Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-01, 17:58   #31
rewolucyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 45
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Czy jeszcze ktoś tu zagląda? Pozwolę sobie odświeżyć forum.
Wróciłam niedawno od ginekologa. Dowiedziałam się, że zdrowa to ja nie jestem. Mam przyjść jeszcze za dwa miesiące na kontrolę, a potem starać się o dziecko, bo nie ma co odkładać.

I w sumie się cieszę, bo z narzeczonym planowaliśmy to tak za 2 lata... Chociaż domyślam się, że nie ma odpowiedniego momentu na to, to coraz bardziej przekonuję się do poleceń lekarza (), ogarnę przed parę spraw i bierzemy się z narzeczonym za robotę.


Jakieś porady do świeżo upieczonej przyszłej, starającej się kobiety? Mam zamiar teraz przeglądać forum, nadrabiać wszystko, więc nie krzyczcie jak będę się wiecznie o coś wypytywać. Buziaczki
__________________
Coffee lover

70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63

Poznać swój organizm i żyć w SYMBIOZIE
rewolucyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 18:00   #32
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez rewolucyjna Pokaż wiadomość
Czy jeszcze ktoś tu zagląda? Pozwolę sobie odświeżyć forum.


Wróciłam niedawno od ginekologa. Dowiedziałam się, że zdrowa to ja nie jestem. Mam przyjść jeszcze za dwa miesiące na kontrolę, a potem starać się o dziecko, bo nie ma co odkładać.





I w sumie się cieszę, bo z narzeczonym planowaliśmy to tak za 2 lata... Chociaż domyślam się, że nie ma odpowiedniego momentu na to, to coraz bardziej przekonuję się do poleceń lekarza (), ogarnę przed parę spraw i bierzemy się z narzeczonym za robotę.








Jakieś porady do świeżo upieczonej przyszłej, starającej się kobiety? Mam zamiar teraz przeglądać forum, nadrabiać wszystko, więc nie krzyczcie jak będę się wiecznie o coś wypytywać. Buziaczki


Jako zalozycielka zaglądam gdy tylko ktos sie pojawi.

A można wiedzieć co to znaczy, ze nie jesteś zdrowa?

Proponuje kompleks witamin, szczególnie kwas foliowy, picie wiesiolka na śluz, można spróbować z żelem conceive jakos tak on się nazywal. No i najlepiej zaloz konto na ovufriend, tam wpisujesz cykle, mniej więcej wylicza dni plodne itp.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 18:23   #33
rewolucyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 45
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Jako zalozycielka zaglądam gdy tylko ktos sie pojawi.

A można wiedzieć co to znaczy, ze nie jesteś zdrowa?

Proponuje kompleks witamin, szczególnie kwas foliowy, picie wiesiolka na śluz, można spróbować z żelem conceive jakos tak on się nazywal. No i najlepiej zaloz konto na ovufriend, tam wpisujesz cykle, mniej więcej wylicza dni plodne itp.
Od kilku lat stwierdzono u mnie trzy mięśniaki. Największy rozmiar to 4,2 cm Ciut zmniejszyły się po zastosowaniu antykoncepcji hormonalnej. Żaden ginekolog nie chce podjąć się zabiegu (aktualnie mam 21 lat).

Dziękuję bardzo za informację Olej z wiesiołka piłam i po nim miałam mniej bolesne miesiączki. Masz na myśli konkretnie jakieś witaminy?
__________________
Coffee lover

70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63

Poznać swój organizm i żyć w SYMBIOZIE
rewolucyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 19:14   #34
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Hej. To moze i ja dolacze skoro watek sie odswiezyl
Jesli chodzi o mnie to... Mielismy sie z mezem starac o dziecko juz w tym roku, bo mam troche namieszane w hormonach i lekarz powiedzial, ze skoro i tak chcemy dziecko to zeby nie czekac, w sumie to sie ucieszylismy Niestety zanim zaczelismy starania (czekalam na wizyte u endo, bo mam tez niedoczynnosc) na usg okazalo sie ze zrobil mi sie na tarczycy guzek. Lekarka wyslala mnie na biopsje - wynik: rak Jestem juz ponad miesiac po operacji, czuje sie dobrze i optymistyczne wyniki hist-pat przywrocily chec do zycia i robienia planow na przyszlosc W przyszlym roku czeka mnie jeszcze rutynowe leczenie jodem i lekarze kaza po tym odczekac pol roku zanim zacznie sie starania. Takze czekac nie bedziemy i we wrzesniu 2017 zaczniemy Na szczescie to nie rak genetyczny wiec nie ma obaw ze przekaze go w genach dziecku

Ja łykam kwas foliowy i 2-3 miesiace przed staraniami bede pic Inofolik. Wiesiolka brac raczej nie bede bo u mnie nie ma problemow ze sluzem, wrecz przeciwnie, zawsze wiem kiedy mam dni plodne hehe. Ale chyba zaczne mierzyc temperature i robic wykresy na OvuFriend zeby dojsc do wprawy przez ten czas i poznac swoje cykle jeszcze lepiej. Chociaz z drugiej strony wydaje mi sie ze to czlowieka tylko bardziej nakreca jak juz sie stara hehe.

Rewolucyjna a slyszalas moze o leczeniu bezoperacyjnym miesniakow za pomoca jakiegos leku (niestety nie pamietam co to bylo, ale jesli bys byla zainteresowana to moge poszperac i Ci napisac bo chyba pamietam gdzie o tym czytalam)? Nie chca sie podjac zabiegu ze wzgledu na Twoj mlody wiek?
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2016-09-01 o 19:17
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 08:15   #35
rewolucyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 45
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Hej. To moze i ja dolacze skoro watek sie odswiezyl
Jesli chodzi o mnie to... Mielismy sie z mezem starac o dziecko juz w tym roku, bo mam troche namieszane w hormonach i lekarz powiedzial, ze skoro i tak chcemy dziecko to zeby nie czekac, w sumie to sie ucieszylismy Niestety zanim zaczelismy starania (czekalam na wizyte u endo, bo mam tez niedoczynnosc) na usg okazalo sie ze zrobil mi sie na tarczycy guzek. Lekarka wyslala mnie na biopsje - wynik: rak Jestem juz ponad miesiac po operacji, czuje sie dobrze i optymistyczne wyniki hist-pat przywrocily chec do zycia i robienia planow na przyszlosc W przyszlym roku czeka mnie jeszcze rutynowe leczenie jodem i lekarze kaza po tym odczekac pol roku zanim zacznie sie starania. Takze czekac nie bedziemy i we wrzesniu 2017 zaczniemy Na szczescie to nie rak genetyczny wiec nie ma obaw ze przekaze go w genach dziecku

Ja łykam kwas foliowy i 2-3 miesiace przed staraniami bede pic Inofolik. Wiesiolka brac raczej nie bede bo u mnie nie ma problemow ze sluzem, wrecz przeciwnie, zawsze wiem kiedy mam dni plodne hehe. Ale chyba zaczne mierzyc temperature i robic wykresy na OvuFriend zeby dojsc do wprawy przez ten czas i poznac swoje cykle jeszcze lepiej. Chociaz z drugiej strony wydaje mi sie ze to czlowieka tylko bardziej nakreca jak juz sie stara hehe.

Rewolucyjna a slyszalas moze o leczeniu bezoperacyjnym miesniakow za pomoca jakiegos leku (niestety nie pamietam co to bylo, ale jesli bys byla zainteresowana to moge poszperac i Ci napisac bo chyba pamietam gdzie o tym czytalam)? Nie chca sie podjac zabiegu ze wzgledu na Twoj mlody wiek?

Biedulka, trzymam kciuki, aby wszystko było po Waszej myśli Mnie straszyki mięsakiem w macicy, a więc też nowotwór złośliwy, przeżyliśmy wiele stresu i płaczu, a przy wycięciu okazał się zwykłym mięśniakiem... Mogę się domyślić, co Wy przeżywaliście.

Teraz już nie chcą podjąć się zabiegu, bo "będą musieli usunąć wszystko", więc raczej też ze względu na młody wiek... O leku coś mi się obiło o uszy, ale czy to jest skuteczne, bez powikłań i z pewnością, że nie powrócą te mięśniaki?
__________________
Coffee lover

70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63

Poznać swój organizm i żyć w SYMBIOZIE
rewolucyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 08:33   #36
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez rewolucyjna Pokaż wiadomość
Biedulka, trzymam kciuki, aby wszystko było po Waszej myśli Mnie straszyki mięsakiem w macicy, a więc też nowotwór złośliwy, przeżyliśmy wiele stresu i płaczu, a przy wycięciu okazał się zwykłym mięśniakiem... Mogę się domyślić, co Wy przeżywaliście.

Teraz już nie chcą podjąć się zabiegu, bo "będą musieli usunąć wszystko", więc raczej też ze względu na młody wiek... O leku coś mi się obiło o uszy, ale czy to jest skuteczne, bez powikłań i z pewnością, że nie powrócą te mięśniaki?


Koszmarnie wspominam okres tych 2,5 miesiąca, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i na nowo zaczynam cieszyć się życiem Przeżycie okropne, ale i tak miałam sporo "szczęścia".


Straszne Tu czytałam o leczeniu mięśniaków KLIK
bo po przeprowadzce szukałam nowego ginekologa i trafiłam m.in. na tego, więc przejrzałam sobie wtedy jego stronę. Nie wiem nawet czemu mi te mięśniaki utkwiły w pamięci. Niestety nie wiem nic na ten temat bo nie znam nikogo kto miał z tym styczność i przeszedł takie leczenie, ale może na necie znajdą się jakieś informacje? Jakieś forum o tym?
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2016-09-02 o 08:35
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 08:45   #37
rewolucyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 45
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Koszmarnie wspominam okres tych 2,5 miesiąca, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i na nowo zaczynam cieszyć się życiem Przeżycie okropne, ale i tak miałam sporo "szczęścia".


Straszne Tu czytałam o leczeniu mięśniaków KLIK
bo po przeprowadzce szukałam nowego ginekologa i trafiłam m.in. na tego, więc przejrzałam sobie wtedy jego stronę. Nie wiem nawet czemu mi te mięśniaki utkwiły w pamięci. Niestety nie wiem nic na ten temat bo nie znam nikogo kto miał z tym styczność i przeszedł takie leczenie, ale może na necie znajdą się jakieś informacje? Jakieś forum o tym?

Całe szczęście, że wszystko się dobrze skończyło. Rozumiem, że musisz chodzić na kontrole w razie czego?

U mnie sprawa jest dziwna, bo co ginekolog to mówi coś innego. Kilku powiedziało, że mam w ciążę zajść, a jeden, że broń boże, bo wykrwawię się albo nie donoszę ciąży
Jeden zdecydował się na laparoskopię, drugi na terapię hormonalną. Teraz nikt nie zaleca mi ani tego, ani tego... Jedynie ciąża.
A mam jeszcze dwa lata magisterki (dzienne), nie mamy własnego mieszkania, narzeczony po raz pierwszy dostał umowę o pracę... najbliższa rodzina ok 100 km od Nas albo 600 km, więc jak żyć
__________________
Coffee lover

70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63

Poznać swój organizm i żyć w SYMBIOZIE
rewolucyjna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 09:25   #38
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez rewolucyjna Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że wszystko się dobrze skończyło. Rozumiem, że musisz chodzić na kontrole w razie czego?

U mnie sprawa jest dziwna, bo co ginekolog to mówi coś innego. Kilku powiedziało, że mam w ciążę zajść, a jeden, że broń boże, bo wykrwawię się albo nie donoszę ciąży
Jeden zdecydował się na laparoskopię, drugi na terapię hormonalną. Teraz nikt nie zaleca mi ani tego, ani tego... Jedynie ciąża.
A mam jeszcze dwa lata magisterki (dzienne), nie mamy własnego mieszkania, narzeczony po raz pierwszy dostał umowę o pracę... najbliższa rodzina ok 100 km od Nas albo 600 km, więc jak żyć

Tak, do endokrynologa na kontrole bede juz chodzic do konca zycia hehe.

No to sytuacja faktucznie ciezka, ale mysle ze dacie sobie rade W koncu sa w zyciu rzeczy wazne i wazniejsze. Fajnie jakbys dorwala jakas prace bo pewnie i tak od razu dadza Ci L4 jak zajdziesz i pieniazki beda wpadac, a potem jeszcze maciezynski dostaniesz Chociaz niby teraz tez jest zasilek maciezynski dla bezrobotnych 1000zl ale ile to jeszcze bedzie obowiazywac to niewiadomo o.O
Jesli chodzi o pomoc ze strony rodziny przy dziecku to nam tez nie bedzie mial kto pomoc ale tym sie nie przejmuje, przynajmniej nikt nie bedzie sie wtracal hehe.
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 13:15   #39
rewolucyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 45
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Tak, do endokrynologa na kontrole bede juz chodzic do konca zycia hehe.

No to sytuacja faktucznie ciezka, ale mysle ze dacie sobie rade W koncu sa w zyciu rzeczy wazne i wazniejsze. Fajnie jakbys dorwala jakas prace bo pewnie i tak od razu dadza Ci L4 jak zajdziesz i pieniazki beda wpadac, a potem jeszcze maciezynski dostaniesz Chociaz niby teraz tez jest zasilek maciezynski dla bezrobotnych 1000zl ale ile to jeszcze bedzie obowiazywac to niewiadomo o.O
Jesli chodzi o pomoc ze strony rodziny przy dziecku to nam tez nie bedzie mial kto pomoc ale tym sie nie przejmuje, przynajmniej nikt nie bedzie sie wtracal hehe.

Myślałam o tym, ale czy dostanę na studiach dziennych umowę o pracę. I czy np. będąc na 3/4 albo na całym etacie też mi przysługują takie przywileje? Nie mogę zarejestrować się na bezrobocie, bo jestem studentką i chyba trzeba odczekać kilka miesięcy. Coś mi się obiło o uszy.
__________________
Coffee lover

70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63

Poznać swój organizm i żyć w SYMBIOZIE
rewolucyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 13:52   #40
niem
Raczkowanie
 
Avatar niem
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

cześć, szukałam wątku odpowiedniego dla siebie, bo niedługo chcielibyśmy rozpocząć starania, albo jeszcze jesienią, a jak nie będzie się udawało to czasem będę zbliżona do Was i za rok stuknie ta 30stka.


pozdrawiam
niem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:21   #41
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez rewolucyjna Pokaż wiadomość
Myślałam o tym, ale czy dostanę na studiach dziennych umowę o pracę. I czy np. będąc na 3/4 albo na całym etacie też mi przysługują takie przywileje? Nie mogę zarejestrować się na bezrobocie, bo jestem studentką i chyba trzeba odczekać kilka miesięcy. Coś mi się obiło o uszy.
Chyba nie ma przeszkod by na studiach dziennych miec umowe o prace co do reszty to niestety nie wiem.

Cos znowu tu cichutko
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 11:23   #42
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Na razie za bardzo nie będzie tu ruchu, bo starania w zasadzie dopiero przed nami.



Mi sie marzy córeczka ale wiadomo... Będzie jak będzie.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:28   #43
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Ja bym chciala syna, o corke bym sie wiecznie zamartwiala, a chlopak to wiadome ze zawsze sobie jakos poradzi No ale grunt zeby bylo zdrowe a sama ciaza bezproblemowa. Podczytuje czesto watki staraczek i problemy z jakimi niektore dziewczyny sie borykaja to koszmar
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:34   #44
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Syna juz mam.



No kiepsko się dzieje, moja ciaza od razu będzie zagrozona ze względu na dwa zabiegi
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:38   #45
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Mysle ze do mojej tez tak moga podchodzic.
A jakie zabiegi mialas?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:50   #46
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

2 razy szyjkę skracana. :/
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:09   #47
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
2 razy szyjkę skracana. :/
O kurcze, a czemu musieli ją skracac?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:36   #48
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

napisze Ci priv.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:43   #49
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Dobrze
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 12:51   #50
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cześć
Można?
My mamy zamiar zacząć starania od marca 2017.
Jesteśmy miesiąc po ślubie i w marcu wprowadzamy się na swoje cztery kąty, można więc będzie działać.

Choruję na niedoczynność tarczycy z Hashimoto, ale wyniki mam ustabilizowane na poziomie 0,8, więc jest zielone światło
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 16:06   #51
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Cześć
Można?
My mamy zamiar zacząć starania od marca 2017.
Jesteśmy miesiąc po ślubie i w marcu wprowadzamy się na swoje cztery kąty, można więc będzie działać.

Choruję na niedoczynność tarczycy z Hashimoto, ale wyniki mam ustabilizowane na poziomie 0,8, więc jest zielone światło
Jasne, zapraszamy chociaz u nas na watku poki co cisza
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 18:38   #52
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Moze po nowym roku sie cos ruszy.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:11   #53
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Pewnie tak chociaz dla mnie to jeszcze rok czekania ale mam nadzieje ze z Wami mi zleci 😍
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 07:11   #54
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Jak starania się zaczną to dopiero wątek ruszy
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 07:24   #55
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

A robicie jakieś badania przed staraniami, czy idziecie na żywioł?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 07:29   #56
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Ja na pewno porobie badania, tylko jeszcze nie wiem jakie, bo np moj ginekolog twierdzi ze nie trzeba zadnych badan przed ciaza robic, tylko w trakcie sie robi. Ale dziewczyny na innych watkach robia mase badan m.in. na rozyczke czy tokso no i hormony.
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 07:29   #57
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Ja cały czas jestem pod kontrola ze względu na PCO, licze że po odstawieniu anty chociaź raz owu zaskoczy i się uda, a jak nie to będziemy stymulować.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 07:36   #58
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Malajaa u mnie z wynikow badan tez wychodzi PCO ale z drugiej strony moje jajniki wygladaja normalnie i mam owu o.O @ tez mam normalne, jedynie czasem trafi sie dluzszy cykl 40-dniowy i pewnie to taki bez owu.
A slyszalas o Inofemie/Inofolicu?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 07:50   #59
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

U mnie dokładnie odwrotnie, wyniki generalnie dobre, a obraz usg jajników nieprawidłowy i brak owu. Slyszalam ale nie korzystałam
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 08:28   #60
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Starania o dziecko od 2017 roku +plotki. :)

Ja zuzylam 1,5 opakowania, pilam dwie saszetki dziennie, no ale przestalam. Ale na pewno do tego wroce jak juz bedzie blizej staran, gdzies tak 3-4 mies przed podobno wielu kobietom przywrocil ten preparat owu
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-18 17:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.