Mroczne zapachy :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 16:55   #31
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

Sa tez tacy,ktorzy upatruja mroku w Angel TM.
W kazdym razie magia i tajemniczosc sa tam na pewno.
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:31   #32
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

Moje propozycje:
Black Cashmiere - mocne dzwewno korzenne, zapach ciepły intensywny i trzymający sie blisko skóry
NU - lzejsza letnia alternatywa dla Czarnrgo Koszmaru
Maroussia - kadzidlana i ciepła raczej pasuje do bardziej kameralnych wyjsc niz na codzień

Z tanczych:
YR Ispahan - mocno ciepły korzenny zapach w stylu Opium

Na koniec 2 zapachy niszowe:
Passage d"Enfer - juz sama nazwa (wejscie do piekieł) sugeruje rodzaj zapachu, mrocznego, tajemniczego. Zapach jest drzewny z nutami przyprawowymi
Messe de Minuit - tu równiez nazwa (Msza o polnocy) sugeruje ze jest to raczej zapach tajemniczy i mroczny. Otóz nazwa sie zgadza z rodzajem zapachu. Jest nietypowy, nieprzecietny, niesamowity i wrecz traumatyczny. Jedni go odbierają negatywnie i to bardzo inni (JA) kochają ten zapach.
Zapach jest połaczeniem starego drewna, przeczelego wosku terpentyny czyli elementów które mozna znalesć w starych drewnianych kosciólkach, w których zawsze panuje połmrok.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 18:20   #33
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

Nie będę oryginalna, potwierdzam to, co napisały wyżej dziewczyny:

- Black Cashmere DK
- Messe de Minuit Etro
- Opium YSL
- NU YSL
- Poison (klasyk)
- Scent ale raczej Intense niż klasyk

Dorzucę jeszcze Le Baiser du Dragon, Kyoto CdG i Shalimar .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:13   #34
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

Cytat:
Napisane przez Selene
lady-dark,
przejrzyj wyszukiwarke na perfumowym forum,
byl juz tutaj taki watek o "mrocznych zapachach",bo pamietam go.
(a jak dobrze poszukasz to znajdziesz pewnie wiecej niz jeden taki watek)
Mroczne,tajemnicze,magicz ne,intrygujace,niesamowit e zapachy,o ktorych tam byla mowa to m.in.
-Magie Noir
-Black Cashmir
-Poison
-Mahora,
-czarna Coco Chanel
Pozdrawiam sedecznie!
Dzieki wielkie dziewczyny
Z tego co napisałaś Selene - większość znam i lubię ale nadal poszukuję tego Jedynego
z tego co napisała Selene to nie znam jedynie (i aż...) Mahory - a wiele się naczytałam na naszym forum. Kto wie - może kiedyś poznam

Angel TM - oczywiście znam i nawet posiadam - ma coś w sobie ale jakoś do mnie nie przemawia. Jak dla mnie jest raczej słodkim zapachem niż mrocznym, niepokojącym, chociaż i w przypływie innego nastroju czasem mam ochote na coś lżejszego.
Jeśli chodzi o wątek o mrocznych zapachach itp to mimo że szukałam nic nie znalazłam
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:27   #35
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

Cytat:
Napisane przez Eenax
Moje propozycje:
Black Cashmiere - mocne dzwewno korzenne, zapach ciepły intensywny i trzymający sie blisko skóry
NU - lzejsza letnia alternatywa dla Czarnrgo Koszmaru
Maroussia - kadzidlana i ciepła raczej pasuje do bardziej kameralnych wyjsc niz na codzień

Z tanczych:
YR Ispahan - mocno ciepły korzenny zapach w stylu Opium - <nigdy wcześniej nie słyszałam o tym zapachu. To jakiś nowy? czy w Polsce nie dostępny? a może już wycofany?. Kocham Opium YSL więc ten zapach, zwłaszcza gdyby jeszcze tańszy był, na pewno by mi się spodobał )>

Na koniec 2 zapachy niszowe:
Passage d"Enfer - juz sama nazwa (wejscie do piekieł) sugeruje rodzaj zapachu, mrocznego, tajemniczego. Zapach jest drzewny z nutami przyprawowymi < o nim tez niestety nie słyszałam :'(, choć opis brzmi niezwykle zachęcająco...>


Messe de Minuit - tu równiez nazwa (Msza o polnocy) sugeruje ze jest to raczej zapach tajemniczy i mroczny. Otóz nazwa sie zgadza z rodzajem zapachu. Jest nietypowy, nieprzecietny, niesamowity i wrecz traumatyczny. Jedni go odbierają negatywnie i to bardzo inni (JA) kochają ten zapach.
Zapach jest połaczeniem starego drewna, przeczelego wosku terpentyny czyli elementów które mozna znalesć w starych drewnianych kosciólkach, w których zawsze panuje połmrok.
<ech...znam bardzo dobrze, z Twoich opowieści Eenax, czytałam je z niemal wywieszonym jęzorem. Niestety na razie nie ma szans abym choć przez chwilkę powąchała, no chyba że w najbliższym czasie coś w Polsce ruszy i będą sprowadzać takie ciekawe zapachy ). Przyznam że ten zapach bardzo podsyca moją wyobraźnię! >
......................... ......................... ......................... .........

Dzięki Wam bardzo dziewczyny! Na pewno postaram się powąchać co tylko będę dała radę przetestować Raczej interesują mnie zapachy możliwe do kupienia w Polsce, ale za wszystkie inne propozycje też jestem wdzięczna. Gdyby coś jeszcze Wam przyszło do głowy to napiszcie!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:30   #36
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

To byl stary watek,ktory niedawno przegladalam - pt."mroczne zapachy"
a zapamietalam go dlatego,ze Smoczyca,ktora sie m.in.tam wypowiadala,
pisala o ciemnych,mrocznych zapachach,wogole mi nie znanych.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...roczne+zapachy


Byly tez jeszcze jakies watki o perfumach magicznych,
czarodziejskich,wrozkowyc h,elfich itp.
Trzeba grzebac cierpliwie w perfumowej wyszukiwarce i zawsze sie cos ciekawego znajdzie.Dziewczyny naprawde pozostawily tutaj cale kopalnie wiedzy
buziaki
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 23:01   #37
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

Demoniczne i mroczne:
zazwyczaj w ciemnych flakonach
-Nu
-Scent Intense
-Poison
-Salvador Dali Męski, w czarnym flakonie, odrobina na kobiecie
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 00:17   #38
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

Cytat:
Napisane przez lady-dark
Witam!
Poszukuję już od dłuższego zapachu który właśnie taki by był - tajemniczy, niepokojący, mroczny... Myślę, że znacie jakieś tego typu zapachy, które idealnie pasują do kobiety, wiecznie ubranej na czarno i który współgra także z jej równie upiornym charakterem

Bardzo proszę o Wasze rady i propozycje !

BLACK Kenneth Cole : chłodny, wilgotny, niepokojący , mroczny. Opisywałam go dokładniej w jakimś wątku , znajdziesz według nazwy w wyszukiwarce , każ szukać wiadomości, a nie watków.

Tez w ciemnym flakonie

Poza tym Magie Noire Lancome , mroczny i miękki, pięści ciało jak jedwab, suwa się, oplata. Ciemny i niepokojący. Słodkawy , leśną miodną słodyczą.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-05-25 o 00:58
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 07:05   #39
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

Bvlgari Black - suchy, dymny z nutką aromatycznych palonych drewienek, osłodzony wanilią
Alien - z nutkami mroczno, czy nawet "trupio" brzmiącej słodyczy i hipnotyzującym jaśminowym akordem
My Queen z tajemniczą nutką słodkich palonych migdałów, irysem i wetiwerem
Wg mnie także wspomniany wyżej Nu również jest mroczny, intrygujący i tajemniczy
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:13   #40
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

black cashmere - czarny las, korzenie i lilie ..trupi klimat koscielny Poczytaj recenzje w KWC. Ja kupilam go wlasnie pod wplywem tych recenzji i trafilam w 10 Najpiekniejszy perfum jaki dotad mialam

Angel - nietypowy, tajemniczy i pachnie zaleznie od wlascicielki ktora go nosi, trzeba doswiadczyc

Slyszalam jeszcze ciekawe opinie na temat magie noire, lecz nie mialam okazji powachac. Kupic mozna go na allegro, lecz po przeczytaniu arytykulu nt. podrobek gdzie wlasnie pisano ze ten perfum był masowo podrabiany, nie skusilam sie na ten zakup, chociaz nie wypadal drogo.

Hypnotisc poison - pefrum jest doslony, jak w tytule
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:11   #41
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Tajemniczy, Intrygujący, Mroczny...

Przede wszystkim Black Cashmir , dla mnie pachnie on kadzidłem mszalnym oraz czymś bardzo ciepłym, co się ujawnia dopiero po jakimś czasie. Dodatkowo Ispahan - tania wersja opium, mam to wiem porównałam z Opium babci, dla mnie niemalże identyczne a jaka różnica w cenie.
Nu jest dla mnie kwaśne i mega dziwne, ale na pewno nie mroczne
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 17:05   #42
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mroczne zapachy :D

Poczułam potrzebę odgrzebania wątku

a mroczne zapachy dla panów? Są takie? Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 20:47   #43
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Mroczne zapachy :D

Cytat:
Napisane przez lady-dark
Poczułam potrzebę odgrzebania wątku

a mroczne zapachy dla panów? Są takie? Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc
Ze znanych mi męskich zapachów za mroczne uznałabym Nemo Cacharel (dominują nuty drzewne) oraz Gucci Pour Homme (piękne kadzidło)
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 23:01   #44
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mroczne zapachy :D

znowu niebezpiecznie odkopuję mój ulubiony wątek

Troche czasu upłynelo, Wizażanki poznały całąąą kupę nowych zapachów. Może coś poznalyście nowego>? Może da się tę listę jeszcze czymś wzbogacić?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 23:56   #45
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Mroczne zapachy :D

Zagorsk jest dla mnie mroczny i lekko kryptowy ale nic nie pobije cmentarnego kwiatka czyli bialego stozka Issey Miyae - brrrr... cmentarz zamglony i duszny. Z ciekawostek - Incensi Villoresiego - moze nie mroczne ale jakies to kotowate i futrzasto miekkie ... Tajemnicze ^..^
Bardzo ciekawie rozwija sie na mnie Comme des Garcons 2 - naprawde urokliwe, alchemiczne kadzidlo

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 00:11   #46
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Mroczne zapachy :D

Dla mnie pozytywnie mroczny jest Pocałunek Smoka - od razu widzę głęboki, ciemny las i siebie naprzeciwko bestii ziejącej ogniem - ale bestia ta jest moim przyjacielem. Jest mrocznie, gorąco i bezpiecznie.

Natomiast najmroczniejszym z mrocznych zapachów dla mnie jest Habanita - to zapach, który z miejsca przywodzi mi na myśl mroczne moczary, bagna, pełne potopionych trupów jak w LotR, kiedy Frodo wraz z Samym i Goulumem przedzierali się przez moczary umarłych. Albo jak w WzW- kiedy Claudia z Luisem topili Lestata w bagnach.

Oczywiście Messe również - ale nie jest tak mroczny ile cmentarny - nie dominuje tutaj zapach trupów, ino cmentarnych kwiatów i to w dużej ilości.

Drewno, stara tapicerka, zaduch dominuje w Cuir Ottoman- który dokładnie oddaje zapach jaki zapamiętałam z starych wiejskich Kin z czasów dzieciństwa - kiedy jeździłam na kolonie i obozy.

A BC, Nu ? Dla mnie nie są mroczne, sa pieknie przyprawowo kadzidalne - wspaniałe zapachy - ale nie wyczuwam w nich nic mrocznego.

Feminite du Bois - nie jest mroczny - ale przenosi mnie w głąb lasu pełnego driad

Edytowane przez Favkes
Czas edycji: 2007-08-23 o 20:35
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 00:19   #47
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mroczne zapachy :D

Moje typy:
  • Norma Kamali Incense- niesamowite, mroczne, geste kadzidlo. Marze o wlasnym flakonie od pierwszego testu
  • L'Artisan Dzongkha - zapach pelen kontrastow i sprzecznosci, ma w sobie tajemnice
  • Olivier Durbano Rock Crystal - piekne kadzidlo ktore az bucha zarem
  • Satellite Padparadscha - dymno-drzewnyz dodatkiem pieprzu. Niesamowity zapach
Wszystkie cztery zapachy zrobily na mnie tak wielkie wrazenie i tak mna wstrzasnely, ze nawet nie bede probowala ich opisac. To zapachy, ktore sie "czuje", a ja mam zbyt malo talentu, aby to opisac.
I prage calej czworki
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 01:24   #48
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Mroczne zapachy :D

Dzing! jest mroczny. Noszac go chodziłam jak w transie, nie pozwalal mi sie usmiechac. Zakotwicza sie podswiadomosci i sciaga w dól, przy czym nie mam tutaj na mysli dolka emocjonalnego. Dziwnie na mnie działał Zapach mi bardzo dobrze znany zanim go poznalam. W zyciu nie doswiadczylam czegos podobnego..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 18:46   #49
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mroczne zapachy :D

Widzę że sporo tego jest nawet. Ale wszystkie ogólnie ciężko dostępne i niszowe. Szkoda tylko że np YR nie ma nic takiego w swojej ofercie. Ogołnie to wolałabym coś tańszego tzn wcale nie wolałabym tylko nie mam specjalnie funduszy. Szkoda że nie ma czegoś w klimacie za troszkę mniejszą kwotę...

O tym Dzing! wiele już czytałam ale pewnie to kolejne, których nawet w normalnych sklepach (w Polsce nie mówiąc już o Wro) nie można przetestować
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 00:04   #50
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Mroczne zapachy :D

Empiryczne doświadczenie wskazuje, że ludzie powszechnie uważają za mroczne wszystkie Trutki - na pewnym mrocznym festiwalu najpopularniejsze zapachy.

Ja zgadzam się z głosami na Le Baiser du Dragon i Opium. Jeszcze Eden by się nadał i EDP Gucciego.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 00:53   #51
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Mroczne zapachy :D

Poza wymienionymi (ze szczególnym uwzględnieniem Czarnej Koszmary oraz Incense NK i absolutnym wykluczeniem zamyślonego Passage) dodałabym Obsession CK. Dla mnie jest mroczne bardzo. Za bardzo nawet.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 19:43   #52
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Mroczne zapachy :D

Jesus del pozo---In Black


ciezkie...
slodkie...
mroczne...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:06   #53
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mroczne zapachy :D

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Jesus del pozo---In Black


ciezkie...
slodkie...
mroczne...

JDP in Black mroczne? Jak dla mnie to niestety tylko ewentualnie z nazwy i flakonu. Za dużo w nich słodyczy
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:35   #54
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Mroczne zapachy :D

Za mroczne (i piękne też) uważam Tendre Poison. Głównie pamiętam je otulające pewną znajomą osobę-kobietę w sile wieku i o wspaniale silnej osobowości. Babka pierwsza klasa. Ech, stare czasy
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:00   #55
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Mroczne zapachy :D

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
JDP in Black mroczne? Jak dla mnie to niestety tylko ewentualnie z nazwy i flakonu. Za dużo w nich słodyczy
mysle ze tworca tego zapachu nadal im taka nazwe poniewaz czern jest bardzo klasyczna i te perfumy wlasnie takie sa,fakt ze sa zbyt slodkie nie oznacza ze nie moga byc mroczne,poniewaz sa dosc ciezkie a mysle ze "ciezkie" jest juz troche mroczne... .
sa napewno ciekawsze niz Poison diora ktory jak dla mnie nadaje sie tylko dla pani po czterdziestce...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:11   #56
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Mroczne zapachy :D

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
mysle ze tworca tego zapachu nadal im taka nazwe poniewaz czern jest bardzo klasyczna i te perfumy wlasnie takie sa,fakt ze sa zbyt slodkie nie oznacza ze nie moga byc mroczne,poniewaz sa dosc ciezkie a mysle ze "ciezkie" jest juz troche mroczne... .
sa napewno ciekawsze niz Poison diora ktory jak dla mnie nadaje sie tylko dla pani po czterdziestce...
ja też nie odbieram zapachu In Black jako mrocznego
dla mnie to ciepły i bezpieczny zapach
kojarzy mi troche z ucztowaniem i zabawą to pewnie z powodu tych nut likieru, wiśni i czekolady, które w nim wyczuwam

to pisałam ja - Pani po czterdziestce
chyba przetestuję Poison
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:13   #57
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Mroczne zapachy :D

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
mysle ze tworca tego zapachu nadal im taka nazwe poniewaz czern jest bardzo klasyczna i te perfumy wlasnie takie sa,fakt ze sa zbyt slodkie nie oznacza ze nie moga byc mroczne,poniewaz sa dosc ciezkie a mysle ze "ciezkie" jest juz troche mroczne... .
sa napewno ciekawsze niz Poison diora ktory jak dla mnie nadaje sie tylko dla pani po czterdziestce...
Niekoniecznie "ciężkie" znaczy "mroczne" np. Poeme, Coco, L Lolita Lempicka.

A Poison to rzecz gustu i nie wiem czy ten zapach nie jest przypadkiem ciekawszy niż In Black
Poza tym nie tylko Panie po 40 w nim gustują, moja ciocia ma 60, a koleżanka 22 i obie namiętnie używają tych perfum

Poison ma charakter, jest mocny, wulgarny, intrygujący, a In Black to słodkie wiśnie w likierze z domieszką czekolady i jakoś tak bardziej mroczne wydają mi się być flakonik i nazwa niż sam zapach.

Z tych dwóch zapachów co prawda bardziej wolę perfumy J. Del Pozo, bo Poison kojarzą mi się z wilgotną, spleśniałą piwnicą, ale co jakiś czas próbuję się do nich przekonać, jednak nie udaje mi się to
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:24   #58
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Mroczne zapachy :D

niechcialam tu nikogo klasyfikowac( "pani po czterdziestce" ) po prostu Poison tak mi sie kojarzy i juz...


Dobrze, jezeli pomylilam sie co do slowa "mroczne" przy In Black to przepraszam ...
Mysle ze dobrze by bylo sklasyfikowac te slowo, chodzi o to ze "mroczne " ma byc jakie????
tajemnicze? niewiem...zagadkowe?
a moze takie zeby po powachaniu zapachu(zbyt mocnego) zobaczyc ciemnosc przed oczami???
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:31   #59
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Mroczne zapachy :D

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
niechcialam tu nikogo klasyfikowac( "pani po czterdziestce" ) po prostu Poison tak mi sie kojarzy i juz...


Dobrze, jezeli pomylilam sie co do slowa "mroczne" przy In Black to przepraszam ...
Mysle ze dobrze by bylo sklasyfikowac te slowo, chodzi o to ze "mroczne " ma byc jakie????
tajemnicze? niewiem...zagadkowe?
a moze takie zeby po powachaniu zapachu(zbyt mocnego) zobaczyc ciemnosc przed oczami???
jeśli testowałaś In Black i odbierasz go jako mroczny zapach, to nie ma za co przepraszać

ja chyba jeszcze nie znam zapachu, który bym sklasyfikowała jako mroczny
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:33   #60
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Mroczne zapachy :D

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
jeśli testowałaś In Black i odbierasz go jako mroczny zapach, to nie ma za co przepraszać
Dokładnie W końcu "Co nos to opinia"
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-16 18:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.