zestaw 68 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-12-01, 16:05   #31
itka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 377
Dot.: zestaw 68

Buty tragedia! Ogólnie jestem na NIE

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Buty okropne i nie zgadzam się z opinią o ich powrocie.... przynajmniej nie takie jakie prezentujesz na wieszaku. A ogólnie to nie podoba mi się, bardzo Cię to "przytłoczyło", choć plus za długość, bardziej Ci pasuje gdy masz zakryte nogi....(i nie wiedzieć czemu często prezentujesz je w pełnej odsłonie...- chociaż w sumie nosisz to co lubisz....)
itka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 19:02   #32
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 452
Dot.: zestaw 68

Cytat:
Napisane przez jatokto Pokaż wiadomość
czarna tunika nie ma być obcisła
i nie dlatego,że została kupiona w sh tylko dlatego,że to taki krój- oversize a nie obcisła
Ależ ja nie twierdzę, że ona ma być obcisła... Jednak luźna rzecz też powinna być dostosowana do figury i sprawiać wrażenie właśnie luźnej, a nie o wiele za dużej, a tym samym zupełnie bezkształtnej. Wg. mnie taki styl dobrze funkcjonuje u bardzo szczupłych osób - wtedy np. do legginsów i albo klasycznych obcasów, albo kozaków z mocno dopasowaną cholewką można założyć obszerny, o długości do połowy uda golf i bawić się kontrastem dół/góra. Na zdjęciach nie ma tego opisanego przeze mnie kontrastu i dlatego wg. mnie nie wygląda to dobrze.
Czarna1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 19:27   #33
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: zestaw 68

coś mi w tym wieszaku nie pasuje i chyba jest to ten blask skóry butów...zamsz prezentowałby się o niebo lepiej moim zdaniem, nawet z tymi szpicami jeśli lubisz je nosić.Poza tym bardzo fajne wdzianko i biżuteria również.
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 19:58   #34
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: zestaw 68

Cytat:
Napisane przez Czarna1351 Pokaż wiadomość
Ależ ja nie twierdzę, że ona ma być obcisła... Jednak luźna rzecz też powinna być dostosowana do figury i sprawiać wrażenie właśnie luźnej, a nie o wiele za dużej, a tym samym zupełnie bezkształtnej. Wg. mnie taki styl dobrze funkcjonuje u bardzo szczupłych osób - wtedy np. do legginsów i albo klasycznych obcasów, albo kozaków z mocno dopasowaną cholewką można założyć obszerny, o długości do połowy uda golf i bawić się kontrastem dół/góra. Na zdjęciach nie ma tego opisanego przeze mnie kontrastu i dlatego wg. mnie nie wygląda to dobrze.
ładnie to ujęłaś
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.