Problemy w pracy-nienormalny szef!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 08:38   #31
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Problemy w pracy-nienormalny szef!!

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Udało mi się wyrwać
Rozmowa mi poszła tak sobie ale jak jechałam do domu zadzwoniła kobieta z którą rozmawiałam i zapytała od kiedy mogę zacząć.Co prawda nie zaproponowała mi pracy ale pewnie to znaczy,że mnie bierze pod uwage więc trzymajcie kciuki
? jakieś nowe informacje? Intuicja podpowiada mi, że udało się ... aczkolwiek czekamy na wiadomość od autorki wątku. Powodzenia
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 08:57   #32
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Problemy w pracy-nienormalny szef!!

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
? jakieś nowe informacje? Intuicja podpowiada mi, że udało się ... aczkolwiek czekamy na wiadomość od autorki wątku. Powodzenia
Nie udało się tym razem,ale dalej szukam czegoś innego chociaż ciężko jest bo ostatnio mój szef stwierdził,że w godzinach pracy się pracuje a nie chodzi do lekarza.
No ale dam rade,musze bo zwariuje inaczej
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 09:00   #33
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Problemy w pracy-nienormalny szef!!

Ojjjj kurde:/ dasz radę. Nie problem w umówieniu się na rozmowę kwalifikacyjną, ale kłopot jest z szukaniem tej pracy. Pracujesz w godzinach szczytu. Po pracy nawet do Urzędu nie zajdziesz albo do innych firm popytać o rekrutację. Jedynym sposobem jest wysyłanie CV w losowe miejsca - jak będą kogoś potrzebować to oddzwonią Trzymaj się dzielnie!
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 09:12   #34
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Problemy w pracy-nienormalny szef!!

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Nie udało się tym razem,ale dalej szukam czegoś innego chociaż ciężko jest bo ostatnio mój szef stwierdził,że w godzinach pracy się pracuje a nie chodzi do lekarza.
No ale dam rade,musze bo zwariuje inaczej
Ojjj, no szkoda, ale dobrze, że się nie poddajesz. Musisz próbować nadal, myślę, że pójście na chorobowe może być dla Ciebie rozwiązaniem.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 09:24   #35
Dziewczynka86
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczynka86
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 33
GG do Dziewczynka86
Dot.: Problemy w pracy-nienormalny szef!!

Super że sie nie poddajesz i obyś szybko coś znalazła bo nerwowo nie wytrzymasz w tej robocie...
Co to za szef, który do lekarza nie pozwala iść:/ dla mnie to jest niepojęte... to już nawet chorować nie można
Ale głowa do góry!
Powodzenia
Dziewczynka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 18:49   #36
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Problemy w pracy-nienormalny szef!!

Najgorsze jest to, ze ludzie zaczynaja w takich realiach wierzyc w system, ze "tak musi byc", "ze tak jest zbudowany swiat" i najgorsze co moze byc, to ludzie stale deprymowani, ponizani i obrazani z czasem moga zaczac wierzyc, ze sa wlasnie tacy "glupi, nieudolni, zbyt powolni, spoznialscy" i w ogole strasznie straszni. I chocby dlatego nalezy uciekac z toksycznych klimatow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:43   #37
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Dot.: Problemy w pracy-nienormalny szef!!

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Wymyslilam wogole, ze zrobie tak: ponagrywam na dyktafon troche jego wrzaskow (zreszta kilka juz mam w telefonie),umowie sie na wizyte chocby do psychiatry i powiem, ze w zwiazku z sytuacja w pracy mam ciezka nerwice co zreszta jest prawda.Wieczorem nie moge zasnac, jak juz zasne to budze sie w nocy, rano wstaje z bolem brzucha...Odpoczywam troche psychicznie jedynie w weekendy ale to w piatek i sobote, w niedziele zaczyna mnie autentycznie mdlic na mysl o tym ze jutro poniedzialek.No i pomyslalam,ze jak bede sie leczyc jakis czas na nerwice to pozniej ewentualnie w sadze pracy bede mogla cos wywalczyc...Nie podaruje temu gamowniowi moich nerwow i nieprzespanych nocy.No ale najpierw musze znalezc nowe zrodlo utrzymania
Idż do psychiatry. Opowiedz mu o uciążliwej sytuacji w pracy i o dolegliwościach zdrowotnych. Dostaniesz zwolnienie lekarskie i będziesz miała czas na szukanie nowej posady. Wrzaski i wyzwiska pracodawcy możesz nagrać i oznajmić mu, że idziesz z tym do inspekcji pracy, ale nie szantażuj go tym nagraniem bo to jest karalne. Jak znajdziesz nową pracę to możesz mu złożyć wypowiedzenie. Życzę powodzenia.
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.