Klapa roku..załamana - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 19:10   #31
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Klapa roku..załamana

Przeczytaj jeszcze raz co dziewczyny napisały i przemyśl sprawę, bo jak grochem w ścianę, jakby nie docierało, zamiast podziękować za opinie i rady- Ty nadal narzekasz.. A ja przeczytałam każdy komentarz umieszczony tu.. Nikt nie życzy Ci źle. Ja też mam pomarańczowe ściany w pokoju, nie zawsze kolory wyjdą identyczne z rzeczywistymi ale znów całej barwy też raczej nie zmienią;/ Ustaw dobrze aparat i mniej się denerwuj bo życie przecieka przez palce. A makijaż który pokazałaś wcale taki zły nie jest.
A jeśli wg Ciebie róż jest niepotrzebny('bo go i tak nie widać"-hmm no nawet nie wiem jak to skomentować, jeśli nie "dla nas" to dla siebie modeluj twarz, żeby się sobie podobać.
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 19:47   #32
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Klapa roku..załamana

czytam czytam i mi sie wydaje Ilono ze ten aparat jest dla Ciebie koncem swiata..wrócisz do siebie i bedziesz robic ladne zdjecia, nie musisz przezywac jakby nie wiem co sie stało
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 19:54   #33
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
Przeczytaj jeszcze raz co dziewczyny napisały i przemyśl sprawę, bo jak grochem w ścianę, jakby nie docierało, zamiast podziękować za opinie i rady- Ty nadal narzekasz.. A ja przeczytałam każdy komentarz umieszczony tu.. Nikt nie życzy Ci źle. Ja też mam pomarańczowe ściany w pokoju, nie zawsze kolory wyjdą identyczne z rzeczywistymi ale znów całej barwy też raczej nie zmienią;/ Ustaw dobrze aparat i mniej się denerwuj bo życie przecieka przez palce. A makijaż który pokazałaś wcale taki zły nie jest.
A jeśli wg Ciebie róż jest niepotrzebny('bo go i tak nie widać"-hmm no nawet nie wiem jak to skomentować, jeśli nie "dla nas" to dla siebie modeluj twarz, żeby się sobie podobać.
Znaczy ten makijaz byl pod MM i po tych beznadziejnych zdjeciach go zmylam wiec nie nakladalam rozu.
Jak wychodze z makijazem na dwor to nakladam i wczoraj tez mialam bo bylam w kinie ale zdjec nie dalam pieknego fioletu bo myslalam ze pojade na 7 pietro i stamtad aparat zrzuce
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:00   #34
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Znaczy ten makijaz byl pod MM i po tych beznadziejnych zdjeciach go zmylam wiec nie nakladalam rozu.
Jak wychodze z makijazem na dwor to nakladam i wczoraj tez mialam bo bylam w kinie ale zdjec nie dalam pieknego fioletu bo myslalam ze pojade na 7 pietro i stamtad aparat zrzuce




No to zarzuciłaś nam nowinkę taką całkowicie nową. Poza tym piękny ten fiolet był, cuDo takie Ci wyszło, jak sama prawisz, to cóż, wierzymy Ci, że był cacy. Zadowlonaś?
No nie mogłam się powstrzymać
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:01   #35
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Klapa roku..załamana

Doceń to co piszą dziewczyny bo one chcą dobrze a znają się na rzeczy.Popatrz na mnie jestem tu może i nie długo(bo zaledwie miesiąc)ale słucham dziewczyn.Dziękuje im za rady i staram się,żeby były ze mnie dumne.I nie warto się obrażac na cały świat bo to niczego nie zmieni.Za krytyke też trzeba umiec podziękowac

Wyostrzyłam troszke Twoje zdjęcia.Może nie jestem w ty mistrzem ale nie chciałam przesadzic,a napewno lepiej widac makijaz.tak mi się wydaje przynajmniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (90,5 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,2 KB, 87 załadowań)
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:15   #36
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

to ja też spróbowałam. "Zdjęłam" tą czerwień z Twojej twarzy, na którą tak marudzisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 copy.jpg (34,0 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 copy.jpg (91,2 KB, 116 załadowań)
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:25   #37
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Klapa roku..załamana

Achhh.. aż czuje się w obowiązku zabrać głos ;P
Więc tak.. generalnie zakładając watek na tym forum chcemy uzyskac obiektywne opinie innych osób aby móc coś zmienić w swoim makijażu, ulepszyć go itd. Ty nie bardzo chyba to rozumiesz bo nie przyjmujesz cennych wskazówek

Dorzucę coś od siebie- pierwszy i ostatni raz:P Zrozumiesz albo i nie ;] Po pierwsze - strasznie rzuca się w oczy Twoja cera - zbyt czerwona, przydałoby się czymś zneutralizować, zacząc stosować maseczki na naczynka czy coś, zielona dobra baza pod podkład i sam podkład w odcieniu żółci (warto zainwestować w lepszy kosmetyk, sprawdzony, nie dolnopółkowy). I mam pytanie jakiego uzywasz kremu pod podkład bo strasznie masz podkreślone suche skórki. Po drugie - usta (znowu zbyt czerwone) - znam ten problem, sama mam takie ;P Przydałoby się zakupić pomadkę beżową, cielistą matową i na to nakładać błyszczyk transparentny lub też np. bezowy. Po trzecie- oczy -> nie dla Ciebie są kolory mocne i nasycone, raczej zgaszone, przybrudzone. Zmień technikę malowania oczu- ciemny cień powyżej zagłebienia powieki aby wydobyć male i głeboko osadzone oczka I jeszcze nie pasuje mi kolor brwi/włosów- gryzą się ze sobą

Powodzenia w zmianach. Optymizmu życzę.

EDIT: Madie należą się chyba gratulacje i puchar
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 20:40   #38
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Achhh.. aż czuje się w obowiązku zabrać głos ;P
Więc tak.. generalnie zakładając watek na tym forum chcemy uzyskac obiektywne opinie innych osób aby móc coś zmienić w swoim makijażu, ulepszyć go itd. Ty nie bardzo chyba to rozumiesz bo nie przyjmujesz cennych wskazówek

Dorzucę coś od siebie- pierwszy i ostatni raz:P Zrozumiesz albo i nie ;] Po pierwsze - strasznie rzuca się w oczy Twoja cera - zbyt czerwona, przydałoby się czymś zneutralizować, zacząc stosować maseczki na naczynka czy coś, zielona dobra baza pod podkład i sam podkład w odcieniu żółci (warto zainwestować w lepszy kosmetyk, sprawdzony, nie dolnopółkowy). I mam pytanie jakiego uzywasz kremu pod podkład bo strasznie masz podkreślone suche skórki. Po drugie - usta (znowu zbyt czerwone) - znam ten problem, sama mam takie ;P Przydałoby się zakupić pomadkę beżową, cielistą matową i na to nakładać błyszczyk transparentny lub też np. bezowy. Po trzecie- oczy -> nie dla Ciebie są kolory mocne i nasycone, raczej zgaszone, przybrudzone. Zmień technikę malowania oczu- ciemny cień powyżej zagłebienia powieki aby wydobyć male i głeboko osadzone oczka I jeszcze nie pasuje mi kolor brwi/włosów- gryzą się ze sobą

Powodzenia w zmianach. Optymizmu życzę.

EDIT: Madie należą się chyba gratulacje i puchar
Ja jestem zadowolona z makijazu szkoda ze nikt go nie widzial na zywo ale przeklamane kolory.

Nie chce mi sie odpowiadac pokolei na Twoja odpowiedz bo uslysze ze marudze itd.. ale ja wiem jak wygladam w lusterku a jak na aparacie(duza roznica)
A mam duzo do odpisania a uslysze ze maruda ze mnie itd i znow zwalam na aparat
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:44   #39
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona z makijazu szkoda ze nikt go nie widzial na zywo ale przeklamane kolory.

Nie chce mi sie odpowiadac pokolei na Twoja odpowiedz bo uslysze ze marudze itd.. ale ja wiem jak wygladam w lusterku a jak na aparacie(duza roznica)
A mam duzo do odpisania a uslysze ze maruda ze mnie itd i znow zwalam na aparat
To jaki jest sens pokazywania makijazu tutaj? Skoro jesteś zadowolona to ok. Skoro aparat przekłamuje kolory to po co wklejac zdjęcia?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:49   #40
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

Ja chyba zaraz osiwieję. Jak to wszystko czytam to śmiać mi się chce i płakać na przemian.
Ilona, proszę Cię, następnym razem pohamuj się od zakładania wątku jeśli nie będziesz zadowolona ze zdjęć. Oszczędzisz nam wzroku i... nerwów

Idę po melisę ... i pozdrawiam cały widoczny u dołu łańcuszek czytelniczek... że też macie siłę czytać te posty
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:51   #41
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Klapa roku..załamana

ilo16na mogłabyś choć podziękować dziewczynom z opinię i za to, że poświęciły trochę swojego czasu by przerobić Twoje fotki, nie musiały tego robić, a ty nic, dalej swoje, że w lusterku lepiej-jeśli tak i zawsze z góry coś zakładasz, to my tu się na nic zdamy...
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 20:52   #42
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
To jaki jest sens pokazywania makijazu tutaj? Skoro jesteś zadowolona to ok. Skoro aparat przekłamuje kolory to po co wklejac zdjęcia?
Bo moje makijaze byly dobre jak i zdjecia(patrz moje poprzednie makijaze)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:54   #43
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Ja chyba zaraz osiwieję. Jak to wszystko czytam to śmiać mi się chce i płakać na przemian.
Ilona, proszę Cię, następnym razem pohamuj się od zakładania wątku jeśli nie będziesz zadowolona ze zdjęć. Oszczędzisz nam wzroku i... nerwów

Idę po melisę ... i pozdrawiam cały widoczny u dołu łańcuszek czytelniczek... że też macie siłę czytać te posty
dołączam się do pozdrowień tej mega długiej listy
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:58   #44
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Klapa roku..załamana

po przerobce o wiele lepiej
i pokombinuj z aparatem
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:58   #45
Monika=]
Raczkowanie
 
Avatar Monika=]
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Klapa roku..załamana

Zainteresowanie duże :P

Ja się rzadko udzielem, ale bardzo dużo czytam i Ilonę właśnie z narzekania kojarzę ..
Nie warto.
Monika=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:01   #46
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez Monika=] Pokaż wiadomość
Zainteresowanie duże :P

Ja się rzadko udzielem, ale bardzo dużo czytam i Ilonę właśnie z narzekania kojarzę ..
Nie warto.
Tak bo pewne osoby jak znam zycie szukaja tutaj pewnie sensacji
jak mam dobry makijaz dobre zdjecia to wypowie sie 5 osob a badziewny makijaz bedzie ciagniety do konca tygodnia i wszyscy beda pisac ze marudze.
A ja w co 2 watku na MM widze jak ktos narzeka na aparat..a jakby wam wyszly takie zdjecia to byscie spuscily aparat z `15 pietra..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:01   #47
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona z makijazu szkoda ze nikt go nie widzial na zywo ale przeklamane kolory.
zadowolenie z siebie to jest to! O właśnie, super, zawsze ciesz się z "siebie"

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie chce mi sie odpowiadac pokolei na Twoja odpowiedz bo uslysze ze marudze itd.. ale ja wiem jak wygladam w lusterku a jak na aparacie(duza roznica)
A mam duzo do odpisania a uslysze ze maruda ze mnie itd i znow zwalam na aparat
Nie chce Ci się odpowiadać na nasze odpowiedzi do Twojego wątku?
No mi też się już nie chce czytać twoich postów - narzekań i lamentów. Ja nie wiem, jak można być tak "głuchym", że też użyję eufemizmu, bo napisałabym dosadniej, ale pewnie po chamsku by było - bo w ogóle nie widzisz I NIE ROZUMIESZ, co piszemy. Masz jedną śpiewkę: "Aparat porażka" ( problem niezwykle poważny i życiowy, serdecznie współczuję ), "Makijaż był ładny" ( więc, po co nas pytasz, wszak wiele z nas wcale nie uważa, że był ładny - część zasugerowała Ci zrobienie poprawek. Masz gdzieś nasze opinie, to w jakim celu tu jesteś? ).
Przy tej kołysance złożonej z samego refrenu można usnąć.


Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Tak bo pewne osoby jak znam zycie szukaja tutaj pewnie sensacji
jak mam dobry makijaz dobre zdjecia to wypowie sie 5 osob a badziewny makijaz bedzie ciagniety do konca tygodnia i wszyscy beda pisac ze marudze.
A ja w co 2 watku na MM widze jak ktos narzeka na aparat..a jakby wam wyszly takie zdjecia to byscie spuscily aparat z `15 pietra..
Kobito, wizażanki chcą coś dla ciebie zrobić (chyba chciały, ja już rezygnuję, bo nie da się z tobą już nic zrobić), ale nie gdzie tam ty masz klapki na oczach i wrogość do siebie, aparatu i nas. Dlatego oskarżasz nas, że niby co? Na złość ci robimy, bo odpisujemy 4o którąś odpowiedź do badziewnego makijażu. Absurd, szkoda mi na ciebie klawiatury. Masz rację, idź i spuść swój aparat z którego tam chcesz piętra, nei rób już fotek i się nie udzielaj. Wszyscy będą zdrowsi.

DO WIDZENIA
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:03   #48
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Klapa roku..załamana

Ilona skoro umiałaś odpowiednio ( w końcu) obsłużyć aparat w swoim domu to weż do ręki instrukcje obsługi i troche poczytaj i pozmieniaj ustawienia.
Przypuszczam że to nie aparat robi złe zdjecia a poprostu Ty go nie umiesz obsłużyć i tyle.
Następnym razem jeśli nie bedziesz zadowolona ze zdjęć to nie zakładaj wątku bo Twoje marudzenie i monotematyczność są wprost żenujące.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:04   #49
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Klapa roku..załamana

Ilonka ja rADze idz sobie zrób relaksującą kąpiel i daj sobie juz na dzisiaj spokój. nasteopnym razem gdy Twoim zdaniem zdjecia beda beznadziejnie po prstu ich nie umieszaj bo my i tak ich nie ocenimy tak jak bys chciała.
strasznie jestes nerowowa to tylko aparat.
az sie sama zezłościłąm po przeczytaniu tego wszystkiego
;/
chyba juz nie bede oceniac Twoich makijaży. bo nie słuchasz nawet naszych rad. tylko ciagle o tym aparacie. sama piszesz ze twoim zdaniem makijaz byl dobry i ładny wiec juz chyba nie chcesz usłyszec tego co nam sie moze w nim ewentualnie nie podobac.
spróbuj używac mocniej kryjących podkładów żeby zamaskowały różowy odcień cery.
a róż czy bronzer to podstawa makijazu czasmi wystarczy tusz i bronzer na policzki i makiajz jest cudo kiedys o tym nie widziałam i ciesze sie ze odkryłam bronzer dzieki wizazowi
troche sie rozpisałam
narazie
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 21:05   #50
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Tak bo pewne osoby jak znam zycie szukaja tutaj pewnie sensacji
jak mam dobry makijaz dobre zdjecia to wypowie sie 5 osob a badziewny makijaz bedzie ciagniety do konca tygodnia i wszyscy beda pisac ze marudze.
A ja w co 2 watku na MM widze jak ktos narzeka na aparat..a jakby wam wyszly takie zdjecia to byscie spuscily aparat z `15 pietra..
Ja się nie wypowiadam w Twoich wątkach bo to są właśnie takie tasiemce dokładnie jak ten i nie mam siły przekopywać się przez posty pełne narzekań by wyczytać coś konstruktywnego na temat Twoich makijaży.
Tu chciałam skomentować makijaż ale i tak już zaczęło się to samo no i historia się powtarza Kolejny tasiemiec brazylijski

a jakby mi wyszły badziewne zdjęcia to skasowałabym je i dała sobie spokój...aaaa!!
...piję melisę
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:06   #51
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
Ilona skoro umiałaś odpowiednio ( w końcu) obsłużyć aparat w swoim domu to weż do ręki instrukcje obsługi i troche poczytaj i pozmieniaj ustawienia.
Przypuszczam że to nie aparat robi złe zdjecia a poprostu Ty go nie umiesz obsłużyć i tyle.
Następnym razem jeśli nie bedziesz zadowolona ze zdjęć to nie zakładaj wątku bo Twoje marudzenie i monotematyczność są wprost żenujące.
Instrukcja zostala 300 km stad a ja robie zdjecia na tych samych trybach co w domu.
Ja nie wiem czemu aparat mi zdziczal.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:07   #52
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Klapa roku..załamana

Ilona - ale co innego napisac jedno zdanie o aparacie, np. że przekłamane kolory, a co innego pisać w każdym poście gorzkie żale jakie to ściany złe, aparat zły i cośtam jeszcze.
naprawdę nikt nie będzie ci odpisywał jeżeli będziesz non-stop lamentowała, nie czytałam chyba ani jednego twojego postu, który można by było nazwać pozytywnym i optymistycznym.
i tu nie chodzi o to że zły makijaż i teraz pół wizażu ci docina, tylko bardziej denerwują wszystkich twoje wypowiedzi, a nie makijaże, zrozum to wreszcie.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:07   #53
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Bo moje makijaze byly dobre jak i zdjecia(patrz moje poprzednie makijaze)
Szczerze mówiąc nie przypominam sobie A na MM jestem czestym gosciem, choć wypowiadam się rzadko
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:10   #54
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie przypominam sobie A na MM jestem czestym gosciem, choć wypowiadam się rzadko
Specjalnie dla Ciebie pokazuje->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266338
Bardzo dobre zdjecia.
->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=265102
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:11   #55
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Instrukcja zostala 300 km stad a ja robie zdjecia na tych samych trybach co w domu.
Ja nie wiem czemu aparat mi zdziczal.
inne pomieszczenie inne oświetlenie inne kolory otoczenia,
robiąc zdjęcia i chcąc cokolwiek na nich pokazać trzeba niestety zaznajomić sie z obsługą sprzętu a nie liczyć na cudowne hokus pokus
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:14   #56
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
inne pomieszczenie inne oświetlenie inne kolory otoczenia,
robiąc zdjęcia i chcąc cokolwiek na nich pokazać trzeba niestety zaznajomić sie z obsługą sprzętu a nie liczyć na cudowne hokus pokus
Jak Agnieszka.m.j probowalam robic zdjecia na balkonie (jak nie swiecilo juz slonce) i albo zdjecia sa za ciemne albo za jasne..
A w pokojach zadnym nie ma szansy na dobre zdjecie.
Nie wiem co sie dzieje...sprobuje na starszym Canonie ,moze beda lepsze zdjecia.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:15   #57
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Heh, dzięki. Drugi pamiętam, to chyba Twój najlepszy-widać że sie postarałaś. Pierwszy niedbały i zupełnie do Ciebie nie pasuje, ale to pewnie wina aparatu
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:16   #58
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Klapa roku..załamana

no normalnie komedia
to chyba jakis chwyt reklamowy na twoje makijaze
imponujaca lista gosci(wlasnie luklam i naliczylam)
ilona teraz masz wyzwanie-musisz pokazac sie z dobrej strony
a z makijazem-wg mnie musisz sie jeszcze wiele nauczyci wez przyklad z pauliny,ktora przyjmuje zarowno komplementy jak i krytyke i widac chec do walki,by osiagnac doskonalosc,ilono troche optymizmu i samokrytyki
ja tez dostalam bury,ze za wysoko wyciagam cien teraz sie staram-a za razy dziekuje
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:17   #59
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Heh, dzięki. Drugi pamiętam, to chyba Twój najlepszy-widać że sie postarałaś. Pierwszy niedbały i zupełnie do Ciebie nie pasuje, ale to pewnie wina aparatu
Przez ta ironie Ty sie denerwujesz nie ja
A ja bylam zadowolona z obu z tego zoltego z niebieskim tez i czasowo wygladaly tak samo- godzine.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:19   #60
laptopica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Jak Agnieszka.m.j probowalam robic zdjecia na balkonie (jak nie swiecilo juz slonce) i albo zdjecia sa za ciemne albo za jasne..
A w pokojach zadnym nie ma szansy na dobre zdjecie.
Nie wiem co sie dzieje...sprobuje na starszym Canonie ,moze beda lepsze zdjecia.
ooo rrrrrany.... proponuje zakonczyćj już temat
dziewczyny, wałkujecie w kółko to samo.... jeśli Ilona nie zrozumiała, to sobie przeczyta cały wątek od początku, i jeszcze raz... i jeszcze raz...
chyba nie trzeba dalej pisać ciągle tego samego
laptopica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.