Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 19:04   #31
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Wybacz, ale 19 lat żyłam w miejscowości , gdzie liczba mieszkańców jest ok. 150, więc daruj sobie takie chamstwo

EDIT: Ponadto , każdy weekend tam spędzam i wiem jak się ludzie tam ubierają Latanie w prześwitujących leginsach i kozaczkach na cienkiej szpilce na wsiach jest codziennością
ale nie uogólniajmy, bo i na wsi można spotkać ładnie i porządnie ubrane dziewczyny, a takie w prześwitujących legginsach i kozaczkach widać nawet w dużych miastach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 19:21   #32
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

nigdy nie widziałam kogos w rajstopach i bluzce a moze nie zauważyłam (choc sądzę, ze rzuciłoby się to w oczy

zdarza mi się często widzieć legginsy kryjące +t-shirt i to mnie nie razi, choć sama bym się tak nie ubrała, bo kojarzy mi się to ze strojem na lekcje gimnastyki czy wf

generalnie nie obchodzi mnie co ktoś ma na sobie, jak się czuje dobrze w rajstopach i bluzce to jej sprawa, a mnie nic do tego
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 19:28   #33
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
nigdy nie widziałam kogos w rajstopach i bluzce a moze nie zauważyłam (choc sądzę, ze rzuciłoby się to w oczy

zdarza mi się często widzieć legginsy kryjące +t-shirt i to mnie nie razi, choć sama bym się tak nie ubrała, bo kojarzy mi się to ze strojem na lekcje gimnastyki czy wf

generalnie nie obchodzi mnie co ktoś ma na sobie, jak się czuje dobrze w rajstopach i bluzce to jej sprawa, a mnie nic do tego
__________________
"I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
dooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:48   #34
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Wrocław przyznaje, że też takie cuś widział więc najwyraźniej nie tylko wioski.
Kraków też
__________________
Pnie się mój różowy powój w górę wciąż się pnie
migdałowy zapach ma i smak
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 22:11   #35
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Jeszczse kilka lat temu nikt by tak nie wyszedł. Teraz po prostu wyszła taka ,,moda,,. Mnie to nie razi, przyzwyczaiłam się do tego widoku i jak komuś się podoba to czemu nie ? Na ulice owszem. Wiadomo, ze taki strój nie wszedzie pasuje.

Moim zdaniem jest to konsekwencja skinny jeans, czyli jak były modne obcisłe spodnie (swoją drogą one wyglądają też jak getry) to na lato zaproponowano legginsy. Takie typowe rajstopy, które zastępują leginsy mi się nie podobają.

Edytowane przez joaa12
Czas edycji: 2010-10-13 o 22:13
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 08:22   #36
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
nigdy nie widziałam kogos w rajstopach i bluzce a moze nie zauważyłam (choc sądzę, ze rzuciłoby się to w oczy

zdarza mi się często widzieć legginsy kryjące +t-shirt i to mnie nie razi, choć sama bym się tak nie ubrała, bo kojarzy mi się to ze strojem na lekcje gimnastyki czy wf

generalnie nie obchodzi mnie co ktoś ma na sobie, jak się czuje dobrze w rajstopach i bluzce to jej sprawa, a mnie nic do tego
ostatnie zdanie, podpisuję się

osobiście nikogo tak u siebie w mieście, ani na wiosce nie widziałam

ale dziewczyny w legginsach z "tyłkiem na wierzchu" tak, jednej nawet pozazdrościłam ładnego tyłeczka
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 08:59   #37
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
ostatnie zdanie, podpisuję się

osobiście nikogo tak u siebie w mieście, ani na wiosce nie widziałam

ale dziewczyny w legginsach z "tyłkiem na wierzchu" tak, jednej nawet pozazdrościłam ładnego tyłeczka
no jak ładny tyłeczek to jeszcze pół biedy, gorzej jak się galaretka trzęsie, nie należy to do pożądanych widoków
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 10:56   #38
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Rozumiem,że jest ktoś wyjdzie w majtkach na ulicę (bo danej osobie to się podoba) to też nie będziecie miały nic do tego?
Trzeba odróżniać bieliznę od ubrań

"Komus się poodoba to niech tak chodzi,mi to nie przeszkadza" można powiedzieć w odniesieniu do białych kozaczków, glanów, alladynek, jeansów z dziurami itd. ALE TU CHODZI O BIELIZNĘ.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 11:25   #39
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Rozumiem,że jest ktoś wyjdzie w majtkach na ulicę (bo danej osobie to się podoba) to też nie będziecie miały nic do tego?
Trzeba odróżniać bieliznę od ubrań

"Komus się poodoba to niech tak chodzi,mi to nie przeszkadza" można powiedzieć w odniesieniu do białych kozaczków, glanów, alladynek, jeansów z dziurami itd. ALE TU CHODZI O BIELIZNĘ.
niektórzy to rozumieją, ale niestety dla innych legginsy lub rajstopy nadal będą "spodniami"...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 12:07   #40
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Rozumiem,że jest ktoś wyjdzie w majtkach na ulicę (bo danej osobie to się podoba) to też nie będziecie miały nic do tego?
Trzeba odróżniać bieliznę od ubrań

"Komus się poodoba to niech tak chodzi,mi to nie przeszkadza" można powiedzieć w odniesieniu do białych kozaczków, glanów, alladynek, jeansów z dziurami itd. ALE TU CHODZI O BIELIZNĘ.
ja nie będę .... zupełnie mi to nie przeszkadza ...jeśli ktoś ma ochotę chodzić "w samych majtkach" to bardzo proszę ... dlaczego nie? bo mnie się to nie podoba? .. jego "majtki", jego decyzja ...
__________________
"I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
dooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 12:18   #41
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

a ja widziałam mężczyznę w legginsach i do tego krótka bluza, która nie zakrywała mu pupy!!!....a potem wsiadł na kolarzówkę i odjechał

a tak na serio-rajtki i półkrótka bluzka to przesada, ale legginsy ze zgrabną pupą w środku czemu nie?tylko nigdy takiej nie widziałam zawstydzają mnie wielkie, gruszkowe poślady w leggach
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 19:00   #42
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
a ja widziałam mężczyznę w legginsach i do tego krótka bluza, która nie zakrywała mu pupy!!!....a potem wsiadł na kolarzówkę i odjechał

a tak na serio-rajtki i półkrótka bluzka to przesada, ale legginsy ze zgrabną pupą w środku czemu nie?tylko nigdy takiej nie widziałam zawstydzają mnie wielkie, gruszkowe poślady w leggach
ale miał takie zwykłe bawełniane legginsy czy takie rowerowe? bo to różnica :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:16   #43
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale nie uogólniajmy, bo i na wsi można spotkać ładnie i porządnie ubrane dziewczyny, a takie w prześwitujących legginsach i kozaczkach widać nawet w dużych miastach
Święta racja.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:20   #44
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Rozumiem,że jest ktoś wyjdzie w majtkach na ulicę (bo danej osobie to się podoba) to też nie będziecie miały nic do tego?
Trzeba odróżniać bieliznę od ubrań
tak, nie będzie mnie obchodzić, że w trakcie zakupów czy spaceru ujrze kogoś w majtkach. jeżeli tej osobie będzie z tym fajnie to jej sprawa, przecież mnie krzywdy tym nie robi.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:51   #45
serenity88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 42
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Ostatnio, jak było jeszcze troszke cieplej to przede mną szła dziewczyna właśnie w legginsach i krótkim t-shircie. Spadły jej klucze, schyliła się a ja ujrzałam majtochy w kwiatki xD

Jak dla mnie do legginsów to można założyć bluzkę zakrywająca pupę, ale nie króciutki t-shirt.
serenity88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:59   #46
evannth
Przyczajenie
 
Avatar evannth
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 8
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

a ja mam taki przypadek w klasie! kolezanka chodzi w samych rajstopach + krotki sweterek lub bluza z kapturem. jak dla mnie to wyglada oblesnie, do tego te rajstopki tak wzynaja sie jej w tylek, ze smac sie tylko. zastanawiamy sie czy posiada chociaz jedna pare spodni ;D
a ja sama czasami nosze legginsy, ale takie wygladajace jak jeansy, z kieszeniami z tylu lub zwykle czarne. ale wydaje mi sie, ze to wyglada dobrze :P
tak na marginesie mieszkam w nieduzym miescie
__________________
AIN EINGARP ACRESO GEWTEL AZ RAWTĄ WTE IN MAJ IBDO
evannth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 20:20   #47
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Przesada... w samych rajstopach nie widziałam a chciałabym to zobaczyć nie ważne długa czy krótka bluzka ale rajstopy to nie legginsy.

Jeśli chodzi o legginsy to razem z tuniką czasem tak się ubieram, podoba mi się tak. Tylko żeby zgrabne nóżki były to i popatrzeć miło ostatnio na przystanku widziałam dziewczyne która miała nogi jak iksy i do tego legginsy aż jej foto zrobiłam
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 20:37   #48
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale miał takie zwykłe bawełniane legginsy czy takie rowerowe? bo to różnica :P
ej no kitkulka to był taki dowcip-jasne, że rowerowe
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 20:49   #49
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
tak, nie będzie mnie obchodzić, że w trakcie zakupów czy spaceru ujrze kogoś w majtkach. jeżeli tej osobie będzie z tym fajnie to jej sprawa, przecież mnie krzywdy tym nie robi.
Myślę zupełnie tak samo.
I zastanawiam się dlaczego tak wielu ludzi odbiera czyjś wygląd (w tym wypadku widoczny kawałek tyłka) jako osobistą obrazę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 22:02   #50
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22674606]Myślę zupełnie tak samo.
I zastanawiam się dlaczego tak wielu ludzi odbiera czyjś wygląd (w tym wypadku widoczny kawałek tyłka) jako osobistą obrazę.[/QUOTE]

To nie osobista obraza - one mają prawo tak się ubierać, ja mam prawo je krytykować A Ty możesz krytykować moje krytykowanie

Moim osobistym zdaniem taki ubiór to modowa tragedia i koszmar... Świadczy to według mnie o kompletnym braku gustu i klasy.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 23:18   #51
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Pisałam, ale mi się skasowało...

Ogólnie, same rajtki nie(tak, jeśli mamy jeszcze spódnicę), legginsy tak, ale najlepiej dobrane tak, żeby zakryć pupę.

Moja koleżanka z klasy miała na sobie ostatnio rajtki bawełniane z paskiem na tyłku(do koszuli nie zakrywającej pupy) i nie wyglądało to fajnie,chociaż nogi ma przecudowne.

A co do dyskusji niżej, jak już dziewczyny napisały, nie ma znaczenia skąd pochodzi dana osoba. W każdej miejscowości, wiosce czy nawet gminie znajdą się osoby lepiej i gorzej ubrane. Nie ma co uogólniać.

W ogóle to nie rozumiem noszenia rajtek do tak krótkich rzeczy, nie zakrywających pupy. I nie tylko rajtek. Sama mam wewnętrzną blokadę przed noszeniem miniówek, nie mówiąc już o odkrywaniu pupy. Nigdy w życiu!
Ale to tylko ja. A każdy z nas jest inny i lubi co innego, jednak we wszystkim powinny być zachowane pewne granice.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 08:38   #52
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
ej no kitkulka to był taki dowcip-jasne, że rowerowe
a to przepraszam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 11:46   #53
SaiTai
Rozeznanie
 
Avatar SaiTai
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 832
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Właśnie dzisiaj widziałam dziewczynę tak ubraną po raz pierwszy... i raczej nie wyglądało to za fajnie tzn. mam na mysli ten konkretny przypadek


Wiadomo każdy nosi to co lubi, ale myślę, że po pierwsze trzeba (znaczy najlepiej) mieć ładne, zgrabne, długie nogi a po drugie pupa powinna być zakryta!!!


I jeżeli o mnie chodzi, to mogę sobie to wyobrazić chyba tylko w takim połączeniu jak na zdj. niżej, czyli:
najlepiej jakieś fajne ciekawe rajstopy,
ponadto do rajstop coś ala sweter (sweter grubszy lub cieńszy, kardigan, dżersejowa tunika, dzianinowa sukienka itp.),
i obowiązkowo dobre buty!
__________________
ODCHUDZANIE!!!
Cel -15kg!!!
SaiTai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 12:09   #54
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez serenity88 Pokaż wiadomość
Ostatnio, jak było jeszcze troszke cieplej to przede mną szła dziewczyna właśnie w legginsach i krótkim t-shircie. Spadły jej klucze, schyliła się a ja ujrzałam majtochy w kwiatki xD

Jak dla mnie do legginsów to można założyć bluzkę zakrywająca pupę, ale nie króciutki t-shirt.
przy zwylkych spodniach tez jest mozliwosc ze na wierzch wyjda majtki, wg mnie przy legginsach taka wpadka jest rzadsza, bo lepiej sie one dopasowuja i trzymaja niz np jeansy, ktore po kilku praniach sie rozbijaja
ja nie mam nic przeciwko noszeniu legginsow z bluzkami ale tak min. to zakrywajacymi polowe tylka. krocej bym sie nie odwazyla, jesli jednak komus to odpowiada, to nie rozumiem oburzenia ze widac od razu caly tylek. to nie prawda ja to traktuje jako bardziej opiete i przylegajace spodnie i w zadnym razie nie czuje zgorszenia gdy ktos tak chodzi. w koncu golego tylka nie pokazuje.
rajstopy... hmmm to inna kwestia. chetnie bym zobaczyla kogos tak ubranego
sama nosze rajstopy tylko z grubymi,dlugimi swetrami.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 12:55   #55
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
przy zwylkych spodniach tez jest mozliwosc ze na wierzch wyjda majtki, wg mnie przy legginsach taka wpadka jest rzadsza, bo lepiej sie one dopasowuja i trzymaja niz np jeansy, ktore po kilku praniach sie rozbijaja
ale to chodziło chyba o to, że majtki prześwitywały spod legginsów -przynajmniej ja tak to zrozumiałam
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 13:11   #56
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Mi tam to nie przeszkadza dopóki spod tych rajstop/legginsów nie prześwitują gatki , co niestety jest dosyć częstym zjawiskiem .

Białe majtki + prześwitujące legginsy =
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 13:17   #57
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Mi tam to nie przeszkadza dopóki spod tych rajstop/legginsów nie prześwitują gatki , co niestety jest dosyć częstym zjawiskiem .

Białe majtki + prześwitujące legginsy =
albo w jakieś ciekawe wzory te gacie obowiązkowo w jasnym kolorze :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:33   #58
serenity88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 42
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
ale to chodziło chyba o to, że majtki prześwitywały spod legginsów -przynajmniej ja tak to zrozumiałam
Tak, dokładnie o to mi chodziło może nie zbyt precyzyjnie napisałam.
serenity88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:48   #59
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22674606]Myślę zupełnie tak samo.
I zastanawiam się dlaczego tak wielu ludzi odbiera czyjś wygląd (w tym wypadku widoczny kawałek tyłka) jako osobistą obrazę.[/QUOTE]
Jednak są jakieś normy, które normalny człowiek rozumie i stosuje. Tak samo jak nie chodzi się z bielizną na wierzchu tak nie wkłada się białej sukienki na czyjeś wesele bądź nie wkłada się sukni balowej na pogrzeb. Szkoda,że niektórzy tego nie rozumieją.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 15:40   #60
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Co sądzicie na temat chodzenia w samych rajstopach?

Ostatnio siedziałam na przystanku i podeszła do mnie młoda dziewczyna, taka lekko po 20, super zgrabna...Ale ubrana po prostu strasznie - szpile na metalowej platformie, różowy polar, pod tym biała koszulka do kości biodrowych i mega obcisłe, cienkie legginsy, które były tak obcisłe, że wrzynały jej się w te dwie fałdki pod pośladkami i w rów Nie jest to jakieś straszne, ale dla mnie - totalny brak jakiejkolwiek klasy. Sama lubię odsłaniać trochę ciała, ale opięte dupsko w niemal przezroczystych leggach to masakra. Nie wiem jakich facetów to kręci, chyba tylko napalonych gimnazjalistów. Nie lepiej ładną pupę i nogi podkreślić fajnymi jeansami czy spódniczką?

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2010-10-15 o 15:41
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.