Powiększenie piersi w Czechach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 08:39   #31
przyroda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez kwianna Pokaż wiadomość
MadzialenaKrK czemu nic nie piszesz??? przecież logujesz się i zaglądasz na forum. Nie trzymaj nas w niepewności, chyba że nie miałaś operacji
Cześć. Czemu się nie odzywasz. Czy wysłałaś wiadomość do dr Wresky?
Mam nadzieję, że nie uraziłam Cię stwierdzeniem, że chcę wyglądać normalnie. Nie mam nic przeciwko dużym piersiom, każda z nas robi takie jakie chcę i ja to dobrze rozumiem. Jeżeli czujesz sie urażona to przepraszam. Ja mam operację 26-08 i boję się okropnie. Też chciałabym wiedzieć jak tam MadzialenaKrk po operacji, ale nic nie pisze.
Pozdrawiam gorąco.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , ja zadam pytanie , ktore mnie intresuje a dla Was moze okazac sie smieszne a mianowicie jak wyglada konsultacja w Czechach , w jakim jezyku lekarz z nami rozmawia ?

Rowniez z niecierpliwoscia czekam na pojawienie sie na forum MadzialenyKrK
Byłam u dr Vresky. Ja mówiłam po polsku w miarę powoli, a On po czesku. Nie a problemu ze zrozumieniem. Wszysko wytłumaczył. Przymierzył i umówił się na zabieg.. Pozdro.
przyroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:21   #32
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

A ile nie wolno ćwiczyć po zabiegu?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:19   #33
przyroda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
A ile nie wolno ćwiczyć po zabiegu?
Z tego co czytałam to przez trzy tygodnie nie wolno robić nic. Ćwiczyć mozna zacząć ponoć po sześciu tygodniach. Mam ten problem, że muszę ćwiczyć i pływać na mój kręgosłup. Mam obawy jak to wszystko wytrzymam. Pozdawiam.
przyroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:34   #34
kachaphil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez zizuzan Pokaż wiadomość
A możesz napisać jak wygląda rekonwalescencja po operacji? Co można a czego nie? Ile trzeba i czy trzeba być na L4? Gdzie robią nacięcia przy powiększaniu? tzn gdzie będą blizny?
Lekarz powiedzial bym nie podnosila do gory rak przez 2 tyg, bym nic ciezkiego raczej nie podnosila, ale po ok 2tyg moge wracac do rzeczywistosci. spac tylko na plecach przez 6tyg.prysznic pierwszy moglam wziac w niedziele, czyli 6dni po operacji.. niczym nie mialam blizn smarowac, stanik nosic 24/h tylko po 3 dniu moglam na chwile go zdjac i wyprac i zaraz jak wyschnie znow zalozyc.
A co do rekowalescencji.. ja bolu nie czulam zbytnio po zdjeciu drenow, moze jedynie w samochodzie czy autobusie jak auto gdzies na dolku podskakuje.. no to lepiej podtrzymac biust. co prawda strupki dosc dugo mi sie utrzymywaly, le to troszke mojej winy bo lekko je nadrywalam. a ciecie mialam dookola otoczki. teraz juz prawie strupkow nie mam, i widze ze blizn duzych nie mam. niebawem zaczne smarowac Dermatixem i mam nadzieje ze nic nie bedzie widac.
__________________
30.05.2015 nieudane in-vitro
kachaphil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:32   #35
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

dzięki za cenne informacje kachaphil
Trzymam zatem kciuki za twój jędrny biust i brak pooperacyjnych blizn
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:20   #36
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Ogladajac galerie dr. Polaka odnosze wrazenie , ze jego ulubionym cieciem jest to w okolo otoczki brodawkowej. Byc moze mi sie wydaje
Faktem jest jego biusty b. mi sie podobaja.
Zastanawiam sie czy kazda otoczka sie nadaje ?
Moja nie nalezy do tych najwiekszych i tak wlasnie mysle , kto decyduje o miejscu ciecia : pacjentka czy lekarz?
Jak wyglada zagojona juz blizna na okolo brodawki ? Czy jest bardzo widoczna? Prosze , jesli macie ochote to odpowiedzcie
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 01:23   #37
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

U jednych blizny są widoczne bardziej a u innych mniej jest to uwarunkowane predyspozycjami oraz karnacją, zależy też jak się goją inne blizny i dlatego nie ma reguły - pozdrawiam
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 13:35   #38
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Ja mam termin operacji już 5 października
U Dr.Polaka.
Nie mogę się już doczekać
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:31   #39
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez kwianna Pokaż wiadomość
Ja mam termin operacji już 5 października
U Dr.Polaka.
Nie mogę się już doczekać
wow gratuluję
Ja mam zamiar ustalić sobie termin na styczeń dopiero
Nie boisz się operacji?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 08:06   #40
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
wow gratuluję
Ja mam zamiar ustalić sobie termin na styczeń dopiero
Nie boisz się operacji?
Najbardziej boję się samego stresu jaki mnie czeka przed położeniem się na stole nie wiem czy podołam bo w takich sprawach to ja odpadam ostatnio nawet popadam w paranoje ze dadzą mi narkozę, zasnę a i tak będę czuć całą operację tak samo miałam przed wyrywaniem ząbka mądrości (też musiałam mieć narkozę )

ból już po operacji przetrwam, bo pod tym względem to jestem twarda baba
tak że bólu się nie boję


A ustalasz sobie termin do dr.Polaka? Czy do jakiegoś innego lekarza?
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 10:35   #41
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez kwianna Pokaż wiadomość
Najbardziej boję się samego stresu jaki mnie czeka przed położeniem się na stole nie wiem czy podołam bo w takich sprawach to ja odpadam ostatnio nawet popadam w paranoje ze dadzą mi narkozę, zasnę a i tak będę czuć całą operację tak samo miałam przed wyrywaniem ząbka mądrości (też musiałam mieć narkozę )

ból już po operacji przetrwam, bo pod tym względem to jestem twarda baba
tak że bólu się nie boję


A ustalasz sobie termin do dr.Polaka? Czy do jakiegoś innego lekarza?
No właśnie ja też najbardziej się boję stresu przedoperacyjnego niż tego co będzie po
Też wybieram się do Dr.Polaka. Nie miałam jeszcze u niego konsultacji, tylko u innego chirurga w Krakowie rok temu. Wybiorę się do niego już bliżej zaplanowanego terminu, kiedy będę pewna, że dostanę kredyt. Mam też realną znajomą, która jest po operacji podniesienia piersi u niego i jest bardzo zadowolona, więc taki przykład nie tylko z internetu jeszcze bardziej mnie zmotywował do tego by właśnie do niego się wybrać
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 11:39   #42
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

cześć dziewczynki, przepraszam ,że się nie odzywałam. Co do mojej operacji to w końcu jej nie zrobiłam... im było bliżej tym bardziej się zastanawiałam, w międzyczasie się zaręczyłam i narazie wogóle odsunęłam plany operacyjne. Porozmawiałam o tym jeszcze z dr Vresky no i cóż... jestem na 100% na niego zdecydowana ale po dzidziusiu ktorego planujemy za góra 2 lata z narzeczonym. Sam lekarz mi radził, żeby najlepiej zaczekać i zrobić zabieg po porodzie. No i przyznam, że nie żałuje przesunięcia operacji w czasie ale z pewnością opisze tutaj moje wrażenia tyleże z troszke większym poślizgiem
W każdym razie z całego serca polecam dr z Ostravy jest nie tylko znakomitym fachowcem ale też lekarzem z powołania, dla którego nie tylko kasa się liczy.
Przyroda wyczytałam,że też byłaś u dr, będę bardzo wdzięczna jeśli opiszesz tutaj wszystko juz po zabiegu; kiedy masz termin? Żałuje, że ja nie pomoge tobie moją relacją ale stwierdziłam,że bez sensu narażac się na kolejną operacje po 2 latach. Pozdrawiam ! I potwierdzam, że z dr da się porozumieć, bardzo się stara żeby wszystko wytłumaczyć i żeby się go zrozumiało łącząc czeski z szeroką gestykulacją, wtrąceniami ang i polskimi A gdyby ktos wybierał się do dr bez auta to jest bdb połączenie z czeskiego cieszyna do ostravy svinov a później zaraz spod dworca jeździ autobus pod samą klinike. Jakby co służe pomoca. No i sporo zdjęć dzieł dr można podejrzeć na czeskim forum omlazeni
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 15:20   #43
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Madzialeno bardzo fajnie , ze sie odezwalas , bo od czasu do czasu sprawdzalam , czy sie przypadkiem nie pojawilas

Ja sie waham miedzy dr Polakiem a tym twoim z Ostravy.
Myslalam , ze kwestia wyboru lekarza jest duzo latwiejsza
DrPolak ma swoja www i galerie a ten twoj lekarz z Ostravy ? Ma strone? Jak u niego z cenami ?
Jak Ty na niego akurat trafilas , ja probowalam szukac czegos w internecie o nim , bo tez mialabym bliziutko ale mi nie wychodzi to szukanie. Boje sie partactwa za nizsza cene , bo w innych dziedzinach tak wlasnie jest .
Masz moze jakies linki do jego prac biustu?
Ja tez juz jestem po pierwszej ciazy , kolejnych juz nie planuje. Mimo iz nie karmilam w ogole piersia , one sa i tak paskudne.
Masz jednak racje , ze odkladasz operacje dopiero po urodzeniu dziecka.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 17:32   #44
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Dr.Vresky niestety nie ma żadnej galerii i nie jest za bardzo znany w Polsce.
Jak byłam na konsultacji u dr.Polaka to były tam same polki ok6 przede mną, a jak wyszłam od lekarza, to doszły kolejne. Szkoda że tak mało dziewczyn pisze na forach...

Dobrze Madzialenko że odłożyłaś narazie op nigdy nie wiadomo jak się cycusie zachowaja po dzidziusiu może będziesz jedną z nielicznych ktrym piersi się powiększają i nie maleją później... Moja mama tak właśnie miała, szkoda że mi tak nie zostało

Cóż ja w każdym bądź razie jestem po dwóch ciążach i 2x rocznym dojeniu moich ssaczków
W galerii mam zdjęcia jak wyglądają, a jak będą wyglądać za 2 tygodnie to się okaże mam nadzieję że
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 20:34   #45
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

fajnie, że popieracie moją decyzje bo przyznam, że na początku nie była łatwa ale teraz ciesze się, że tak postanowiłam i odłożyłam operacje na po bejbiaku
Mam u siebie na kompie kilka zdjęć biustów spod ręki dr Vresky, Peanut 1 mogę Ci podesłać na maila skoro rozważasz dr. Ogólnie można sporo o nim poczytać na wspomnianym przeze mnie wcześniej forum omlazeni.cz; jeśli jest się tam zalogowanym to można pooglądać zdjęcia dziewczyn przed i po operacji w ich profilach.
Faktycznie u nas nic nie słychac o tym lekarzu. Ja nawiązałam kontakt z dziewczyną z innego forum; to Polka mieszkająca w Czechach która robiła biust w Brnie (też polecana klinika) No i właśnie ona dawała mi namiary na najbardziej popularnych/najlepszych lekarzy plastyków w Czechach; m.in. na "mojego" dr. Później o nim czytałam ile się dało, oglądałam zdjęcia no i w końcu pojechałam i poznałam go osobiscie. Jakie wywarł na mnie wrażenie już wiecie no i pracuje głównie na Mentorach w metodzie pod mięsień i na Nagorach pod gruczoł. Z tymże ja np nastawiałam się na Nagory mimo że pod mięsień bo są podobno bardziej miękkie i to nie byłby dla niego problem.
No a co do dr Polaka to wiem tyle, że jakiś czas temu stosował wkładki PIP które wycofano z rynku a teraz pracuje na Eurosiliconach. No i z tego co czytałam lubi wkładać dość duże wkładki. Ale wiele jego dzieł podobało mi się bo wyglądały naturalnie a na tym mi zalezy.

Edytowane przez madzialenaKrk
Czas edycji: 2010-09-24 o 20:36
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 13:13   #46
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Tak dr.Polak pracuje na Implantach Eurosicone

Ja mam mieć 500cc bo chcę duże piersi, ale pod mięsień, bo u mnie pod gruczoł będą się chyba za bardzo odznaczać, a zależy mi wlaśnie żeby było jak najnaturalniej


Acha i operację bedę mieć we Frýdek-Místek, ok 20km od Polskiej granicy
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 16:39   #47
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez kwianna Pokaż wiadomość
Tak dr.Polak pracuje na Implantach Eurosicone

Ja mam mieć 500cc bo chcę duże piersi, ale pod mięsień, bo u mnie pod gruczoł będą się chyba za bardzo odznaczać, a zależy mi wlaśnie żeby było jak najnaturalniej


Acha i operację bedę mieć we Frýdek-Místek, ok 20km od Polskiej granicy
500cc wow to jaki w takim razie masz rozmiar obecnie i będziesz miała po?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 18:05   #48
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Wyjdą na pewno bardzo duże pomyśl o kręgosłupie chociaż ja mam 390 a też już myślałam o większych
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:07   #49
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Właśnie ja chcę duże piersi Mam już wydrukowane zdjęcie jakie chcę mieć i jeszcze pokarzę doktorowi.
Zobaczymy.
Wyjściówkę mam malutką obwisłą od karmienia, jak już wcześniej pisałam. https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=73996
Cycatka może pokażesz nam swoje cycuszki
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 09:08   #50
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez kwianna Pokaż wiadomość
Właśnie ja chcę duże piersi Mam już wydrukowane zdjęcie jakie chcę mieć i jeszcze pokarzę doktorowi.
Zobaczymy.
Wyjściówkę mam malutką obwisłą od karmienia, jak już wcześniej pisałam. https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=73996
Cycatka może pokażesz nam swoje cycuszki
A możesz pokazać zdjęcie jakie chcesz mieć? Mi na przykład, rozmiar Dody by wystarczył
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:35   #51
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Tego zdjęcia niestety nie mogę, ponieważ jest to zdjęcie dziewczyny z forum która pozwoliła mi skopiować jej fotkę jako wzorzec
Piersi Dody, nie zgłębiałam się za bardzo i nie wiem jak nago wyglądają, ale chyba też będzie mieć ok 450-500

__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić

Edytowane przez kwianna
Czas edycji: 2010-09-27 o 16:44
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:20   #52
przyroda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 41
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki, przepraszam ,że się nie odzywałam. Co do mojej operacji to w końcu jej nie zrobiłam... im było bliżej tym bardziej się zastanawiałam, w międzyczasie się zaręczyłam i narazie wogóle odsunęłam plany operacyjne. Porozmawiałam o tym jeszcze z dr Vresky no i cóż... jestem na 100% na niego zdecydowana ale po dzidziusiu ktorego planujemy za góra 2 lata z narzeczonym. Sam lekarz mi radził, żeby najlepiej zaczekać i zrobić zabieg po porodzie. No i przyznam, że nie żałuje przesunięcia operacji w czasie ale z pewnością opisze tutaj moje wrażenia tyleże z troszke większym poślizgiem
W każdym razie z całego serca polecam dr z Ostravy jest nie tylko znakomitym fachowcem ale też lekarzem z powołania, dla którego nie tylko kasa się liczy.
Przyroda wyczytałam,że też byłaś u dr, będę bardzo wdzięczna jeśli opiszesz tutaj wszystko juz po zabiegu; kiedy masz termin? Żałuje, że ja nie pomoge tobie moją relacją ale stwierdziłam,że bez sensu narażac się na kolejną operacje po 2 latach. Pozdrawiam ! I potwierdzam, że z dr da się porozumieć, bardzo się stara żeby wszystko wytłumaczyć i żeby się go zrozumiało łącząc czeski z szeroką gestykulacją, wtrąceniami ang i polskimi A gdyby ktos wybierał się do dr bez auta to jest bdb połączenie z czeskiego cieszyna do ostravy svinov a później zaraz spod dworca jeździ autobus pod samą klinike. Jakby co służe pomoca. No i sporo zdjęć dzieł dr można podejrzeć na czeskim forum omlazeni
Cześć. Ja też nie pojechałam na operację, a termin miałam na 26-08-2010.
Na tydzień przed operacją poszłam do ginekologa zrobić usg piersi. Zrobiłam, owszem, ale lekarz stwierdził, że chyba mam anemię. Powiedziałm, że niemozliwe bo trzy tygodnie wcześniej oddawałam krew ( jestem honorowym dawcą) i miałam hemoglobinę 14,1. Po południu po wizycie u ginekologa odebrałam wyniki z krwi i okazało się, ża faktycznie coś się źle dzieje.p: To był piątek. W następnym tygodniu powtórzyłam badania i okzało się, że hemoglobina sobie spada. Myślę, że ma to związek z nerwami. Mam mamę chora na raka i ma nawrót choroby. W przyszłym tygodniu umówię się na konsultację we Wrocławiu u dr Jarlińskiego. Będę musiała mieć jeszcze konsultację onkologiczną, poniewaz w prawej piersi mam torbiel. Ginekolog powiedziła, że nie jest to przeszkodą w operacji. Ale wysłałam mail'a do dr. Jarlińskiego i odpowiedział mi ,że on nie podejmuje decyzji o operacji bez konsultacji onkologicznej. Nie zdecydowałam się drugi raz na Ostavę ze względu na ewntualne dojazdy. Ode mnie jest 170 km, a do Wrocławia 40 km. Jak będę po wizycie we Wrocławiu to napewno się odezwę. Pozdrawiam.
przyroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:04   #53
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez kwianna Pokaż wiadomość
Tego zdjęcia niestety nie mogę, ponieważ jest to zdjęcie dziewczyny z forum która pozwoliła mi skopiować jej fotkę jako wzorzec
Piersi Dody, nie zgłębiałam się za bardzo i nie wiem jak nago wyglądają, ale chyba też będzie mieć ok 450-500
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=73996
Te linki, które ty wrzucasz mi się nie otwierają niestety. Tu masz Dodę
http://www.google.pl/images?q=doda+p...w=1280&bih=675
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:42   #54
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

no tak wtedy wkleiły się moje paskudy

Poprawiłam link
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 09:33   #55
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

przyroda a poinformowałaś dr że miałaś złe wyniki i nie przyjedziesz na zabieg?
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:57   #56
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Właśnie a czy Wy w ogóle płaciłyście zaliczkę?
Jeśli tak, to Przyroda ją straciła... szkoda.
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:58   #57
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

kwianna u dr nie wpłaca się zaliczki, przynajmniej nie było takiej potrzeby w wakacje br. Wiem po sobie że dla dr to nie jest problem pod warunkiem, że w miarę wcześnie się go informuje o zmianach.
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:07   #58
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
A możesz pokazać zdjęcie jakie chcesz mieć? Mi na przykład, rozmiar Dody by wystarczył
Zrobione dzisiaj ranoZałącznik 3441098
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:33   #59
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Cycatka a jaka miałaś wyjściówkę? masz pod mięsień czy pod gruczoł?

Znalazłam zdjęcia piersi podobne do tych jakie chciałabym miec:
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 07:14   #60
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: Powiększenie piersi w Czechach

Ja mam pod gruczoł a wyjściówka małe A
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 22:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.