Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 07:50   #31
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;27219730]Dostałam ostrzeżenie, bo umieściłam tu link z prośbą o głosy - ciekawa jestem, dlaczego wcześniejsze takie linki od innych uczestniczek w naszym wątku pozostały bez ostrzeżenia. Jeśli którejś się to nie spodobało, to miło by było, by może najpierw prywatnie napisała? [/QUOTE]
szaja, dla mnie te ostrzeżenia sa durne.
wpierw ja dostalam 3 punkty za umieszczenie linku do konkursu kumpeli, potem ona została zablokowana na kilka dni, a teraz Ty.
Ja rozumiem, że wątki pt. "Glosujcie na moje dziecko" itp. są od razu wyłapane i ich autorzy (z zasady z zerowym stanem postów) są blokowani/karani, ale jak jest watek taki jak nasz, to nie chce mi się wierzyć, że codziennie ktoś z moderatorów tu zaglada.... chyba na "Mamie z klasą" jest jakis donosiciel...
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 07:52   #32
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27214443]
a tort fajny, czego się czepiasz.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Dilayla, właśnie na f-b dojrzałam, jaki świetny samochodzik ma Adrianek, czy to Little Tikes? [/QUOTE]

Witajcie--co--do--autka--to--adrian--bawil--sie--w--piaskowniyzabral--jakiemus--chlopcu--ok3letniemu--wiec--nie--mam--pojecia--co--to--za--firma--ale--pierwsza--awantura--w--piaskownicy--zaliczona--i--tez--mu--kupie--jakies--duze--ma--3--male--ale--go--nie--interesuja--Chcialam--was--ostrzec--wczoraj--usiadlam--na--kocu--na--trawie--adrian--stal--przy--wozku--i--bawil--sie--szelkami--nie--minelo--5minut--a--na--kocu--znalazlam--2kleszcze!zbieralam--sie--tak--szybko--ze--widerka--do--piasku--zapomnialam--Nie--wiem--co--stoswac--zeby--je--odstraszac--malo--tego--rano--zlapalam--jednego----jak--lazil--mi--po--reku--rece?chyba--na--psie--musial--byc.Strasznie--duzo--ich--chyba--bedzie--w--tym--roku--
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:00   #33
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Szaja - chyba musiał/a cie złapac któras z moderatorek czy jak sie tam nazywa ostatnio któras z nas tez miała a na innym watku tez siue dziewczynie oberwało bo to niby nagabywanie czy cós nie wiem czy czasem ona nie miała konta na tydz zablokowanego



araczki no niezła ta impreza dla dzieciaków kompletny idiota był ten kto ja organizował (napisało mi sie organizmował )



Ami dzis srednio spała mnie bolał ząb wiec nad ranem obie zaliczylismy kima koło 7 fajnie nam sie spało a tu siostrzenica wpda do domu pis zaczal szczekac i tyle po spaniu ( nie liczac ze Ami ciagle od 5/30 na nogach ) wciskam jej zabawki do łozeczka i ksiazeczki i daje se troche na jedno oko




dziewczyny a co z tymi mopami parowymi którasa poradzi jakis sprzet ????!! plissss bo ja nie wyrabiam baby jagą tych paneli myc tymbardziej ze jest pies w domu który se moze wszedzie wejsc no prawie wszedzie



własnie moje dziecko wysmarowało sie reszta mleka a mama na wizazu se pisze hahaha


Margo - niestety zeby które rosna ami i Ewci sa potworne upierdliwe i po nich sie mozna spodziewac wszystkiego
dla ewci w policzko albo czoło niech sie dziewczyna dzielnie trzyma


któras tez chyba nam babeczka zabkowała albo chłopaczek ale niepamietam ale tez całujemy z AMi

kropka mogła by juz sie nie gniewac za krótkie zycie kropeczko wracajjjj no pare dziewczyn tez juz nas zaniedbuje siala bala jamajka spradka chyba dziewczyny pracuja nad nowym zyciem :P


podwójne mamy powiedzcie mi co powiniem umiec pokazac powiedziec 18 miesieczny chłopaczek i co powinno niepokoic

dobra spadam bo Ami ubira moj cycnik
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:02   #34
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;27219730]Dostałam ostrzeżenie, bo umieściłam tu link z prośbą o głosy - ciekawa jestem, dlaczego wcześniejsze takie linki od innych uczestniczek w naszym wątku pozostały bez ostrzeżenia. Jeśli którejś się to nie spodobało, to miło by było, by może najpierw prywatnie napisała? [/QUOTE]
Ja brałam udział w pierwszej części tego konkursu (swoja droga wygrałam mleka) i również ktoś zauważył moja prośbę o głosy na wątku i dostałam ostrzeżenie Chyba faktycznie ktoś donosi....

Ode mnie glosiki bedziesz miała codziennie
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka


Edytowane przez yolanda9
Czas edycji: 2011-05-31 o 08:03
yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:24   #35
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Inaczej jak ktoś założy konto i rozsyła linki z prośbą o głosy po wszystkich wątkach, inaczej jak się wysyła tylko w wątku na którym się udziela. Nie wiem jak to może komuś przeszkadzać

Edzia dla Amelki aby szybko ząbki wyszły. My obecnie to samo przechodzimy, górna jedynka wychodzi.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:26   #36
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27220002]szaja, dla mnie te ostrzeżenia sa durne.
wpierw ja dostalam 3 punkty za umieszczenie linku do konkursu kumpeli, potem ona została zablokowana na kilka dni, a teraz Ty.
Ja rozumiem, że wątki pt. "Glosujcie na moje dziecko" itp. są od razu wyłapane i ich autorzy (z zasady z zerowym stanem postów) są blokowani/karani, ale jak jest watek taki jak nasz, to nie chce mi się wierzyć, że codziennie ktoś z moderatorów tu zaglada.... chyba na "Mamie z klasą" jest jakis donosiciel... [/QUOTE]

To nie moderatorzy sprawdzają tylko ich ludzie . Na tak wielkim forum , moderatorzy a nie jest ich zazwyczaj wielu mają swoich ludzi w ekipie którzy zajmują sie własnie przetrząsaniem forum i zdają relacje co sie dzieje , kto co przewinił . Byłam kiedys , kiedys na innym forum i miałam taką propozycje co by szpiegowac wątki
ale nie miałam czasu na pierdoły i podlizywanie sie modom co by wiekszą range dostac - bo tak to funkcjonowało
Ja sie raczej uploadem zajmowłam


No a po za tym melduje sie na noweym wątku

araczki
zapomniałam wczoraj powiedziec - tajlandia - wow zazdroszcze

panna migotka nie ma sprawy zapraszam

szkoda dziewczyny że wy wszystkie taki kawał o demnie mieszkacie , spotkał by sie czasem na jakiejs kawce czy cóś
zżyłam sie z wami a tu nawet spotkac sie nie ma jak...
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:40   #37
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ale upał!

Wiktor dziś spał od 19.30 do 6.30 tzn budził się i popłakiwał ale nie jadł (nie wiem tylko czy to zmiana nie spowodowana upałem )

darianna ale Olcia ma ubaw mój się rzuca tylko u nas na łóżku, które traktuje jak plac zabaw

szaja zagłosowane, a to się głosuje raz czy codziennie?

i dziewczyny mi się wydaje, że to nie donosi nikt od nas bo na innych wątkach które podczytuję też dziewczyny od razu dostają ostrzeżenia więc podejrzewam, że zatrudnili jakichś wyłapywaczy

mar co ty chcesz od tego tortu? wygląda apetycznie

yolanda grilla zazdroszczę

dilayla ja się psikałam zawsze offem bo też jest na kleszcze ale co dla maluchów to nie wiem?

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
szkoda dziewczyny że wy wszystkie taki kawał o demnie mieszkacie , spotkał by sie czasem na jakiejs kawce czy cóś
zżyłam sie z wami a tu nawet spotkac sie nie ma jak...
musimy zrobić pospolite wrażenie i spotkać się w dogodnym dla wszystkich terminie w umówionym miejscu i tak dziewczyny ze śląska mają najlepiej bo są blisko siebie i to w jakiej ilości
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 08:57   #38
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witam
U nas świeci od samego rana.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;27219730]Dostałam ostrzeżenie, bo umieściłam tu link z prośbą o głosy - ciekawa jestem, dlaczego wcześniejsze takie linki od innych uczestniczek w naszym wątku pozostały bez ostrzeżenia. Jeśli którejś się to nie spodobało, to miło by było, by może najpierw prywatnie napisała? [/QUOTE]

Ja też dostałam kiedyś takie ostrzeżenie.
Ja mam otwarta tą stronę i codziennie rano głosuję

Olka tak kombinowała przy antenie od tv, ze ją zepsuła.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:57   #39
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
własnie moje dziecko wysmarowało sie reszta mleka a mama na wizazu se pisze hahaha
Juz mam tytuł nastepnego wątku : Mamy siedzą i plotkują a dzieciaczki łobuzują

Dzień dobry

Rośnie mi mała modelka. Przedwczoraj wywaliła z szafki swoje różne czapki i kapelusiki i zaczęła zakładać na głowę, a potem chodziła do lustra, przeglądała się i smiała

Tak w ogóle, to ona wykonuje sporo poleceń. Powiedziałam jej, żeby zaniosła brudna bluzeczke do pralki i to zrobiła. Mówie jej: daj laleczce pic, to daje butelkę.........i wiele innych. Tylko kurcze z mówieniem u niej krucho Baba, mama czasami i tak jakos po swojemu. Najczęściej jest takie urywane e e e. Wszystko pokaże co chce, kiwa głową na tak, albo nie i tak sie dogadujemy

Dzisiaj znowu jest pięknie na dworze więc zaraz wybywamy.

Miłego dnia
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 09:06   #40
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Dzień Dobry!


Marhalczar córa urocza.Torcikowi niczego nie brakuje,wygląda smakowicie.

Szaja widocznie mamy szpiega na forum...ale dziwne,że komuś się chce tak czytac wszystko i szukać.Ciekawe czy mu za to płacą.
Wczoraj mówiłam,ze wrzucę fotki z niedzielnego spaceru ale nie miałam czasu,zaraz coś wrzucę.Czuję się fatalnie i nie wspomnę znowu przez kogo...Wnerwiani a i pretensji ciąg dalszy.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Juz mam tytuł nastepnego wątku : Mamy siedzą i plotkują a dzieciaczki łobuzują
Podoba mi się.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 09:17   #41
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Hej laski ;]

To i ja się melduję..i tylko tyle napiszę bo idziemy na spacerek nad morze

Aha, odnośnie tego Egiptu, to lecimy ;] Wasiu chce i powiedział, że zrzuca obowiązek pilnowania małej w 99% na siebie, także sobie odpocznę;]
On nie lubi się opalać (tzn. ekhm siedzieć na słońcu) , więc będzie siedział w cieniu/brodziku z małą a ja się będę wylegiwać
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 10:05   #42
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ale gorąc
Byłyśmy wczoraj nad wodą posiedzieć. Zamoczyłam w wodzie Blance nóżki.. początkowo jej się to nie spodobało bo to nie taka ciepła woda jak w wannie, ale potem właziła sama

Dziś tez jedziemy ale chyba wezmę jej basenik

I mnei alergia na coś bierze.. ale wzięłam tabletkę i czuje że już mnie oczy przestają piec..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:32   #43
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Fotki z niedzieli...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040076a.jpg (178,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040084a.jpg (128,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040095a.jpg (171,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040132a.jpg (158,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040098a.jpg (172,2 KB, 62 załadowań)
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:34   #44
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ja teraz czekam aż się ochłodzi żeby wyjść na spacer, byliśmy rano i teraz dopiero wyruszymy jak minie ta największa gorączka
maluch śpi a ja się rozpływam jak na balkonie pranie wieszałam to myślałam, że zasłabnę a cały czas słychać jak karetki na sygnale jeżdżą (mieszkam niedaleko szpitala) malża babcia dopiero co wyszła ze szpitala bo ciśnienie jej do 300 skoczyło i rozrzedzali jej krew :mur;

mam pytanko:dawałyście już dzieciaczkom ogóry kiszone albo kapustę kiszoną? trzeba jakoś specjalnie sprawdzać przed czy nie zaszkodzi?

djerba ale Ci tego morza zazdroszczę! i super, że odpoczniesz na wyjeździe

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Fotki z niedzieli...
ale śmieszka super jej w kapelusiku

ja już postanowiłam, że jak druga nie będzie córcia to chyba będę próbować do skutku
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:41   #45
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
ja teraz czekam aż się ochłodzi żeby wyjść na spacer, byliśmy rano i teraz dopiero wyruszymy jak minie ta największa gorączka
maluch śpi a ja się rozpływam jak na balkonie pranie wieszałam to myślałam, że zasłabnę a cały czas słychać jak karetki na sygnale jeżdżą (mieszkam niedaleko szpitala) malża babcia dopiero co wyszła ze szpitala bo ciśnienie jej do 300 skoczyło i rozrzedzali jej krew :mur;

mam pytanko:dawałyście już dzieciaczkom ogóry kiszone albo kapustę kiszoną? trzeba jakoś specjalnie sprawdzać przed czy nie zaszkodzi?

djerba ale Ci tego morza zazdroszczę! i super, że odpoczniesz na wyjeździe

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------



ale śmieszka super jej w kapelusiku

ja już postanowiłam, że jak druga nie będzie córcia to chyba będę próbować do skutku
ja nie lubię upałów chyba,że jestem nad morzem lub mam do dyspozycji basen odkryty i mogę się zmoczyćNa balkonie mam przyjemnie dzisiaj bo jest wiaterek.
ogórków kiszonych nie dawałam jeszcze.Kiedys jak robiłam kapuśniak to spadł mi kawałek kaupusty,Ala złapała go i pożarłaNic jej nie było.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:58   #46
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Juz mam tytuł nastepnego wątku : Mamy siedzą i plotkują a dzieciaczki łobuzują

Dzień dobry

Rośnie mi mała modelka. Przedwczoraj wywaliła z szafki swoje różne czapki i kapelusiki i zaczęła zakładać na głowę, a potem chodziła do lustra, przeglądała się i smiała

Tak w ogóle, to ona wykonuje sporo poleceń. Powiedziałam jej, żeby zaniosła brudna bluzeczke do pralki i to zrobiła. Mówie jej: daj laleczce pic, to daje butelkę.........i wiele innych. Tylko kurcze z mówieniem u niej krucho Baba, mama czasami i tak jakos po swojemu. Najczęściej jest takie urywane e e e. Wszystko pokaże co chce, kiwa głową na tak, albo nie i tak sie dogadujemy

Dzisiaj znowu jest pięknie na dworze więc zaraz wybywamy.

Miłego dnia
Oj jak fajnie! Moja wogole nie interesuje nic takiego jak ciuchy. No, chyba ze meza sportowe, spocone i lekko smierdzace sciaga z suszuraki i zaklada na glowe i idzie przed siebie nie wiedzac dokad
U nas tez krucho z mowieniem. Jeszcze sie rozgadaja i beda nam glowy pekac

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Hej laski ;]

To i ja się melduję..i tylko tyle napiszę bo idziemy na spacerek nad morze

Aha, odnośnie tego Egiptu, to lecimy ;] Wasiu chce i powiedział, że zrzuca obowiązek pilnowania małej w 99% na siebie, także sobie odpocznę;]
On nie lubi się opalać (tzn. ekhm siedzieć na słońcu) , więc będzie siedział w cieniu/brodziku z małą a ja się będę wylegiwać
No i dobrze!
to Ci sie udalo
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:59   #47
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
mam pytanko:dawałyście już dzieciaczkom ogóry kiszone albo kapustę kiszoną? trzeba jakoś specjalnie sprawdzać przed czy nie zaszkodzi?
Ja dawałam zupę ogórkowa - małej nic nie było. Ogórki dawałam do polizania, troche tam pogryzła, ale chyba niewiele zjadła - tez nic jej nie było Myślę, że na pierwszy raz to dobrze dać taki kapusniak czy właśnie zupe ogórkowa, jak nic sie nie bedzie działo to można isc na całość
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
ja już postanowiłam, że jak druga nie będzie córcia to chyba będę próbować do skutku

Ja od zawsze wiedziałam, że MUSZE mieć córkę A więc płeć drugiego dziecka jest mi w zasadzie obojetna, może to byc syn, choc jak bedzie druga córa to wcale nie będę płakać

Curly - fajna ta Twoja córa
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:04   #48
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Ja dawałam zupę ogórkowa - małej nic nie było. Ogórki dawałam do polizania, troche tam pogryzła, ale chyba niewiele zjadła - tez nic jej nie było Myślę, że na pierwszy raz to dobrze dać taki kapusniak czy właśnie zupe ogórkowa, jak nic sie nie bedzie działo to można isc na całość


Ja od zawsze wiedziałam, że MUSZE mieć córkę A więc płeć drugiego dziecka jest mi w zasadzie obojetna, może to byc syn, choc jak bedzie druga córa to wcale nie będę płakać
Ja ogorkow nie dawalam jeszcze (a po ostatnich informacjach zaczelam sie ich bac )
ale moja lubi cebule i szczypior

Ja od zawsze wiedzialam, ze bede miala SYNA cala ciaze bylam tego 100% pewna
Tylko Margo znala prawde
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:12   #49
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Ja ogorkow nie dawalam jeszcze (a po ostatnich informacjach zaczelam sie ich bac )
ale moja lubi cebule i szczypior

Ja od zawsze wiedzialam, ze bede miala SYNA cala ciaze bylam tego 100% pewna
Tylko Margo znala prawde
Ja dawałam ogórki kiszone od teściowej z ogródka A moja lubi rzodkiewkę A wczoraj nawet jadała ze mna zawzięcie kabanosy

Araczku to może teraz będzie syn? Tylko teraz musisz mieć pewność, że to będzie córka
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 13:20   #50
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Velluto, u tesciowej w ogrodku ogorasy od razu kisna?

Kabanosw moja jeszcze nie jadla ale dostala suchej krakowskiej . Kurcze a byl czas, ze same nie jadlysmy takich rzeczy aby piersiowym dzieciom nie zaszkodzic

Teraz to sobie nie moge wyobrazic innego dziecka niz corka Ale moze jak sie mocno skupie na mysleniu o corce.....obys miala racje Tylko w ciaze trza zajsc
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:31   #51
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Araczku - moja teściowa to taka cudotwórczyni, że i kiszone ogórki w ogródku są bardzo możliwe
Ale tak na serio to super mam teściowa (teścia troche mniej super, ale ostatecznie może być ). Moja Natalia ma taka świetną opiekę podczas mojej nieobecności, że lepszej nie mogłam sobie wymarzyć

A co do ciąży to będziecie próbować naturalnie, czy tez podchodzicie do inv? (Jeśli oczywiście można
spytać)


---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Spadam do domu mam nadzieję, że nie roztopie sie po drodze
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:42   #52
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Velluto, u tesciowej w ogrodku ogorasy od razu kisna?

Kabanosw moja jeszcze nie jadla ale dostala suchej krakowskiej . Kurcze a byl czas, ze same nie jadlysmy takich rzeczy aby piersiowym dzieciom nie zaszkodzic

Teraz to sobie nie moge wyobrazic innego dziecka niz corka Ale moze jak sie mocno skupie na mysleniu o corce.....obys miala racje Tylko w ciaze trza zajsc
Mój bratanek odkąd skończył rok i dali mu kiełbasę do spróbowania to nic innego nie chce.
Ja bym chciała miec same córki.Dziewczynki są super.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 14:00   #53
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Velluto, Tesciowej zazdroszcze. Moja niby fajna ale irytujaca
A ostatnio powiedziala, ze moaje ogorki kiszone wyszly nie dobre bo dalam za duzo przypraw. I tak sie zastanawiam skad ona do diabla wie, ze byly nie dobre ???
Kto wykablowal ?...bo ona nie jadla...

Idziemy na zywiol...a jesli nic to nie da to bedziemy kombinowac jak ostatnio

Chlodnej drogi do domu!

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Mój bratanek odkąd skończył rok i dali mu kiełbasę do spróbowania to nic innego nie chce.
Ja bym chciała miec same córki.Dziewczynki są super.
moja tez szynki nie bardzo tylko po kielbase wyciaga rece a jak ma w jednej kielbache a w drugie cebule to juz jej nic nie trzeba wiecej

To fakt, dziewczynki sa super ale w zasadzie moglabym sie nawet przekonac jak jest z malutkim synkiem
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon

Edytowane przez araczki
Czas edycji: 2011-05-31 o 14:23
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 18:24   #54
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Fotki z niedzieli...
Śliiczna! I pod kolor kwiatków ubrana

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

mam pytanko:dawałyście już dzieciaczkom ogóry kiszone albo kapustę kiszoną? trzeba jakoś specjalnie sprawdzać przed czy nie zaszkodzi?

Ja dawałam kapustkę kiszoną jak przygotowywałam coś na wielkanoc. Dałam jej w miseczkę i miałam z głowy dziecko.. Kombinowała jak tu zjeść te nitki
I nic nie było.


Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość


Rośnie mi mała modelka. Przedwczoraj wywaliła z szafki swoje różne czapki i kapelusiki i zaczęła zakładać na głowę, a potem chodziła do lustra, przeglądała się i smiała

Tak w ogóle, to ona wykonuje sporo poleceń. Powiedziałam jej, żeby zaniosła brudna bluzeczke do pralki i to zrobiła. Mówie jej: daj laleczce pic, to daje butelkę.........i wiele innych. Tylko kurcze z mówieniem u niej krucho Baba, mama czasami i tak jakos po swojemu. Najczęściej jest takie urywane e e e. Wszystko pokaże co chce, kiwa głową na tak, albo nie i tak sie dogadujemy
Haha strojnisia

Moja uwielbia metki od ubrań I buuty! Jak ktoś do nas przychodzi to ona idzie od razu i ogląda buty. Ze swoimi sandałkami chodzi po domu, w rączkach nosi


To posłuszna jest Moja rozumie 'niewolno'. Wyciągała często płyty dvd z półki, ja mowiłam niewolno a ta się smiała i udawała że sie gdzies patrzy a rączką po cichutku wywalała
Ale teraz nie rusza. I jak cos mowię że nie wolno to zostawia to.
Ścielimy łóżko razem, ona wyciąga prześcieradło, poduszki.. i kładzie je na łózko, wyjmuje ze zmywarki sztućce, z pralki wyjmuje mokre i wkłada brudne


Blanka bardzo lubi wędlinke. Jak są kanapki to ściąga samą szynkę Ser żółty tak samo..

Wróciłysmy własnie znad wody. Pierwszą kąpiel w basenie mamy za sobą
Tylko że ona woli w rzece siedzieć niż basenie
I wyjść nie chciała
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 18:31   #55
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

To moja mało gada i mało rozumie a na pewno nie rozumie "nie wolno"

A my jutro jedziemy do wesołego miasteczka
Mam nadzieje,że sobie na czymś pourzywam.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:15   #56
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Oo poszłabym do jakiegoś wesołego miasteczka

Ale u mnie nima..


W biedrze fajna promocja.. 2 mleka Bebiko 2 lub 3 plus kaszka gratis.. Ja mam akurat waniliową, bo Tz kupował a on bierze pierwszą lepszą, za 22zł..

A tu moja moczy-dupcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04191.jpg (59,0 KB, 85 załadowań)
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:30   #57
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Curly, mała strojnisia ci rośnie, ładnie

Blanka ma minę rozbójnika :d \Agu też wodę kocha, a dzisiaj w brodziku wieczorem stawała na głowie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:34   #58
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Fotki z niedzieli...


Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
;
ja już postanowiłam, że jak druga nie będzie córcia to chyba będę próbować do skutku
lepiej nie, kuzynka mojej znajomej tak próbuje syna trafić... dwa tygodnie temu urodziła 6 córkę.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

A tu moja moczy-dupcia
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:05   #59
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;27234817]Curly, mała strojnisia ci rośnie, ładnie

Blanka ma minę rozbójnika :d \Agu też wodę kocha, a dzisiaj w brodziku wieczorem stawała na głowie [/QUOTE]

Nurkowac próbowała


[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27234899]

lepiej nie, kuzynka mojej znajomej tak próbuje syna trafić... dwa tygodnie temu urodziła 6 córkę.


[/QUOTE]

__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:07   #60
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Hej kobitki
Znów spóźnione życzonka dla kolejnych roczniaczków- dużo zdrówka i uśmiechu słoneczka

U nas w zasadzie bez zmian, mało czasu dużo zajęć. W pracy na razie ok i zdecydowanie mogę powiedzieć ze cieszę się że wróciłam- a tak się bałam
W domu mamy kryzys małżeński- na razie nie zażegnany- jakoś tak sama nie mam już sił się szarpać.
Widzę że baseniki kupujecie spore- ja zielona w tym temacie kupiłam malusi i chyba zdecydowanie za malusi ale zobaczy się jak mała będzie na niego reagowała.

Aha bo się chyba nie chwaliłam- tak się bałam że wróciłam do pacy i mała zro bi pierwsze kroczki nie przy mnie a tu zrobiła mi niespodziankę pierwsze kroczki to właśnie ja podziwiałam a teraz śmigamy już coraz lepiej nie są to co prawda na razie wielkie odległości ale coraz większe
I ostatnio hitem wśród zabaw jest zabawa w kamieniach tzn u mamy mają drogę podjazdową wysypaną od niedawna kamieniami takimi drobniejszymi i ona nic tylko tam ciągnie i przerzuca kamienie- więc jej pozwlalam póki co i oczywiście pilnuję żeby ich nie jadła
Ok spylam bo młoda wyje
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.