadowań)
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci




Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 22:59 Powód: post pod postem
qathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 01:56   #54
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

pierwsze zdjecie- czerwona bluzka.

Nie pasuje Ci ten kolor. Mogę spytac ile masz lat?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 01:59   #55
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
pierwsze zdjecie- czerwona bluzka.

Nie pasuje Ci ten kolor. Mogę spytac ile masz lat?

napisala w pierwszym poscie, ze 19
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 02:18   #56
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
napisala w pierwszym poscie, ze 19
rzeczywiście

Werka - myślę, że w Twoim przypadku powinnaś postawić przede wszystkim na ubiór-podejrzewam, że masz ładną figure (jak mozesz to wklej swoje zdjcie) jak masz ladne paznokcie postaw także na manicure. Ja proponuje takie rozwiązanie:

1. Znaleść swój styl, postawić na śliczne ubrania...oczywiście znaleść kolory dla siebie
2. Podkreślić to co masz najładniejszego-wiemy na co zwraca sie uwage -zadbane dłonie, ładny biust albo zgrabne nogi
3. Wybielic zęby!!!
4. Wyregulowac brwi.
5. Reszta to kobitki Ci dobrze radzą z fyzurami i makijażem słuchaj ich i nie kręć nosem na ich rady! Bo chcą dobrze, a Ty tego nie dostrzegasz i moim zdaniem musisz poczekać aż Ci włosy podrosną, aby zrobić sobie sexi fryzurke. Krótkie włosy tez są ładne oczywiście ale w twoim przypadku polecałabym zdecydowanie dłogie..

Aha i pamiętaj, że nie tylko twarz jest miarą naszej atrakcyjności

sorki, że post pod postem...;/ ale chyba powinnam zmienic kolejność:

wybielenie zębów-PIORYTET!!!
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-22 o 10:50 Powód: post pod postem
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:17   #57
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

sloniatko007 chyba trochę przegięłaś co innego szczere rady, a co innego obrazanie kogoś w tak bezczelny sposób.
A może Ciebie przyrównać do kreta?
Dziewczyno, nie wypowiadaj się, jeśli nie masz w sobie krzty kultury!

***
Te fryzura w Photoshopie moim zdaniem dobra, kolor też. Pomyśl nad nią.
I dobrze, że od razu określasz co Ci się podoba, a co nie. Przynajmniej wiesz czego chcesz.
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 09:00   #58
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

moim zdaniem mogłabyś, Weroniko, rozjaśnić włosy - karmel, miód, pszenica powinny ci pasować do jasnej cery ; poza tym - zdecydowanie okulary bezoprawkowe. nie przejmuj sie opiniami takich osób jak sloniatko - blada skóra (odpowiednio podkreślona) jest najpiękniejsza - warto więc zainwestować w róż.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 16:59   #59
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
blada skóra (odpowiednio podkreślona) jest najpiękniejsza - warto więc zainwestować w róż.
Lauri ma rację, przy bladej cerze róż to obowiązkowa rzecz w kosmetyczce.
A ponieważ masz jasną oprawę oczu to dodatkowo obowiązkowy powinien być tusz.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:42   #60
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Serdecznie - dziękuję za wszystko. Mercy za obronę - duży buziak
Co do wypowiedzi sloniatko to przemilczę - jak widać lubi robić z ludzi laski od pewnych spraw
Co do tuszu - mam alergiczne oczy i wypróbowaną maskarę od mamy - wszelkie Maybeline odpadały - jest nią La Roche Posay - Maskara de Souplese i bardzo sobie ją chwalę, bo mnie nie uczula. Podkład - da się znaleść, ale nie MM bo mi wszystko podkreślił - zastanawiam się czy to ja mieszanej nie mam - może znacie coś dobrego do mieszanej?
Figurka - proszę bardzo oto zdjęcie. Jakie kolory mogą mi pasować - wrazie co to zrobię pomysłem dardetki przegrupowanie w szafie i wszystko wam pokażę. Mocno myślę nad blondem - ciemne włosy o ile wiem wyostrzają rysy, a ja chcę buzię zbliżyć do owalu.
P.S. dzięki, że mówicie że w aramancie mi źle, bo nienawidzę tego koloru.
Regulacja - spytam się siorki, może ona da radę i mi trochę kasy zostanie w kieszeni, bo mocno liczę się z pieniążkiem.
Co do długich włosów - to się postaram, to nie zmiana na teraz tak na szybko, ale na lata, bo potem będę się starać tego nie zmieniać co mam.
Wybrzydzać to nie wybrzydzam, ale czasem czegoś po prostu na głowie swojej nie widzę.
MaDaLennA - opowieści o moim ciężki życiu to by książkę można napisać, to nie tylko ED, to kilka innych spraw

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-24 o 12:34 Powód: zdjecie
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.