Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 19:59   #31
niemniej_jednak
Raczkowanie
 
Avatar niemniej_jednak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam Ostatnio ścięłam grzywkę (beznadziejnie, dodam- fryzjerka nie wie co to znaczy 'do brwi') i nie ma już na sobie ani grama farby Odrosty rosną i rosną a mi coraz bardziej podoba się ich kolor

Ja zgubiłam mój czepek z Biovaxa. Bez niego włosy nie mają tyle ciepła, bo teraz owijam je jedynie ciepłym ręcznikiem i niestety widzę różnicę po zastosowaniu :/ Ale Biovax mi się kończy i niedługo zaopatrzę się w nowy
niemniej_jednak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:41   #32
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hmmm jestem tu pierwszy raz ale zmagam się z problemem odrostu od prawie pół roku, bo od sierpnia nie farbuję włosów a schodzę z koloru rudego, na początku był czerwony ale jakoś nie czułam się w tym dobrze

zamieszczę może kolor moich włosów naturalny, pod spodem ten czerwony i odrost taki jak mam teraz

dodam jeszczę, że próbuję rozjaśniać włosy miodem i widać delikatne refleksy, może dlatego ten odrost tak bardzo nie odstaje od reszty włosów. Nie wiem dziewczyny co myślicie. Ja już nie farbuję, bo nawet mi się podoba taki efekt, a z odrostem byłam nawet na studniówce i już sobie powiedziałam nigdy więcej farbowania, bo musiałam przez to ściąć 15 cm włosów bo były końce zniszczone i już mnie denerwowały, na szczęście mi włosy bardzo szybko rosną, także nie ma tragedii

odrost ma już prawie 7 albo 8 cm, nie widać tego tak podejrzewam przez to rozjaśnianie miodkiem oraz przez to, że farba wypłukuje się na szczęście do koloru zbliżonego do mojego. Przepraszam też za te czarne kółka na mojej twarzy, ale nie chcę się pokazywać, bo to takie zdjęcia niewyjściowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01726 (2).jpg (72,5 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC0164011.jpg (179,1 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF014311.jpg (75,3 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF014411.jpg (123,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF014911.jpg (72,4 KB, 77 załadowań)
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:48   #33
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

spiritusmovens witaaamy witaaaamy ładny odrościk i śliczny kolor naturalny widzę, że ci włoski falują? polecam zaglądnąć na forum dla zakręconych o ile jeszcze tego nie zrobiłaś :P

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:50
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:51   #34
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
odrost ma już prawie 7 albo 8 cm, nie widać tego tak podejrzewam przez to rozjaśnianie miodkiem oraz przez to, że farba wypłukuje się na szczęście do koloru zbliżonego do mojego. Przepraszam też za te czarne kółka na mojej twarzy, ale nie chcę się pokazywać, bo to takie zdjęcia niewyjściowe
faktycznie różnica jest drobna, nie musisz się wstydzić a powiedz jak dokładnie rozjaśnia się włosy miodem ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:23   #35
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
spiritusmovens witaaamy witaaaamy ładny odrościk i śliczny kolor naturalny widzę, że ci włoski falują? polecam zaglądnąć na forum dla zakręconych o ile jeszcze tego nie zrobiłaś :P
byłam, ale moje fale, to tylko takie, nic więcej ładnego, nie da się wyczarować z nich, a próbowałam już wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
faktycznie różnica jest drobna, nie musisz się wstydzić a powiedz jak dokładnie rozjaśnia się włosy miodem ?
aa jest taki wątek na forum co prawda młody, ale tam wszystko lepiej jest napisane. Polecam poszukać nazywa się "Rozjaśnianie włosów miodem". Jakoś tak, przepraszam, że nie wstawiam linka, ale już nie mam siły szukać

Edytowane przez spiritusmovens
Czas edycji: 2012-02-05 o 21:26
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:02   #36
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A ja wczoraj podcięłam włosy, jeszcze jedno podcięcie i będę miała całe swoje naturalki
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 07:48   #37
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

melduje sie w nowym watku
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 08:39   #38
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Czepki są w Rossmannie na 100%, bo sama tam kupowałam Tylko nie pamiętam dokładnie gdzie.. o ile dobrze kojarzę, to u mnie były niebieskie. Ale można je kupić w większości drogerii, nie są drogie, a bardzo praktyczne
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:49   #39
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj podcięłam włosy, jeszcze jedno podcięcie i będę miała całe swoje naturalki
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:38   #40
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

spiritusmovens miałaś prześliczne swoje naturalki, szkoda że je zafarbowałaś.

agaa91 gratulacje ^_- ,
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 10:48   #41
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj podcięłam włosy, jeszcze jedno podcięcie i będę miała całe swoje naturalki
Gratuluję i zazdroszczę To niedługo zawitasz do wątku dla niefarbujących dziewczyn i będziesz dla nas inspiracją
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 11:07   #42
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
spiritusmovens miałaś prześliczne swoje naturalki, szkoda że je zafarbowałaś.

agaa91 gratulacje ^_- ,
dziękuję ;*
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Gratuluję i zazdroszczę To niedługo zawitasz do wątku dla niefarbujących dziewczyn i będziesz dla nas inspiracją
dziękuję ;* no jeszcze jakies 3 miesiące, a później zostaje mi tylko pielęgnacja
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:14   #43
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

agaa91 no to super 3 miesiące szybko zlecą
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:42   #44
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
słuchajcie na jednym z blogów wyczytałam o własnoręcznie robionym oleju dziewczyna do 100 ml oleju z pierwszego tłoczenia dała 5 zawartości torebek z herbatą rumiankową, pozwoliła temu odstać 4 tygodnie i teraz podobno super to działa muszę też pokombinować (potem się odcedza)
No no... może kiedy spróbuję rumianek to rozjaśnia, ciekawe czy takie właściwości nadal ma wymieszany ze zwykłym olejem

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Hmmm jestem tu pierwszy raz ale zmagam się z problemem odrostu od prawie pół roku, bo od sierpnia nie farbuję włosów a schodzę z koloru rudego, na początku był czerwony ale jakoś nie czułam się w tym dobrze

zamieszczę może kolor moich włosów naturalny, pod spodem ten czerwony i odrost taki jak mam teraz

dodam jeszczę, że próbuję rozjaśniać włosy miodem i widać delikatne refleksy, może dlatego ten odrost tak bardzo nie odstaje od reszty włosów. Nie wiem dziewczyny co myślicie. Ja już nie farbuję, bo nawet mi się podoba taki efekt, a z odrostem byłam nawet na studniówce i już sobie powiedziałam nigdy więcej farbowania, bo musiałam przez to ściąć 15 cm włosów bo były końce zniszczone i już mnie denerwowały, na szczęście mi włosy bardzo szybko rosną, także nie ma tragedii

odrost ma już prawie 7 albo 8 cm, nie widać tego tak podejrzewam przez to rozjaśnianie miodkiem oraz przez to, że farba wypłukuje się na szczęście do koloru zbliżonego do mojego. Przepraszam też za te czarne kółka na mojej twarzy, ale nie chcę się pokazywać, bo to takie zdjęcia niewyjściowe
Witaj! Piękne to pierwsze foto Moich odrostów też jakoś bardzo nie widać, ale najważniejsze, żeby rosły i nie były nękane farbą.
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj podcięłam włosy, jeszcze jedno podcięcie i będę miała całe swoje naturalki
zazdroszczę, pokaż się nam koniecznie!!

Witam i ja w kolejnym wątku
Wolne mam przez ten tydzień, w sobotę (chyba) na uniwerek tylko jadę od rana a wieczorem impreza urodzinowa, a w niedziele błogie lenistwo i jakieś zakupy z TŻ (bo prawidło urodziny mam 12.02)
Dzisiaj mamy maluteńkie święto, mianowicie 3 lata i 7 miesięcy stuknie TŻ też wolne ma na ten tydzień. Pojechał po coś do auta, a ja zaraz upichcę obiad. Dzisiaj zamierzam skorzystać z pomysłu pana Knorra
Kurczak w aksamitnym sosie Orzeszkowym, z tym że zamierzam doprawić trochę papryczką mieloną ale słodką... Już jestem głodna za to później czeka mnie spalanie tego na hula...
Idę zmyć naftę z włosów i biorę się za czytanie nowej urody, skusiłam się na wersję z małym różowym kalendarzykiem
Do zagadania kochane zapuszczalskie
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 13:11   #45
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Czepki są w Rossmannie na 100%, bo sama tam kupowałam Tylko nie pamiętam dokładnie gdzie.. o ile dobrze kojarzę, to u mnie były niebieskie. Ale można je kupić w większości drogerii, nie są drogie, a bardzo praktyczne

ja czasem jak zapodzieje gdzieś mój czepek to zakładam na głowe taką siatkę jednorazową z supermarketu i na to ręcznik albo czapke podgrzaną suszarką żeby była cieplutka
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 13:20   #46
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
słuchajcie na jednym z blogów wyczytałam o własnoręcznie robionym oleju dziewczyna do 100 ml oleju z pierwszego tłoczenia dała 5 zawartości torebek z herbatą rumiankową, pozwoliła temu odstać 4 tygodnie i teraz podobno super to działa muszę też pokombinować (potem się odcedza)
Tak, znam to, nazywa sie to wyciag olejowy i mozna robic nie tylko z rumianku, ale i innych ziol: rozmarynu, szalwii itp. Jesli chcesz uzyskac cos podobnego na szybko to robiszt to w ten sposob, ze podgrzewasz taki olej z ziolami w srodku przez jakis czas Tez tak kiedys robilam.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość

Witam i ja w kolejnym wątku
Wolne mam przez ten tydzień, w sobotę (chyba) na uniwerek tylko jadę od rana a wieczorem impreza urodzinowa, a w niedziele błogie lenistwo i jakieś zakupy z TŻ (bo prawidło urodziny mam 12.02)
Dzisiaj mamy maluteńkie święto, mianowicie 3 lata i 7 miesięcy stuknie TŻ też wolne ma na ten tydzień. Pojechał po coś do auta, a ja zaraz upichcę obiad. Dzisiaj zamierzam skorzystać z pomysłu pana Knorra
Kurczak w aksamitnym sosie Orzeszkowym, z tym że zamierzam doprawić trochę papryczką mieloną ale słodką... Już jestem głodna za to później czeka mnie spalanie tego na hula...
Idę zmyć naftę z włosów i biorę się za czytanie nowej urody, skusiłam się na wersję z małym różowym kalendarzykiem
Do zagadania kochane zapuszczalskie
No to trzymam kciuki za obiad i za obie rocznice Zapuszczalskie - dobre

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
ja czasem jak zapodzieje gdzieś mój czepek to zakładam na głowe taką siatkę jednorazową z supermarketu i na to ręcznik albo czapke podgrzaną suszarką żeby była cieplutka
Hyhy, no ja to kombinowalam nawet z czepkiem... plywackim ale nie polecam.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 15:17   #47
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Witam Ostatnio ścięłam grzywkę (beznadziejnie, dodam- fryzjerka nie wie co to znaczy 'do brwi') i nie ma już na sobie ani grama farby Odrosty rosną i rosną a mi coraz bardziej podoba się ich kolor
super pokaż grzywkę -na pewno jest dobrze

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj podcięłam włosy, jeszcze jedno podcięcie i będę miała całe swoje naturalki
brawo ale to musi być ulga, co?
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Czepki są w Rossmannie na 100%, bo sama tam kupowałam Tylko nie pamiętam dokładnie gdzie.. o ile dobrze kojarzę, to u mnie były niebieskie. Ale można je kupić w większości drogerii, nie są drogie, a bardzo praktyczne
ej jak mówisz o czepkach do kąpieli (takie pomarszczone) to ja też je widziałam, tylko nie myślałam że chodzi o nie o tych mówicie?
w sumie nawet jak nie to też się nadadzą
Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
ja czasem jak zapodzieje gdzieś mój czepek to zakładam na głowe taką siatkę jednorazową z supermarketu i na to ręcznik albo czapke podgrzaną suszarką żeby była cieplutka
ja tak zazwyczaj robię
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Zapuszczalskie - dobre


Hyhy, no ja to kombinowalam nawet z czepkiem... plywackim ale nie polecam.


Nigdy nie lubiłam czepków pływackich -one mi zlośliwie wyrywały włosy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 16:12   #48
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
spiritusmovens miałaś prześliczne swoje naturalki, szkoda że je zafarbowałaś.
oj, ja też żałuję i to bardzo ale co zrobić teraz mogę tylko czekać
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 17:38   #49
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny, wrzucam moje wlosy, bo jutro mijaja 3 miesiace odkad nie farbuje. Niestety zadne zdjecia nie oddaja rzeczywistosci. W rzeczywistosci moje naturalne sa popielato-brazowe a farbowance... coraz bardziej rude. Na zdjeciach wychodzi to tak, jakbym miala swoje czarne a farbowane brazowe , co zupelnie mija sie z prawda. W ogole na zdjeciach farbowance wygladaja calkiem niezle ale niestety w realu tak nie jest - szczegolnie w sloncu sa pomaranczowe, wrrrrr.
No ale ciesze sie, ze mam juz choc tyle swoich i zastanawiam sie, czy podciac je czy nie... Bo moja fryzura przestala przypominac boba, sa to juz po prostu wlosy do ramion.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM2565.jpg (163,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2566.jpg (125,9 KB, 79 załadowań)
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 19:32   #50
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Bardzo ładny odrost!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 20:22   #51
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Konwalia -> nonono ładniutki będę Cię gonić ze swoim
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 20:33   #52
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
agaa91 no to super 3 miesiące szybko zlecą
mam taką nadzieję
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
zazdroszczę, pokaż się nam koniecznie!!

Witam i ja w kolejnym wątku
Wolne mam przez ten tydzień, w sobotę (chyba) na uniwerek tylko jadę od rana a wieczorem impreza urodzinowa, a w niedziele błogie lenistwo i jakieś zakupy z TŻ (bo prawidło urodziny mam 12.02)
Dzisiaj mamy maluteńkie święto, mianowicie 3 lata i 7 miesięcy stuknie TŻ też wolne ma na ten tydzień. Pojechał po coś do auta, a ja zaraz upichcę obiad. Dzisiaj zamierzam skorzystać z pomysłu pana Knorra
Kurczak w aksamitnym sosie Orzeszkowym, z tym że zamierzam doprawić trochę papryczką mieloną ale słodką... Już jestem głodna za to później czeka mnie spalanie tego na hula...
Idę zmyć naftę z włosów i biorę się za czytanie nowej urody, skusiłam się na wersję z małym różowym kalendarzykiem
Do zagadania kochane zapuszczalskie
pokażę jak tylko zrobię jakieś foto, może jutro
ojj ale mi narobiłaś apetytu
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wrzucam moje wlosy, bo jutro mijaja 3 miesiace odkad nie farbuje. Niestety zadne zdjecia nie oddaja rzeczywistosci. W rzeczywistosci moje naturalne sa popielato-brazowe a farbowance... coraz bardziej rude. Na zdjeciach wychodzi to tak, jakbym miala swoje czarne a farbowane brazowe , co zupelnie mija sie z prawda. W ogole na zdjeciach farbowance wygladaja calkiem niezle ale niestety w realu tak nie jest - szczegolnie w sloncu sa pomaranczowe, wrrrrr.
No ale ciesze sie, ze mam juz choc tyle swoich i zastanawiam sie, czy podciac je czy nie... Bo moja fryzura przestala przypominac boba, sa to juz po prostu wlosy do ramion.
b. ładne włoski
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 21:00   #53
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dopiero dziś ale melduję się
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 22:31   #54
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam i ja w kolejnej części i od razu muszę się pochwalić, że mniej więcej tydzień temu minął rok mojego odrostu Szybko zleciało i oby następny też tak szybko zleciał. Nigdy więcej farby, niech żyją naturalki. Może niedługo wrzucę fotki
__________________
Dbam o włosy od września 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na początek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru włosów. Odrost-13cm
Kuracja drożdżowa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 22:55   #55
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

To i ja pochwalę się swoimi odrostami ^^ A co!
Tylko kolor prawie na każdym zdjęciu wychodzi przekłamany
Na ostatnim udało mi się uchwycić to, jak wygląda naprawdę
Pod koniec stycznia minęło mi pół roku bez farby, dokładnego dnia niestety nie znam, bo nie zwracałam wtedy na to uwagi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (40,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (67,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (72,6 KB, 93 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 22:56   #56
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
Witam i ja w kolejnej części i od razu muszę się pochwalić, że mniej więcej tydzień temu minął rok mojego odrostu Szybko zleciało i oby następny też tak szybko zleciał. Nigdy więcej farby, niech żyją naturalki. Może niedługo wrzucę fotki
Gratulacje!!
Wrzucaj, wrzucaj zdjęcia! Będą dla nas motywacją
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:45   #57
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Konwalia -> nonono ładniutki będę Cię gonić ze swoim
Cala na przod Kat!
Gdyby tak sie udalo jakos przyspieszyc ten porost, ale mi sie wydaje, ze wlosy robia co chca Na poczatku ruszyly z kopyta a teraz stanely w miejscu. Jestem ciekawa, czy te wszystkie "przyspieszacze porostu" dzialaja, czy to tylko efekt placebo no i jesli dzialaja - to czy wlosy sa po tym jakosciowo ladne. Ale skad taka mysl - kiedys postanowilam przyspieszyc porost rzes i stosowalam cuda na kiju no i owszem, rzesy wyrosly, ale byly cienkie i jakies takie niemrawe, byl tzw. efekt pajeczych nozek Fajnie to nie wygladalo

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
Witam i ja w kolejnej części i od razu muszę się pochwalić, że mniej więcej tydzień temu minął rok mojego odrostu Szybko zleciało i oby następny też tak szybko zleciał. Nigdy więcej farby, niech żyją naturalki. Może niedługo wrzucę fotki
Nie moze, tylko wrzuc!

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
To i ja pochwalę się swoimi odrostami ^^ A co!
Tylko kolor prawie na każdym zdjęciu wychodzi przekłamany
Na ostatnim udało mi się uchwycić to, jak wygląda naprawdę
Pod koniec stycznia minęło mi pół roku bez farby, dokładnego dnia niestety nie znam, bo nie zwracałam wtedy na to uwagi
Ja nie widze roznicy miedzy odrostem a farbowanymi - super! Pol roku - ech, chcialabym byc juz tak daleko
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:02   #58
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

DZIEWCZĘTA, sliczne odrosty!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:15   #59
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

konwalia11, kicia131 śliczne odrosty dziewczyny
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:21   #60
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Śliczne odrosty Laleczki. oby tak dalej
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.