małe porażki i wielkie katastrofy ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 13:51   #31
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Naprawde nie znacie innych sposobow niż tabletki?? Zaczynam poważnie się denerwować. Co ja zrobię ja mnie dopadnie w dniu ślubu??
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 13:54   #32
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Wszystkie mozliwe imprezy mialam zawsze z atrakcjami,wiec normalnie bym sie nie przejmowala,ale w tej bialej i wielkiej sukni to troche kiepsko
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 13:59   #33
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Bede miała suknie z bordowym gorsetem a dołem w kolorze szampana. Może w takim razie zamienie kombinacje
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 14:53   #34
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Nauczona przykładem starszej siostry: 1. fryzjer-zapytać, ile dokładnie czasu bedzie potrzebował, bo na próbnej zawsze idzie szybciej. u mojej siostry zeszło godzinę dłużej i pojwaił się problem 2. sprawdzić zamki- starsza mojej siostry zacięła się w łazience tuż przed wyjazdem do kościoła. Ale ślub i weselich były WSPANIAŁE! Po prostu nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszytskiego, na szczęście
PS. Dziewczyny, po ślubach koniecznie opowiedzcie jak było!!!
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:06   #35
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Cytat:
Napisane przez Yoolia
właśnie o to się martwię, wg moich wyliczeń pewnie ta przypadłość dopadnie mnie w dzień ślubu. Tabletek nie biore, po nich tyje. Klops
Macie pomysły co moge zrobić żeby opznic/przyspieszyć, bo mi nic poza tabletakmi do głowy nie przychodzi??
Też mi tak wypadało, że okres miał się pojawić w dzień ślubu, ale już w tym miesiącu się spóźnia o parę dni, więc za miesiąc pewnie się też przesunie (HURA!).
A propos innych metod, to chyba na ginekologicznym przeczytałam o naturalnych metodach przesuwania/opóźniania miesiączki. A mianowicie, żeby opóźniź o parę dni trzeba pić sok z cytryny (bo to chyba obkurcza naczynka krwionośne) a żeby przyspieszyć o parę dni nalezy pić czerwone winko przed spaniem i przed spaniem też moczyć nogi w gorącej wodzie. Nie wiem ile z tego jest prawdą, bo sama nie sprawdzałam, ale może warto spróbować
__________________
~ Yoasia 22 ~
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 18:36   #36
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

czesc dziewczyny. dam wam jedna mala rade. jak juz nadejdzie dzien slubu dajcie na luz. wiem ze to nie latwo sie wyluzowac ale inaczej bedziecie nieciekawie wygladac.
swoje wesele zaliczylam w styczniu tamtego roku. bylam zreszta w 6-stym miesiacu ciazy. nic nie bylo widac ( dzieki sukience). swiadkowa byla siostra rodzona TŻ a swiadkiem brat cioteczny TŻ. oboje spisal;i sie na medal. swiadkowa caly czas poprawiala mi tren, welon, pomagala ile sie dalo. nie przejmowala sie ze bedzie moze glupio wygladac tak nadskakujac mi. dla niej liczylo sie zebym to ja dobrze wygladala i sie swietnie czula. swiadek przed ceremonia zatrudnil kilku chlopaszkow takich "szczylkow" z rodziny do zanoszenia kwiatow i prezentow do samochodu. caly czas mi pomagal. zaskoczyl mnie tym troszke. podawal do jedzenia co chcialam. nalewal soki a przede wszystkim ratowal od juz strasznie pijanych i natarczywych facetow. blyskawicznie zjawial sie i mnie odbijal.

tak szczerze to juz po weselu, jak wszystkie emocje opadly, kiedey jezdzilismy z kasetami i zdjeciami po rodzince wszyscy przyznawali jednoglosnie racje ze wygladalismy na bardzo spokojnych. zazwyczaj w kosciele panstwo mlodzi sa powazni i skrepowani bo wszyscy patrza. zamiast sie usmiechac maja murowe miny. my z usmiechem weszlismy za ksiedzem do kosciola rzucajac usmiechy na prawo i lewo. usmiechalismy sie do siebie z TŻ w trakcie slubu. na weselu mamy mnostwo zdjec kiedy stoimy przytuleni do siebie.

dobra a teraz bardziej na temat.
1. nie rozpijac orkiestry. moze musza troszke wypic aby sie rozluznic ale zeby nie bylo tak jak u nas kiedy dwoch z pieciu nie moglo juz o polnocy mowic skladnie.
2. sluchac gosci bo u nas juz dwie godziny po przyjeciu uslyszalam ze jedna kelnerka jest nie za przyjemna. wyprosilismy ja na kuchnie. jak nie umie sie zachowac to niech do ludzi nie wychodzi.
3. kierowca ma byc osoba ktora nie jest rownoczesnie gosciem.

to na razie tyle. wiecej na teraz nie pamietam

a ksiadz udzielal nam slubu w adidasach takich muszelkach

fantastyczny widok.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 20:09   #37
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Cytat:
Napisane przez Yoasia 22
Też mi tak wypadało, że okres miał się pojawić w dzień ślubu, ale już w tym miesiącu się spóźnia o parę dni, więc za miesiąc pewnie się też przesunie (HURA!).
A propos innych metod, to chyba na ginekologicznym przeczytałam o naturalnych metodach przesuwania/opóźniania miesiączki. A mianowicie, żeby opóźniź o parę dni trzeba pić sok z cytryny (bo to chyba obkurcza naczynka krwionośne) a żeby przyspieszyć o parę dni nalezy pić czerwone winko przed spaniem i przed spaniem też moczyć nogi w gorącej wodzie. Nie wiem ile z tego jest prawdą, bo sama nie sprawdzałam, ale może warto spróbować
Tak się zastanawiam czy lepiej przyspieszyć czy opoznic czy przyspieszyć, tak zle i tak niedobrze Jak bede przed to bede strasznie nerwowa i pewnie mnie "wysyfi" . I niekoniecznie moge być "po" bo moze wyjść że bede w trakcie.
ale bardziej podoba mi sie ten drugi pomysł z czerwonym winkiem
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 21:32   #38
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Cytat:
Napisane przez neska11
Wedlug moich obliczen,to niespodzianka powinna pojawic sie 2 dni po weselu,ale stresik zawsze robi swojeZazwyczaj przyspieszal,ale ostatnim razem wszystko sie opoznilo,no i badz czlowieku tu madryTabletki tez nie wchodza w gre,wiec moze mniej stresu?
podobno sok z cytryny ta przyjemność opóźnia. ale za działanie tej metody głową nie ręczę ))
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:39   #39
pluszowa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 31
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

u mnie tez tabletki nie wchodza w gre i nie mam innego pomyslu co zrobic gdyby wystapila t niespodzianka ja sie chyba wsiekne jak tak sei stanie!!!
pluszowa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 06:21   #40
sasanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 265
GG do sasanka
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

dzięki dziewczyny za rady, czekamy na kolejne

PS. dotyczy podwątku OKRES
....a więc moja koleżanka mimo że z obliczeń wynikało, że absolutnie w dniu ślubu nie ma szans na okres -dostała go .......... właśnie z nerwów poprzestawiało jej sie aż do tego stopnia - więc moze lepiej się nie stresować az tak bardzo zarówną tą jak i innymi sprawami
sasanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 06:29   #41
sasanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 265
GG do sasanka
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Cytat:
Napisane przez tiaara
czesc dziewczyny. dam wam jedna mala rade. jak juz nadejdzie dzien slubu dajcie na luz.
ja się juz staram, bo wątpie czy stresując sie do dnia slubu dam rade sobie odpuścic w samym tym dniu - więc powoli walcze ze ściskaniem w żołądku może zatrudnie do pomocy koleżanke herbatke z melisy uspokajają mnie też rozmowy z TŻtem - razem zawsze łatwiej
sasanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 07:04   #42
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Dzieki dziewczyny za wszystkie radyJa juz staram sie wrzucic z moim TZ na luz,wiec zeby za bardzo nie myslec i nie rozczulac sie nad kazdym drobiazgiem wzielismy w pracy wiecej obowiazkowNo i pol dzisiejszej nocki zamiast ustalac piosenki na wesele spedzilismy nad tlumaczeniem jakiegos tekstu,super bylo i wstalismy wypoczeciA piosenki i cala reszte ustalimy ktoregos dnia bardzo szybciutkoprzed spotkaniem z zespolem.
Gdzies wyczytalam ze witaminka C pomaga opoznic okres,wiec sok z cytryny na pewno tez.A z doswiadczenia-wygrzewanie w solarium kilka dni przed planowana data pojawienia sie troszke przyspiesza.
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 07:32   #43
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Cytat:
Napisane przez tiaara

1. nie rozpijac orkiestry. moze musza troszke wypic aby sie rozluznic ale zeby nie bylo tak jak u nas kiedy dwoch z pieciu nie moglo juz o polnocy mowic skladnie.
a ja uwazam, ze w ogole nie powinni pic! w koncu sa w pracy, a nie na imprezie. my bedziemy miec dj-a, ale juz zaznaczylsimy, ze alkoholu nie dostanie i na szczescie zaakceptowal to, wrecz stwierdzil, ze nigdy w pracy nie pije.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 07:37   #44
neska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 313
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Cytat:
Napisane przez papryczka
a ja uwazam, ze w ogole nie powinni pic! w koncu sa w pracy, a nie na imprezie. my bedziemy miec dj-a, ale juz zaznaczylsimy, ze alkoholu nie dostanie i na szczescie zaakceptowal to, wrecz stwierdzil, ze nigdy w pracy nie pije.
Nasz zespol tez od razu powiedzial,ze oni na weselu nie pija zadnego alkoholu,a po to juz inna sprawa..
neska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 08:15   #45
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Nasi również nie piją na weselu. Sami powiedzieli, żeby im nie stawiać na stół żadnego alkoholu, a po weselu na pewno dostaną kilka buteleczek i wtedy mogą robić co chcę

Pozdrawiam
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 12:37   #46
wicca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 100
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

witam dziewczyny,
vide okresu - pamietam, ze kiedys w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych dostalam straszliwego krwawienia. na pogotowiu ginekologicznym przepisano mi CYCLONAMINE i tabletki te zahamowaly krwotok. oczywiscie lek jest na recepte i bezkarnie nie nalezy go przyjmowac, ale moze warto porozmawiac z lekarzem...
pozdrawiam
wicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 11:47   #47
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Ja mam tylko 1 radę:
- alkohol trzymac zdala od kuchni w jakimś kacie by zaden z kelnerów sie do tego niedorwał.
Na moim weselu 1 kelner wyleciał przez dzwi kuchenne na zbity pysk. Bo w kuchennej lodówce mroził sie alkohol a on bez pozwolenia sobie wzioł i podpijał. A wyleciał bo kiedy moja tesciowa spytała sie czy moze poprosic inny ostrzejszy noż to on wielce obuzony do niej powiedział: "a moze kur(w)a tasak?". Na jego nieszczescie usłyszała to moja Maminka i sgłosiła to kierowniczce lokalu nie dośc ze: pił w pracy, alkohol podkradł, to jeszcze jak sie zachowuje. Kierowniczka złapała go za łachy wyrzuciłą za dzwi i stwierdziła ze jego wogóle dziś tu nie widziła.

A i jeszcze: wziac z sobą do samochodu jakis kawałek plutna jak sie ma bukiet z brudzacych kwiatów np z liliami by osypujacy sie pyłek nie zabrudził sukni.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:05   #48
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

jeśli Pan Młody przyjeżdża do domu Młodej to on przywozi bukiet ślubny. Ustalcie, zeby ktoś mu o nim przypomniał, bo mój biedak tak się przejął, ze o mało nie zapomniał ze sobą zabrać
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:47   #49
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Z tym kawałkiem papieru na brudzace kwiatki to świetny pomysł

Pozdrawiam
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 13:33   #50
sasanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 265
GG do sasanka
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

dziekuje dziewczyny i prosze o jeszcze
sasanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 18:46   #51
basia444
Raczkowanie
 
Avatar basia444
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 72
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3222643
hej dziewczyny,to konkurencyjne forum,ale bardzo duuuużo dobrych rad,poczytajcie
basia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 18:55   #52
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Yooliu wszystko bedzie dobrze, bez paniki! Gratuluje I tak offtopicowo: masz sliczny avatar...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 10:15   #53
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Dziekuję Ivvonko
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 15:20   #54
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

pamietajcie jeszcze o jednym - jesli masz sukienke z trenem szczegolnie,niech wasza swiadkowa ma w torebce igle z nitka i kilka agrafek,u mnie w trakcie tancow ktos zachaczyl o sukienke i zerwaly sie troczki podtrzymujace tren..
uzgodnijcie tez z kamerzysta i fotografem do ktorej godz robia zdj i co jest wliczone w cene - kiedy,ile zdj,ile odbitek, w jakim formacie,jakie albumy i czy zdj na cd lud negatywy(wtedy sami mozecie robic dowolna ilosc odbitek)
to narazie tyle..
jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 12:00   #55
SeLeNe86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 263
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Przepraszam z góry jeśli komuś zepsuje tym humor

Było takie wesele niedaleko mojej miejscowośc, że jak Pannę Młada podnoszona na krześle to jej welon zachaczył o wiatraki u góry i ja poprostu udusił. Pan Młody kilka dni potem popełnił samobójstwo .

Może nie powinnam tego pisac na tym forum ale może lepiej przed wszytkim przestrzec.
SeLeNe86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:28   #56
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Matko!
Mnie też w pracy raczą takimi historiami (ostatnio szef mi opowiadał jak małżonek zabił Pannę Młodą przenosząc ją przez próg) - takie historie "koszmarki"... Ale raczej wydaje mi się że nie powinno się ich opowiadać Pannom Młodym
Co do opóźnienia okresu - była mowa o soku z cytryny - ogólnie prawdą jest że Witamina C brana w odpowiednio dużych ilościach opóźnia faktycznie okres (zamiast soku z cytryny więc polecam bardziej rutinoskorbin)
Podobnie przyspieszyć mogą gorące kąpiele.
Natomiast to o ile takie operacje przyspieszą/spowolnią jest to sprawa indywidualna organizmu kobiety.
Poza tym trzeba by zacząć przynajmniej 2 miesiące przed. Nic nam nie da wit C brana np tydzień przed.

Mam jeszcze pytanie natury technicznej - dziewczyny co zrobić z tymi kwiatami, które dostaniemy?
Zanieść do samochodu i później do restauracji?
Czy zlecić komuś żeby je do domu odwiózł?
falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 11:37   #57
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Cytat:
Napisane przez falka
Mam jeszcze pytanie natury technicznej - dziewczyny co zrobić z tymi kwiatami, które dostaniemy?
Zanieść do samochodu i później do restauracji?
Czy zlecić komuś żeby je do domu odwiózł?
My zrobiliśmy tak, że siostra i brat mojego męża zbierali róże do swojego samochodu. Jak już trochę uzbierali (gdzieś w połowie składania życzeń), pojechali do restauracji, w specjalnym pomieszczeniu poprzycinali kwiaty i powstawiali do wazonów. Obsługa wcześniej przygotowała wazony z wodą, a oni tylko je uzupełnili. Po jednej różyczce do flakonu. Reszta kwiatów przyjechała z rodzicami. Na sali mieliśmy specjalne duże wazony przy miejscu do tańczenia i tam włożyliśmy wszystkie bukiety. Nad ranem rodzice zabrali je do domu na poprawiny. I tam już zostały
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...

Edytowane przez marzka82
Czas edycji: 2006-08-29 o 09:34
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:08   #58
kici
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

W temacie okresu - mi opóźnia sie dokladnie o tyle dni, ile dni głodówki robię. Trzymam kciuki za wasze i swój własny okres - byle w pore.
kici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:22   #59
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Cytat:
Napisane przez SeLeNe86
Przepraszam z góry jeśli komuś zepsuje tym humor

Było takie wesele niedaleko mojej miejscowośc, że jak Pannę Młada podnoszona na krześle to jej welon zachaczył o wiatraki u góry i ja poprostu udusił. Pan Młody kilka dni potem popełnił samobójstwo .

Może nie powinnam tego pisac na tym forum ale może lepiej przed wszytkim przestrzec.
Tez o tym slyszalam. To strasznie przykre
Od tamtej tragedii wlasciel zabronil podnoszenia kogokolwiek na krzesle ...
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 14:30   #60
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: małe porażki i wielkie katastrofy ;)

Cytat:
Napisane przez Agaw'a
Tez o tym slyszalam. To strasznie przykre
Od tamtej tragedii wlasciel zabronil podnoszenia kogokolwiek na krzesle ...
troche sobie tego nie wyobrazam - o co ona ten welon miala zahaczony. z tego co wiem to welony sie do wlosow przyczepia, w takim wypadku moglaby stracic pare wlosow, a nie zycie
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.