Tż a klub gogo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 15:24   #31
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja bym nie chciała by TŻ poszedł do klubu, a i on by się tam nie rwał. Uważam podobnie jak Tyene, dla mnie też to obrzydliwe. No i jak dla mnie te tancerki się mogą oburzać ile chcą, tak samo jak prostytutka handlują swoim ciałem, tyle że tancerka widokiem, a prostytutka, hm, dotykiem. Naprawdę jest taka wielka różnica? Nie wydaje mi się.
Podobnie. Do klubów gogo chodzi określony typ mężczyzn, który mnie obrzydza. To nie jest kwestia zaborczości ani zazdrości bo szczerze wątpię, żeby wizyta w takim klubie równała się zdradzie.

Zupełnie nie rozumiem też spędzania w ten sposób wieczorów kawalerskich i nie przekonałoby mnie, że jego kolega tak chce spędzić swój i go zaprasza. Zresztą - mój TŻ kawalerem już nie jest. Właściwie dziwię się, że jeszcze nie ma przyzwolenia na uprawianie seksu z innymi podczas wieczoru kawalerskiego, to by było prawdziwe pożegnanie z wolnością (o ile człowiek pozostający w związku na tydzień przed ślubem jest "wolną" osobą).
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 15:38   #32
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o sam taniec per se, chodzi o taniec przed zaślinioną męską publicznością po to, aby podniecić.

Generalnie świadome szukanie bodźców seksualnych gdzie indziej niż u partnerki jest według mnie niefajne. Umówmy się, że kluby gogo nie są po to, by ponapawać się artyzmem, tylko po to, by facetom było miło popatrzeć na wypinające się panienki.
Zgadzam się z każdym słowem .

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Podobnie. Do klubów gogo chodzi określony typ mężczyzn, który mnie obrzydza. To nie jest kwestia zaborczości ani zazdrości bo szczerze wątpię, żeby wizyta w takim klubie równała się zdradzie.

Zupełnie nie rozumiem też spędzania w ten sposób wieczorów kawalerskich i nie przekonałoby mnie, że jego kolega tak chce spędzić swój i go zaprasza. Zresztą - mój TŻ kawalerem już nie jest. Właściwie dziwię się, że jeszcze nie ma przyzwolenia na uprawianie seksu z innymi podczas wieczoru kawalerskiego, to by było prawdziwe pożegnanie z wolnością (o ile człowiek pozostający w związku na tydzień przed ślubem jest "wolną" osobą).
Słuszna uwaga, mam nadzieję, że taka liberalizacja przyjdzie dopiero jak już będę jedną nogą w grobie .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:36   #33
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Podobnie. Do klubów gogo chodzi określony typ mężczyzn, który mnie obrzydza. To nie jest kwestia zaborczości ani zazdrości bo szczerze wątpię, żeby wizyta w takim klubie równała się zdradzie.



Zupełnie nie rozumiem też spędzania w ten sposób wieczorów kawalerskich i nie przekonałoby mnie, że jego kolega tak chce spędzić swój i go zaprasza. Zresztą - mój TŻ kawalerem już nie jest. Właściwie dziwię się, że jeszcze nie ma przyzwolenia na uprawianie seksu z innymi podczas wieczoru kawalerskiego, to by było prawdziwe pożegnanie z wolnością (o ile człowiek pozostający w związku na tydzień przed ślubem jest "wolną" osobą).

A jaki to okreslony typ mezczyzn? To co z kobietami, ktore tam chodza?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:36   #34
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Tz a klub gogo

Sorry dziewczyny, ale jesteście po prostu GŁUPIE.. niektóre oczywiście. Piszę o tych, które nie miałby nic przeciwko gdyby ich mężczyzna patrzył na nagie ciała striptizerek, tancerek w klubie gogo i oczywiście bardzo się przy tym podniecał. To chore.. A potem są łzy, żal, smutek, bo zostałyście zdradzone.. Przecież same dajecie im zielone światło. Najpierw będzie "idź popatrz" a potem "dotykaj, zdradzaj". Śmieszne.
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:41   #35
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
Sorry dziewczyny, ale jesteście po prostu GŁUPIE.. niektóre oczywiście. Piszę o tych, które nie miałby nic przeciwko gdyby ich mężczyzna patrzył na nagie ciała striptizerek, tancerek w klubie gogo i oczywiście bardzo się przy tym podniecał. To chore.. A potem są łzy, żal, smutek, bo zostałyście zdradzone.. Przecież same dajecie im zielone światło. Najpierw będzie "idź popatrz" a potem "dotykaj, zdradzaj". Śmieszne.

Wypraszam sobie takie obrazanie mnie. To, ze u mnie w zwiazku sobie pozwalamy na takie rzeczy, nie znaczy, ze glupia jestem. Ja tez lubie popatrzec na tanczace dziewczyny, to co powinnam sama chodzic? Zastanow sie, zanim kogos obrazisz..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:42   #36
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
Sorry dziewczyny, ale jesteście po prostu GŁUPIE.. niektóre oczywiście. Piszę o tych, które nie miałby nic przeciwko gdyby ich mężczyzna patrzył na nagie ciała striptizerek, tancerek w klubie gogo i oczywiście bardzo się przy tym podniecał. To chore.. A potem są łzy, żal, smutek, bo zostałyście zdradzone.. Przecież same dajecie im zielone światło. Najpierw będzie "idź popatrz" a potem "dotykaj, zdradzaj". Śmieszne.
COOOOOO
To po co pytasz o opinię skoro jedyna i najprawdziwsza prawda to ta Twoja? Uwierz, są dziewczyny którym to nie przeszkadza i koniec.
Jakby mnie koleżanka zaprosiła na wieczór panieński do klubu z męskim striptizem to bym pomyślała Wow, ale fajnie. I poszłabym. Tyle że tego, że miałabym z kimkolwiek tam seks uprawiać to sobie nie wyobrażam, tym bardziej będąc w związku. Nie rozumiem więc, czemu miałabym zabraniać facetowi tego, co sama chętnie bym zrobiła oczywiście nie mówię o cotygodniowych wypadach do takich klubów, ale jedno wyjście nie przeszkodziłoby mi.
A na ładne dziewczyny też chętnie bym popatrzyła, co w tym złego Zdradzić można wszędzie, a jak już dziewczyny pisały- w takich klubach usługi prostytucji nie są świadczone.

Myślę że powinnaś zająć się problemami swojego związku i własnymi kompleksami (mówię to na podstawie tego co pisałaś również w drugim swoim wątku), a nie obrażaniem osób, które takowych nie mają w aż takim nadmiarze..

Edit: I ja mając takie podejście nigdy zdradzona nie zostałam, a także żaden mój chłopak do klubów gogo nie chodził. A Twój owszem, więc kto tu ma problem
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.

Edytowane przez thirky
Czas edycji: 2014-09-09 o 16:46
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:43   #37
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
COOOOOO

To po co pytasz o opinię skoro jedyna i najprawdziwsza prawda to ta Twoja? Uwierz, są dziewczyny którym to nie przeszkadza i koniec.

Jakby mnie koleżanka zaprosiła na wieczór panieński do klubu z męskim striptizem to bym pomyślała Wow, ale fajnie. I poszłabym. Tyle że tego, że miałabym z kimkolwiek tam seks uprawiać to sobie nie wyobrażam, tym bardziej będąc w związku. Nie rozumiem więc, czemu miałabym zabraniać facetowi tego, co sama chętnie bym zrobiła oczywiście nie mówię o cotygodniowych wypadach do takich klubów, ale jedno wyjście nie przeszkodziłoby mi.

A na ładne dziewczyny też chętnie bym popatrzyła, co w tym złego Zdradzić można wszędzie, a jak już dziewczyny pisały- w takich klubach usługi prostytucji nie są świadczone.

Dokladnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 16:45   #38
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Tz a klub gogo

Jak ktoś zapłaci więcej to takie "dziewczyny" zrobią to, czego klient oczekuje. Nie oszukujmy się i spójrzmy prawdzie w oczy.
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:47   #39
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
Jak ktoś zapłaci więcej to takie "dziewczyny" zrobią to, czego klient oczekuje. Nie oszukujmy się i spójrzmy prawdzie w oczy.

Nie zrobia no chyba, ze to agencja a nie klub gogo. Jedyne co moga zrobic to rozebrac sie do naga na tancu prywatnym. Nie bylas w takim klubie, wiec skad mozesz wiedziec? Pozatym ochrona tam bardzo pilnuje, wiec nie ma mozliwosci na takie akcje. Rozmawialam z tymi dziewczynami i to normalne dziewczyny, TANCERKI.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013

Edytowane przez spaghettii
Czas edycji: 2014-09-09 o 16:49
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:50   #40
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Tz a klub gogo

A czy normalna dziewczyna rozbiera się przed każdym facetem za pieniądze? hahhaha chyba nie
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:52   #41
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
A czy normalna dziewczyna rozbiera się przed każdym facetem za pieniądze? hahhaha chyba nie

Owszem normalna sama bym mogla w takim klubie pracowac, i co robi to ze mnie prostytutke?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 16:52   #42
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
Jak ktoś zapłaci więcej to takie "dziewczyny" zrobią to, czego klient oczekuje. Nie oszukujmy się i spójrzmy prawdzie w oczy.
jezu hahahahahahhahaahhahaha głupia to jest twoja zazdrosc o:
patrzenie na kolezanki
mowienie ze sa ladne
rozmawianie z nimi
XD

poza tym rotfl, w normalnych klubach tancerka nie ma prawa nawet sie zgodzic, no chyba, ze ty masz na mysli same speluny, to nie wiem w jakiej ty okolicy mieszkasz serio xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:57   #43
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
jezu hahahahahahhahaahhahaha głupia to jest twoja zazdrosc o:
patrzenie na kolezanki
mowienie ze sa ladne
rozmawianie z nimi
XD

poza tym rotfl, w normalnych klubach tancerka nie ma prawa nawet sie zgodzic, no chyba, ze ty masz na mysli same speluny, to nie wiem w jakiej ty okolicy mieszkasz serio xd
No wlasnie chyba ktos pomylil agencje z klubem moze kawalerski w agencji to mial byc? Hhahaha



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:01   #44
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Tz a klub gogo

To był klub spokojnie Wy naprawdę nie wiecie nic o życiu, o realiach w takich klubach. Tam chodzi o to by jak najwięcej zarobic! każdym sposobem ok, nie każda zgodzi się np. "zrobic loda" klientowi, ale sporo część tych dziewczyn na to pójdzie. Umówmy się, tam normalna dziewczyna, która do czegoś dąży, chce miec dobry zawód, rodzinę itd nie będzie pracować w takim miejscu Pomyślcie w ten sposób, "czy mój facet chciałby bym tam pracowała? " Oczywiście, ze nie Takie "dziewczyny to może nie prostytutki takie typowe, ale w pewnym sensie i w pewnych okolicznościach jak najbardziej tak
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:04   #45
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
To był klub spokojnie Wy naprawdę nie wiecie nic o życiu, o realiach w takich klubach. Tam chodzi o to by jak najwięcej zarobic! każdym sposobem ok, nie każda zgodzi się np. "zrobic loda" klientowi, ale sporo część tych dziewczyn na to pójdzie. Umówmy się, tam normalna dziewczyna, która do czegoś dąży, chce miec dobry zawód, rodzinę itd nie będzie pracować w takim miejscu Pomyślcie w ten sposób, "czy mój facet chciałby bym tam pracowała? " Oczywiście, ze nie Takie "dziewczyny to może nie prostytutki takie typowe, ale w pewnym sensie i w pewnych okolicznościach jak najbardziej tak
To teraz mi powiedz po co ten watek.
zeby poznac opinie inne od swojej
i na koncu triumfalnie powiedziec
TO NIE TAK JESTESCIE GLUPIE I NIC NIE WIECIE?

zastanow sie nad soba i swoim zwiazkiem a nie nas umorlniaj. z mojej strony EOT i czekam na twoj kolejny watek
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:08   #46
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
To teraz mi powiedz po co ten watek.
zeby poznac opinie inne od swojej
i na koncu triumfalnie powiedziec
TO NIE TAK JESTESCIE GLUPIE I NIC NIE WIECIE?

zastanow sie nad soba i swoim zwiazkiem a nie nas umorlniaj. z mojej strony EOT i czekam na twoj kolejny watek
Nie. Chciałam po prostu poznac Wasze opinie. Jak ktoś inny na to patrzy. Ja swoją opinię także mam wyraziłam ją, ale chce też znać inne. Nie jestem idealna, nieomylna, wiem, ze popełniam mnóstwo błędów w związku, w życiu.. Chciałam poczytać, może uspokoić się przez to.. Nie wiem.
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:09   #47
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
Nie. Chciałam po prostu poznac Wasze opinie. Jak ktoś inny na to patrzy. Ja swoją opinię także mam wyraziłam ją, ale chce też znać inne. Nie jestem idealna, nieomylna, wiem, ze popełniam mnóstwo błędów w związku, w życiu.. Chciałam poczytać, może uspokoić się przez to.. Nie wiem.
Nazywając głupimi osoby o innym zdaniu? O Twoim ktoś tak napisał? Nie.
Super metoda na uspokojenie się, przekonywanie samej się, że twoja prawda jest najprawdziwsza. to sie nazywa resentyment.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:10   #48
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
To był klub spokojnie Wy naprawdę nie wiecie nic o życiu, o realiach w takich klubach. Tam chodzi o to by jak najwięcej zarobic! każdym sposobem ok, nie każda zgodzi się np. "zrobic loda" klientowi, ale sporo część tych dziewczyn na to pójdzie. Umówmy się, tam normalna dziewczyna, która do czegoś dąży, chce miec dobry zawód, rodzinę itd nie będzie pracować w takim miejscu Pomyślcie w ten sposób, "czy mój facet chciałby bym tam pracowała? " Oczywiście, ze nie Takie "dziewczyny to może nie prostytutki takie typowe, ale w pewnym sensie i w pewnych okolicznościach jak najbardziej tak

A Ty znasz te realia? I skad wiesz, co mysli kazdy facet? Moj by nie mial nic przeciqko jakbym pracowala w takim klubie, wiem bo rozmawialam z nim o tym widzisz i ja mam rodzine, a moglabym tam pracowac jestem nienormalna wiekszosc dziewczyn co tam pracuje tez ma rodzine, dzieci..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013

Edytowane przez spaghettii
Czas edycji: 2014-09-09 o 17:11
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:16   #49
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
A Ty znasz te realia? I skad wiesz, co mysli kazdy facet? Moj by nie mial nic przeciqko jakbym pracowala w takim klubie, wiem bo rozmawialam z nim o tym widzisz i ja mam rodzine, a moglabym tam pracowac jestem nienormalna wiekszosc dziewczyn co tam pracuje tez ma rodzine, dzieci..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Twój facet chciałby żeby patrzyli na Ciebie setki zaślinionych facetów?? Żeby się przy tym ostro podniecali? Chciałby żebyś rozbierała się przed innymi na tańcu prywatnym? Współczuje Ci szczerze

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Nazywając głupimi osoby o innym zdaniu? O Twoim ktoś tak napisał? Nie.
Super metoda na uspokojenie się, przekonywanie samej się, że twoja prawda jest najprawdziwsza. to sie nazywa resentyment.
Przepraszam za nazwanie Was głupimi. Po prostu chciałam uspokoić się w ten sposób, ze przeczytam opinie innych, dla których to nic takiego, ale ja tak nie myślę ani trochę. Dla mnie to podchodzi pod zdradę.
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 17:19   #50
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
Twój facet chciałby żeby patrzyli na Ciebie setki zaślinionych facetów?? Żeby się przy tym ostro podniecali? Chciałby żebyś rozbierała się przed innymi na tańcu prywatnym? Współczuje Ci szczerze

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------





Przepraszam za nazwanie Was głupimi. Po prostu chciałam uspokoić się w ten sposób, ze przeczytam opinie innych, dla których to nic takiego, ale ja tak nie myślę ani trochę. Dla mnie to podchodzi pod zdradę.

Tak, nie mialby nic przeciwko jak bylismy w klubie gogo to sam mnie namowil, zebym razem z tancerka wyszla na scene na rurze tanczyc (z tym, ze ubrana bylam) i jakos mu sie to podobalo bardzo.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:22   #51
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Tz a klub gogo

Nie chciałabym, żeby TŻ brał udział w czymś takim. O jego wierność itd jestem absolutnie spokojna, ale kluby go-go to część seksbiznesu, którego jestem wrogiem.

Działa to na tej samej zasadzie, na jakiej ze względów światopoglądowych odradzam mu kupowanie skórzanych części garderoby, wprowadzam raz na jakiś czas wegetariańskie dania (ale nie zabraniam jeść mięsa!) i ekologiczne jajka czy namawiam do kupowania polskich produktów.

Taka ze mnie "młoda wykształcona z wielkich ośrodków"

Edytowane przez 201609102148
Czas edycji: 2014-09-09 o 17:24
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:22   #52
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Tak, nie mialby nic przeciwko jak bylismy w klubie gogo to sam mnie namowil, zebym razem z tancerka wyszla na scene na rurze tanczyc (z tym, ze ubrana bylam) i jakos mu sie to podobalo bardzo.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ludzie są różni, bardziej i mniej tolerancyjni, dziwni, normalni itd..
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:26   #53
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
Ludzie są różni, bardziej i mniej tolerancyjni, dziwni, normalni itd..

Dokladnie, ale nie znaczy, ze sa glupi cZy gorsi. I nie masz mi czego wspolczuc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Nie chciałabym, żeby TŻ brał udział w czymś takim. O jego wierność itd jestem absolutnie spokojna, ale kluby go-go to część seksbiznesu, którego jestem wrogiem.

Działa to na tej samej zasadzie, na jakiej ze względów światopoglądowych odradzam mu kupowanie skórzanych części garderoby, wprowadzam raz na jakiś czas wegetariańskie dania (ale nie zabraniam jeść mięsa!) i ekologiczne jajka czy namawiam do kupowania polskich produktów.

Taka ze mnie "młoda wykształcona z wielkich ośrodków"

Ale tancerki przeciez nie sa zmuszane tak jak prostytutki. Mysle, ze jednak to duza roznica. Ja tez skory nie kupuje i jestem pescowege


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:28   #54
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Tz a klub gogo

Autorko, gratuluję "dojrzałości". Zamiast oceniać i krytykować POGLĄDY, Ty zwyczajnie obrażasz innych.
Jeżeli tak samo zachowujesz się na żywo, to naprawdę nie dziwię się, że są problemy.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:34   #55
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez wada12 Pokaż wiadomość
Czy byłybyście złe, zrobiłybyście wielką awanturę gdyby okazało się, ze Wasz Tż był w klubie gogo? Albo inna sytuacja : wieczór kawalerski, klub gogo, bez żadnych tańców prywatnych, po prostu kilka tańczących na rurach panienek, hostessy w seksownej bieliźnie itd.. Jak byście to przyjęły? Powiedzmy, że nie było żadnej zdrady, dotykania, tylko patrzenie. A i jeszcze Wasz Tż potem opowiadałby to swoim kolegom, dzielił się z nimi wrażeniami. Jak byście zareagowały?
Po prostu nie chciałabym być z takim typem człowieka. Zakończyłabym znajomość, bo to kompletnie nie mój typ.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:35   #56
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Dokladnie, ale nie znaczy, ze sa glupi cZy gorsi. I nie masz mi czego wspolczuc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------




Ale tancerki przeciez nie sa zmuszane tak jak prostytutki. Mysle, ze jednak to duza roznica. Ja tez skory nie kupuje i jestem pescowege


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


z tym zmuszaniem to jest bardziej złożony problem. Żeby sprawa była "czysta", potrzebne by były jakieś uprawnienia i certyfikaty, prawne uregulowanie prostytucji, jednoznaczne oddzielenie jej od innych części seksbiznesu i wiele innych, pełnowymiarowych działań.

Teraz wygląda to tak, że ani oglądając porno, ani idąc do klubu gogo nie wiesz, czy to rzeczywiście chęć łatwego zarobku, czy nie ogromna ludzka krzywda, z przemocą, gwałtem i handlem żywym towarem w tle.

A ja od moralnie niejednoznacznych sytuacji wolę się trzymać z daleka.

Może jestem naiwna, ale wierzę, że moja postawa ma znaczenie
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:39   #57
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
z tym zmuszaniem to jest bardziej złożony problem. Żeby sprawa była "czysta", potrzebne by były jakieś uprawnienia i certyfikaty, prawne uregulowanie prostytucji, jednoznaczne oddzielenie jej od innych części seksbiznesu i wiele innych, pełnowymiarowych działań.

Teraz wygląda to tak, że ani oglądając porno, ani idąc do klubu gogo nie wiesz, czy to rzeczywiście chęć łatwego zarobku, czy nie ogromna ludzka krzywda, z przemocą, gwałtem i handlem żywym towarem w tle.

A ja od moralnie niejednoznacznych sytuacji wolę się trzymać z daleka.

Może jestem naiwna, ale wierzę, że moja postawa ma znaczenie

Masz racje, ale wydaje mi sie, ze jednak sprawa tancerek wyglada inaczej zreszta teraz nawet prostytucja jest chyba czesciej po prostu latwym zarobkiwm..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 18:19   #58
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Tz a klub gogo

Byłabym zawiedziona gdyby Tż poszedł do takiego klubu. Czy to na swój kawalerski czy to kolegi. No po prostu nie, nie akceptuję tego, by mój facet patrzył się na roznegliżowane wijące się laski i się tym podniecał Na swoim kawalerskim nie będzie miał żadnego striptizu i pogoni panienkę jeśli kumple w tajemnicy jakąś zamówią - choć wątpię by do czegoś takiego doszło, bo znają jego poglądy i też nie są tacy "hop do przodu".

Generalnie zgadzam się ze wszystkim co napisała tyene.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 19:53   #59
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Tz a klub gogo

Nie miałabym nic przeciwko gdybym została uprzedzona ze idzie z kolega dla śmiechu, wieczór kawalerski czy coś w tym rodzaju. Nawet mogłabym pójść z tz, ale nie chciałabym zeby poszedł i zebym dowiedziała sie po fakcie, zeby szedł tam sam albo zeby było to zbyt czesto czyli wg mnie raz na pare lat wystarczy w amsterdamie polnagie panie wija sie i dotykają w oknach wiec takie widoki sa ze tak powiem wpisane w krajobraz i nie robią na facetach aż takiego wrażenia.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 21:05   #60
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Tz a klub gogo

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Po prostu nie chciałabym być z takim typem człowieka. Zakończyłabym znajomość, bo to kompletnie nie mój typ.
Ja tak samo. Całkowicie zgadzam się z postami Tyene w tym temacie
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 13:29:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.