Wymarzony pierścionek - część X - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-18, 08:01   #31
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość
Witaj Anitkohe he widze ze Ty tez tak wczesnie zaczynasz prace ale juz niedlugo weeekend
Tak, ja zazwyczaj od 7 na nogach ;-) Chociaż nie ma takiego przymusu, ale wolę przyjść na 8 i wyjść o 16, niż 10-18 ;-) Szkoda mi dnia. Mogłabym w sumie nawet na 7 przychodzić jakby się dało. Zdecydowanie gorzej będzie w zimie ze wstawaniem ;p
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 08:10   #32
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Ja tez dołacze do grona wczas wstawających praca od 7, a trzeba jeszcze dojechać Wstawanie o 5 mnie czeka, bo godzine zawsze daję sobie na "wy****rzenie"
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 08:16   #33
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Lekoorko, tak zerknęłam na Twój suwaczek, huhu jakaś ostatnio fala ślubów
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 08:19   #34
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Moje przygotowania,że tak powiem w lesie

Pan Młody nagi

Samochodu brak

Brak jakis dokumentów, bo luby się urodził w całkiem innej części Polski

menu nie ustalone

Dom rozwalony, bo remont i dobrze nie będzie błogosławieństwa i szopki w domu


Dorinka to musi mieć dzisiaj mega stracha
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 08:33   #35
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Dorinka to dziś, tak? wpieramy ją wszystkie duchem
Lemoorko, aa tam szczególy
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 08:36   #36
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Jutro


Taa grunt, ze sie Pan Młody znalazł
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 08:45   #37
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cześć dziewczynki.

O kurcze, nowa część!!! A ja mam znowu młyn w pracy

Dorinka, Ty masz jutro ślub!!!!!!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 09:00   #38
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
A no teraz zakumałam o co chodzi. No,a jak nie przyjdzie to będzie dzidzi.
Bez takich proszę!

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Ooo! Pierwsze wątkowe dzidzi Fajnie
Cicho, nie lubię dzieci!

Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość
Poemi wiem ze mozesz sie martwic, ale pamietaj Tz Cie kocha i bez wzgledu na to jak sie ulozy, jestem pewna ze zawsze Ci pomoze i wesprze Nie nakrecaj sie niepotrzebnie bo stres tu nie pomoze
No dlatego nic nie mówię. Ostatnio po tym jak ryczałam w szkole, że jestem w ciąży TŻ przyjechał i był wściekły, że powiedziałam przyjaciółce i powiedział mi, że okres miałam któregoś tam i następny będzie któregoś, a mi na łeb wali i głupoty gadam . Tym razem zachwam spokój i poczekam aż coś się zmieni albo aż TŻ zacznie panikować.

TŻ był w sprawie mandatu. Siedziała tam jakaś dziewczyna, powiedziała mu, że dobre zdjęcie i że najmniej może dostać 100 zł (mama mnie poprawie na "dać" ). TŻ się zgodził. Panienka powiedziała jeszcze coś co mnie wkurzyło, ale nie pamiętam co bo TŻ wyrwał mnie telefonem ze snu a w takich przypadkach albo nic nie pamiętam, albo pamiętam wybiórczo, albo kłamię by tylko mi dali spać dalej.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:06   #39
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

no tak.. Dorinka ma jutro ślub.. jak ten czas szybko leci...

Poemi, okres może się spóźniać, prawda? zabezpieczałaś się czy znowuż poszłaś na żywioł? bo jeśli ta druga opcja, to ja też bym sie martwiła

Lemoorko, grunt to wyluzowane podejście do sprawy a pochwalisz się co to za praca?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:08   #40
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Witam w nowym wątku !!!!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Czesc!

kto mi zamknal watek, jak ja mialam tam tyle cytatow do odpowiadania
Ja też

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość

No dlatego nic nie mówię. Ostatnio po tym jak ryczałam w szkole, że jestem w ciąży TŻ przyjechał i był wściekły, że powiedziałam przyjaciółce i powiedział mi, że okres miałam któregoś tam i następny będzie któregoś, a mi na łeb wali i głupoty gadam . Tym razem zachwam spokój i poczekam aż coś się zmieni albo aż TŻ zacznie panikować.
Ja za każdym razem (czyt. co miesiąc) jak mi sie okres spóźnia to mówię, że jestem w ciąży. Mój TŻ tak sie juz przyzwyczaił, że boję się, że jak w końcu naprawdę będę przy nadzei to mi normalnie nie uwierzy bez papierka od lekarza

Dziewczyny, pytanie z innej beczki, ale strasznie mnie to nurtuje, więc zapytam. Czy Wy się codziennie malujecie? Czy tylko na wyjścia? No i co to znaczy wyjście? Na zakupy? Na wyjazd? Na spotkanie czy wyrzucić śmieci? hihi
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:09   #41
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

całe szczęście, że dziś piątek, ledwo co wstałam do pracy a najchętniej zostałabym w domu. Jak słyszę słowo "wakacje" wszędzie dookoła, moja motywacja do pracy jest żadna
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 10:18   #42
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
całe szczęście, że dziś piątek, ledwo co wstałam do pracy a najchętniej zostałabym w domu. Jak słyszę słowo "wakacje" wszędzie dookoła, moja motywacja do pracy jest żadna
Aaaa, to witaj w klubie Nie wiem co to wakacje, bo zawsze w nie pracowałam
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:25   #43
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Chodziłam, zaglądałam no to teraz chyba czas się przywitać Grzecznie się witam i wysyłam 3 zdjęcie plus podanie o pozwolenie na bezkarne pisanie w wątku proszę o pozytywne rozpatrzenie :P no dobra podoba mi się ten wątek i już mnie się nie pozbędziecie;D
witamy
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:27   #44
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki, ale strasznie mnie to nurtuje, więc zapytam. Czy Wy się codziennie malujecie? Czy tylko na wyjścia? No i co to znaczy wyjście? Na zakupy? Na wyjazd? Na spotkanie czy wyrzucić śmieci? hihi
Maluję się codziennie do pracy, chociaż zdarza się, że zaśpię, wtedy tylko puder, tusz i błyszczyk po drodze. I jak są wielkie upały, rezygnuję z makijażu a jak nie chodzę do pracy to zazwyczaj mi się nie chce, chyba że jakaś okazja albo impreza - wtedy tak, nawet mocniej. Tż i tak wie, jak wyglądam bez
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:33   #45
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki, ale strasznie mnie to nurtuje, więc zapytam. Czy Wy się codziennie malujecie? Czy tylko na wyjścia? No i co to znaczy wyjście? Na zakupy? Na wyjazd? Na spotkanie czy wyrzucić śmieci? hihi
Własnie miałam poruszac mniej wiecej ten temat Ja osobiscie minimalizuje malowanie, ostatnio jednak mamjakies problemy z cera to jak wychodze na miasto to podkladu chociaz troche z kremem nałożę, jakbym miala zdowiutką cere to bym nic nie nakładała poza tuszem na rzesy

A mialam Wam pisac, ze nie mam dnia, a TYDZIEŃ pasteta, jakoś nie moge sie zebrać, bo jakos wygladac ciekawie, biore jeansy, adidasy i t-shirt, zero motywacji. Tyle dobrze, ze dzis wyjscie wieczornem w kocnu potanczyc (ostatni raz bylam z 3miesiace temu:|) to moze to mnie zmotywuje

Zastanawiam się nad pojsciem do kosmetyczki, skrora mi jakies psikusy płata Znacie moze jakąś sumienną i niedrogą bardzo w Krakowie?
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:48   #46
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Chodziłam, zaglądałam no to teraz chyba czas się przywitać Grzecznie się witam i wysyłam 3 zdjęcie plus podanie o pozwolenie na bezkarne pisanie w wątku proszę o pozytywne rozpatrzenie :P no dobra podoba mi się ten wątek i już mnie się nie pozbędziecie;D
Witaj na wątku

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy częste loty i spanie w hotelach można nazwać szczęściem. Co kto woli. Tym bardziej że latam zawsze w to samo miejsce póki jestem przy tym projekcie, więc jakoś wiele świata nie zobaczę. Są plusy i minusy.
Aha, myslalam ze laatsz w rozne miejsca. Moj brat cioteczny ma taka prace, co 2 razy w miesiacu lata tu i tam, bo maja wdrozenia. Ale oni przy okazji maja tez niezla zabawe, bo zwiedzanie, zarelko tradycyjne etc.. Troche zazdroszcze a troche nie

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki, ale strasznie mnie to nurtuje, więc zapytam. Czy Wy się codziennie malujecie? Czy tylko na wyjścia? No i co to znaczy wyjście? Na zakupy? Na wyjazd? Na spotkanie czy wyrzucić śmieci? hihi
Codziennie, codziennie. Nie maluje sie tylko jak jestem obloznie chora lub mam katar. Jak sie nie umaluje, to czuje sie jak "flak" i nic mi sie nie chce a umalowanie sie to sygnal rozpoczecia dnia. Dla jednych to kawa a dla mnie umycie wlosow i pomalowanie oczu - bo do tego sie ogranicza moj makijaz (kredka+tusz, na buzie puder i korektor pod oczy) Choc ostatnio mialam pare wyjsc bez makijazu (okulista, 2gi okulista, zabieg na oko, sprawdzenie po zabiegu) i w ogole nie czulam sie zle, ze ludzie mnie widza bez makijazu.
Jak widac, u mnie to nie nalog, lecz mocne przyzwyczajenie
A Ty, Diana?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:50   #47
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Maluję się codziennie do pracy, chociaż zdarza się, że zaśpię, wtedy tylko puder, tusz i błyszczyk po drodze. I jak są wielkie upały, rezygnuję z makijażu a jak nie chodzę do pracy to zazwyczaj mi się nie chce, chyba że jakaś okazja albo impreza - wtedy tak, nawet mocniej. Tż i tak wie, jak wyglądam bez
Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Własnie miałam poruszac mniej wiecej ten temat Ja osobiscie minimalizuje malowanie, ostatnio jednak mamjakies problemy z cera to jak wychodze na miasto to podkladu chociaz troche z kremem nałożę, jakbym miala zdowiutką cere to bym nic nie nakładała poza tuszem na rzesy

A mialam Wam pisac, ze nie mam dnia, a TYDZIEŃ pasteta, jakoś nie moge sie zebrać, bo jakos wygladac ciekawie, biore jeansy, adidasy i t-shirt, zero motywacji. Tyle dobrze, ze dzis wyjscie wieczornem w kocnu potanczyc (ostatni raz bylam z 3miesiace temu:|) to moze to mnie zmotywuje

Zastanawiam się nad pojsciem do kosmetyczki, skrora mi jakies psikusy płata Znacie moze jakąś sumienną i niedrogą bardzo w Krakowie?
Dzięki za odpowiedz Nie ukrywam, że do tej pory się nie malowałam raczej, czasami do pracy i obowiązkowo na zjazdy odkąd studiuję zaocznie. A ciągle widzę dziewczyny umalowane i się zastanawiałam czy ze mną jest coś nie tak? Po domu ciągle w dresach, na zakupy czy wyjazdy na luzie tak jak Ty Pollynema - jeansy, adidasy. Jak wejdę do drogerii to wołami mnie nie wyciągną, torba kosmetyków... których potem nie używam

Edit.: To właśnie tak czarna nocko Zastanawiam się czy ze mną coś nie tak, bo ostatnio czuję się mało atrakcyjna.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:53   #48
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

kurcze nadal nie wierzę, że to już 10 część jestem tu od I części
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:55   #49
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Hehe Diana, byłabyś idealną kandydatką na metamorfozę - żeby obudzić w Tobie cos innego, wydobyć więcej piękna Swoją drogą koordynuję w przyszłym tygodniu pierwszą metamorfozę i się nieco denerwuję. Powiem Wam, że zgrać terminy tylu osób to jakaś masakra... dziewcyzna, którą wybraliśmy, fryzjerka, wizażystka, stylistka, wolne studio w hotelu ufff
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 10:58   #50
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki, ale strasznie mnie to nurtuje, więc zapytam. Czy Wy się codziennie malujecie? Czy tylko na wyjścia? No i co to znaczy wyjście? Na zakupy? Na wyjazd? Na spotkanie czy wyrzucić śmieci? hihi
Ja się maluje do pracy i "na wyjście". jeżeli siedzę w domu to zero makijazu, a na zakupy do sklepu tylko trochę bronzera na policzki, wtedy "żywiej wyglądam".

Zresztą mój makeup i tak jest minimalny: bronzer, korektor p/oczy, tusz i błyszczyk.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:58   #51
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Hehe Diana, byłabyś idealną kandydatką na metamorfozę - żeby obudzić w Tobie cos innego, wydobyć więcej piękna Swoją drogą koordynuję w przyszłym tygodniu pierwszą metamorfozę i się nieco denerwuję. Powiem Wam, że zgrać terminy tylu osób to jakaś masakra... dziewcyzna, którą wybraliśmy, fryzjerka, wizażystka, stylistka, wolne studio w hotelu ufff
kurcze, ale jak tak piszesz o tej pracy to zazdroszczę fajnie musi być

moj makijaż tusz do rzęs czasem cień :P
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:58   #52
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz Nie ukrywam, że do tej pory się nie malowałam raczej, czasami do pracy i obowiązkowo na zjazdy odkąd studiuję zaocznie. A ciągle widzę dziewczyny umalowane i się zastanawiałam czy ze mną jest coś nie tak? Po domu ciągle w dresach, na zakupy czy wyjazdy na luzie tak jak Ty Pollynema - jeansy, adidasy. Jak wejdę do drogerii to wołami mnie nie wyciągną, torba kosmetyków... których potem nie używam

Edit.: To właśnie tak czarna nocko Zastanawiam się czy ze mną coś nie tak, bo ostatnio czuję się mało atrakcyjna.
A co do kosmetykow, to ja chyba mam pdobnie jak ty.. czasem wejde do drogerii, kupuje np. 4 cienie.. ktorych nie uzywam. Mam tez szminki, ktorych w ogole nie uzywam. Zawsze wracam do szarej kredki. Po domu mam spodnie od dresu ale bluzeczke juz na ramiaczka i mocno wydekoltowana a do ludzi.. bardzo roznie, zalezy co bede robic ale w dresach mnie nikt nie zobaczy
Mysle ze to zalezy od stylu, i od tego kiedy sie zaczelas malowac. Ja mam starsza siostre wiec automatycznie zaczelam sie malowac dosyc wczesnie bo i ona sie malowala. Moja mama tez zawsze byla pomalowana, pieknie i mocno, czerwona szminka, idealne cienie. Pewnie dlatego i ja zaczelam sie w to bawic. CZesto jednak jest tak, ze jesli w rodzinie mama sie nie maluje, to corka tez rzadko, na wieksze imprezy
Ps. Przezylam szok, jak na studniowke wszystkie dziewczyny sie wymalowaly!! szkoda tylko, ze tak dziwnie
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:04   #53
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
kurcze, ale jak tak piszesz o tej pracy to zazdroszczę fajnie musi być

moj makijaż tusz do rzęs czasem cień :P
Pamiętaj Kasiu, że każdy medal ma dwie strony, jest fajnie, ale jest trochę takich rzeczy, które jednak mnie motywują do otwierania swojej firmy, a to o czymś świadczy, prawda ?
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:05   #54
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Pamiętaj Kasiu, że każdy medal ma dwie strony, jest fajnie, ale jest trochę takich rzeczy, które jednak mnie motywują do otwierania swojej firmy, a to o czymś świadczy, prawda ?
a to to wiem b precież nigdy nie jest wszystko ok, ale mimo wszystko
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:08   #55
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Witajcie w kolejnej edycji!

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Mój dekadencki nastrój nie pasuje do jubileuszowej części (a przynajmniej nie na pierwszą stronę - w podstawówce zawsze pierwsza strona zeszytu była "reprezentacyjna ).
Ja się załapałam na drugą stronę, więc mogę zacząć narzekać
Poemi, jak mi sie okres spóźnia kilka dni, to za każdym razem idę do apteki po test

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Chodziłam, zaglądałam no to teraz chyba czas się przywitać Grzecznie się witam i wysyłam 3 zdjęcie plus podanie o pozwolenie na bezkarne pisanie w wątku proszę o pozytywne rozpatrzenie :P no dobra podoba mi się ten wątek i już mnie się nie pozbędziecie;D
Cześć

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki, ale strasznie mnie to nurtuje, więc zapytam. Czy Wy się codziennie malujecie? Czy tylko na wyjścia? No i co to znaczy wyjście? Na zakupy? Na wyjazd? Na spotkanie czy wyrzucić śmieci? hihi
Gdy gdzieś wychodzę, np. do sklepu, to muszę się pomaziać przynajmniej korektorem Gdy wychodzę spotkać się z TŻ/na uczelnię/na dłuższe łażenie po mieście/na spotkania wszelakiego rodzaju, to zawsze: podklad (lekki), korektor, cienie do powiek, tusz do rzęs, róż do policzków, czasem dodatkowo puder sypki. Jeśli się maksymalnie spieszę, to zamiast cieniowania powieki kilkoma kolorami, używam zwykłego beżu, ale na oku coś musi być Ja to po prostu lubię, nie mam jakichś problemów z cerą. Jedynie drażnią mnie cienie pod oczami.
Jeśli wychodzę z domu dopiero wieczorem czy po południu, to nie siedzę nigdy z makijażem od rana. Maluję się zawsze bezpośrednio przed wyjściem. A jak wiem, że muszę być pomalowana od rana do nocy, to stosuję bazy pod podkład i pod cienie

Dziś mój chłop nie pojechał do pracy, tylko został w domu i kuje fragment starych płytek Wieczorem idę na urodziny teścia. TŻ ze swoim bratem pojechali po jakiś prezent. Znowu będzie nasiadówa z babciami i teściami

Dziś pozostały mi równe 3 miesiące do ślubu

(a Dorinka już jutro , ale czas leci!)
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:08   #56
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a to to wiem b precież nigdy nie jest wszystko ok, ale mimo wszystko
Oj z tym nigdy to się nie zgodzę, bo może być cudownie, potyczki zawsze są, ale jak sie robi coś co jest naszym celem i realizujemy się w tym mimo przeszkód - to dla mnie jest wszystko ok. To co robię jest fajne, ale jak sie w to człowiek zagłębi, to otoczka fajne szybko znika i zostaje dużo innych szarych spraw...
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:13   #57
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Oj z tym nigdy to się nie zgodzę, bo może być cudownie, potyczki zawsze są, ale jak sie robi coś co jest naszym celem i realizujemy się w tym mimo przeszkód - to dla mnie jest wszystko ok. To co robię jest fajne, ale jak sie w to człowiek zagłębi, to otoczka fajne szybko znika i zostaje dużo innych szarych spraw...
ale przecie lubisz to co robisz i to jest najwazniejsze ja lubię siedziec w papierkach na doopie przed kompem stąd te studia a że przy okazji dobrze płatny zawód to czemu nie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:14   #58
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale przecie lubisz to co robisz i to jest najwazniejsze ja lubię siedziec w papierkach na doopie przed kompem stąd te studia a że przy okazji dobrze płatny zawód to czemu nie
Hmm... Zostawię to dla siebie, jakby nie patrzeć to forum publiczne
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:24   #59
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

Cytat:
Napisane przez pollynema Pokaż wiadomość
Hehe Diana, byłabyś idealną kandydatką na metamorfozę - żeby obudzić w Tobie cos innego, wydobyć więcej piękna Swoją drogą koordynuję w przyszłym tygodniu pierwszą metamorfozę i się nieco denerwuję. Powiem Wam, że zgrać terminy tylu osób to jakaś masakra... dziewcyzna, którą wybraliśmy, fryzjerka, wizażystka, stylistka, wolne studio w hotelu ufff
Chętnie bym z takiej metamorfozy skorzystała

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
A co do kosmetykow, to ja chyba mam pdobnie jak ty.. czasem wejde do drogerii, kupuje np. 4 cienie.. ktorych nie uzywam. Mam tez szminki, ktorych w ogole nie uzywam. Zawsze wracam do szarej kredki. Po domu mam spodnie od dresu ale bluzeczke juz na ramiaczka i mocno wydekoltowana a do ludzi.. bardzo roznie, zalezy co bede robic ale w dresach mnie nikt nie zobaczy
Mysle ze to zalezy od stylu, i od tego kiedy sie zaczelas malowac. Ja mam starsza siostre wiec automatycznie zaczelam sie malowac dosyc wczesnie bo i ona sie malowala. Moja mama tez zawsze byla pomalowana, pieknie i mocno, czerwona szminka, idealne cienie. Pewnie dlatego i ja zaczelam sie w to bawic. CZesto jednak jest tak, ze jesli w rodzinie mama sie nie maluje, to corka tez rzadko, na wieksze imprezy
Ps. Przezylam szok, jak na studniowke wszystkie dziewczyny sie wymalowaly!! szkoda tylko, ze tak dziwnie
I tu by się wszystko zgadzało. Moja mam nie maluję się w ogóle, chyba że raz na rok jak wychodzi na bal na sylwestra. Starsza siostra też nigdy się nie malowała - wręcz ja ją trochę namówiłam odkąd TŻ zaopatrzył mnie w kosmetyki marek selektywnych (no matko, takie ładne te opakowania i takie świecące )

Ale teraz z kolei narzeka, że ich nie używam. Jak tak Was czytam to czuję przypływ motywacji
Malujecie się, co dla mnie jest równoznaczne z dbaniem o siebie. Bo to co w zaciszu domowym tzn peelingi, balsamy - robię to regularnie, to nie jest dla mnie jakieś szczególne dbanie o siebie.
Ale czuję sie zewnętrznie mało atrakcyjnie, sporo przytyłam po zimie, sklepy, w których dotychczas się ubierałam już nie maja mojej rozmiarówki, cera mi sie pogorszyła. Zainwestowałam w kremy: najpierw Vischy, to mnie tak uczuliło, że cała w krostkach chodziłam Potem same "lepsze" i ciągle coś ze skórą mi się działo. Teraz kupiłam sobie Biothermu malutki kremik za prawie 100zł (wg mnie to dużo) i co? Chyba zapalenia spojówek od niego dostałam. Kryzys..........
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:27   #60
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - część X

moja mam tez nie uzywa tak duzo kosmetyków tylko tusz, szminka i cień może faktycznie to prawda ja np jak uzyje pudru to mnie wkurza blech
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.