Prezent na swieta :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 22:04   #31
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Prezent na swieta :)

Nie wiedziałam gdzie napisać, więc padło na ten temat Poszukuję prezentu gwiazdkowego dla "przyszłej teściowej" i oczywiście padło na perfumy Tu się jednak pojawia problem, gdyż mama mojego mężczyzny od dawna używa tylko Tresor Lancome'a. We wtorek wybieram się do Sephory, ale zupełnie nie wiem co mogę powąchać Dodam, że jest to kobieta po 50-tce, blondynka, ubierająca się elegancko, ale bez zobowiązań. Kobiety proszę o pomoc!!! Dziękuję
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 22:41   #32
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Prezent na swieta :)

Może Dolce Vita? Albo Burberry Brit?
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 00:52   #33
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie napisać, więc padło na ten temat Poszukuję prezentu gwiazdkowego dla "przyszłej teściowej" i oczywiście padło na perfumy Tu się jednak pojawia problem, gdyż mama mojego mężczyzny od dawna używa tylko Tresor Lancome'a. We wtorek wybieram się do Sephory, ale zupełnie nie wiem co mogę powąchać Dodam, że jest to kobieta po 50-tce, blondynka, ubierająca się elegancko, ale bez zobowiązań. Kobiety proszę o pomoc!!! Dziękuję
Wiem, że pomysł z nowym zapachem wydaje się atrakcyjny, ale nie mniej jednak jest dosyć ryzykowny, szczególnie jeśli chodzi o przyszłą teściową używającą od lat Tresor.
Ja osobiście nie kupowałabym nowego zapachu. IMO np lotion do ciała, czy żel pod prysznic Tresor byłby bezpieczniejszym prezentem i z pewnością trafionym w gust. Chyba, że teściowa marzy o tym, aby zmienić swoj signature scent..
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 09:57   #34
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie napisać, więc padło na ten temat Poszukuję prezentu gwiazdkowego dla "przyszłej teściowej" i oczywiście padło na perfumy Tu się jednak pojawia problem, gdyż mama mojego mężczyzny od dawna używa tylko Tresor Lancome'a. We wtorek wybieram się do Sephory, ale zupełnie nie wiem co mogę powąchać Dodam, że jest to kobieta po 50-tce, blondynka, ubierająca się elegancko, ale bez zobowiązań. Kobiety proszę o pomoc!!! Dziękuję

Moja mama bardzo lubi Tresor, a ma tez Poeme i Dolce Vite, moze ktorys z tych zapachow, zblizonych do siebie tym eleganckim klimatem by jej odpowiadal?

Natomiast nie wiem, czy na pewno warto ryzykowac? Zalezy tez od tego ile swoja tesciowa znasz, ale moze za rada Marioli lepiej postawic na balsam? Tresor ma chyba kilka wersji (przynajmniej tak mi sie wydaje). Moze to jest pomysl?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 10:35   #35
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Prezent na swieta :)

"Teściową" znam bardzo dobrze Toż to ja za 30 lat W większości to samo lubimy i raczej podobne rzeczy nam się podobają. Oczywiście nie wiem jak to się ma w sprawie perfum, dlatego prosiłam was tutaj o radę Kupno nowego zapachu wyszło w sumie od mojego chłopaka, tylko że on jest laikiem w tej sprawie, więc cały obowiązek wyboru i zakupu padł na mnie Ja za Tresorem nie przepadam. Takie zapachy jak na razie nie odpowiadają mi, dlatego tym chętniej chcę kupić jej coś nowego btw. Dziękuję już za niektóre propozycje. We wtorek lecę na poszukiwania

EDIT: No to tak, byłam dziś w Sephorze i waham się już między 2 zapachami Do wyboru Burberry Brit i YSL Cinema. Które kupiłybyście na moim miejscu? Jeżeli padnie na Brit to EDP czy EDT? Bo psikając na blotterek zapomnialam sprawdzic, którą wersję testuję Prawdopodobnie było to EDT... Pytanie tylko czy EDP jest takie samo? Dzięki za pomoc
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW

Edytowane przez studentkaAM
Czas edycji: 2008-12-09 o 11:25
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:40   #36
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Prezent na swieta :)

Kobiety pomóżcie
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:57   #37
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
EDIT: No to tak, byłam dziś w Sephorze i waham się już między 2 zapachami Do wyboru Burberry Brit i YSL Cinema. Które kupiłybyście na moim miejscu? Jeżeli padnie na Brit to EDP czy EDT? Bo psikając na blotterek zapomnialam sprawdzic, którą wersję testuję Prawdopodobnie było to EDT... Pytanie tylko czy EDP jest takie samo? Dzięki za pomoc
Mając do wyboru te dwa zapachy wybrałabym YSL Cinema EDT. EDP jest jak dla mnie bardziej słodka, gęsta, esencjonalna, czasem przytłaczająca.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 20:51   #38
Cairo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 272
Dot.: Prezent na swieta :)

Mamie kupiłabym Poeme (taki zresztą mam zamiar). Ze Shalimarem bym nie ryzykowała.
Cairo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:50   #39
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: Prezent na swieta :)

oj, a mi się marzą na gwiazdkę moje ulubione moshino i love love
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:14   #40
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Prezent na swieta :)

mam dylemat

wiedząc o mojej perfumowej pasji - mój tata zażyczył sobie w tym roku, żebym na święta wybrała dla niego jakiś zapach. nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie to że przed tak postawionym zadaniem postanowiłam sobie, że ów prezent ma być niszowy/niedostępny w Polsce lub co najmniej w interesującym flakonie tak, żeby to było coś oryginalnego

tata używał dotychczas np. Truth CK, Davidoff Good Life, Ferrari, czy Allure. myślę, że to mogłoby być coś w delikatnym świeżym typie, ale z wyraźniej zaznaczoną męską nutą.

drogie Perfumy - proszę o pomoc
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:37   #41
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
mam dylemat

wiedząc o mojej perfumowej pasji - mój tata zażyczył sobie w tym roku, żebym na święta wybrała dla niego jakiś zapach. nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie to że przed tak postawionym zadaniem postanowiłam sobie, że ów prezent ma być niszowy/niedostępny w Polsce lub co najmniej w interesującym flakonie tak, żeby to było coś oryginalnego

tata używał dotychczas np. Truth CK, Davidoff Good Life, Ferrari, czy Allure. myślę, że to mogłoby być coś w delikatnym świeżym typie, ale z wyraźniej zaznaczoną męską nutą.

drogie Perfumy - proszę o pomoc
Miss, mój M, poznając niszowe zapachy, zanim pokochał kadzidło i przyprawy bardzo sobie chwalił zapachy Bonda no 9: Chez Bond -świeży, elegancki, z nutami nienachalnych cytrusów i kawowo- lawendowy New Haarlem
podobały mu się również dość neutralne, ale wyraźnie męskie (w takim stereotypowym odczuciu) L'eau Neuve i Le Vetiver Lubin oraz Arcus Amouage
wszystkie niestety do tanich nie należą, teraz mm z nim łatwiej, zużywa litrami Gucia PH i Tumulte, niszowce sobie stoją i się kurzą
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 23:56   #42
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Miss, mój M, poznając niszowe zapachy, zanim pokochał kadzidło i przyprawy bardzo sobie chwalił zapachy Bonda no 9: Chez Bond -świeży, elegancki, z nutami nienachalnych cytrusów i kawowo- lawendowy New Haarlem
podobały mu się również dość neutralne, ale wyraźnie męskie (w takim stereotypowym odczuciu) L'eau Neuve i Le Vetiver Lubin oraz Arcus Amouage
wszystkie niestety do tanich nie należą, teraz mm z nim łatwiej, zużywa litrami Gucia PH i Tumulte, niszowce sobie stoją i się kurzą
te Bondy takie drogie
myślałam też o Comme des Garcons [tylko który?], albo może Tom Ford for men?
o Gucciu PH czytam same dobre rzeczy, ale obawiam się że może być za ciężki. Hm [to sobie wymyśliłam problematyczne zadanie ]
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 00:59   #43
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
te Bondy takie drogie
myślałam też o Comme des Garcons [tylko który?], albo może Tom Ford for men?
o Gucciu PH czytam same dobre rzeczy, ale obawiam się że może być za ciężki. Hm [to sobie wymyśliłam problematyczne zadanie ]
Za granicą Bondy są o wiele tańsze, choć to oczywiście również kwestia kursu dolara, euro itp., ale są tańsze mimo to. Poszukaj w sklepach zagranicznych, na Truskawie bodajże są (lub na pewno kiedyś były, teraz nie chce mi się sprawdzać). Ja za swoje New Haarlem na Truskawie (50 ml) jakiś czas temu zapłaciłam ok. 250 zł. W porównaniu z cenami w Quality chociażby, to taniocha. Niemal dwa razy taniej. Warto szukać okazji, bo Bondy są bardzo interesujące.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry



Edytowane przez BeYourself
Czas edycji: 2008-12-10 o 01:00
BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 07:44   #44
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
"Teściową" znam bardzo dobrze Toż to ja za 30 lat W większości to samo lubimy i raczej podobne rzeczy nam się podobają. Oczywiście nie wiem jak to się ma w sprawie perfum, dlatego prosiłam was tutaj o radę Kupno nowego zapachu wyszło w sumie od mojego chłopaka, tylko że on jest laikiem w tej sprawie, więc cały obowiązek wyboru i zakupu padł na mnie Ja za Tresorem nie przepadam. Takie zapachy jak na razie nie odpowiadają mi, dlatego tym chętniej chcę kupić jej coś nowego btw. Dziękuję już za niektóre propozycje. We wtorek lecę na poszukiwania

EDIT: No to tak, byłam dziś w Sephorze i waham się już między 2 zapachami Do wyboru Burberry Brit i YSL Cinema. Które kupiłybyście na moim miejscu? Jeżeli padnie na Brit to EDP czy EDT? Bo psikając na blotterek zapomnialam sprawdzic, którą wersję testuję Prawdopodobnie było to EDT... Pytanie tylko czy EDP jest takie samo? Dzięki za pomoc
Oj, ciężka sprawa. Ja Cinema nie lubię, więc nie jestem obiektywna.
Brit EDT i EDP natomiast różnią się od siebie i to dość wyraźnie.
Musisz ponowić testy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 13:04   #45
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Oj, ciężka sprawa. Ja Cinema nie lubię, więc nie jestem obiektywna.
Brit EDT i EDP natomiast różnią się od siebie i to dość wyraźnie.
Musisz ponowić testy.
Dzięki Kropko właśnie o taką odpowiedź mi chodziło Obejrzałąm na Allegro flakony i już wiem, że testowałam wersję EDT Chyba rzucę monetą żeby na któreś się w końcu zdecydowac
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 13:17   #46
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Za granicą Bondy są o wiele tańsze, choć to oczywiście również kwestia kursu dolara, euro itp., ale są tańsze mimo to. Poszukaj w sklepach zagranicznych, na Truskawie bodajże są (lub na pewno kiedyś były, teraz nie chce mi się sprawdzać). Ja za swoje New Haarlem na Truskawie (50 ml) jakiś czas temu zapłaciłam ok. 250 zł. W porównaniu z cenami w Quality chociażby, to taniocha. Niemal dwa razy taniej. Warto szukać okazji, bo Bondy są bardzo interesujące.
niby tańsze, ale i tak za drogie
nie wiem, nie wiem, przeszukuję Ebay jeszcze się pozastanawiam - dzięki za sugestie
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 01:05   #47
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Prezent na swieta :)

kombinuję dalej wpadły mi w oko zapachy Masaki Matsushima - np. Mat [w czarnym flakonie] albo ten przezroczysty płaski...wielokąt - M Men bodajze.
czy one są powszechnie dostępne np w Sephorach?

proszę o opinie, bo w Katalogu prawie nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg product.jpg (8,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg product2.jpg (20,7 KB, 0 załadowań)
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 01:34   #48
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
Ja powiem, smierdzi. Mnie smierdzi. Zniesc, strawic nie moge
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja powiem.
Cytat:
Napisane przez Santorio Pokaż wiadomość
i napiszę to chociaż mam torsję na samą myśl
Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Proszę miłośniczki o nieobrażanie się, ale mi Shalimar śmierdzi Nie bić proszę
Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
W kwestii 5th Avenue podam Twojej mamie rękę nie dość, że nijakie to jeszcze supernietrwałe
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Oj, mnie też Shalimar nie podchodzi zupełnie. Podobnie Organza czy Le Parfum.
Ja uwielbiam tę zgodność na Perfumach.
Ciekawa jestem, co chłopak wybrał?

Cytat:
Napisane przez Shannon94 Pokaż wiadomość
mam problem, a raczej dylemat. co kupić chłopakowi na święta? (jesteśmy razem pól roku, ma 17 lat) chciałabym, żeby było to coś z sentymentem, takiego, zeby mu mnie przypominało.. nie mam za bardzo pomysłów, proszę o rady.
Z góry dzieki.
Nową płytę ulubionej kapeli, koncert ulubionej kapeli na DVD?

Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie napisać, więc padło na ten temat Poszukuję prezentu gwiazdkowego dla "przyszłej teściowej" i oczywiście padło na perfumy Tu się jednak pojawia problem, gdyż mama mojego mężczyzny od dawna używa tylko Tresor Lancome'a. We wtorek wybieram się do Sephory, ale zupełnie nie wiem co mogę powąchać Dodam, że jest to kobieta po 50-tce, blondynka, ubierająca się elegancko, ale bez zobowiązań. Kobiety proszę o pomoc!!! Dziękuję
Studentko, ja powiem Ci szczerze, jako osoba, która rzeczywiście przez pare lat uzywała jednego zapachu, że kosmetyki uzupełniające z tej serii ucieszyłyby mnie bardzo, a nowy zapach nie, nie i jeszcze raz nie.
Pewne perfumy, które dostałam w tamtym okresie do teraz budzą we mnie złość, a flakonu nie wyrzuciłam do śmietnika tylko dlatego, że przygarnęła go sąsiadka.
Do takich zmian trzeba dojrzeć samodzielnie.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
te Bondy takie drogie
myślałam też o Comme des Garcons [tylko który?], albo może Tom Ford for men?
o Gucciu PH czytam same dobre rzeczy, ale obawiam się że może być za ciężki. Hm [to sobie wymyśliłam problematyczne zadanie ]
Miss Natasho, jeśli CdG to może 2 albo Man 2? Są piekne i względnie normalne.
Może coś z linii męskiej Brosseau? Cena nie zabija na miejscu, a zapachy są naprawdę akceptowalne dla człowieka, który nie chce straszyć.
Może coś z klasyków Penhaligon's?
A może Courvoisier? Na smakoszu koniaku zrobiłby wrażenie...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 01:17   #49
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie napisać, więc padło na ten temat Poszukuję prezentu gwiazdkowego dla "przyszłej teściowej" i oczywiście padło na perfumy Tu się jednak pojawia problem, gdyż mama mojego mężczyzny od dawna używa tylko Tresor Lancome'a. We wtorek wybieram się do Sephory, ale zupełnie nie wiem co mogę powąchać Dodam, że jest to kobieta po 50-tce, blondynka, ubierająca się elegancko, ale bez zobowiązań. Kobiety proszę o pomoc!!! Dziękuję
Pomyslalam o lzejszych wersjach Tresor: EdT, Sheer Eau De Printemps (z 2006r), Sparkling (z 2007) lub "mocniejszym" Elixirze.
Klimat maja podobny, glowne nuty takze- zatem moglyby przypasc do gustu wielbicielce klasyka.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 10:09   #50
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
niby tańsze, ale i tak za drogie
nie wiem, nie wiem, przeszukuję Ebay jeszcze się pozastanawiam - dzięki za sugestie
Natasho, ten eBayowicz ma dobra oferte Bondow ( ma tez niezle ceny na Credy i Jo Malone )
http://shop.ebay.com/merchant/perfumevault

nie wiem czemu wyswietla sie tylko na amerykanskim eBayu, wysyla wszedzie.
Sprawdzalam, w ciagu czterech dni od PayPalowej zaplaty towar mialam u siebie.
Ma tez inne wody, trzeba tylko zapytac.
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:11   #51
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Prezent na swieta :)

Fajny prezent na święta
Przynajmniej ja w wieku lat 10 pewnie bym się ucieszyła
karamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 00:33   #52
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez karamari Pokaż wiadomość
Fajny prezent na święta
Przynajmniej ja w wieku lat 10 pewnie bym się ucieszyła
Ja mam siedemnaście (), a też bym się ucieszył

---

Studentko, Katt dobrze prawi A jeśli nie, to... Cinema edp
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 03:54   #53
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja mam siedemnaście (), a też bym się ucieszył
Oj Gryksiu, widzę, że Ty jak Lenin - wiecznie żywy. I młodziuchny.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 05:03   #54
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Oj Gryksiu, widzę, że Ty jak Lenin - wiecznie żywy. I młodziuchny.
Ja mam nadzieję, że Gryxiu jednak nieco lepiej, niż Lenin. :

W fantastyce rosyjskiej pojawiło (i wciąż pojawia) się mnóstwo tekstów eksploatujących urban legend o wiecznym życiu Lenina karmiącego się różnoraką energią: a to wysysaną ze zwiedzających, a to z wypijanych do cna ofiar, a to z kosmosu... W większości tych wizji Lenin wcale nie ma się szczególnie dobrze.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 05:59   #55
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że Gryxiu jednak nieco lepiej, niż Lenin. :

W fantastyce rosyjskiej pojawiło (i wciąż pojawia) się mnóstwo tekstów eksploatujących urban legend o wiecznym życiu Lenina karmiącego się różnoraką energią: a to wysysaną ze zwiedzających, a to z wypijanych do cna ofiar, a to z kosmosu... W większości tych wizji Lenin wcale nie ma się szczególnie dobrze.
Taki typ wampira energetycznego?
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 06:11   #56
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja mam siedemnaście (), a też bym się ucieszył

---

Studentko, Katt dobrze prawi A jeśli nie, to... Cinema edp
Kupione dzięki za wskazówki
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 16:13   #57
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Prezent na swieta :)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Miss Natasho, jeśli CdG to może 2 albo Man 2? Są piekne i względnie normalne.
Może coś z linii męskiej Brosseau? Cena nie zabija na miejscu, a zapachy są naprawdę akceptowalne dla człowieka, który nie chce straszyć.
Może coś z klasyków Penhaligon's?
A może Courvoisier? Na smakoszu koniaku zrobiłby wrażenie...
Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
Natasho, ten eBayowicz ma dobra oferte Bondow ( ma tez niezle ceny na Credy i Jo Malone )
http://shop.ebay.com/merchant/perfumevault

nie wiem czemu wyswietla sie tylko na amerykanskim eBayu, wysyla wszedzie.
Sprawdzalam, w ciagu czterech dni od PayPalowej zaplaty towar mialam u siebie.
Ma tez inne wody, trzeba tylko zapytac.
dziekuje za sugestie
w koncu kupilam Tom Ford for Men
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 14:15   #58
klara00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent na swieta :)

A słyszałaś o Yssey Mijake bo to naprawde superancki zapach i do tego bardzo uniwersalny. Chodzi mi, że dobry dla babki w każdym wieku.
klara00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 00:02   #59
natalka9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent na swieta :)

Ja kupiłam chłopakowi na urodziny http://osiemnastkowo.pl/sklep/produc...d349ff51c8e663, ale taki prezent może też być na święta Jest jajcarski i fajnie, tam są też inne prezenty jak coś. Pozdrawiam Bu$ka
natalka9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.