Kobiecy wąsik - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 07:54   #31
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Kobiecy wąsik

Usuwanie wąsika woskiem u kosmetyczki to dla mnie optymalny sposób usuwania. Robię to od lat, włoski są wyraźniej słabsze. Myślałam o laserze, ale chyba mam już o wiele za jasne i delikatne włoski w tej okolicy.

Odnośnie lasera to robiłam pachy i bikini. Jest rewelacyjnie ale, ...:
- jest to zabieg drogi, ponieważ trzeba zakładać 5-6 wizyt; Cena pewnie zależy od gabinetu czy sprzętu. Ja płaciłam 900 zł za zabieg pachy plus bikini.
Plusem jest to, że koszt możemy rozłożyć na dość długi okres. Wizyty nie powinny być częściej niż co 6-7 tygodni;

- jest tym bardziej skuteczny im ciemniejsze są włoski; dlatego trzeba zabieg powtarzać ok. 5-6 razy minimum; odrastające włoski są jaśniejsze i delikatniejsze i dlatego trudniej je usunąć;

- nie jest to zabieg przyjemny ale da się go przeżyć; Ja wybrałam gabinet z dużą głowicą i zabieg na pachy i bikini nie trwał dłużej niż 10 minut w sumie; Przy małej głowicy na pewno trwa to o wiele dłużej;

I jeszcze jedno, jeśli myślicie o super efektach na wakacje to już teraz powinnyście zacząć zabiegi. To po prostu musi potrwać.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:10   #32
never say never
Przyczajenie
 
Avatar never say never
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łobżenica
Wiadomości: 3
GG do never say never
Exclamation Dot.: Kobiecy wąsik

a jeżeli dziewczyna goli normalną maszynką ? (bo znam takie co tak robią) to coś złego ? tzn czy ten wąsik jeszcze bardziej będzie odrastać ? pzdr .
__________________
" Nie każ mi wybierać, bo jeszcze wybiore źle .. "




w poszukiwaniach drugiego Edwarda
never say never jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:43   #33
agusiaf31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kobiecy wąsik

U mnie jak dotąd też najlepiej sprawdza się pęseta . Niestety zabiegi laserowe nie przyniosły u mnie aż tak zauważalnej poprawy, żeby wydawać na to grube pieniądze. Ewentualnie wosk, ale nie jest to zbyt przyjemne. Zdecydowanie nie golić maszynką, bo odrastają grubsze i to szybciej.
agusiaf31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 04:42   #34
mirmidia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kobiecy wąsik

moim marzeniem bylo usuniecie wasika laserem gdy w koncu mialam mozliwosc na pierwszej wizycie(konsultacja lekarska) dowiedzialam sie ze nie jest to u mnie mozliwe z powodu zbyt jasnych wloskow.Specjalistka powiedziala szczeze ze szkoda moich pieniedzy. troche sie zalamalam bo wloski dla mnie i innych sa widoczne ale dla lasera nie:/ co do reszty ciala to musze odczekac zeby zeszla mi opaleniznamialam probe pod pacha , dosyc bolesne -podobno mniej bolesne bedzie gdy opalenizna zejdzie a jakie Wy macie doswiadczenia z laserem moze powinnam sprobowac w innym salonie?Przyznam ze wybralam jeden z lepszych salonow w mojej okolicy moze po prostu sie ludze ze jeszcze usune wasik
mirmidia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 22:46   #35
Mrs Indigo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kobiecy wąsik

Wąsik ma bardzo często podłoże hormonalne, oprócz niego niekiedy występuje inne niepożądane lub zbyt owłosienie. W tym wypadku metody laserowe nie dadzą trwałego efektu. Moim skromnym zdaniem, najlepiej niwelować efekt małymi krokami. Słyszałam o nowej metodzie depilacji- cukrowej. Oczywiście nie usuwa ona go na zawsze, ale po takiej serii można ponoć odczuć znaczny komfort Szukajcie w dobrych gabinetach kosmetycznych! Oprócz tego ta cukrowa metoda działa na inne partie ciała i nie jest bolesna!
Mrs Indigo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 18:05   #36
aguniaBLN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa Bie(L)any
Wiadomości: 1
GG do aguniaBLN
Dot.: Kobiecy wąsik

Osobiście polecam depilację pastą cukrową. Sama nie mam problemu z wąsikiem, ale nadaje się do całego ciała, co zdecydowanie potwierdzam Pastę taką bardzo łatwo przygotować, a sam proces depilacji jest na tyle prosty, że można go wykonać w domu.
aguniaBLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 09:37   #37
AgaCherry
Raczkowanie
 
Avatar AgaCherry
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Kobiecy wąsik

Dziewczyny, także mam taki problem.. a raczej miałam.
Zawsze czułam się gorsza mając "kobiecy wąsik" (nawet brzmi to okropnie) ale znalazłam dobry sposób aby nie był on zbytnio widoczny. Polecam Wam kosmetyki Sally Hansen, Creme Hair Bleach for Face- jest to wybielacz. ja go stosuje raz na 2-3 tygodnie w zależności od pory roku. Cena opakowania to od 25-50 zł (zależy gdzie kupujecie)

AgaCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 12:33   #38
Sara_UK
Przyczajenie
 
Avatar Sara_UK
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Dundee.Scotland,UK
Wiadomości: 17
Dot.: Kobiecy wąsik

Ja uzywam krem do depilacji Bielenda 'Vanity',mozna go kupic w rossmanie ,cena chyba około 7 zł,uzywam srednio co 2 tygodnie,wiec taka tubka starczy na bardzo długo . Fakt faktem ,ze lepiej przytrzymac go troche dluzej na skórze niz trzeba,lepszy efekt .
Sara_UK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 17:47   #39
siwa126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Question Dot.: Kobiecy wąsik

ostatnio zauważyłam u siebie taki delikatny wąsik (ponoć po burzy hormonów związanej z ciążą) moja mamusia też ma ale wyraźniejszy.
czy jak zacznę go usuwać to nie będą czasem odrastać ciemniejsze?? (teraz są jasne włoski)
siwa126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:45   #40
Tikaaa
Przyczajenie
 
Avatar Tikaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 10
GG do Tikaaa
Dot.: Kobiecy wąsik

Dwa dni temu zamówiłam z allegro pastę cukrową, ponieważ od roku mam ' wąsik '. Na początku nie przejmowałam się tym, ale gdy zaczęłam spotykać się z chłopakiem zaczęłam się tym interesować. Pastę wczoraj pierwszy raz używałam i powiem szczerze, że więcej bólu niż wyrwanych włosków. Ale dzisiaj zrobiłam drugie podejście i eureka!
Z jakieś 8o % włosków wyrwałam. Zarówno jak na brzuchu i górnej wardze skóra się zaczerwieniła ale to normalne. Teraz próbuje resztę troszkę wybielić- używam spirytusu salicylowego, troszeczkę rozjaśnia. Chyba skuszę się na krem rozjaśniający
Pasta cukrowa ma swoje plusy i minusy ale nie chcę się tutaj na ten temat aż tak rozpisywać. Po części polecam podczas używania pasty posypać skórę pudrem dla dzieci (lub mąką) aby pasta nie przykleiła się do skóry tylko do włosków i użyć jakiegoś grubszego materiału (odpowiedni będzie jeans) aby nie zrywać tej masy palcami bo się to bardzo lepi, a przycisnąć materiał i zerwać-wygodniejsze i wydajniejsze. Takie moje krótkie zdanie na ten temat.
Tikaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 21:24   #41
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Kobiecy wąsik

Chciałam zapytać dziewczyn, które wyrywają włoski pęsetą i woskiem, czy włoski gdy rosną nie robią się ciemniejsze i grubsze jak to bywa z włoskami na innych częściach ciała? Czy takie wyrywane pęsetą nie wrastają? (czasem kilka pod pachą i ostatnio na nogach mi wrastają, dlatego pytam , bo boję się,że to samo może być na wąsiku). Jak długo czekacie żeby usunąć włoski drugi raz, przecież pęseta włosków o długości 2 mm nie "chyci", a wydaje mi się,że włoski 2mm są już widoczne dla oka.
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 11:30   #42
Showmenkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Showmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Kobiecy wąsik

W czasie drugiej ciąży, miałam taką burzę hormonów, że wyglądałam jak zwierz! Normalnie, nie miałam problemów z owłosieniem ale, od 1.5 roku uparcie z nimi walczę. Plastry są dla mnie zbyt bolesne, i drażniące.,Kiedyś uszkodziłam sobie skórę ,wokół bikini. Dlatego, ze zbyt ciemnym meszkiem muszę sobie radzić, na bezwoskowe sposoby. Codziennie, przecieram twarz wodą utlenioną, a co większe włoski usuwam niestety, pęsetą (ale wieczorem by nie wyglądać, jak poparzona). Jak na razie jest ok., ale to nie to samo co kiedyś,, Teraz przypominam brzoskwinie
Showmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:24   #43
Veteran
Raczkowanie
 
Avatar Veteran
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: tam gdzie nie ma już dróg. ;)
Wiadomości: 154
Dot.: Kobiecy wąsik

Cytat:
Napisane przez Showmenkaaa Pokaż wiadomość
W czasie drugiej ciąży, miałam taką burzę hormonów, że wyglądałam jak zwierz! Normalnie, nie miałam problemów z owłosieniem ale, od 1.5 roku uparcie z nimi walczę. Plastry są dla mnie zbyt bolesne, i drażniące.,Kiedyś uszkodziłam sobie skórę ,wokół bikini. Dlatego, ze zbyt ciemnym meszkiem muszę sobie radzić, na bezwoskowe sposoby. Codziennie, przecieram twarz wodą utlenioną, a co większe włoski usuwam niestety, pęsetą (ale wieczorem by nie wyglądać, jak poparzona). Jak na razie jest ok., ale to nie to samo co kiedyś,, Teraz przypominam brzoskwinie
a skóra od wody utlenionej na wąsiku też czasem nie staje się jaśniejsza? no może nie teraz,ale gdy ktoś jest opalony powiedzmy i przeciera się tą wodą?
Veteran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 09:31   #44
Showmenkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Showmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Kobiecy wąsik

Nie zauważyłam, by skóra mi jaśniała, może dlatego, że od kiedy jestem pełnoetatową mamą nie mam czasu, na leżenie na słońcu,. Więc latem słońce mnie jedynie muska na spacerach.. Jak sobie pomyślę o plaży, to mnie w dołku ściska,. Ale jak dzieci podrosną to sobie odbije, a co tam!.
__________________
Mocno stąpająca po ziemi głowa w chmurach
Showmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 09:29   #45
miolx
Przyczajenie
 
Avatar miolx
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kobiecy wąsik

Jako nastolatka zauważyłam u siebie wąsik po bokach ust, kupiłam wosk i na ciepło go depilowałam, teraz używam depilatora i tak przez kilka lat walki z nim niemal się go pozbyłam, raz na 2tygodnie przeciągam meszek depilatorem, ale to już tylko marny meszek, zero włosków.
To nieprawda że depilacja czy nawet golenie wzmacnia włoski, to tylko nasze wrażenie, bo one są urwane w połowie, ucięte są ostrzejsze i ciemniejsze, ale jak je pozostawić same sobie będą takie same jak przed goleniem. Natomiast prawdą jest że depilacja osłabia cebulki włosów i odrastają one w mniejszej skali, ale u mnie to osłabienie trwało kilka lat, kilka lat żmudnej pracy. Opłacało się
miolx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:40   #46
kodle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kobiecy wąsik

Ostatnio zauważyłam u siebie wąsik!
Chyba pójdę z nim do kosmetyczki - okropnie to wygląda - trzeba się oczywiście dobrze przyjrzeć, ale jest - ja go widzę
kodle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:36   #47
Klaudia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiecy wąsik

Ja również od dawna zmagam się z tym problemem, używam specjalnego kremu do depilacji ale włoski szybko odrastają i zaczyna mnie to bardzo drażnić i denerwować. Chciałabym się raz na zawsze pozbyć tych wąsików!!!
Klaudia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:46   #48
asim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: Kobiecy wąsik

Jeśli chodzi o plastry z woskiem, to nie polecam Joanny. Kiedyś skuszona ceną kupiłam i do dziś nie użyłam wszystkich a depiluje wąsik od lata 2010r.
Płace prawie 3x tyle za Veet, ale przynajmniej po dwóch pociągnięciach mam wszystko wyrwane. Joanna ma jakby twardszy ten wosk, włoski się do niego słabo kleją no i musiałam poprawiać pęsetą, co było bolesne.
asim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 00:51   #49
Odda
Przyczajenie
 
Avatar Odda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kobiecy wąsik

A ja odkryłam ostatnio tzw nitkowanie, super sprawa, szybko i bezkosztowo i zawsze kiedy chcę
Odda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 17:34   #50
Anima33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kobiecy wąsik

A ja używam plastrów joanny i nie zgodzę się z tym ze są gorsze od veet.
Różnica jest w marce i cenie. veet jest drozszy, ok 11 zl, a joanna tylko 8.
Problem polega po prostu w doborze plastrów ( przetestowalam wszystkie) I najlepsze z Joasi są te do ciala. Takie duże, mają zielony kolor, To to samo co Veet. Bo wiem że te specjalne do bikini i pach są beznadziejne, mają wlaśnie ten twardy wosk, a te do twarzy są za to malo wydajne. Polecam te do ciala. Ja je rozcinam na odpowiedni dla mnie kawalek. I fajnie jest tez podgrzac sobie plaster suszarką, ale delikatnie, wtedy jest bardziej leisty, i więcej wlosków nam wyrwie.
Anima33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 16:40   #51
Adashi
Przyczajenie
 
Avatar Adashi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiecy wąsik

Zdecydowanie polecam laserowe usuwanie wąsika. Na pozbycie się problemu wystarczą 3 zabiegi i na się spokój.
Adashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 19:37   #52
gofe28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiecy wąsik

probowalam lasrowego usuwania i niestety nie jestem w 100% zadowolona, myslalam ze pojde max 3 razy ale wszystko zalezy od typu wlosa, bylam w sumie chyba juz 7 razy,rezultaty sa ok ale ja spodziewalabym sie czegos wiecej za taka cene.
gofe28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 06:56   #53
Figusia123
Raczkowanie
 
Avatar Figusia123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 89
Dot.: Kobiecy wąsik

Podobno ciemny wąsik odbiera 20% urody u kobiety. Powiedziałabym, że nawet więcej!!! Na szczęście nie mam z tym problemu, jednak profilaktycznie raz w miesiącu z uwagi na bardzo delikatny naskórek depiluję swój meszek kremem Dax Cosmetix do skóry szczególnie wrażliwej. Wykonuję ten zabieg ekspresowo bo 5 min to dostateczny czas aby pozbyć się niechcianego owłosienia na kilka tygodni. A co najważniejsze nigdy nie podrażnia i nie powoduje bólu. POLECAM!!!
Figusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:57   #54
mrsKinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kobiecy wąsik

ja osobiście miałam ten sam problem zaczęłam przemywać wąsik wodą utlenioną ! hmm to nie usuwa wąsika ale sprawia , że wąsik staje się jaśniejszy prawie niewidoczny ;-)
mrsKinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 08:36   #55
Sayaa_
Raczkowanie
 
Avatar Sayaa_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 35
Dot.: Kobiecy wąsik



---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------


Edytowane przez Sayaa_
Czas edycji: 2012-10-02 o 08:37
Sayaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 20:45   #56
poetica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 10
Dot.: Kobiecy wąsik

Jak byłam nastolatką, moja koleżanka miała z tym problem, i co? jak 2 dzieciaki starałyśmy się pozbyć jej wąsika, bo kupiłyśmy pilingujący żel pod prysznic Myślałyśmy, że to wystarczy; jej skóra była na tyle podrażniona, że musiałyśmy potem kupic silnie odżywczy krem do ciała 200ml poszło na raz... no i nic z tego nie wyszło. Dobrze, że już nie ma się tych -nastu lat, bo teraz wiemy już jak pozbyć się problemu
poetica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 21:09   #57
Fabiola9330
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Kobiecy wąsik

Na mój wąsik woda utleniona nie wystarcza Konieczna jest depilacja
Fabiola9330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 15:24   #58
kodle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Kobiecy wąsik

Pod koniec listopada użyłam wosku z Tanity, specjalnie na wąsik.
Koszmar! Po pierwsze nie chwyciło wszystkich włosków, po drugie i tu o wiele gorsza sprawa - dwa dni po depilacji wyskoczyło mi w miejscu ich przyklejenie mnóstwo drobnych krostek. I miałam wąsik z okropnych, bolących białych krostek. Nie dość, że wyglądało to obrzydliwie to jeszcze bolało i nie chciało zniknąć przez ponad trzy tygodnie. Dobra rada: wypróbujcie takie plastry w jakimś mniej widocznym miejscu zanim przykleicie je na wąsik.
kodle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 20:43   #59
angelc1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kobiecy wąsik

Też mam ten problem, osobiście używam kremu , który poleciła mi szwagierka, jest mega drogi ale daje super efekt. W drogeriach nie ma co go szukać, ja zawsze zamawiam na http://www.revitol.pl/ . Depilacja z nim to żaden problem.
angelc1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 17:46   #60
Cooookie_
Przyczajenie
 
Avatar Cooookie_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kobiecy wąsik

Ja też mam,lekki co prawda ale i tak go usuwam , chodzę do kosmetyczki okolo co miesiąc na wosk
Cooookie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 15:48:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.