Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-27, 08:45   #31
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;49100772]Nawet jeśli bierze, to ma moje błogosławieństwo. Należy się mu, jak psu micha.[/QUOTE]



dokładnie.
Zapytajcie rodziców dzieci, którym sprzet Owsiaka uratował zycie, czy jest tak zły jak pisza o nim media.

Dla mnie sam artykuł jest żenujący, tak jak żenujący jest pan, który piekli się, by pokazać Owsiaka jako tego najgorszego

poza tym dla mnie rozdmuchiwanie tego niedorzecznego tematu jest żałosne

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ona zawsze bierze info ze stron w stylu kontrowersje.net albo paranormalne.pl


so true
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 08:47   #32
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Nasz kochany rzad, a co za tym idzie NFZ płaci tylko za wykonaną usługę, a czy jest ją na czym wykonać albo czy jest za co kupić sprzęt to już całkiem inna sprawa...
Owsiak wyposażył każdy oddział noworodkowy w urządzenia do badania słuchu (na oddziałach noworodkowych to tylko otoemisja, a wiec koszt ok. 20-30 tys., zależy od jej rodzaju), a taka poradnia jak nasz ma już sprzęt do pełnej diagnostyki słuchu, więc koszt sprzętu jest o wiele droższy. A takich poradni jak nasza w PL jest trochę i gdyby nie Orkiestra to tego po prostu by nie było.. Nie mówiąc też o tym, że akcja badań słuchu ruszyła w 2003 (finał i zbieranie pieniędzy w 2002), a sprzęt mamy nowy, bo został nam wymieniony i to też dzięki Orkiestrze i wpłatom ludzi
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 08:50   #33
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Nie biorę zawsze informacji z takich portali, proszę nie kłamać. Po prostu przypadkowo trafiłam na ten link, a że były cytowane wypowiedzi sądu to mnie zainteresowało i stąd moje pytanie. Macie rację, należy mu się za pomoc jaką organizuje. Szkoda, że NFZ tego nie docenia.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:11   #34
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Ja tam od zawsze wiedziałem, że Owsiak jest jak ksiądz, adwokat czy lekarz, czyli chętnie pomaga ludziom w potrzebie, ale nie za darmo. Naturalnie szanuję swoje pieniądze i na Orkiestrę w swoim życiu dałem chyba 2 PLN. Zamierzam tak trzymać dalej!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:16   #35
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ja tam od zawsze wiedziałem, że Owsiak jest jak ksiądz, adwokat czy lekarz, czyli chętnie pomaga ludziom w potrzebie, ale nie za darmo. Naturalnie szanuję swoje pieniądze i na Orkiestrę w swoim życiu dałem chyba 2 PLN. Zamierzam tak trzymać dalej!
Jesteś taki wolnościowiec a`la Korwin to dobrze wiesz,że nie ma NIC za darmo,a Owsiak zrobił więcej dla Polski niż Korwin,Bosak,Winnicki,Kac zyński razem wzięci.To się liczy! A nie pierdylenie o Szopenie jaki to ja jestem patriota.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:17   #36
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Jeszcze wprowadził parę lat temu badanie wzroku, bo sporo dzieci ma retinopatię. Bodajże od razu z możliwością leczenia.

Mnie denerwują akcje takie jak ta, gdzie Owsiak zabrał szpitalowi sprzęt, bo stał nieużywany. A kosztował po horyzont, wiadomo. Bo szpital nie wyszkolił pracownika do pracy z nim, a wiadomo, że orkistra nie da rady jeszcze każdemu szpitalowi zapewnić pełnych szkoleń. Szpitale też nieraz narzekają, że ten sprzęt z fundacji to są koszty dla nich (szkolenie, serwis), no ale trzeba się chyba gdzieś spotkać w połowie drogi?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:25   #37
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Ja nie ogarniam , dla mnie Imperialista to troll. Jak w pysk strzelil widac ze WOSP jest uczciwa fundacja i robi wiele dobrego itd.
Ja jemu wplacac nie kaze tylko przestac trollowac DURNYMI POSTAMI, ktore NIC nie wnosza procz swiadomosci rozmowy z kims kto slabo ogarnia rzeczywistosc. Cos tam uslyszy, co nie co przeczyta, poslucha kolegow i wymadrza sie na damskim forum tylko i wylacznie piszac durne, kontrowersyjne posty.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 09:30   #38
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ja nie ogarniam , dla mnie Imperialista to troll. Jak w pysk strzelil widac ze WOSP jest uczciwa fundacja i robi wiele dobrego itd.
Ja jemu wplacac nie kaze tylko przestac trollowac DURNYMI POSTAMI, ktore NIC nie wnosza procz swiadomosci rozmowy z kims kto slabo ogarnia rzeczywistosc. Cos tam uslyszy, co nie co przeczyta, poslucha kolegow i wymadrza sie na damskim forum tylko i wylacznie piszac durne, kontrowersyjne posty.

dla mnie Imperialista to drugie wcielenia Wyraka- posty w stylu 'nic nie wiesz'. bzdura!nie ogarniasz!- w sumie nic sensownego nigdy nie napisze
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:34   #39
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dla mnie Imperialista to drugie wcielenia Wyraka- posty w stylu 'nic nie wiesz'. bzdura!nie ogarniasz!- w sumie nic sensownego nigdy nie napisze
A dla mnie po prostu konsultuje wszystko ze swoim Imperatorem.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:36   #40
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Pamiętajmy, że to Orkiestra szkoli nauczycieli, aby ci szkolili dzieci z pierwszej pomocy rozdając pomoce dydaktyczne. Sama pomagałam w prowadzeniu jednego szkolenia. Programów, które Orkiestra prowadzi jest cała masa. Nie chce wiedzieć jakby wyglądała slużba zdrowia jakby tego nie było. Wkurza mnie, że Owsiak, TVN, Polsat oraz inne fundacje muszą zbierać pieniądze na dzieci i niepełnosprawnych aby ci mogli się leczyć i godnie żyć - rehabilitacje, drogie leki, sprzęt - to wszystko powinno załatwić państwo. Ile rakowców żebrze o pieniądze na leki czy operacje, bo NFZ się na nich wypina? Każdemu kto się czepia pomagającym fundacjom zyczę aby nigdy nie musieli z nich korzystać, bo ciekawe co wtedy by zrobili. Bojkot? Chciałabym to zobaczyć.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.

Edytowane przez pannaatopowa
Czas edycji: 2014-11-27 o 09:39
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:48   #41
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

widzisz dla innych 2 złote raz do roku to nie problem wrzucić, wiedząc że kiedyś ich dzieci mogą tego sprzętu potrzebować, szkoda tylko że wielu nie daje a potem pierwsi są do tego aby z tego sprzętu korzystać w razie czego.

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Jesteś taki wolnościowiec a`la Korwin to dobrze wiesz,że nie ma NIC za darmo,a Owsiak zrobił więcej dla Polski niż Korwin,Bosak,Winnicki,Kaczyński razem wzięci.To się liczy! A nie pierdylenie o Szopenie jaki to ja jestem patriota.
od Bosaka oczywiście, bo to Bosak miał fundację która upadła przez jego zarządzanie (biedak po studiach, po doświadczeniu parlamentarnym a prawa nie znał i nie wiedział komu jakie papiery ma przedstawiać co go od razu powinno dyskwalifikować jako polityka z obozu narodowego), do tego zebrał kasę na leczenie chorej kobiety i przez rok czy dłużej nie miał czasu aby jej kasy wypłacić.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 09:50   #42
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość


od Bosaka oczywiście, bo to Bosak miał fundację która upadła przez jego zarządzanie (biedak po studiach, po doświadczeniu parlamentarnym a prawa nie znał i nie wiedział komu jakie papiery ma przedstawiać co go od razu powinno dyskwalifikować jako polityka z obozu narodowego), do tego zebrał kasę na leczenie chorej kobiety i przez rok czy dłużej nie miał czasu aby jej kasy wypłacić.
To nie była jej kasa.Tylko chorych.Ona już była po operacji.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:56   #43
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Niezawisły sąd orzekł, że Wielgucki nie kłamał w sprawach rozliczeń WOŚP. Nie wiem czemu chcecie kanonizować Owsiaka. Jako wolny człowiek mogę pisać na jego temat co mi się podoba. Jak widać, nie jest taki czysty tak jak przedstawiają go media. Nie będę wam dokładnie sprawy przedstawiać, ale tutaj są linki:

http://niezalezna.pl/61139-uzasadnie...-przez-blogera

http://niezalezna.pl/61139-uzasadnie...-przez-blogera

PS. Mam nadzieję, że Owsiak nie pójdzie do sądu z tego powodu, co tutaj napisałem!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:58   #44
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania, jeżeli nawet tylko część pieniędzy idzie na pomoc to i tak jestem za. Gdyby nie on pomocy nie byłoby żadnej. Niezliczona ilość szpitali ma ufundowane dzięki WOŚP karetki czy inne sprzęty.
dokładnie
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:12   #45
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
To nie była jej kasa.Tylko chorych.Ona już była po operacji.
była po operacji, ale potem masz rehabilitację itd a on całej kasy nie wypłacił (bo przez dobre zarządzanie konto zablokował komornik), dopiero jak ta poszła do sądu to kasa się znalazła.
kiedyś chyba nawet na wizażu wrzucałem opis całej sytuacji gdzie ta kobieta wszystko dokładnie wyjaśniała i Bosak udostępnił tylko konto bo zbiórkę robili znajoni i rodzina dziewczyny a fundacja palcem nie kiwnęła poza wzięciem kasy za udostępnienie konta.

dla mnie facet po tamtej akcji jest spalony, nie tylko że nie jest uczciwy wobec potrzebującej ale że nie zna prawa choć powinien je znać skoro był posłem i bierze się za prowadzenie fundacji.

a co do Owsiaka i wyroku to tutaj już zostało wyjaśnione dokładnie.
a na niezależnej w komentarzach jak zwykle mowa miłości, czyli standardowy bełkot i jazda po człowieku a jak przyjdzie co do czego to pewnie żaden nawet przez chwilę nie zawaha się aby domagać się ratować swoje dziecko kupionym przez złodziejską WOŚP sprzętem.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:23   #46
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Ahh wiedziałam ktoś założył ten wątek jak tylko zobaczyłam tytuł. Zatem: ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:24   #47
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Niezawisły sąd orzekł, że Wielgucki nie kłamał w sprawach rozliczeń WOŚP. Nie wiem czemu chcecie kanonizować Owsiaka. Jako wolny człowiek mogę pisać na jego temat co mi się podoba. Jak widać, nie jest taki czysty tak jak przedstawiają go media. Nie będę wam dokładnie sprawy przedstawiać, ale tutaj są linki:

http://niezalezna.pl/61139-uzasadnie...-przez-blogera

http://niezalezna.pl/61139-uzasadnie...-przez-blogera

PS. Mam nadzieję, że Owsiak nie pójdzie do sądu z tego powodu, co tutaj napisałem!
A przeczytałeś, co właściwie udowodnił? Bo po prawdzie to nic. Udowodnił, ze nie kłamał w swoim tekscie, ale nie udowodnił, że Owsiak się utrzymuje z WOŚPU, bo tak nie jest, utrzymuje się dzięki WOŚPowi. Nie udowodnił tylko 'hieny cmentarnej'.

Ale media teraz będa miały używanie, tak jakby faktycznie coś tam zostało znalezione.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:34   #48
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
była po operacji, ale potem masz rehabilitację itd a on całej kasy nie wypłacił (bo przez dobre zarządzanie konto zablokował komornik), dopiero jak ta poszła do sądu to kasa się znalazła.
kiedyś chyba nawet na wizażu wrzucałem opis całej sytuacji gdzie ta kobieta wszystko dokładnie wyjaśniała i Bosak udostępnił tylko konto bo zbiórkę robili znajoni i rodzina dziewczyny a fundacja palcem nie kiwnęła poza wzięciem kasy za udostępnienie konta.

dla mnie facet po tamtej akcji jest spalony, nie tylko że nie jest uczciwy wobec potrzebującej ale że nie zna prawa choć powinien je znać skoro był posłem i bierze się za prowadzenie fundacji.

a co do Owsiaka i wyroku to tutaj już zostało wyjaśnione dokładnie.
a na niezależnej w komentarzach jak zwykle mowa miłości, czyli standardowy bełkot i jazda po człowieku a jak przyjdzie co do czego to pewnie żaden nawet przez chwilę nie zawaha się aby domagać się ratować swoje dziecko kupionym przez złodziejską WOŚP sprzętem.
To jest Prawda.Za co Chwała Owsiakowi,oby chłop żył jak najdłużej.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:35   #49
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
A przeczytałeś, co właściwie udowodnił? Bo po prawdzie to nic. Udowodnił, ze nie kłamał w swoim tekscie, ale nie udowodnił, że Owsiak się utrzymuje z WOŚPU, bo tak nie jest, utrzymuje się dzięki WOŚPowi. Nie udowodnił tylko 'hieny cmentarnej'.

Ale media teraz będa miały używanie, tak jakby faktycznie coś tam zostało znalezione.
tak jak napisałaś, udowodnił tylko że nie kłamał, a przedstawia to tak jakby to Owsiak kłamał.
a co gorsza lud nie przeczytał uzasadnienia a rzuca się niczym ryba w sieci, bo przecież ich guru udowodnił w sądzie że Owsiak to kłamca i złodziej.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 10:49   #50
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Niezawisły sąd orzekł, że Wielgucki nie kłamał w sprawach rozliczeń WOŚP. Nie wiem czemu chcecie kanonizować Owsiaka. Jako wolny człowiek mogę pisać na jego temat co mi się podoba. Jak widać, nie jest taki czysty tak jak przedstawiają go media. Nie będę wam dokładnie sprawy przedstawiać, ale tutaj są linki:

http://niezalezna.pl/61139-uzasadnie...-przez-blogera

http://niezalezna.pl/61139-uzasadnie...-przez-blogera

PS. Mam nadzieję, że Owsiak nie pójdzie do sądu z tego powodu, co tutaj napisałem!
Skoro juz masz szanse dac glos to zastanow sie czy nie warto zeby byl madry? akuratny i obiektywny.

Bow tym momencie paplesz co ci ślina na jezyk przyniesie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 10:56   #51
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dla mnie Imperialista to drugie wcielenia Wyraka- posty w stylu 'nic nie wiesz'. bzdura!nie ogarniasz!- w sumie nic sensownego nigdy nie napisze
to jego syn
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 11:04   #52
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ja tam od zawsze wiedziałem, że Owsiak jest jak ksiądz, adwokat czy lekarz, czyli chętnie pomaga ludziom w potrzebie, ale nie za darmo. Naturalnie szanuję swoje pieniądze i na Orkiestrę w swoim życiu dałem chyba 2 PLN. Zamierzam tak trzymać dalej!
no jest sie czym chwalic.

Mnie sie w ogole nie podoba to, ze w kraju w srodku Europy, trzeba zbierac forse wsrod obywateli, by wyposazac szpitale. To jest chore, a nie Orkiestra.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 12:42   #53
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Mnie sie w ogole nie podoba to, ze w kraju w srodku Europy, trzeba zbierac forse wsrod obywateli, by wyposazac szpitale. To jest chore, a nie Orkiestra.
dokładnie, do tego wszystkiego państwo woli płacić haracz kościołowi zamiast zająć się wyposażeniem szpitali, jakby tak co roku zamiast na kościół z podatków dawać na sprzęt to WOŚP nie byłoby potrzebne, a tak sponsorujemy instytucję która jest niemal wyjęta spod Polskiego prawa, która na dodatek nie musi podatków w tym kraju płacić.

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2014-11-27 o 12:43
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 12:44   #54
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
dokładnie, do tego wszystkiego państwo woli płacić haracz kościołowi zamiast zająć się wyposażeniem szpitali, jakby tak co roku zamiast na kościół z podatków dawać na sprzęt to WOŚP nie byłoby potrzebne, a tak sponsorujemy instytucję która jest niemal wyjęta spod Polskiego prawa, która na dodatek nie musi podatków w tym kraju płacić.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 12:50   #55
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Ani się spowiadać ze swoich zbiórek.

Zobaczcie też, ile WOŚP roboty odwalił, ale tylko w jednym dziale. Oni się zajmują tylko noworodkami, a w zeszłym roku też seniorami. Widzieliście te reklamy ze starszymi ludźmi proszącymi o wannę? Kto im pomoże? Jest jeszcze tyle innych chorób, tyle grup wiekowych itd. pozostających bez pomocy.

A ja oczywiście mam swoją teorię powtarzaną przy każdej okazji. Winny jest ZUS, bo składka zdrowotna i emerytalna to jakieś śmieszne kwoty w porównaniu do składki społecznej. Na co idzie składka społeczna? Na nierobów, rencistów w ieku 30 lat, dzieciorobów, budowanie im lokali komunalnych itd. Na ludzi z SP ogólnie. Proponuję zwiększyć zdrowotne o np. 100 zł i zlikwidować społeczne.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 12:53   #56
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Ale jak "narodowcy" vel".patrioci" wolą walić kamieniami w policje dla zabawy to masz to co masz,a ten ich nowy idol pan Stonoga też nie wspomina o służbie zdrowia to młodzież wybiera emigracje.A im mi lat przybywa to bardziej o tym o tym myślę.
Dlatego Panie Owsiak mam nadzieję,że Pan to czyta i krótko mówiąc Szanujemy Pana za to co Pan dla Nas zrobił.
A na tym melanżu bawiłem się dobrze hehe
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 13:07   #57
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Prędzej dałbym na Woodstock gdyby Owsiak na niego zbierał, bo słyszałem, że impreza prawie taka sama jak na Marszu Niepodległości. Chociaż ptaszki ćwierkają, że jakieś drobne kwoty z WOŚP idą na Woodstock. Uważam, że w jakiś sposób Pan Owsiak ratuje tyłek ministra zdrowia i ministra finansów. Mianowicie dzięki temu idzie mniej pieniędzy na służbę zdrowia, bo przecież sprzęt jest "od narodu". Sprzęt od Owsiaka jest groszową sprawą kiedy spojrzymy na budżet idący dla Arłukowicza i jego kolegów po fachu.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 13:19   #58
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Prędzej dałbym na Woodstock gdyby Owsiak na niego zbierał, bo słyszałem, że impreza prawie taka sama jak na Marszu Niepodległości. Chociaż ptaszki ćwierkają, że jakieś drobne kwoty z WOŚP idą na Woodstock. Uważam, że w jakiś sposób Pan Owsiak ratuje tyłek ministra zdrowia i ministra finansów. Mianowicie dzięki temu idzie mniej pieniędzy na służbę zdrowia, bo przecież sprzęt jest "od narodu". Sprzęt od Owsiaka jest groszową sprawą kiedy spojrzymy na budżet idący dla Arłukowicza i jego kolegów po fachu.
Nie jest taka sama,bo tam jest przede wszystkim szacunek. I mówię to ja człowiek mało tolerncyjny,
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 14:10   #59
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Prędzej dałbym na Woodstock gdyby Owsiak na niego zbierał, bo słyszałem, że impreza prawie taka sama jak na Marszu Niepodległości. Chociaż ptaszki ćwierkają, że jakieś drobne kwoty z WOŚP idą na Woodstock. Uważam, że w jakiś sposób Pan Owsiak ratuje tyłek ministra zdrowia i ministra finansów. Mianowicie dzięki temu idzie mniej pieniędzy na służbę zdrowia, bo przecież sprzęt jest "od narodu". Sprzęt od Owsiaka jest groszową sprawą kiedy spojrzymy na budżet idący dla Arłukowicza i jego kolegów po fachu.
nadal ignorujesz madre odpowiedzi na swoje glupie posty?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 14:22   #60
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Owsiak wyprowadzał pieniądze na prywatne życie?

A na co mam odpowiadać? Że Owsiak kupuje sprzęt dla szpitali, gdzie nie ma do nich obsługi albo pieniędzy na ich utrzymanie.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 20:22:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.