INSIDE PROBIOTINE - kto zna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 21:22   #31
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Jesli wyskoczylo ci kilka krostek moze to byc normalna reakcja oczyszczania twarzy, ja uzywalam w zimie kremu Effaclar duo tez z kwasami mialam duzo zaskornikow podskornych i u mnie czas oczyszczania twarzy trwal prawie 4 tygodnie i ciagle wychodzilo mi cos nowego dopiero pozniej cera sie uspokoila byla juz oczyszczona i nic nowego nie wychodzilo za to inni z ktorymi pisalam na forum o effaclarze mowili ze nie wyskoczylo im nic jedni moga przechodzic oczyszczanie inni nie wiec jezeli wyskoczylo ci kilka krostek to nie martw sie stosuj go dalej bo wlasnie moze skora ci sie oczyszcza

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------


Jak ja uzywalam w zimie effaclaru i pisalismy o nim na forum to polecali mi krem z filtrem Biodermę Akn Mat podobno fajny jest i dobry dla cer tradzikwych i tlustych ale w zimie nie stosowalam filtra bo slonca prawie nie bylo a stosowalam krem z filtrem spf 15 to malo ale do tego nakladam makijaz wiec skora byla chroniona na czas letni zrezygnowalam w ogole z kwasow
ale chetnie poczytam jaki stan skory macie po kremiku moze zaczne uzywac na jesien
tzn.? ,że skóra może się tak długo oczyszczać z tych małych "skubańców" ? może dlatego na ulotce pisze ,że na efekt trzeba poczekać około 4 tyg w zależności od cery itd... Ksenka napisz mi na co mam jeszcze zwracać uwagę, jeśli będe chciała kupowac jakieś inne kosmetyki na trądzik?

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Muszę Wam powiedzieć, że u mnie po tygodniu stosowania tego kremu jestem bardzo zadowolona z efektów. Skórę mam ładnie wygładzoną i nic od tygodnia mi nie wyskoczyło na twarzy! Cera też mniej mi się przetłuszcza, a z tym był u mnie zawsze duży problem. Mam nadzieję, że w końcu trafiłam z dobraniem kremu do mojej skóry Kupując go nie robiłam sobie wielkich nadziei, a tu prosze
czyli jesteś mile zaskoczona? a miałaś kłopoty z pozbyciem się "ich" ? mam nadzieje,że u mojej pociechy też przyniesie taki efekt ta kuracja

Cytat:
Napisane przez kaska198787 Pokaż wiadomość
Joan 1987; a jakiego kremu używasz? na dzień czy na noc? bo sama się zastanawiam nad kupnem ale jeszcze nie wiem jaki bedzie lepszy
myślę, że chyba lepiej kupic na noc, bo wtedy buzia lepiej odpoczywa i wchłania te wszystkie składniki , ale to tylko moje zdanie
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 23:15   #32
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Używałaś próbki kremu na dzień? To może być wina trójglicerydów i Isopropyl Myristate zawartych z składzie tego kremu. To składniki, które wiele cer zapychają.

Ze składów podanych przez elektrę wynika, ze poza wspomnianymi zapychaczami plus ewentualnie gliceryna w drugim kremie, to składy nie są przesadzone, nie ma nadmiaru wypełniaczy. Pierwszy krem zawiera znacznie mniej kwasów niż drugi. Żel nie zawiera sls, powinien byc w miarę łagodny, ale we wszystkich kosmetykach z tej serii niepokoi mnie używanie do konserwowania DMDM Hydrantoin, który jest pochodną formaldehydu. To konserwant mogący mocno podrażniać skórę, bywa, że powoduje stany zapalne. Jest posądzany o właściwości rakotwórcze (DMDM uwalnia w skórze formaldehyd). Niestety wiele firm używa pochodnych formaldehydu do konserwowania kosmetyków.
Tak , to był krem na dzień. Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 08:13   #33
kaska198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

u mnie w mieście jeszcze w żadnej aptece tej serii nie ma, więc muszę zamówić przez internet no zamówie ten na noc, zobaczymy jakie będą efekty. Bo jak narazie to łykam tabletki sensilab cerin no i muszę przyznać że niewielka poprawa jest, ale to już minął miesiąc a mi zależy żeby poznikało mi to wszystko w końcu...
kaska198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 08:57   #34
dudidud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Ja kupiłam najnowsze wydanie Avanti i znalazłam tam próbkę ""Inside Probiotine " na dzień. Użyłam 3 razy i jestem naprawdę zadowolona.
dudidud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 09:11   #35
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

kaska198787 - używam kremu na dzień, nie wiem czy będę kupować też na noc z ich serii, od jakiegoś czasu na noc smaruje twarz zawsze kremem bambino dla dzieci, więc na razie nie będę raczej tego zmieniać
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:36   #36
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Atanazja Pokaż wiadomość
tzn.? ,że skóra może się tak długo oczyszczać z tych małych "skubańców" ? może dlatego na ulotce pisze ,że na efekt trzeba poczekać około 4 tyg w zależności od cery itd... Ksenka napisz mi na co mam jeszcze zwracać uwagę, jeśli będe chciała kupowac jakieś inne kosmetyki na trądzik?
To zalezy jak bardzo cera jest zanieczyszczona ja mialam bardzo duzo zaskornikow jak przejechalam palcem po policzku to czulam jakbym miala piasek pod skora rozsypany wiec u mnie skora miala sie z czego oczyszczac ale nie wszyscy przez to przechodza, na tradzik polecam tez papke od jadwigi i olejek jojoba podobno pomaga wlasnie mam zamiar go kupic, maseczki z glinki zielonej sa tez bardzo dobre i wazne aby nawilzac skore (tylko nie natluszczac) polecam krem humektan jest bardzo dobry bo cery tlustej tradzikowej nie wolno wysuszac bo przez wysuszenie skory skora produkuje wiecej sebum i ztad problem pryszczy i przetluszczajacej sie skory.
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:49   #37
stokrosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

To kosmetyki Adamedu, mam do nich słabość, sama stosuję serie Synactive, a znajoma aptekarka poradziła mi ta serię dla córki, więc mamusia kupiła jej na wakacyjny wyjazd
stokrosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 10:07   #38
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Witam. Zainteresowałam się tą serią widząc reklamę gdzieś na jakiejś stronie..
Szczególnie kremem na noc.

z trądzikiem walczę odkąd pamiętam.Zaliczyłam dwóch dermatologów, którzy dawali mi leki, które pomagały na chwile albo wcale robiąc szkody, straciłam wiele wiele czasu , pieniędzy i cierpliwości.

Wydałam tyle na te "cudowne kremy", że już nie wierze że coś pomoże.

Krem, właśnie z tej serii której dotyczy temat, zainteresował mnie ze wzglęgu na wzmianke producenta o "florze bakteryjnej" twarzy. Można przeczytać o tym na stronie która już wcześniej ktoś podał.

Moja cera ma tendencje (ogromną) do zapychania się.Wystarczy lekki krem posmarowany na noc a na drugi dzień mam pełno stanów zapalnych (bolących).

Dlatego szukam tu opinii kogoś kto używał tego kremu? Czy nie zapycha? Jedna osoba już wspominała o tym że krem zaszkodził, ale liczę na to, że znajdę tu więcej opinii )

Jeśli chodzi o krem z KWASAMI kupiłam sobie :
BANDI AHA+PHA Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami.
http://www.bandi.pl/sklep/produkt/id/151

Kupiłam go właśnie na tej stronie.Kosmetyczka która jest moim jedynym ratunkiem (ale nie na długo ( ponieważ po oczyszczaniu jest dobrze jakoś miesiąc może 2, no i zostają blizny... ) po oczyszczaniu skóry(wielokrotnym) zaproponowała mi taki zabieg z kwasami właśnie na tych produktach BANDI. Zapłaciłam za to prawie 100zł. więc stwierdziłam,że jeśli kupię ten krem za około 80 zł to będzie taniej. Tylko że ten krem ma stężenie kwasów chyba ok. 4% a kosmetyczka na twarz nałożyła mi 10%-owy.Ten krem który kupiłam nie zapycha aż tak bardzo jak inne kremy ale stosuje go tak od czasu do czasu żeby właśnie nie zapychać porów, ale myślę że regularnie stosowany może pomóc rozjaśnić blizny. Rozpisałam się troszkę, mam nadzieje że nikt nie będzie miał mi tego za złe.
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:37   #39
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

dziewczyny jak tam stosowanie tego kremiku ? ja chyba jutro po niego pójdę...
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 18:22   #40
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

jakby ktoś chciał wypróbować ten krem to próbka jest w sierpniowym wydaniu cosmpolitana
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 17:31   #41
kaska198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

"cala-w-trawie;20681067]dziewczyny jak tam stosowanie tego kremiku ? ja chyba jutro po niego pójdę..."

ja zamówiłam sobie ten krem na noc, narazie stosuję go tylko 4 dni ale już małe efekty widać, tzn. moja skóra się "odnawia", na początku wiadomo skóra się oczyszcza i trochę "nieproszonuch gości" może wyskoczyć, ale to podobno normalka. Ja używam na noc i jedyny jaki minus jest tego kremu (tzn nie jestem pewna czy to przez krem czy przez upały) ale moja cera rano świeci się niesamowicie zreszta na efekty zawsze trzeba trochę poczekać...
kaska198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 13:55   #42
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

hej szukałam wątku o serii tych kosmetyków, gdyż po użyciu próbki z cosmo zainteresował mnie krem na dzień. dzisiaj zamówiłam go sobie na allegro. jak dla mnie jest boski nie wysusza a wręcz nawilża i pryszczy i wągrów mniej. myślę o żelu do mycia twarzy , ma go może któraś? cena też przystępna. a jeżeli chodzi o świecenie się skóry to polecam nakładać mniejsze ilość . jest bardzo wydajny i niewielka ilość wystarczy na całą twarz.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:29   #43
sandrunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

w lipcowym avanti też jest próbka
__________________
Dbam o siebie ! Jestem tego warta .
sandrunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 14:03   #44
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez sandrunia88 Pokaż wiadomość
w lipcowym avanti też jest próbka
I w cosmo sierpniowym
własnie się zastanawiam co to za kremik....

Pozdrawiam
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:33   #45
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Hej, zakupiłam wczoraj kuracje punktowa. Szczerze polecam, posmarowałam sie 3 razy i dzisiaj białych bomb juz nie ma, sa tylko jeszcze plamki, ale poradził sobie Inside znakomicie
Zastanawiam sie nad tym kremem na dzień, ktoś wie czy on ma filtry?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:25   #46
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

wydaje mi się że nie ma fitrów.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:33   #47
kaska198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
Hej, zakupiłam wczoraj kuracje punktowa. Szczerze polecam, posmarowałam sie 3 razy i dzisiaj białych bomb juz nie ma, sa tylko jeszcze plamki, ale poradził sobie Inside znakomicie
Zastanawiam sie nad tym kremem na dzień, ktoś wie czy on ma filtry?
a smarujesz sobie tylko te większe krostki czy całą buźke? bo też się zastanawiam nad tą kuracja punktową...
kaska198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:33   #48
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Kinga-masz racje nie ma filtrów-to jego minus ahh może jakby tak używać na niego lekki podkład z filtrami bedzie ok, np vichy matujący on ma filtr chroniący przed UVB-lepsze to niż nic

Kaska smarowałam tylko punkty-poradził sobie doskonale! co prawda lekko swędziało mnie w nocy i nieświadomnie sie drapnęłam kilka razy ale na drugi dzień pryszczy wygładzony-jedynie plamka.
Używam też od wczoraj kremu na dzień-posmarowałam tez sie nim na noc-mam 2 próbki narazie-jestem tez zadowolona a dodam że mi baaardzo cięzko dobrać właściwy kremik..
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 13:58   #49
kaska198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

to może i ja sobie kupię tę kuracje punktową. Szczerze to i mi jest bardzo ciężko dobra krem, ja kupiłam sobie kremik na noc ale mam też próbke kremu na dzień, no i musze przyznac że ten na dzień jest chyba lepszy...
kaska198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 09:32   #50
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

a w czym jest lepszy ten na dzień?
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 15:08   #51
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Ja niestety nigdzie nie natrafiłam na próbki ;/ Najbardziej mnie interesuje czy krem na dzień/na noc nie zapycha porów?
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 17:34   #52
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

moim zdaniem nie ale podobno zawiera dużo silikonów, które mogą to czynić. przeczytaj wcześniejsze posty.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 09:03   #53
kaska198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

po tymkremiku na dzien zauwazyłma ze mam lepsza cere, a czy zsapycha pory? hm... ciężko na to pytanie odp bo na kazda cere moze reagowac inaczej, mi pare syfków wyszło ale takich drobnych a nie takich "podskórnych" jak zawsze
kaska198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 13:22   #54
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

ja dostalam probki kremu na noc, uzywam od paru dni i jest niezly, lagodzi podraznienia, wczoraj juz cos mi sie szykowalo na policzku- a rano ani sladu szkoda ze mam tylko pare probek, chcialabym troche wiecej go pouzywac
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 14:06   #55
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie ale podobno zawiera dużo silikonów, które mogą to czynić. przeczytaj wcześniejsze posty.

Czytałam wszystkie posty, ale wcześniej nikt jasno nie powiedział czy zapycha

Dziękuje za odpowiedzi.
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 15:19   #56
sandrunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

jaka jest cena kremów?
__________________
Dbam o siebie ! Jestem tego warta .
sandrunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 18:05   #57
cala-w-trawie
Raczkowanie
 
Avatar cala-w-trawie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 191
GG do cala-w-trawie
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

koło 40 zł
__________________

cala-w-trawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:19   #58
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

długo mnie co prawda nie było na forum ale mam dobre wieści odnośnie tego kremu , efekty widać gołym okiem chociaz byłam nastawiona neutralnie co do niego po nie których wpisach ale córka jest mile zaskoczona jak i ja i z całą stanowczością moge go polecić jako dobry kosmetyk na trądzik
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:12   #59
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

Atanazja a Twoja córka używa tylko tego na noc? czy juz całą serię sobie fundnęła? Zastanawiam sie jeszcze nad cłością, bo próbowałam dopiero kremu na dzień i terapii punktowej..
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:27   #60
kaska198787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: INSIDE PROBIOTINE - kto zna?

ja używam kremu na noc i kuracji punktowej no ale narazie nie moge nic nadzwyczajnego powiedziec na temat efektów, wyskoczyło mi mnóstwo na początku syfków ale terza pomału mi wszystko znika, na jakiekolwik efekty trzeba poczekac ok 4 tyg, ja używam kremu od 2 tyg a kuracji punktowej narazie tylko 5 dni, więc jeszcze poczekam co bedzie dalej, ale kremik wchlania się błyskawicznie no cera jest delikatnia jak wchłonie.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

gabi a jak tam u ciebie z używaniem kremiku na dzien i terapii punktowej? widac u ciebie jakies zmiany?
kaska198787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.