kompleks piersi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 10:01   #31
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: kompleks piersi

edzina - dobry stanik nie rozwiąże problemu ze wstydem prezentowania piersi nago.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 10:23   #32
edzina
Raczkowanie
 
Avatar edzina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 164
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
edzina - dobry stanik nie rozwiąże problemu ze wstydem prezentowania piersi nago.
Ale wstyd jak rozumiem wziął się z kompleksu małych piersi? Więc rozwiąże. ;-) Chodzi o to, żeby dziewczyna nie bała się, że chłopak ją wyśmieje czy coś. Jeśli ona będzie pewna siebie - chłopakowi nie przyjdzie to do głowy. Oni naprawdę nie zwracają uwagi na jakieś celulity, małe piersi czy za grube uda (które to rzeczy zazwyczaj same wyolbrzymiamy).
Powiem jeszcze tak: nie ma co się nad tym wszystkim zastanawiać, bo tylko się nakręcamy. Jeśli mamy takie obawy, wątpliwości i wahania - nikt nas przecież do niczego nie zmusza. Kiedy rzeczywiście zechce, żeby ją rozebrał - nie będzie już myślała o swoich defektach. A to wszystko trzeba traktować zupełnie naturalnie. Nikt nie będzie się śmiał. On zresztą też tego się boi.

Edytowane przez edzina
Czas edycji: 2011-01-05 o 10:27
edzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 11:19   #33
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez edzina Pokaż wiadomość
Ale wstyd jak rozumiem wziął się z kompleksu małych piersi? Więc rozwiąże. ;-)
Do czasu rozebrania się :P
Cytat:
Napisane przez edzina Pokaż wiadomość
Jeśli ona będzie pewna siebie - chłopakowi nie przyjdzie to do głowy.
Myślę, że i tak mu nie przyjdzie to do głowy, ale jej pewność siebie znacznie ułatwi im pożycie
Cytat:
Napisane przez edzina Pokaż wiadomość
Oni naprawdę nie zwracają uwagi na jakieś celulity, małe piersi czy za grube uda (które to rzeczy zazwyczaj same wyolbrzymiamy).

Mój potrafi skrytykować cellulit u panny na ulicy, ale u mnie go nie widzi
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 11:20   #34
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
Pytanie: Bardzo maly to jaki dla Ciebie?
Nie pomyslalas nigdy ze moze z duzym biustem wygladalabys komicznie, ze nie pasowalby do reszty twojej figury?
Prawda jest taka ze jak ma sie maly biust to chce sie wiekszy, gdy ma sie duzy wolaloby sie miec go mniej a panie ktore maja sredni to albo chca mniejszy albo wiekszy.
Twoj chlopak raczej widzial twoje proporcje i nawet przez bluzke ma niejako pojecie o wielkosci twojego biustu. Jestescie razem wiec to zaakceptowal. A watpie ze wiazalabys sie z tłuczkiem ktory mysli ze twoje piersi pod jego cudownym dotykiem urosna.
To nie jest wcale prawda, sa osoby po prostu z biustu zadowolone
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 11:25   #35
leukocyt
Raczkowanie
 
Avatar leukocyt
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 85
Dot.: kompleks piersi

zawsze mnie to powala: 'masz male piersi? sprawdz czy masz dobry stanik!' co ma jedno do drugiego? co z tego ze piersi beda lepiej wygladac w staniku skoro dziewczyna wstydzi sie ich bez niego? ja mam mikrobiust i nie mam z tym problemow i nie mialam problemow z rozbieraniem sie przed chlopakiem jedyne co ci moge autorko powiedziec to to, ze facet nie jest z toba ze wzgledu na twoj biust kiedys widzialam na jakims forum jak facet napisal: duze czy male, jedrne czy obwisle - piersi tej ktora kocham sa dla mnie najpiekniejsze wiec trzymaj sie tego!
leukocyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 11:26   #36
colorful angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 74
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez edzina Pokaż wiadomość
Ale wstyd jak rozumiem wziął się z kompleksu małych piersi? Więc rozwiąże. ;-) Chodzi o to, żeby dziewczyna nie bała się, że chłopak ją wyśmieje czy coś. Jeśli ona będzie pewna siebie - chłopakowi nie przyjdzie to do głowy.
przyjdzie do glowy jesli Ona bedzie ciagle o tym gadala, bo taka jest prawda, on nic nie widzi poki ona nie zacznie gledzic "o bosch ale mam grube uda" "zobacz cellulit mam, nie widzisz? jak nie widzisz jak jestem jak stara pomarancza!" itp.
nie, my jestesmy piekne, my sie uwazamy za piekne, to i nasz facet umiera z zazdrosci jak odslaniamy troche dekoltu
colorful angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 11:31   #37
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
edzina - dobry stanik nie rozwiąże problemu ze wstydem prezentowania piersi nago.
Ale fakt faktem, że dobry stanik działa cuda. Ja mam małe piersi ale takie wolę. Ostatnio jednak postanowiłam pobawić się w obliczenia i okazało się, że miałam nie najlepiej dobrany stanik. Kiedy zakupiłam już odpowiedni (a się trochę namęczyłam przy tym) i mój facet ujrzał mnie w nim stwierdził 'kochanie, piersi Ci urosły'.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 12:24   #38
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez leukocyt Pokaż wiadomość
zawsze mnie to powala: 'masz male piersi? sprawdz czy masz dobry stanik!' co ma jedno do drugiego? co z tego ze piersi beda lepiej wygladac w staniku skoro dziewczyna wstydzi sie ich bez niego?
Dobrze dobrany stanik pomaga nie tylko doraźnie. Bardzo często ktoś przez lata noszenia za małego stanika zwyczajnie deformuje sobie piersi. Wtedy dopiero po czasie noszenia dobrze dobranego stanika, piersi wracają do własnego kształtu. I nagle okazuje się, że biust wcale nie jest aż taki mały, a do tego jakoś lepiej leży
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 12:39   #39
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez love to love Pokaż wiadomość
Mezczyzna ..gdzies czytalem w ciągu sekundy jest w stanie ocenic czy dziewczyna mu odpowiada..i potrzy własnie na piersi,talie,pupe, ale to wystarczy sekunda ,oczywiscie pod kątem czysto seksualnym..więc jesli facet jest z kobieta i chce z nią kontaktu fizycznego to znaczy ze go ta kobieta podnieca...chocby obiektywnie nie miała piersi w ogóle...to nieistotne takze głowa do góry
"gdzies czytalem..." sra*** w banie. No ludzie proszę was, czy my ludzie mamy jedna instrukcje obsługi ? Kazdy jest inny

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
edzina - dobry stanik nie rozwiąże problemu ze wstydem prezentowania piersi nago.
a wlasnie ze stanik robi bardzo duzo. Wiem po sobie. W staniku ktory bedzie eksponowal nasze atuty bedziemy psychicznie czuc sie lepeij. Bo wiem, ze to pod bluzką jest moje. Małe, ale wyłączni moje, nie wygąbkowane poduszki w staniku. Dodatkowo mężczyzna z boku, któy akceptuje takim jakim sie jest doda pewnosci siebie i podniesie poczucioe wlasnej wartosci.

Krok pierwszy to akceptacja, a zeby jej pomoc dobrze zaczac od dobrej bielizny. Wygoda, ładny i naturalny wygląd biustu to duża zaleta

Do tej pory autorka watku nie napisala jakie ma wymiary biustu. Pytam z ciekawosci, bo nie raz spotkałam sie z dziewczynami, które miał biust 65D, 70B, A płakały , że mają mały biust. A na swiecie sa kobiety z jeszce mniejszym biustem i z kompletnym brakiem kompleksów.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Mój potrafi skrytykować cellulit u panny na ulicy, ale u mnie go nie widzi
Bo miłość jest ślepa
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:07   #40
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a wlasnie ze stanik robi bardzo duzo. Wiem po sobie.
Pisałam o prezentowaniu piersi nago, a w tym stanik niewiele pomaga, pomijając skrajne przypadki deformacji biustu w wyniku wieloletniego noszenia złych staników.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 14:04   #41
edzina
Raczkowanie
 
Avatar edzina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 164
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Pisałam o prezentowaniu piersi nago, a w tym stanik niewiele pomaga, pomijając skrajne przypadki deformacji biustu w wyniku wieloletniego noszenia złych staników.
Ale to czy są małe czy duże, to tak naprawdę tylko jej ocena. I jak to zazwyczaj bywa - bardziej surowa niż osób postronnych, a tym bardziej jej chłopaka. Więc problem nie w piersiach, ale w stosunku do siebie.
I powiem Ci, że dobrze dobrany stanik, jak pisze Chatul - pomaga piersiom wrócić do własnego kształtu. No i mogą bez problemu się rozwijać nie gniecione i deformowane gąbkami.
Lepiej żeby od razu było widać co mamy niż wstydzić się, że po ściągnięciu gąbek - zostaje nam tak mało. Bo tak naprawdę z dobrze dobranym stanikiem - nagle okazuje się, że wszystkie mamy ładne biusty, ale latami były tłamszone gąbkami.
Dziewczyna nie ma się czego obawiać. To tylko kompleksy, pewnie nie potwierdzone nawet rzeczywistością.

Edytowane przez edzina
Czas edycji: 2011-01-10 o 07:15
edzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 14:09   #42
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez edzina Pokaż wiadomość
Ale to czy są małe czy duże, to tak naprawdę tylko jej ocena. I jak to zazwyczaj bywa - bardziej surowa niż osób postronnych, a tym bardziej jej chłopaka. Więc problem nie w piersiach, ale w stosunku do siebie.
Dokładnie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:05   #43
saphira89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: kompleks piersi

Pytałyście się o rozmiar mojego biustu.
Noszę miseczkę A co prawda nigdy nie mierzyłam obwodu biustu itp.
po prostu nie jest mi to potrzebne bo stanik nigdy nie był niezbędną częścią
mojej garderoby z wiadomych przyczyn.
Co do akceptacjii-zgadzam się że nie ma ideałów i każdy powinien siebie akceptować
takim jakim jest ale...no cóż chciałabym być dla mojego chłopaka seksowna
i atrakcyjna chyba jak każda kobieta ale ten irracjonalny lęk przed wyśmianiem
czy odrzuceniem mnie przerasta....wiem że wychodze tutaj na przewrażliwioną na swoim punkcie ale dla mnie to naprawdę stanowi problem...
saphira89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:18   #44
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: kompleks piersi

Czy on daje Ci powody, byś czuła się nieatrakcyjna?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:34   #45
karolinaSTW
Raczkowanie
 
Avatar karolinaSTW
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 63
Dot.: kompleks piersi

Nie ma chyba na świecie kobiety bez kompleksów. Zobacz ile jest operacji plastycznych, zwłaszcza w Hollywood, gdzie są tak 'piękne' aktorki, piosenkarki. Myślisz, że te operacje plastyczne to taka o zachcianka? Każda ma jakieś wątpliwości co do swojej urody. Trzeba siebie zaakceptować. Urodziłaś się taka a nie inna. Ty masz mały biust inna ma krzywe nogi, jeszcze inna wielki nos, a jeszcze inna za duży biust, który jej strasznie przeszkadza.
Życie.
karolinaSTW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:56   #46
chillie
Raczkowanie
 
Avatar chillie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 384
Dot.: kompleks piersi

Także miałam kompleks związany z rozmiarem moich piersi. Wyleczyłam się z niego dzięki mojemu chłopakowi. Bardzo się na początku wstydziłam swojego ciała, ale otworzyłam się przed TŻ całkowicie..i wszystkie większe kompleksy prysły ! Aczkolwiek do tego potrzebny jest czas TŻ wiedział, że bardzo nie lubię swoich piersi i bardzo się starał. Całował je, mówił, że są piękne, prawdziwe, mają wspaniały kształt.. teraz tak jak i on kocham moje piersi
__________________

Namiętność pojawia się i znika, ale uczucia pozostają.
chillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 00:13   #47
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: kompleks piersi

mi pomogło zobaczenie ile jest pięknych znanych kobiet z małym biustem. i skoro u nich to ładnie wygląda ba nawet są uznawane za mega seksowne czemu niby mam się martwic, że cóś ze mną nie tak. może głupi sposób ale działa
parę przykładów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 736_Milla_Jovovich_j6.jpg (54,9 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Keira Knightley in bikini.jpg (69,1 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olivia-wilde-maxim-6.jpg (53,5 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shakira-bikini-6.jpg (78,3 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kate hudson (9).jpg (141,5 KB, 171 załadowań)

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2011-01-06 o 00:14
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 09:45   #48
FireTire
Raczkowanie
 
Avatar FireTire
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: kompleks piersi

Ahh, ja też noszę tzn zanim zaszłam w ciążę rozm. A ... ajjj ile było płaczu, lamentu itp itd ... Myślałam, że przez mój biust jestem nieatrakcyjna, itp itd.
Jednakże, me zdziwienie ogarnęło, gdy się myliłam ... miałam powodzenie u facetów.
"Najlepiej się pieści, co się w ręku mieści"

Tak popatrzyłam na mojego TŻa, jak śpi i sobie pomyślałam, jak to On mnie wyprowadził z mojego myślenia o tym, że małe tzn nie atrakcyjne. Zawsze powtarzał mi, że mam piękne piersi.

Tak jak Ty na poczatku się wstydziłam, a teraz siedzę sobie nago przed laptopem i czekam, aż Mój się obudzi
__________________
Dążyć do celu pomimo, przeciwnosci losuuu

Maksymilian --> Synuś!!!
Krzyś ---> Mężulek!!!
FireTire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:18   #49
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez saphira89 Pokaż wiadomość
Pytałyście się o rozmiar mojego biustu.
Noszę miseczkę A co prawda nigdy nie mierzyłam obwodu biustu itp.
po prostu nie jest mi to potrzebne bo stanik nigdy nie był niezbędną częścią
mojej garderoby z wiadomych przyczyn.
Co do akceptacjii-zgadzam się że nie ma ideałów i każdy powinien siebie akceptować
takim jakim jest ale...no cóż chciałabym być dla mojego chłopaka seksowna
i atrakcyjna chyba jak każda kobieta ale ten irracjonalny lęk przed wyśmianiem
czy odrzuceniem mnie przerasta....wiem że wychodze tutaj na przewrażliwioną na swoim punkcie ale dla mnie to naprawdę stanowi problem...
Tez myslalam, ze nosze A, a jednak wyszlo na D. Mały biust, noszę miekkie staniki i mam przynajmiej wiecej pewnosci siebie. Lubię to co mam.
Jesli tworzysz ze swoim TZ zaufany i prawdziwy zwiazek oparty na milosci nie powinnas miec obaw. Na pewno facet cie nie wysmieje ani nie odrzuci. Przełam się raz, a zobaczysz, że facet bedzie zachwycony... A tobie to odejmie kompleksów.
I pamiętaj, że duże nie zawsze oznacza lepsze ;-) Małe tez może być fajne.

Dziewczyny i nie mowcie swoim tz o swoich kompleksach, bo poki oni nie wiedza ze je macie to nie zauwazają tego
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 12:41   #50
elledriver
Raczkowanie
 
Avatar elledriver
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 64
Dot.: kompleks piersi

jak można świadomie odbierać sobie tyle przyjemności?!
elledriver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:23   #51
Majuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Majuniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Operacja plastyczna powiększy piersi, ale niekoniecznie zmniejszy problem autorki Jak ktoś nie jest pewien swojego ciała, to żadna operacja nie pomoże. To tylko operacja, a nie pomoc psychologiczna. Poza tym- łatwo zamienić jeden kompleks na drugi- np. z poczucia, że ma się za mały biust, w poczucie, że np. wygląda nienaturalnie (co się zdarza po operacji) itd.

Najpierw trzeba zaakceptować siebie. Zrozumieć, że nasze ciało jest robione przez naturę, a nie wychodzi spod ręki chorego grafika komputerowego, który musi wszystko wygładzić, wypukłości zmniejszyć, a tłuszcz odessać.
moim zdaniem operacja piersi - zmniejszy komplex,napewno.
a efekt sztucznosci o ktorym wspominasz to wystapilby wtedy jakby ktos sobie "za duza" wkladke kazal wlozyc,ale raczej zaden dobry lekarz by na to nie pozwolil.(chyba ze na zyczenie pacjentki ,ktora zyczy sobie wlasnie taki sztuczny ,duzy biust)
ciala nasze jest robione przez nature ale wiele rzeczy mozna zmienic, nie koniecznie operacyjnie.

jednak tematem sa male piersi i jezeli dla kogos jest to zyciowy komplex z ktorym ciezko jest zyc to ja bym sie nad operacja zastanowila..

jednak w przypadku TYM,sadze ze Saphira niema tragedii skoro ma rozmiar A,bo ja znam kobietki co nawet A nie mialy,poprostu nic.

Male piersi sa piekne ale jak ktos ma miec na ich punkcie mega komplex i do konca zycia wstydzic sie rozebrac czy cieszyc sie bliskoscia ze swoim facetem tylko z tego powodu to ja bym wolala cos z tym zrobic,by patrzec na siebie z zadowoleniem a nie z niesmakiem.
__________________
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.......
Majuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:41   #52
FireTire
Raczkowanie
 
Avatar FireTire
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: kompleks piersi

Ja myślę, że łatwiej powiedzieć osobie, która ma biust większy, lub trochę bardziej okazalszy powiedzieć, że mały biust jest piękny itp itd ... jednakże dziewczyny z mniejszym biustem są przygaszone, tymi wszystkimi modelkami, aktorkami.

Osobiście z chęcią bym powiększyła sobie biust, tylko też trzeba mieć pieniążki
__________________
Dążyć do celu pomimo, przeciwnosci losuuu

Maksymilian --> Synuś!!!
Krzyś ---> Mężulek!!!
FireTire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:48   #53
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez FireTire Pokaż wiadomość
Ja myślę, że łatwiej powiedzieć osobie, która ma biust większy, lub trochę bardziej okazalszy powiedzieć, że mały biust jest piękny itp itd ... jednakże dziewczyny z mniejszym biustem są przygaszone, tymi wszystkimi modelkami, aktorkami.

Osobiście z chęcią bym powiększyła sobie biust, tylko też trzeba mieć pieniążki
e jak widac na zdjęciach, które wrzuciłam aktorki i modelki też maj małe biusty czasem
ja sobie nie wyobrażam operacji. wole małe ale swoje. i mam wrażenie, że wcale by to nie zmniejszyło moich kompleksów bo czułabym, że jestem ,,oszukana"
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 14:58   #54
FireTire
Raczkowanie
 
Avatar FireTire
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: kompleks piersi

Mają małe tzn śliczne
A ja bym poddała się operacji, może tylko dla własnej satysfakcji

Z moim TŻem się śmiejemy, iż weźmiemy kredyt, a taki znajomy spałci ;p To ja zawsze mówię, że na piersi )

W końcu trzeba zrobić coś dla siebie ale teraz już mówię o fryzjerze i kosmetyczce
__________________
Dążyć do celu pomimo, przeciwnosci losuuu

Maksymilian --> Synuś!!!
Krzyś ---> Mężulek!!!
FireTire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 15:45   #55
anioleczek25
Rozeznanie
 
Avatar anioleczek25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 895
Dot.: kompleks piersi

Ja też nie wyobrażam sobie operacji plastycznej piersi; nie mam dużego biustu, ale nie chcę go zwjększać, pozatym to mojemu chłopakowi podobają się moje piersi takie jakie są a ja dzięki jego akceptacji nie mam kompleksów
anioleczek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:37   #56
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Majuniaaa Pokaż wiadomość
moim zdaniem operacja piersi - zmniejszy kompleks ,na pewno.
Powiększy piersi, niekoniecznie zmniejszy kompleks.

Wiele osób tak właśnie zaczynało swoją przygodę z operacjami plastycznymi. Miały być lekarstwem na kompleksy. Ostatecznie po każdej operacji osoba decydowała się na kolejną. Bo nadal miała poczucie, że jest nieatrakcyjna.

Operacja plastyczna to tylko sposób na powiększenie piersi. Nijak nie doda kobiecie pewności siebie, nie pozbawi jej obawy o to, że nie zostanie zaakceptowana przez partnera itd. Tutaj potrzebna jest rozmowa z partnerem, ćwiczenie samoakceptacji, a być może nawet rozmowa z psychologiem.
Operacja plastyczna jest na końcu tej drogi.

Cytat:
Napisane przez Majuniaaa Pokaż wiadomość
jednak w przypadku TYM,sadze ze Saphira niema tragedii skoro ma rozmiar A,bo ja znam kobietki co nawet A nie mialy,poprostu nic.
Miseczka A nie jest równa miseczce A. Czym innym jest 60A a czym innym 80A.

Cytat:
Napisane przez FireTire Pokaż wiadomość
Ja myślę, że łatwiej powiedzieć osobie, która ma biust większy, lub trochę bardziej okazalszy powiedzieć, że mały biust jest piękny itp itd ... jednakże dziewczyny z mniejszym biustem są przygaszone, tymi wszystkimi modelkami, aktorkami.
Większość modelek i aktorek ma właśnie mały biust. Są chude, a niktóre wręcz przechudzone, więc jak mają duże piersi to raczej sztuczne.
Część "gwiazd" ma jeszcze biust średniego rozmiaru. Panie z dużym naturalnym biustem są wśród "gwiazd" rzadkim zjawiskiem. I uwierz, że dziewczyny z dużym biustem też mogą się nie czuć z nim pewnie. Wszakże jak już gdzieś duży biust jest pokazywany, to albo sztucznie powiększony albo komputerowo ujędrniony itd. Czyli zupełnie nie przypomina już tego naturalnego dużego biustu.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 16:47   #57
FireTire
Raczkowanie
 
Avatar FireTire
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: kompleks piersi

Chwalmy photoshopy ;DD <hahaha>

Ja powiem tak "Cudze chwalicie swego nie znacie"
__________________
Dążyć do celu pomimo, przeciwnosci losuuu

Maksymilian --> Synuś!!!
Krzyś ---> Mężulek!!!
FireTire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 17:04   #58
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez FireTire Pokaż wiadomość
Ja myślę, że łatwiej powiedzieć osobie, która ma biust większy, lub trochę bardziej okazalszy powiedzieć, że mały biust jest piękny itp itd ... jednakże dziewczyny z mniejszym biustem są przygaszone, tymi wszystkimi modelkami, aktorkami.

Osobiście z chęcią bym powiększyła sobie biust, tylko też trzeba mieć pieniążki
O nieprawda
Ja nie mam dużego biustu i taki jaki jest mi właśnie pasuje. I mojemu facetowi również. I modlę się, żeby taki pozostał do końca życia
Uważam, ze taki jest świetny. Jak będę potrzebować większy do jakiegoś ciucha - są od tego odpowiednie staniki A tak poza tym uważam, że mniejzy biust jest lepszy wizualnie [bardziej proporcjonalny do ciała] i dłużej pozostanie ładny no i nie obciąża mi bez potrzeby kręgosłupa
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:07   #59
Yeila
Raczkowanie
 
Avatar Yeila
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: najczęściej Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: kompleks piersi

ja również nie mam i nigdy nie miałam dużego biustu. zawsze miałam z tego powodu kompleksy- dochodziło nawet do tego, że przez kilka lat wypychałam sobie stanik, żeby wyglądać atrakcyjniej.
a wszystko zmieniło się po tym, jak poznałam TŻa który co rusz powtarza mi, że uwielbia moje małe, jędrne piersi, często np. wkłada mi rękę albo i głowę pod koszulkę, żeby "być bliżej nich"
poza tym myślę, że jeśli facet naprawdę cię kocha i decyduje się na związek, to wisi mu to jaki masz rozmiar biustonosza, czy masz cellulit i czy zawsze nosisz skarpetki do pary
Yeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:31   #60
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Powiększy piersi, niekoniecznie zmniejszy kompleks.

Wiele osób tak właśnie zaczynało swoją przygodę z operacjami plastycznymi. Miały być lekarstwem na kompleksy. Ostatecznie po każdej operacji osoba decydowała się na kolejną. Bo nadal miała poczucie, że jest nieatrakcyjna.

Operacja plastyczna to tylko sposób na powiększenie piersi. Nijak nie doda kobiecie pewności siebie, nie pozbawi jej obawy o to, że nie zostanie zaakceptowana przez partnera itd. Tutaj potrzebna jest rozmowa z partnerem, ćwiczenie samoakceptacji, a być może nawet rozmowa z psychologiem.
Operacja plastyczna jest na końcu tej drogi.

W wiekszosci przypadkach tak jest . Ja wlasnie sie zastanawiam nad druga op., bo piersi wydaja sie male .. Zreszta mialam okres kiedy chcialam wyjac implanty -- przede wszystkimprzez zlosliwe komentarze

Tylko jak dziewczyny/kobiety maja czuc sie atrakcyjne i pewne siebie skoro gdzie nie spojrzysz -- silikonowe piersi, bogate bardzo atrakcyjne kobiety ( media) a co za tym idzie zachwyty facetow...
Chociaz moze to jest tak, ze to wlasnie MEDIA wmowily nam, ze to jest super sexy

btw. Podziwiam te dzieczyny/ kobiety ktore akceptuja siebie i wszystko maja gdzies
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)

Edytowane przez enii
Czas edycji: 2011-01-06 o 18:33
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.